Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
France - Coupe De La Ligue
1
15:10
fin
 
 
 
 
6
Paris SG
5
P
 
Olympique Lyonnais
 
Estonia - Meistriliiga
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Tallinna Kalev
3
 
Flora
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Nomme Kalju
1
 
Tammeka
 
Switzerland - Super League
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Thun
0
 
Basel
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Sion
1
 
Young Boys
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Luzern
1
 
Zurich
1
14:30
fin
 
 
 
 
6
St. Gallen
0
 
Neuchatel Xamax
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Lugano
1
 
Servette
 
Ireland - Premier Division
2
14:45
canc
 
 
 
 
-
Derry City
-
canc
 
Dundalk
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Dundalk
1
 
St. Patricks
2
15:00
canc
 
 
 
 
-
Shamrock Rovers
-
canc
 
Bohemians
2
14:45
canc
 
 
 
 
-
Shelbourne
-
canc
 
Cork City
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Derry City
2
 
Sligo Rovers
2
14:45
canc
 
 
 
 
-
Waterford United
-
canc
 
St. Patricks
Advertisement
 
Romania - Liga 1 - Championship Group
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
FCSB
2
 
CFR Cluj
4
11:45
post
 
 
 
 
-
Astra
-
post
 
CS U Craiova
 
Belarus - Vysshaya Liga
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Slutsk
2
 
Shakhtyor
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Dinamo Brest
0
 
Vitebsk
 
Kazakhstan - Premier League
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Astana
-
post
 
Shakhter Karagandy
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Taraz
-
post
 
Zhetysu
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Kyzylzhar
-
post
 
Kairat
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Kaisar
-
post
 
Ordabasy
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Okzhetpes
-
post
 
Kaspij Aktau
 
Mexico - Liga Mx - Apertura
1
20:30
fin
 
 
 
 
1
Puebla
1
 
Cruz Azul
1
22:30
fin
 
 
 
 
1
Juarez
0
 
Necaxa
Advertisement
 
Italy - Serie B
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Livorno
2
 
Empoli
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Chievo
0
 
Pescara
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Trapani
0
 
Crotone
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Frosinone
1
 
Pisa
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Virtus Entella
3
 
Cittadella
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Nuova Cosenza
1
 
Juve Stabia
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Salernitana
2
 
Spezia
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Ascoli
4
 
Benevento
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Cremonese
2
 
Pordenone
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Venezia
1
 
Perugia
 
Iran - Persian Gulf Pro League
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Tractor Sazi
0
 
Paykan
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Zob Ahan
1
 
Naft Masjed Soleyman
1
12:15
fin
 
 
 
 
1
Saipa
0
 
Machine Sazi Tabriz
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Sanat Naft
1
 
Shahr Khodrou
 
Serbia - Super Liga
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Mladost Lucani
1
 
Javor Ivanjica
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Backa Topola
2
 
Vojvodina
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Spartak Subotica
0
 
Zlatibor Cajetina
 
Australia - A-League
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
Western Sydney Wanderers
0
 
Wellington Phoenix
 
Ireland - Division 1
2
14:45
canc
 
 
 
 
-
Drogheda United
-
canc
 
Bray Wanderers
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Athlone Town
3
 
Wexford Youths
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
UC Dublin
0
 
Longford Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Bray Wanderers
0
 
Cobh Ramblers
2
14:45
canc
 
 
 
 
-
UC Dublin
-
canc
 
Shamrock Rovers Res.
2
14:45
canc
 
 
 
 
-
Wexford Youths
-
canc
 
Cabinteely
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Galway United
2
 
Cabinteely
 
China - Super League
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Dalian Aerbin
1
 
Henan Jianye
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Jiangsu Sainty
0
 
Shandong Luneng
 
Norway - Obos-Ligaen
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Ranheim
2
 
Kongsvinger
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Sogndal
0
 
Raufoss
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Ull/Kisa
2
 
HamKam
1
12:00
fin
 
 
 
 
4
Strommen
0
 
Sandnes Ulf
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
KFUM
0
 
Asane
1
12:00
fin
 
 
 
 
4
Tromso
2
 
Stjordals Blink
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Oygarden
1
 
Grorud
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Jerv
2
 
Lillestrom
 
Northern Ireland - Irish Cup
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Ballymena United
2
E
 
Glentoran
 
Australia - Npl Nsw
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
APIA Leichhardt Tigers
2
 
Marconi Stallions
1
05:30
fin
 
 
 
 
0
Blacktown City Demons
0
 
North Shore Mariners
1
05:30
fin
 
 
 
 
0
Manly United
0
 
Rockdale City Suns
 
Australia - Npl Victoria
2
05:30
canc
 
 
 
 
-
South Melbourne
-
canc
 
Melbourne Knights
2
05:30
canc
 
 
 
 
-
Melbourne Knights
-
canc
 
Oakleigh Cannons
2
05:45
canc
 
 
 
 
-
Port Melbourne
-
canc
 
Altona Magic
2
06:00
canc
 
 
 
 
-
Green Gully
-
canc
 
South Melbourne
2
06:15
canc
 
 
 
 
-
Bentleigh Greens
-
canc
 
Dandenong City
2
06:30
canc
 
 
 
 
-
Oakleigh Cannons
-
canc
 
Dandenong Thunder
 
Belarus - Vysshaya Liga Reserve
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Slavia Mozyr 2
3
 
Isloch Minsk 2
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Smolevichi 2
1
 
Belshina 2
 
Seychelles - First Division League
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Saint Louis
2
 
Lightstars
 
Zambia - Super League
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
NAPSA Stars
0
 
Buildcon
 
Moldova - Divizia Nationala
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
CSCA Buiucani
3
 
Speranta Crihana Veche
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Milsami
1
 
Codru Lozova
 
Poland - Division 2 - Play Offs
1
11:00
fin
 
 
 
 
7
Resovia Rzeszow
6
P
 
Stal Rzeszow
 
Slovakia - 2. Liga
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Poprad
3
 
Partizan Bardejov
 
Norway - Division 2 - Group 1
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Floya
5
 
Floro
 
Slovakia - Divison C Central
1
11:30
fin
 
 
 
 
3
Oravske Vesele
0
 
Cadca
 
Finland - Kakkonen Group C
2
11:30
canc
 
 
 
 
-
JJK
-
canc
 
JBK
 
Poland - Division 1 - Play Offs
1
11:45
fin
 
 
 
 
2
Warta Poznan
0
 
Radomiak Radom
 
Lithuania - I Lyga
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
FK Panevezys 2
1
 
Riteriai 2
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Dziugas Telsiai
0
 
Hegelmann Litauen
 
Estonia - Estonian Cup
1
13:00
fin
 
 
 
 
9
Loo
1
 
JK Metsis
 
Georgia - Crystalbet Erovnuli Liga
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Telavi
0
 
Merani Tbilisi
 
Sweden - Svenska Cupen - Qualification
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Forward
0
 
Karlstad
 
Iceland - Division 2
4
13:30
post
 
 
 
 
-
Throttur Vogar
-
post
 
Fjallabyggd
 
Austria - Regionalliga West - Tyrol
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Worgl
1
 
Telfs
 
Austria - 2. Liga
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Grazer AK
2
 
Lafnitz
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Vorwarts Steyr
3
 
Liefering
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Kapfenberger SV
3
 
Austria Wien II
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Juniors OÖ
1
 
Horn
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Austria Lustenau
3
 
Amstetten
1
14:30
fin
 
 
 
 
9
Ried
0
 
Floridsdorfer AC
1
14:30
fin
 
 
 
 
4
Blau-WeiY Linz
0
 
Dornbirn
1
14:30
fin
 
 
 
 
6
SAK Klagenfurt
1
 
Wacker Innsbruck
 
Iceland - Icelandic Cup
4
15:15
post
 
 
 
 
-
Valur
-
post
 
Akranes
 
Usa - Usl League One
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Toronto FC 2
-
post
 
Orlando City 2
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Toronto FC 2
-
post
 
Orlando City II
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Forward Madison
0
 
Greenville
 
Paraguay - Primera Division - Apertura
1
16:00
fin
 
 
 
 
0
Sportivo Luqueno
1
 
River Plate
1
18:30
fin
 
 
 
 
1
General Diaz
1
 
12 de Octubre
 
Brazil - Campeonato Paraibano - Play Offs
1
19:15
fin
 
 
 
 
2
Sousa
2
 
Campinense
1
20:30
fin
 
 
 
 
2
Botafogo PB
0
 
Treze
 
Brazil - Campeonato Alagoano
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
CSA
0
 
CRB
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
CSE
2
 
ASA
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
Esportivo Olhodaguense
0
 
Murici
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Coruripe
0
 
Jacyoba
 
Usa - Usl Championship
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
Tampa Bay Rowdies
0
 
Charleston Battery
 
USA - Mls - Play Offs
1
19:30
fin
 
 
 
 
5
Orlando City
4
P
 
Los Angeles FC
 
Fiji - Premier League
1
23:00
fin
 
 
 
 
3
Ba
1
 
Suva