Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Spain - Laliga
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Valencia
2
 
Atletico Madrid
 
Germany - Bundesliga
1
14:30
fin
 
 
 
 
4
Borussia Dortmund
0
 
Eintracht Frankfurt
 
England - Premier League
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Wolves
0
 
Leicester City
 
Austria - Tipico Bundesliga
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Salzburg
3
 
LASK Linz
 
Argentina - Superliga
1
19:10
fin
 
 
 
 
1
Colón de Santa Fe
1
 
Racing Club
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Patronato
0
 
Union Santa Fe
 
Ireland - Premier Division
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Dundalk
0
 
Derry City
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Cork City
1
 
Shelbourne
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
St. Patricks
1
 
Waterford United
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Finn Harps
0
 
Sligo Rovers
Advertisement
 
Africa - Caf Super Cup
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
ES Tunis
3
 
Zamalek
 
Wales - Cymru Premier - Championship Group
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Bala Town
1
 
The New Saints
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Connahs Q.
0
 
Caernarfon Town
 
Egypt - Premier League
1
13:15
fin
 
 
 
 
3
Al Ahly
0
 
Al Masry
 
Turkey - Super Lig
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Basaksehir
0
 
Besiktas
 
France - Ligue 1
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Monaco
0
 
Montpellier
 
Spain - Laliga2
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Deportivo La Coruna
2
 
Girona
 
Mexico - Liga Mx - Clausura
1
20:00
fin
 
 
 
 
3
Atletico San Luis
1
 
Leon
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
Monarcas
1
 
Tijuana
 
Romania - Liga 1
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
CFR Cluj
0
 
Viitorul Constanta
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Chindia Targoviste
2
 
Voluntari
Advertisement
 
Belgium - Jupiler League
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
AS Eupen
3
 
Gent
 
Denmark - Superliga
1
13:00
fin
 
 
 
 
8
Esbjerg
0
 
FC Copenhagen
 
Ecuador - Liga Pro - First Stage
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Deportivo Cuenca
2
 
LDU Quito
 
Paraguay - Primera Division - Apertura
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Sportivo Luqueno
2
 
Libertad
 
Panama - LPF - Clausura
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Arabe Unido
1
 
Independiente
 
Sudan - Premier League
1
11:30
fin
 
 
 
 
5
Al Hilal Omdurman
2
 
El-Ahli Atbara
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Al-Khartoum
1
 
Al-Ahly Merowe
 
United Arab Emirates - Uae League
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
Al Ittihad Kalba
4
 
Al Ain
 
Ecuador - Liga Pro - First Stage
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Independiente del Valle
1
 
Mushuc Runa
 
England - Championship
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Hull City
4
 
Swansea City
 
France - Ligue 2
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Valenciennes
2
 
Sochaux
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Caen
1
 
Troyes
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Paris
0
 
Le Havre
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Grenoble
1
 
Niort
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Orleans
3
 
Ajaccio
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Auxerre
0
 
Chambly
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Le Mans
0
 
Rodez
 
Finland - Suomen Cup
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
KuPS
0
 
SJK
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
HIFK
1
 
Inter Turku
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
MuSa
1
 
Gnistan
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
SJK Akatemia
6
 
KPV
 
Czech Republic - 1. Liga
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Ceske Budejovice
0
 
Mlada Boleslav
 
France - National
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Bastia-Borgo
0
 
Boulogne
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Villefranche
0
 
Red Star
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Avranches
0
 
Cholet
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Pau
0
 
Toulon
1
14:00
fin
 
 
 
 
8
Laval
0
 
Beziers
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Dunkerque
4
 
Bourg Peronnas
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Le Puy
0
 
Gazelec Ajaccio
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Concarneau
0
 
Lyon Duchere
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Creteil
3
 
Quevilly
 
Peru - Liga 1 - Apertura
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Cesar Vallejo
2
 
Binacional
1
15:00
fin
 
 
 
 
5
Cienciano
2
 
Llacuabamba
 
Netherlands - Eredivisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Venlo
0
 
Heracles
 
Iran - Persian Gulf Pro League
1
06:30
fin
 
 
 
 
3
Tractor Sazi
1
 
Saipa
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Nassaji Mazandaran
0
 
Pars Janoobi Jam
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Paykan
2
 
Foolad
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Sanat Naft
2
 
Gol Gohar Sirjan
1
07:45
fin
 
 
 
 
3
Shahin Bushehr
1
 
Machine Sazi Tabriz
 
Poland - Ekstraklasa
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Lechia Gdansk
0
 
Piast Gliwice
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Gornik Zabrze
0
 
Arka Gdynia
 
Morocco - Botola Pro
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Ittihad Tanger
1
 
FUS Rabat
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Mouloudia Oujda
0
 
Rapide Oued Zem
 
Croatia - 1. Hnl
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Lokomotiva Zagreb
0
 
Istra 1961
 
Colombia - Primera A - Apertura
1
20:05
fin
 
 
 
 
1
Alianza Petrolera
0
 
La Equidad
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Aguilas
1
 
Deportes Tolima
 
Chile - Primera Division
1
16:30
fin
 
 
 
 
2
Union La Calera
1
 
La Serena
 
South Africa - Premier League
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Stellenbosch
0
 
SuperSport United
 
Portugal - Primeira Liga
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Vitoria Setubal
2
 
Gil Vicente
 
Venezuela - Primera Division
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Yaracuyanos
2
 
Mineros de Guayana
 
New Zealand - Football Championship
1
22:00
fin
 
 
 
 
2
Southern United
1
 
Waitakere United
1
22:00
fin
 
 
 
 
2
Wellington Phoenix Res 2
1
 
Hamilton Academical
 
Northern Ireland - Nifl Premiership
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Ballymena United
4
 
Linfield
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Glentoran
0
 
Carrick Rangers
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Dungannon Swifts
2
 
Larne
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Warrenpoint Town
2
 
Institute
 
Australia - A-League
1
03:30
fin
 
 
 
 
2
Adelaide United
0
 
Central Coast Mariners
 
Netherlands - Eerste Divisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
De Graafschap
0
 
Roda JC
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Oss
3
 
Dordrecht
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Eindhoven
1
 
Jong PSV
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Volendam
1
 
Telstar
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Nijmegen
0
 
Helmond Sport
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Excelsior
3
 
Jong AZ
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Almere City
1
 
Cambuur
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Den Bosch
2
 
Jong Utrecht
 
Ivory Coast - Ligue 1
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Sporting Gagnoa
2
 
Tanda
 
Wales - Cymru Premier - Relegation Group
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Aberystwyth Town
3
 
Airbus UK
 
Bulgaria - Parva Liga
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Tsarsko Selo
0
 
Vitosha Bistritsa
 
Cyprus - First Division
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Achnas
1
 
Olympiakos Nicosia
 
Israel - Leumit League
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Ramat Gan
5
 
Bnei Sakhnin
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Maccabi Ahi Nazareth
0
 
Hapoel Umm al-Fahm
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Bnei Lod
1
 
H. Akko
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Hapoel Katamon
2
 
Hapoel Ashkelon
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Afula
0
 
MS Kafr Qasim
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Ironi Ramat HaSharon
4
 
Maccabi Petah Tikva
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Petah Tikva
0
 
Nof Hagalil
 
Russia - Fnl Cup
1
03:00
fin
 
 
 
 
2
Rotor Volgograd
2
 
KAMAZ
1
05:45
fin
 
 
 
 
0
Yenisey
4
 
Russia U20
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Khimki
1
 
Rodina Moscow
1
11:15
fin
 
 
 
 
2
Fakel
1
 
Ural
1
11:15
fin
 
 
 
 
2
Fakel
1
 
Ural 2
 
Australia - Npl Victoria
1
03:30
fin
 
 
 
 
0
South Melbourne
3
 
Heidelberg United
1
03:45
fin
 
 
 
 
1
Port Melbourne
1
 
Melbourne Knights
 
Bangladesh - Premier League
1
04:15
fin
 
 
 
 
1
Saif Sporting Club
0
 
Rahmatgonj MFS
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Arambagh
1
 
Mohammedan Chittagong
 
Israel - Liga Alef South
1
05:15
fin
 
 
 
 
0
H. Bikat Hayarden
1
 
Hapoel Kfar Shalem
1
05:45
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Marmorek
0
 
Agudat Sport Nordia Jerusalem
1
06:15
fin
 
 
 
 
2
Mac Jaffa
1
 
Holon Yermiyahu
1
06:30
fin
 
 
 
 
4
Shimshon Kafr Qasim
0
 
Maccabi Herzliya
1
06:30
fin
 
 
 
 
0
Hakoah Ramat Gan
1
 
Maccabi Shaarayim
1
06:30
fin
 
 
 
 
1
Kiryat Gat
1
 
Agudat Sport Ashdod
1
06:30
fin
 
 
 
 
0
Maccabi Yavne
0
 
Hapoel Azor
 
Iran - Division 1
1
05:45
fin
 
 
 
 
0
Khooshe Talaee
1
 
Mes Kerman
 
India - I-League
1
06:30
fin
 
 
 
 
6
Mohun Bagan
2
 
Neroca FC
 
Seychelles - First Division League
6
07:00
awrd
 
 
 
 
-
Red Star
-
 
St. Louis Lions
 
Thailand - Thai League 2
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Chainat Hornbill
0
 
Phrae
 
Somalia - Nation Link Telecom Championship
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Horseed
0
 
Midnimo
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Al Adalh
0
 
Al-Taawon
1
10:25
fin
 
 
 
 
2
Al-Shabab
4
 
Al-Nassr
1
12:25
fin
 
 
 
 
2
Al Wahda
0
 
Al Ahli
 
Palestine - West Bank League
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Al Quds
0
 
Albirah
 
Thailand - Thai League 1
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Samut Prakan City
1
 
Chiangrai
 
England - Professional Development League
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Nottingham U23
1
 
Crewe U23
 
Republic Of The Congo - Ligue 1
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Inter Club
0
 
V .Club Mokanda
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Otoho d'Oyo
0
 
CARA Brazzaville
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Patronage Sainte-Anne
0
 
Cheminots
 
Oman - Professional League
1
08:15
fin
 
 
 
 
1
Muscat
0
 
Bahla
1
08:45
fin
 
 
 
 
2
Al Nasr
1
 
Al Oruba
1
10:45
fin
 
 
 
 
2
Fanja
2
 
Oman FC
1
10:45
fin
 
 
 
 
4
Saham
4
 
Mirbat
 
United Arab Emirates - Division 1
1
08:20
fin
 
 
 
 
0
Al Urooba
1
 
Al Thaid
1
08:20
fin
 
 
 
 
4
Dibba Al Fujairah
1
 
Masafi
1
08:20
fin
 
 
 
 
4
Emirates
3
 
Al Arabi
 
Kuwait - Premier League
1
08:45
fin
 
 
 
 
1
Al Nasar
0
 
Al Shabab
1
11:15
fin
 
 
 
 
1
Al Tadhamon
3
 
Al Salmiyah
 
Greece - Super League 2
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Ergotelis
0
 
Apollon Larisas
 
India - ISL
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Odisha
1
 
North East United
 
Cyprus - Division 2 - Championship Group
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
ASIL Lysi
0
 
Othellos
 
Turkey - 1. Lig
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Altinordu
2
 
Osmanlispor
 
World - Club Friendly Women
1
11:15
fin
 
 
 
 
1
Kolbotn W
2
 
Lyn W
 
Mauritania - Ligue 1
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Garde Nationale
1
 
Tevragh-Zeina
 
Finland - Suomen Cup Women - Play Offs
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
PK-35 Vantaa W
0
 
Honka W
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Myran W
10
 
TiPS W
 
Germany - 2. Bundesliga
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Heidenheim
2
 
Nurnberg
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
St. Pauli
0
 
Dynamo Dresden
 
Germany - Regionalliga North
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
St. Pauli II
2
 
Lubeck
 
Malta - Division 1
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
St. Andrews
1
 
Swieqi
 
Germany - Regionalliga West
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Fortuna Dusseldorf II
3
 
Borussia Dortmund II
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Borussia M'gladbach II
1
 
Bonner SC
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Fortuna Koln
0
 
Lippstadt 08
 
Germany - Oberliga Hamburg
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Bramfelder SV
3
 
Teutonia Ottensen
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Victoria Hamburg
1
 
Rugenbergen
4
13:30
post
 
 
 
 
-
Hamm United
-
post
 
Tornesch
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
TuS Osdorf
3
 
Hamburger SV III
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Suderelbe
3
 
Barmbek-Uhlenhorst
 
Germany - Regionalliga Nordost
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Hertha BSC II
0
 
Meuselwitz
 
Netherlands - Eredivisie U19 - Relegation Group
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Sparta Rotterdam U19
3
 
Den Haag U19
 
Germany - 3. Liga
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
PreuYen Munster
0
 
Wurzburger Kickers
 
Germany - Bundesliga Women
1
13:15
fin
 
 
 
 
2
Hoffenheim W
5
 
Wolfsburg W
 
Netherlands - Eredivisie Women
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Heerenveen W
0
 
PEC Zwolle W
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Excelsior/Barendrecht W
5
 
PSV W
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Ajax W
0
 
Den Haag W
 
Germany - Oberliga Westfalen
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Gutersloh
1
 
Paderborn II
 
England - Premier League 2
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Leicester U23
2
 
Tottenham U23
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Manchester United U23
-
post
 
Swansea U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Blackburn U23
2
 
Southampton U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Brighton U23
1
 
Manchester City U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Newcastle Utd U23
0
 
Sunderland U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Fulham U23
0
 
Aston Villa U23
 
France - National 2 - Group D
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Marignane
1
 
Nimes II
 
Iceland - League Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Hafnarfjordur
1
 
Throttur Reykjavik
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Fjolnir
2
 
Stjarnan
 
Switzerland - Challenge League
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Grasshopper
1
 
Kriens
 
Sierra Leone - Premier League
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Ports Authority
-
post
 
Mighty Blackpool
 
Scotland - Championship
1
14:05
fin
 
 
 
 
0
Alloa Athletic
0
 
Dundee United
 
Spain - Tercera Division - Group 15
1
14:15
fin
 
 
 
 
3
Huarte
0
 
Beti Kozkor
 
Belgium - Proximus League
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Beerschot VA
1
 
OH Leuven
 
Gibraltar - Gibraltar Cup
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Hound Dogs
10
 
Europa Point
 
Wales - Cymru South
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Swansea University
0
 
Goytre United
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Ammanford
5
 
Llanelli
 
Scotland - Challenge Cup
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Partick Thistle
2
 
Raith Rovers
 
Italy - Serie B
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Pescara
2
 
Cittadella
 
Spain - Tercera Division - Group 12
1
16:00
fin
 
 
 
 
0
Union Viera
3
 
Villa Santa Brigida
 
Mexico - Liga Mx Women - Clausura
1
16:45
fin
 
 
 
 
3
Cruz Azul W
1
 
Santos Laguna W
1
17:00
fin
 
 
 
 
3
Queretaro W
3
 
Necaxa W
 
Trinidad And Tobago - Pro League
1
17:00
fin
 
 
 
 
3
Defence Force
1
 
Port Of Spain
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Point Fortin
1
 
San Juan Jabloteh
1
19:00
fin
 
 
 
 
3
Sando
0
 
Caledonia AIA
 
Brazil - Campeonato Paulista
1
17:15
fin
 
 
 
 
0
Inter de Limeira
1
 
Santo Andre
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Botafogo SP
1
 
Agua Santa
 
Brazil - Campeonato Mineiro 2
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Nacional de Muriae
1
 
Pouso Alegre
 
Australia and Oceania - Ofc Champions League
1
19:00
fin
 
 
 
 
3
Lae City
3
 
Henderson Eels
1
23:00
fin
 
 
 
 
1
Lautoka
1
 
Malampa Revivors
 
Argentina - Torneo Federal
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
Estudiantes de San Luis
2
 
Ferro Carril Oeste LP
 
Mexico - Ascenso Mx - Clausura
1
20:00
fin
 
 
 
 
2
Atlante
1
 
Cafetaleros de Tapachula
 
Mexico - Liga Premier Serie A
1
20:00
fin
 
 
 
 
2
Tecos FC
0
 
Atl. Bahia
1
21:00
fin
 
 
 
 
0
Nayarit
1
 
Tepatitlan de Morelos
 
Mexico - Liga Premier Serie B
1
21:00
fin
 
 
 
 
2
Calor De San Pedro
0
 
Ciervos