Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
England - Premier League
1
13:00
fin
 
 
 
 
4
West Ham United
2
 
Brentford
 
Italy - Serie A
1
10:30
fin
 
 
 
 
3
Roma
2
 
Torino
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
Fiorentina
1
 
Lazio
 
Portugal - Liga Portugal
1
13:15
fin
 
 
 
 
0
Boavista
4
 
Sporting Braga
 
Argentina - Copa De La Liga Profesional
1
17:30
fin
 
 
 
 
2
Velez Sarsfield
2
 
Tigre
1
15:30
fin
 
 
 
 
3
Argentinos Juniors
1
 
Platense
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Defensa y Justicia
1
 
Deportivo Riestra
1
17:45
fin
 
 
 
 
0
Central Cordoba Santiago
0
 
Atletico Tucuman
 
Bulgaria - Parva Liga
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Beroe
2
 
Ludogorets
 
Spain - Laliga
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Girona
0
 
Rayo Vallecano
Advertisement
 
Turkey - Super Lig
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Galatasaray
1
 
Antalyaspor
 
Cyprus - Cyta Championship - Relegation Group
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Apollon
1
 
Doxa
 
World - Friendly International
1
04:00
fin
 
 
 
 
0
South Korea U16
3
 
England U16
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Georgia U19
3
 
Israel U19
 
Ukraine - Premier League
1
04:00
fin
 
 
 
 
1
Zorya
0
 
Vorskla
1
04:00
fin
 
 
 
 
0
Oleksandriya
0
 
Shakhtar Donetsk
1
06:30
fin
 
 
 
 
1
Obolon Kiev
1
 
Chornomorets Odessa
 
Denmark - Superliga
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
FC Copenhagen
0
 
Nordsjaelland
 
Colombia - Primera A - Apertura
1
18:20
fin
 
 
 
 
1
Deportivo Cali
2
 
Deportes Tolima
1
16:10
fin
 
 
 
 
1
Boyaca Chico
2
 
Santa Fe
 
Paraguay - Primera Division - Apertura
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Libertad
1
 
Tacuary
Advertisement
 
Romania - Liga 1
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
CS U Craiova
1
 
Voluntari
 
France - Ligue 2
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
Caen
0
 
Angers
 
Sweden - Svenska Cupen
1
10:30
fin
 
 
 
 
3
Hammarby
1
 
GIF Sundsvall
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Brommapojkarna
0
 
Ostersund
1
10:30
fin
 
 
 
 
3
Landskrona
2
 
Hacken
 
Hungary - Merkantil Bank Liga
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Gyor
1
 
Nyiregyhaza Spartacus
 
Portugal - Liga Portugal 2
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Pacos de Ferreira
0
 
Feirense
 
France - National
1
10:30
fin
 
 
 
 
3
Dijon
1
 
Nancy
 
Egypt - Premier League
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Arab Contractors
1
 
Al Masry
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
El Gounah
0
 
Ismaily
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
ZED
1
 
Enppi
 
Jordan - Premier League
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Al Ahli
0
 
Al Wihdat
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Al Salt
3
 
Al-Faisaly Amman
1
07:00
fin
 
 
 
 
4
Al Ramtha
2
 
Moghayer Al Sarhan
 
Bosnia And Herzegovina - Liga Bih
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Siroki Brijeg
0
 
Zeljeznicar
 
Serbia - Super Liga
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Mladost Lucani
0
 
Vozdovac
 
Indonesia - Liga 1
1
05:00
fin
 
 
 
 
4
Pusamania Borneo
0
 
Bhayangkara Utd
1
01:00
fin
 
 
 
 
3
Arema ISL
2
 
Persija ISL
1
05:00
fin
 
 
 
 
3
Madura United
2
 
TIRA Persikabo
 
Colombia - Primera B - Apertura
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Leones
3
 
Tigres
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Real Soacha
1
 
Inter Palmira
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Boca Juniors
0
 
Barranquilla
 
Poland - Ekstraklasa
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Warta Poznan
0
 
Radomiak Radom
 
Australia - Npl Victoria
1
01:30
fin
 
 
 
 
1
South Melbourne
0
 
Hume City
 
India - Santosh Trophy - Final Group
1
02:00
fin
 
 
 
 
2
Railways
1
 
Maharashtra
1
06:30
fin
 
 
 
 
0
Karnataka
1
 
Manipur
 
World - Friendly International Women
1
03:00
fin
 
 
 
 
1
Sweden U18 W
2
 
Morocco U20 W
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Netherlands U23 W
1
 
England U23 W
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Belgium U19 W
3
 
Switzerland U19 W
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Portugal U23 W
3
 
Italy U23 W
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Portugal U18 W
1
E
 
Czech Republic U19 W
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Argentina U17 W
1
 
Paraguay U17 W
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Bolivia W
3
 
Peru W
 
Israel - Liga Alef North
1
04:00
fin
 
 
 
 
3
Hapoel Bnei Zalafa
1
 
Hapoel Bueine
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Maccabi Ahi Nazareth
2
 
Tzeirei Kafr Kanna
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
M. Kiryat Ata-Bialik
1
 
Tzeirey Um El Fahem
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
H. Migdal HaEmek
1
 
Hapoel Kaukab
1
05:45
fin
 
 
 
 
1
Maccabi Nujeidat Ahmad
2
 
Ironi Baka
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Kfar Kana
1
 
Tayibe
1
06:05
fin
 
 
 
 
0
Ironi Nesher
3
 
Kiryat Yam
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
MS Tira
1
 
H. Raanana
 
Israel - Liga Alef South
1
04:30
fin
 
 
 
 
0
Ironi Modiin
2
 
Agudat Sport Ashdod
1
05:55
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Lod
3
 
MS Dimona
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Maccabi Shaarayim
0
 
Shimshon Kafr Qasim
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Hapoel Kfar Shalem
2
 
M. Ironi Kiryat Malachi
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Maccabi Yavne
1
 
H. Bikat Hayarden
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Agudat Sport Nordia Jerusalem
1
 
Hapoel Marmorek
1
11:45
fin
 
 
 
 
1
M. Ironi Ashdod
0
 
Hapoel Herzliya
1
11:45
fin
 
 
 
 
0
Holon Yermiyahu
1
 
Shimshon Tel Aviv
 
Bulgaria - Vtora Liga
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
CSKA 1948 Sofia II
1
 
Dobrudzha 1919
 
England - Professional Development League
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Colchester U21
0
 
Cardiff U21
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
Crewe U21
3
 
Wigan U21
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Coventry U21
1
 
Birmingham U21
1
06:30
fin
 
 
 
 
2
Charlton U21
3
 
Watford U21
 
Albania - First Division
1
05:30
fin
 
 
 
 
0
Bylis Ballsh
0
 
AF Elbasani
 
Greece - Super League 2
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Niki Volos
2
 
Karditsa
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Panathinaikos B
0
 
Ionikos
 
Italy - Primavera 1
1
06:00
fin
 
 
 
 
5
Fiorentina U19
0
 
Bologna U19
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Torino U19
4
 
Atalanta U19
 
Saudi Arabia - Division 1
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Al Kholood
1
 
Al Arabi
1
08:15
fin
 
 
 
 
0
Al Safa
0
 
Al Ain
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Jeddah
3
 
Al Jabalain
 
World - Club Friendly
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Aksu
3
 
Tyumen
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Bjarg
1
 
Asane 2
1
23:00
fin
 
 
 
 
4
Yenisey
1
 
Yenisey 2
1
23:00
fin
 
 
 
 
2
Christchurch
1
 
Coastal Spirit
 
India - ISL
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
East Bengal
0
 
Chennaiyin
 
Italy - Serie D - Group I
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Akragas
0
 
Real Casalnuovo
 
Slovenia - Prva Liga
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
NK Bravo
0
 
Koper
 
Armenia - Premier League
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Noah
0
 
Shirak
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Al Ettifaq
2
 
Al Hilal
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Al Ittihad
1
 
Al Wahda
 
Spain - Tercera Rfef - Group 6
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Castellon II
2
 
Villarreal III
 
Romania - Liga 2
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Csikszereda
1
 
FC Arges
 
Africa - Olympic Games Women - Qualification
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Nigeria W
0
 
Cameroon W
 
Kuwait - Super Cup
1
08:10
fin
 
 
 
 
2
Al Kuwait
1
 
Kazma
 
Bahrain - King'S Cup
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Al-Muharraq
0
 
Al Khalidiyah
 
Albania - Superliga
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Dinamo Tirana
1
 
Vllaznia Shkoder
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Tirana
1
 
Laci
 
Iceland - League Cup
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
Hafnarfjordur
4
 
Keflavik
 
Israel - Leumit League
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Ironi Kiryat Shmona
1
 
Ihud Bnei Shfaram
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Ironi Ramat HaSharon
1
 
Hapoel Ramat Gan
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
MS Kafr Qasim
3
 
Hapoel Kfar Saba
 
Poland - Division 1
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Chrobry Glogow
1
 
Gornik Leczna
 
Turkey - 1. Lig
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Sanliurfaspor
0
 
Tuzlaspor
 
Mauritania - Ligue 1
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Pompiers
5
 
Douane
1
12:50
fin
 
 
 
 
1
Nouakchott King's
1
 
Concorde
 
Israel - Ligat Ha'Al
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Maccabi Bnei Raina
1
 
Hapoel Petah Tikva
 
Netherlands - Eerste Divisie
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Jong Ajax
3
 
Telstar
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Jong AZ
3
 
NAC Breda
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Jong PSV
1
 
Dordrecht
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Jong Utrecht
3
 
Oss
 
England - Premier League Cup - Play Offs
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Chelsea U21
2
 
Norwich U21
 
Europe - Premier League International Cup - Play Offs
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Crystal Palace U21
0
 
Wolves U21
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Everton U21
1
 
Fulham U21
 
England - Premier League 2
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
West Brom U21
0
 
Arsenal U21
 
Spain - Laliga2
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Mirandes
3
 
Huesca
 
England - FA Cup
1
12:45
fin
 
 
 
 
5
Coventry City
0
 
Maidstone United
 
Italy - Serie C - Group C
1
12:45
fin
 
 
 
 
4
Benevento
0
 
Sorrento
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
Foggia Calcio
1
 
Crotone
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Juve Stabia
0
 
Turris
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Virtus Francavilla
0
 
Monopoli
 
Italy - Serie C - Group A
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Legnago Salus
1
 
Atalanta U23
 
Argentina - Primera C - Apertura
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Deportivo Paraguayo
1
 
General Lamadrid
1
13:00
fin
 
 
 
 
4
Leandro Niceforo Alem
2
 
Central Ballester
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Victoriano Arenas
2
 
Claypole
 
Argentina - Primera B - Apertura
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Deportivo Laferrere
-
post
 
Liniers
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Villa Dalmine
3
 
Fenix
1
17:05
fin
 
 
 
 
1
San Martin Burzaco
0
 
Dock Sud
1
17:10
fin
 
 
 
 
2
Los Andes
2
 
Deportivo Armenio
 
Argentina - Primera Nacional
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
San Miguel
0
 
San Martin Tucuman
 
North and Central America - Concacaf Championship U20 - Qualification
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Martinique U20
1
 
Bermuda U20
1
16:00
fin
 
 
 
 
0
Grenada U20
2
 
Jamaica U20
 
Peru - Liga 1 - Apertura
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Los Chankas
2
 
Cienciano
 
Brazil - Cearense - Relegation
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Barbalha
0
 
Horizonte
 
Brazil - Capixaba
1
16:00
fin
 
 
 
 
0
Estrela do Norte
0
 
Rio Branco-VN
 
Brazil - Gaucho
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Santa Cruz RS
1
 
Ypiranga Erechim
1
16:00
fin
 
 
 
 
3
EC Sao Jose
0
 
Novo Hamburgo
 
Brazil - Amapaense
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Santana
-
post
 
Santos AP
 
Bolivia - Division Profesional - Apertura
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Always Ready
-
post
 
GV San Jose
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Tomayapo
2
 
Royal Pari
 
Aruba - Division Di Honor - Relegation
1
16:00
fin
 
 
 
 
2
United FC
1
 
CDRA
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Real Koyari
1
 
Jong Aruba
 
Mexico - Liga Premier Serie A
1
19:05
fin
 
 
 
 
0
Irapuato
0
 
Inter Playa Del Carmen
 
North and Central America - Gold Cup Women - Group Stage
1
17:00
fin
 
 
 
 
3
Argentina W
0
 
Dominican Republic W
1
20:15
fin
 
 
 
 
0
USA W
2
 
Mexico W
 
Costa Rica - Liga De Ascenso - Clausura
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Marineros
1
 
Cofutpa