Matches on TV
Advertisement
Navigator
Schedule of matches on TV for 2021-04-25
USA
Fox Sports 1 / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
beIN Sports / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
beIN Sports / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
beIN Sports en / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
beIN Sports en / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
beIN Sports 4
07:00
Nice
Montpellier
beIN Sports 4
13:30
Fenerbahce
Kasimpasa
beIN Sports 5
09:00
Lens
Nimes
beIN Sports 5
12:30
Celta Vigo
Osasuna
beIN Sports 6
09:00
Rennes
Dijon
NBCSN / HD
07:00
Wolves
Burnley
NBCSN / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Altitude / HD
21:00
Colorado Rapids
Austin Fc
UniMas / HD
20:00
Atlas
Guadalajara-Chivas
Fox Deportes / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
ESPN Deportes / HD
06:30
Benevento
Udinese
ESPN Deportes / HD
18:30
Toluca
Club America
ESPN 2 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Univision / HD
22:10
U.A.N.L. - Tigres
Monterrey
Univision / HD
18:30
Toluca
Club America
PHL 17 / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
GOL TV / HD
12:30
Rio Ave
Pacos Ferreira
GOL TV / HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
TUDN / HD
20:00
Atlas
Guadalajara-Chivas
TUDN / HD
22:10
U.A.N.L. - Tigres
Monterrey
TUDN / HD
18:30
Toluca
Club America
Fox 12 Plus Oregon
22:30
Portland Timbers
Houston Dynamo
beIN Sports Xtra / HD
09:00
Paris Saint Germain (w)
Barcelona (w)
beIN Sports Xtra / HD
11:05
Angers
Monaco
beIN Sports Xtra / HD
15:00
Lyon
Lille
WGN-TV
20:00
Atlanta United FC
Chicago Fire
beIN Sports LaLiga / HD
08:00
Huesca
Getafe
beIN Sports LaLiga / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
beIN Sports LaLiga / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
beIN Sports LaLiga / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
NBC Sports Washington + HD
20:00
New England Revolution
DC United
TeleXitos HD
20:00
New England Revolution
DC United
Bally Sports North Extra HD
20:00
Minnesota United FC
Real Salt Lake
The CW- Twin CIties HD
20:00
Minnesota United FC
Real Salt Lake
Advertisement
Albania
EuroSport 2 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
EuroSport 2 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
Argentina
TNT Sports / HD
10:00
Lanus
Velez Sarsfield
TNT Sports / HD
12:30
Defensa Y Justicia
Arsenal Sarandi
TNT Sports / HD
14:45
Racing Club
Colon Santa Fe
Fox Sports Premium / HD
20:00
Union Santa Fe
Independiente
Fox Sports Premium / HD
12:30
Defensa Y Justicia
Arsenal Sarandi
Fox Sports Premium / HD
17:00
River Plate
San Lorenzo
Austria
Sky Sport Austria 1 / HD
11:00
Sturm Graz
Lask Linz
Sky Sport Austria 1 (SimulCast) / HD
08:30
Rapid Vienna
WSG Swarovski Tirol
Sky Sport Austria 1 (SimulCast) / HD
08:30
Wolfsberger AC
Red Bull Salzburg
Sky Sport Austria 2 / HD
08:30
Rapid Vienna
WSG Swarovski Tirol
Sky Sport Austria 3 / HD
08:30
Wolfsberger AC
Red Bull Salzburg
Belarus
Belarus 5 / HD
08:45
FC Isloch Minsk Raion
Bate Borisov
Belarus 5 / HD
10:45
Shakhter Soligorsk
Rukh Brest
Belarus 5 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
YASNAe TV / HD
07:00
FC Ufa
FC Sochi
YASNAe TV / HD
09:30
Spartak Moscow
CSKA Moscow
YASNAe TV / HD
12:00
Rubin
Krasnodar
YASNAe TV / HD
13:45
FC Gomel
Torpedo Zhodino
Belgium
VOOsport World 1 / HD
07:00
Wolves
Burnley
VOOsport World 1 / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
VOOsport World 1 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Club RTL / HD
14:45
Standard Liege
Genk
Eleven Sports 1 HD
09:00
Inter
Verona
Eleven Sports 1 HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Eleven Sports 1 HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Eleven Sports 2 HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Play Sports 1 HD
07:00
Wolves
Burnley
Play Sports 1 HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
Play Sports 2 HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Play Sports 3 HD
10:45
Feyenoord
Vitesse
Play Sports 3 HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Eleven Sports Pro League 2 HD
12:00
Lierse Kempenzonen
RWD Molenbeek
Eleven Sports Pro League 2 HD
12:00
Union St. Gilloise
Deinze
VTM 2 / HD
14:45
Standard Liege
Genk
Eleven Sports 3 HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Eleven Sports 3 HD
12:00
Cagliari
Roma
Brazil
ESPN Brasil / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
ESPN Brasil / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
ESPN Brasil / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
SporTV / HD
09:00
Inter
Verona
SporTV / HD
15:00
Cruzeiro
Patrocinense
SporTV / HD
21:15
Portuguesa
Velo Clube
SporTV / HD
19:00
Bragantino
Ferroviaria
Fox Sports / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Fox Sports / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
ESPN 2 / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
ESPN 2 / HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
ESPN 2 / HD
17:00
River Plate
San Lorenzo
Bulgaria
Diema Sport / HD
07:00
Minyor Pernik
Strumska Slava
Diema Sport / HD
10:00
Levski Sofia
CSKA Sofia
Diema Sport / HD
12:45
Tsarsko Selo
Arda Kardzhali
RING / HD
07:00
Nice
Montpellier
RING / HD
11:05
Angers
Monaco
RING / HD
15:00
Lyon
Lille
Sport+ HD
08:00
Huesca
Getafe
Sport+ HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Sport+ HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Sport+ HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Nova Sport / HD
07:00
Reading
Swansea
EuroSport 2 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
EuroSport 2 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
Diema Sport 2 / HD
07:00
Wolves
Burnley
Diema Sport 2 / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Diema Sport 2 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Diema Sport 2 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
MAX Sport 2 / HD
09:00
Inter
Verona
MAX Sport 3 / HD
06:30
Benevento
Udinese
MAX Sport 3 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
MAX Sport 3 / HD
12:00
Cagliari
Roma
MAX Sport 3 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
MAX Sport 4 / HD
08:00
Huesca
Getafe
MAX Sport 4 / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
MAX Sport 4 / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
MAX Sport 4 / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
MAX Sport 4 / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
Croatia
Arena Sport 1 / HD
20:00
Atlas
Guadalajara-Chivas
Arena Sport 1 / HD
09:00
Lens
Nimes
Arena Sport 1 / HD
11:05
Angers
Monaco
Arena Sport 2 / HD
02:10
Wellington Phoenix
Adelaide United FC
Arena Sport 2 / HD
14:30
FCSB
Sepsi OSK
Arena Sport 4 / HD
07:00
Nice
Montpellier
Arena Sport 4 / HD
09:00
Inter
Verona
Arena Sport 4 / HD
12:00
Cagliari
Roma
Arena Sport 4 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
Arena Sport 3 / HD
11:00
HNK Rijeka
NK Osijek
Arena Sport 3 / HD
14:00
NK Dinamo Zagreb
HNK Hajduk Split
Arena Sport 3 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Arena Sport 3 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Arena Sport 3 / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
Arena Sport 6 / HD
08:30
Vojvodina
Metalac Gm
Arena Sport 6 / HD
09:00
Lorient
Bordeaux
Arena Sport 6 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Arena Sport 5 / HD
13:00
FK Borac Banja Luka
Siroki Brijeg
Arena Sport 5 / HD
09:00
FK Tuzla City
Radnik Bijeljina
Arena Sport 5 / HD
11:00
Indjija
Crvena Zvezda
Arena Sport 5 / HD
13:30
FK Partizan
Spartak Subotica
Arena Sport 5 / HD
15:00
Lyon
Lille
SportKlub 6
08:00
SV Wehen
MSV Duisburg
SportKlub 5
13:30
Fenerbahce
Kasimpasa
Arena Sport 5 (SimulCast) / HD
08:30
Radnik Surdulica
Radnicki Nis
SportKlub 7
09:00
IFK Norrkoping
Halmstad
SportKlub 7
11:00
Sturm Graz
Lask Linz
SportKlub 10
08:30
Wolfsberger AC
Red Bull Salzburg
SportKlub 10
10:45
Feyenoord
Vitesse
SportKlub 9
08:00
Huesca
Getafe
SportKlub 9
10:00
Brondby
Randers FC
SportKlub 9
12:30
Celta Vigo
Osasuna
SportKlub 8
10:05
Fluminense
Madureira
SportKlub 8
12:30
Sevilla
Granada CF
SportKlub 1 / HD
07:00
Wolves
Burnley
SportKlub 1 / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
SportKlub 1 / HD
12:00
Rubin
Krasnodar
SportKlub 1 / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Cyprus
NovaSports 2 / HD
10:15
Asteras Tripolis
Aris Thessalonikis
NovaSports 1 / HD
08:00
PAOK
Panathinaikos
NovaSports 1 / HD
12:30
Olympiakos Piraeus
AEK Athens
Cytavision Sports 1 HD
12:30
Apollon Limassol
A. E. Kition Larnaca
Cytavision Sports 1 HD
09:30
Spartak Moscow
CSKA Moscow
Cytavision Sports 2 HD
10:00
Ethnikos Achnas
Apoel
Cytavision Sports 3 HD
07:00
Wolves
Burnley
Cytavision Sports 3 HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Cytavision Sports 3 HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Cytavision Sports 3 HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Cytavision Sports 4 HD
06:30
Benevento
Udinese
Cytavision Sports 4 HD
09:00
Inter
Verona
Cytavision Sports 4 HD
12:00
Cagliari
Roma
Cytavision Sports 4 HD
14:45
Atalanta
Bologna
Cytavision Sports 6 HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
Cytavision Sports 6 HD
12:00
Rubin
Krasnodar
Cytavision Sports 6 HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
Cytavision Sports 6 HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
Cablenet Sports 2 HD
07:00
Nice
Montpellier
Cablenet Sports 2 HD
11:05
Angers
Monaco
Cablenet Sports 2 HD
15:00
Lyon
Lille
Cytavision Sports 7 HD
10:00
Brondby
Randers FC
PrimeTel 1 HD
12:30
Celta Vigo
Osasuna
PrimeTel 3 HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
PrimeTel 3 HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
PrimeTel 2 HD
08:00
Huesca
Getafe
PrimeTel 2 HD
10:15
Villarreal
Barcelona
PrimeTel 2 HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
PrimeTel 2 HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Czech Republic
O2 Sport TV 3 / HD
08:00
Brno
Teplice
O2 Sport TV 4 / HD
08:00
FC Fastav Zlin
Pardubice
O2 Fotbal TV / HD
08:00
Karvina
FK Pribram
O2 Fotbal TV / HD
10:00
Sparta Praha
Opava
O2 Fotbal TV / HD
12:30
Bohemians 1905
Slavia Praha
O2 Sport TV / HD
10:00
Sparta Praha
Opava
O2 Sport TV / HD
12:30
Bohemians 1905
Slavia Praha
Sport 2 / HD
13:30
Fenerbahce
Kasimpasa
Nova Sport 2 / HD
07:00
Nice
Montpellier
Nova Sport 2 / HD
09:00
Lens
Nimes
Nova Sport 2 / HD
11:05
Angers
Monaco
Nova Sport 2 / HD
15:00
Lyon
Lille
Nova Sport 1 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Nova Sport 1 / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
Premier Sport / HD
07:00
Wolves
Burnley
Premier Sport / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Premier Sport / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Denmark
EuroSport 2 / HD
08:00
SonderjyskE
Vejle
TV3+ / HD
14:00
AGF
FC Copenhagen
Canal 9 / HD
10:00
Brondby
Randers FC
TV3 Sport / HD
07:30
Jahn Regensburg
Hamburger SV
TV3 Sport / HD
08:00
AC Horsens
Aalborg
TV3 Sport / HD
12:00
Odense
Lyngby
TV3 Sport / HD
15:00
Lyon
Lille
TV3 Max / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Xee / HD
07:00
Wolves
Burnley
Xee / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Xee / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
TV2 Sport X / HD
06:30
Benevento
Udinese
TV2 Sport X / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
TV2 Sport X / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
TV2 Sport X / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
England
Premier Sports 1 / HD
13:30
Rangers
St Johnstone
BT Sport 1 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Sky Sports Main Event / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
Sky Sports Main Event / HD
07:00
Reading
Swansea
Sky Sports Main Event / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Main Event / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Sky Sports Premier League / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Ultra HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Ultra HD
11:30
Manchester City
Tottenham
BT Sport 2 / HD
11:00
Bayern Munich (w)
Chelsea (w)
BT Sport 2 / HD
15:00
Lyon
Lille
Sky Sports Football / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
Sky Sports Football / HD
07:00
Reading
Swansea
Sky Sports Football / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
BBC One / HD
07:00
Wolves
Burnley
BT Sport 3 / HD
02:10
Wellington Phoenix
Adelaide United FC
BT Sport 3 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
BT Sport 3 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
BT Sport ESPN / HD
07:00
Nice
Montpellier
BT Sport ESPN / HD
09:00
Lorient
Bordeaux
BT Sport ESPN / HD
11:05
Angers
Monaco
Premier Sports 2 / HD
09:00
Inter
Verona
Sky Sports Mix / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
BBC Red Button
07:30
Manchester Utd (w)
Tottenham (w)
BT Sport Ultimate 4K
14:00
Aston Villa
West Brom
FreeSports / HD
20:00
New England Revolution
DC United
FreeSports / HD
22:30
Portland Timbers
Houston Dynamo
FreeSports / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
FreeSports / HD
12:00
Cagliari
Roma
FreeSports / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
LaLiga TV / HD
08:00
Huesca
Getafe
LaLiga TV / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
LaLiga TV / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
LaLiga TV / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Finland
C More Sport 2 HD
12:30
Celta Vigo
Osasuna
C More Sport 2 HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
C More Sport 1 HD
10:15
Villarreal
Barcelona
C More Sport 1 HD
12:30
Sevilla
Granada CF
C More Max HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
V Sport Premium HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
V Sport Premium HD
11:30
Manchester City
Tottenham
V Sport 1 HD
11:05
Angers
Monaco
V Sport Fotboll HD
07:00
Wolves
Burnley
V Sport Fotboll HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
V Sport Fotboll HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
V Sport Fotboll HD
14:00
Aston Villa
West Brom
V Sport Urheilu HD
07:00
Reading
Swansea
V Sport Urheilu HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
V Sport Urheilu HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
V Sport Urheilu HD
15:00
Lyon
Lille
France
beIN Sports 1 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
beIN Sports 1 / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
beIN Sports 1 / HD
09:00
Paris Saint Germain (w)
Barcelona (w)
beIN Sports Max 5 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
beIN Sports Max 5 / HD
12:00
Cagliari
Roma
beIN Sports Max 5 / HD
06:30
Benevento
Udinese
beIN Sports Max 5 / HD
09:00
Inter
Verona
beIN Sports Max 5 / HD
13:30
Fenerbahce
Kasimpasa
beIN Sports Max 6 / HD
07:00
Reading
Swansea
beIN Sports Max 6 / HD
09:00
Inter
Verona
beIN Sports Max 6 / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
beIN Sports Max 6 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
beIN Sports Max 6 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
beIN Sports Max 4 / HD
06:30
Benevento
Udinese
beIN Sports Max 4 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
beIN Sports Max 4 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
beIN Sports Max 4 / HD
12:00
Cagliari
Roma
beIN Sports 2 / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
beIN Sports 2 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
beIN Sports 2 / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Canal+ Sport / HD
07:00
Nice
Montpellier
Foot+ Multisports 2 / HD
09:00
Lorient
Bordeaux
Foot+ Multisports 3 / HD
09:00
Rennes
Dijon
Foot+ Multisports 1 / HD
09:00
Lens
Nimes
Foot+ Multisports 4 / HD
09:00
Strasbourg
Nantes
Canal+ / HD
11:05
Angers
Monaco
Canal+ / HD
15:00
Lyon
Lille
beIN Sports Max 7 / HD
08:00
Huesca
Getafe
beIN Sports Max 7 / HD
12:30
Celta Vigo
Osasuna
beIN Sports Max 8 / HD
13:30
Fenerbahce
Kasimpasa
beIN Sports Max 8 / HD
08:00
Huesca
Getafe
beIN Sports Max 8 / HD
12:30
Celta Vigo
Osasuna
Foot+ / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
Canal+ Decale HD
07:00
Wolves
Burnley
Canal+ Decale HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Canal+ Decale HD
14:00
Aston Villa
West Brom
beIN Sports 3 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Canal+ Sport (SimulCast) / HD
09:00
Lens
Nimes
Canal+ Sport (SimulCast) / HD
09:00
Lorient
Bordeaux
Canal+ Sport (SimulCast) / HD
09:00
Rennes
Dijon
Canal+ Sport (SimulCast) / HD
09:00
Strasbourg
Nantes
RMC Sport 1 / HD
07:00
Wolves
Burnley
RMC Sport 1 / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
RMC Sport 1 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
RMC Sport 2 / HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
Germany
SportDigital / HD
07:00
Reading
Swansea
SportDigital / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
SportDigital / HD
09:00
Stal Mielec
Pogon Szczecin
SportDigital / HD
10:45
Feyenoord
Vitesse
SportDigital / HD
11:30
Lechia Gdansk
Legia Warszawa
SportDigital / HD
12:30
Bohemians 1905
Slavia Praha
SportDigital / HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
Sport 1+ HD
11:05
Angers
Monaco
Sky Sport 1 / HD
07:00
Wolves
Burnley
Sky Sport 1 / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sport 1 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Sport 1 / HD
11:00
Bayern Munich (w)
Chelsea (w)
Sky Sport Bundesliga 1 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
Sky Sport Bundesliga 1 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
Sky Sport Bundesliga 2 (SimulCast) / HD
07:30
Jahn Regensburg
Hamburger SV
Sky Sport Bundesliga 2 (SimulCast) / HD
07:30
FC St. Pauli
SpVgg Greuther Furth
Sky Sport Bundesliga 2 (SimulCast) / HD
07:30
SV Sandhausen
Hannover 96
Sky Sport Bundesliga 5 / HD
07:30
SV Sandhausen
Hannover 96
Sky Sport Bundesliga 4 / HD
07:30
Jahn Regensburg
Hamburger SV
Sky Sport Bundesliga 3 / HD
07:30
Jahn Regensburg
Hamburger SV
Sky Sport Bundesliga 3 / HD
07:30
FC St. Pauli
SpVgg Greuther Furth
Sky Sport Ultra HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Greece
NovaSports 1 / HD
08:00
PAOK
Panathinaikos
NovaSports 1 / HD
12:30
Olympiakos Piraeus
AEK Athens
NovaSports 1 / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
NovaSports 2 / HD
10:15
Asteras Tripolis
Aris Thessalonikis
NovaSports 2 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
NovaSports 3 / HD
06:30
Benevento
Udinese
NovaSports 3 / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
NovaSports 3 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
NovaSports 3 / HD
15:00
Lyon
Lille
NovaSports 4 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
NovaSports 4 / HD
12:00
Cagliari
Roma
NovaSports 5 / HD
07:00
Reading
Swansea
NovaSports 5 / HD
10:45
Feyenoord
Vitesse
NovaSports 5 / HD
14:45
Standard Liege
Genk
COSMOTE Sport 2 HD
08:00
Huesca
Getafe
COSMOTE Sport 2 HD
10:15
Villarreal
Barcelona
COSMOTE Sport 2 HD
12:30
Sevilla
Granada CF
COSMOTE Sport 2 HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
COSMOTE Sport 1 HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
COSMOTE Sport 1 HD
14:00
Aston Villa
West Brom
COSMOTE Sport 8 HD
07:30
SV Sandhausen
Hannover 96
COSMOTE Sport 8 HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
COSMOTE Sport 7 HD
10:00
Boavista
Maritimo
COSMOTE Sport 7 HD
12:30
Rio Ave
Pacos Ferreira
COSMOTE Sport 3 HD
07:00
Wolves
Burnley
COSMOTE Sport 3 HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
COSMOTE Sport 3 HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
COSMOTE Sport 9 HD
09:30
Spartak Moscow
CSKA Moscow
COSMOTE Sport 9 HD
12:00
Rubin
Krasnodar
Hungary
Sport 1 / HD
07:30
Jahn Regensburg
Hamburger SV
Sport 1 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
Sport 1 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
Digi Sport 1 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Digi Sport 1 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Digi Sport 1 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Digi Sport 1 / HD
15:00
Lyon
Lille
M4 Sport / HD
08:30
Budafoki MTE
Paks
M4 Sport / HD
11:00
MOL Fehervar FC
Ferencvarosi TC
M4 Sport / HD
13:30
Budapest Honved
Mezokovesd-Zsory
Digi Sport 2 / HD
07:00
Wolves
Burnley
Digi Sport 2 / HD
09:00
Inter
Verona
Digi Sport 2 / HD
11:05
Angers
Monaco
Digi Sport 2 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
Digi Sport 3 / HD
12:00
Cagliari
Roma
Spiler1 TV / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Spiler1 TV / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Spiler2 TV / HD
08:00
Huesca
Getafe
Spiler2 TV / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Spiler2 TV / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Spiler2 TV / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
International
beIN Sports Mena 3 HD
14:45
Atalanta
Bologna
beIN Sports Mena 2 HD
07:00
Nice
Montpellier
beIN Sports Mena 2 HD
09:00
Lens
Nimes
beIN Sports Mena 2 HD
11:05
Angers
Monaco
beIN Sports Mena 2 HD
15:00
Lyon
Lille
beIN Sports Mena 1 HD
08:00
Huesca
Getafe
beIN Sports Mena 1 HD
10:15
Villarreal
Barcelona
beIN Sports Mena 1 HD
12:30
Sevilla
Granada CF
beIN Sports Mena 4 HD
09:00
Fiorentina
Juventus
beIN Sports Mena 4 HD
12:30
Celta Vigo
Osasuna
ST Sports Life
20:00
Atlas
Guadalajara-Chivas
ST Sports Life
12:30
Sevilla
Granada CF
ST World Football / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
ST World Football / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
ST Sports Premium / HD
08:00
Huesca
Getafe
ST Sports Premium / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
ST Sports Premium / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
ST Sports Premium / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
beIN Sports Mena 4K
09:00
Leeds
Manchester Utd
Setanta Sports Euro Asia 1 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Setanta Sports Euro Asia 1 / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Setanta Sports Euro Asia 1 / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Setanta Sports Euro Asia 2 / HD
07:00
Reading
Swansea
Setanta Sports Euro Asia 2 / HD
09:00
Inter
Verona
Setanta Sports Euro Asia 2 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Setanta Sports Euro Asia 2 / HD
15:00
Lyon
Lille
ESPN Africa
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
ESPN Africa
10:45
Feyenoord
Vitesse
ESPN Africa
10:45
Twente
Utrecht
ESPN 2 Africa
07:00
Reading
Swansea
beIN Sports Mena Premium 2 HD
07:00
Reading
Swansea
beIN Sports Mena English 1 HD
07:00
Wolves
Burnley
beIN Sports Mena English 1 HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
beIN Sports Mena English 1 HD
11:30
Manchester City
Tottenham
beIN Sports Mena English 1 HD
14:00
Aston Villa
West Brom
beIN Sports Mena English 2 HD
07:00
Reading
Swansea
beIN Sports Mena English 2 HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
beIN Sports Mena English 3 HD
09:00
Fiorentina
Juventus
beIN Sports Mena English 3 HD
14:45
Atalanta
Bologna
beIN Sports Mena Premium 1 HD
07:00
Wolves
Burnley
beIN Sports Mena Premium 1 HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
beIN Sports Mena Premium 1 HD
11:30
Manchester City
Tottenham
beIN Sports Mena Premium 1 HD
14:00
Aston Villa
West Brom
beIN Sports Mena Premium 3 HD
09:00
Paris Saint Germain (w)
Barcelona (w)
Israel
Sport 1 / HD
07:00
Reading
Swansea
Sport 1 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
Sport 1 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
5 LIVE / HD
07:00
Nice
Montpellier
5 LIVE / HD
10:00
FC Oleksandriya
Shakhter Donetsk
5 LIVE / HD
12:00
FC Ashdod
Maccabi Petah Tikva
Sport 3 / HD
13:00
Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Hadera
Sport 3 / HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
Sport 4 / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
Sport 4 / HD
10:45
Feyenoord
Vitesse
Sport 4 / HD
13:15
Irony Kiryat Shmona
Maccabi Tel Aviv
Sport 4 / HD
17:00
River Plate
San Lorenzo
Sport 2 / HD
07:00
Wolves
Burnley
Sport 2 / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sport 2 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Sport 2 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
ONE / HD
08:00
Huesca
Getafe
ONE / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
ONE / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
ONE2 / HD
06:30
Benevento
Udinese
ONE2 / HD
12:00
Cagliari
Roma
ONE2 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
ONE2 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
5 STARS / HD
15:00
Lyon
Lille
Italy
Sportitalia
17:00
River Plate
San Lorenzo
Sky Sport Serie A / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Sky Sport Serie A / HD
12:00
Cagliari
Roma
Sky Sport Serie A / HD
14:45
Atalanta
Bologna
Sky Sport Football / HD
07:00
Wolves
Burnley
Sky Sport Football / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sport Football / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
Sky Sport Football / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Sky Sport Uno / HD
14:45
Atalanta
Bologna
Sky Sport Canale 253 / HD
09:00
Pro Vercelli
Piacenza
Sky Sport Canale 253 / HD
11:30
Avellino
Teramo
Sky Sport Canale 253 / HD
14:30
Sudtirol
Cesena
Sky Sport Canale 252 / HD
11:30
Turris
Bari
Sky Sport Canale 252 / HD
14:30
Carpi
Padova
Sky Sport Canale 251 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Sky Sport Canale 251 / HD
12:00
Cagliari
Roma
Sky Sport Canale 251 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
Sky Sport Canale 254 / HD
09:00
Juventus (u23)
Carrarese
Sky Sport Canale 254 / HD
11:30
Catania
Casertana
Sky Sport Canale 254 / HD
14:30
Perugia
Matelica
Sky Sport Canale 255 / HD
09:00
Pro Sesto
Renate
Sky Sport Collection / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
DAZN1 / HD
06:30
Benevento
Udinese
DAZN1 / HD
09:00
Inter
Verona
DAZN1 / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
DAZN1 / HD
15:00
Lyon
Lille
Japan
WOWOW Live / HD
08:00
Huesca
Getafe
WOWOW Live / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
WOWOW Live / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Fuji TV Next / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Sports Live+ / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
Sports Live+ / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
Latin America
ESPN 2 / HD
07:00
Nice
Montpellier
ESPN 2 / HD
09:00
Inter
Verona
DIRECTV Sports + / HD
12:30
J.J. Urquiza
Talleres Remedios
DIRECTV Sports + / HD
14:30
Tenerife
Castellon
ESPN 3 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
ESPN 3 / HD
12:30
Celta Vigo
Osasuna
ESPN 3 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
DIRECTV Sports / HD
08:00
Oviedo
Girona
DIRECTV Sports / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
DIRECTV Sports / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
DIRECTV Sports / HD
15:00
Lyon
Lille
ESPN / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
ESPN / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
ESPN / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Malta
TSN 2 / HD
07:00
Wolves
Burnley
TSN 2 / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
TSN 2 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
TSN 3 / HD
06:30
Benevento
Udinese
TSN 3 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
TSN 3 / HD
12:00
Cagliari
Roma
TSN 3 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
TSN 4 / HD
08:00
Huesca
Getafe
TSN 4 / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
TSN 4 / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
TSN 4 / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
TSN 5 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSN 5 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
TSN 6 / HD
09:00
Inter
Verona
TSN 6 / HD
12:30
Celta Vigo
Osasuna
Mexico
Azteca 7 / HD
20:00
Atlas
Guadalajara-Chivas
SKY Sports Canal 524 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
SKY Sports Canal 524 / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
SKY Sports Canal 524 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
SKY Sports Canal 523 / HD
07:00
Reading
Swansea
TUDN / HD
20:00
Atlas
Guadalajara-Chivas
TUDN / HD
18:30
Toluca
Club America
SKY Sports Canal 506 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
SKY Sports Canal 506 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
Netherlands
Ziggo Sport Select / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Ziggo Sport Select / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Ziggo Sport Voetbal / HD
07:00
Wolves
Burnley
Ziggo Sport Voetbal / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Ziggo Sport Voetbal / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Ziggo Sport Voetbal / HD
14:45
Standard Liege
Genk
Ziggo Sport / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Ziggo Sport / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Ziggo Sport Docu / HD
09:00
Inter
Verona
ESPN / HD
08:30
ADO Den Haag
Fortuna Sittard
ESPN / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
ESPN / HD
10:45
Twente
Utrecht
ESPN / HD
10:45
Feyenoord
Vitesse
ESPN 4 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
ESPN 4 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
ESPN 4 / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
ESPN 4 / HD
07:30
Jahn Regensburg
Hamburger SV
ESPN 2 / HD
06:15
Emmen
Heracles
ESPN 2 / HD
10:45
Feyenoord
Vitesse
ESPN 2 / HD
08:30
ADO Den Haag
Fortuna Sittard
ESPN 2 / HD
10:45
Twente
Utrecht
Ziggo Sport Tennis HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Northern Ireland
Premier Sports 1 / HD
13:30
Rangers
St Johnstone
BT Sport 1 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Sky Sports Main Event / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
Sky Sports Main Event / HD
07:00
Reading
Swansea
Sky Sports Main Event / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Main Event / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Sky Sports Premier League / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Ultra HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Ultra HD
11:30
Manchester City
Tottenham
BT Sport 2 / HD
11:00
Bayern Munich (w)
Chelsea (w)
BT Sport 2 / HD
15:00
Lyon
Lille
Sky Sports Football / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
Sky Sports Football / HD
07:00
Reading
Swansea
Sky Sports Football / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
BBC One / HD
07:00
Wolves
Burnley
BT Sport 3 / HD
02:10
Wellington Phoenix
Adelaide United FC
BT Sport 3 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
BT Sport 3 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
BT Sport ESPN / HD
07:00
Nice
Montpellier
BT Sport ESPN / HD
09:00
Lorient
Bordeaux
BT Sport ESPN / HD
11:05
Angers
Monaco
Premier Sports 2 / HD
09:00
Inter
Verona
Sky Sports Mix / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
BBC Red Button
07:30
Manchester Utd (w)
Tottenham (w)
BT Sport Ultimate 4K
14:00
Aston Villa
West Brom
FreeSports / HD
20:00
New England Revolution
DC United
FreeSports / HD
22:30
Portland Timbers
Houston Dynamo
FreeSports / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
FreeSports / HD
12:00
Cagliari
Roma
FreeSports / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
LaLiga TV / HD
08:00
Huesca
Getafe
LaLiga TV / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
LaLiga TV / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
LaLiga TV / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Norway
TV2 Sport Premium HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
TV2 Sport Premium HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Viasat 4 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
TV2 Sport Premium 2
07:00
Wolves
Burnley
TV 2 Sport 2 /HD
12:30
Sevilla
Granada CF
TV 2 Sport 2 /HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
V Sport 2 HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
V Sport 2 HD
11:05
Angers
Monaco
V Sport 2 HD
07:00
Reading
Swansea
V Sport 1 HD
07:30
Jahn Regensburg
Hamburger SV
V Sport 1 HD
07:00
Nice
Montpellier
V Sport 1 HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
V Sport 1 HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
V Sport 1 HD
15:00
Lyon
Lille
V Sport 3 HD
07:30
Manchester Utd (w)
Tottenham (w)
Poland
nSport+ / HD
11:05
Angers
Monaco
Canal+ Sport 2 HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Canal+ Sport 2 HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Canal+ Sport 2 HD
12:30
Celta Vigo
Osasuna
Canal+ Sport / HD
06:30
Warta Poznan
Jagiellonia
Canal+ Sport / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Canal+ Sport / HD
11:05
Angers
Monaco
Canal+ Sport / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
TVP SPORT / HD
11:30
Lechia Gdansk
Legia Warszawa
Polsat Sport / HD
06:40
Arka Gdynia
Stomil Olsztyn
Polsat Sport / HD
10:00
Sparta Praha
Opava
Polsat Sport / HD
12:30
Bohemians 1905
Slavia Praha
Polsat Sport News / HD
22:30
Portland Timbers
Houston Dynamo
Polsat Sport News / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
Eleven Sports 1 HD
06:30
Benevento
Udinese
Eleven Sports 1 HD
09:00
Inter
Verona
Eleven Sports 1 HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Eleven Sports 1 HD
14:45
Atalanta
Bologna
Eleven Sports 3 HD
08:00
Huesca
Getafe
Eleven Sports 3 HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
Eleven Sports 2 HD
07:00
Nice
Montpellier
Eleven Sports 2 HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Eleven Sports 2 HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Eleven Sports 2 HD
15:00
Lyon
Lille
Canal+ Family / HD
07:00
Wolves
Burnley
Canal+ Family / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
Canal+ Family / HD
15:00
Lyon
Lille
Canal+ Now / HD
07:00
Wolves
Burnley
Eleven Sports 4 HD
06:30
Benevento
Udinese
Eleven Sports 4 HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Eleven Sports 4 HD
12:00
Cagliari
Roma
Eleven Sports 4 HD
14:45
Atalanta
Bologna
Canal+ 4K
11:30
Lechia Gdansk
Legia Warszawa
Polsat Sport Premium 2 / HD
10:45
Feyenoord
Vitesse
Polsat Sport Premium 1 / HD
10:00
Sparta Praha
Opava
Polsat Sport Premium 1 / HD
12:30
Bohemians 1905
Slavia Praha
Canal+ Premium / HD
09:00
Stal Mielec
Pogon Szczecin
Canal+ Premium / HD
11:30
Lechia Gdansk
Legia Warszawa
Portugal
Sport TV 2 / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
Sport TV 2 / HD
07:00
Wolves
Burnley
Sport TV 2 / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sport TV 2 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Sport TV 2 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Sport TV 2 / HD
10:00
Boavista
Maritimo
Sport TV 2 / HD
12:30
Rio Ave
Pacos Ferreira
Sport TV 2 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
Sport TV 1 / HD
10:00
Boavista
Maritimo
Sport TV 1 / HD
12:30
Rio Ave
Pacos Ferreira
Sport TV 1 / HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
Sport TV 1 / HD
06:15
Academico Viseu
FC Porto B
Sport TV 1 / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sport TV 3 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Sport TV 3 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Sport TV 3 / HD
12:00
Cagliari
Roma
Sport TV 3 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
Sport TV 3 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Sport TV 4 / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
Sport TV 4 / HD
09:00
Inter
Verona
Eleven Sports 1 / HD
08:00
Huesca
Getafe
Eleven Sports 1 / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Eleven Sports 1 / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Eleven Sports 1 / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Eleven Sports 2 / HD
07:00
Nice
Montpellier
Eleven Sports 2 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
Eleven Sports 2 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
Eleven Sports 2 / HD
15:00
Lyon
Lille
Eleven Sports 3 / HD
11:05
Angers
Monaco
Eleven Sports 4 / HD
07:00
Reading
Swansea
Eleven Sports 4 / HD
09:00
Rennes
Dijon
Eleven Sports 4 / HD
12:30
Celta Vigo
Osasuna
Eleven Sports 5 / HD
09:00
Lens
Nimes
Eleven Sports 6 / HD
09:00
Lorient
Bordeaux
Canal11 / HD
15:30
Arouca
Vilafranquense
Canal11 / HD
09:00
Marinhense
Alverca
Canal11 / HD
09:00
Santarem
Condeixa
Canal11 / HD
06:30
Praiense
Real SC
Canal11 / HD
06:30
Amora
Olhanense
Rep. Of Ireland
BT Sport 1 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Sky Sports Ultra HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Ultra HD
11:30
Manchester City
Tottenham
BT Sport 2 / HD
11:00
Bayern Munich (w)
Chelsea (w)
BT Sport 2 / HD
15:00
Lyon
Lille
Sky Sports Football / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
Sky Sports Football / HD
07:00
Reading
Swansea
Sky Sports Football / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Premier Sports 1 / HD
13:30
Rangers
St Johnstone
BT Sport 3 / HD
02:10
Wellington Phoenix
Adelaide United FC
BT Sport 3 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
BT Sport 3 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
BT Sport ESPN / HD
07:00
Nice
Montpellier
BT Sport ESPN / HD
09:00
Lorient
Bordeaux
BT Sport ESPN / HD
11:05
Angers
Monaco
Premier Sports 2 / HD
09:00
Inter
Verona
Sky Sports Mix / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
Sky Sports Main Event / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
Sky Sports Main Event / HD
07:00
Reading
Swansea
Sky Sports Main Event / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Main Event / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Sky Sports Premier League / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
BT Sport Ultimate 4K
14:00
Aston Villa
West Brom
FreeSports / HD
20:00
New England Revolution
DC United
FreeSports / HD
22:30
Portland Timbers
Houston Dynamo
FreeSports / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
FreeSports / HD
12:00
Cagliari
Roma
FreeSports / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
LaLiga TV / HD
08:00
Huesca
Getafe
LaLiga TV / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
LaLiga TV / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
LaLiga TV / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Romania
Digi Sport 2 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Digi Sport 2 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Digi Sport 2 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Digi Sport 1 / HD
08:00
Chindia Targoviste
Poli Iasi
Digi Sport 1 / HD
14:30
FCSB
Sepsi OSK
Digi Sport 1 / HD
05:30
Unirea 2004 Slobozia
Petrolul Ploiesti
Digi Sport 1 / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Digi Sport 1 / HD
12:15
FC Botosani
Academica Clinceni
Digi Sport 3 / HD
07:00
Nice
Montpellier
Digi Sport 3 / HD
09:00
Inter
Verona
Digi Sport 3 / HD
12:00
Cagliari
Roma
Digi Sport 3 / HD
15:00
Lyon
Lille
EuroSport 1 / HD
07:00
Wolves
Burnley
EuroSport 1 / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
EuroSport 1 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Telekom Sport 1 / HD
08:00
Chindia Targoviste
Poli Iasi
Telekom Sport 1 / HD
14:30
FCSB
Sepsi OSK
Telekom Sport 1 / HD
05:30
Unirea 2004 Slobozia
Petrolul Ploiesti
Telekom Sport 1 / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Telekom Sport 1 / HD
12:15
FC Botosani
Academica Clinceni
Telekom Sport 2 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Telekom Sport 2 / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Telekom Sport 2 / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Telekom Sport 2 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Telekom Sport 3 HD
09:00
Inter
Verona
Telekom Sport 3 HD
12:00
Cagliari
Roma
Telekom Sport 4 HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
Telekom Sport 4 HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
Telekom Sport 4 HD
14:45
Atalanta
Bologna
Look Sport / HD
05:30
Unirea 2004 Slobozia
Petrolul Ploiesti
Look Sport / HD
08:00
Chindia Targoviste
Poli Iasi
Look Sport / HD
12:15
FC Botosani
Academica Clinceni
Look Sport 2 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Look Sport 2 / HD
09:00
Inter
Verona
Look Sport 2 / HD
12:30
Bohemians 1905
Slavia Praha
Look Sport 2 / HD
15:00
Lyon
Lille
Look Sport 3 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Look Sport 3 / HD
12:00
Cagliari
Roma
Look Sport + / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Look Sport + / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Look Sport + / HD
14:30
FCSB
Sepsi OSK
Russia
Match! Futbol 3 / HD
07:00
Nice
Montpellier
Match! Futbol 3 / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
Match! Futbol 3 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
Match! Futbol 3 / HD
12:00
Cagliari
Roma
Match! Futbol 3 / HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
Match! Futbol 1 / HD
08:00
Huesca
Getafe
Match! Futbol 1 / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Match! Futbol 1 / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Match! Futbol 1 / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Match! Futbol 1 / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
Match! Futbol 2 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Match! Futbol 2 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Match! Futbol 2 / HD
11:05
Angers
Monaco
Match! Futbol 2 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
Match! TV / HD
09:30
Spartak Moscow
CSKA Moscow
Match! TV / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Match! TV / HD
15:00
Lyon
Lille
Telekanal Futbol / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
Telekanal Futbol / HD
10:45
Feyenoord
Vitesse
Match! Premier / HD
07:00
FC Ufa
FC Sochi
Match! Premier / HD
09:30
FC Rostov
Arsenal Tula
Match! Premier / HD
12:00
Rubin
Krasnodar
TV Start HD
11:00
Sturm Graz
Lask Linz
Scotland
Premier Sports 1 / HD
13:30
Rangers
St Johnstone
BT Sport 1 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Sky Sports Main Event / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
Sky Sports Main Event / HD
07:00
Reading
Swansea
Sky Sports Main Event / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Main Event / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Sky Sports Premier League / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Ultra HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Ultra HD
11:30
Manchester City
Tottenham
BT Sport 2 / HD
11:00
Bayern Munich (w)
Chelsea (w)
BT Sport 2 / HD
15:00
Lyon
Lille
Sky Sports Football / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
Sky Sports Football / HD
07:00
Reading
Swansea
Sky Sports Football / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
BT Sport 3 / HD
02:10
Wellington Phoenix
Adelaide United FC
BT Sport 3 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
BT Sport 3 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
BT Sport ESPN / HD
07:00
Nice
Montpellier
BT Sport ESPN / HD
09:00
Lorient
Bordeaux
BT Sport ESPN / HD
11:05
Angers
Monaco
Premier Sports 2 / HD
09:00
Inter
Verona
BBC One / HD
07:00
Wolves
Burnley
BBC One / HD
09:30
Aberdeen
Dundee Utd
Sky Sports Mix / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
BBC Red Button
07:30
Manchester Utd (w)
Tottenham (w)
BT Sport Ultimate 4K
14:00
Aston Villa
West Brom
FreeSports / HD
20:00
New England Revolution
DC United
FreeSports / HD
22:30
Portland Timbers
Houston Dynamo
FreeSports / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
FreeSports / HD
12:00
Cagliari
Roma
FreeSports / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
LaLiga TV / HD
08:00
Huesca
Getafe
LaLiga TV / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
LaLiga TV / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
LaLiga TV / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Serbia
RTRS TV
06:30
Benevento
Udinese
SportKlub 1 / HD
07:00
Wolves
Burnley
SportKlub 1 / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
SportKlub 1 / HD
12:00
Rubin
Krasnodar
SportKlub 1 / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
EuroSport 2 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
EuroSport 2 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
SportKlub 10
08:30
Wolfsberger AC
Red Bull Salzburg
SportKlub 10
10:45
Feyenoord
Vitesse
Arena Sport 3 / HD
02:10
Wellington Phoenix
Adelaide United FC
Arena Sport 3 / HD
09:00
Inter
Verona
Arena Sport 3 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Arena Sport 3 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
Arena Sport 5 / HD
13:00
FK Borac Banja Luka
Siroki Brijeg
Arena Sport 5 / HD
07:00
Nice
Montpellier
Arena Sport 5 / HD
09:00
Lens
Nimes
Arena Sport 5 / HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
Arena Sport 1 / HD
08:30
Vojvodina
Metalac Gm
Arena Sport 1 / HD
13:30
FK Partizan
Spartak Subotica
Arena Sport 1 / HD
20:00
Union Santa Fe
Independiente
Arena Sport 1 / HD
15:00
Lyon
Lille
Arena Sport 2 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Arena Sport 2 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Arena Sport 2 / HD
11:00
Indjija
Crvena Zvezda
Arena Sport 4 / HD
12:00
Cagliari
Roma
Arena Sport 4 / HD
14:00
NK Dinamo Zagreb
HNK Hajduk Split
Arena Sport 4 / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
Arena Sport 1 (SimulCast) / HD
08:30
Radnik Surdulica
Radnicki Nis
SportKlub 6 / HD
08:00
SV Wehen
MSV Duisburg
SportKlub 5 / HD
13:30
Fenerbahce
Kasimpasa
SportKlub 9 / HD
08:00
Huesca
Getafe
SportKlub 9 / HD
10:00
Brondby
Randers FC
SportKlub 9 / HD
12:30
Celta Vigo
Osasuna
SportKlub 7 / HD
09:00
IFK Norrkoping
Halmstad
SportKlub 7 / HD
11:00
Sturm Graz
Lask Linz
SportKlub 8 / HD
10:05
Fluminense
Madureira
SportKlub 8 / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Slovakia
Digi Sport 3 / HD
08:00
Huesca
Getafe
Digi Sport 3 / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Digi Sport 3 / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Digi Sport 1 / HD
07:30
Jahn Regensburg
Hamburger SV
Digi Sport 1 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Digi Sport 1 / HD
09:00
Inter
Verona
Digi Sport 1 / HD
12:00
Cagliari
Roma
Digi Sport 1 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
Arena Sport 1 / HD
10:45
Feyenoord
Vitesse
Arena Sport 1 / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
Digi Sport 2 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Digi Sport 2 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
Digi Sport 2 / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Arena Sport 2 / HD
08:30
Wolfsberger AC
Red Bull Salzburg
Orange Sport 1 / HD
10:00
MSK Zilina
Slovan Bratislava
Orange Sport 2 / HD
10:00
Sparta Praha
Opava
Premier Sport / HD
07:00
Wolves
Burnley
Premier Sport / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Premier Sport / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Slovenia
SportKlub 1
07:00
Wolves
Burnley
SportKlub 1
09:00
Leeds
Manchester Utd
SportKlub 1
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
SportKlub 3
08:00
PAOK
Panathinaikos
SportKlub 3
13:30
FK Partizan
Spartak Subotica
SportKlub 2
12:30
Olympiakos Piraeus
AEK Athens
SportKlub 4
06:00
Banga Gargzdai
FK Zalgiris Kaunas
SportKlub 4
08:00
SV Wehen
MSV Duisburg
SportKlub 6
12:30
Sevilla
Granada CF
SportKlub 5
08:30
Vojvodina
Metalac Gm
SportKlub 5
11:00
Indjija
Crvena Zvezda
SportKlub 5
13:30
Rangers
St Johnstone
Sport TV 2 / HD
07:00
Nice
Montpellier
Sport TV 2 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Sport TV 2 / HD
11:05
Angers
Monaco
Sport TV 2 / HD
15:00
Lyon
Lille
Sport TV 1 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Sport TV 1 / HD
09:00
Inter
Verona
Sport TV 1 / HD
12:00
Cagliari
Roma
Sport TV 1 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
Sport TV 3 / HD
09:00
Lens
Nimes
Planet 2 / HD
09:00
Aluminij
NK Tabor Sezana
Planet 2 / HD
11:15
NS Mura
Olimpija Ljubljana
Arena Sport 1 / HD
09:00
Stal Mielec
Pogon Szczecin
Arena Sport 1 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Arena Sport 1 / HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
Arena Sport 1 / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
Spain
Teledeporte / HD
06:00
Madrid CFF (w)
Real Madrid (w)
GOL / HD
10:00
Mirandes
Almeria
Movistar Liga de Campeones / HD
09:00
Inter
Verona
Movistar Liga de Campeones / HD
12:00
Cagliari
Roma
Movistar Liga de Campeones / HD
15:00
Lyon
Lille
Movistar Liga de Campeones 1 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Movistar Liga de Campeones 1 / HD
11:05
Angers
Monaco
Movistar Liga de Campeones 2 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
Movistar Liga de Campeones 2 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
Vamos HD
14:30
Tenerife
Castellon
LaLiga TV (Bar)
08:00
Huesca
Getafe
LaLiga TV (Bar)
10:15
Villarreal
Barcelona
LaLiga TV (Bar)
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Movistar LaLiga / HD
08:00
Huesca
Getafe
Movistar LaLiga / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Movistar LaLiga / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Movistar LaLiga / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Movistar LaLiga 2 / HD
08:00
Oviedo
Girona
Movistar LaLiga 2 / HD
10:00
Mirandes
Almeria
Movistar LaLiga 2 / HD
12:15
Alcorcon
Leganes
Movistar LaLiga 2 / HD
14:30
Tenerife
Castellon
Movistar LaLiga 3 / HD
08:00
Huesca
Getafe
Movistar LaLiga 3 / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Movistar LaLiga 1 / HD
08:00
Huesca
Getafe
Movistar LaLiga 1 / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Movistar LaLiga 1 / HD
12:30
Celta Vigo
Osasuna
Movistar LaLiga 1 / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Movistar LaLiga UHD
10:15
Villarreal
Barcelona
Movistar LaLiga 4 / HD
12:30
Celta Vigo
Osasuna
DAZN 1 / HD
07:00
Wolves
Burnley
DAZN 1 / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
DAZN 1 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
DAZN 1 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Sweden
C More Fotboll / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
C More Fotboll / HD
22:30
Portland Timbers
Houston Dynamo
C More Fotboll / HD
06:30
Benevento
Udinese
C More Fotboll / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
C More Fotboll / HD
09:00
Inter
Verona
C More Fotboll / HD
12:00
Cagliari
Roma
C More Fotboll / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
C More Fotboll / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
C More Live 2
08:00
Huesca
Getafe
C More Live 2
12:30
Celta Vigo
Osasuna
Kanal 5 / HD
09:00
IFK Norrkoping
Halmstad
C More Live / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
C More Live / HD
14:45
Atalanta
Bologna
C More Live / HD
09:00
Inter
Verona
Sportkanalen / HD
20:00
New England Revolution
DC United
Sportkanalen / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
V Football / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
V Football / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
V Football / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
V Football / HD
07:00
Wolves
Burnley
V Sport1 / HD
11:05
Angers
Monaco
V Sport Premium / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
V Sport Premium / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
V Extra / HD
15:00
Lyon
Lille
Switzerland
SRF Zwei / HD
10:00
BSC Young Boys
FC Sion
RSI La 2 / HD
10:00
BSC Young Boys
FC Sion
RTS 2 / HD
10:00
BSC Young Boys
FC Sion
Blue Zoom / HD
07:00
Nice
Montpellier
Blue Sport 2 / HD
10:00
BSC Young Boys
FC Sion
Blue Sport 2 / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Blue Sport 2 / HD
07:00
Nice
Montpellier
Blue Sport 4 / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
Blue Sport 1 / HD
10:00
FC Luzern
FC Zurich
Blue Sport 1 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
Blue Sport 1 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Blue Sport 3 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
Blue Sport 3 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Blue Sport 5 / HD
15:00
Lyon
Lille
Blue Sport 5 / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Blue Sport 9 / HD
10:00
BSC Young Boys
FC Sion
Blue Sport 8 / HD
10:00
FC Lugano
Servette FC
Blue Sport 7 / HD
10:00
FC Luzern
FC Zurich
Blue Sport 11 / HD
12:00
Cagliari
Roma
Blue Sport 10 / HD
11:05
Angers
Monaco
Turkey
Tivibu Spor 3 / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
Tivibu Spor 3 / HD
10:45
Feyenoord
Vitesse
Tivibu Spor 3 / HD
14:45
Standard Liege
Genk
Tivibu Spor 2 / HD
10:45
Twente
Utrecht
beIN Sports 3 / HD
06:30
Benevento
Udinese
beIN Sports 3 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
beIN Sports 3 / HD
13:30
Tuzlaspor
Adana Demirspor
beIN Sports 3 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
beIN Sports 2 / HD
09:00
Gaziantep FK
Erzurum BB
beIN Sports 2 / HD
13:30
Altinordu
Giresunspor
beIN Sports 4 / HD
02:10
Wellington Phoenix
Adelaide United FC
beIN Sports 4 / HD
07:00
Reading
Swansea
beIN Sports 4 / HD
09:00
Inter
Verona
beIN Sports 4 / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
beIN Sports 4 / HD
15:00
Lyon
Lille
beIN Sports 1 / HD
06:30
Yeni Malatyaspor
Ankaragucu
beIN Sports 1 / HD
09:00
Istanbul Basaksehir
Alanyaspor
beIN Sports 1 / HD
13:30
Fenerbahce
Kasimpasa
beIN Sports Max 1 / HD
07:00
Nice
Montpellier
beIN Sports Max 1 / HD
09:00
Paris Saint Germain (w)
Barcelona (w)
beIN Sports Max 1 / HD
13:30
Boluspor
Samsunspor
S Sport / HD
07:00
Wolves
Burnley
S Sport / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
S Sport / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
beIN Sports Max 2 / HD
13:30
Akhisar Belediye
Altay
Spor Smart HD
08:00
Huesca
Getafe
Spor Smart HD
10:15
Villarreal
Barcelona
Spor Smart HD
12:30
Sevilla
Granada CF
Spor Smart HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
S Sport 2 / HD
07:30
FC St. Pauli
SpVgg Greuther Furth
S Sport 2 / HD
07:30
Jahn Regensburg
Hamburger SV
S Sport 2 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
S Sport 2 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
S Sport 2 / HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
Spor Smart 2 HD
12:30
Celta Vigo
Osasuna
Ukraine
Futbol 1 / HD
10:00
FC Oleksandriya
Shakhter Donetsk
Futbol 2 / HD
06:30
Benevento
Udinese
Futbol 2 / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
Futbol 2 / HD
12:00
Cagliari
Roma
Futbol 2 / HD
14:45
Atalanta
Bologna
2+2
10:00
Dinamo Kiev
Ingulets Petrove
Sport 2 / HD
11:00
MOL Fehervar FC
Ferencvarosi TC
Sport 1 / HD
08:30
Wolfsberger AC
Red Bull Salzburg
Sport 1 / HD
10:15
Riga FC
Rigas Futbola Skola
Sport 1 / HD
15:00
SC Braga
Sporting CP
Unian TV
07:00
Zarya Lugansk
Olimpik Donetsk
Setanta Sports / HD
07:00
Wolves
Burnley
Setanta Sports / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Setanta Sports / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Setanta Sports / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Futbol 3 / HD
08:30
Ajax
AZ Alkmaar
Futbol 3 / HD
10:45
Feyenoord
Vitesse
Setanta Sports + / HD
07:00
Reading
Swansea
Wales
Premier Sports 1 / HD
13:30
Rangers
St Johnstone
BT Sport 1 / HD
14:00
Aston Villa
West Brom
Sky Sports Main Event / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
Sky Sports Main Event / HD
07:00
Reading
Swansea
Sky Sports Main Event / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Main Event / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
Sky Sports Premier League / HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Ultra HD
09:00
Leeds
Manchester Utd
Sky Sports Ultra HD
11:30
Manchester City
Tottenham
BT Sport 2 / HD
11:00
Bayern Munich (w)
Chelsea (w)
BT Sport 2 / HD
15:00
Lyon
Lille
Sky Sports Football / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
Sky Sports Football / HD
07:00
Reading
Swansea
Sky Sports Football / HD
11:30
Manchester City
Tottenham
BBC One / HD
07:00
Wolves
Burnley
BT Sport 3 / HD
02:10
Wellington Phoenix
Adelaide United FC
BT Sport 3 / HD
09:30
RB Leipzig
VfB Stuttgart
BT Sport 3 / HD
12:00
Borussia Monchengladbach
Arminia Bielefeld
BT Sport ESPN / HD
07:00
Nice
Montpellier
BT Sport ESPN / HD
09:00
Lorient
Bordeaux
BT Sport ESPN / HD
11:05
Angers
Monaco
Premier Sports 2 / HD
09:00
Inter
Verona
Sky Sports Mix / HD
20:00
Philadelphia Union
Inter Miami
BBC Red Button
07:30
Manchester Utd (w)
Tottenham (w)
BT Sport Ultimate 4K
14:00
Aston Villa
West Brom
FreeSports / HD
20:00
New England Revolution
DC United
FreeSports / HD
22:30
Portland Timbers
Houston Dynamo
FreeSports / HD
09:00
Fiorentina
Juventus
FreeSports / HD
12:00
Cagliari
Roma
FreeSports / HD
17:30
Los Angeles Galaxy
New York Red Bulls
LaLiga TV / HD
08:00
Huesca
Getafe
LaLiga TV / HD
10:15
Villarreal
Barcelona
LaLiga TV / HD
12:30
Sevilla
Granada CF
LaLiga TV / HD
15:00
Athletic Club
Atletico Madrid
Advertisement