Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Matches on TV

back to top
Advertisement

Navigator

Schedule of matches on TV for 2021-08-01

USA country flag
USA
Altitude / HD
21:00
Austin Fc
Colorado Rapids
ESPN Deportes / HD
22:00
Monterrey
U.N.A.M. - Pumas
UniMas / HD
18:00
Philadelphia Union
Chicago Fire
Bally Sports Kansas City + HD
20:30
Sporting Kansas City
FC Dallas
Univision / HD
20:00
Club America
Necaxa
TUDN / HD
13:00
Toluca
U.A.N.L. - Tigres
MyTV33 (Miami)/ HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
Quest Texas / HD
20:30
Houston Dynamo
Real Salt Lake
TUDN / HD
22:05
Atlas
FC Juarez
MyTV30 / HD
19:30
Toronto FC
Nashville SC
KMPX-29 HD
20:30
Sporting Kansas City
FC Dallas
UniMas / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
Univision / HD
13:00
Toluca
U.A.N.L. - Tigres
KMYU / HD
20:30
Houston Dynamo
Real Salt Lake
TUDN / HD
20:00
Club America
Necaxa
Fox Deportes / HD
19:00
Santos Laguna
Cruz Azul
Bally Sports North HD
22:00
Vancouver Whitecaps
Minnesota United FC
Texas 21 / HD
20:30
Sporting Kansas City
FC Dallas
Bally Sports Midwest Plus HD
20:30
Sporting Kansas City
FC Dallas
UniMas Austin HD
21:00
Austin Fc
Colorado Rapids
Fox Sports 2 / HD
19:00
Santos Laguna
Cruz Azul
The CW- Twin CIties HD
22:00
Vancouver Whitecaps
Minnesota United FC
TUDN / HD
18:00
Philadelphia Union
Chicago Fire
 
more channels
 
Advertisement
Albania country flag
Albania
Super Sport 2 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Argentina country flag
Argentina
TNT Sports / HD
19:15
San Lorenzo
Banfield
TNT Sports / HD
14:45
Talleres Cordoba
Boca Juniors
Fox Sports Premium / HD
12:30
Defensa Y Justicia
Gimnasia L.P.
Fox Sports Premium / HD
17:00
River Plate
Huracan
TNT Sports / HD
12:30
Defensa Y Justicia
Gimnasia L.P.
 
more channels
 
Austria country flag
Austria
Sky Sport Austria 4 / HD
11:00
Austria Vienna
WSG Swarovski Tirol
Sky Sport Austria 1 (SimulCast) / HD
11:00
Austria Vienna
WSG Swarovski Tirol
Sky Sport Austria 3 / HD
11:00
Red Bull Salzburg
Ried
Sky Sport Austria 2 / HD
11:00
Wolfsberger AC
Sturm Graz
Sky Sport Austria 1 (SimulCast) / HD
11:00
Red Bull Salzburg
Ried
Sky Sport Austria 1 (SimulCast) / HD
11:00
Wolfsberger AC
Sturm Graz
 
more channels
 
Belarus country flag
Belarus
YASNAe TV / HD
10:30
Ural
FC Nizhny Novgorod
YASNAe TV / HD
13:00
FC Rostov
Zenit
Belarus 5 / HD
11:45
FC Slutsk
Dinamo Minsk
Belgium country flag
Belgium
Eleven Sports Pro League 1 HD
15:00
Antwerp
Kortrijk
Eleven Sports Pro League 1 HD
10:00
Zulte-Waregem
Standard Liege
Eleven Sports Pro League 1 HD
07:30
Union St. Gilloise
Club Brugge
Eleven Sports Pro League 1 HD
12:30
Gent
Beerschot Wilrijk
 
more channels
 
Brazil country flag
Brazil
Premiere / HD
19:30
Ceara
Fortaleza
Premiere / HD
17:15
Remo
CSA
Premiere / HD
17:15
Chapecoense
Santos
ESPN Brasil / HD
08:00
Coventry
Wolves
Premiere / HD
15:00
Corinthians
Flamengo
Premiere / HD
20:00
Brusque
Confianca
ESPN Brasil / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Premiere / HD
19:30
Atletico Goianiense
America Mineiro
TNT / HD
19:30
Ceara
Fortaleza
Premiere / HD
20:00
Botafogo
Vasco Da Gama
Premiere / HD
20:00
Bragantino
Gremio
Premiere / HD
17:15
CRB
Ponte Preta
SporTV / HD
15:00
Corinthians
Flamengo
Premiere / HD
17:15
Bahia
Sport Recife
SporTV / HD
17:15
CRB
Ponte Preta
Rede Globo / HD
15:00
Atletico Mineiro
Atletico Paranaense
Rede Globo / HD
15:00
Corinthians
Flamengo
 
more channels
 
Bulgaria country flag
Bulgaria
Diema Sport 3 HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Diema Sport / HD
13:15
Lokomotiv Sofia
Lokomotiv Plovdiv
Diema Sport 2 / HD
07:30
Hamburger SV
Dynamo Dresden
MAX Sport 4 / HD
18:00
Philadelphia Union
Chicago Fire
Diema Sport / HD
14:00
Arda Kardzhali
CSKA Sofia
 
more channels
 
Croatia country flag
Croatia
SportKlub 5
12:00
Trans Narva
FCI Levadia
Arena Sport 7 HD
11:45
Zalaegerszegi TE
MOL Fehervar FC
SportKlub 2 / HD
09:00
Djurgarden
Hacken
Arena Sport 7 HD
14:45
Talleres Cordoba
Boca Juniors
Arena Sport 1 / HD
17:00
River Plate
Huracan
SportKlub 1 / HD
11:00
Red Bull Salzburg
Ried
Arena Sport 1 / HD
10:00
Zulte-Waregem
Standard Liege
Arena Sport 3 / HD
12:55
HNK Hajduk Split
Sibenik
Arena Sport 5 / HD
09:00
Warta Poznan
Pogon Szczecin
Arena Sport 5 / HD
12:55
Mladost Lucani
Vojvodina
Arena Sport 6 / HD
15:00
Corinthians
Flamengo
Arena Sport 2 / HD
08:00
Coventry
Wolves
SportKlub 2 / HD
07:00
Turkgucu-Ataspor Munchen
Hallescher FC
SportKlub 1 / HD
14:15
Olimpija Ljubljana
Maribor
Arena Sport 3 / HD
15:00
NK Dinamo Zagreb
HNK Rijeka
SportKlub 3 / HD
13:00
Krasnodar
Khimki
SportKlub 3 / HD
07:30
Erzgebirge Aue
FC St. Pauli
SportKlub 2 / HD
11:00
NK Domzale
NK Tabor Sezana
Arena Sport 2 / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
Arena Sport 1 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Arena Sport 4 / HD
15:00
NK Osijek
NK Slaven Belupo
Arena Sport 4 / HD
11:30
Cracovia Krakow
Slask Wroclaw
SportKlub 3 / HD
10:00
FC Mariupol
Desna Chernihiv
SportKlub 4
08:00
Eintracht Braunschweig
Viktoria Berlin
Arena Sport 1 / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
Arena Sport 5 / HD
15:00
FK Partizan
FK Vozdovac
SportKlub 6
12:30
Vorskla Poltava
Rukh Lviv
SportKlub 2 / HD
13:00
FC Rostov
Zenit
Arena Sport 1 / HD
07:00
Daegu FC
Pohang Steelers
SportKlub 1 / HD
07:30
Hamburger SV
Dynamo Dresden
 
more channels
 
Cyprus country flag
Cyprus
Cablenet Sports 2 HD
07:30
Union St. Gilloise
Club Brugge
Cytavision Sports 3 HD
13:00
FC Rostov
Zenit
Cablenet Sports 2 HD
12:30
Gent
Beerschot Wilrijk
Cablenet Sports 1 HD
17:15
Bahia
Sport Recife
Cablenet Sports 2 HD
17:00
River Plate
Huracan
Cablenet Sports 2 HD
14:45
Talleres Cordoba
Boca Juniors
Cablenet Sports 1 HD
15:00
Atletico Mineiro
Atletico Paranaense
 
more channels
 
Czech Republic country flag
Czech Republic
O2 Fotbal TV / HD
10:00
Banik Ostrava
FC Fastav Zlin
O2 Fotbal TV / HD
13:00
Bohemians 1905
Viktoria Plzen
Nova Sport 1 / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
Premier Sport / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
O2 Sport TV 5 / HD
10:00
Slovacko
Dynamo Ceske Budejovice
O2 Sport TV / HD
10:00
Banik Ostrava
FC Fastav Zlin
Nova Sport 1 / HD
18:00
Philadelphia Union
Chicago Fire
O2 Sport TV / HD
13:00
Bohemians 1905
Viktoria Plzen
 
more channels
 
Denmark country flag
Denmark
TV3 Sport / HD
08:00
AGF
Randers FC
TV2 Sport X / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
Canal 9 / HD
08:00
Silkeborg
Aalborg
TV3+ / HD
12:00
Odense
FC Copenhagen
Canal 9 / HD
10:00
Vejle
Brondby
 
more channels
 
England country flag
England
Premier Sports 1 / HD
20:30
Sporting Kansas City
FC Dallas
Sky Sports Football / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
Sky Sports Main Event / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
FreeSports / HD
22:00
Vancouver Whitecaps
Minnesota United FC
FreeSports / HD
18:00
Philadelphia Union
Chicago Fire
BT Sport 2 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Sky Sports Football / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
 
more channels
 
Estonia country flag
Estonia
ETV 2 /HD
08:00
Kalju Nomme
Tallinn JK Legion
Finland country flag
Finland
V Sport Jalkapallo HD
11:30
Motherwell
Hibernian
France country flag
France
Amazon Prime Video (OTT Platform)
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Germany country flag
Germany
Sky Sport Bundesliga 3 / HD
07:30
Holstein Kiel
FC Schalke 04
Sky Sport Bundesliga 1 (SimulCast) / HD
07:30
Erzgebirge Aue
FC St. Pauli
Sky Sport Bundesliga 1 (SimulCast) / HD
07:30
Hamburger SV
Dynamo Dresden
SportDigital / HD
15:00
Corinthians
Flamengo
Sky Sport Bundesliga 3 / HD
07:30
Erzgebirge Aue
FC St. Pauli
Sky Sport Bundesliga 2 / HD
07:30
Hamburger SV
Dynamo Dresden
Sky Sport Bundesliga 1 (SimulCast) / HD
07:30
Holstein Kiel
FC Schalke 04
Sky Sport Bundesliga 4 / HD
07:30
Erzgebirge Aue
FC St. Pauli
MDR Fernsehen / HD
08:05
ZFC Meuselwitz
BSG Chemie Leipzig
Sport 1+ HD
11:30
Motherwell
Hibernian
 
more channels
 
Greece country flag
Greece
NovaSports 2 / HD
07:30
Union St. Gilloise
Club Brugge
NovaSports 1 / HD
07:30
Hamburger SV
Dynamo Dresden
COSMOTE Sport 9 HD
13:00
FC Rostov
Zenit
COSMOTE Sport 1 HD
11:30
Motherwell
Hibernian
NovaSports 1 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
 
more channels
 
Hungary country flag
Hungary
M4 Sport + / HD
11:45
Zalaegerszegi TE
MOL Fehervar FC
M4 Sport + / HD
14:00
Ujpest
Puskas Academy
International country flag
International
Setanta Sports Euro Asia 1 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
beIN Sports Mena Premium 1 HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
ESPN Africa
08:00
Coventry
Wolves
ESPN Africa
22:00
Vancouver Whitecaps
Minnesota United FC
Setanta Sports Euro Asia 1 / HD
10:00
Zulte-Waregem
Standard Liege
ESPN Africa
18:00
Philadelphia Union
Chicago Fire
ESPN Africa
19:30
Toronto FC
Nashville SC
ESPN Africa
11:30
Motherwell
Hibernian
 
more channels
 
Israel country flag
Israel
Sport 1 (SimulCast) / HD
07:30
Erzgebirge Aue
FC St. Pauli
Sport 1 (SimulCast) / HD
07:30
Hamburger SV
Dynamo Dresden
Sport 1 / HD
12:30
Gent
Beerschot Wilrijk
5 STARS / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
Sport 3 / HD
14:45
Talleres Cordoba
Boca Juniors
Sport 3 / HD
17:00
River Plate
Huracan
5 SPORT / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Sport 3 / HD
20:30
Sporting Kansas City
FC Dallas
Sport 2 / HD
17:15
Chapecoense
Santos
Sport 4 / HD
13:30
Maccabi Petah Tikva
Hapoel Tel Aviv
Sport 1 (SimulCast) / HD
07:30
Holstein Kiel
FC Schalke 04
Sport 2 / HD
15:00
Corinthians
Flamengo
Sport 4 / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
 
more channels
 
Italy country flag
Italy
Sky Sport Uno / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Sky Sport Football / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Latin America country flag
Latin America
ESPN 2 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
ESPN 3 / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
DIRECTV Sports / HD
14:00
Los Andes
Colegiales
GOL TV / HD
14:00
Fenix
Plaza Colonia
 
more channels
 
Latvia country flag
Latvia
Sportacentrs / HD
13:00
Rigas Futbola Skola
FS Metta/Lu
Mexico country flag
Mexico
Fox Sports / HD
19:00
Santos Laguna
Cruz Azul
TVC DEPORTES / HD
13:00
Puebla (w)
Mazatlan FC (w)
Fox Sports / HD
22:00
Monterrey
U.N.A.M. - Pumas
TUDN / HD
20:00
Club America
Necaxa
 
more channels
 
Netherlands country flag
Netherlands
Ziggo Sport / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Ziggo Sport Voetbal / HD
12:30
Gent
Beerschot Wilrijk
Ziggo Sport Voetbal / HD
07:30
Union St. Gilloise
Club Brugge
Ziggo Sport Select / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
ESPN 4 / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
ESPN / HD
08:30
Feyenoord
ADO Den Haag
ESPN 2 / HD
18:00
Philadelphia Union
Chicago Fire
 
more channels
 
Northern Ireland country flag
Northern Ireland
Sky Sports Main Event / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
BT Sport 2 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Sky Sports Football / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
FreeSports / HD
22:00
Vancouver Whitecaps
Minnesota United FC
FreeSports / HD
18:00
Philadelphia Union
Chicago Fire
Premier Sports 1 / HD
20:30
Sporting Kansas City
FC Dallas
Sky Sports Football / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
 
more channels
 
Norway country flag
Norway
V Sport 1 HD
11:30
Motherwell
Hibernian
V Sport 2 HD
07:30
Holstein Kiel
FC Schalke 04
V Sport 2 HD
12:00
Odense
FC Copenhagen
Poland country flag
Poland
Canal+ Sport 2 HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Canal+ Sport / HD
14:00
Jagiellonia
Rakow Czestochowa
Eleven Sports 1 HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Canal+ Sport / HD
11:30
Cracovia Krakow
Slask Wroclaw
Canal+ Sport / HD
09:00
Warta Poznan
Pogon Szczecin
Polsat Sport / HD
06:40
Widzew Lodz
Sandecja Nowy Sacz
Canal+ 4K
14:00
Jagiellonia
Rakow Czestochowa
 
more channels
 
Portugal country flag
Portugal
Sport TV 1 / HD
09:00
Famalicao
Estoril
Eleven Sports 1 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Sport TV 1 / HD
06:00
Estrela Da Amadora
Penafiel
Sport TV 1 / HD
18:00
Philadelphia Union
Chicago Fire
Eleven Sports 2 / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
Sport TV 1 / HD
13:00
Casa Pia
Guimaraes
Sport TV 1 / HD
08:00
Coventry
Wolves
Sport TV 1 / HD
15:30
Boavista
Portimonense
Eleven Sports 1 / HD
07:30
Holstein Kiel
FC Schalke 04
Sport TV 1 / HD
10:30
Farense
Santa Clara
Sport TV 3 / HD
14:45
Talleres Cordoba
Boca Juniors
Sport TV 2 / HD
08:00
Coventry
Wolves
Sport TV 5 / HD
17:00
River Plate
Huracan
 
more channels
 
Rep. Of Ireland country flag
Rep. Of Ireland
BT Sport 2 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Sky Sports Football / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
FreeSports / HD
22:00
Vancouver Whitecaps
Minnesota United FC
FreeSports / HD
18:00
Philadelphia Union
Chicago Fire
Sky Sports Football / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
Sky Sports Main Event / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
Premier Sports 1 / HD
20:30
Sporting Kansas City
FC Dallas
 
more channels
 
Romania country flag
Romania
Look Sport + / HD
12:15
CS Universitatea Craiova
FC Botosani
Telekom Sport 1 / HD
05:00
Brasov Steagul Renaste
ACS Viitorul Panduri Targu
Telekom Sport 1 / HD
15:00
UTA Arad
FCSB
Telekom Sport 1 / HD
12:15
CS Universitatea Craiova
FC Botosani
Digi Sport 1 / HD
05:00
Brasov Steagul Renaste
ACS Viitorul Panduri Targu
Digi Sport 1 / HD
15:00
UTA Arad
FCSB
Digi Sport 1 / HD
12:15
CS Universitatea Craiova
FC Botosani
Digi Sport 2 / HD
07:30
Holstein Kiel
FC Schalke 04
Look Sport + / HD
05:00
Brasov Steagul Renaste
ACS Viitorul Panduri Targu
Look Sport + / HD
15:00
UTA Arad
FCSB
 
more channels
 
Russia country flag
Russia
Match! TV / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Match! Futbol 1 / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
Match! Futbol 3 / HD
07:30
Holstein Kiel
FC Schalke 04
Match! TV (2nd Half Only) / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Match! Premier / HD
10:30
Ural
FC Nizhny Novgorod
Match! Premier / HD
13:00
Krasnodar
Khimki
Match! TV / HD
13:00
FC Rostov
Zenit
Match! Futbol 2 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
TV Start HD
11:00
Red Bull Salzburg
Ried
 
more channels
 
Scotland country flag
Scotland
BT Sport 2 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Sky Sports Football / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
FreeSports / HD
22:00
Vancouver Whitecaps
Minnesota United FC
FreeSports / HD
18:00
Philadelphia Union
Chicago Fire
Sky Sports Football / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
Premier Sports 1 / HD
20:30
Sporting Kansas City
FC Dallas
Sky Sports Main Event / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
 
more channels
 
Serbia country flag
Serbia
Arena Sport 2 / HD
17:00
River Plate
Huracan
SportKlub 2 / HD
13:00
FC Rostov
Zenit
Arena Sport 3 / HD
12:55
Cukaricki
Metalac Gm
Arena Sport 3 / HD
15:00
NK Dinamo Zagreb
HNK Rijeka
SportKlub 3 / HD
07:30
Erzgebirge Aue
FC St. Pauli
SportKlub 3 / HD
10:00
FC Mariupol
Desna Chernihiv
Arena Sport 1 / HD
07:30
Union St. Gilloise
Club Brugge
SportKlub 2 / HD
09:00
Djurgarden
Hacken
Arena Sport 4 / HD
15:00
Corinthians
Flamengo
Arena Sport 2 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Arena Sport 2 / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
SportKlub 4 / HD
08:00
Eintracht Braunschweig
Viktoria Berlin
Arena Sport 1 / HD
15:00
FK Partizan
FK Vozdovac
SportKlub 6 / HD
12:30
Vorskla Poltava
Rukh Lviv
SportKlub 2 / HD
07:00
Turkgucu-Ataspor Munchen
Hallescher FC
SportKlub 1 / HD
11:00
Red Bull Salzburg
Ried
Arena Sport 2 / HD
07:00
Daegu FC
Pohang Steelers
Arena Sport 3 / HD
08:00
Coventry
Wolves
SportKlub 5 / HD
12:00
Trans Narva
FCI Levadia
SportKlub 2 / HD
11:00
NK Domzale
NK Tabor Sezana
SportKlub 1 / HD
07:30
Hamburger SV
Dynamo Dresden
Arena Sport 5 / HD
10:00
Zulte-Waregem
Standard Liege
SportKlub 1 / HD
14:15
Olimpija Ljubljana
Maribor
Arena Sport 4 / HD
12:55
HNK Hajduk Split
Sibenik
Arena Sport 5 / HD
14:45
Talleres Cordoba
Boca Juniors
Arena Sport 2 / HD
09:00
Warta Poznan
Pogon Szczecin
Arena Sport 1 / HD
12:55
Mladost Lucani
Vojvodina
SportKlub 3 / HD
13:00
Krasnodar
Khimki
 
more channels
 
Slovakia country flag
Slovakia
Premier Sport / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
Arena Sport 1 / HD
11:00
Red Bull Salzburg
Ried
Slovenia country flag
Slovenia
SportKlub 2 HD
07:00
Turkgucu-Ataspor Munchen
Hallescher FC
SportKlub 2 HD
13:00
Krasnodar
Khimki
SportKlub 1 HD
08:00
Eintracht Braunschweig
Viktoria Berlin
SportKlub 1 HD
11:00
NK Domzale
NK Tabor Sezana
SportKlub 1 HD
13:00
FC Rostov
Zenit
Sport TV 2 / HD
07:30
Holstein Kiel
FC Schalke 04
Arena Sport 1 / HD
07:00
Daegu FC
Pohang Steelers
SportKlub 3 HD
10:00
FC Mariupol
Desna Chernihiv
SportKlub 5 HD
12:00
Trans Narva
FCI Levadia
SportKlub 2 HD
11:00
Red Bull Salzburg
Ried
Sport TV 1 / HD
14:15
Olimpija Ljubljana
Maribor
Arena Sport 2 / HD
12:55
HNK Hajduk Split
Sibenik
Arena Sport 1 / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
Sport TV 3 / HD
07:30
Hamburger SV
Dynamo Dresden
SportKlub 2 HD
09:00
Djurgarden
Hacken
Arena Sport 2 / HD
15:00
NK Dinamo Zagreb
HNK Rijeka
SportKlub 3 HD
12:30
Dinamo Kiev
Veres
Arena Sport 1 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Arena Sport 1 / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
 
more channels
 
Sweden country flag
Sweden
C More Fotboll / HD
08:00
Coventry
Wolves
Switzerland country flag
Switzerland
Blue Sport 1 / HD
10:30
FC Basel 1893
FC Sion
Blue Sport 5 / HD
10:30
Servette FC
FC Lugano
Blue Sport 4 / HD
10:30
FC Basel 1893
FC Sion
Blue Sport 2 / HD
10:30
Servette FC
FC Lugano
Blue Sport 3 / HD
08:15
FC St. Gallen
FC Luzern
Blue Sport 1 Ultra HD
10:30
FC Basel 1893
FC Sion
 
more channels
 
Turkey country flag
Turkey
S Sport 2 / HD
18:00
Philadelphia Union
Chicago Fire
beIN Sports 2 / HD
07:30
Hamburger SV
Dynamo Dresden
beIN Sports 4 / HD
07:30
Erzgebirge Aue
FC St. Pauli
Tivibu Spor / HD
12:30
Gent
Beerschot Wilrijk
Tivibu Spor / HD
07:30
Union St. Gilloise
Club Brugge
beIN Sports 2 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
beIN Sports 3 / HD
07:30
Holstein Kiel
FC Schalke 04
 
more channels
 
Ukraine country flag
Ukraine
Sport 1 / HD
11:00
Red Bull Salzburg
Ried
Futbol 1 / HD
12:30
Vorskla Poltava
Rukh Lviv
2+2
12:30
Dinamo Kiev
Veres
Sport 2 / HD
11:00
Zimbru Chisinau
Milsami Orhei
Futbol 3 / HD
17:00
River Plate
Huracan
Futbol 3 / HD
14:45
Talleres Cordoba
Boca Juniors
Setanta Sports + / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
Setanta Sports + / HD
07:30
Union St. Gilloise
Club Brugge
Sport 1 / HD
14:00
Ujpest
Puskas Academy
Setanta Sports / HD
12:30
Gent
Beerschot Wilrijk
Futbol 2 / HD
11:45
Metalist Kharkov
Fc Uzhhorod
Sport 2 / HD
13:00
Petrocub
Sfintul Gheorghe
Futbol 1 / HD
10:00
FC Mariupol
Desna Chernihiv
 
more channels
 
Wales country flag
Wales
FreeSports / HD
22:00
Vancouver Whitecaps
Minnesota United FC
Sky Sports Football / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
FreeSports / HD
18:00
Philadelphia Union
Chicago Fire
Premier Sports 1 / HD
20:30
Sporting Kansas City
FC Dallas
Sky Sports Main Event / HD
20:00
Inter Miami
Montreal Impact
BT Sport 2 / HD
14:00
Lille
Paris Saint Germain
Sky Sports Football / HD
11:30
Motherwell
Hibernian
Advertisement
 
switch to mobile site

About: Football (soccer) statistics, team information, match predictions, bet tips, expert reviews, bet information and user predictions.