Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
England - Efl Cup
1
18:45
fin
 
 
 
 
2
Manchester City
1
 
AFC Bournemouth
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Bristol City
3
 
Aston Villa
1
18:45
fin
 
 
 
 
2
Lincoln City
7
 
Liverpool
 
Europe - Uefa Super Cup
1
19:00
fin
 
 
 
 
2
Bayern Munchen
1
E
 
Sevilla
 
Europe - Europa League - Qualification
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Skendija 79
3
 
Tottenham Hotspur
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Mura
5
 
PSV
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
Willem II
4
 
Rangers
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Sporting CP
0
 
Aberdeen
1
18:30
fin
 
 
 
 
3
Basel
2
 
Anorthosis
1
18:00
fin
 
 
 
 
4
APOEL
2
P
 
Zrinjski
1
18:15
fin
 
 
 
 
2
Wolfsburg
0
 
Desna
1
18:30
fin
 
 
 
 
3
Milan
2
 
Bodo/Glimt
1
18:00
fin
 
 
 
 
3
Sheriff
5
P
 
Dundalk
1
16:00
fin
 
 
 
 
3
Viktoria Plzen
0
 
Sonderjyske
1
17:00
fin
 
 
 
 
5
Malmo FF
0
 
Lokomotiva Zagreb
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Sporting Charleroi
1
E
 
Partizan
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Djurgarden
1
 
CFR Cluj
1
18:00
fin
 
 
 
 
3
FC Copenhagen
0
 
Piast Gliwice
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Besiktas
4
P
 
Rio Ave
1
18:30
fin
 
 
 
 
0
St. Gallen
1
 
AEK Athens
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Galatasaray
0
 
Hajduk Split
1
17:30
fin
 
 
 
 
0
FCSB
2
 
Slovan Liberec
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Rostov
2
 
Maccabi Haifa
1
18:45
fin
 
 
 
 
2
Rijeka
0
E
 
Kolos Kovalyovka
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Standard Liege
1
E
 
Vojvodina
1
18:30
fin
 
 
 
 
7
LASK Linz
0
 
Dun. Streda
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Rosenborg
0
 
Alanyaspor
1
17:30
fin
 
 
 
 
3
Hapoel Be'er Sheva
0
 
Motherwell
1
15:30
fin
 
 
 
 
2
KuPS
0
 
Suduva
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Sarajevo
1
 
Buducnost
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Ararat-Armenia
0
E
 
Celje
1
16:00
fin
 
 
 
 
4
MOL Vidi
1
P
 
Reims
1
17:00
fin
 
 
 
 
3
CSKA Sofia
1
 
B36
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Riga FC
1
 
Celtic
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Floriana
4
P
 
Flora
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Granada
0
 
Lokomotivi Tbilisi
1
18:00
fin
 
 
 
 
6
Klaksvik
1
 
Dinamo Tbilisi
1
18:30
fin
 
 
 
 
2
Legia Warszawa
0
 
Drita
Advertisement
 
South America - Copa Libertadores
1
00:30
fin
 
 
 
 
0
Guarani
0
 
Palmeiras
1
00:30
fin
 
 
 
 
0
Internacional
1
 
Gremio
1
00:30
fin
 
 
 
 
0
Alianza Lima
2
 
Racing Club
1
22:00
fin
 
 
 
 
3
Wilstermann
1
 
Penarol
1
00:30
fin
 
 
 
 
1
America de Cali
1
 
Universidad Catolica
 
Asia - Afc Champions League
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Al-Duhail
1
 
Al-Taawon
1
18:00
fin
 
 
 
 
4
Persepolis
0
 
Al Sharjah
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Sepahan
1
 
Al-Sadd
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Al-Nassr
1
 
Al Ain
 
China - Super League
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Henan Jianye
2
 
Shandong Luneng
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Guangzhou R&F
2
 
Shanghai Shenhua
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Jiangsu Sainty
1
 
Guangzhou Evergrande
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Dalian Aerbin
3
 
Shenzhen Ruby
Advertisement
 
Brazil - Série A
1
00:30
fin
 
 
 
 
1
Sport Recife
0
 
Corinthians
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
00:30
fin
 
 
 
 
0
Vasco da Gama
0
 
Botafogo
1
23:00
fin
 
 
 
 
3
Atletico GO
1
 
Fluminense
1
00:30
fin
 
 
 
 
5
Ceara
1
 
Brusque
 
Morocco - Botola Pro
1
18:15
fin
 
 
 
 
0
Wydad Casablanca
0
 
Raja Casablanca
 
Finland - Veikkausliiga
1
15:30
fin
 
 
 
 
2
HJK
2
 
TPS
 
Costa Rica - Primera Division - Apertura
1
02:00
fin
 
 
 
 
0
Deportivo Saprissa
4
 
Cartagines
 
Peru - Liga 1 - Apertura
1
20:30
fin
 
 
 
 
1
Ayacucho
0
 
Binacional
 
USA - Mls
1
02:00
fin
 
 
 
 
1
Portland Timbers
0
 
Seattle Sounders
1
01:30
fin
 
 
 
 
2
Real Salt Lake
0
 
LA Galaxy
1
01:00
fin
 
 
 
 
5
Colorado Rapids
0
 
San Jose
1
00:00
fin
 
 
 
 
1
Inter Miami CF
4
 
New York RB
1
00:30
fin
 
 
 
 
1
Nashville SC
0
 
DC United
1
02:30
fin
 
 
 
 
6
Los Angeles FC
0
 
Whitecaps
 
Chile - Primera Division
1
19:00
fin
 
 
 
 
2
Cobresal
1
 
Palestino
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Univ. Concepcion
4
 
Oandapos;Higgins
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Deportes Iquique
3
 
Union La Calera
 
Egypt - Premier League
1
15:30
fin
 
 
 
 
2
Al Masry
2
 
El Entag El Harby
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Wadi Degla
0
 
Smouha
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
El Gounah
0
 
Aswan FC
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Ismaily
3
 
Pyramids
 
Kazakhstan - Premier League
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
Zhetysu
2
 
Shakhter Karagandy
1
09:45
fin
 
 
 
 
1
Ordabasy
0
 
Kyzylzhar
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Kaisar
1
 
Astana
 
Jordan - Premier League
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Al Hussein
1
 
Al Ramtha
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Shabab Al Ordon
2
 
Aqaba
4
15:30
post
 
 
 
 
-
Al-Faisaly Amman
-
post
 
Al Salt
4
18:00
post
 
 
 
 
-
Aqaba
-
post
 
Al Ahli
 
Colombia - Copa Colombia
1
01:05
fin
 
 
 
 
1
Leones
1
 
Union Magdalena
1
20:15
fin
 
 
 
 
1
Atletico Huila
1
 
Real Santander
 
United Arab Emirates - Uae League
4
17:30
post
 
 
 
 
-
Ajman
-
post
 
Hatta
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Bani Yas
-
post
 
Khorfakkan
 
Usa - Usl Championship
4
00:00
post
 
 
 
 
-
Memphis
-
post
 
Carolina RailHawks
2
00:30
canc
 
 
 
 
-
Austin Bold
-
canc
 
San Diego Loyal
2
01:00
canc
 
 
 
 
-
New Mexico
-
canc
 
Portland Timbers II
1
02:00
fin
 
 
 
 
1
Los Angeles 2
1
 
San Diego Loyal
2
02:00
canc
 
 
 
 
-
Tacoma Defiance
-
canc
 
San Antonio
 
Mexico - Liga De Expansion Mx - Apertura
1
00:05
fin
 
 
 
 
1
Venados
0
 
Tlaxcala
1
02:05
fin
 
 
 
 
0
Celaya
0
 
Tampico Madero
1
23:00
fin
 
 
 
 
0
Alebrijes de Oaxaca
1
 
Morelia
 
Usa - Usl League One
1
02:30
fin
 
 
 
 
2
Tucson
1
 
Forward Madison
2
23:00
canc
 
 
 
 
-
Orlando City II
-
canc
 
Toronto FC 2
 
Hong Kong - Premier League
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Kitchee
1
 
Warriors
 
China - Jia League
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Chengdu Qianbao
1
 
Suzhou Dongwu
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Chengdu Better City
1
 
Suzhou Dongwu
1
11:35
fin
 
 
 
 
2
Meizhou Hakka
2
 
Zhejiang Greentown
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Xinjiang Tianshan
0
 
Heilongjiang Lava
 
Russia - Pfl - Group 2
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Chita
3
 
Dynamo Moscow 2
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Zenit Irkutsk
1
 
Leningradets
 
Myanmar - National League
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Shan United
1
 
Ayeyawady United
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Yangon United
0
 
Rakhine United
 
South Korea - Wk League Women
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
Incheon Hyundai Steel W
2
 
Sejong Sportstoto W
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
Suwon FMC W
2
 
Boeun Sangmu W
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Hwacheon W
2
 
Gyeongju W
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Seoul W
4
 
Changnyeong W
 
Russia - Pfl - Group 4
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Dinamo Barnaul
1
 
Zenit-Izhevsk
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
FK Novosibirsk
2
 
KAMAZ
 
Mongolia - Premier League
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Sumida Gepro
3
 
Mazaalainuud
 
Latvia - Latvian Cup
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Liepaja
0
 
BFC Daugavpils
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Kauguri-PBLC
9
 
Jelgava
 
Belarus - Vysshaya Liga Reserve
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
FK Gorodeja 2
3
 
Slavia Mozyr 2
 
Europe - Euro U17 - Qualification - First Stage
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Latvia U17
-
post
 
Denmark U17
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Serbia U17
-
post
 
Armenia U17
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Sweden U17
-
post
 
Kazakhstan U17
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Finland U17
-
post
 
Israel U17
 
Armenia - First League
1
12:00
fin
 
 
 
 
4
Sevan
0
 
Noravank
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Lernayin Artsakh
3
 
BKMA
 
Armenia - Premier League
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
FC Van
1
 
Alashkert
 
Moldova - Divizia Nationala
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Codru Lozova
1
 
Floresti
 
Turkmenistan - Youth League
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Kopetdag Asgabat U21
-
post
 
Ahal U21
 
Italy - Coppa Italia Primavera
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Torino U19
0
 
Spezia U19
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Lazio U19
1
 
Cosenza U19
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Verona U19
0
 
Pordenone U19
 
Sudan - Premier League
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Al Rabta Kosti
-
post
 
Al Ahli Khartoum
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Alfalah Atbra
-
post
 
Hilal El-Fasher
4
14:00
post
 
 
 
 
-
El-Ahli Atbara
-
post
 
Hay Al Arab
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Al Shorta
-
post
 
Al-Khartoum
 
Portugal - Ligapro
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Academico Viseu
2
 
Estoril
 
Finland - Kakkonen Group B
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
TPV
0
 
Ilves 2
 
Norway - Division 3 - Group 3
2
16:00
canc
 
 
 
 
-
Donn
-
canc
 
Mandalskameratene
 
Estonia - Esiliiga
2
16:00
canc
 
 
 
 
-
Tammeka Tartu II
-
canc
 
Parnu JK Vaprus
 
Iceland - Pepsideild
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
KA
1
 
Kopavogur
1
16:15
fin
 
 
 
 
1
KR
1
 
Grotta
1
16:15
fin
 
 
 
 
1
Hafnarfjordur
4
 
Valur
1
16:15
fin
 
 
 
 
1
Fjolnir
3
 
Akranes
1
19:15
fin
 
 
 
 
2
Fylkir
1
 
Vikingur Reykjavik
1
19:15
fin
 
 
 
 
2
Breidablik
1
 
Stjarnan
 
Israel - Leumit League
1
16:30
fin
 
 
 
 
2
MS Kafr Qasim
2
 
Sektzia Nes Tziona
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Kfar Shalem
3
 
Hapoel Ramat Gan
1
16:30
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Umm al-Fahm
1
 
Hapoel Rishon LeZion
1
16:30
fin
 
 
 
 
0
Nof Hagalil
0
 
Hapoel Katamon
1
16:30
fin
 
 
 
 
3
Hapoel Iksal Imad
2
 
H. Akko
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
H. Raanana
0
 
Ironi Ramat HaSharon
1
16:30
fin
 
 
 
 
2
Beitar Tel Aviv Ramla
1
 
Hapoel Afula
 
Germany - Oberliga Westfalen
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Schermbeck
2
 
Vreden
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
TuS Haltern
4
 
Holzwickeder SC
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Clarholz
4
 
RSV Meinerzhagen
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Sportfreunde Siegen
2
 
Sprockhovel
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Wattenscheid 09
0
 
Finnentrop/Bamenohl
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Eintracht Rheine
2
 
Gutersloh
1
17:00
fin
 
 
 
 
3
Preussen Munster 2
1
 
Westfalia Herne
1
17:30
fin
 
 
 
 
0
ASC 09 Dortmund
3
 
Kaan-Marienborn
1
17:30
fin
 
 
 
 
1
Hammer SpVg
5
 
Ennepetal
 
Mauritania - Ligue 1
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
ASC Police
1
 
Nouadhibou
1
19:55
fin
 
 
 
 
1
Ksar
1
 
Sahel
 
Portugal - Liga Revelacao U23
1
17:00
fin
 
 
 
 
4
Benfica U23
2
 
Sporting U23
 
Sweden - Division 2 - Östra Götaland
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Hassleholms IF
1
 
Hassleholm
 
Austria - Regionalliga West - Salzburg
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Grodig
4
 
Seekirchen
 
Sweden - Elitettan Women
1
17:30
fin
 
 
 
 
4
IF Brommapojkarna W
4
 
Alvsjo W
 
Germany - Oberliga Niederrhein
1
17:30
fin
 
 
 
 
1
DJK Teutonia St.Tonis
1
 
Meerbusch
1
17:30
fin
 
 
 
 
2
Union Nettetal
2
 
FC Monheim
4
17:30
post
 
 
 
 
-
Hilden
-
post
 
TVD Velbert
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
FSV Duisburg
1
 
1.FC Monchengladbach
 
Austria - Regionalliga West - Tyrol
1
17:30
fin
 
 
 
 
2
Worgl
1
 
Schwaz
 
Brazil - Brasileiro U20
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
América Mineiro U20
0
 
Ceará U20
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Sao Paulo U20
0
 
Atletico-PR U20
1
18:30
fin
 
 
 
 
2
Internacional U20
1
 
Flamengo RJ U20
 
Brazil - Brasileiro Women
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Palmeiras W
1
 
Santos W
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Ponte Preta W
3
 
Kindermann W
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Gremio W
1
 
Internacional W
 
Mexico - Liga Premier Serie A
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
Estudiantes Tecos
1
 
Colima FC
 
Mexico - Liga Mx Women - Apertura
1
22:00
fin
 
 
 
 
3
Atl. San Luis W
1
 
Cruz Azul W