Matches on TV
Advertisement
Navigator
Schedule of matches on TV for 2024-03-18
Spain
12:30
FC Andorra vs Amorebieta
Germany
DAZN 2 HD
Greece
NovaSports Start HD
Cyprus
NovaSports Start HD
Germany
DAZN (OTT Platform)
Croatia
Arena Sport 2
Croatia
Arena Sport 2 HD
Bulgaria
MAX Sport 2 HD
Portugal
Eleven Sports 1
Portugal
Eleven Sports 1 HD
Romania
Digi Sport 2
Romania
Digi Sport 2 HD
Switzerland
Blue Sport 1 HD
Switzerland
Blue Sport 1
Bulgaria
MAX Sport 2
Germany
DAZN.com/de-DE
Switzerland
Blue Sport
Spain
laligasportstv.com
Austria
DAZN.com/de-AT
Austria
DAZN (OTT Platfrom)
Romania
Digi Online
Portugal
DAZN (OTT Platfrom)
Spain
LALIGA TV Hypermotion
Spain
Amazon Prime Video
Advertisement
England
12:45
Crawley Town vs Stockport
England
efl.com / iFollow
Italy
12:30
Potenza vs AZ Picerno
Italy
Sky Go
Brazil
16:30
Democrata GV vs Patrocinense
Brazil
fanatiz.com
Germany
11:30
Bayer Leverkusen (w) vs FC Koln (w)
Germany
Magenta Sport (OTT Platform)
Germany
DAZN (OTT Platform)
Germany
Magentasport.de
Germany
DAZN.com/de-DE
France
13:00
Villefranche vs Red Star FC 93
France
Canal+ Foot HD
France
Canal+ Foot
Argentina
17:00
Estudiantes L.P. vs Boca Juniors
Argentina
fanatiz.com
Argentina
AFA Play
17:00
Banfield vs Talleres Cordoba
Argentina
fanatiz.com
Argentina
AFA Play
14:45
Nueva Chicago vs Defensores Unidos
Argentina
play.tycsports.com
Argentina
TyC Sports HD
Argentina
TyC Sports
Argentina
TyC Sports Play
14:30
Gimnasia Mendoza vs Atletico Atlanta
Argentina
play.tycsports.com
Argentina
TyC Sports HD
Argentina
TyC Sports
Argentina
TyC Sports Play
Portugal
13:15
Vilaverdense vs Cf Os Belenenses
Portugal
Sport TV 1
Portugal
Sport TV 1 HD
Portugal
Sport TV Multiscreen
Mexico
18:00
Toluca vs U.N.A.M. - Pumas
USA
Fubo.tv
USA
TUDN HD
USA
TUDN
USA
TUDN Mobile
USA
TUDN.com
18:00
Atletico San Luis vs Pachuca
Mexico
TUDN
Mexico
TUDN HD
Mexico
TUDN Mobile
16:00
Puebla (w) vs Mazatlan FC (w)
Mexico
VIX
Mexico
VIX HD
18:05
Guadalajara-Chivas (w) vs Club America (w)
Mexico
VIX
Mexico
VIX HD
16:00
Necaxa (w) vs Leon (w)
Mexico
VIX
Mexico
VIX HD
16:00
Atletico San Luis (w) vs Atlas (w)
Mexico
ESPN 2 HD
Mexico
ESPN 2
Paraguay
17:00
Club Guarani vs Sportivo Trinidense
Paraguay
Tigo Sports HD
Paraguay
Tigo Sports
15:30
Sportivo Ameliano vs Sol de America
Paraguay
Tigo Sports HD
Paraguay
Tigo Sports
Chile
16:30
Universidad De Concepcion vs Magallanes
Chile
TNT Sports HD
Chile
TNT Sports
Chile
TNT GO
14:00
Barnechea vs Rangers De Talca
Chile
TNT Sports HD
Chile
TNT Sports
Chile
TNT GO
Colombia
18:30
Pereira vs Rionegro FC
Colombia
Win Sports
Colombia
Win Sports + HD
Colombia
Win Sports HD
16:00
Tigres FC vs Llaneros
Colombia
Win Sports
Colombia
Win Sports + HD
Colombia
Win Sports HD
Uruguay
12:30
CA Cerro vs Cerro Largo
Uruguay
VTV Plus HD
Uruguay
play.goltv.tv
Uruguay
VTV Plus
18:00
Cooper vs Colon
Uruguay
VTV Plus HD
Uruguay
play.goltv.tv
Uruguay
VTV Plus
Romania
11:30
Petrolul Ploiesti vs FC Universitatea Craiova
Romania
Prima TV HD
Romania
Orange Sport 1 HD
Romania
Prima Sport 1 HD
Romania
Digi Sport 1 HD
Romania
Digi Sport 1
Romania
Prima Sport 1
Romania
Orange Sport 1
Romania
primatv.ro
Romania
Orange TV Go
Romania
Digi Online
08:30
UTA Arad vs FC Voluntari
Romania
Prima TV HD
Romania
Orange Sport 1 HD
Romania
Prima Sport 1 HD
Romania
Digi Sport 1 HD
Romania
Digi Sport 1
Romania
Prima Sport 1
Romania
Orange Sport 1
Romania
primatv.ro
Romania
Orange TV Go
Romania
Digi Online
Israel
10:00
Hapoel Nof HagGalil vs Hapoel Akko
Israel
Sport5.co.il
Israel
Sport 5 Plus HD
Israel
Sport 5 Plus
10:00
Ihud Bnei Shfaram vs Maccabi Herzliya
Israel
Sport5.co.il
Israel
Sport 5 Live
Israel
Sport 5 Live HD
10:00
Kafr Qasim vs Ironi Tiberias
Israel
Sport5.co.il
Israel
Sport 5 Stars
Israel
Sport 5 Stars HD
10:00
Maccabi Kabilio Jaffa vs Sektzia Nes Tziona
Israel
Sport5.co.il
Israel
Sport 5 HD
USA
17:00
Los Angeles Galaxy 2 vs San Jose Earthquakes Ii
USA
youtube.com/USL
Poland
10:15
Lks Lodz Ii vs Hutnik Nowa Huta
Poland
pilot.wp.pl
Norway
11:00
Valerenga (w) vs Stabaek (w)
Norway
direktesport.no
Norway
Direktesport (OTT Platform)
12:00
Rosseland vs Forus-gausel
Norway
direktesport.no
Norway
Direktesport (OTT Platform)
Costa Rica
14:00
AD Carmelita vs AD Cofutpa
Costa Rica
Tigo Sports
Costa Rica
Tigo Sports HD
Ghana
11:00
Hearts of Oak vs Heart Of Lions
Ghana
MaxTV
India
06:30
Inter Kashi vs Aizawl FC
India
Eurosport
India
Eurosport HD
India
FanCode
Kazakhstan
00:00
Akas vs Irtysh Pavlodar
Kazakhstan
Qazaqstan TV HD
Kazakhstan
qazaqstan.tv
02:00
Turkistan Fc vs Taraz
Kazakhstan
Qazaqstan TV HD
Kazakhstan
qazaqstan.tv
22:00
Okzhetpes vs Khan-tengri
Kazakhstan
Qazaqstan TV HD
Kazakhstan
qazaqstan.tv
04:00
Arys vs Caspiy
Kazakhstan
Qazaqstan TV HD
Kazakhstan
qazaqstan.tv
Jamaica
15:00
Cavalier SC vs Portmore United
Jamaica
SportsMax 2
Jamaica
SportsMax App
Advertisement