Matches on TV
Advertisement
Navigator
Schedule of matches on TV for 2024-04-28
USA
NWSLsoccer.com
17:00
Gotham Fc (w)
Racing Louisville (w)
MLS Next Pro TV
17:00
New York Red Bulls 2
Columbus Crew 2
MLS Next Pro TV
17:00
Sporting Kansas City 2
Minnesota United 2
Advertisement
Albania
Super Sport 2 HD
15:00
Betis
Sevilla
Super Sport 3 HD
12:00
Atalanta
Empoli
Super Sport 4 HD
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Super Sport 5 HD
15:00
Marseille
Lens
Super Sport 6 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
Super Sport 6 HD
10:15
Granada CF
Osasuna
MSN TV
09:00
FK Egnatia
Vllaznia
MSN TV
09:00
FK Kukesi
Teuta Durres
MSN TV
13:00
Tirana
Partizani
Algeria
beIN Sports Connect
07:00
Metz
Lille
beIN Sports Connect
08:00
Cadiz
Mallorca
beIN Sports Connect
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports Connect
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports Connect
09:00
Lorient
Toulouse
beIN Sports Connect
09:00
Strasbourg
Nice
beIN Sports Connect
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports Connect
10:15
Granada CF
Osasuna
beIN Sports Connect
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports Connect
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN Sports Connect
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports Connect
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports Connect
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports Connect
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports Connect
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports 4 HD
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 2
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 2 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 2 HD
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 1
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 1 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 4
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 3
08:00
Cadiz
Mallorca
beIN Sports 3
10:15
Granada CF
Osasuna
beIN Sports 3
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports 3
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports 3 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
beIN Sports 3 HD
10:15
Granada CF
Osasuna
beIN Sports 3 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports 3 HD
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports English
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports Xtra
09:00
Strasbourg
Nice
beIN Sports English 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN 4K Arabia
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports Xtra 2
09:00
Lorient
Toulouse
beIN Sports 5
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports 5 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
ENTV Television Algerienne
14:00
MC Oran
CR Belouizdad
Andorra
ZAP La Liga
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 1
10:15
Granada CF
Osasuna
beIN Sports 1
15:00
Betis
Sevilla
Angola
SuperSport GOtv Select 1
06:30
Inter
Torino
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport Variety 3
06:30
Inter
Torino
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Anguilla
Flow Sports App
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flow Sports App
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flow Sports App
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Flowsports.co
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flowsports.co
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flowsports.co
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
SportsMax 2
15:00
Betis
Sevilla
SportsMax App
15:00
Betis
Sevilla
Argentina
play.tycsports.com
14:30
Acassuso
Deportivo Laferrere
play.tycsports.com
14:30
Flandria
Argentino De Quilmes
play.tycsports.com
18:10
All Boys
Chacarita Juniors
fanatiz.com
14:30
Argentinos Jrs
Velez Sarsfield
Star +
06:30
Inter
Torino
Star +
09:00
Bournemouth
Brighton
Star +
09:00
Tottenham
Arsenal
Star +
09:00
Bologna
Udinese
Star +
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Star +
12:00
Atalanta
Empoli
Star +
12:00
Napoli
Roma
Star +
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Star +
07:00
Metz
Lille
Star +
08:00
Cadiz
Mallorca
Star +
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Star +
10:15
Granada CF
Osasuna
Star +
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Star +
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Star +
13:00
Lyon
Monaco
Star +
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Star +
15:00
Marseille
Lens
Star +
15:00
Betis
Sevilla
TyC Sports HD
14:30
Acassuso
Deportivo Laferrere
TyC Sports HD
14:30
Flandria
Argentino De Quilmes
TyC Sports HD
18:10
All Boys
Chacarita Juniors
TyC Sports
14:30
Acassuso
Deportivo Laferrere
TyC Sports
14:30
Flandria
Argentino De Quilmes
TyC Sports
18:10
All Boys
Chacarita Juniors
DIRECTV Sports
16:00
The Strongest
Universitario de Vinto
DIRECTV Sports
18:00
Independiente Petrolero
San Antonio Bulo Bulo
DIRECTV Sports HD
16:00
The Strongest
Universitario de Vinto
DIRECTV Sports HD
18:00
Independiente Petrolero
San Antonio Bulo Bulo
TyC Sports Play
14:30
Acassuso
Deportivo Laferrere
TyC Sports Play
14:30
Flandria
Argentino De Quilmes
TyC Sports Play
18:10
All Boys
Chacarita Juniors
AFA Play
14:30
Argentinos Jrs
Velez Sarsfield
Armenia
youtube.com/c FootballFederationosArmenia
06:00
Alashkert
BKMA
youtube.com/c FootballFederationosArmenia
08:00
Pyunik Yerevan
FC Urartu
Armenia TV
06:00
Alashkert
BKMA
Armenia TV
08:00
Pyunik Yerevan
FC Urartu
Setanta Sports 1
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 1 HD
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 2
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2
15:00
Marseille
Lens
Setanta Sports 2 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
Fast Sports
06:30
Inter
Torino
Fast Sports
09:00
Bologna
Udinese
Fast Sports
12:00
Atalanta
Empoli
Fast Sports
12:00
Napoli
Roma
Fast Sports
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Fast Sports
08:00
Cadiz
Mallorca
Fast Sports
10:15
Granada CF
Osasuna
Fast Sports
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Fast Sports
15:00
Betis
Sevilla
Fast Sports 1
15:00
Marseille
Lens
Australia
beIN Sports 3 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Optus Sport
09:00
Bournemouth
Brighton
Optus Sport
09:00
Tottenham
Arsenal
Optus Sport
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Optus Sport
08:00
Cadiz
Mallorca
Optus Sport
10:15
Granada CF
Osasuna
Optus Sport
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Optus Sport
15:00
Betis
Sevilla
Paramount +
23:00
Melbourne City (w)
Newcastle Jets FC (w)
Paramount +
01:00
Sydney FC
Perth Glory FC
Paramount +
03:00
Melbourne City
Western United
Optus Sport HD
09:00
Bournemouth
Brighton
Optus Sport HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Optus Sport HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Optus Sport HD
08:00
Cadiz
Mallorca
Optus Sport HD
10:15
Granada CF
Osasuna
Optus Sport HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Optus Sport HD
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
10 Play
23:00
Melbourne City (w)
Newcastle Jets FC (w)
beIN Sports Connect
06:30
Inter
Torino
beIN Sports Connect
09:00
Bologna
Udinese
beIN Sports Connect
12:00
Atalanta
Empoli
beIN Sports Connect
12:00
Napoli
Roma
beIN Sports Connect
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports Connect
07:00
Metz
Lille
beIN Sports Connect
13:00
Lyon
Monaco
Austria
ORF Sport+ HD
04:30
SKN St. Polten
SV Stripfing/Weiden
Sky Go
08:30
Lask Linz
Rapid Vienna
Sky Go
08:30
TSV Hartberg
Austria Klagenfurt
Sky Go
09:00
Bournemouth
Brighton
Sky Go
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Go
11:00
Red Bull Salzburg
Sturm Graz
Sky Go
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
ORF Sport+
04:30
SKN St. Polten
SV Stripfing/Weiden
DAZN.com/de-AT
06:30
Inter
Torino
DAZN.com/de-AT
09:00
Bologna
Udinese
DAZN.com/de-AT
12:00
Atalanta
Empoli
DAZN.com/de-AT
12:00
Napoli
Roma
DAZN.com/de-AT
14:45
Fiorentina
Sassuolo
DAZN.com/de-AT
08:00
Cadiz
Mallorca
DAZN.com/de-AT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
DAZN.com/de-AT
10:00
Paris Saint Germain (w)
Lyon (w)
DAZN.com/de-AT
10:15
Granada CF
Osasuna
DAZN.com/de-AT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
DAZN.com/de-AT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
DAZN.com/de-AT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
DAZN.com/de-AT
15:00
Betis
Sevilla
DAZN (OTT Platfrom)
06:30
Inter
Torino
DAZN (OTT Platfrom)
09:00
Bologna
Udinese
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Atalanta
Empoli
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Napoli
Roma
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Fiorentina
Sassuolo
DAZN (OTT Platfrom)
08:00
Cadiz
Mallorca
DAZN (OTT Platfrom)
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
DAZN (OTT Platfrom)
10:00
Paris Saint Germain (w)
Lyon (w)
DAZN (OTT Platfrom)
10:15
Granada CF
Osasuna
DAZN (OTT Platfrom)
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
DAZN (OTT Platfrom)
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
DAZN (OTT Platfrom)
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
DAZN (OTT Platfrom)
15:00
Betis
Sevilla
Sky Sport 1
08:30
Lask Linz
Rapid Vienna
Sky Sport 1
08:30
TSV Hartberg
Austria Klagenfurt
Sky Sport 1
11:00
Red Bull Salzburg
Sturm Graz
Sky Sport 1 HD
08:30
Lask Linz
Rapid Vienna
Sky Sport 1 HD
08:30
TSV Hartberg
Austria Klagenfurt
Sky Sport 3
08:30
TSV Hartberg
Austria Klagenfurt
Sky Sport 3 HD
08:30
TSV Hartberg
Austria Klagenfurt
ORF TVthek
04:30
SKN St. Polten
SV Stripfing/Weiden
Azerbaijan
CBC Sport HD
07:30
Qabala
Kapaz
CBC Sport HD
09:45
Neftchi Baku
Turan Tovuz
CBC Sport HD
12:00
Sumqayit
Qarabag
Setanta Sports 1
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 1 HD
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 2
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2
15:00
Marseille
Lens
Setanta Sports 2 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
AZ Sport 7
09:00
Bournemouth
Brighton
AZ Sport 7
09:00
Tottenham
Arsenal
AZ Sport 7
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Bahamas
Flow Sports App
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flow Sports App
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flow Sports App
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Flowsports.co
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flowsports.co
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flowsports.co
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
SportsMax App
15:00
Betis
Sevilla
SportsMax 2
15:00
Betis
Sevilla
Bahrain
Bahrain Sports 1
12:00
Al-Najma Club
Al-Ahli Club Manama
Bahrain Sports 1 HD
12:00
Al-Najma Club
Al-Ahli Club Manama
Bahrain Sports 2
12:00
Hidd SCC
Al Khalidiyah
beIN Sports 4 HD
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 3 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
beIN Sports 3 HD
10:15
Granada CF
Osasuna
beIN Sports 3 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports 3 HD
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports 4
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 3
08:00
Cadiz
Mallorca
beIN Sports 3
10:15
Granada CF
Osasuna
beIN Sports 3
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports 3
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports English
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports 1
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 1 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports Xtra
09:00
Strasbourg
Nice
beIN SPORTS CONNECT
07:00
Metz
Lille
beIN SPORTS CONNECT
08:00
Cadiz
Mallorca
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Strasbourg
Nice
beIN SPORTS CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN SPORTS CONNECT
10:15
Granada CF
Osasuna
beIN SPORTS CONNECT
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN SPORTS CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN SPORTS CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN SPORTS CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN SPORTS CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports English 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN 4K Arabia
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 2
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 2 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 2 HD
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports Xtra 2
09:00
Lorient
Toulouse
Bahrain Sports 3
12:00
Manama Club
Busaiteen
Bahrain Sports 3 HD
12:00
Manama Club
Busaiteen
beIN Sports 5
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports 5 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Bardados
Flow Sports App
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flow Sports App
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flow Sports App
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Flowsports.co
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flowsports.co
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flowsports.co
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
SportsMax App
15:00
Betis
Sevilla
SportsMax 2
15:00
Betis
Sevilla
Belarus
YASNAe TV HD
09:00
FC Gomel
FC Minsk
YASNAe TV HD
11:00
Slavia Mozyr
Arsenal Dzerzhinsk
YASNAe TV HD
13:00
Shakhter Soligorsk
FC Slutsk
Setanta Sports 1
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 1 HD
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 2
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2
15:00
Marseille
Lens
Setanta Sports 2 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
Belgium
Eleven Sports 1 HD
13:00
Lyon
Monaco
Eleven Sports Pro League 1 HD
07:30
Genk
Club Brugge
Eleven Sports Pro League 1 HD
10:00
Cercle Brugge
Anderlecht
Eleven Sports Pro League 1 HD
12:30
Union St. Gilloise
Antwerp
Eleven Sports Pro League 2 HD
13:15
RWD Molenbeek
Kortrijk
Eleven Sports 1
13:00
Lyon
Monaco
Eleven Sports Pro League 2 FR
13:15
RWD Molenbeek
Kortrijk
Eleven Sports Pro League 2 NL
13:15
RWD Molenbeek
Kortrijk
Eleven Sports Pro League 1 FR
07:30
Genk
Club Brugge
Eleven Sports Pro League 1 FR
10:00
Cercle Brugge
Anderlecht
Eleven Sports Pro League 1 FR
12:30
Union St. Gilloise
Antwerp
Eleven Sports Pro League 1 FR HD
07:30
Genk
Club Brugge
Eleven Sports Pro League 1 FR HD
10:00
Cercle Brugge
Anderlecht
Eleven Sports Pro League 1 FR HD
12:30
Union St. Gilloise
Antwerp
Eleven Sports Pro League 1 NL
07:30
Genk
Club Brugge
Eleven Sports Pro League 1 NL
10:00
Cercle Brugge
Anderlecht
Eleven Sports Pro League 1 NL
12:30
Union St. Gilloise
Antwerp
Eleven Sports Pro League 1 NL HD
07:30
Genk
Club Brugge
Eleven Sports Pro League 1 NL HD
10:00
Cercle Brugge
Anderlecht
Eleven Sports Pro League 1 NL HD
12:30
Union St. Gilloise
Antwerp
DAZN (OTT Platfrom)
07:30
Genk
Club Brugge
DAZN (OTT Platfrom)
10:00
Cercle Brugge
Anderlecht
DAZN (OTT Platfrom)
12:30
Union St. Gilloise
Antwerp
DAZN (OTT Platfrom)
13:15
RWD Molenbeek
Kortrijk
DAZN (OTT Platfrom)
10:00
Paris Saint Germain (w)
Lyon (w)
DAZN (OTT Platfrom)
13:00
Lyon
Monaco
Play Sports
07:30
Genk
Club Brugge
Play Sports
10:00
Cercle Brugge
Anderlecht
Play Sports
12:30
Union St. Gilloise
Antwerp
Play Sports
13:15
RWD Molenbeek
Kortrijk
Play Sports
13:00
Lyon
Monaco
Proximusâ¯Pickx
07:30
Genk
Club Brugge
Proximusâ¯Pickx
10:00
Cercle Brugge
Anderlecht
Proximusâ¯Pickx
12:30
Union St. Gilloise
Antwerp
Proximusâ¯Pickx
13:15
RWD Molenbeek
Kortrijk
Benin
SuperSport Variety 3
06:30
Inter
Torino
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport GOtv Select 1
06:30
Inter
Torino
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Bermuda
Flowsports.co
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flowsports.co
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flowsports.co
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
SportsMax App
15:00
Betis
Sevilla
SportsMax 2
15:00
Betis
Sevilla
Flow Sports App
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flow Sports App
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flow Sports App
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Bolivia
Star +
09:00
Bournemouth
Brighton
Star +
09:00
Tottenham
Arsenal
Star +
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Star +
08:00
Cadiz
Mallorca
Star +
10:15
Granada CF
Osasuna
Star +
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Star +
13:00
Lyon
Monaco
Star +
15:00
Betis
Sevilla
Tigo Sports
18:00
Independiente Petrolero
San Antonio Bulo Bulo
Tigo Sports
16:00
The Strongest
Universitario de Vinto
Tigo Sports HD
18:00
Independiente Petrolero
San Antonio Bulo Bulo
Tigo Sports HD
16:00
The Strongest
Universitario de Vinto
Bosnia & Herzegovina
Arena Sport 1
07:00
Metz
Lille
Arena Sport 1 HD
07:00
Metz
Lille
Moja TV
07:00
Siroki Brijeg
FK Borac Banja Luka
Moja TV
11:00
Posusje
Zrinjski Mostar
Moja TV
14:45
FK Sarajevo
Velez Mostar
Moja TV
07:00
Metz
Lille
Moja TV
09:00
Strasbourg
Nice
mojatv.ba
07:00
Siroki Brijeg
FK Borac Banja Luka
mojatv.ba
11:00
Posusje
Zrinjski Mostar
mojatv.ba
14:45
FK Sarajevo
Velez Mostar
mojatv.ba
07:00
Metz
Lille
mojatv.ba
09:00
Strasbourg
Nice
Arena Sport 4
09:00
Strasbourg
Nice
Arena Sport 4 HD
09:00
Strasbourg
Nice
Arena Sport Premium 1
07:00
Siroki Brijeg
FK Borac Banja Luka
Arena Sport Premium 1
11:00
Posusje
Zrinjski Mostar
Arena Sport Premium 1
14:45
FK Sarajevo
Velez Mostar
Arena Sport Premium 1 HD
07:00
Siroki Brijeg
FK Borac Banja Luka
Arena Sport Premium 1 HD
11:00
Posusje
Zrinjski Mostar
Arena Sport Premium 1 HD
14:45
FK Sarajevo
Velez Mostar
Botswana
SuperSport Variety 3
06:30
Inter
Torino
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Brazil
Star +
09:00
Bournemouth
Brighton
Star +
09:00
Tottenham
Arsenal
Star +
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Star +
08:00
Cadiz
Mallorca
Star +
10:15
Granada CF
Osasuna
Star +
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Star +
15:00
Betis
Sevilla
DAZN (OTT Platfrom)
15:30
CSA
Ferroviaria
DAZN (OTT Platfrom)
15:30
Londrina
Ypiranga FC Erechim
DAZN (OTT Platfrom)
18:00
Botafogo PB
Caxias
DAZN.com/pt-BR
15:30
CSA
Ferroviaria
DAZN.com/pt-BR
15:30
Londrina
Ypiranga FC Erechim
DAZN.com/pt-BR
18:30
Volta Redonda
Floresta
GloboEsporte.com
20:00
Bahia
Gremio
GloboEsporte.com
10:00
Flamengo
Botafogo
GloboEsporte.com
15:00
Corinthians
Fluminense
GloboEsporte.com
15:00
Cruzeiro
Vitoria
GloboEsporte.com
19:00
Internacional
Atletico Goianiense
GloboEsporte.com
17:30
Fortaleza
Bragantino
GloboEsporte.com
17:30
Juventude
Atletico Paranaense
Canal GOAT
17:30
Goias
Ponte Preta
IT tv Plus
15:30
CSA
Ferroviaria
IT tv Plus
15:30
Londrina
Ypiranga FC Erechim
Zapping
20:00
Bahia
Gremio
Zapping
09:00
Bournemouth
Brighton
Zapping
09:00
Tottenham
Arsenal
Zapping
10:00
Flamengo
Botafogo
Zapping
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Zapping
15:00
Corinthians
Fluminense
Zapping
15:00
Cruzeiro
Vitoria
Zapping
15:00
Coritiba
Brusque
Zapping
15:30
CSA
Ferroviaria
Zapping
15:30
Londrina
Ypiranga FC Erechim
Zapping
19:00
Internacional
Atletico Goianiense
Zapping
17:30
Fortaleza
Bragantino
Zapping
17:30
Juventude
Atletico Paranaense
Claro TV+
20:00
Bahia
Gremio
Claro TV+
10:00
Flamengo
Botafogo
Claro TV+
15:00
Corinthians
Fluminense
Claro TV+
15:00
Cruzeiro
Vitoria
Claro TV+
15:30
CSA
Ferroviaria
Claro TV+
15:30
Londrina
Ypiranga FC Erechim
Claro TV+
19:00
Internacional
Atletico Goianiense
Claro TV+
17:30
Fortaleza
Bragantino
Claro TV+
17:30
Juventude
Atletico Paranaense
Claro TV+
17:30
Goias
Ponte Preta
Bulgaria
Diema Sport 2 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Diema Sport HD
10:45
Ludogorets Razgrad
Levski Krumovgrad
Diema Sport HD
13:15
Cherno More Varna
Lokomotiv Plovdiv
Diema Sport HD
08:15
Hebar Pazardzhik
Lokomotiv Sofia
Diema Sport 3 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Diema Sport 3 HD
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Diema Sport 3 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Nova Sport
07:00
Metz
Lille
Nova Sport
09:00
Bournemouth
Brighton
Nova Sport
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
Nova Sport
13:00
Lyon
Monaco
Nova Sport
15:00
Marseille
Lens
Diema Sport
10:45
Ludogorets Razgrad
Levski Krumovgrad
Diema Sport
13:15
Cherno More Varna
Lokomotiv Plovdiv
Diema Sport
08:15
Hebar Pazardzhik
Lokomotiv Sofia
Diema Sport 3
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Diema Sport 3
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Diema Sport 3
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
MAX Sport 3 HD
06:30
Inter
Torino
MAX Sport 3 HD
09:00
Bologna
Udinese
MAX Sport 3 HD
12:00
Atalanta
Empoli
MAX Sport 3 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
MAX Sport 4 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
MAX Sport 4 HD
10:15
Granada CF
Osasuna
MAX Sport 4 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
MAX Sport 4 HD
15:00
Betis
Sevilla
Nova Sport HD
07:00
Metz
Lille
Nova Sport HD
09:00
Bournemouth
Brighton
Nova Sport HD
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
Nova Sport HD
13:00
Lyon
Monaco
Nova Sport HD
15:00
Marseille
Lens
MAX Sport 3
06:30
Inter
Torino
MAX Sport 3
09:00
Bologna
Udinese
MAX Sport 3
12:00
Atalanta
Empoli
MAX Sport 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
MAX Sport 4
08:00
Cadiz
Mallorca
MAX Sport 4
10:15
Granada CF
Osasuna
MAX Sport 4
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
MAX Sport 4
15:00
Betis
Sevilla
Diema Sport 2
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
RING HD
07:30
St Mirren
Rangers
RING HD
10:00
Dundee
Celtic
RING HD
12:00
Napoli
Roma
RING HD
15:30
FC Porto
Sporting CP
RING
07:30
St Mirren
Rangers
RING
10:00
Dundee
Celtic
RING
12:00
Napoli
Roma
RING
15:30
FC Porto
Sporting CP
play.diemaxtra.bg
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
play.diemaxtra.bg
10:45
Ludogorets Razgrad
Levski Krumovgrad
play.diemaxtra.bg
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
play.diemaxtra.bg
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
play.diemaxtra.bg
13:15
Cherno More Varna
Lokomotiv Plovdiv
play.diemaxtra.bg
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
play.diemaxtra.bg
08:15
Hebar Pazardzhik
Lokomotiv Sofia
Ring.bg
07:30
St Mirren
Rangers
Ring.bg
10:00
Dundee
Celtic
Ring.bg
12:00
Napoli
Roma
Ring.bg
15:30
FC Porto
Sporting CP
Voyo Sport
07:30
St Mirren
Rangers
Voyo Sport
10:00
Dundee
Celtic
Voyo Sport
12:00
Napoli
Roma
Voyo Sport
15:30
FC Porto
Sporting CP
Cameroon
SuperSport Variety 3
06:30
Inter
Torino
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport GOtv Select 1
06:30
Inter
Torino
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Canada
fubo TV
06:30
Inter
Torino
fubo TV
09:00
Bournemouth
Brighton
fubo TV
09:00
Tottenham
Arsenal
fubo TV
09:00
Bologna
Udinese
fubo TV
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
fubo TV
12:00
Atalanta
Empoli
fubo TV
12:00
Napoli
Roma
fubo TV
14:45
Fiorentina
Sassuolo
fubo TV
13:00
Lyon
Monaco
TSN +
08:00
Cadiz
Mallorca
TSN +
10:15
Granada CF
Osasuna
TSN +
15:00
Betis
Sevilla
Chile
TNT Sports HD
20:00
San Marcos de Arica
Barnechea
TNT Sports HD
12:30
Everton De Vina
Coquimbo
TNT Sports HD
12:30
Deportes Recoleta
Magallanes
TNT Sports HD
15:00
Huachipato
U. De Chile
TNT Sports HD
16:00
Santiago Wanderers
San Luis
TNT Sports HD
18:00
Colo Colo
Union La Calera
TNT Sports HD
18:00
Union San Felipe
Rangers De Talca
TNT Sports
20:00
San Marcos de Arica
Barnechea
TNT Sports
12:30
Everton De Vina
Coquimbo
TNT Sports
12:30
Deportes Recoleta
Magallanes
TNT Sports
15:00
Huachipato
U. De Chile
TNT Sports
16:00
Santiago Wanderers
San Luis
TNT Sports
18:00
Colo Colo
Union La Calera
TNT Sports
18:00
Union San Felipe
Rangers De Talca
TNT GO
20:00
San Marcos de Arica
Barnechea
TNT GO
12:30
Everton De Vina
Coquimbo
TNT GO
12:30
Deportes Recoleta
Magallanes
TNT GO
15:00
Huachipato
U. De Chile
TNT GO
16:00
Santiago Wanderers
San Luis
TNT GO
18:00
Colo Colo
Union La Calera
TNT GO
18:00
Union San Felipe
Rangers De Talca
China
sports.qq.com
03:00
Heilongjiang Lava Spring
Shanghai Jiading
sports.qq.com
03:00
Yanbian Longding
Shenyang Urban
sports.qq.com
03:30
Wuxi Wugou Fc
Nanjing City Fc
sports.qq.com
07:30
Hebei Kungfu
Dalian Zhixing
QQ Sports Live
03:00
Heilongjiang Lava Spring
Shanghai Jiading
QQ Sports Live
03:00
Yanbian Longding
Shenyang Urban
QQ Sports Live
03:30
Wuxi Wugou Fc
Nanjing City Fc
QQ Sports Live
07:30
Hebei Kungfu
Dalian Zhixing
miguvideo.com
03:00
Heilongjiang Lava Spring
Shanghai Jiading
miguvideo.com
03:00
Yanbian Longding
Shenyang Urban
miguvideo.com
03:30
Wuxi Wugou Fc
Nanjing City Fc
miguvideo.com
07:30
Hebei Kungfu
Dalian Zhixing
miguvideo.com
09:00
Bournemouth
Brighton
miguvideo.com
09:00
Tottenham
Arsenal
miguvideo.com
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
miguvideo.com
09:00
Lorient
Toulouse
Colombia
Win Sports
20:00
Atletico Nacional
Deportes Tolima
Win Sports
16:00
Patriotas
Deportivo Pasto
Win Sports
16:30
Real Cartagena
Real San Andres
Win Sports
19:00
Union Magdalena
Huila
Win Sports + HD
20:00
Atletico Nacional
Deportes Tolima
Win Sports + HD
16:00
Patriotas
Deportivo Pasto
Win Sports + HD
16:30
Real Cartagena
Real San Andres
Win Sports + HD
19:00
Union Magdalena
Huila
Win Sports HD
20:00
Atletico Nacional
Deportes Tolima
Win Sports HD
16:00
Patriotas
Deportivo Pasto
Win Sports HD
16:30
Real Cartagena
Real San Andres
Win Sports HD
19:00
Union Magdalena
Huila
RCN Nuestra Tele
20:00
Atletico Nacional
Deportes Tolima
RCN Nuestra Tele
19:00
Union Magdalena
Huila
Costa Rica
Tigo Sports
20:00
Sporting San Jose
Municipal Liberia
Tigo Sports
16:00
Jicaral Sercoba
CS Uruguay
Tigo Sports
18:00
Deportivo Saprissa
AD Guanacasteca
Tigo Sports HD
20:00
Sporting San Jose
Municipal Liberia
Tigo Sports HD
16:00
Jicaral Sercoba
CS Uruguay
Tigo Sports HD
18:00
Deportivo Saprissa
AD Guanacasteca
Croatia
Arena Sport 7 HD
09:00
Lorient
Toulouse
MaxSport 1 HD
11:00
HNK Gorica
NK Osijek
MaxSport 1 HD
13:30
NK Lokomotiva Zagreb
HNK Rijeka
MaxSport 1 HD
08:50
Dugopolje
Sibenik
MAXSport 1
11:00
HNK Gorica
NK Osijek
MAXSport 1
13:30
NK Lokomotiva Zagreb
HNK Rijeka
MAXSport 1
08:50
Dugopolje
Sibenik
Arena Sport 7
09:00
Lorient
Toulouse
MAX To Go
11:00
HNK Gorica
NK Osijek
MAX To Go
13:30
NK Lokomotiva Zagreb
HNK Rijeka
MAX To Go
08:50
Dugopolje
Sibenik
Cyprus
Cytavision Sports 1 HD
12:00
Aris
Pafos FC
Cytavision Sports 3 HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Cytavision Sports 3 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Cytavision Sports 4 HD
06:30
Inter
Torino
Cytavision Sports 4 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
Cytavision Sports 4 HD
12:00
Napoli
Roma
Cytavision Sports 4 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Cytavision Sports 6 HD
15:30
FC Porto
Sporting CP
PrimeTel 1 HD
12:00
Omonia
Apoel
PrimeTel 3 HD
10:00
Olympiakos Piraeus
Lamia
PrimeTel 3 HD
13:30
Panathinaikos
Aris Thessalonikis
PrimeTel 2 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
PrimeTel 2 HD
10:15
Granada CF
Osasuna
PrimeTel 2 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
PrimeTel 2 HD
15:00
Betis
Sevilla
PrimeTel 2 HD
12:00
A. E. Kition Larnaca
Anorthosis
NovaSports Prime
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
NovaSports Prime
12:30
PAOK
AEK Athens
NovaSports Prime HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
NovaSports Prime HD
12:30
PAOK
AEK Athens
NovaSports Start HD
08:00
Cadiz
Mallorca
NovaSports Start HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
NovaSports News HD
07:00
Metz
Lille
NovaSports 2 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
NovaSports 2 HD
12:30
Union St. Gilloise
Antwerp
NovaSports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
NovaSports 1 HD
10:15
Granada CF
Osasuna
NovaSports 1 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
NovaSports 1 HD
15:00
Betis
Sevilla
NovaSports 3 HD
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
NovaSports 4 HD
07:30
Genk
Club Brugge
NovaSports 4 HD
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
NovaSports 5 HD
10:00
Cercle Brugge
Anderlecht
NovaSports 5 HD
13:00
Lyon
Monaco
CytavisionGo
06:30
Inter
Torino
CytavisionGo
08:00
Cadiz
Mallorca
CytavisionGo
09:00
Bournemouth
Brighton
CytavisionGo
09:00
Tottenham
Arsenal
CytavisionGo
10:00
Olympiakos Piraeus
Lamia
CytavisionGo
10:15
Granada CF
Osasuna
CytavisionGo
12:00
A. E. Kition Larnaca
Anorthosis
CytavisionGo
12:00
Aris
Pafos FC
CytavisionGo
12:00
Omonia
Apoel
CytavisionGo
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
CytavisionGo
15:00
Betis
Sevilla
CytavisionGo
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
CytavisionGo
12:00
Napoli
Roma
CytavisionGo
13:30
Panathinaikos
Aris Thessalonikis
CytavisionGo
14:45
Fiorentina
Sassuolo
CytavisionGo
15:30
FC Porto
Sporting CP
Cytavision Sports 4K
09:00
Tottenham
Arsenal
Cablenet TV Go
06:30
Inter
Torino
Cablenet TV Go
08:00
Cadiz
Mallorca
Cablenet TV Go
09:00
Bournemouth
Brighton
Cablenet TV Go
09:00
Tottenham
Arsenal
Cablenet TV Go
10:00
Olympiakos Piraeus
Lamia
Cablenet TV Go
10:15
Granada CF
Osasuna
Cablenet TV Go
12:00
A. E. Kition Larnaca
Anorthosis
Cablenet TV Go
12:00
Aris
Pafos FC
Cablenet TV Go
12:00
Omonia
Apoel
Cablenet TV Go
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Cablenet TV Go
15:00
Betis
Sevilla
Cablenet TV Go
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Cablenet TV Go
12:00
Napoli
Roma
Cablenet TV Go
13:30
Panathinaikos
Aris Thessalonikis
Cablenet TV Go
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Cablenet TV Go
15:30
FC Porto
Sporting CP
Primetel TV2Go
06:30
Inter
Torino
Primetel TV2Go
08:00
Cadiz
Mallorca
Primetel TV2Go
09:00
Bournemouth
Brighton
Primetel TV2Go
09:00
Tottenham
Arsenal
Primetel TV2Go
10:00
Olympiakos Piraeus
Lamia
Primetel TV2Go
10:15
Granada CF
Osasuna
Primetel TV2Go
12:00
A. E. Kition Larnaca
Anorthosis
Primetel TV2Go
12:00
Aris
Pafos FC
Primetel TV2Go
12:00
Omonia
Apoel
Primetel TV2Go
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Primetel TV2Go
15:00
Betis
Sevilla
Primetel TV2Go
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Primetel TV2Go
12:00
Napoli
Roma
Primetel TV2Go
13:30
Panathinaikos
Aris Thessalonikis
Primetel TV2Go
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Cytavision Sports MV
12:00
Aris
Pafos FC
PrimeTel HD
12:00
A. E. Kition Larnaca
Anorthosis
PrimeTel HD
12:00
Omonia
Apoel
Czech Republic
Nova Sport 3 HD
09:00
Bologna
Udinese
Nova Sport 3 HD
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Nova Sport 3 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Nova Sport 4 HD
06:30
Inter
Torino
Nova Sport 4 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Nova Sport 4 HD
12:00
Napoli
Roma
Nova Sport 4 HD
15:00
Betis
Sevilla
Nova Sport 2 HD
07:00
Metz
Lille
Nova Sport 2 HD
09:00
Strasbourg
Nice
Nova Sport 2 HD
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
sporttotal.cz
04:30
Sparta Praha B
Viktoria Zizkov
O2 TV HD
09:00
Banik Ostrava
Slovan Liberec
O2 TV HD
09:00
Bohemians 1905
Pardubice
O2 TV HD
09:00
Dynamo Ceske Budejovice
Slovacko
O2 TV HD
09:00
FC Fastav Zlin
Karvina
O2 TV HD
09:00
FK Jablonec
Mlada Boleslav
O2 TV HD
09:00
Hradec Kralove
Slavia Praha
O2 TV HD
09:00
Sigma Olomouc
Sparta Praha
O2 TV HD
09:00
Viktoria Plzen
Teplice
Nova Sport 6 HD
13:00
Lyon
Monaco
Nova Sport 6 HD
15:00
Marseille
Lens
Denmark
Viaplay.dk
08:00
Viborg
Randers FC
Viaplay.dk
09:00
Vendsyssel FF
Hobro
Viaplay.dk
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay.dk
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay.dk
12:00
FC Copenhagen
AGF
Viaplay.dk
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Viaplay (OTT Platform)
08:00
Viborg
Randers FC
Viaplay (OTT Platform)
08:00
FC Helsingor
HB Koge
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Vendsyssel FF
Hobro
Viaplay (OTT Platform)
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay (OTT Platform)
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay (OTT Platform)
12:00
FC Copenhagen
AGF
play.tv2.dk
06:30
Inter
Torino
play.tv2.dk
09:00
Bologna
Udinese
play.tv2.dk
12:00
Atalanta
Empoli
play.tv2.dk
12:00
Napoli
Roma
play.tv2.dk
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TV3+ HD
12:00
FC Copenhagen
AGF
TV3 Sport HD
08:00
Viborg
Randers FC
TV2 Play (OTT Platform)
06:30
Inter
Torino
TV2 Play (OTT Platform)
09:00
Bologna
Udinese
TV2 Play (OTT Platform)
12:00
Atalanta
Empoli
TV2 Play (OTT Platform)
12:00
Napoli
Roma
TV2 Play (OTT Platform)
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Canal 9 HD
08:00
Odense
Hvidovre
Canal 9
08:00
Odense
Hvidovre
6eren HD
10:00
FC Nordsjaelland
Brondby
Discovery +
08:00
Odense
Hvidovre
Eurosport Player Denmark
08:00
Odense
Hvidovre
V Sport Ultra HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Dominican Republic
SportsMax App
15:00
Betis
Sevilla
Flowsports.co
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flowsports.co
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flowsports.co
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Flow Sports App
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flow Sports App
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flow Sports App
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
SportsMax 2
15:00
Betis
Sevilla
Ecuador
play.goltv.tv
13:30
Imbabura
Independiente Del Valle
play.goltv.tv
16:00
Macara
Aucas
play.goltv.tv
19:00
Emelec
Barcelona SC
GolTV
13:30
Imbabura
Independiente Del Valle
GolTV
16:00
Macara
Aucas
GolTV
19:00
Emelec
Barcelona SC
Egypt
Ontime Sports
09:00
Al Masry
El Dakhleya
Ontime Sports
12:00
Al Mokawloon
Smouha SC
Ontime Sports HD
09:00
Al Masry
El Dakhleya
Ontime Sports HD
12:00
Al Mokawloon
Smouha SC
beIN Sports 3 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
beIN Sports 3 HD
10:15
Granada CF
Osasuna
beIN Sports 3 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports 3 HD
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports 3
08:00
Cadiz
Mallorca
beIN Sports 3
10:15
Granada CF
Osasuna
beIN Sports 3
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports 3
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports 1
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 1 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 4
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 HD
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports English
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports Xtra
09:00
Strasbourg
Nice
beIN SPORTS CONNECT
07:00
Metz
Lille
beIN SPORTS CONNECT
08:00
Cadiz
Mallorca
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Strasbourg
Nice
beIN SPORTS CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN SPORTS CONNECT
10:15
Granada CF
Osasuna
beIN SPORTS CONNECT
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN SPORTS CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN SPORTS CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN SPORTS CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN SPORTS CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports English 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 2
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 2 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 2 HD
13:00
Lyon
Monaco
beIN 4K Arabia
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports Xtra 2
09:00
Lorient
Toulouse
beIN Sports 5
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports 5 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
El Salvador
Tigo Sports
20:30
Jocoro FC
Municipal Limeno
Tigo Sports
21:00
AD Isidro Metapan
CD Platense Municipal
Tigo Sports
21:00
Alianza
Fuerte San Francisco
Tigo Sports
21:00
Luis Angel Firpo
Santa Tecla
Tigo Sports
17:30
Aguila
Dragon
Tigo Sports
17:00
11 Deportivo
FAS
Tigo Sports HD
20:30
Jocoro FC
Municipal Limeno
Tigo Sports HD
21:00
AD Isidro Metapan
CD Platense Municipal
Tigo Sports HD
21:00
Alianza
Fuerte San Francisco
Tigo Sports HD
21:00
Luis Angel Firpo
Santa Tecla
Tigo Sports HD
17:30
Aguila
Dragon
Tigo Sports HD
17:00
11 Deportivo
FAS
England
Sky Sports Ultra HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Ultra HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Premier Sports 1 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
Premier Sports 1 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Premier Sports 1 HD
15:00
Betis
Sevilla
Sky Sports Main Event HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Main Event HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
LaLiga TV HD
08:00
Cadiz
Mallorca
LaLiga TV HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
LaLiga TV HD
15:00
Betis
Sevilla
Sky Sports Premier League HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Premier League HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sky Sports Main Event
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Main Event
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
faplayer.thefa.com
07:30
Everton (w)
Arsenal (w)
faplayer.thefa.com
09:00
Aston Villa (w)
West Ham (w)
faplayer.thefa.com
09:00
Tottenham (w)
Brighton (w)
faplayer.thefa.com
10:00
Leicester (w)
Manchester Utd (w)
faplayer.thefa.com
13:45
Bristol City (w)
Manchester City (w)
Sky Sports Premier League
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Premier League
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Premier Sports 1
08:00
Cadiz
Mallorca
Premier Sports 1
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Premier Sports 1
15:00
Betis
Sevilla
S4C HD
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
LaLiga TV
08:00
Cadiz
Mallorca
LaLiga TV
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
LaLiga TV
15:00
Betis
Sevilla
nationalleaguetv.com
11:00
Bromley
Altrincham
S4C Red Button
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
S4C Clic
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
TNT Sports 2
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TNT Sports 1
06:30
Inter
Torino
TNT Sports 3
12:00
Napoli
Roma
SKY GO Extra
09:00
Tottenham
Arsenal
SKY GO Extra
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
TNT Sports 4
09:00
Bologna
Udinese
BBC Radio 5 Live Sports Extra
09:00
Bournemouth
Brighton
TNT Sports 1 HD
06:30
Inter
Torino
TNT Sports 3 HD
12:00
Napoli
Roma
TNT Sports 2 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TNT Sports 4 HD
09:00
Bologna
Udinese
discovery+
23:00
Melbourne City (w)
Newcastle Jets FC (w)
discovery+
01:00
Sydney FC
Perth Glory FC
discovery+
03:00
Melbourne City
Western United
discovery+
06:30
Inter
Torino
discovery+
09:00
Bologna
Udinese
discovery+
12:00
Napoli
Roma
discovery+
14:45
Fiorentina
Sassuolo
discovery+ App
23:00
Melbourne City (w)
Newcastle Jets FC (w)
discovery+ App
01:00
Sydney FC
Perth Glory FC
discovery+ App
03:00
Melbourne City
Western United
discovery+ App
06:30
Inter
Torino
discovery+ App
09:00
Bologna
Udinese
discovery+ App
12:00
Napoli
Roma
discovery+ App
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Estonia
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Bournemouth
Brighton
Viaplay (OTT Platform)
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay (OTT Platform)
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Viaplay (OTT Platform)
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay (OTT Platform)
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Tottenham
Arsenal
tv.soccernet.ee
07:30
Tammeka Tartu
FCI Levadia
tv.soccernet.ee
10:00
Trans Narva
Paide Lm
jalgpall.ee
05:30
Tabasalu
Flora Tallinn II
jalgpall.ee
05:30
Tallinna Kalev II
Tartu Welco Elekter
viaplay.ee
09:00
Bournemouth
Brighton
viaplay.ee
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
viaplay.ee
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
viaplay.ee
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
viaplay.ee
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
viaplay.ee
09:00
Tottenham
Arsenal
Setanta Sports 1
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 1 HD
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 2
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2
15:00
Marseille
Lens
Setanta Sports 2 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
Finland
Viaplay.fi
09:00
Bournemouth
Brighton
Viaplay.fi
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay.fi
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Viaplay.fi
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay.fi
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Viaplay.fi
09:00
Tottenham
Arsenal
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Bournemouth
Brighton
Viaplay (OTT Platform)
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay (OTT Platform)
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Viaplay (OTT Platform)
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay (OTT Platform)
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Tottenham
Arsenal
ruutu.fi plus
11:00
VIFK
KPV
ruutu.fi plus
07:00
PK-35 Vantaa
KTP
ruutu.fi plus
09:00
IF Gnistan
SJK
ruutu.fi plus
09:00
FCV
PK Keski-Uusimaa
ruutu.fi plus
09:00
SalPa
Mikkelin Palloilijat
ruutu.fi plus
11:30
IFK Mariehamn
Ilves
ruutu.fi plus
11:30
Jippo
FF Jaro
ruutu.fi plus
11:30
KaPa
JaPS
France
Amazon Prime Video (OTT Platform)
07:00
Metz
Lille
Amazon Prime Video (OTT Platform)
09:00
Clermont Foot 63
Reims
Amazon Prime Video (OTT Platform)
09:00
Lorient
Toulouse
Amazon Prime Video (OTT Platform)
09:00
Strasbourg
Nice
Amazon Prime Video (OTT Platform)
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
Amazon Prime Video (OTT Platform)
13:00
Lyon
Monaco
Amazon Prime Video (OTT Platform)
15:00
Marseille
Lens
Amazon Prime
07:00
Metz
Lille
Amazon Prime
09:00
Clermont Foot 63
Reims
Amazon Prime
09:00
Lorient
Toulouse
Amazon Prime
09:00
Strasbourg
Nice
Amazon Prime
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
Amazon Prime
13:00
Lyon
Monaco
Amazon Prime
15:00
Marseille
Lens
DAZN (OTT Platform)
10:00
Paris Saint Germain (w)
Lyon (w)
DAZN.com/en-FR
10:00
Paris Saint Germain (w)
Lyon (w)
Gabon
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
Gambia
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Georgia
Setanta Sports 2
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2
15:00
Marseille
Lens
Setanta Sports 2 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
Setanta Sports 1
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 1 HD
07:00
Metz
Lille
Germany
DAZN 2 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Magenta Sport (OTT Platform)
07:30
Rot-Weiss Essen
FC Ingolstadt 04
Magenta Sport (OTT Platform)
10:30
SC Freiburg II
SSV Ulm 1846
Magenta Sport (OTT Platform)
13:30
SpVgg Unterhaching
TSV 1860 Munich
DAZN (OTT Platform)
06:30
Inter
Torino
DAZN (OTT Platform)
09:00
Bologna
Udinese
DAZN (OTT Platform)
12:00
Atalanta
Empoli
DAZN (OTT Platform)
12:00
Napoli
Roma
DAZN (OTT Platform)
14:45
Fiorentina
Sassuolo
DAZN (OTT Platform)
10:00
Paris Saint Germain (w)
Lyon (w)
DAZN (OTT Platform)
13:00
Lyon
Monaco
Sky Sport Bundesliga 2
07:30
FC Magdeburg
VfL Osnabruck
Sky Sport Bundesliga 1 HD
07:30
FC Magdeburg
VfL Osnabruck
Sky Sport Bundesliga 1 HD
07:30
FC Nurnberg
Karlsruher SC
Sky Sport Bundesliga 1 HD
07:30
SV Wehen
SpVgg Greuther Furth
Sky Sport Bundesliga 1 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Sky Sport Bundesliga 1 HD
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Sky Sport Bundesliga 1 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Sky Sport Bundesliga 2 HD
07:30
FC Magdeburg
VfL Osnabruck
Magentasport.de
07:30
Rot-Weiss Essen
FC Ingolstadt 04
Magentasport.de
10:30
SC Freiburg II
SSV Ulm 1846
Magentasport.de
13:30
SpVgg Unterhaching
TSV 1860 Munich
DAZN.com/de-DE
06:30
Inter
Torino
DAZN.com/de-DE
09:00
Bologna
Udinese
DAZN.com/de-DE
12:00
Atalanta
Empoli
DAZN.com/de-DE
12:00
Napoli
Roma
DAZN.com/de-DE
14:45
Fiorentina
Sassuolo
DAZN.com/de-DE
10:00
Paris Saint Germain (w)
Lyon (w)
DAZN.com/de-DE
13:00
Lyon
Monaco
Sky Sport Bundesliga 1
07:30
FC Magdeburg
VfL Osnabruck
Sky Sport Bundesliga 1
07:30
FC Nurnberg
Karlsruher SC
Sky Sport Bundesliga 1
07:30
SV Wehen
SpVgg Greuther Furth
Sky Sport Bundesliga 1
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Sky Sport Bundesliga 1
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Sky Sport Bundesliga 1
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Sporttotal.tv
08:00
Fortuna Dusseldorf II
Borussia Monchengladbach II
Sporttotal.tv
09:00
SV Lippstadt 08
FC Koln II
Skygo.sky.de
07:30
FC Magdeburg
VfL Osnabruck
Skygo.sky.de
07:30
FC Nurnberg
Karlsruher SC
Skygo.sky.de
07:30
SV Wehen
SpVgg Greuther Furth
Skygo.sky.de
09:00
Bournemouth
Brighton
Skygo.sky.de
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Skygo.sky.de
09:00
Tottenham
Arsenal
Skygo.sky.de
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Skygo.sky.de
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Skygo.sky.de
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
nordfv.tv
08:00
Eintracht Norderstedt
Fc Kilia Kiel
nordfv.tv
08:00
Teutonia Ottensen
VfB Phoenix Lubeck
nordfv.tv
09:00
Bremer SV
Eimsbutteler TV
Ghana
SuperSport GOtv Select 1
06:30
Inter
Torino
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport Variety 3
06:30
Inter
Torino
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Greece
COSMOTE Sport 6 HD
10:00
Dundee
Celtic
COSMOTE Sport 6 HD
12:00
Atalanta
Empoli
COSMOTE Sport 2 HD
09:00
Bologna
Udinese
COSMOTE Sport 2 HD
12:00
Napoli
Roma
COSMOTE Sport 2 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
COSMOTE Sport 1 HD
10:00
Olympiakos Piraeus
Lamia
COSMOTE Sport 1 HD
13:30
Panathinaikos
Aris Thessalonikis
COSMOTE Sport 3 HD
07:30
St Mirren
Rangers
COSMOTE Sport 3 HD
12:00
Atalanta
Empoli
COSMOTE Sport 5 HD
15:30
FC Porto
Sporting CP
Action 24
07:45
PAE Chania
Kalamata
NovaSports Start HD
08:00
Cadiz
Mallorca
NovaSports Start HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
NovaSports Prime HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
NovaSports Prime HD
12:30
PAOK
AEK Athens
NovaSports News HD
07:00
Metz
Lille
NovaSports Premier League HD
09:00
Tottenham
Arsenal
NovaSports Premier League HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
NovaSports 2 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
NovaSports 2 HD
12:30
Union St. Gilloise
Antwerp
NovaSports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
NovaSports 1 HD
10:15
Granada CF
Osasuna
NovaSports 1 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
NovaSports 1 HD
15:00
Betis
Sevilla
NovaSports 3 HD
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
NovaSports Prime
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
NovaSports Prime
12:30
PAOK
AEK Athens
COSMOTE Sport 1
10:00
Olympiakos Piraeus
Lamia
COSMOTE Sport 1
13:30
Panathinaikos
Aris Thessalonikis
COSMOTE Sport 2
09:00
Bologna
Udinese
COSMOTE Sport 2
12:00
Napoli
Roma
COSMOTE Sport 2
14:45
Fiorentina
Sassuolo
COSMOTE Sport 3
07:30
St Mirren
Rangers
COSMOTE Sport 3
12:00
Atalanta
Empoli
COSMOTE Sport 6
10:00
Dundee
Celtic
COSMOTE Sport 6
12:00
Atalanta
Empoli
COSMOTE Sport 5
15:30
FC Porto
Sporting CP
NovaSports 5 HD
10:00
Cercle Brugge
Anderlecht
NovaSports 5 HD
13:00
Lyon
Monaco
NovaSports 4
07:30
Genk
Club Brugge
NovaSports 4
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
Guatemala
Tigo Sports
16:30
CSD Municipal
Malacateco
Tigo Sports HD
16:30
CSD Municipal
Malacateco
Honduras
Tigo Sports
17:30
CD Marathon
Olancho Fc
Tigo Sports
17:30
CD Olimpia
CD Victoria
Tigo Sports
17:30
CD Real Sociedad
Real Espana
Tigo Sports
17:30
Genesis Fc
Lobos UPNFM
Tigo Sports
17:30
Vida
CD Motagua
Tigo Sports HD
17:30
CD Marathon
Olancho Fc
Tigo Sports HD
17:30
CD Olimpia
CD Victoria
Tigo Sports HD
17:30
CD Real Sociedad
Real Espana
Tigo Sports HD
17:30
Genesis Fc
Lobos UPNFM
Tigo Sports HD
17:30
Vida
CD Motagua
Hungary
M4 Sport HD
09:15
Kisvarda
MOL Fehervar FC
M4 Sport HD
11:45
MTK Budapest
Ferencvarosi TC
Match 4 HD
13:00
Lyon
Monaco
M4 Sport
09:15
Kisvarda
MOL Fehervar FC
M4 Sport
11:45
MTK Budapest
Ferencvarosi TC
Match 4
13:00
Lyon
Monaco
Iceland
Stod 2 Sport HD
12:15
Vikingur Reykjavik
KA Akureyri
Stod 2 Sport HD
14:30
KR Reykjavik
Breidablik
Stod 2 Besta Deildin 2
10:00
IA Akranes
FH Hafnarfjordur
Viaplay (OTT Platform)
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay (OTT Platform)
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay (OTT Platform)
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
viaplay.is
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
viaplay.is
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
viaplay.is
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
stod2.is
12:15
Vikingur Reykjavik
KA Akureyri
stod2.is
14:30
KR Reykjavik
Breidablik
Stod 2 BD
10:00
Vestri
HK Kopavogur
India
Jio TV
10:00
ATK Mohun Bagan FC
Odisha FC
Sports18
10:00
ATK Mohun Bagan FC
Odisha FC
Sports18 HD
10:00
ATK Mohun Bagan FC
Odisha FC
FanCode
10:00
ATK Mohun Bagan FC
Odisha FC
Vh1 India
10:00
ATK Mohun Bagan FC
Odisha FC
Indonesia
Vidio TV
04:00
Persebaya Surabaya
Persik Kediri
vidio.com/live
04:00
Persebaya Surabaya
Persik Kediri
Iran
beIN Sports CONNECT
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports CONNECT
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN Sports CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN Sports CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports CONNECT
15:00
Betis
Sevilla
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports English 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 3 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports 3 HD
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports 3
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports 3
15:00
Betis
Sevilla
beIN 4K Arabia
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports Xtra 2
09:00
Lorient
Toulouse
beIN Sports 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 2
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 2 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
Iraq
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Strasbourg
Nice
beIN SPORTS CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN SPORTS CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN SPORTS CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN SPORTS CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN SPORTS CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports Xtra
09:00
Strasbourg
Nice
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports 3 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports 3
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN 4K Arabia
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports Xtra 2
09:00
Lorient
Toulouse
beIN Sports 2
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 2 HD
13:00
Lyon
Monaco
Israel
Sport 2
09:00
Bournemouth
Brighton
Sport 2
12:00
Napoli
Roma
Sport 2
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Sport 4
07:30
Genk
Club Brugge
Sport 4
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Sport 4
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Sport 4
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Sport 4
15:30
FC Porto
Sporting CP
Sport5.co.il
07:00
Metz
Lille
Sport5.co.il
07:30
St Mirren
Rangers
Sport5.co.il
09:00
Lorient
Toulouse
Sport5.co.il
09:00
Strasbourg
Nice
Sport5.co.il
10:00
Dundee
Celtic
Sport5.co.il
15:00
Marseille
Lens
Sport 4 HD
07:30
Genk
Club Brugge
Sport 4 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Sport 4 HD
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Sport 4 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Sport 4 HD
15:30
FC Porto
Sporting CP
Sport 2 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
Sport 2 HD
12:00
Napoli
Roma
Sport 2 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Sport 5 Plus HD
07:30
St Mirren
Rangers
Sport 1 HD
06:15
NEC Nijmegen
AZ Alkmaar
Sport 1 HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Sport 1 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sport 1
06:15
NEC Nijmegen
AZ Alkmaar
Sport 1
09:00
Tottenham
Arsenal
Sport 1
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sport 5 HD
09:00
Strasbourg
Nice
Sport 5 Stars
15:00
Marseille
Lens
Sport 5 Stars HD
15:00
Marseille
Lens
Sport 5 Plus
07:30
St Mirren
Rangers
Sport 5 Gold
07:00
Metz
Lille
Sport 5 Gold HD
07:00
Metz
Lille
Sport 5 Live
10:00
Dundee
Celtic
Sport 5 Live HD
10:00
Dundee
Celtic
Sport 5 Mobile
09:00
Lorient
Toulouse
Italy
DAZN (OTT Platfrom)
06:30
Inter
Torino
DAZN (OTT Platfrom)
09:00
Bologna
Udinese
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Atalanta
Empoli
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Napoli
Roma
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Fiorentina
Sassuolo
DAZN (OTT Platfrom)
10:00
Paris Saint Germain (w)
Lyon (w)
Sky Go
06:30
Inter
Torino
Sky Go
09:00
Bologna
Udinese
Sky Go
12:00
Atalanta
Empoli
Sky Go
12:00
Napoli
Roma
Sky Go
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Sky Go
10:30
AlbinoLeffe
Lumezzane
Sky Go
10:30
Alessandria
L. R. Vicenza
Sky Go
10:30
Arzignano Valchiampo
Atalanta (u23)
Sky Go
10:30
GIANA Erminio
Pergolettese
Sky Go
10:30
Mantova
Legnago Salus
Sky Go
10:30
Novara
Fiorenzuola
Sky Go
10:30
Pro Sesto
Pro Patria
Sky Go
10:30
AC Trento
Renate
Sky Go
10:30
Virtus Verona
Pro Vercelli
Sky Go
14:00
Arezzo
Sestri Levante
Sky Go
14:00
Carrarese
Pontedera
Sky Go
14:00
Cesena
Perugia
Sky Go
14:00
Fermana
Pescara
Sky Go
14:00
Gubbio
Rimini
Sky Go
14:00
Matelica
Lucchese
Sky Go
14:00
Olbia
Spal
Sky Go
14:00
Pineto
Torres
Sky Go
14:00
Virtus Entella
Recanatese
Sky Go
14:00
Vis Pesaro
Juventus (u23)
Sport Italia
09:00
Frosinone (u19)
Empoli (u19)
Sport Italia
07:00
Cagliari (u19)
Lecce (u19)
Sky Sport 4K
12:00
Napoli
Roma
Sky Sport Uno HD
12:00
Napoli
Roma
DAZN.com/it-IT
06:30
Inter
Torino
DAZN.com/it-IT
09:00
Bologna
Udinese
DAZN.com/it-IT
12:00
Atalanta
Empoli
DAZN.com/it-IT
12:00
Napoli
Roma
DAZN.com/it-IT
14:45
Fiorentina
Sassuolo
DAZN.com/it-IT
10:00
Paris Saint Germain (w)
Lyon (w)
Sky Sport Uno
12:00
Napoli
Roma
Sky Sport Canale 251
12:00
Napoli
Roma
Sky Sport Canale 251 HD
12:00
Napoli
Roma
214 DAZN Zona
06:30
Inter
Torino
214 DAZN Zona
09:00
Bologna
Udinese
214 DAZN Zona
12:00
Atalanta
Empoli
214 DAZN Zona
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Ivory Coast
SuperSport GOtv Select 1
06:30
Inter
Torino
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport Variety 3
06:30
Inter
Torino
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Jamaica
Flow Sports App
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flow Sports App
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flow Sports App
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Flowsports.co
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flowsports.co
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flowsports.co
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
SportsMax 2
15:00
Betis
Sevilla
SportsMax App
15:00
Betis
Sevilla
Japan
DAZN (OTT Platfrom)
00:00
Fagiano Okayama
Shimizu
DAZN (OTT Platfrom)
00:00
Roasso Kumamoto
Oita Trinita
DAZN (OTT Platfrom)
00:00
Gainare Tottori
FC Ryukyu
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Hiroshima
Kawasaki Frontale
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Tokyo Verdy
Avispa Fukuoka
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Blaublitz Akita
Yokohama FC
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Kagoshima United
Renofa Yamaguchi
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Tochigi SC
Iwaki FC
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Tokushima Vortis
Montedio Yamagata
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Fukushima United
Grulla Morioka
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Kamatamare Sanuki
Vanraure Hachinohe
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Matsumoto Yamaga
Kataller Toyama
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Zweigen Kanazawa
FC Gifu
DAZN (OTT Platfrom)
02:00
G-Osaka
Kashima Antlers
DAZN (OTT Platfrom)
02:00
Kashiwa Reysol
Sagan Tosu
DAZN (OTT Platfrom)
02:00
Urawa
Nagoya Grampus
DAZN (OTT Platfrom)
02:00
FC Osaka
Azul Claro Numazu
DAZN (OTT Platfrom)
06:30
Inter
Torino
DAZN (OTT Platfrom)
09:00
Bologna
Udinese
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Atalanta
Empoli
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Napoli
Roma
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Fiorentina
Sassuolo
DAZN (OTT Platfrom)
04:00
Nojima Stella (w)
Cerezo Osaka (w)
DAZN (OTT Platfrom)
02:00
INAC Kobe Leonessa (w)
Sendai (w)
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Nagano Parceiro (w)
As Elfen Saitama (w)
DAZN (OTT Platfrom)
00:00
Albirex Niigata (w)
Jef United Chiba (w)
DAZN (OTT Platfrom)
10:00
Paris Saint Germain (w)
Lyon (w)
DAZN.com/en-JP
00:00
Fagiano Okayama
Shimizu
DAZN.com/en-JP
00:00
Roasso Kumamoto
Oita Trinita
DAZN.com/en-JP
00:00
Gainare Tottori
FC Ryukyu
DAZN.com/en-JP
01:00
Hiroshima
Kawasaki Frontale
DAZN.com/en-JP
01:00
Tokyo Verdy
Avispa Fukuoka
DAZN.com/en-JP
01:00
Blaublitz Akita
Yokohama FC
DAZN.com/en-JP
01:00
Kagoshima United
Renofa Yamaguchi
DAZN.com/en-JP
01:00
Tochigi SC
Iwaki FC
DAZN.com/en-JP
01:00
Tokushima Vortis
Montedio Yamagata
DAZN.com/en-JP
01:00
Fukushima United
Grulla Morioka
DAZN.com/en-JP
01:00
Matsumoto Yamaga
Kataller Toyama
DAZN.com/en-JP
01:00
Zweigen Kanazawa
FC Gifu
DAZN.com/en-JP
02:00
G-Osaka
Kashima Antlers
DAZN.com/en-JP
02:00
Kashiwa Reysol
Sagan Tosu
DAZN.com/en-JP
02:00
Urawa
Nagoya Grampus
DAZN.com/en-JP
02:00
FC Osaka
Azul Claro Numazu
DAZN.com/en-JP
06:30
Inter
Torino
DAZN.com/en-JP
09:00
Bologna
Udinese
DAZN.com/en-JP
12:00
Atalanta
Empoli
DAZN.com/en-JP
12:00
Napoli
Roma
DAZN.com/en-JP
14:45
Fiorentina
Sassuolo
DAZN.com/en-JP
04:00
Nojima Stella (w)
Cerezo Osaka (w)
DAZN.com/en-JP
02:00
INAC Kobe Leonessa (w)
Sendai (w)
DAZN.com/en-JP
01:00
Nagano Parceiro (w)
As Elfen Saitama (w)
DAZN.com/en-JP
00:00
Albirex Niigata (w)
Jef United Chiba (w)
DAZN.com/en-JP
10:00
Paris Saint Germain (w)
Lyon (w)
Jordan
beIN Sports CONNECT
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN Sports CONNECT
09:00
Strasbourg
Nice
beIN Sports CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports CONNECT
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN Sports CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports CONNECT
15:00
Marseille
Lens
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports English
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 1
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 1 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports Xtra
09:00
Strasbourg
Nice
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
beIN 4K Arabia
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports Xtra 2
09:00
Lorient
Toulouse
beIN Sports 5
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports 5 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Kazakhstan
Qazaqstan TV HD
05:00
Spartak Semey
Ordabasy
Qazaqstan TV HD
07:30
Zhetysu
Aktobe
Qazaqstan TV HD
07:30
Shakhter Karagandy
Aksu
qazaqstan.tv
05:00
Spartak Semey
Ordabasy
qazaqstan.tv
07:30
Zhetysu
Aktobe
qazaqstan.tv
07:30
Shakhter Karagandy
Aksu
Setanta Sports 1
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 1 HD
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 2
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2
15:00
Marseille
Lens
Setanta Sports 2 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
Kenya
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Kosovo
ArtMotion TV
09:00
Gjilani
KF Ballkani
ArtMotion TV
09:00
Prishtina
Llapi
ArtMotion TV HD
09:00
Dukagjini
Drita
ArtMotion TV HD
09:00
Gjilani
KF Ballkani
ArtMotion TV HD
09:00
Prishtina
Llapi
artmotion.net
09:00
Dukagjini
Drita
artmotion.net
09:00
Gjilani
KF Ballkani
artmotion.net
09:00
Prishtina
Llapi
Kuwait
KTV Sport HD
11:55
Al-Nasar
Al-Salmiyah
KTV Sport
11:55
Al-Nasar
Al-Salmiyah
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN SPORTS CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN SPORTS CONNECT
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN SPORTS CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN SPORTS CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN SPORTS CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN SPORTS CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports English
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 1 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 1
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports English 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports Xtra 2
09:00
Lorient
Toulouse
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
Latvia
Viaplay (OTT Platform)
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay (OTT Platform)
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Viaplay (OTT Platform)
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay (OTT Platform)
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Bournemouth
Brighton
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Tottenham
Arsenal
TV4 HD
07:00
BFC Daugavpils
FK Liepaja
TV4 HD
09:00
FK Jelgava
Grobina
TV4
07:00
BFC Daugavpils
FK Liepaja
TV4
09:00
FK Jelgava
Grobina
viaplay.lv
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
viaplay.lv
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
viaplay.lv
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
viaplay.lv
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
viaplay.lv
09:00
Bournemouth
Brighton
viaplay.lv
09:00
Tottenham
Arsenal
Setanta Sports 1
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 1 HD
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 2
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2
15:00
Marseille
Lens
Setanta Sports 2 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
Lebanon
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN SPORTS CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN SPORTS CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN SPORTS CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN SPORTS CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN SPORTS CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports English 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 3
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports 3 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports 3 HD
15:00
Betis
Sevilla
beIN 4K Arabia
09:00
Tottenham
Arsenal
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 2
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 2 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 2 HD
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 5
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports 5 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Lithuania
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Bournemouth
Brighton
Viaplay (OTT Platform)
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay (OTT Platform)
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Viaplay (OTT Platform)
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay (OTT Platform)
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Tottenham
Arsenal
viaplay.lt
09:00
Bournemouth
Brighton
viaplay.lt
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
viaplay.lt
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
viaplay.lt
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
viaplay.lt
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
viaplay.lt
09:00
Tottenham
Arsenal
Setanta Sports 1
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 1 HD
07:00
Metz
Lille
LRT Live Streaming
06:00
Hegelmann Litauen
FK Zalgiris Kaunas
LRT Live Streaming
08:00
Banga Gargzdai
FA Siauliai
LRT Live Streaming
10:00
Suduva Marijampole
FK Zalgiris Vilnius
LRT Live Streaming
12:00
Dainava Alytus
FK Panevezys
LRT TV HD
06:00
Hegelmann Litauen
FK Zalgiris Kaunas
LRT TV HD
08:00
Banga Gargzdai
FA Siauliai
LRT TV HD
10:00
Suduva Marijampole
FK Zalgiris Vilnius
LRT TV HD
12:00
Dainava Alytus
FK Panevezys
lrt.lt
06:00
Hegelmann Litauen
FK Zalgiris Kaunas
lrt.lt
08:00
Banga Gargzdai
FA Siauliai
lrt.lt
10:00
Suduva Marijampole
FK Zalgiris Vilnius
lrt.lt
12:00
Dainava Alytus
FK Panevezys
Setanta Sports 2
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
Malawi
SuperSport Variety 3
06:30
Inter
Torino
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport GOtv Select 1
06:30
Inter
Torino
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Malta
TSN 8 HD
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
TSN 7 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
TSN 7 HD
12:00
Atalanta
Empoli
TSN 3 HD
06:30
Inter
Torino
TSN 3 HD
09:00
Bologna
Udinese
TSN 3 HD
12:00
Napoli
Roma
TSN 3 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TSN 5 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
TSN 2 HD
09:00
Tottenham
Arsenal
TSN 2 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
youtube.com/user/MFAVids
11:00
St. Andrews FC
Lija Athletic
youtube.com/user/MFAVids
11:00
Tarxien Rainbows
Luqa Sa
youtube.com/user/MFAVids
11:00
Zebbug Rangers
Zejtun Corinthians FC
youtube.com/user/MFAVids
10:15
Birkirkara
Sirens
youtube.com/user/MFAVids
10:15
St Lucia
Gzira United
youtube.com/user/MFAVids
08:00
Balzan FC
Mosta FC
youtube.com/user/MFAVids
08:00
Naxxar Lions
Valletta FC
youtube.com/user/MFAVids
05:00
Senglea Athletic
Zabbar St Patrick
TSN 5
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
TSN 8
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
TSN 2
09:00
Tottenham
Arsenal
TSN 2
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
TSN 3
06:30
Inter
Torino
TSN 3
09:00
Bologna
Udinese
TSN 3
12:00
Napoli
Roma
TSN 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TSN 7
09:00
Bournemouth
Brighton
TSN 7
12:00
Atalanta
Empoli
tvml.mt
11:00
St. Andrews FC
Lija Athletic
tvml.mt
11:00
Tarxien Rainbows
Luqa Sa
tvml.mt
11:00
Zebbug Rangers
Zejtun Corinthians FC
tvml.mt
10:15
Birkirkara
Sirens
tvml.mt
10:15
St Lucia
Gzira United
tvml.mt
08:00
Balzan FC
Mosta FC
tvml.mt
08:00
Naxxar Lions
Valletta FC
tvml.mt
05:00
Senglea Athletic
Zabbar St Patrick
GO TV Anywhere
06:30
Inter
Torino
GO TV Anywhere
09:00
Bournemouth
Brighton
GO TV Anywhere
09:00
Tottenham
Arsenal
GO TV Anywhere
09:00
Bologna
Udinese
GO TV Anywhere
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
GO TV Anywhere
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
GO TV Anywhere
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
GO TV Anywhere
12:00
Atalanta
Empoli
GO TV Anywhere
12:00
Napoli
Roma
GO TV Anywhere
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Mexico
TVC DEPORTES HD
21:05
Tapatio
Celaya
TVC Deportes
21:05
Tapatio
Celaya
VIX
19:00
Atletico San Luis (w)
Puebla (w)
VIX
19:00
Guadalajara-Chivas (w)
Cruz Azul (w)
VIX HD
19:00
Atletico San Luis (w)
Puebla (w)
VIX HD
19:00
Guadalajara-Chivas (w)
Cruz Azul (w)
Moldova
Liga TV
11:00
Petrocub
Sheriff Tiraspol
Liga TV HD
11:00
Petrocub
Sheriff Tiraspol
ligatv.md
11:00
Petrocub
Sheriff Tiraspol
Setanta Sports 1
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 1 HD
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 2
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2
15:00
Marseille
Lens
Setanta Sports 2 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
Morocco
Arryadia TNT HD
12:00
FUS Rabat
Renaissance Zemamra
Arryadia TNT HD
14:00
Maghreb Fes
Wydad Casablanca
Arryadia TNT HD
16:00
Moghreb Tetouan
Youssoufia Berrechid
Arryadia TNT HD
16:00
Raja Casablanca
Renaissance Berkane
arydigitalnetwork.tv
12:00
FUS Rabat
Renaissance Zemamra
arydigitalnetwork.tv
14:00
Maghreb Fes
Wydad Casablanca
arydigitalnetwork.tv
16:00
Moghreb Tetouan
Youssoufia Berrechid
arydigitalnetwork.tv
16:00
Raja Casablanca
Renaissance Berkane
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Strasbourg
Nice
beIN SPORTS CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN SPORTS CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN SPORTS CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN SPORTS CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN SPORTS CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports Xtra
09:00
Strasbourg
Nice
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 5
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports 5 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports English 2
09:00
Bournemouth
Brighton
Mozambique
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Netherlands
ZIGGO SPORT Racing
09:00
Bologna
Udinese
ZIGGO SPORT Racing
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
ZIGGO SPORT Voetbal
07:30
Genk
Club Brugge
ZIGGO SPORT Voetbal
10:00
Cercle Brugge
Anderlecht
ZIGGO SPORT Voetbal
12:30
Union St. Gilloise
Antwerp
ESPN 3
08:30
Sparta Rotterdam
Volendam
Ziggo Sport Voetbal HD
07:30
Genk
Club Brugge
Ziggo Sport Voetbal HD
10:00
Cercle Brugge
Anderlecht
Ziggo Sport Voetbal HD
12:30
Union St. Gilloise
Antwerp
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Bournemouth
Brighton
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Tottenham
Arsenal
Viaplay (OTT Platform)
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay (OTT Platform)
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Viaplay (OTT Platform)
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay (OTT Platform)
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
ESPN 3 HD
08:30
Sparta Rotterdam
Volendam
ESPN 2 HD
06:15
NEC Nijmegen
AZ Alkmaar
ESPN 2 HD
10:45
NAC Breda
Jong PSV
ESPN 4 HD
06:15
FC Eindhoven
Telstar
ESPN 2
06:15
NEC Nijmegen
AZ Alkmaar
ESPN 2
10:45
NAC Breda
Jong PSV
Ziggo Sport Racing HD
09:00
Bologna
Udinese
Ziggo Sport Racing HD
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
ESPN HD
06:15
PEC Zwolle
Heracles
ESPN HD
08:30
Waalwijk
Utrecht
ESPN HD
10:45
Vitesse
Fortuna Sittard
ESPN
06:15
PEC Zwolle
Heracles
ESPN
08:30
Waalwijk
Utrecht
ESPN
10:45
Vitesse
Fortuna Sittard
Ziggo Sport Kanaal 14
09:00
Bologna
Udinese
Ziggo Sport Kanaal 14
12:00
Napoli
Roma
Ziggo Sport Kanaal 14
15:00
Betis
Sevilla
viaplay.nl
09:00
Bournemouth
Brighton
viaplay.nl
09:00
Tottenham
Arsenal
viaplay.nl
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
viaplay.nl
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
viaplay.nl
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
viaplay.nl
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
ESPN 4
06:15
FC Eindhoven
Telstar
ESPN Extra HD
06:15
NEC Nijmegen
AZ Alkmaar
ESPN Extra HD
06:15
PEC Zwolle
Heracles
ESPN Extra HD
08:30
Sparta Rotterdam
Volendam
ESPN Extra HD
08:30
Waalwijk
Utrecht
ESPN Extra HD
10:45
Vitesse
Fortuna Sittard
ESPN Watch
06:15
NEC Nijmegen
AZ Alkmaar
ESPN Watch
06:15
PEC Zwolle
Heracles
ESPN Watch
06:15
FC Eindhoven
Telstar
ESPN Watch
08:30
Sparta Rotterdam
Volendam
ESPN Watch
08:30
Waalwijk
Utrecht
ESPN Watch
10:45
Vitesse
Fortuna Sittard
ESPN Watch
10:45
NAC Breda
Jong PSV
Niger
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
Nigeria
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
NPFL Live
11:00
Gombe United
Lobi Stars
NPFL Live
11:00
Akwa United
Kano Pillars FC
NPFL Live
11:00
Enugu Rangers
Plateau United
NPFL Live
11:00
Enyimba
Katsina United
NPFL Live
12:30
Shooting Stars
Sunshine Stars
NPFL Live
11:00
Sporting Lagos
Abia Warriors
Northern Ireland
Sky Sports Ultra HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Ultra HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sky Sports Main Event HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Main Event HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Premier Sports 1 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
Premier Sports 1 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Premier Sports 1 HD
15:00
Betis
Sevilla
Sky Sports Premier League HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Premier League HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sky Sports Main Event
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Main Event
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sky Sports Premier League
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Premier League
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Premier Sports 1
08:00
Cadiz
Mallorca
Premier Sports 1
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Premier Sports 1
15:00
Betis
Sevilla
S4C
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
S4C HD
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
LaLiga TV
08:00
Cadiz
Mallorca
LaLiga TV
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
LaLiga TV
15:00
Betis
Sevilla
LaLiga TV HD
08:00
Cadiz
Mallorca
LaLiga TV HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
LaLiga TV HD
15:00
Betis
Sevilla
S4C Red Button
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
S4C Clic
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
TNT Sports 2
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TNT Sports 1
06:30
Inter
Torino
TNT Sports 3
12:00
Napoli
Roma
SKY GO Extra
09:00
Tottenham
Arsenal
SKY GO Extra
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
TNT Sports 4
09:00
Bologna
Udinese
TNT Sports 5
12:00
Atalanta
Empoli
BBC Radio 5 Live Sports Extra
09:00
Bournemouth
Brighton
TNT Sports 1 HD
06:30
Inter
Torino
TNT Sports 3 HD
12:00
Napoli
Roma
TNT Sports 2 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TNT Sports 4 HD
09:00
Bologna
Udinese
TNT Sports 5 HD
12:00
Atalanta
Empoli
discovery+
06:30
Inter
Torino
discovery+
09:00
Bologna
Udinese
discovery+
12:00
Atalanta
Empoli
discovery+
12:00
Napoli
Roma
discovery+
14:45
Fiorentina
Sassuolo
discovery+ App
06:30
Inter
Torino
discovery+ App
09:00
Bologna
Udinese
discovery+ App
12:00
Atalanta
Empoli
discovery+ App
12:00
Napoli
Roma
discovery+ App
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Norway
Viaplay (OTT Platform)
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay (OTT Platform)
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay (OTT Platform)
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Bournemouth
Brighton
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Tottenham
Arsenal
Viaplay (OTT Platform)
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
direktesport.no
07:00
Kvik Halden
Vard Haugesund
direktesport.no
07:00
Tromsdalen UIL
Alta IF
direktesport.no
07:00
Viking (w)
Tromsoe (w)
direktesport.no
08:00
Brodd
Sandnes 2
direktesport.no
08:00
Traeff
Funnefoss/Vormsund
direktesport.no
08:30
Mjondalen
Valerenga
direktesport.no
09:00
FK Arendal
Orn-Horten
direktesport.no
09:00
Foerde
Aasane 2
direktesport.no
09:00
Start 2
Madla IL
direktesport.no
09:00
Frigg
Oppsal
direktesport.no
09:00
Surnadal
Stabaek 2
direktesport.no
09:00
Lorenskog
Lokomotiv Oslo
direktesport.no
09:00
Fortuna Aalesund (w)
Fyllingsdalen (w)
direktesport.no
09:30
Notodden
Lysekloster
direktesport.no
10:00
Hodd
Flekkeroy
direktesport.no
10:00
Mosjoen IL
Rosenborg 2
direktesport.no
11:00
Lyn
Ranheim
direktesport.no
13:00
Valerenga 2
Strindheim
direktesport.no
14:00
Junkeren
Stjordals Blink
direktesport.no
07:00
Floya
Ulfstind
direktesport.no
08:00
Kongsvinger 2
Honefoss
direktesport.no
08:00
Mjolner
Hamarkameratene 2
direktesport.no
09:00
Innstrandens
Elverum
VG+ (OTT Platform)
06:30
Inter
Torino
VG+ (OTT Platform)
09:00
Bologna
Udinese
VG+ (OTT Platform)
12:00
Atalanta
Empoli
VG+ (OTT Platform)
12:00
Napoli
Roma
VG+ (OTT Platform)
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Direktesport (OTT Platform)
07:00
Kvik Halden
Vard Haugesund
Direktesport (OTT Platform)
07:00
Tromsdalen UIL
Alta IF
Direktesport (OTT Platform)
07:00
Viking (w)
Tromsoe (w)
Direktesport (OTT Platform)
08:00
Brodd
Sandnes 2
Direktesport (OTT Platform)
08:00
Traeff
Funnefoss/Vormsund
Direktesport (OTT Platform)
08:30
Mjondalen
Valerenga
Direktesport (OTT Platform)
09:00
FK Arendal
Orn-Horten
Direktesport (OTT Platform)
09:00
Foerde
Aasane 2
Direktesport (OTT Platform)
09:00
Start 2
Madla IL
Direktesport (OTT Platform)
09:00
Frigg
Oppsal
Direktesport (OTT Platform)
09:00
Surnadal
Stabaek 2
Direktesport (OTT Platform)
09:00
Lorenskog
Lokomotiv Oslo
Direktesport (OTT Platform)
09:00
Fortuna Aalesund (w)
Fyllingsdalen (w)
Direktesport (OTT Platform)
09:30
Notodden
Lysekloster
Direktesport (OTT Platform)
10:00
Hodd
Flekkeroy
Direktesport (OTT Platform)
10:00
Mosjoen IL
Rosenborg 2
Direktesport (OTT Platform)
11:00
Lyn
Ranheim
Direktesport (OTT Platform)
13:00
Valerenga 2
Strindheim
Direktesport (OTT Platform)
14:00
Junkeren
Stjordals Blink
Direktesport (OTT Platform)
07:00
Floya
Ulfstind
Direktesport (OTT Platform)
08:00
Kongsvinger 2
Honefoss
Direktesport (OTT Platform)
08:00
Mjolner
Hamarkameratene 2
Direktesport (OTT Platform)
09:00
Innstrandens
Elverum
Viaplay.no
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay.no
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay.no
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Viaplay.no
09:00
Bournemouth
Brighton
Viaplay.no
09:00
Tottenham
Arsenal
Viaplay.no
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
vgtv.no
06:30
Inter
Torino
vgtv.no
09:00
Bologna
Udinese
vgtv.no
12:00
Atalanta
Empoli
vgtv.no
12:00
Napoli
Roma
vgtv.no
14:45
Fiorentina
Sassuolo
play.tv2.no
08:30
Mjondalen
Valerenga
play.tv2.no
11:00
Lyn
Ranheim
TV2 Play
08:30
Mjondalen
Valerenga
Oman
Oman TV Live
09:55
Ibri
Al-Wahda
Oman TV Live HD
09:55
Ibri
Al-Wahda
Oman TV Sport
09:50
Al-Shabab SC
Sur
Oman TV Sport HD
12:30
Dhofar
Al-Nasr Salalah
Oman TV Sport HD
09:50
Al-Shabab SC
Sur
beIN SPORTS CONNECT
07:00
Metz
Lille
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Strasbourg
Nice
beIN SPORTS CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN SPORTS CONNECT
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN SPORTS CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN SPORTS CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN SPORTS CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN SPORTS CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports 1
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 1 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports Xtra
09:00
Strasbourg
Nice
beIN Sports 4
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 HD
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports English
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports Xtra 2
09:00
Lorient
Toulouse
beIN Sports English 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 5
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports 5 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Palestine
beIN SPORTS CONNECT
07:00
Metz
Lille
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Strasbourg
Nice
beIN SPORTS CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN SPORTS CONNECT
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN SPORTS CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN SPORTS CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN SPORTS CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN SPORTS CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Betis
Sevilla
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports 1
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 1 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports English
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports Xtra
09:00
Strasbourg
Nice
beIN Sports 4
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports English 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 4 HD
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports Xtra 2
09:00
Lorient
Toulouse
Panama
Flowsports.co
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flowsports.co
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flowsports.co
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Flow Sports App
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flow Sports App
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flow Sports App
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Paraguay
Tigo Sports HD
20:00
Sportivo Luqueno
Tacuary
Tigo Sports HD
10:00
Martin Ledesma
Encarnacion Fc
Tigo Sports HD
10:00
Recoleta
Resistencia
Tigo Sports HD
17:30
2 De Mayo
Libertad
Tigo Sports HD
17:30
Club Guarani
Club Nacional
Tigo Sports +
17:30
2 De Mayo
Libertad
Tigo Sports +
17:30
Club Guarani
Club Nacional
Tigo Sports
20:00
Sportivo Luqueno
Tacuary
Tigo Sports
10:00
Martin Ledesma
Encarnacion Fc
Tigo Sports
10:00
Recoleta
Resistencia
Tigo Sports
17:30
2 De Mayo
Libertad
Tigo Sports
17:30
Club Guarani
Club Nacional
Peru
Liga 1 Max
15:30
Alianza Atletico
Asociacion Deportiva Tarma
Liga 1 Max
16:15
Comerciantes Fc
Deportivo Municipal
Liga 1 Max
14:00
Adc Juan Pablo Ii
Alianza Universidad
Liga 1 Max
11:45
Universidad Cesar Vallejo Moquegua
Universidad San Martin
Liga 1 Max
18:30
FBC Melgar
Alianza Lima
Liga1 Play
15:30
Alianza Atletico
Asociacion Deportiva Tarma
Liga1 Play
16:15
Comerciantes Fc
Deportivo Municipal
Liga1 Play
14:00
Adc Juan Pablo Ii
Alianza Universidad
Liga1 Play
11:45
Universidad Cesar Vallejo Moquegua
Universidad San Martin
Liga1 Play
18:30
FBC Melgar
Alianza Lima
Poland
Canal+ Sport 2 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Eleven Sports 1 HD
06:30
Inter
Torino
Eleven Sports 1 HD
09:00
Strasbourg
Nice
Eleven Sports 1 HD
09:00
Bologna
Udinese
Eleven Sports 1 HD
12:00
Napoli
Roma
Eleven Sports 1 HD
15:00
Betis
Sevilla
Eleven Sports 3 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
Eleven Sports 3 HD
10:15
Granada CF
Osasuna
Eleven Sports 3 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Eleven Sports 3 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Eleven Sports 2 HD
09:00
Strasbourg
Nice
Eleven Sports 2 HD
12:00
Atalanta
Empoli
Eleven Sports 4 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
Eleven Sports 4 HD
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
Eleven Sports 4 HD
13:00
Lyon
Monaco
Eleven Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
Canal+ Sport 3 HD
06:30
Radomiak Radom
Zaglebie Lubin
Canal+ Sport 3 HD
09:00
Stal Mielec
Legia Warszawa
Canal+ Sport 3 HD
11:30
Lech Poznan
Cracovia Krakow
Viaplay (OTT Platform)
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay (OTT Platform)
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Viaplay (OTT Platform)
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay (OTT Platform)
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Bournemouth
Brighton
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Tottenham
Arsenal
Canal+ Sport 5 HD
13:00
Lyon
Monaco
Canal+ Sport 5 HD
15:00
Marseille
Lens
Canal+ Sport HD
06:30
Radomiak Radom
Zaglebie Lubin
Canal+ Sport HD
09:00
Stal Mielec
Legia Warszawa
Canal+ Sport HD
11:30
Lech Poznan
Cracovia Krakow
Canal+ Sport 2
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Eleven Sports 2
07:00
Metz
Lille
Eleven Sports 2
12:00
Atalanta
Empoli
Canal+ Sport
06:30
Radomiak Radom
Zaglebie Lubin
Canal+ Sport
09:00
Stal Mielec
Legia Warszawa
Canal+ Sport
11:30
Lech Poznan
Cracovia Krakow
Canal+ Sport 3
06:30
Radomiak Radom
Zaglebie Lubin
Canal+ Sport 3
09:00
Stal Mielec
Legia Warszawa
Canal+ Sport 3
11:30
Lech Poznan
Cracovia Krakow
viaplay.pl
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
viaplay.pl
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
viaplay.pl
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
viaplay.pl
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
viaplay.pl
09:00
Bournemouth
Brighton
viaplay.pl
09:00
Tottenham
Arsenal
Eleven Sports 4
08:00
Cadiz
Mallorca
Eleven Sports 4
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
Eleven Sports 4
13:00
Lyon
Monaco
Eleven Sports 4
15:00
Marseille
Lens
Eleven Sports 3
08:00
Cadiz
Mallorca
Eleven Sports 3
10:15
Granada CF
Osasuna
Eleven Sports 3
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Eleven Sports 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Canal+ Sport 5
13:00
Lyon
Monaco
Canal+ Sport 5
15:00
Marseille
Lens
Eleven Sports 1
06:30
Inter
Torino
Eleven Sports 1
09:00
Bologna
Udinese
Eleven Sports 1
12:00
Napoli
Roma
Eleven Sports 1
15:00
Betis
Sevilla
polsatboxgo.pl
06:40
Arka Gdynia
Resovia Rzeszow
polsatboxgo.pl
09:00
Miedz Legnica
Znicz Pruszkow
polsatboxgo.pl
09:00
Polonia Warszawa
GKS Katowice
polsatboxgo.pl
12:00
Gornik Leczna
Termalica Nieciecza
Canal+ Now
09:00
Strasbourg
Nice
Canal+ Now HD
09:00
Strasbourg
Nice
ekstraklasa.tv
06:30
Radomiak Radom
Zaglebie Lubin
ekstraklasa.tv
09:00
Stal Mielec
Legia Warszawa
ekstraklasa.tv
11:30
Lech Poznan
Cracovia Krakow
Polsat Box Go
06:40
Arka Gdynia
Resovia Rzeszow
Polsat Box Go
09:00
Miedz Legnica
Znicz Pruszkow
Polsat Box Go
09:00
Polonia Warszawa
GKS Katowice
Polsat Box Go
12:00
Gornik Leczna
Termalica Nieciecza
Canal+ Sport Online
06:30
Radomiak Radom
Zaglebie Lubin
Canal+ Sport Online
09:00
Stal Mielec
Legia Warszawa
Canal+ Sport Online
11:30
Lech Poznan
Cracovia Krakow
Canal+ Sport Online HD
06:30
Radomiak Radom
Zaglebie Lubin
Canal+ Sport Online HD
09:00
Stal Mielec
Legia Warszawa
Canal+ Sport Online HD
11:30
Lech Poznan
Cracovia Krakow
Portugal
Sport TV 1
10:30
Portimonense
Moreirense
Sport TV 1
13:00
Estoril
Famalicao
Sport TV 1
15:30
FC Porto
Sporting CP
Sport TV 1
06:00
Torreense
Academico Viseu
Sport TV 1 HD
10:30
Portimonense
Moreirense
Sport TV 1 HD
13:00
Estoril
Famalicao
Sport TV 1 HD
15:30
FC Porto
Sporting CP
Sport TV 1 HD
06:00
Torreense
Academico Viseu
Sport TV 3 HD
06:30
Inter
Torino
Sport TV 3 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Canal11 HD
06:00
SC Braga B
Academica
Canal11 HD
12:00
Alverca
Varzim
Eleven Sports 1
09:00
Tottenham
Arsenal
Eleven Sports 1
15:00
Betis
Sevilla
Eleven Sports 1 HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Eleven Sports 2
08:00
Cadiz
Mallorca
Eleven Sports 2
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Eleven Sports 2
15:00
Marseille
Lens
Eleven Sports 2 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
Eleven Sports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
Eleven Sports 4 HD
07:00
Metz
Lille
Eleven Sports 4 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
Eleven Sports 4 HD
13:00
Lyon
Monaco
Sport TV 3
06:30
Inter
Torino
Sport TV 3
09:00
Bologna
Udinese
Sport TV 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Porto Canal HD
10:30
FC Porto B
Santa Clara
Canal11
06:00
SC Braga B
Academica
Canal11
12:00
Alverca
Varzim
Eleven Sports 4
07:00
Metz
Lille
Eleven Sports 4
09:00
Bournemouth
Brighton
Eleven Sports 4
13:00
Lyon
Monaco
Sport TV Multiscreen
06:30
Inter
Torino
Sport TV Multiscreen
09:00
Bologna
Udinese
Sport TV Multiscreen
10:30
Portimonense
Moreirense
Sport TV Multiscreen
13:00
Estoril
Famalicao
Sport TV Multiscreen
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Sport TV Multiscreen
15:30
FC Porto
Sporting CP
Sport TV Multiscreen
06:00
Torreense
Academico Viseu
DAZN (OTT Platfrom)
07:00
Metz
Lille
DAZN (OTT Platfrom)
08:00
Cadiz
Mallorca
DAZN (OTT Platfrom)
09:00
Bournemouth
Brighton
DAZN (OTT Platfrom)
09:00
Tottenham
Arsenal
DAZN (OTT Platfrom)
10:15
Granada CF
Osasuna
DAZN (OTT Platfrom)
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
DAZN (OTT Platfrom)
13:00
Lyon
Monaco
DAZN (OTT Platfrom)
15:00
Marseille
Lens
DAZN (OTT Platfrom)
15:00
Betis
Sevilla
Eleven Sports EXTRA 2
10:15
Granada CF
Osasuna
Eleven Sports EXTRA 3
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
Qatar
beIN Sports 3 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports 3 HD
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports 2
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 2 HD
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 4 HD
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 3
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN Sports 3
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports 5
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports 5 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN SPORTS CONNECT
07:00
Metz
Lille
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN SPORTS CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN SPORTS CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN SPORTS CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN SPORTS CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN SPORTS CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Betis
Sevilla
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
Rep. Of Ireland
Sky Sports Ultra HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Ultra HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
LaLiga TV HD
08:00
Cadiz
Mallorca
LaLiga TV HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
LaLiga TV HD
15:00
Betis
Sevilla
Premier Sports 1 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
Premier Sports 1 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Premier Sports 1 HD
15:00
Betis
Sevilla
Sky Sports Main Event
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Main Event
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sky Sports Main Event HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Main Event HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sky Sports Premier League
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Premier League
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sky Sports Premier League HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Premier League HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Premier Sports 1
08:00
Cadiz
Mallorca
Premier Sports 1
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Premier Sports 1
15:00
Betis
Sevilla
LaLiga TV
08:00
Cadiz
Mallorca
LaLiga TV
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
LaLiga TV
15:00
Betis
Sevilla
TNT Sports 2
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SKY GO Extra
09:00
Tottenham
Arsenal
SKY GO Extra
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
TNT Sports 5
12:00
Atalanta
Empoli
BBC Radio 5 Live Sports Extra
09:00
Bournemouth
Brighton
TNT Sports 2 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TNT Sports 5 HD
12:00
Atalanta
Empoli
discovery+
12:00
Atalanta
Empoli
discovery+
14:45
Fiorentina
Sassuolo
discovery+ App
12:00
Atalanta
Empoli
discovery+ App
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Romania
Prima TV HD
06:30
Otelul Galati
AFC Hermannstadt
Prima TV HD
09:00
Bournemouth
Brighton
Prima TV HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Prima TV HD
11:15
Poli Iasi
UTA Arad
Prima TV HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Prima TV HD
12:00
Napoli
Roma
Prima TV HD
14:00
CFR 1907 Cluj
Sepsi OSK
Prima TV HD
15:00
Marseille
Lens
Prima TV HD
15:00
Betis
Sevilla
Orange Sport 3 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
Orange Sport 3 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Orange Sport 3 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Orange Sport 3 HD
15:00
Betis
Sevilla
Orange Sport 1 HD
06:30
Otelul Galati
AFC Hermannstadt
Orange Sport 1 HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Orange Sport 1 HD
11:15
Poli Iasi
UTA Arad
Orange Sport 1 HD
14:00
CFR 1907 Cluj
Sepsi OSK
Orange Sport 2 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
Orange Sport 2 HD
12:00
Napoli
Roma
Orange Sport 2 HD
15:00
Marseille
Lens
Orange Sport 2 HD
15:00
Betis
Sevilla
Orange Sport 4 HD
10:15
Granada CF
Osasuna
Orange Sport 4 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Orange Sport 4 HD
15:00
Betis
Sevilla
Prima Sport 4 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
Prima Sport 4 HD
15:00
Marseille
Lens
Prima Sport 1 HD
06:30
Otelul Galati
AFC Hermannstadt
Prima Sport 1 HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Prima Sport 1 HD
11:15
Poli Iasi
UTA Arad
Prima Sport 1 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Prima Sport 1 HD
14:00
CFR 1907 Cluj
Sepsi OSK
Prima Sport 1 HD
15:00
Betis
Sevilla
Prima 4K
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Digi Sport 1 HD
06:30
Otelul Galati
AFC Hermannstadt
Digi Sport 1 HD
11:15
Poli Iasi
UTA Arad
Digi Sport 1 HD
14:00
CFR 1907 Cluj
Sepsi OSK
Digi Sport 1
06:30
Otelul Galati
AFC Hermannstadt
Digi Sport 1
11:15
Poli Iasi
UTA Arad
Digi Sport 1
14:00
CFR 1907 Cluj
Sepsi OSK
Prima Sport 1
06:30
Otelul Galati
AFC Hermannstadt
Prima Sport 1
09:00
Tottenham
Arsenal
Prima Sport 1
11:15
Poli Iasi
UTA Arad
Prima Sport 1
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Prima Sport 1
14:00
CFR 1907 Cluj
Sepsi OSK
Prima Sport 1
15:00
Betis
Sevilla
Digi Sport 3 HD
06:30
Inter
Torino
Digi Sport 3 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
Digi Sport 3 HD
12:00
Napoli
Roma
Digi Sport 3 HD
15:00
Marseille
Lens
Orange Sport 1
06:30
Otelul Galati
AFC Hermannstadt
Orange Sport 1
09:00
Tottenham
Arsenal
Orange Sport 1
11:15
Poli Iasi
UTA Arad
Orange Sport 1
14:00
CFR 1907 Cluj
Sepsi OSK
Orange Sport 1
15:00
Betis
Sevilla
Prima Sport 4
09:00
Bournemouth
Brighton
Prima Sport 4
12:00
Napoli
Roma
Prima Sport 4
15:00
Marseille
Lens
Orange Sport 3
08:00
Cadiz
Mallorca
Orange Sport 3
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Orange Sport 3
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Orange Sport 3
15:00
Betis
Sevilla
Digi Sport 3
06:30
Inter
Torino
Digi Sport 3
09:00
Bournemouth
Brighton
Digi Sport 3
12:00
Napoli
Roma
Digi Sport 3
15:00
Marseille
Lens
Orange Sport 2
09:00
Bournemouth
Brighton
Orange Sport 2
12:00
Napoli
Roma
Orange Sport 2
15:00
Marseille
Lens
Orange Sport 2
15:00
Betis
Sevilla
primatv.ro
06:30
Otelul Galati
AFC Hermannstadt
primatv.ro
09:00
Bournemouth
Brighton
primatv.ro
09:00
Tottenham
Arsenal
primatv.ro
11:15
Poli Iasi
UTA Arad
primatv.ro
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
primatv.ro
12:00
Napoli
Roma
primatv.ro
14:00
CFR 1907 Cluj
Sepsi OSK
primatv.ro
15:00
Marseille
Lens
primatv.ro
15:00
Betis
Sevilla
Orange Sport 4
10:15
Granada CF
Osasuna
Orange Sport 4
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Orange Sport 4
15:00
Betis
Sevilla
Look TV
08:00
Cadiz
Mallorca
Look TV
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Look TV
12:00
Atalanta
Empoli
Look TV
15:00
Betis
Sevilla
Orange TV Go
06:30
Otelul Galati
AFC Hermannstadt
Orange TV Go
08:00
Cadiz
Mallorca
Orange TV Go
09:00
Bournemouth
Brighton
Orange TV Go
09:00
Tottenham
Arsenal
Orange TV Go
10:15
Granada CF
Osasuna
Orange TV Go
11:15
Poli Iasi
UTA Arad
Orange TV Go
12:00
Napoli
Roma
Orange TV Go
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Orange TV Go
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Orange TV Go
14:00
CFR 1907 Cluj
Sepsi OSK
Orange TV Go
15:00
Marseille
Lens
Orange TV Go
15:00
Betis
Sevilla
Digi Online
06:30
Inter
Torino
Digi Online
06:30
Otelul Galati
AFC Hermannstadt
Digi Online
09:00
Bournemouth
Brighton
Digi Online
11:15
Poli Iasi
UTA Arad
Digi Online
12:00
Napoli
Roma
Digi Online
14:00
CFR 1907 Cluj
Sepsi OSK
Digi Online
15:00
Marseille
Lens
Look Plus
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Look Plus
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Look Plus
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Prima Sport 5
12:00
Napoli
Roma
Russia
Match! Premier HD
07:00
Akhmat Grozny
FC Nizhny Novgorod
Match! Premier HD
09:15
Spartak Moscow
Lokomotiv Moscow
Match! Premier HD
12:15
Dinamo Moscow
Zenit
Match! Premier HD
14:30
Baltika
CSKA Moscow
Match! TV HD
07:00
Akhmat Grozny
FC Nizhny Novgorod
Match! TV HD
09:15
Spartak Moscow
Lokomotiv Moscow
Match! TV HD
12:15
Dinamo Moscow
Zenit
Match! TV HD
14:30
Baltika
CSKA Moscow
Match! Premier
07:00
Akhmat Grozny
FC Nizhny Novgorod
Match! Premier
09:15
Spartak Moscow
Lokomotiv Moscow
Match! Premier
12:15
Dinamo Moscow
Zenit
Match! Premier
14:30
Baltika
CSKA Moscow
Match! TV
07:00
Akhmat Grozny
FC Nizhny Novgorod
Match! TV
12:15
Dinamo Moscow
Zenit
Match! TV
14:30
Baltika
CSKA Moscow
matchtv.ru
07:00
Akhmat Grozny
FC Nizhny Novgorod
matchtv.ru
12:15
Dinamo Moscow
Zenit
matchtv.ru
14:30
Baltika
CSKA Moscow
Sportbox.ru
07:00
Akhmat Grozny
FC Nizhny Novgorod
Sportbox.ru
09:15
Spartak Moscow
Lokomotiv Moscow
Sportbox.ru
12:15
Dinamo Moscow
Zenit
Sportbox.ru
14:30
Baltika
CSKA Moscow
Saudi Arabia
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN SPORTS CONNECT
07:00
Metz
Lille
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Strasbourg
Nice
beIN SPORTS CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN SPORTS CONNECT
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN SPORTS CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN SPORTS CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN SPORTS CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports English
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports English 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports Xtra
09:00
Strasbourg
Nice
beIN Sports Xtra 2
09:00
Lorient
Toulouse
beIN Sports 4
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
Scotland
Sky Sports Ultra HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
tv.stmirren.com
07:30
St Mirren
Rangers
matchcenter.spfl.co.uk
07:30
St Mirren
Rangers
matchcenter.spfl.co.uk
10:00
Dundee
Celtic
RangersTV
07:30
St Mirren
Rangers
Sky Sports Main Event
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sky Sports Main Event HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sky Sports Premier League HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Premier Sports 1
08:00
Cadiz
Mallorca
Premier Sports 1
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Premier Sports 1
15:00
Betis
Sevilla
Premier Sports 1 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
Premier Sports 1 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Premier Sports 1 HD
15:00
Betis
Sevilla
S4C
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
S4C HD
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
Sky Sports Premier League
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
LaLiga TV
08:00
Cadiz
Mallorca
LaLiga TV
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
LaLiga TV HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Celtic TV
10:00
Dundee
Celtic
S4C Red Button
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
S4C Clic
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
TNT Sports 2
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TNT Sports 1
06:30
Inter
Torino
SKY GO Extra
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
TNT Sports 5
12:00
Atalanta
Empoli
TNT Sports 4
09:00
Bologna
Udinese
BBC Radio 5 Live Sports Extra
09:00
Bournemouth
Brighton
TNT Sports 1 HD
06:30
Inter
Torino
TNT Sports 2 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TNT Sports 4 HD
09:00
Bologna
Udinese
TNT Sports 5 HD
12:00
Atalanta
Empoli
discovery+
06:30
Inter
Torino
discovery+
09:00
Bologna
Udinese
discovery+
12:00
Atalanta
Empoli
discovery+
14:45
Fiorentina
Sassuolo
discovery+
15:00
Betis
Sevilla
discovery+ App
06:30
Inter
Torino
discovery+ App
09:00
Bologna
Udinese
discovery+ App
12:00
Atalanta
Empoli
discovery+ App
14:45
Fiorentina
Sassuolo
discovery+ App
15:00
Betis
Sevilla
Serbia
Arena Sport Premium 1 HD
11:30
Vojvodina
Crvena Zvezda
Arena Sport Premium 1 HD
12:00
Napredak
Radnicki 1923
Arena Sport Premium 1 HD
13:30
FK Partizan
TSC Backa Topola
Arena Sport Premium 1
11:30
Vojvodina
Crvena Zvezda
Arena Sport Premium 1
12:00
Napredak
Radnicki 1923
Arena Sport Premium 1
13:30
FK Partizan
TSC Backa Topola
Slovakia
Markiza
11:30
Dunajska Streda
Slovan Bratislava
Nova Sport 4 HD
06:30
Inter
Torino
Nova Sport 4 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Nova Sport 4 HD
12:00
Napoli
Roma
Nova Sport 4 HD
15:00
Betis
Sevilla
Nova Sport 3 HD
09:00
Bologna
Udinese
Nova Sport 3 HD
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Nova Sport 3 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Nova Sport 2 HD
07:00
Metz
Lille
Nova Sport 2 HD
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
nike.sk
04:30
MSK Zilina B
MSK Povazska Bystrica
nike.sk
04:30
OFK Malzenice
HFC Humenne
nike.sk
04:30
Slovan Bratislava B
Spartak Myjava
nike.sk
08:00
Tatran Liptovsky Mikulas
MFK Petrzalka
voyo.markiza.sk
11:30
Dunajska Streda
Slovan Bratislava
Nova Sport 6 HD
13:00
Lyon
Monaco
Nova Sport 6 HD
15:00
Marseille
Lens
Slovenia
SportKlub 1
09:00
NK Celje
Olimpija Ljubljana
SportKlub 1
11:30
Rogaska
FC Koper
SportKlub 1 HD
09:00
NK Celje
Olimpija Ljubljana
SportKlub 1 HD
11:30
Rogaska
FC Koper
nzs.si
14:00
ND Gorica
Primorje
nzs.si
11:00
Nk Bistrica
Beltinci
South Africa
SuperSport PSL HD
09:00
Royal Am
Orlando Pirates
SuperSport PSL HD
11:30
Cape Town City
Golden Arrows
South Korea
K League TV
01:00
Jeonbuk Motors
Daegu FC
K League TV
01:00
Pohang Steelers
Incheon United
K League TV
01:00
Jeonnam Dragons
FC Anyang
K League TV
01:00
Suwon Bluewings
Gyeongnam FC
K League TV
03:30
Ulsan Hyundai FC
Jeju United FC
K League TV
03:30
Cheongju FC
Bucheon 1995
Spain
Vamos HD
10:15
Oviedo
Tenerife
DAZN 4
10:15
Oviedo
Tenerife
DAZN 4
12:30
Levante
Cartagena
M+ Liga de Campeones HD
06:30
Inter
Torino
M+ Liga de Campeones HD
09:00
Bologna
Udinese
M+ Liga de Campeones HD
12:00
Napoli
Roma
DAZN LaLiga HD
08:00
Cadiz
Mallorca
DAZN LaLiga HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
M+ Liga de Campeones
06:30
Inter
Torino
M+ Liga de Campeones
09:00
Bologna
Udinese
M+ Liga de Campeones
12:00
Napoli
Roma
DAZN.com/es-ES
08:00
Cadiz
Mallorca
DAZN.com/es-ES
09:00
Tottenham
Arsenal
DAZN.com/es-ES
10:15
Oviedo
Tenerife
DAZN.com/es-ES
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
DAZN.com/es-ES
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
DAZN.com/es-ES
12:30
Levante
Cartagena
DAZN.com/es-ES
06:00
Eibar (w)
Athletic Club (w)
DAZN.com/es-ES
10:00
Real Sociedad (w)
Atletico Madrid (w)
DAZN.com/es-ES
12:00
Real Madrid (w)
Levante Las Planas (w)
DAZN.com/es-ES
13:00
Lyon
Monaco
DAZN 2
09:00
Tottenham
Arsenal
DAZN 2
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
DAZN 2 HD
09:00
Tottenham
Arsenal
DAZN 2 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
DAZN 4 HD
10:15
Oviedo
Tenerife
DAZN 4 HD
12:30
Levante
Cartagena
Vamos
10:15
Oviedo
Tenerife
DAZN (OTT Platfrom)
08:00
Cadiz
Mallorca
DAZN (OTT Platfrom)
09:00
Tottenham
Arsenal
DAZN (OTT Platfrom)
10:15
Oviedo
Tenerife
DAZN (OTT Platfrom)
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
DAZN (OTT Platfrom)
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
DAZN (OTT Platfrom)
12:30
Levante
Cartagena
DAZN (OTT Platfrom)
06:00
Eibar (w)
Athletic Club (w)
DAZN (OTT Platfrom)
10:00
Real Sociedad (w)
Atletico Madrid (w)
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Real Madrid (w)
Levante Las Planas (w)
DAZN (OTT Platfrom)
13:00
Lyon
Monaco
Eurosport Player Spain
07:00
Metz
Lille
Eurosport Player Spain
09:00
Lorient
Toulouse
Eurosport Player Spain
09:00
Strasbourg
Nice
Eurosport Player Spain
13:00
Lyon
Monaco
Movistar+
06:30
Inter
Torino
Movistar+
09:00
Bologna
Udinese
Movistar+
12:00
Napoli
Roma
Amazon Prime Video
08:00
Sporting Gijon
Villarreal B
Amazon Prime Video
10:15
Alcorcon
CD Eldense
Amazon Prime Video
10:15
Oviedo
Tenerife
Amazon Prime Video
12:30
Levante
Cartagena
Amazon Prime Video
12:30
Valladolid
Huesca
Amazon Prime Video
15:00
Albacete
Eibar
Ellas Vamos
10:15
Oviedo
Tenerife
Sweden
Viaplay (OTT Platform)
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay (OTT Platform)
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay (OTT Platform)
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Viaplay (OTT Platform)
09:00
Bournemouth
Brighton
Viaplay (OTT Platform)
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Viaplay.se
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Viaplay.se
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Viaplay.se
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Viaplay.se
09:00
Bournemouth
Brighton
Viaplay.se
09:00
Tottenham
Arsenal
Viaplay.se
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
fanseat.com
08:00
Sundsvalls Dff (w)
Bollstanaes Sk
Discovery +
08:00
Sundsvalls Dff (w)
Bollstanaes Sk
Switzerland
Blue Sport 1 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
Blue Sport 1 HD
15:00
Marseille
Lens
Blue Sport 1
08:00
Cadiz
Mallorca
Blue Sport 1
15:00
Marseille
Lens
Blue Sport 2 HD
10:15
Granada CF
Osasuna
Blue Sport 2 HD
15:00
Betis
Sevilla
Blue Sport 3 HD
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
Blue Sport 3 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Blue Sport 4 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Blue Sport 6
09:00
Bologna
Udinese
Blue Sport 6 HD
09:00
Bologna
Udinese
Blue Sport 7 HD
12:00
Napoli
Roma
Blue Sport 3
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
Blue Sport 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Blue Sport 4
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Blue Sport 2
10:15
Granada CF
Osasuna
Blue Sport 2
15:00
Betis
Sevilla
Blue Sport 7
12:00
Napoli
Roma
Blue Sport
06:30
Inter
Torino
Blue Sport
08:00
Cadiz
Mallorca
Blue Sport
09:00
Bologna
Udinese
Blue Sport
10:15
Granada CF
Osasuna
Blue Sport
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
Blue Sport
12:00
Atalanta
Empoli
Blue Sport
12:00
Napoli
Roma
Blue Sport
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Blue Sport
13:00
Lyon
Monaco
Blue Sport
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Blue Sport
15:00
Marseille
Lens
Blue Sport
15:00
Betis
Sevilla
Blue Zoom HD
13:00
Lyon
Monaco
Blue Sport 8 HD
12:00
Atalanta
Empoli
Blue Sport 8
12:00
Atalanta
Empoli
Blue Sport D 1
06:30
Inter
Torino
Blue Sport D 1
12:00
Napoli
Roma
Tajikistan
Setanta Sports 1
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 1 HD
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 2
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2
15:00
Marseille
Lens
Setanta Sports 2 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
Tanzania
SuperSport GOtv Select 1
06:30
Inter
Torino
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport Variety 3
06:30
Inter
Torino
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Thailand
aisplay.ais.co.th
06:30
Chiangrai United
Ratchaburi
aisplay.ais.co.th
07:00
Trat FC
BEC Tero Sasana
aisplay.ais.co.th
08:00
Lamphun Warrior
Khon Kaen United
Trinidad and Tobago
Flowsports.co
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flowsports.co
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flowsports.co
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
SportsMax App
15:00
Betis
Sevilla
Flow Sports App
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Flow Sports App
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
Flow Sports App
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
SportsMax 2
15:00
Betis
Sevilla
Tunisia
Diwan Sport
10:00
Etoile Du Sahel
Club Africain
Diwan Sport
10:00
Avenir De La Marsa
US Tataouine
Diwan Sport
10:00
Olympique Beja
AS Soliman
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports Xtra 2
09:00
Lorient
Toulouse
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Strasbourg
Nice
beIN SPORTS CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN SPORTS CONNECT
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN SPORTS CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN SPORTS CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN SPORTS CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN SPORTS CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Betis
Sevilla
beIN Sports English 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 1
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 1 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports English
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports Xtra
09:00
Strasbourg
Nice
beIN Sports 2
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 2
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 2 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 2 HD
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 5
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports 5 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Turkey
beIN Sports Max 2
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN Sports Max 1
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports 1
09:00
Alanyaspor
Istanbulspor AS
beIN Sports 1
12:00
Rizespor
Ankaragucu
S Sport Plus
07:30
St Mirren
Rangers
S Sport Plus
09:00
Bologna
Udinese
S Sport Plus
10:00
Dundee
Celtic
beIN Sports 1 HD
09:00
Alanyaspor
Istanbulspor AS
beIN Sports 1 HD
12:00
Rizespor
Ankaragucu
beIN Sports 1 Ticari
09:00
Alanyaspor
Istanbulspor AS
beIN Sports 1 Ticari
12:00
Rizespor
Ankaragucu
beIN Sports 1 Ticari HD
09:00
Alanyaspor
Istanbulspor AS
beIN Sports 1 Ticari HD
12:00
Rizespor
Ankaragucu
beIN Sports 2
09:00
Pendikspor
Kayserispor
beIN Sports 2
12:00
Trabzonspor
Gaziantep FK
beIN Sports 2 HD
09:00
Pendikspor
Kayserispor
beIN Sports 2 HD
12:00
Trabzonspor
Gaziantep FK
beIN Sports 2 Ticari
09:00
Pendikspor
Kayserispor
beIN Sports 2 Ticari
12:00
Trabzonspor
Gaziantep FK
beIN Sports 2 Ticari HD
09:00
Pendikspor
Kayserispor
beIN Sports 2 Ticari HD
12:00
Trabzonspor
Gaziantep FK
beIN Sports Max 1 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
S Sport 2 HD
06:30
Inter
Torino
S Sport 2 HD
12:00
Napoli
Roma
S Sport 2 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports Max 2 HD
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN Sports 3
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports 3
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 3 HD
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports 3 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 3 Ticari
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports 3 Ticari
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 3 Ticari HD
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports 3 Ticari HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
S Sport 2
06:30
Inter
Torino
S Sport 2
12:00
Napoli
Roma
S Sport 2
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports 4
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 HD
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 Ticari
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 4 Ticari
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 Ticari HD
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 4 Ticari HD
15:00
Marseille
Lens
beinconnect.com/turkey
09:00
Tottenham
Arsenal
beinconnect.com/turkey
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beinconnect.com/turkey
13:00
Lyon
Monaco
beinconnect.com/turkey
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beinconnect.com/turkey
15:00
Marseille
Lens
beinconnect.com/turkey
07:00
Metz
Lille
beinconnect.com/turkey
09:00
Lorient
Toulouse
beinconnect.com/turkey
09:00
Strasbourg
Nice
beinconnect.com/turkey
09:00
Alanyaspor
Istanbulspor AS
beinconnect.com/turkey
09:00
Pendikspor
Kayserispor
beinconnect.com/turkey
09:00
Adanaspor AS
Manisa FK
beinconnect.com/turkey
09:00
Boluspor
Altay
beinconnect.com/turkey
09:00
Erzurum BB
Corumspor
beinconnect.com/turkey
09:00
Giresunspor
Sakaryaspor
beinconnect.com/turkey
09:00
Goztepe
Genclerbirligi
beinconnect.com/turkey
09:00
Keciorengucu
Umraniyespor
beinconnect.com/turkey
09:00
Kocaelispor
Bandirmaspor
beinconnect.com/turkey
09:00
Sanliurfaspor
Eyupspor
beinconnect.com/turkey
09:00
Tuzlaspor
BB Bodrumspor
beinconnect.com/turkey
12:00
Rizespor
Ankaragucu
beinconnect.com/turkey
12:00
Trabzonspor
Gaziantep FK
beIN Sports Connect
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports Connect
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN Sports Connect
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports Connect
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports Connect
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports Connect
07:00
Metz
Lille
beIN Sports Connect
09:00
Lorient
Toulouse
beIN Sports Connect
09:00
Strasbourg
Nice
beIN Sports Connect
09:00
Alanyaspor
Istanbulspor AS
beIN Sports Connect
09:00
Pendikspor
Kayserispor
beIN Sports Connect
09:00
Adanaspor AS
Manisa FK
beIN Sports Connect
09:00
Boluspor
Altay
beIN Sports Connect
09:00
Erzurum BB
Corumspor
beIN Sports Connect
09:00
Giresunspor
Sakaryaspor
beIN Sports Connect
09:00
Goztepe
Genclerbirligi
beIN Sports Connect
09:00
Keciorengucu
Umraniyespor
beIN Sports Connect
09:00
Kocaelispor
Bandirmaspor
beIN Sports Connect
09:00
Sanliurfaspor
Eyupspor
beIN Sports Connect
09:00
Tuzlaspor
BB Bodrumspor
beIN Sports Connect
12:00
Rizespor
Ankaragucu
beIN Sports Connect
12:00
Trabzonspor
Gaziantep FK
Smart Spor
15:30
FC Porto
Sporting CP
Turkmenistan
Setanta Sports 1
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 1 HD
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 2
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2
15:00
Marseille
Lens
Setanta Sports 2 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
Setanta Sports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
Uganda
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Ukraine
MEGOGO (OTT Platform)
06:30
Inter
Torino
MEGOGO (OTT Platform)
07:00
Metz
Lille
MEGOGO (OTT Platform)
08:00
Cadiz
Mallorca
MEGOGO (OTT Platform)
09:00
Clermont Foot 63
Reims
MEGOGO (OTT Platform)
09:00
Lorient
Toulouse
MEGOGO (OTT Platform)
09:00
Strasbourg
Nice
MEGOGO (OTT Platform)
09:00
Bologna
Udinese
MEGOGO (OTT Platform)
10:15
Granada CF
Osasuna
MEGOGO (OTT Platform)
10:30
Portimonense
Moreirense
MEGOGO (OTT Platform)
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
MEGOGO (OTT Platform)
12:00
Atalanta
Empoli
MEGOGO (OTT Platform)
12:00
Napoli
Roma
MEGOGO (OTT Platform)
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
MEGOGO (OTT Platform)
13:00
Lyon
Monaco
MEGOGO (OTT Platform)
13:00
Estoril
Famalicao
MEGOGO (OTT Platform)
14:45
Fiorentina
Sassuolo
MEGOGO (OTT Platform)
15:00
Marseille
Lens
MEGOGO (OTT Platform)
15:00
Betis
Sevilla
MEGOGO (OTT Platform)
15:30
FC Porto
Sporting CP
Megogo futbol 1
06:30
Inter
Torino
Megogo futbol 1
09:00
Bologna
Udinese
Megogo futbol 1
12:00
Napoli
Roma
Megogo futbol 1
15:30
FC Porto
Sporting CP
megogo futbol 7
10:30
Portimonense
Moreirense
megogo futbol 7
13:00
Estoril
Famalicao
Megogo futbol 3
07:00
Metz
Lille
Megogo futbol 3
09:00
Strasbourg
Nice
Megogo futbol 3
12:00
Atalanta
Empoli
Megogo futbol 3
15:00
Marseille
Lens
Megogo futbol 2
08:00
Cadiz
Mallorca
Megogo futbol 2
10:15
Granada CF
Osasuna
Megogo futbol 2
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Megogo futbol 2
15:00
Betis
Sevilla
Megogo futbol 2
07:00
Metz
Lille
megogo futbol 4
09:00
Lorient
Toulouse
megogo futbol 4
11:05
Rennes
Stade Brestois 29
megogo futbol 4
14:45
Fiorentina
Sassuolo
megogo futbol 5
09:00
Clermont Foot 63
Reims
megogo futbol 5
13:00
Lyon
Monaco
UPL.TV
06:00
Zarya Lugansk
Obolon-Brovar Kiev
UPL.TV
08:30
Kolos Kovalivka
FC Oleksandriya
UPL.TV
11:00
Kryvbas Kryvyi Rih
Metalist 1925 Kharkiv
United Arab Emirates
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports English
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN SPORTS CONNECT
07:00
Metz
Lille
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Strasbourg
Nice
beIN SPORTS CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN SPORTS CONNECT
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN SPORTS CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN SPORTS CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN SPORTS CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Betis
Sevilla
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports Xtra 2
09:00
Lorient
Toulouse
beIN Sports 4
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 HD
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
Uruguay
VTV Plus HD
09:00
Miramar Misiones
Danubio
VTV Plus HD
14:00
Progreso
Liverpool Montevideo
VTV Plus HD
14:30
Tacuarembo
Oriental
VTV Plus HD
19:30
Defensor Sporting
Montevideo Wanderers
VTV Plus HD
17:00
CA Cerro
Nacional De Football
play.goltv.tv
09:00
Miramar Misiones
Danubio
play.goltv.tv
14:00
Progreso
Liverpool Montevideo
play.goltv.tv
14:30
Tacuarembo
Oriental
play.goltv.tv
19:30
Defensor Sporting
Montevideo Wanderers
play.goltv.tv
17:00
CA Cerro
Nacional De Football
VTV Plus
09:00
Miramar Misiones
Danubio
VTV Plus
14:00
Progreso
Liverpool Montevideo
VTV Plus
14:30
Tacuarembo
Oriental
VTV Plus
19:30
Defensor Sporting
Montevideo Wanderers
VTV Plus
17:00
CA Cerro
Nacional De Football
Uzbekistan
Setanta Sports 1
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 1 HD
07:00
Metz
Lille
Setanta Sports 2
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2
15:00
Marseille
Lens
Setanta Sports 2 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Setanta Sports 2 HD
15:00
Marseille
Lens
Venezuela
play.goltv.tv
20:00
Metropolitanos FC
CD Hermanos Colmenarez
play.goltv.tv
16:00
Aragua FC
Urena SC
play.goltv.tv
16:00
Trujillanos FC
Yaracuyanos FC
play.goltv.tv
15:30
Atletico El Vigia FC
Academia Rey
play.goltv.tv
15:30
Academia Anzoategui
Fundacion AIFI
play.goltv.tv
15:30
Atletico La Cruz
Bolivar Sport Club
play.goltv.tv
15:30
Deportivo Petare
Dynamo Puerto FC
play.goltv.tv
19:30
Puerto Cabello
Angostura FC
play.goltv.tv
17:00
Carabobo FC
Portuguesa FC
GolTV
20:00
Metropolitanos FC
CD Hermanos Colmenarez
GolTV
16:00
Aragua FC
Urena SC
GolTV
16:00
Trujillanos FC
Yaracuyanos FC
GolTV
15:30
Atletico El Vigia FC
Academia Rey
GolTV
15:30
Academia Anzoategui
Fundacion AIFI
GolTV
15:30
Atletico La Cruz
Bolivar Sport Club
GolTV
15:30
Deportivo Petare
Dynamo Puerto FC
GolTV
19:30
Puerto Cabello
Angostura FC
Vietnam
fptplay.vn
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
FPT Play
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
VTVcab ON
12:00
Atalanta
Empoli
VTVcab ON
14:45
Fiorentina
Sassuolo
On Sports+
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TV 360
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TV 360
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
Wales
Sky Sports Ultra HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Ultra HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sky Sports Main Event HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Main Event HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Premier Sports 1 HD
08:00
Cadiz
Mallorca
Premier Sports 1 HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Premier Sports 1 HD
15:00
Betis
Sevilla
LaLiga TV HD
08:00
Cadiz
Mallorca
LaLiga TV HD
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
LaLiga TV HD
15:00
Betis
Sevilla
Sky Sports Premier League HD
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Premier League HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sky Sports Main Event
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Main Event
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
Sky Sports Premier League
09:00
Tottenham
Arsenal
Sky Sports Premier League
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
S4C
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
S4C HD
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
Premier Sports 1
08:00
Cadiz
Mallorca
Premier Sports 1
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Premier Sports 1
15:00
Betis
Sevilla
LaLiga TV
08:00
Cadiz
Mallorca
LaLiga TV
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
LaLiga TV
15:00
Betis
Sevilla
S4C Clic
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
S4C Red Button
08:15
Hanoi FC
SHB Da Nang
TNT Sports 2
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TNT Sports 1
06:30
Inter
Torino
SKY GO Extra
09:00
Tottenham
Arsenal
SKY GO Extra
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
TNT Sports 5
12:00
Atalanta
Empoli
TNT Sports 4
09:00
Bologna
Udinese
BBC Radio 5 Live Sports Extra
09:00
Bournemouth
Brighton
TNT Sports 1 HD
06:30
Inter
Torino
TNT Sports 4 HD
09:00
Bologna
Udinese
TNT Sports 2 HD
14:45
Fiorentina
Sassuolo
TNT Sports 5 HD
12:00
Atalanta
Empoli
discovery+
06:30
Inter
Torino
discovery+
09:00
Bologna
Udinese
discovery+
12:00
Atalanta
Empoli
discovery+
14:45
Fiorentina
Sassuolo
discovery+ App
06:30
Inter
Torino
discovery+ App
09:00
Bologna
Udinese
discovery+ App
12:00
Atalanta
Empoli
discovery+ App
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Yemen
beIN Sports 1
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 1 HD
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN SPORTS CONNECT
07:00
Metz
Lille
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Lorient
Toulouse
beIN SPORTS CONNECT
09:00
Strasbourg
Nice
beIN SPORTS CONNECT
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN SPORTS CONNECT
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN SPORTS CONNECT
11:30
FSV Mainz 05
FC Koln
beIN SPORTS CONNECT
12:30
Villarreal
Rayo Vallecano
beIN SPORTS CONNECT
13:00
Lyon
Monaco
beIN SPORTS CONNECT
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Marseille
Lens
beIN SPORTS CONNECT
15:00
Betis
Sevilla
STARZPLAY
06:30
Inter
Torino
STARZPLAY
09:00
Bologna
Udinese
STARZPLAY
12:00
Atalanta
Empoli
STARZPLAY
12:00
Napoli
Roma
STARZPLAY
14:45
Fiorentina
Sassuolo
beIN Sports English
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports English
11:30
Nottingham Forest
Manchester City
beIN Sports 2
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports 2 HD
09:00
Bournemouth
Brighton
beIN Sports 2 HD
13:00
Lyon
Monaco
beIN Sports Xtra
09:00
Strasbourg
Nice
beIN Sports Xtra 2
09:00
Lorient
Toulouse
beIN 4K Arabia
09:00
Tottenham
Arsenal
beIN Sports 4
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 4 HD
07:00
Metz
Lille
beIN Sports 4 HD
15:00
Marseille
Lens
beIN Sports 5
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports 5 HD
09:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
beIN Sports 5 HD
13:30
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
beIN Sports English 2
09:00
Bournemouth
Brighton
Zambia
SuperSport Variety 3
06:30
Inter
Torino
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport GOtv Select 1
06:30
Inter
Torino
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Zimbabwe
SuperSport Variety 3
06:30
Inter
Torino
SuperSport Variety 3
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport Variety 3
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport Variety 3
12:00
Napoli
Roma
SuperSport Variety 3
14:45
Fiorentina
Sassuolo
SuperSport GOtv Select 1
06:30
Inter
Torino
SuperSport GOtv Select 1
09:00
Bologna
Udinese
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Atalanta
Empoli
SuperSport GOtv Select 1
12:00
Napoli
Roma
SuperSport GOtv Select 1
14:45
Fiorentina
Sassuolo
Advertisement