Matches on TV
Advertisement
Navigator
Schedule of matches on TV for 2023-03-26
USA
Fubo.tv
17:00
Independiente
Ciudad de Bolivar
Fubo.tv
19:00
Santos Laguna (w)
Atlas (w)
youtube.com/USL
20:30
FC Tulsa
Loudoun United
youtube.com/USL
20:30
San Antonio FC
Colorado Switchbacks
youtube.com/USL
22:00
Orange County SC
Las Vegas Lights FC
youtube.com/USL
22:00
Sacramento Republic
San Diego Loyal
youtube.com/USL
15:00
Union Omaha
Forward Madison FC
Fox Deportes HD
19:00
Santos Laguna (w)
Atlas (w)
Fanatiz TV
17:00
Independiente
Ciudad de Bolivar
Fox Deportes
19:00
Santos Laguna (w)
Atlas (w)
Foxsports.com
19:00
Santos Laguna (w)
Atlas (w)
ViX TV
21:05
Correcaminos UAT
Mineros de Zacatecas
ViX TV
23:00
Monterrey (w)
U.A.N.L. - Tigres (w)
ViX TV
23:05
Pumas Tabasco
Raya2 Expansion
ViX TV
14:00
Atlante
Leones Negros UDG
ViX TV
14:00
Toluca (w)
Mazatlan FC (w)
ViX TV
19:00
Tapatio
CD Tepatitlan de Morelos
ViX TV HD
21:05
Correcaminos UAT
Mineros de Zacatecas
ViX TV HD
23:00
Monterrey (w)
U.A.N.L. - Tigres (w)
ViX TV HD
23:05
Pumas Tabasco
Raya2 Expansion
ViX TV HD
14:00
Atlante
Leones Negros UDG
ViX TV HD
14:00
Toluca (w)
Mazatlan FC (w)
ViX TV HD
19:00
Tapatio
CD Tepatitlan de Morelos
NWSLsoccer.com
17:00
Portland Thorns (w)
Orlando Pride (w)
NWSLsoccer.com
19:00
Houston Dash (w)
Racing Louisville (w)
Advertisement
Albania
ART Sport 1
09:00
Kazakhstan
Denmark
ART Sport 1
12:00
England
Ukraine
ART Sport 1
14:45
Malta
Italy
ART Sport 1 HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
ART Sport 1 HD
12:00
England
Ukraine
ART Sport 1 HD
14:45
Malta
Italy
Argentina
play.tycsports.com
14:30
Almagro
Temperley
play.tycsports.com
14:30
Defensores Unidos
All Boys
play.tycsports.com
14:30
Aldosivi
Chacarita Juniors
play.tycsports.com
14:30
Deportivo Merlo
Los Andes
play.tycsports.com
15:00
Guillermo Brown
Nueva Chicago
play.tycsports.com
16:00
Gimnasia Mendoza
Deportivo Moron
play.tycsports.com
16:00
Atletico Mitre
Tristan Suarez
play.tycsports.com
17:00
San Martin S.J.
Estudiantes R.C.
play.tycsports.com
17:00
Chaco For Ever
Atletico Atlanta
play.tycsports.com
17:00
Deportivo Maipu
Deportivo Riestra
play.tycsports.com
19:00
Atletico Rafaela
Quilmes
TyC Sports HD
17:00
Independiente
Ciudad de Bolivar
TyC Sports
17:00
Independiente
Ciudad de Bolivar
TyC Sports Play
17:00
Independiente
Ciudad de Bolivar
Australia
Optus Sport
09:00
Kazakhstan
Denmark
Optus Sport
12:00
England
Ukraine
Optus Sport
12:00
Slovenia
San Marino
Optus Sport
12:00
Liechtenstein
Iceland
Optus Sport
14:45
Malta
Italy
Optus Sport
14:45
Northern Ireland
Finland
Optus Sport
14:45
Luxembourg
Portugal
Optus Sport
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Paramount +
21:00
Curacao
Canada
Paramount +
16:00
Antigua аnd Barbuda
Barbados
Paramount +
16:00
Cuba
Guadeloupe
Paramount +
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
Paramount +
03:00
Perth Glory FC (w)
Melbourne City (w)
Paramount +
18:00
Puerto Rico
Cayman Islands
Optus Sport HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Optus Sport HD
12:00
England
Ukraine
Optus Sport HD
12:00
Slovenia
San Marino
Optus Sport HD
12:00
Liechtenstein
Iceland
Optus Sport HD
14:45
Malta
Italy
Optus Sport HD
14:45
Northern Ireland
Finland
Optus Sport HD
14:45
Luxembourg
Portugal
Optus Sport HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
10 Play
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
10 Play
03:00
Perth Glory FC (w)
Melbourne City (w)
10 Play
18:00
Puerto Rico
Cayman Islands
Austria
Puls 24 HD
14:45
Malta
Italy
DAZN.com/de-AT
09:00
Kazakhstan
Denmark
DAZN.com/de-AT
12:00
England
Ukraine
DAZN.com/de-AT
12:00
Slovenia
San Marino
DAZN.com/de-AT
12:00
Liechtenstein
Iceland
DAZN.com/de-AT
14:45
Malta
Italy
DAZN.com/de-AT
14:45
Northern Ireland
Finland
DAZN.com/de-AT
14:45
Luxembourg
Portugal
DAZN.com/de-AT
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
DAZN (OTT Platfrom)
09:00
Kazakhstan
Denmark
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
England
Ukraine
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Slovenia
San Marino
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Liechtenstein
Iceland
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Malta
Italy
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Northern Ireland
Finland
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Luxembourg
Portugal
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Azerbaijan
CBC Sport HD
14:45
Malta
Italy
Belgium
Eleven Sports 1 HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Eleven Sports 1 HD
12:00
England
Ukraine
Eleven Sports 1 HD
14:45
Luxembourg
Portugal
Eleven Sports 3
14:45
Malta
Italy
Eleven Sports 3 HD
14:45
Malta
Italy
Eleven Sports 1
09:00
Kazakhstan
Denmark
Eleven Sports 1
12:00
England
Ukraine
Eleven Sports 1
14:45
Luxembourg
Portugal
Bosnia & Herzegovina
Arena Sport 2
15:00
Las Palmas
Sporting Gijon
Arena Sport 2 HD
15:00
Las Palmas
Sporting Gijon
BHT 1
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
BHT 1 HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Arena Sport Premium 1
12:00
England
Ukraine
Arena Sport Premium 1
14:45
Malta
Italy
Arena Sport Premium 1 HD
12:00
England
Ukraine
Arena Sport Premium 1 HD
14:45
Malta
Italy
Arena Sport Premium 2
12:00
Slovenia
San Marino
Arena Sport Premium 2
14:45
Northern Ireland
Finland
Arena Sport Premium 2 HD
12:00
Slovenia
San Marino
Arena Sport Premium 2 HD
14:45
Northern Ireland
Finland
Arena Sport Premium 3
09:00
Kazakhstan
Denmark
Arena Sport Premium 3 HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Brazil
PFC International
17:00
Internacional
Caxias
Star +
19:00
Atletico San Luis (w)
Necaxa (w)
ESPN HD
17:00
Sport Recife
CRB
PFC HD
17:00
Internacional
Caxias
ESPN
17:00
Sport Recife
CRB
Paulistao Play
17:30
Noroeste
Novorizontino
Bulgaria
Diema Sport 2 HD
12:00
Slovenia
San Marino
Diema Sport 2 HD
14:45
Malta
Italy
Diema Sport 3 HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Diema Sport 3 HD
12:00
England
Ukraine
Diema Sport 3 HD
14:45
Luxembourg
Portugal
Nova Sport
14:45
Northern Ireland
Finland
Diema Sport 3
09:00
Kazakhstan
Denmark
Diema Sport 3
12:00
England
Ukraine
Diema Sport 3
14:45
Luxembourg
Portugal
Nova Sport HD
14:45
Northern Ireland
Finland
Diema Sport 2
12:00
Slovenia
San Marino
Diema Sport 2
14:45
Malta
Italy
play.diemaxtra.bg
12:00
England
Ukraine
play.diemaxtra.bg
12:00
Slovenia
San Marino
play.diemaxtra.bg
14:45
Malta
Italy
play.diemaxtra.bg
14:45
Luxembourg
Portugal
Canada
DAZN.com/en-CA
09:00
Kazakhstan
Denmark
DAZN.com/en-CA
12:00
England
Ukraine
DAZN.com/en-CA
12:00
Slovenia
San Marino
DAZN.com/en-CA
12:00
Liechtenstein
Iceland
DAZN.com/en-CA
14:45
Malta
Italy
DAZN.com/en-CA
14:45
Northern Ireland
Finland
DAZN.com/en-CA
14:45
Luxembourg
Portugal
DAZN.com/en-CA
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
DAZN (OTT Platfrom)
09:00
Kazakhstan
Denmark
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
England
Ukraine
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Slovenia
San Marino
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Liechtenstein
Iceland
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Malta
Italy
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Northern Ireland
Finland
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Luxembourg
Portugal
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Chile
TNT Sports HD
11:00
Iquique
Union San Felipe
TNT Sports HD
17:00
Deportes Temuco
Barnechea
TNT Sports HD
17:00
San Luis
Antofagasta
TNT Sports HD
19:30
Cobreloa
Santiago Wanderers
TNT Sports HD
19:30
Deportes Santa Cruz
Santiago Morning
TNT Sports
11:00
Iquique
Union San Felipe
TNT Sports
17:00
Deportes Temuco
Barnechea
TNT Sports
17:00
San Luis
Antofagasta
TNT Sports
19:30
Cobreloa
Santiago Wanderers
TNT Sports
19:30
Deportes Santa Cruz
Santiago Morning
TNT GO
11:00
Iquique
Union San Felipe
TNT GO
17:00
Deportes Temuco
Barnechea
TNT GO
17:00
San Luis
Antofagasta
TNT GO
19:30
Cobreloa
Santiago Wanderers
TNT GO
19:30
Deportes Santa Cruz
Santiago Morning
China
sports.qq.com
12:00
Liechtenstein
Iceland
sports.iqiyi.com
09:00
Kazakhstan
Denmark
sports.iqiyi.com
14:45
Northern Ireland
Finland
sports.iqiyi.com
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
iQIYI TV
09:00
Kazakhstan
Denmark
iQIYI TV
12:00
Liechtenstein
Iceland
iQIYI TV
14:45
Northern Ireland
Finland
iQIYI TV
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Colombia
Win Sports
21:30
Deportes Tolima
Huila
Win Sports
16:00
Real Cartagena
Barranquilla
Win Sports
16:00
Real San Andres
Cucuta
Win Sports
16:15
Union Magdalena
Junior
Win Sports
18:30
Deportivo Cali
America De Cali
Win Sports HD
21:30
Deportes Tolima
Huila
Win Sports HD
16:00
Real Cartagena
Barranquilla
Win Sports HD
16:00
Real San Andres
Cucuta
Win Sports HD
16:15
Union Magdalena
Junior
Win Sports HD
18:30
Deportivo Cali
America De Cali
Costa Rica
Tigo Sports
22:00
CS Herediano
San Carlos
Tigo Sports
18:00
Santos De Guapiles
CS Cartagines
Tigo Sports HD
22:00
CS Herediano
San Carlos
Tigo Sports HD
18:00
Santos De Guapiles
CS Cartagines
ESPN 2
19:00
Atletico San Luis (w)
Necaxa (w)
ESPN 2 HD
19:00
Atletico San Luis (w)
Necaxa (w)
Star +
19:00
Atletico San Luis (w)
Necaxa (w)
Croatia
SportKlub 4
13:00
Eyupspor
Rizespor
SportKlub 6
09:00
Kazakhstan
Denmark
SportKlub 6
12:00
England
Ukraine
SportKlub 6
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
SportKlub 7
12:00
Slovenia
San Marino
SportKlub 7
14:45
Malta
Italy
SportKlub 10
14:45
Northern Ireland
Finland
SportKlub 9
12:00
Liechtenstein
Iceland
Arena Sport 3
15:00
Las Palmas
Sporting Gijon
Arena Sport 3 HD
15:00
Las Palmas
Sporting Gijon
MaxSport 1 HD
10:00
Rudes
Orijent Rijeka
MAXSport 1
10:00
Rudes
Orijent Rijeka
Cyprus
Cytavision Sports 3 HD
11:05
Russia
Iraq
Cytavision Sports 3 HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Cytavision Sports 3 HD
12:00
England
Ukraine
Cytavision Sports 3 HD
14:45
Malta
Italy
Cytavision Sports 4 HD
14:45
Luxembourg
Portugal
Cytavision Sports 6 HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
NovaSports Prime
09:00
Kazakhstan
Denmark
NovaSports Prime HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
NovaSports Start HD
12:00
Liechtenstein
Iceland
NovaSports News HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
NovaSports 2 HD
12:00
Slovenia
San Marino
NovaSports 2 HD
14:45
Luxembourg
Portugal
NovaSports 1 HD
12:00
England
Ukraine
NovaSports 1 HD
14:45
Malta
Italy
NovaSports 3 HD
14:45
Northern Ireland
Finland
CytavisionGo
11:05
Russia
Iraq
CytavisionGo
09:00
Kazakhstan
Denmark
CytavisionGo
12:00
England
Ukraine
CytavisionGo
14:45
Malta
Italy
CytavisionGo
14:45
Luxembourg
Portugal
CytavisionGo
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Cablenet TV Go
11:05
Russia
Iraq
Cablenet TV Go
09:00
Kazakhstan
Denmark
Cablenet TV Go
12:00
England
Ukraine
Cablenet TV Go
14:45
Malta
Italy
Cablenet TV Go
14:45
Luxembourg
Portugal
Cablenet TV Go
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Primetel TV2Go
11:05
Russia
Iraq
Primetel TV2Go
09:00
Kazakhstan
Denmark
Primetel TV2Go
12:00
England
Ukraine
Primetel TV2Go
14:45
Malta
Italy
Primetel TV2Go
14:45
Luxembourg
Portugal
Primetel TV2Go
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Czech Republic
Sport 1 HD
12:00
England
Ukraine
Sport 1 HD
14:45
Malta
Italy
Sport 2 HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Sport 1
12:00
England
Ukraine
Sport 1
14:45
Malta
Italy
Sport 2
09:00
Kazakhstan
Denmark
Denmark
play.tv2.dk
09:00
Kazakhstan
Denmark
play.tv2.dk
12:00
England
Ukraine
play.tv2.dk
12:00
Slovenia
San Marino
play.tv2.dk
12:00
Liechtenstein
Iceland
play.tv2.dk
14:45
Malta
Italy
play.tv2.dk
14:45
Northern Ireland
Finland
play.tv2.dk
14:45
Luxembourg
Portugal
play.tv2.dk
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Dominican Republic
Star +
19:00
Atletico San Luis (w)
Necaxa (w)
ESPN 2
19:00
Atletico San Luis (w)
Necaxa (w)
ESPN 2 HD
19:00
Atletico San Luis (w)
Necaxa (w)
Ecuador
play.goltv.tv
16:30
9 de Octubre
Independiente Juniors
play.goltv.tv
12:00
Imbabura
Chacaritas FC
play.goltv.tv
19:00
Macara
Cuniburo
El Salvador
Tigo Sports
21:15
Alianza
CD Platense Municipal
Tigo Sports
17:00
11 Deportivo
FAS
Tigo Sports
17:15
Atletico Marte
Luis Angel Firpo
Tigo Sports
17:30
Chalatenango
AD Isidro Metapan
Tigo Sports HD
21:15
Alianza
CD Platense Municipal
Tigo Sports HD
17:00
11 Deportivo
FAS
Tigo Sports HD
17:15
Atletico Marte
Luis Angel Firpo
Tigo Sports HD
17:30
Chalatenango
AD Isidro Metapan
England
Sky Sports Red Button
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
BT Sport 3
03:00
Perth Glory FC (w)
Melbourne City (w)
BT Sport 3 HD
03:00
Perth Glory FC (w)
Melbourne City (w)
efl.com / iFollow
08:00
Forest Green
Sheffield Wed
Sky Sports Football HD
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
Sky Sports Football
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
BT Sport 2 HD
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
Sky Sports Red Button HD
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
BT Sport 2
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
faplayer.thefa.com
07:40
Manchester City (w)
Chelsea (w)
faplayer.thefa.com
09:00
Aston Villa (w)
Leicester (w)
faplayer.thefa.com
09:00
Reading (w)
Brighton (w)
Channel 4
12:00
England
Ukraine
Channel 4 HD
12:00
England
Ukraine
Viaplay Sports 1 HD
14:45
Northern Ireland
Finland
Estonia
jalgpall.ee
11:00
Tallinn JK Legion
Paide Lm II
Finland
C More Sport 1 HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
C More Sport 1 HD
12:00
England
Ukraine
cmore.fi
09:00
Kazakhstan
Denmark
cmore.fi
12:00
Slovenia
San Marino
cmore.fi
12:00
Liechtenstein
Iceland
cmore.fi
14:45
Malta
Italy
cmore.fi
14:45
Northern Ireland
Finland
cmore.fi
14:45
Luxembourg
Portugal
cmore.fi
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
C More Sport 1
09:00
Kazakhstan
Denmark
C More Sport 1
12:00
England
Ukraine
C More (OTT Platform)
09:00
Kazakhstan
Denmark
C More (OTT Platform)
12:00
England
Ukraine
C More (OTT Platform)
12:00
Slovenia
San Marino
C More (OTT Platform)
12:00
Liechtenstein
Iceland
C More (OTT Platform)
14:45
Malta
Italy
C More (OTT Platform)
14:45
Northern Ireland
Finland
C More (OTT Platform)
14:45
Luxembourg
Portugal
C More (OTT Platform)
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
elisaviihde.fi
07:00
IF Brommapojkarna (w)
IK Uppsala Fotboll (w)
elisaviihde.fi
09:00
Hacken (w)
Djurgarden (w)
elisaviihde.fi
09:00
KIF Orebro DFF (w)
Linkopings (w)
elisaviihde.fi
09:00
Kristianstads DFF (w)
IFK Kalmar (w)
elisaviihde.fi
09:30
Hammarby IF DFF (w)
Vittsjo Gik (w)
France
live.lequipe.fr
09:00
Kazakhstan
Denmark
live.lequipe.fr
12:00
England
Ukraine
live.lequipe.fr
12:00
Slovenia
San Marino
live.lequipe.fr
12:00
Liechtenstein
Iceland
live.lequipe.fr
14:45
Malta
Italy
live.lequipe.fr
14:45
Northern Ireland
Finland
live.lequipe.fr
14:45
Luxembourg
Portugal
live.lequipe.fr
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Canal+ Foot HD
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
Canal+ HD
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
Canal+ Foot
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
Canal+
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
L Equipe HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
L Equipe HD
12:00
England
Ukraine
L Equipe HD
12:00
Slovenia
San Marino
L Equipe HD
12:00
Liechtenstein
Iceland
L Equipe HD
14:45
Malta
Italy
L Equipe HD
14:45
Northern Ireland
Finland
L Equipe HD
14:45
Luxembourg
Portugal
L Equipe HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Germany
DAZN 1 Bar HD
12:00
England
Ukraine
DAZN 1 Bar HD
14:45
Malta
Italy
Magenta Sport (OTT Platform)
07:00
TSV 1860 Munich
Borussia Dortmund II
Magenta Sport (OTT Platform)
08:00
FSV Zwickau
FC Ingolstadt 04
DAZN (OTT Platform)
20:30
Austin Fc
Colorado Rapids
DAZN (OTT Platform)
20:30
Houston Dynamo
New York City FC
DAZN (OTT Platform)
20:30
Minnesota United FC
Vancouver Whitecaps
DAZN (OTT Platform)
20:30
Nashville SC
FC Cincinnati
DAZN (OTT Platform)
20:35
Sporting Kansas City
Seattle Sounders
DAZN (OTT Platform)
21:30
Real Salt Lake
St. Louis City
DAZN (OTT Platform)
22:30
Los Angeles FC
FC Dallas
DAZN (OTT Platform)
22:30
San Jose Earthquakes
Toronto FC
DAZN (OTT Platform)
09:00
Kazakhstan
Denmark
DAZN (OTT Platform)
12:00
England
Ukraine
DAZN (OTT Platform)
12:00
Slovenia
San Marino
DAZN (OTT Platform)
12:00
Liechtenstein
Iceland
DAZN (OTT Platform)
14:45
Malta
Italy
DAZN (OTT Platform)
14:45
Northern Ireland
Finland
DAZN (OTT Platform)
14:45
Luxembourg
Portugal
DAZN (OTT Platform)
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Magentasport.de
07:00
TSV 1860 Munich
Borussia Dortmund II
Magentasport.de
08:00
FSV Zwickau
FC Ingolstadt 04
DAZN.com/de-DE
20:30
Austin Fc
Colorado Rapids
DAZN.com/de-DE
20:30
Houston Dynamo
New York City FC
DAZN.com/de-DE
20:30
Nashville SC
FC Cincinnati
DAZN.com/de-DE
20:35
Sporting Kansas City
Seattle Sounders
DAZN.com/de-DE
21:30
Real Salt Lake
St. Louis City
DAZN.com/de-DE
22:30
Los Angeles FC
FC Dallas
DAZN.com/de-DE
22:30
San Jose Earthquakes
Toronto FC
DAZN.com/de-DE
09:00
Kazakhstan
Denmark
DAZN.com/de-DE
12:00
England
Ukraine
DAZN.com/de-DE
12:00
Slovenia
San Marino
DAZN.com/de-DE
12:00
Liechtenstein
Iceland
DAZN.com/de-DE
14:45
Malta
Italy
DAZN.com/de-DE
14:45
Northern Ireland
Finland
DAZN.com/de-DE
14:45
Luxembourg
Portugal
DAZN.com/de-DE
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Sporttotal.tv
08:00
TSV Havelse
FC St. Pauli II
Sporttotal.tv
09:00
Bremer SV
VfV 06 Hildesheim
Greece
NovaSports Start HD
12:00
Liechtenstein
Iceland
NovaSports Prime HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
NovaSports News HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
NovaSports 2 HD
12:00
Slovenia
San Marino
NovaSports 2 HD
14:45
Luxembourg
Portugal
NovaSports 1 HD
12:00
England
Ukraine
NovaSports 1 HD
14:45
Malta
Italy
NovaSports 3 HD
14:45
Northern Ireland
Finland
NovaSports Prime
09:00
Kazakhstan
Denmark
Guatemala
Tigo Sports
21:00
Malacateco
Guastatoya
Tigo Sports
19:30
Xinabajul
Santa Lucia
Tigo Sports HD
21:00
Malacateco
Guastatoya
Tigo Sports HD
19:30
Xinabajul
Santa Lucia
Hungary
Spiler1 TV
12:00
Slovenia
San Marino
Spiler2 TV HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Spiler2 TV HD
12:00
England
Ukraine
Spiler2 TV HD
14:45
Malta
Italy
Spiler1 TV HD
12:00
Slovenia
San Marino
Arena 4
12:00
Liechtenstein
Iceland
Arena 4
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Arena 4 HD
12:00
Liechtenstein
Iceland
Arena 4 HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Spiler2 TV
09:00
Kazakhstan
Denmark
Spiler2 TV
12:00
England
Ukraine
Spiler2 TV
14:45
Malta
Italy
Indonesia
Vidio TV
09:30
Barito Putera
PSIS Semarang
vidio.com
09:30
Barito Putera
PSIS Semarang
vidio.com/live
09:30
Barito Putera
PSIS Semarang
International
UEFA TV
09:00
Kazakhstan
Denmark
UEFA TV
12:00
Liechtenstein
Iceland
UEFA TV
14:45
Malta
Italy
UEFA TV
14:45
Northern Ireland
Finland
UEFA TV
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
youtube.com.c/concacaf
21:00
Curacao
Canada
youtube.com.c/concacaf
16:00
Antigua аnd Barbuda
Barbados
youtube.com.c/concacaf
16:00
Cuba
Guadeloupe
youtube.com.c/concacaf
18:00
Puerto Rico
Cayman Islands
Israel
Sport 2
14:45
Northern Ireland
Finland
Sport 3
12:00
Liechtenstein
Iceland
Sport 4
14:45
Malta
Italy
Sport 4 HD
14:45
Malta
Italy
Sport 2 HD
14:45
Northern Ireland
Finland
Sport 3 HD
12:00
Liechtenstein
Iceland
Sport 1 HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Sport 1 HD
12:00
England
Ukraine
Sport 1
09:00
Kazakhstan
Denmark
Sport 1
12:00
England
Ukraine
Italy
Sky Sport Calcio HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Eleven Sports Italia
08:30
Lecco
Triestina
Eleven Sports Italia
08:30
Mantova
Juventus (u23)
Eleven Sports Italia
08:30
Pro Patria
AlbinoLeffe
Eleven Sports Italia
08:30
Alessandria
Fiorenzuola
Eleven Sports Italia
08:30
Carrarese
Robur Siena
Eleven Sports Italia
08:30
Cesena
Olbia
Eleven Sports Italia
08:30
Lucchese
Fermana
Eleven Sports Italia
08:30
Pontedera
Imolese
Eleven Sports Italia
08:30
Recanatese
Aquila Montevarchi
Eleven Sports Italia
08:30
San Donato
Gubbio
Eleven Sports Italia
08:30
Torres
Matelica
Eleven Sports Italia
08:30
Vis Pesaro
Virtus Entella
Eleven Sports Italia
08:30
Catanzaro
Pescara
Eleven Sports Italia
11:30
L. R. Vicenza
Arzignano Valchiampo
Eleven Sports Italia
11:30
Piacenza
Novara
Eleven Sports Italia
11:30
San Giuliano City
Pro Vercelli
Eleven Sports Italia
11:30
Virtus Verona
Pergolettese
Eleven Sports Italia
11:30
Virtus Francavilla
Monopoli
Sky Sport Uno HD
12:00
England
Ukraine
Sky Sport Calcio
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Sky Sport Uno
12:00
England
Ukraine
Sky Sport Football
09:00
Kazakhstan
Denmark
Sky Sport Football HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
RAI 1
14:45
Malta
Italy
RAI 1 HD
14:45
Malta
Italy
20 Mediaset HD
12:00
England
Ukraine
TIMVision
06:30
Parma Calcio 1913
Sassuolo (w)
TIMVision
08:30
AC Milan (w)
Fiorentina (w)
TIMVision HD
06:30
Parma Calcio 1913
Sassuolo (w)
TIMVision HD
08:30
AC Milan (w)
Fiorentina (w)
timvision.it
06:30
Parma Calcio 1913
Sassuolo (w)
timvision.it
08:30
AC Milan (w)
Fiorentina (w)
20 Mediaset
12:00
England
Ukraine
Japan
DAZN (OTT Platfrom)
00:00
INAC Kobe Leonessa (w)
Sanfrecce Hiroshima R. (w)
DAZN (OTT Platfrom)
00:00
Sendai (w)
NTV Beleza (w)
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Iwaki FC
Machida Zelvia
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Renofa Yamaguchi
Fujieda MYFC
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Omiya Ardija Ventus (w)
Nojima Stella (w)
DAZN (OTT Platfrom)
02:00
Mito HollyHock
Ventforet Kofu
DAZN (OTT Platfrom)
09:00
Kazakhstan
Denmark
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
England
Ukraine
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Slovenia
San Marino
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Liechtenstein
Iceland
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Malta
Italy
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Northern Ireland
Finland
DAZN (OTT Platfrom)
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
DAZN (OTT Platfrom)
04:00
FC Ryukyu
Fukushima United
DAZN (OTT Platfrom)
02:00
Ehime FC
FC Osaka
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Giravanz Kitakyushu
FC Imabari
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Kataller Toyama
Nagano Parceiro
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Matsumoto Yamaga
Tegevajaro Miyazaki
DAZN (OTT Platfrom)
01:00
Vanraure Hachinohe
FC Gifu
DAZN (OTT Platfrom)
00:00
Gainare Tottori
Kamatamare Sanuki
DAZN (OTT Platfrom)
00:00
Kagoshima United
Sagamihara
DAZN (OTT Platfrom)
00:00
Nara Club
YSCC
DAZN.com/en-JP
00:00
INAC Kobe Leonessa (w)
Sanfrecce Hiroshima R. (w)
DAZN.com/en-JP
00:00
Sendai (w)
NTV Beleza (w)
DAZN.com/en-JP
01:00
Iwaki FC
Machida Zelvia
DAZN.com/en-JP
01:00
Renofa Yamaguchi
Fujieda MYFC
DAZN.com/en-JP
01:00
Omiya Ardija Ventus (w)
Nojima Stella (w)
DAZN.com/en-JP
02:00
Mito HollyHock
Ventforet Kofu
DAZN.com/en-JP
09:00
Kazakhstan
Denmark
DAZN.com/en-JP
12:00
England
Ukraine
DAZN.com/en-JP
12:00
Slovenia
San Marino
DAZN.com/en-JP
12:00
Liechtenstein
Iceland
DAZN.com/en-JP
14:45
Malta
Italy
DAZN.com/en-JP
14:45
Northern Ireland
Finland
DAZN.com/en-JP
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
DAZN.com/en-JP
04:00
FC Ryukyu
Fukushima United
DAZN.com/en-JP
02:00
Ehime FC
FC Osaka
DAZN.com/en-JP
01:00
Giravanz Kitakyushu
FC Imabari
DAZN.com/en-JP
01:00
Kataller Toyama
Nagano Parceiro
DAZN.com/en-JP
01:00
Matsumoto Yamaga
Tegevajaro Miyazaki
DAZN.com/en-JP
01:00
Vanraure Hachinohe
FC Gifu
DAZN.com/en-JP
00:00
Gainare Tottori
Kamatamare Sanuki
DAZN.com/en-JP
00:00
Kagoshima United
Sagamihara
DAZN.com/en-JP
00:00
Nara Club
YSCC
soccer.skyperfectv.co.jp
01:00
Hiroshima
Nagoya Grampus
soccer.skyperfectv.co.jp
01:00
Yokohama FC
Vissel Kobe
soccer.skyperfectv.co.jp
01:00
Albirex Niigata
Kashima Antlers
soccer.skyperfectv.co.jp
02:00
Sagan Tosu
Yokohama F. Marinos
soccer.skyperfectv.co.jp
02:00
Kawasaki Frontale
Shonan Bellmare
soccer.skyperfectv.co.jp
02:00
Urawa
Shimizu
soccer.skyperfectv.co.jp
02:00
Avispa Fukuoka
Kashiwa Reysol
soccer.skyperfectv.co.jp
02:00
FC Tokyo
Kyoto Sanga
Fuji TV HD
02:00
G-Osaka
C-Osaka
Kazakhstan
KazSport
09:00
Kazakhstan
Denmark
KazSport
12:00
England
Ukraine
KazSport
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
KazSport HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
KazSport HD
12:00
England
Ukraine
KazSport HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Liechtenstein
landeskanal.li
12:00
Liechtenstein
Iceland
Lithuania
play.tv3.lt
10:00
Nfa Kaunas
FK Garliava
play.tv3.lt
07:00
FK Silas
FK Panevezys B
play.tv3.lt
06:00
Vilnius BFA
FK Ekranas
Luxembourg
2.RTLlu
14:45
Luxembourg
Portugal
Malaysia
Astro Supersport 1
12:00
Slovenia
San Marino
Astro Supersport 1 HD
12:00
Slovenia
San Marino
beIN Sports
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
beIN Sports
03:00
Perth Glory FC (w)
Melbourne City (w)
beIN Sports HD
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
beIN Sports HD
03:00
Perth Glory FC (w)
Melbourne City (w)
Astro Supersport 3
12:00
England
Ukraine
Astro Supersport 3 HD
12:00
England
Ukraine
Astro Supersport 2
12:00
Liechtenstein
Iceland
Astro Supersport 2 HD
12:00
Liechtenstein
Iceland
Mexico
ESPN 2 HD
19:00
Atletico San Luis (w)
Necaxa (w)
Fox Sports HD
19:00
Santos Laguna (w)
Atlas (w)
ESPN 2
19:00
Atletico San Luis (w)
Necaxa (w)
Fox Sports
19:00
Santos Laguna (w)
Atlas (w)
Star +
19:00
Atletico San Luis (w)
Necaxa (w)
Netherlands
ESPN 3
08:30
Willem II
MVV
ESPN 3 HD
08:30
Willem II
MVV
ESPN 2 HD
08:30
Heracles
Den Bosch
ESPN 2
08:30
Heracles
Den Bosch
ESPN HD
06:15
Ajax (w)
VV Alkmaar (w)
ESPN
06:15
Ajax (w)
VV Alkmaar (w)
Northern Ireland
Sky Sports Football
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
Sky Sports Football HD
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
BT Sport 2 HD
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
BT Sport 3 HD
03:00
Perth Glory FC (w)
Melbourne City (w)
BT Sport 3
03:00
Perth Glory FC (w)
Melbourne City (w)
BT Sport 2
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
Channel 4
12:00
England
Ukraine
Channel 4 HD
12:00
England
Ukraine
Viaplay Sports 1 HD
14:45
Northern Ireland
Finland
Norway
TV2 Sport Premium 2
12:00
Liechtenstein
Iceland
TV 2 Sport 1 HD
10:00
Azerbaijan (u21)
Slovenia (u21)
play.tv2.no
09:00
Kazakhstan
Denmark
play.tv2.no
12:00
England
Ukraine
play.tv2.no
12:00
Slovenia
San Marino
play.tv2.no
12:00
Liechtenstein
Iceland
play.tv2.no
14:45
Malta
Italy
play.tv2.no
14:45
Northern Ireland
Finland
play.tv2.no
14:45
Luxembourg
Portugal
play.tv2.no
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Paraguay
Tigo Sports HD
17:00
Sportivo Luqueno
Tacuary
Tigo Sports HD
19:30
Resistencia
Sportivo Trinidense
Tigo Sports
17:00
Sportivo Luqueno
Tacuary
Tigo Sports
19:30
Resistencia
Sportivo Trinidense
Peru
GolPeru HD
17:00
Sport Boys
Alianza Atletico
play.goltv.tv
16:30
Asociacion Deportiva Tarma
FBC Melgar
play.goltv.tv
14:00
Atletico Grau
Alianza Lima
play.goltv.tv
12:00
Deportivo Municipal
Union Comercio
play.goltv.tv
21:00
Cesar Vallejo
Sport Huancayo
play.goltv.tv
19:00
Deportivo Garcilaso
C.A. Mannucci
play.goltv.tv
17:00
Sport Boys
Alianza Atletico
GOL TV
16:30
Asociacion Deportiva Tarma
FBC Melgar
GOL TV
14:00
Atletico Grau
Alianza Lima
GOL TV
12:00
Deportivo Municipal
Union Comercio
GOL TV
21:00
Cesar Vallejo
Sport Huancayo
GOL TV
19:00
Deportivo Garcilaso
C.A. Mannucci
GOL TV
17:00
Sport Boys
Alianza Atletico
Poland
Polsat Sport News
09:00
Kazakhstan
Denmark
Polsat Sport Fight HD
14:45
Malta
Italy
Polsat Sport Extra
12:00
England
Ukraine
Polsat Sport Extra HD
12:00
England
Ukraine
Polsat Sport News HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Polsat Sport Premium 1 HD
14:45
Luxembourg
Portugal
Polsat Sport Premium 2 HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
polsatboxgo.pl
09:00
Stomil Olsztyn
Motor Lublin
polsatboxgo.pl
09:00
Kazakhstan
Denmark
polsatboxgo.pl
12:00
England
Ukraine
polsatboxgo.pl
12:00
Slovenia
San Marino
polsatboxgo.pl
12:00
Liechtenstein
Iceland
polsatboxgo.pl
14:45
Malta
Italy
polsatboxgo.pl
14:45
Northern Ireland
Finland
polsatboxgo.pl
14:45
Luxembourg
Portugal
polsatboxgo.pl
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Polsat Sport Fight
14:45
Malta
Italy
Portugal
Sport TV 6 HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Sport TV 1
09:00
Kazakhstan
Denmark
Sport TV 1 HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Sport TV 2 HD
12:00
Liechtenstein
Iceland
Sport TV 5 HD
14:45
Northern Ireland
Finland
Sport TV 4 HD
12:00
Slovenia
San Marino
Eleven Sports 2
08:00
Eibar
FC Andorra
Eleven Sports 2
10:15
Zaragoza
Albacete
Eleven Sports 2
12:30
Granada CF
Oviedo
Eleven Sports 2 HD
08:00
Eibar
FC Andorra
Eleven Sports 2 HD
10:15
Zaragoza
Albacete
Eleven Sports 2 HD
12:30
Granada CF
Oviedo
Sport TV 2
12:00
Liechtenstein
Iceland
Sport TV 5
14:45
Northern Ireland
Finland
Sport TV 6
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Sport TV 4
12:00
Slovenia
San Marino
Rep. Of Ireland
Sky Sports Football
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
Sky Sports Football HD
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
BT Sport 3
03:00
Perth Glory FC (w)
Melbourne City (w)
BT Sport 3 HD
03:00
Perth Glory FC (w)
Melbourne City (w)
BT Sport 2 HD
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
BT Sport 2
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
Channel 4
12:00
England
Ukraine
Channel 4 HD
12:00
England
Ukraine
Viaplay Sports 1 HD
14:45
Northern Ireland
Finland
Romania
Prima TV HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Prima TV HD
12:00
England
Ukraine
Prima TV HD
12:00
Slovenia
San Marino
Prima TV HD
14:45
Malta
Italy
Prima TV HD
14:45
Northern Ireland
Finland
Prima TV HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Prima Sport 4 HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Prima Sport 1 HD
12:00
England
Ukraine
Prima Sport 3 HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Prima Sport 3 HD
12:00
Slovenia
San Marino
Prima Sport 3 HD
14:45
Northern Ireland
Finland
Prima Sport 2 HD
14:45
Malta
Italy
Digi Sport 1 HD
12:00
England
Ukraine
Digi Sport 1 HD
14:45
Luxembourg
Portugal
Digi Sport 1
12:00
England
Ukraine
Digi Sport 1
14:45
Luxembourg
Portugal
Prima Sport 1
12:00
England
Ukraine
Digi Sport 2
14:45
Malta
Italy
Digi Sport 2 HD
14:45
Malta
Italy
Digi Sport 3 HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Digi Sport 3 HD
12:00
Slovenia
San Marino
Digi Sport 3 HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Prima Sport 3
09:00
Kazakhstan
Denmark
Prima Sport 3
12:00
Slovenia
San Marino
Prima Sport 3
14:45
Northern Ireland
Finland
Prima Sport 4
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Digi Sport 3
09:00
Kazakhstan
Denmark
Digi Sport 3
12:00
Slovenia
San Marino
Digi Sport 3
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
primatv.ro
09:00
Kazakhstan
Denmark
primatv.ro
12:00
England
Ukraine
primatv.ro
12:00
Slovenia
San Marino
primatv.ro
12:00
Liechtenstein
Iceland
primatv.ro
14:45
Malta
Italy
primatv.ro
14:45
Northern Ireland
Finland
primatv.ro
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Russia
Match! Premier HD
11:05
Russia
Iraq
Match! Premier HD
13:00
Baltika
Kamaz Chelny
Match! TV HD
11:05
Russia
Iraq
Match! TV HD
13:00
Baltika
Kamaz Chelny
Match! Premier
11:05
Russia
Iraq
Match! Premier
13:00
Baltika
Kamaz Chelny
Match! TV
11:05
Russia
Iraq
Match! TV
13:00
Baltika
Kamaz Chelny
matchtv.ru
11:05
Russia
Iraq
matchtv.ru
13:00
Baltika
Kamaz Chelny
Okko Sport
09:00
Kazakhstan
Denmark
Okko Sport
12:00
England
Ukraine
Okko Sport
12:00
Slovenia
San Marino
Okko Sport
12:00
Liechtenstein
Iceland
Okko Sport
14:45
Malta
Italy
Okko Sport
14:45
Northern Ireland
Finland
Okko Sport
14:45
Luxembourg
Portugal
Okko Sport
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
okko.sport
09:00
Kazakhstan
Denmark
okko.sport
12:00
England
Ukraine
okko.sport
12:00
Slovenia
San Marino
okko.sport
12:00
Liechtenstein
Iceland
okko.sport
14:45
Malta
Italy
okko.sport
14:45
Northern Ireland
Finland
okko.sport
14:45
Luxembourg
Portugal
okko.sport
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Sportbox.ru
11:05
Russia
Iraq
San Marino
RTV Sport HD
12:00
Slovenia
San Marino
Scotland
matchcenter.spfl.co.uk
11:15
Raith Rovers
Hamilton Academical
Sky Sports Football
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
Sky Sports Football HD
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
BT Sport 3
03:00
Perth Glory FC (w)
Melbourne City (w)
BT Sport 3 HD
03:00
Perth Glory FC (w)
Melbourne City (w)
BT Sport 2 HD
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
BT Sport 2
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
Channel 4
12:00
England
Ukraine
Channel 4 HD
12:00
England
Ukraine
Viaplay Sports 1 HD
14:45
Northern Ireland
Finland
Serbia
Arena Sport 3
14:45
Northern Ireland
Finland
Arena Sport 2
12:00
Liechtenstein
Iceland
Arena Sport 2
14:45
Luxembourg
Portugal
Arena Sport 1
12:00
Slovenia
San Marino
SportKlub 4
13:00
Eyupspor
Rizespor
SportKlub 6
09:00
Kazakhstan
Denmark
SportKlub 6
12:00
England
Ukraine
SportKlub 6
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
SportKlub 7
12:00
Slovenia
San Marino
SportKlub 7
14:45
Malta
Italy
SportKlub 9
12:00
Liechtenstein
Iceland
SportKlub 10
14:45
Northern Ireland
Finland
Arena Sport Premium 1 HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
Arena Sport Premium 1 HD
14:45
Malta
Italy
Arena Sport Premium 2 HD
12:00
England
Ukraine
Arena Sport Premium 2 HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Arena Sport 1 HD
12:00
Slovenia
San Marino
Arena Sport 2 HD
12:00
Liechtenstein
Iceland
Arena Sport 2 HD
14:45
Luxembourg
Portugal
Arena Sport 3 HD
14:45
Northern Ireland
Finland
Arena Sport Premium 1
09:00
Kazakhstan
Denmark
Arena Sport Premium 1
14:45
Malta
Italy
Arena Sport Premium 2
12:00
England
Ukraine
Arena Sport Premium 2
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Slovakia
nike.sk
07:00
STK 1914 Samorin
FK Kosice
nike.sk
04:30
Slovan Bratislava B
Spartak Myjava
RTVS Sport HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Slovenia
SportKlub 1
09:00
Kazakhstan
Denmark
SportKlub 1
12:00
England
Ukraine
SportKlub 1
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
SportKlub 3
12:00
Liechtenstein
Iceland
SportKlub 3
14:45
Malta
Italy
SportKlub 5
14:45
Northern Ireland
Finland
Arena Sport 1
15:00
Las Palmas
Sporting Gijon
nzs.si
09:00
Jadran Dekani
Krka
nzs.si
09:00
NK Dob
Primorje
South Africa
SuperSport MaXimo 3
09:00
Lesotho
Zambia
SuperSport OTT 2
12:00
Liechtenstein
Iceland
SuperSport PSL HD
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
DStv Now
12:00
Sao Tome and Principe
Sierra Leone
DStv Now
09:00
Lesotho
Zambia
SuperSport Football HD
12:00
Sao Tome and Principe
Sierra Leone
SuperSport Football HD
14:45
Northern Ireland
Finland
dstv.com
09:00
Kazakhstan
Denmark
dstv.com
12:00
England
Ukraine
dstv.com
12:00
Liechtenstein
Iceland
dstv.com
14:45
Malta
Italy
dstv.com
14:45
Northern Ireland
Finland
dstv.com
14:45
Luxembourg
Portugal
dstv.com
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
SuperSport MaXimo 360 HD
12:00
Sao Tome and Principe
Sierra Leone
SuperSport MaXimo 3 HD
09:00
Lesotho
Zambia
Spain
Vamos HD
15:00
Las Palmas
Sporting Gijon
M+ LaLiga 2 HD
12:30
Villarreal B
Huesca
M+ LaLiga 2
10:15
Ponferradina
Mirandes
M+ LaLiga 2
12:30
Villarreal B
Huesca
Liga SmartBank
08:00
Eibar
FC Andorra
Liga SmartBank
10:15
Zaragoza
Albacete
Liga SmartBank
12:30
Granada CF
Oviedo
Liga SmartBank
15:00
Las Palmas
Sporting Gijon
Liga SmartBank HD
08:00
Eibar
FC Andorra
Liga SmartBank HD
10:15
Zaragoza
Albacete
Liga SmartBank HD
12:30
Granada CF
Oviedo
Liga SmartBank HD
15:00
Las Palmas
Sporting Gijon
DAZN.com/es-ES
06:00
Alaves (w)
Atletico Madrid (w)
DAZN.com/es-ES
06:00
Levante Las Planas (w)
Madrid CFF (w)
DAZN.com/es-ES
10:00
Valencia (w)
Alhama Cf (w)
DAZN.com/es-ES
12:00
Levante (w)
Real Sociedad (w)
LaLiga TV Bar
08:00
Eibar
FC Andorra
LaLiga TV Bar
10:15
Zaragoza
Albacete
LaLiga TV Bar
12:30
Granada CF
Oviedo
LaLiga TV Bar
15:00
Las Palmas
Sporting Gijon
LaLiga TV Bar HD
08:00
Eibar
FC Andorra
LaLiga TV Bar HD
10:15
Zaragoza
Albacete
LaLiga TV Bar HD
12:30
Granada CF
Oviedo
LaLiga TV Bar HD
15:00
Las Palmas
Sporting Gijon
Vamos
15:00
Las Palmas
Sporting Gijon
Liga SmartBank 2
10:15
Ponferradina
Mirandes
Liga SmartBank 2
12:30
Villarreal B
Huesca
Liga SmartBank 2 HD
10:15
Ponferradina
Mirandes
Liga SmartBank 2 HD
12:30
Villarreal B
Huesca
DAZN (OTT Platfrom)
06:00
Alaves (w)
Atletico Madrid (w)
DAZN (OTT Platfrom)
06:00
Levante Las Planas (w)
Madrid CFF (w)
DAZN (OTT Platfrom)
10:00
Valencia (w)
Alhama Cf (w)
DAZN (OTT Platfrom)
12:00
Levante (w)
Real Sociedad (w)
laligasportstv.com
08:00
Eibar
FC Andorra
laligasportstv.com
10:15
Ponferradina
Mirandes
laligasportstv.com
10:15
Zaragoza
Albacete
laligasportstv.com
12:30
Granada CF
Oviedo
laligasportstv.com
12:30
Villarreal B
Huesca
InsStat TV
06:00
AD Merida
Fuenlabrada
InsStat TV
06:00
Alcorcon
Ad Ceuta Fc
InsStat TV
06:00
UD Badajoz
Unionistas de Salamanca
InsStat TV
06:00
Real Linense
Real Madrid Castilla
InsStat TV
06:00
Atletico Baleares
Athletic Club B
InsStat TV
06:00
Cf Intercity
Amorebieta
InsStat TV
06:00
Numancia
Murcia
InsStat TV
06:00
Osasuna B
Alcoyano
InsStat TV
10:00
Rayo Majadahonda
Pontevedra
InsStat TV
10:00
La Nucia
UD Logrones
InsStat TV
12:00
San Sebastian De Los Reyes
Cultural Leonesa
InsStat TV
12:00
Castellon
Gimnastic Tarragona
InsStat TV
12:00
UD Cornella
Real Union
InsStat TV
13:00
Deportivo La Coruna
Celta Vigo B
InsStat TV
12:00
San Fernando
Internacional de Madrid
Sweden
C More (OTT Platform)
20:30
Austin Fc
Colorado Rapids
C More (OTT Platform)
20:30
Houston Dynamo
New York City FC
C More (OTT Platform)
20:30
Minnesota United FC
Vancouver Whitecaps
C More (OTT Platform)
20:30
Nashville SC
FC Cincinnati
C More (OTT Platform)
20:35
Sporting Kansas City
Seattle Sounders
C More (OTT Platform)
21:30
Real Salt Lake
St. Louis City
C More (OTT Platform)
22:30
Los Angeles FC
FC Dallas
C More (OTT Platform)
22:30
San Jose Earthquakes
Toronto FC
C More (OTT Platform)
13:00
Sweden (u21)
Colombia (u21)
cmore.se
20:30
Austin Fc
Colorado Rapids
cmore.se
20:30
Houston Dynamo
New York City FC
cmore.se
20:30
Minnesota United FC
Vancouver Whitecaps
cmore.se
20:30
Nashville SC
FC Cincinnati
cmore.se
20:35
Sporting Kansas City
Seattle Sounders
cmore.se
21:30
Real Salt Lake
St. Louis City
cmore.se
22:30
Los Angeles FC
FC Dallas
cmore.se
22:30
San Jose Earthquakes
Toronto FC
cmore.se
13:00
Sweden (u21)
Colombia (u21)
TV6 HD
09:30
Hammarby IF DFF (w)
Vittsjo Gik (w)
TV6
09:30
Hammarby IF DFF (w)
Vittsjo Gik (w)
C More Fotboll HD
13:00
Sweden (u21)
Colombia (u21)
fanseat.com
07:00
IF Brommapojkarna (w)
IK Uppsala Fotboll (w)
fanseat.com
09:00
Hacken (w)
Djurgarden (w)
fanseat.com
09:00
KIF Orebro DFF (w)
Linkopings (w)
fanseat.com
09:00
Kristianstads DFF (w)
IFK Kalmar (w)
fanseat.com
09:30
Hammarby IF DFF (w)
Vittsjo Gik (w)
C More Fotboll
13:00
Sweden (u21)
Colombia (u21)
Turkey
TRT Spor
13:00
Eyupspor
Rizespor
TRT Spor
06:30
BB Bodrumspor
Erzurum BB
beIN Sports Max 1
13:00
Eyupspor
Rizespor
beIN Sports Max 1
06:30
BB Bodrumspor
Erzurum BB
S Sport Plus
09:00
Kazakhstan
Denmark
S Sport Plus
12:00
England
Ukraine
S Sport Plus
12:00
Slovenia
San Marino
S Sport Plus
12:00
Liechtenstein
Iceland
S Sport Plus
14:45
Malta
Italy
S Sport Plus
14:45
Northern Ireland
Finland
S Sport Plus
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
beIN Sports Max 1 HD
13:00
Eyupspor
Rizespor
beIN Sports Max 1 HD
06:30
BB Bodrumspor
Erzurum BB
S Sport 2 HD
09:00
Kazakhstan
Denmark
S Sport 2 HD
12:00
England
Ukraine
S Sport 2 HD
14:45
Malta
Italy
TRT Spor HD
13:00
Eyupspor
Rizespor
TRT Spor HD
06:30
BB Bodrumspor
Erzurum BB
S Sport 2
09:00
Kazakhstan
Denmark
S Sport 2
12:00
England
Ukraine
S Sport 2
14:45
Malta
Italy
Ukraine
MEGOGO (OTT Platform)
09:00
Kazakhstan
Denmark
MEGOGO (OTT Platform)
12:00
England
Ukraine
MEGOGO (OTT Platform)
12:00
Slovenia
San Marino
MEGOGO (OTT Platform)
12:00
Liechtenstein
Iceland
MEGOGO (OTT Platform)
14:45
Malta
Italy
MEGOGO (OTT Platform)
14:45
Northern Ireland
Finland
MEGOGO (OTT Platform)
14:45
Luxembourg
Portugal
MEGOGO (OTT Platform)
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Megogo futbol 1
09:00
Kazakhstan
Denmark
Megogo futbol 1
12:00
England
Ukraine
Megogo futbol 1
14:45
Malta
Italy
Megogo futbol 3
12:00
Slovenia
San Marino
Megogo futbol 3
14:45
Slovakia
Bosnia and Herzegovina
Megogo futbol 2
12:00
Liechtenstein
Iceland
Megogo futbol 2
14:45
Luxembourg
Portugal
megogo futbol 4
14:45
Northern Ireland
Finland
Uruguay
VTV Plus HD
09:00
Fenix
Boston River
VTV Plus HD
17:00
Nacional De Football
CA River Plate
VTV Plus HD
19:30
La Luz
Racing Montevideo
play.goltv.tv
09:00
Fenix
Boston River
play.goltv.tv
17:00
Nacional De Football
CA River Plate
play.goltv.tv
19:30
La Luz
Racing Montevideo
VTV Plus
09:00
Fenix
Boston River
VTV Plus
17:00
Nacional De Football
CA River Plate
VTV Plus
19:30
La Luz
Racing Montevideo
Venezuela
play.goltv.tv
16:00
Heroes De Falcon Fc
TFC Maracaibo
play.goltv.tv
15:30
Dynamo Puerto FC
Atletico La Cruz
play.goltv.tv
16:00
Real Frontera
Academia Rey
play.goltv.tv
16:00
Academia Anzoategui
Deportivo Nueva Esparta
Wales
BT Sport 3 HD
03:00
Perth Glory FC (w)
Melbourne City (w)
Sky Sports Football HD
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
BT Sport 2 HD
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
BT Sport 2
01:00
Melbourne Victory (w)
Brisbane Roar FC (w)
Sky Sports Arena HD
11:15
Montpellier (w)
Paris Saint Germain (w)
Channel 4
12:00
England
Ukraine
Channel 4 HD
12:00
England
Ukraine
Viaplay Sports 1 HD
14:45
Northern Ireland
Finland
Advertisement