Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Netherlands - Eerste Divisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
RKC Waalwijk
1
 
Eindhoven
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Go Ahead Eagles
3
 
Cambuur
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Telstar
2
 
Den Bosch
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Dordrecht
1
 
Almere City
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Maastricht
0
 
Jong PSV
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Oss
2
 
Jong AZ
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Fortuna Sittard
0
 
Volendam
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Nijmegen
1
 
Emmen
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Jong Utrecht
4
 
De Graafschap
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Helmond Sport
4
 
Jong Ajax
Advertisement
 
Estonia - Meistriliiga
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Parnu
4
 
Levadia
 
Argentina - Superliga
1
20:05
fin
 
 
 
 
0
Colon
0
 
Estudiantes
1
18:05
fin
 
 
 
 
1
Tigre
3
 
Patronato
 
Wales - Premier League
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
UWIC Cardiff
0
 
The New Saints
3
14:45
abd
 
 
 
 
-
Bangor City
-
abd
 
Connahs Q.
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Cefn Druids
2
 
Prestatyn Town
 
France - Ligue 1
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Toulouse
1
 
Bordeaux
 
Spain - Laliga
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Eibar
0
 
Leganes
 
Mexico - Primera Division - Apertura
1
20:00
fin
 
 
 
 
3
Monarcas
3
 
Tigres UANL
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
Tijuana
1
 
America
 
Jordan - Premier League
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
That Ras
1
 
Al Ahli
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Al Wihdat
1
 
Shabab Al Ordon
Advertisement
 
Belgium - Jupiler League
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Club Brugge
0
 
Mechelen
 
Moldova - Divizia Nationala
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
Dacia
0
 
Sfintul Gheorghe
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Spicul Chiscareni
4
 
Petrocub
 
Ireland - Premier Division
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Cork City
-
post
 
Dundalk
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Galway United
1
 
Derry City
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Drogheda United
4
 
Bohemians
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Bray Wanderers
1
 
Limerick
 
Africa - Caf Confederations Cup - Play Offs
2
09:00
canc
 
 
 
 
-
Recreativo do Libolo
-
canc
 
TP Mazembe
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
SuperSport United
0
 
ZESCO United
 
Germany - Bundesliga
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Hannover 96
0
 
Hamburger SV
 
Scotland - Premiership
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Partick Thistle
2
 
Rangers
 
Sudan - Premier League
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Merreikh El-Fasher
0
 
Al-Khartoum
 
Bulgaria - Parva Liga
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Levski Sofia
0
 
Septemvri Sofia
1
10:15
fin
 
 
 
 
1
Etar
2
 
Beroe
 
Iran - Persian Gulf Pro League
1
11:30
fin
 
 
 
 
2
Pars Janoobi Jam
0
 
Esteghlal
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Tractor Sazi
1
 
Siah Jamegan
1
11:15
fin
 
 
 
 
6
Zob Ahan
0
 
Esteghlal Khuzestan
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
Padideh Khorasan
0
 
Saipa
 
Netherlands - Eredivisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Sparta Rotterdam
2
 
AZ
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
13:25
fin
 
 
 
 
2
Al-Faisaly
1
 
Al-Ittihad FC
1
11:45
fin
 
 
 
 
1
Al-Shabab
2
 
Al Baten
1
11:25
fin
 
 
 
 
1
Al-Fateh
0
 
Al-Raed
 
Paraguay - Primera Division - Clausura
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Sportivo Luqueno
3
 
Cerro Porteno
1
20:10
fin
 
 
 
 
0
Nacional Asuncion
5
 
Sportivo Trinidense
 
Poland - Ekstraklasa
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Lech Poznan
0
 
Korona Kielce
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Arka Gdynia
1
 
Zaglebie Lubin
 
Turkey - Super Lig
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Kayserispor
0
 
Antalyaspor
 
Sweden - Allsvenskan
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Hacken
-
post
 
Elfsborg
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Kalmar
1
 
Norrkoping
 
Czech Republic - 1. Liga
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Teplice
0
 
Bohemians 1905
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Dukla Praha
0
 
Banik Ostrava
 
Brazil - Serie B
1
18:15
fin
 
 
 
 
3
Santa Cruz
0
 
Goias
1
20:30
fin
 
 
 
 
1
Ceara
1
 
America Mineiro
 
France - Ligue 2
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Lorient
0
 
Ajaccio
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Valenciennes
0
 
Lens
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Gazelec Ajaccio
1
 
Clermont
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Orleans
1
 
Niort
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Brest
0
 
Le Havre
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Bourg Peronnas
0
 
Chateauroux
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Paris
0
 
Tours
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Quevilly
0
 
Nancy
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Nimes
0
 
Auxerre
 
Russia - Premier League
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Arsenal Tula
0
 
Dynamo Moscow
 
Colombia - Liga Aguila - Clausura
1
21:00
fin
 
 
 
 
2
Deportes Tolima
1
 
Patriotas Boyaca
1
19:00
fin
 
 
 
 
3
La Equidad
0
 
Cortulua
 
Uzbekistan - Professional Football League
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Bunyodkor
0
 
Neftchi
 
Portugal - Primeira Liga
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Pacos de Ferreira
0
 
Vitoria Setubal
 
Slovenia - Prva Liga
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Celje
0
 
Krsko
 
United Arab Emirates - Uae League
1
09:45
fin
 
 
 
 
2
Al Jazira
1
 
Ajman
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Al Sharjah
0
 
Al Nasr
1
09:30
fin
 
 
 
 
3
Emirates
3
 
Al Dhafra
 
South Africa - Premier League
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Maritzburg United
0
 
Orlando Pirates
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Ajax Cape Town
0
 
Polokwane City
 
Algeria - Ligue 1
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Saoura
0
 
Blida
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
JS Kabylie
1
 
Paradou
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
CS Constantine
0
 
USM Bel Abbes
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Olympique Medea
0
 
El Harrach
 
Indonesia - Liga 1
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Bali United
1
 
Persija
1
04:00
fin
 
 
 
 
1
Semen Padang
2
 
Bhayangkara Utd
 
Romania - Liga 1
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Politehnica Iasi
1
 
Voluntari
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Juventus Bucuresti
2
 
Botosani
 
Croatia - 1. Hnl
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Cibalia
1
 
Lokomotiva Zagreb
 
Turkey - Tff 1. Lig
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Elazigspor
2
 
Balikesirspor
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Istanbulspor
0
 
Gaziantep BB
 
Denmark - Superliga
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Silkeborg
0
 
Odense
1
14:15
fin
 
 
 
 
0
Randers
0
 
Lyngby
 
Guatemala - Liga Nacional - Apertura
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
Deportivo Petapa
1
 
Sanarate
 
Trinidad And Tobago - Pro League
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
St. Ann's Rangers
3
 
Defence Force
 
Lebanon - Premier League
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Al Ahed
2
 
Al Nejmeh
 
Qatar - Premier League
1
13:10
fin
 
 
 
 
3
Umm Salal
1
 
Al-Kharitiyath
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Al-Gharafa
1
 
Al Ahli
1
13:10
fin
 
 
 
 
3
Al-Duhail
2
 
Qatar SC
 
China - Super League
1
07:35
fin
 
 
 
 
1
Tianjin Teda
5
 
Changchun Yatai
 
Ireland - Division 1
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Wexford Youths
3
 
Waterford United
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Shelbourne
1
 
Athlone Town
 
South Korea - National League
1
04:00
fin
 
 
 
 
4
Daejeon Korail
3
 
Busan Transportation
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Changwon City
1
 
Gyeongju HNP
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Mokpo City
0
 
Cheonan City
1
06:30
fin
 
 
 
 
1
Gimhae City
1
 
Gangneung City
 
Asia - Aff Championship U18 - Play Offs
1
04:30
fin
 
 
 
 
2
Indonesia U18
3
P
 
Thailand U18
1
07:30
fin
 
 
 
 
5
Malaysia U18
4
P
 
Myanmar U18
 
Ukraine - Druha Liga
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Met. Zaporozhye
1
 
Inhulets 2
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Sudnobudivnyk Mykolaiv
5
 
Enerhiya Nova Kakhovka
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Ahrobiznes Volochysk
1
 
FC Podillya Khmelnytskyi
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Ivano-Frankivsk
0
 
Skala Stryi
 
Spain - Tercera Division
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Tropezon
0
 
Atletico Albericia
1
11:30
fin
 
 
 
 
3
Barreda
1
 
Castro
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Deportiva Santillana
2
 
Textil Escudo
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Velarde
3
 
Laredo
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Mutilvera
0
 
CD Cantolagua
1
14:30
fin
 
 
 
 
4
Yague
1
 
Casalarreina
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Villegas
2
 
Oyonesa
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Ardoi
1
 
San Juan
1
15:15
fin
 
 
 
 
7
CD Calahorra
0
 
Agoncillo
1
16:00
fin
 
 
 
 
2
Panaderia Pulido San Mateo
0
 
Estrella
 
Europe - Euro U19 Women - First Stage
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
Serbia U19 W
0
 
Israel U19 W
1
06:30
fin
 
 
 
 
2
Iceland U19 W
0
 
Kosovo U19 W
1
09:00
fin
 
 
 
 
7
Poland U19 W
0
 
Georgia U19 W
1
10:00
fin
 
 
 
 
8
Germany U19 W
0
 
Montenegro U19 W
1
10:00
fin
 
 
 
 
10
Finland U19 W
0
 
Bosnia and Herzegovina U19 W
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Russia U19 W
0
 
Greece U19 W
 
Bangladesh - Premier League
4
07:00
post
 
 
 
 
-
Muktijoddha SKC
-
post
 
Farashganj
4
07:30
post
 
 
 
 
-
Abahani
-
post
 
Sheikh Jamal
4
09:15
post
 
 
 
 
-
Rahmatgonj MFS
-
post
 
Team BJMC
 
Singapore - S.League
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Hougang United
1
 
Young Lions
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Warriors
2
 
Geylang International
 
Hong Kong - Premier League
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Warriors
2
 
Eastern AA
 
Russia - Division 2 - West
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Murom
0
 
Znamya Truda
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Dnepr Smolensk
3
 
Lokomotiv-Kazanka
 
Ukraine - Youth League
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Oleksandriya U21
0
 
Stal Kamianske U21
1
08:00
fin
 
 
 
 
4
Mariupol U21
1
 
Zirka Kropyvnytskyi U21
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Veres Rivne U21
2
 
Vorskla Poltava U21
 
Swaziland - Mtn Premier League
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Manzini Sundowns
2
 
Moneni Pirates
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Midas Mbabane City
2
 
Young Buffaloes
 
Russia - Youth League
1
08:30
fin
 
 
 
 
4
CSKA Moscow U21
0
 
FK Rostov U21
1
22:30
fin
 
 
 
 
2
SKA Khabarovsk U21
1
 
Terek Grozni U21
 
Malaysia - Malaysia Cup - Play Offs
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Malacca United
4
 
Johor DT
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
FELDA United
3
 
PKNP
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Selangor
3
 
Kedah
 
Israel - Leumit League
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Bnei Lod
2
 
Hapoel Marmorek
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Maccabi Herzliya
2
 
Hapoel Katamon
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Petah Tikva
0
 
Hapoel Nazareth Illit
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Rishon LeZion
0
 
Ironi Ramat HaSharon
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Maccabi Ahi Nazareth
0
 
Ironi Nesher
 
Uganda - Premier League
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Soana
1
 
Bright Stars
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
Vipers
0
 
BUL
 
Bulgaria - Vtora Liga
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Strumska slava
0
 
Neftochimic Burgas
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Nesebar
0
 
Maritsa
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Sozopol
2
 
Botev Galabovo
 
Slovakia - 2. Liga
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Samorin
1
 
Lokomotiva Kosice
 
Slovakia - Divison C Bratislava
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Svaty Jur
2
 
Rovinka
 
Serbia - Prva Liga
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Proleter Novi Sad
2
 
Bezanija
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Teleoptik
2
 
Jagodina
 
Russia - Division 2 - Center
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Strogino
1
 
Metallurg Lipetsk
 
Armenia - Premier League
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Pyunik
2
 
Banants
 
Lithuania - I Lyga
1
10:30
fin
 
 
 
 
0
Dziugas Telsiai
0
 
Tauras
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Stumbras 2
2
 
Trakai 2
1
13:30
fin
 
 
 
 
4
Vilniaus Vytis
2
 
FK Panevezys
 
Czech Republic - Msfl
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Vyskov
3
 
Prostejov
 
Ukraine - Persha Liga
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Volyn
1
 
Inhulets
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Desna
0
 
Sumy
 
Czech Republic - Division E
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Nove Sady
4
 
Dolni Benesov
 
Czech Republic - Division 2
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Vlasim
1
 
Vitkovice
 
United Arab Emirates - Super Cup
4
11:00
post
 
 
 
 
-
Al Jazira
-
post
 
Al Wahda
 
Europe - World Cup Women - Qualification - Second Stage
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Albania W
4
 
Switzerland W
1
11:55
fin
 
 
 
 
4
Norway W
1
 
Northern Ireland W
1
12:00
fin
 
 
 
 
4
Poland W
1
 
Belarus W
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Ukraine W
1
 
Croatia W
1
14:30
fin
 
 
 
 
5
Italy W
0
 
Moldova W
 
Africa - Wafu Cup Of Nations - Second Round
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Senegal
2
 
Niger
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Ivory Coast
1
 
Benin
 
Poland - Iii Liga - Group Ii
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Sokol Kleczew
1
 
Centra Ostrow Wielkopolski
 
Czech Republic - Division D
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Blansko
1
 
Bzenec
 
Bahrain - Premier League
1
11:20
fin
 
 
 
 
2
Al-Ittihad
2
 
Al Hadd
1
13:35
fin
 
 
 
 
1
Al-Shabbab
0
 
Manama
 
Kuwait - Premier League
1
11:25
fin
 
 
 
 
1
Al Nasar
2
 
Al Jahra
1
13:55
fin
 
 
 
 
2
Al Arabi
2
 
Al Qadsia
 
Finland - Kakkonen Group B
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Tampere United
2
 
Viikingit
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
NuPS
2
 
TPV
1
11:30
fin
 
 
 
 
2
SalPa
3
 
Espoo
 
Finland - Veikkausliiga
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
HIFK
1
 
JJK
 
Germany - Oberliga Nofv- Süd
1
11:45
fin
 
 
 
 
0
Barleben
1
 
Askania Bernburg
 
Libya - Premier League
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Ngom Egdabya
0
 
Shabaab Al Jabal
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Al-Andalus
0
 
Al Nasr
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Al Akhdar
1
 
Al Tahaddi
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Al-Ittihad
1
 
Attersana
 
Tanzania - Ligi Kuu Bara
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Azam
0
 
Kagera Sugar
 
Cyprus - Division 2
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Ethnikos Assias
1
 
PAEEK
 
Germany - Oberliga Bremen
1
12:00
fin
 
 
 
 
6
Bremer SV
1
 
Schwachhausen
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Brinkumer SV
0
 
Habenhauser FV
 
Austria - Erste Liga
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Wattens
2
 
Liefering
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
FAC Team fur Wien
0
 
Hartberg
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Kapfenberger SV
1
 
Wacker Innsbruck
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Ried
1
 
Austria Lustenau
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Blau-WeiY Linz
1
 
Wiener Neustadt
 
Germany - 2. Bundesliga
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Erzgebirge Aue
3
 
Holstein Kiel
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Union Berlin
1
 
Eintracht Braunschweig
 
Poland - Division 2
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Radomiak Radom
0
 
Stargard Szczecinski
 
Germany - Regionalliga Bayern
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Buchbach
1
 
Eichstatt
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
1860 Rosenheim
2
 
Schweinfurt
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Wacker Burghausen
2
 
Pipinsried
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
1860 Munchen
0
 
Greuther Furth II
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Memmingen
5
 
Augsburg II
 
Egypt - Premier League
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
El Raja
2
 
Alassiouty
 
Austria - Regionalliga West
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Kufstein
4
 
Grodig
 
Malta - Division 1
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Qormi
0
 
Sirens
 
Italy - Serie C - Group A
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
GIANA Erminio
1
 
Cuneo
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Alessandria
3
 
Livorno
 
Austria - Regionalliga East
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Austria Wien II
2
 
Amstetten
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Parndorf
3
 
Rapid Wien II
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Wiener SK
2
 
ASK-BSC Bruck Leitha
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Ebreichsdorf
0
 
St. Polten II
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Horn
0
 
Traiskirchen
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Schwechat
3
 
Mannsdorf
 
Germany - 3. Liga
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Zwickau
1
 
Magdeburg
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Wehen Wiesbaden
1
 
Chemnitzer FC
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Osnabruck
1
 
Rot-WeiY Erfurt
 
Germany - Regionalliga Nordost
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Budissa Bautzen
2
 
Germania Halberstadt
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Neustrelitz
1
 
Berliner AK 07
 
Austria - Regionalliga Central
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Lafnitz
1
 
Pasching
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Deutschlandsberger SC
0
 
Austria Klagenfurt
1
13:00
fin
 
 
 
 
4
Sturm Graz II
1
 
Weiz
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Bad Gleichenberg
0
 
Gleisdorf
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Kalsdorf
2
 
Union Vocklamarkt
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Union St. Florian
1
 
AC Wolfsberger (Am)
 
Croatia - 2. HNL
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Hrvatski Dragovoljac
2
 
Solin
 
Sweden - Division 2 - Norrland
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Bodens
0
 
Gaellivare Malmberget
 
Italy - Serie B
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Venezia
0
 
Spezia
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Cesena
1
 
Avellino
 
Germany - Oberliga Bayern Nord
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Eltersdorf
2
 
Ansbach
1
13:00
fin
 
 
 
 
4
Weiden
1
 
Erlangen
 
Malta - Premier League
1
13:00
fin
 
 
 
 
4
Floriana
0
 
St. Andrews
 
Germany - Oberliga Hessen
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Ederbergland
4
 
Baunatal
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Neu-Isenburg
1
 
Buchonia Flieden
 
Switzerland - Swiss Cup
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Hergiswil
3
 
Schotz
 
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
4
13:30
post
 
 
 
 
-
Mechtersheim
-
post
 
Pfeddersheim
 
Germany - Regionalliga West
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Wattenscheid 09
1
 
Rot-Weiss Essen
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Wuppertaler SV
4
 
Rodinghausen
 
Germany - Regionalliga Sudwest
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Astoria Walldorf
2
 
Waldhof Mannheim
 
Sweden - Division 2 - Södra Svealand
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Huddinge
2
 
Haninge
 
Germany - Oberliga Nofv-Nord
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Schwerin
1
 
Malchower SV
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Strausberg
1
 
Seelow
 
Germany - Oberliga Hamburg
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Barmbek-Uhlenhorst
3
 
Wedeler TSV
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Condor Hamburg
3
 
TuS Osdorf
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Suderelbe
4
 
Concordia
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Hamburger SV III
1
 
Buchholz
 
Germany - Oberliga Baden-Württemberg
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Reutlingen
0
 
Neckarsulmer
 
Germany - Oberliga Bayern Süd
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Heimstetten
0
 
Dachau
 
France - National
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Rodez
0
 
Concarneau
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Sannois
1
 
Lyon Duchere
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Consolat Marseille
1
 
Avranches
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Creteil
1
 
Beziers
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Dunkerque
1
 
Chambly
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Boulogne
2
 
Les Herbiers
 
England - Premier League 2
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
Middlesbrough U23
1
 
Aston Villa U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Arsenal U23
0
 
Leicester U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Fulham U23
0
 
West Brom U23
 
France - National 2 - Group C
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Bastia-Borgo
0
 
Amiens AC
 
Poland - Iii Liga - Group Iv
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Ostrowiec Swietokrzyski
0
 
Sandomierz
 
Switzerland - 1.Liga Classic Group 2
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Langenthal
4
 
Buochs
 
England - Professional Development League
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Leeds U23
3
 
Crystal Palace U23
 
Czech Republic - Division B
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
Chomutov
5
P
 
Sous
 
Luxembourg - National Division
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
RM Hamm Benfica
1
 
Jeunesse d'Esch
 
Argentina - Primera C Metropolitana
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Defensores de Cambaceres
0
 
Ituzaingo
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Leandro Niceforo Alem
0
 
El Porvenir
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Deportivo Armenio
2
 
Deportivo Merlo
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
JJ Urquiza
1
 
Excursionistas
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Argentino Quilmes
1
 
Sportivo Italiano
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Deportivo Laferrere
1
 
Berazategui
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Barracas Bolivar
2
 
Defensores Unidos
 
Wales - Division 1
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Llanelli
0
 
Ton Pentre
 
Belgium - Proximus League
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Union Saint-Gilloise
0
 
OH Leuven
 
World - Friendly International Women
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
France W
0
 
Chile W
1
22:00
fin
 
 
 
 
3
USA W
1
 
New Zealand W
 
Spain - Laliga2
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Lugo
1
 
Real Zaragoza
 
England - Premier League
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
AFC Bournemouth
1
 
Brighton & Hove Albion
 
San Marino - Campionato Sammarinese
1
15:15
fin
 
 
 
 
1
Juvenes/Dogana
3
 
Tre Penne
1
15:15
fin
 
 
 
 
3
La Fiorita
1
 
Faetano
 
Mexico - Liga De Ascenso - Apertura
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Zacatecas
2
 
Cimarrones de Sonora
1
21:00
fin
 
 
 
 
1
Atletico San Luis
0
 
Zacatepec
1
21:00
fin
 
 
 
 
3
Correcaminos UAT
3
 
Cafetaleros de Tapachula
1
21:30
fin
 
 
 
 
1
Leones Negros
0
 
Tampico Madero
 
Canada - U Sports
1
18:30
fin
 
 
 
 
0
Concordia Chiajna
1
 
Laval
1
20:15
fin
 
 
 
 
0
McGill
2
 
Montreal
1
20:15
fin
 
 
 
 
2
UQTR
0
 
Sherbrooke
1
21:00
fin
 
 
 
 
5
Trinity Western
1
 
Lethbridge
1
21:00
fin
 
 
 
 
0
UFV
1
 
Alberta
1
21:00
fin
 
 
 
 
5
UBC Okanagan
1
 
Saskatchewan
1
22:15
fin
 
 
 
 
1
Victoria United
0
 
MacEwan
1
22:30
fin
 
 
 
 
1
UBC
0
 
Calgary
1
23:00
fin
 
 
 
 
0
UNBC
1
 
Mount Royal
 
Canada - Csl - Play Offs
1
19:00
fin
 
 
 
 
5
Serbian White Eagles
3
 
Waterloo
 
Usa - Usl
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
Louisville City
2
 
Bethlehem
 
Argentina - Primera B Nacional
1
20:05
fin
 
 
 
 
0
Los Andes
0
 
Deportivo Moron
1
20:30
fin
 
 
 
 
0
Gimnasia Jujuy
2
 
Atletico Rafaela