Matches on TV
Advertisement
Navigator
Schedule of matches on TV for 2021-10-01
USA
beIN Sports / HD
15:00
Lens
Reims
beIN Sports / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
ESPN Deportes / HD
20:00
Hartford Athletic
Charlotte Independence
ESPN Deportes / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
GOL TV / HD
16:15
Famalicao
Guimaraes
beIN Sports LaLiga / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
beIN Sports en Espanol HD
15:00
Lens
Reims
beIN Sports en Espanol HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
Advertisement
Albania
Super Sport 3 / HD
13:45
Dinamo Tirana
Partizani
Super Sport 2 / HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
Super Sport 2 / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Tring Sport 1 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Super Sport 4 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Argentina
Fox Sports Premium / HD
18:00
Aldosivi
Union Santa Fe
Austria
ORF Sport+ / HD
14:25
FC Dornbirn 1913
Austria Lustenau
Belarus
Belarus 5 / HD
10:30
FC Neman Grodno
Rukh Brest
Belarus 5 / HD
12:30
Dinamo Minsk
Shakhter Soligorsk
Belgium
Eleven Sports 1 HD
14:45
Stoke City
West Brom
Eleven Sports Pro League 1 HD
14:45
KV Mechelen
Standard Liege
Eleven Sports Pro League 2 HD
14:00
KVC Westerlo
Lommel United
Brazil
ESPN Brasil / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
SporTV / HD
20:30
Sampaio Correa
Remo
ESPN 2 / HD
14:45
Stoke City
West Brom
Premiere / HD
20:30
Sampaio Correa
Remo
Bulgaria
RING / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Nova Sport / HD
14:30
Lecce
Monza
Diema Sport HD
10:30
Botev Plovdiv
CSKA 1948
Diema Sport HD
12:45
Beroe
Lokomotiv Plovdiv
Diema Sport HD
15:00
Lens
Reims
Diema Sport 2 / HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
Diema Sport 2 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
MAX Sport 4 / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
MAX Sport 4 / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
Croatia
Arena Sport 1 / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
Arena Sport 1 / HD
12:00
Zaglebie Lubin
Jagiellonia
Arena Sport 4 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Arena Sport 3 / HD
12:00
Sibenik
HNK Gorica
SportKlub 4
10:30
FC Neman Grodno
Rukh Brest
SportKlub 4
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
SportKlub 4
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Arena Sport 6 / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Arena Sport 5 / HD
15:00
Lens
Reims
SportKlub 6
12:30
Dinamo Minsk
Shakhter Soligorsk
SportKlub 6
14:30
Lecce
Monza
SportKlub 5
12:30
Erzgebirge Aue
Hamburger SV
SportKlub 10
12:30
FC Mariupol
Rukh Lviv
SportKlub 10
14:15
Radomlje
Aluminij
SportKlub 8
13:00
FC Saarbrucken
Eintracht Braunschweig
SportKlub 1 / HD
11:00
Dunajska Streda
FC ViOn Zlate Moravce
SportKlub 1 / HD
06:00
Shonan Bellmare
Yokohama F. Marinos
Arena Sport 9 HD
14:00
Maritimo
Moreirense
Arena Sport 9 HD
16:15
Famalicao
Guimaraes
Arena Sport 7 HD
14:30
Piast Gliwice
Wisla Krakow
Arena Sport 10 HD
14:45
KV Mechelen
Standard Liege
Cyprus
NovaSports 2 / HD
15:00
Lens
Reims
Cytavision Sports 1 HD
10:00
Othellos Athienou
Omonoia 29m
Cytavision Sports 1 HD
13:00
Apollon Limassol
A. E. Kition Larnaca
Cytavision Sports 2 HD
11:00
PAEEK
AEL Limassol
Cytavision Sports 3 HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
PrimeTel 3 HD
15:00
Ponferradina
Valladolid
PrimeTel 2 HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
NovaSports 3 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
NovaSports 3 / HD
12:30
Erzgebirge Aue
Hamburger SV
NovaSports 6
14:45
Stoke City
West Brom
Czech Republic
CT Sport / HD
11:00
Brno
Sparta Praha B
Nova Sport 1 / HD
11:00
Dunajska Streda
FC ViOn Zlate Moravce
Premier Sport / HD
14:45
Stoke City
West Brom
Nova Sport 3 HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Nova Sport 3 HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
Nova Sport 4 HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Denmark
TV3 Sport / HD
13:00
Odense
Vejle
TV3 Sport / HD
14:45
Stoke City
West Brom
England
Sky Sports Main Event / HD
14:45
Stoke City
West Brom
Sky Sports Football / HD
14:45
Stoke City
West Brom
BT Sport ESPN / HD
15:00
Lens
Reims
BT Sport Extra 2 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
FreeSports / HD
06:00
Shonan Bellmare
Yokohama F. Marinos
FreeSports / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
LaLiga TV / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Finland
C More Sport 2 HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
C More Sport 1 HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
V Sport Premium HD
14:45
Stoke City
West Brom
V Sport Jalkapallo HD
14:45
Stoke City
West Brom
V Sport Fotboll HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
V Sport Urheilu HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
France
beIN Sports 1 / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
beIN Sports 1 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
beIN Sports Max 5 / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
beIN Sports Max 6 / HD
14:45
Stoke City
West Brom
beIN Sports Max 4 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
beIN Sports 2 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Canal+ Sport / HD
15:00
Bordeaux (w)
Lyon (w)
Foot+ / HD
15:00
Montpellier (w)
FC Fleury 91 (w)
Amazon Prime Video (OTT Platform)
15:00
Lens
Reims
Germany
SportDigital / HD
12:00
Zaglebie Lubin
Jagiellonia
SportDigital / HD
14:45
Stoke City
West Brom
EuroSport 1 / HD
13:15
FC Koln (w)
Bayern Munich (w)
Sky Sport Bundesliga 3 / HD
12:30
Erzgebirge Aue
Hamburger SV
Sky Sport Bundesliga 2 / HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
Sky Sport Bundesliga 1 (SimulCast) / HD
12:30
Erzgebirge Aue
Hamburger SV
Sky Sport Bundesliga 1 (SimulCast) / HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
DAZN 1 HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
DAZN 2 HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Greece
NovaSports 1 / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
NovaSports 2 / HD
15:00
Lens
Reims
NovaSports 3 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
NovaSports 3 / HD
12:30
Erzgebirge Aue
Hamburger SV
COSMOTE Sport 2 HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
COSMOTE Sport 8 HD
16:15
Famalicao
Guimaraes
COSMOTE Sport 7 HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
NovaSports 6
14:45
Stoke City
West Brom
Hungary
Sport 1 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Digi Sport 1 / HD
15:00
Lens
Reims
M4 Sport / HD
14:00
Budapest Honved
Kisvarda
Spiler1 TV / HD
12:30
Erzgebirge Aue
Hamburger SV
Spiler2 TV / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Arena 4 / HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
Arena 4 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
International
beIN Sports Mena 2 HD
15:00
Lens
Reims
beIN Sports Mena 1 HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
beIN Sports Mena 4 HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
ST World Football / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
ST Sports Premium / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
beIN Sports Mena HD
12:15
Al-Arabi SC
Al-Sadd
ESPN Africa
14:45
Stoke City
West Brom
V Sport Ultra HD
13:00
Odense
Vejle
Canal+ Sport 2 Afrique HD
15:00
Lens
Reims
beIN Sports Mena Premium 2 HD
14:45
Stoke City
West Brom
beIN Sports Mena English 1 HD
14:45
Stoke City
West Brom
beIN Sports Mena English 2 HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Viasat Sport East HD
12:00
Zaglebie Lubin
Jagiellonia
Israel
Sport 1 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
5 LIVE / HD
09:00
Agudat Sport Ashdod
Hapoel Rishon LeZion
5 SPORT (SimulCast) / HD
09:00
Agudat Sport Ashdod
Hapoel Rishon LeZion
5 SPORT (SimulCast) / HD
09:00
Hapoel Afula
Beitar Tel Aviv Bat Yam
5 SPORT (SimulCast) / HD
09:00
Hapoel Kfar Saba
Maccabi Bnei Raina
5 SPORT (SimulCast) / HD
09:00
Hapoel Umm Al-Fahm
Hapoel Akko
5 SPORT (SimulCast) / HD
09:00
Kafr Qasim
Bnei Yehuda Tel Aviv
Sport 1 (SimulCast) / HD
12:30
Erzgebirge Aue
Hamburger SV
Sport 1 (SimulCast) / HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
Sport 3 / HD
16:15
Famalicao
Guimaraes
Sport 2 / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
Sport 2 / HD
14:45
Stoke City
West Brom
ONE / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
ONE2 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
5 PLUS / HD
15:00
Lens
Reims
5 STARS / HD
09:00
Hapoel Kfar Saba
Maccabi Bnei Raina
Italy
Sky Sport Football / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Sky Sport Uno / HD
14:30
Lecce
Monza
Sky Sport Canale 252 / HD
14:30
Lecce
Monza
Sky Sport Canale 251 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Sky Sport Calcio HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
DAZN (OTT Platfrom) HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Japan
Sports Live+ / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Kosovo
K Sport 3 / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
K Sport 4 / HD
15:00
Lens
Reims
Latin America
ESPN 2 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
DIRECTV Sports + / HD
15:00
Ponferradina
Valladolid
ESPN 3 / HD
15:00
Lens
Reims
DIRECTV Sports / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
DIRECTV Sports / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
ESPN / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
GOL TV / HD
16:15
Famalicao
Guimaraes
Lithuania
TV6
11:00
FK Riteriai
FK Zalgiris Kaunas
Malta
TSN 3 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
TSN 5 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
TSN 7 / HD
15:00
Ponferradina
Valladolid
TSN 4 HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Mexico
SKY Sports Canal 518 / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
SKY Sports Canal 523 / HD
14:45
Stoke City
West Brom
SKY Sports Canal 520 / HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
SKY Sports Canal 506 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Netherlands
Ziggo Sport Voetbal / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
ESPN / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
ESPN 2 / HD
14:00
Groningen
Twente
Northern Ireland
Sky Sports Main Event / HD
14:45
Stoke City
West Brom
Sky Sports Football / HD
14:45
Stoke City
West Brom
BT Sport ESPN / HD
15:00
Lens
Reims
BT Sport Extra 2 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
FreeSports / HD
06:00
Shonan Bellmare
Yokohama F. Marinos
FreeSports / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
LaLiga TV / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Norway
TV2 Sport Premium HD
15:00
Ponferradina
Valladolid
TV 2 Sport 1 /HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
V Sport 2 HD
14:45
Stoke City
West Brom
V Sport 1 HD
12:30
Erzgebirge Aue
Hamburger SV
V Sport 1 HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
V Sport + HD
13:00
Odense
Vejle
Poland
nSport+ / HD
12:00
Zaglebie Lubin
Jagiellonia
nSport+ / HD
15:00
Lens
Reims
nSport+ / HD
15:00
Ponferradina
Valladolid
Canal+ Sport / HD
12:00
Zaglebie Lubin
Jagiellonia
Canal+ Sport / HD
14:30
Piast Gliwice
Wisla Krakow
Polsat Sport Extra / HD
14:30
LKS Lodz
Zaglebie Sosnowiec
Polsat Sport / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
Eleven Sports 1 HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Eleven Sports 3 HD
15:00
Lens
Reims
Eleven Sports 2 HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Eleven Sports 4 HD
14:45
Stoke City
West Brom
Canal+ 4K
14:30
Piast Gliwice
Wisla Krakow
Viaplay (OTT Platform)
12:30
Erzgebirge Aue
Hamburger SV
Viaplay (OTT Platform)
13:15
FC Koln (w)
Bayern Munich (w)
Viaplay (OTT Platform)
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Portugal
Sport TV 2 / HD
14:00
Maritimo
Moreirense
Sport TV 1 / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
Sport TV 1 / HD
16:15
Famalicao
Guimaraes
Sport TV 3 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Sport TV 3 / HD
14:00
Maritimo
Moreirense
Sport TV 5 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Eleven Sports 1 / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Eleven Sports 2 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Eleven Sports 3 / HD
15:00
Lens
Reims
Eleven Sports 4 / HD
14:45
Stoke City
West Brom
Eleven Sports 5 / HD
15:00
Ponferradina
Valladolid
Canal11 / HD
14:30
Anadia
Oliveirense
Canal11 / HD
10:00
Cova De Piedade
Sporting CP B
Rep. Of Ireland
Sky Sports Football / HD
14:45
Stoke City
West Brom
BT Sport ESPN / HD
15:00
Lens
Reims
BT Sport Extra 2 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Sky Sports Main Event / HD
14:45
Stoke City
West Brom
FreeSports / HD
06:00
Shonan Bellmare
Yokohama F. Marinos
FreeSports / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
LaLiga TV / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Romania
Digi Sport 1 / HD
11:00
CS Mioveni
FC Arges Pitesti
Digi Sport 1 / HD
14:00
Chindia Targoviste
FCSB
Digi Sport 1 / HD
09:00
AFC Hermannstadt
Ripensia Timisoara
Digi Sport 3 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Digi Sport 4
12:30
Erzgebirge Aue
Hamburger SV
Digi Sport 4
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Telekom Sport 1 / HD
11:00
CS Mioveni
FC Arges Pitesti
Telekom Sport 1 / HD
14:00
Chindia Targoviste
FCSB
Telekom Sport 1 / HD
09:00
AFC Hermannstadt
Ripensia Timisoara
Telekom Sport 2 / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Telekom Sport 3 HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Look Sport / HD
09:00
AFC Hermannstadt
Ripensia Timisoara
Look Sport / HD
11:00
CS Mioveni
FC Arges Pitesti
Look Sport / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Look Sport 2 / HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
Look Sport 2 / HD
15:00
Lens
Reims
Look Sport + / HD
14:00
Chindia Targoviste
FCSB
Russia
Match! Futbol 3 / HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
Match! Futbol 3 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Match! Futbol 1 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Match! Futbol 2 / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
Match! TV / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Match! Planeta
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
Telekanal Futbol / HD
14:45
Stoke City
West Brom
Scotland
Sky Sports Main Event / HD
14:45
Stoke City
West Brom
Sky Sports Football / HD
14:45
Stoke City
West Brom
BT Sport ESPN / HD
15:00
Lens
Reims
BT Sport Extra 2 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
FreeSports / HD
06:00
Shonan Bellmare
Yokohama F. Marinos
FreeSports / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
LaLiga TV / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Serbia
SportKlub 1 / HD
11:00
Dunajska Streda
FC ViOn Zlate Moravce
SportKlub 1 / HD
06:00
Shonan Bellmare
Yokohama F. Marinos
SportKlub 10
12:30
FC Mariupol
Rukh Lviv
SportKlub 10
14:15
Radomlje
Aluminij
Arena Sport 3 / HD
16:15
Famalicao
Guimaraes
Arena Sport 5 / HD
14:00
Maritimo
Moreirense
Arena Sport 1 / HD
15:00
Lens
Reims
Arena Sport 2 / HD
12:00
Zaglebie Lubin
Jagiellonia
Arena Sport 2 / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Arena Sport 4 / HD
12:00
Sibenik
HNK Gorica
Arena Sport 4 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
SportKlub 6 / HD
12:30
Dinamo Minsk
Shakhter Soligorsk
SportKlub 6 / HD
14:30
Lecce
Monza
SportKlub 4 / HD
10:30
FC Neman Grodno
Rukh Brest
SportKlub 4 / HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
SportKlub 4 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
SportKlub 5 / HD
12:30
Erzgebirge Aue
Hamburger SV
SportKlub 8 / HD
13:00
FC Saarbrucken
Eintracht Braunschweig
Slovakia
Premier Sport / HD
14:45
Stoke City
West Brom
Nova Sport 1 HD
11:00
Dunajska Streda
FC ViOn Zlate Moravce
Nova Sport 4 HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Nova Sport 3 HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Nova Sport 3 HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
Slovenia
SportKlub 6
10:30
FC Neman Grodno
Rukh Brest
SportKlub 6
12:30
Dinamo Minsk
Shakhter Soligorsk
SportKlub 6
14:45
Stoke City
West Brom
Sport TV 3 / HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
Sport TV 3 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Arena Sport 1 / HD
16:15
Famalicao
Guimaraes
Arena Sport 2 / HD
12:00
Sibenik
HNK Gorica
Arena Sport 2 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
SportKlub 3 HD
11:00
Dunajska Streda
FC ViOn Zlate Moravce
SportKlub 1 HD
14:15
Radomlje
Aluminij
SportKlub 1 HD
06:00
Shonan Bellmare
Yokohama F. Marinos
Arena Sport 3 HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Arena Sport 4 HD
15:00
Lens
Reims
South Africa
SuperSport Variety 3 / HD
14:45
Stoke City
West Brom
SuperSport LaLiga / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
SuperSport Football / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
SuperSport MaXimo 1 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Spain
GOL / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Vamos HD
15:00
Ponferradina
Valladolid
LaLiga TV (Bar)
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Movistar LaLiga / HD
15:00
Ponferradina
Valladolid
Movistar LaLiga 1 / HD
15:00
Ponferradina
Valladolid
DAZN 2 / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
Sweden
V Sport Premium / HD
14:45
Stoke City
West Brom
Discovery+ Extra 1
13:00
IF Elfsborg
IFK Goteborg
V Sport Football HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Switzerland
Blue Zoom / HD
14:30
FC Vaduz
FC Thun
Blue Sport 2 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Blue Sport 4 / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Blue Sport 1 / HD
14:30
FC Vaduz
FC Thun
Blue Sport 3 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
Blue Sport 5 / HD
14:30
FC Vaduz
FC Thun
Turkey
beIN Sports 2 / HD
13:00
Antalyaspor
Adana Demirspor
beIN Sports 1 / HD
13:00
Fatih Karagumruk AS
Istanbul Basaksehir
beIN Sports Max 1 / HD
13:00
Altinordu
Menemen Belediye
S Sport / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
beIN Sports Max 2 / HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
beIN Sports Max 2 / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Spor Smart HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
S Sport 2 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
TRT Spor / HD
13:00
Altinordu
Menemen Belediye
Ukraine
Futbol 1 / HD
12:30
FC Mariupol
Rukh Lviv
Futbol 2 / HD
20:30
Atletico Paranaense
Penarol
Sport 2 / HD
11:00
FK Riteriai
FK Zalgiris Kaunas
Sport 2 / HD
14:00
Budapest Honved
Kisvarda
Sport 2 / HD
10:30
FC Neman Grodno
Rukh Brest
Sport 2 / HD
12:30
Dinamo Minsk
Shakhter Soligorsk
Sport 1 / HD
11:00
FK Riteriai
FK Zalgiris Kaunas
Sport 1 / HD
14:00
Budapest Honved
Kisvarda
Setanta Sports / HD
12:30
Werder Bremen
FC Heidenheim
Setanta Sports / HD
14:30
FC Koln
SpVgg Greuther Furth
Futbol 3 / HD
10:30
Obolon-Brovar Kiev
Kryvbas Kryvyi Rih
Wales
Sky Sports Main Event / HD
14:45
Stoke City
West Brom
Sky Sports Football / HD
14:45
Stoke City
West Brom
BT Sport ESPN / HD
15:00
Lens
Reims
BT Sport Extra 2 / HD
14:45
Cagliari
Unione Venezia
FreeSports / HD
06:00
Shonan Bellmare
Yokohama F. Marinos
FreeSports / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
LaLiga TV / HD
15:00
Athletic Club
Deportivo Alaves
Advertisement