Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Brazil - Copa Do Nordeste - Play Offs
1
20:30
fin
 
 
 
 
0
Bahia
1
 
Ceara
 
Uzbekistan - Super League
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Kokand 1912
-
post
 
Pakhtakor
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Mashal Muborak
-
post
 
Andijan
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Qizilqum
-
post
 
Buxoro
 
Italy - Serie B - Play Offs
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Chievo
1
E
 
Empoli
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Al-Faisaly
1
 
Al-Taawon
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Al-Fateh
0
 
Al Feiha
1
12:15
fin
 
 
 
 
2
Abha
1
 
Al-Ittihad FC
1
12:25
fin
 
 
 
 
3
Al-Raed
0
 
Damac
1
14:15
fin
 
 
 
 
4
Al Ahli
2
 
Al-Hazem
Advertisement
 
Kazakhstan - Premier League
4
07:00
post
 
 
 
 
-
Zhetysu
-
post
 
Ordabasy
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Shakhter Karagandy
-
post
 
Kaisar
 
Australia - A-League
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
Western Sydney Wanderers
3
 
Perth Glory
 
Ireland - Premier Division
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Sligo Rovers
-
post
 
Waterford United
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Finn Harps
1
 
Shelbourne
 
Jordan - Premier League
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Shabab Al Ordon
3
 
Al-Faisaly Amman
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Aqaba
3
 
Maan
 
Norway - Obos-Ligaen
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Lillestrom
2
 
Sogndal
 
Indonesia - Liga 1
4
07:30
post
 
 
 
 
-
Persela
-
post
 
Pusamania Borneo
4
04:30
post
 
 
 
 
-
Persita
-
post
 
TIRA Persikabo
 
Georgia - Crystalbet Erovnuli Liga 2
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Rustavi
1
 
Shukura
1
09:30
fin
 
 
 
 
3
Shevardeni Tbilisi
1
 
Zugdidi
Advertisement
 
Vietnam - V.League 2
4
04:30
post
 
 
 
 
-
Hue
-
post
 
Binh Phuoc
4
04:30
post
 
 
 
 
-
Can Tho
-
post
 
An Giang
4
04:30
post
 
 
 
 
-
Khanh Hoa
-
post
 
Dong Thap
4
04:30
post
 
 
 
 
-
Dak Lak
-
post
 
Ba Ria Vung Tau
4
04:30
post
 
 
 
 
-
Pho Hien
-
post
 
Binh Dinh
4
04:30
post
 
 
 
 
-
Tay Ninh
-
post
 
Long An
 
China - Super League
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Shenzhen Ruby
3
 
Guangzhou Evergrande
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Jiangsu Sainty
1
 
Dalian Aerbin
 
Vietnam - Vietnamese Cup
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Ba Ria Vung Tau
-
post
 
Ho Chi Minh
4
08:15
post
 
 
 
 
-
The Cong
-
post
 
Binh Duong
 
Somalia - Nation Link Telecom Championship
1
08:45
fin
 
 
 
 
0
Midnimo
5
 
Elman
 
Latvia - Latvian Cup
1
11:00
fin
 
 
 
 
4
Tente
1
 
Krimulda
 
Albania - First Division - Relegation
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Veleciku Koplik
1
 
Maliqi
 
Moldova - Divizia Nationala
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Codru Lozova
1
 
Speranta Crihana Veche
 
World - Club Friendly Women
1
11:00
fin
 
 
 
 
5
Pomurje W
2
 
Sturm Graz W
 
Finland - Kakkonen Group C
1
11:30
fin
 
 
 
 
3
Vaajakoski
2
 
JJK
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
VIFK
0
 
JBK
 
Saudi Arabia - Division 1
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Al Quadisiya
1
 
Al Khaleej
 
Qatar - Division 2
1
12:15
fin
 
 
 
 
1
Al Mu'aidar
3
 
Al Mesaimeer
1
12:15
fin
 
 
 
 
2
Al-Kharitiyath
0
 
Al Shamal
 
Sweden - Svenska Cupen - Qualification
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Rosengard
2
E
 
Landskrona
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Stenungsunds
0
 
Trollhattan
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Kristianstads
3
E
 
Torns
 
Sweden - Division 2 - Östra Götaland
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Rappe GOIF
3
 
Asarums
 
Iceland - Pepsideild
4
14:00
post
 
 
 
 
-
KA
-
post
 
Kopavogur
4
15:15
post
 
 
 
 
-
Breidablik
-
post
 
Stjarnan
4
15:15
post
 
 
 
 
-
Fylkir
-
post
 
Vikingur Reykjavik
4
15:15
post
 
 
 
 
-
Grotta
-
post
 
KR
 
Iceland - Inkasso-Deildin
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Vestmannaeyjar
-
post
 
Keflavik
4
15:15
post
 
 
 
 
-
Vikingur Olafsvik
-
post
 
Grindavik
 
Brazil - Campeonato Maranhense
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Juventude MA
5
 
Sampaio Correa
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Cordino
3
 
Sao Jose MA
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Imperatriz
1
 
Pinheiro
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Moto Club MA
1
 
Maranhao
 
England - Championship - Play Offs
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Brentford
2
E
 
Fulham
 
Brazil - Campeonato Paraibano - Play Offs
1
19:15
fin
 
 
 
 
5
Campinense
4
P
 
Sousa
 
Iceland - Division 2
4
15:15
post
 
 
 
 
-
Njardvik
-
post
 
Kari
4
15:15
post
 
 
 
 
-
Selfoss
-
post
 
IR
 
Brazil - Campeonato Paraense
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Castanhal
1
 
Independente PA
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Itupiranga
4
 
Paysandu
 
Brazil - Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Bragantino
0
 
Guarani
 
Brazil - Campeonato Sergipano - Second Stage
1
19:15
fin
 
 
 
 
0
Frei Paulistano
4
 
Confianca