Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
England - Premier League
1
20:15
fin
 
 
 
 
1
Tottenham Hotspur
2
 
West Ham United
1
19:30
fin
 
 
 
 
3
Everton
0
 
Newcastle United
 
Ukraine - Premier League
1
13:00
fin
 
 
 
 
4
Dynamo Kyiv
2
 
Metalist 1925 Kharkiv
 
Netherlands - Eredivisie
1
17:45
fin
 
 
 
 
2
PSV
0
 
Heerenveen
1
20:00
fin
 
 
 
 
3
Feyenoord
1
 
Volendam
 
Mexico - Liga Mx - Apertura - Play Offs
1
03:00
fin
 
 
 
 
0
Atletico San Luis
5
 
America
 
Greece - Greek Cup
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
PAOK
0
 
Volos NFC
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Levadiakos
1
 
Niki Volos
 
Colombia - Primera A - Clausura - Quadrangular
1
01:15
fin
 
 
 
 
4
Junior
2
 
Deportes Tolima
1
01:15
fin
 
 
 
 
2
Medellin
1
 
America de Cali
Advertisement
 
France - Ligue 1
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Brest
1
 
Strasbourg
 
World - Club Friendly
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
HJK
3
 
Hacken
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Povazska Bystrica
3
 
Zlinsko
 
Belgium - Belgian Cup
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
Anderlecht
0
 
Standard Liege
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
SK Beveren
2
 
Union Saint-Gilloise
 
Honduras - Liga Nacional - Apertura - Play Offs
1
01:00
fin
 
 
 
 
2
Motagua
1
 
Marathon
 
Guatemala - Liga Nacional - Apertura - Play Offs
1
01:00
fin
 
 
 
 
1
Zacapa
1
 
Guastatoya
 
Uruguay - Primera Division - Clausura
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Defensor Sporting
2
 
Danubio
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Racing
1
 
Cerro
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
La Luz
2
 
Fenix
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Nacional
1
 
Montevideo City
Advertisement
 
Denmark - Landspokal Cup
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Aarhus
0
 
Brondby
1
19:15
fin
 
 
 
 
3
Fredericia
2
 
Lyngby
 
Poland - Polish Cup
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Arka Gdynia
1
 
Lech Poznan
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Carina Gubin
5
 
Piast Gliwice
1
17:00
fin
 
 
 
 
4
Wisla Krakow
1
 
Stal Rzeszow
 
Bulgaria - Bulgarian Cup
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
CSKA 1948 Sofia
1
 
Beroe
1
15:30
fin
 
 
 
 
2
Etar
4
 
Botev Plovdiv
 
Iran - Persian Gulf Pro League
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Gol Gohar Sirjan
1
 
Tractor Sazi
 
Morocco - Botola Pro
1
17:00
fin
 
 
 
 
3
RSB Berkane
0
 
Olympic Safi
 
Lebanon - Premier League
1
12:15
fin
 
 
 
 
5
Al Ahed
0
 
Shabab Al Ghazieh
 
Algeria - Ligue 1
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Paradou
1
 
MC Alger
 
Romania - Romanian Cup
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Petrolul
2
 
Sepsi
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Chindia Targoviste
1
 
AFC Hermannstadt
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Progresul Pecica
6
 
Corvinul Hunedoara
1
18:45
fin
 
 
 
 
3
Dinamo Bucuresti
3
 
Otelul
1
18:45
fin
 
 
 
 
2
FC U Craiova
0
 
FCSB
 
Bolivia - Division Profesional
1
00:00
fin
 
 
 
 
2
Blooming
1
 
Always Ready
1
00:00
fin
 
 
 
 
4
Tomayapo
0
 
Palmaflor
 
North and Central America - Concacaf Caribbean Cup - Play Offs
1
00:00
fin
 
 
 
 
0
Cavalier
2
 
Robinhood
 
World - Club Friendly Women
1
19:30
fin
 
 
 
 
6
Internacional W
0
 
Atl. Nacional W
1
22:15
fin
 
 
 
 
1
Sao Paulo W
0
 
Cruzeiro W
 
India - I-League
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Real Kashmir
0
 
Sreenidi Deccan
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
TRAU FC
5
 
Aizawl
 
Azerbaijan - I Liqa
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Qaradag Lokbatan
0
 
Mingachevir
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Imisli FK
1
 
MOIK
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Araz Saatli
1
 
Shamakhi
 
Turkmenistan - Yokary Liga
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Altyn Asyr
1
 
Nebitci Balkanabat
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Kopetdag Asgabat
4
 
Arkadag
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Energetik
0
 
Sagadam
 
Myanmar - National League
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
Ispe FC
0
 
Rakhine United
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Dagon
3
 
Hantharwady United
 
Turkey - Turkish Cup
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Sivasspor
1
 
Arnavutkoy Bl.
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Manisa
0
 
Kastamonuspor
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Gaziantep BB
1
E
 
Etimesgut
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Ankaragucu
1
 
Iskenderunspor
1
16:00
fin
 
 
 
 
4
Rizespor
0
 
1928 Bucaspor
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Basaksehir
0
 
Sanliurfaspor
 
Ukraine - Youth League
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Zhytomyr U19
3
 
Dnipro-1 U19
 
Bulgaria - Vtora Liga
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
CSKA 1948 Sofia II
5
 
Spartak Varna
 
Spain - Tercera Rfef - Group 9
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Atletico Mancha Real
1
 
Malaga II
 
Syria - Premier League
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Al-Ittihad
1
 
Jaish
 
Kosovo - Kosovar Cup
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
KF Ulpiana
2
 
Vjosa
1
11:00
fin
 
 
 
 
7
Prishtina e Re
1
 
Behari
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Suhareka
0
 
Trepca Mitrovice
 
Iraq - Super League
1
11:30
fin
 
 
 
 
3
Al-Hudod
3
 
Al-Qassim
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Newroz
1
 
Al Kahrabaa
 
Asia - Eaff E-1 Football Championship Women - Qualification - Play Offs
1
12:00
fin
 
 
 
 
5
North Korea W
0
 
Chinese Taipei W
 
Greece - Gamma Ethniki - Group 4
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Agios Nikolaos
1
 
Atromitos Piraeus
 
Jordan - Premier League
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Al Hussein
0
 
Moghayer Al Sarhan
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Al Wihdat
0
 
Maan
 
Oman - Professional League
4
13:05
post
 
 
 
 
-
Al Nasr
-
post
 
Sohar
4
15:30
post
 
 
 
 
-
Sur
-
post
 
Oman FC
4
15:30
post
 
 
 
 
-
Ibri
-
post
 
Bahla
 
Libya - Premier League
4
13:30
post
 
 
 
 
-
Al Ahli Benghazi
-
post
 
Al Hilal
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Al-Khmes
2
 
Asaria
 
Angola - Girabola
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Petro de Luanda
-
post
 
Academica do Lobito
4
14:00
post
 
 
 
 
-
CD Lunda Sul
-
post
 
Sagrada Esperanca
 
Egypt - Premier League
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Al Masry
-
post
 
FC Coca Cola
4
17:00
post
 
 
 
 
-
Zamalek
-
post
 
Al Ittihad
 
Slovenia - Prva Liga
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Mura
1
 
Rogaska
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
O. Ljubljana
1
 
NK Bravo
 
Algeria - U21 League
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
USM Alger U21
2
 
Constantine U21
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
CR Belouizdad U21
0
 
Oran U21
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Magra U21
1
 
ASO Chlef U21
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
JS Kabylie U21
0
 
Ben Aknoun U21
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
ES Setif U21
0
 
Biskra U21
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Khenchela U21
0
 
El Bayadh U21
 
World - Friendly International
1
14:15
fin
 
 
 
 
2
Honduras U20
1
 
Guatemala U20
 
Kuwait - Premier League
1
14:20
fin
 
 
 
 
2
Al Kuwait
1
 
Al Nasar
1
17:10
fin
 
 
 
 
4
Al Arabi
0
 
Kazma
 
Oman - Super Cup
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Al Nahda
3
 
Al Seeb
 
Qatar - Division 2
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Al-Kharitiyath
2
 
Lusail
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Al-Shahaniya
1
 
Al Bidda
 
India - ISL
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Jamshedpur
2
 
Chennaiyin
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Al Hazm
0
 
Al-Fateh
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Damac
1
 
Al Ittihad
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Al-Shabab
0
 
Al Ettifaq
 
Serbia - Serbian Cup
1
15:00
fin
 
 
 
 
5
Partizan
4
P
 
Graficar
 
Benin - Ligue 1
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Requins
1
 
Coton FC
 
Sierra Leone - Premier League
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Old Edwardians
0
 
Lamboi
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Real Republicans
2
 
Kallon
 
Albania - Superliga
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Partizani Tirana
1
 
Teuta Durres
 
Bahrain - King'S Cup
1
16:00
fin
 
 
 
 
5
Al Riffa
0
 
Ali CSC
1
16:00
fin
 
 
 
 
4
Al-Ahli Manama
0
 
Umm Al Hassam
 
Israel - State Cup
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Kfar Shalem
2
 
M. Ironi Ashdod
 
Israel - Leumit League
1
17:45
fin
 
 
 
 
2
Maccabi Herzliya
1
 
Ihud Bnei Shfaram
 
Spain - Copa Del Rey
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Arandina
1
 
Cadiz
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Racing Ferrol
0
 
Leganes
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Melilla
4
P
 
Eibar
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Linares Deportivo
3
 
Elche
1
20:00
fin
 
 
 
 
2
Orihuela
5
 
Girona
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Sestao River
2
 
Celta de Vigo
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Cayon
3
 
Ath Bilbao
 
Europe - Premier League International Cup
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Leeds U21
3
 
Sparta Prague U21