Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
England - Premier League
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Sheffield United
2
 
Liverpool
1
15:15
fin
 
 
 
 
2
Manchester United
1
 
Chelsea
1
15:15
fin
 
 
 
 
1
Aston Villa
0
 
Manchester City
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Crystal Palace
2
 
AFC Bournemouth
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Brighton & Hove Albion
1
 
Brentford
1
14:30
fin
 
 
 
 
5
Fulham
0
 
Nottingham Forest
 
Netherlands - Eredivisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
RKC Waalwijk
3
 
Ajax
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
AZ
2
 
Nijmegen
 
Germany - Dfb Pokal
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Stuttgart
0
 
Borussia Dortmund
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Bayer Leverkusen
1
 
Paderborn
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Hertha BSC
3
P
 
Hamburger SV
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Saarbrucken
0
 
Eintracht Frankfurt
Advertisement
 
Portugal - League Cup
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Estoril
1
 
Porto
 
Europe - Europa League - Group Stage
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Villarreal
0
 
Maccabi Haifa
 
Czech Republic - Mol Cup
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Hradec Kralove
2
E
 
Slavia Praha
 
Serbia - Serbian Cup
1
12:00
fin
 
 
 
 
5
Crvena Zvezda
0
 
Radnicki Nis
1
09:30
fin
 
 
 
 
4
Cukaricki
1
 
Javor Ivanjica
1
07:00
fin
 
 
 
 
5
Radnicki Kragujevac
0
 
Smederevo
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Vrsac
0
 
Napredak
1
09:30
fin
 
 
 
 
6
Vozdovac
3
 
Radnicki Sr. Mitrovica
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Mladost GAT
3
 
Vojvodina
 
France - Ligue 1
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Olympique Marseille
0
 
Olympique Lyonnais
 
Scotland - Premiership
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Heart of Midlothian
1
 
Rangers
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Celtic
1
 
Hibernian
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Aberdeen
1
 
Kilmarnock
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
St. Johnstone
0
 
St. Mirren
Advertisement
 
Belgium - Belgian Cup
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Club Brugge
0
 
Zulte-Waregem
1
14:30
fin
 
 
 
 
5
Antwerp
2
 
Sporting Charleroi
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
KV Oostende
1
E
 
Genk
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
St. Truiden
1
 
Gent
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Knokke
4
P
 
OH Leuven
 
Italy - Coppa Italia
1
15:00
fin
 
 
 
 
4
Fiorentina
1
P
 
Parma
 
Mexico - Liga Mx - Apertura - Play Offs
1
22:00
fin
 
 
 
 
0
Atletico San Luis
5
 
America
 
Bulgaria - Bulgarian Cup
1
10:30
fin
 
 
 
 
4
Ludogorets
0
 
Lokomotiv Plovdiv
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Hebar
1
 
Levski Sofia
 
South Africa - Premier League
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
AmaZulu
1
 
Mamelodi Sundowns
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Sekhukhune
0
 
Chippa United
 
Israel - Ligat Ha'Al
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Be'er Sheva
2
 
Bnei Sakhnin
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Beitar Jerusalem
0
 
Hapoel Katamon
 
Switzerland - Super League
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Lugano
3
 
Basel
1
12:30
fin
 
 
 
 
4
St. Gallen
0
 
Yverdon Sport
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Young Boys
0
 
Lausanne Ouchy
 
Uruguay - Primera Division - Clausura
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Wanderers
0
 
Penarol
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Liverpool
1
 
River Plate
1
17:30
fin
 
 
 
 
2
Cerro Largo
0
 
Deportivo Maldonado
 
Colombia - Primera A - Clausura - Quadrangular
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Millonarios
1
 
Atletico Nacional
1
20:15
fin
 
 
 
 
4
Junior
2
 
Deportes Tolima
1
20:15
fin
 
 
 
 
2
Medellin
1
 
America de Cali
1
18:00
fin
 
 
 
 
3
Aguilas Doradas
1
 
Deportivo Cali
 
Denmark - Landspokal Cup
1
14:15
fin
 
 
 
 
0
FC Copenhagen
2
 
Silkeborg
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Nordsjaelland
0
 
AB
 
Hungary - OTP Bank Liga
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Mezokovesd-Zsory
2
 
Ferencvaros
 
Spain - Copa Del Rey
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Deportivo La Coruna
3
E
 
Tenerife
1
06:00
fin
 
 
 
 
4
Alcorcon
5
P
 
Cartagena
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Antequera
2
 
Huesca
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Barbastro
0
 
Almeria
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Yeclano
2
 
Rayo Vallecano
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Andratx
1
 
Real Sociedad
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Terrassa
1
 
Deportivo Alaves
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Arenteiro
3
 
Burgos
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Unionistas de Salamanca
0
 
Sporting Gijon
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Malaga
0
 
Eldense
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Lugo
0
 
Mirandes
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Valle Egues
3
 
Mallorca
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Villanovense
2
 
Real Betis
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Levante
1
 
Amorebieta
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Atletico Astorga
2
 
Sevilla
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Tudelano
2
E
 
Las Palmas
 
Bolivia - Division Profesional
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
The Strongest
0
 
Nacional Potosi
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Royal Pari
1
 
Universitario de Vinto
1
19:00
fin
 
 
 
 
2
Blooming
1
 
Always Ready
1
19:00
fin
 
 
 
 
4
Tomayapo
0
 
Palmaflor
 
Slovenia - Prva Liga
1
11:30
fin
 
 
 
 
3
Koper
3
 
Maribor
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Aluminij
5
 
Domzale
 
Honduras - Liga Nacional - Apertura - Play Offs
1
20:00
fin
 
 
 
 
2
Motagua
1
 
Marathon
 
Poland - Polish Cup
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Korona Kielce
1
E
 
Legia Warszawa
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Rakow Czestochowa
0
E
 
Cracovia Krakow
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Stal Mielec
2
 
Widzew Lodz
 
Norway - Eliteserien - Relegation
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Kristiansund
2
 
Valerenga
 
Georgia - Georgian Cup
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Saburtalo
0
 
Dinamo Batumi
 
India - I-League
1
03:30
fin
 
 
 
 
2
Shillong Lajong
0
 
Churchill Brothers
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Rajasthan United
2
 
Inter Kashi
 
Greece - Greek Cup
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Larissa
1
 
Atromitos
1
10:30
fin
 
 
 
 
3
OFI
1
 
Kifisia
 
South Korea - K League 1 - Relegation
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Busan I'Park
1
 
Suwon City
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Gimpo C.
0
 
Gangwon
 
Egypt - Premier League
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Arab Contractors
0
 
El Daklyeh
4
09:00
post
 
 
 
 
-
El Gounah
-
post
 
Pyramids
4
09:00
post
 
 
 
 
-
ZED
-
post
 
Al Ahly
 
Iran - Division 1
1
05:30
fin
 
 
 
 
0
Mes Kerman
0
 
Pars Janoobi Jam
1
05:30
fin
 
 
 
 
0
Fajr Sepasi
1
 
Chadormalu
1
05:30
fin
 
 
 
 
2
Khooshe Talaee
0
 
Mes Soongoun
 
North Macedonia - 1. Mfl
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Sileks
2
 
Vardar
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Struga Trim and Lum
0
 
Voska Sport
 
South Africa - Nedbank Cup
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Maritzburg United
1
 
Black Leopards
1
08:00
fin
 
 
 
 
12
Venda
13
P
 
Pretoria University
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Milford FC
0
 
Upington City
 
Cyprus - Cyprus Cup
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Omonia Aradippou
2
 
Achnas
 
Indonesia - Liga 2
1
03:00
fin
 
 
 
 
0
Gresik United
0
 
Persela
 
World - Friendly International Women
1
00:00
fin
 
 
 
 
3
China U20 W
1
 
Australia U20 W
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
Paraguay W
3
 
Ferroviaria W
1
16:00
fin
 
 
 
 
4
Brazil W
0
 
Nicaragua W
 
Asia - Eaff E-1 Football Championship Women - Qualification - Play Offs
1
00:00
fin
 
 
 
 
4
Northern Mariana Islands W
0
 
Macau W
1
03:00
fin
 
 
 
 
4
Hong Kong W
2
P
 
Guam W
 
Thailand - League Cup
1
03:00
fin
 
 
 
 
1
Siam Navy
6
 
Prachuap
1
03:00
fin
 
 
 
 
2
Udon United
4
 
Buriram United
1
03:00
fin
 
 
 
 
0
Prime Bangkok
1
 
Sukhothai
1
03:00
fin
 
 
 
 
0
Nakhon Si City
3
 
Lamphun Warrior
1
04:00
fin
 
 
 
 
2
Satun FC
0
E
 
Nakhon Pathom
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Kasetsart
2
 
Trat
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Samut Sakhon City
4
 
Pathum United
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
Nong Bua Pitchaya
2
 
Khonkaen Utd.
1
06:00
fin
 
 
 
 
5
Songkhla
2
 
BEC Tero Sasana
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Bangkok
6
 
Port MTI FC
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Lampang
4
 
Muang Thong United
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Mahasarakham
3
 
Bangkok United
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Bankhai United
1
 
Chiangrai
1
06:30
fin
 
 
 
 
0
Nakhon Si
2
 
Ratchaburi
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Chonburi
0
 
Samut Prakan City
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Pattaya Dolphins
2
 
Uthai Thani
 
Georgia - Crystalbet Erovnuli Liga - Relegation
1
04:00
fin
 
 
 
 
4
Samtredia
1
 
FC Gareji Sagarejo
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Spaeri
1
 
Telavi
 
Bhutan - Premier League
1
04:00
fin
 
 
 
 
0
Bhutan U19
2
 
RTC
 
Georgia - Crystalbet Erovnuli Liga 2 - Relegation
1
04:00
fin
 
 
 
 
0
Real Varketili
0
 
Kolkheti Khobi
 
Armenia - First League
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Shirak II
6
 
Ararat II
 
Azerbaijan - I Liqa
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Karvan
0
 
Iravan
1
05:00
fin
 
 
 
 
4
Zaqatala
2
 
Difai Agsu
 
Turkey - Turkish Cup
1
05:00
fin
 
 
 
 
3
Bandirmaspor
1
 
Soma Spor
1
05:00
fin
 
 
 
 
4
Kasimpasa
1
 
Kirsehir Belediyespor
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Bodrumspor
1
 
Menemenspor
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Erzurumspor
3
E
 
Erzincanspor
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Adanaspor
0
 
Erokspor
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Altay
3
 
Kirklarelispor
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Boluspor
0
 
Amedspor
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
Eyupspor
1
 
Ankara Demirspor
1
06:00
fin
 
 
 
 
4
Genclerbirligi
1
 
Bornova
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
Goztepe
0
 
Hekimoglu Trabzon
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Sakaryaspor
0
 
Ankaraspor
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Umraniyespor
1
 
Cankaya FK
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Konyaspor
0
 
Beyoglu Yeni Carsi
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Hatayspor
1
 
Duzcespor
1
11:00
fin
 
 
 
 
4
Kayserispor
0
 
Belediye Vanspor
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Trabzonspor
1
 
Corum Belediyespor
 
Armenia - Premier League
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Alashkert
1
 
Pyunik
 
Spain - Tercera Rfef - Group 9
1
05:00
fin
 
 
 
 
3
Torre del Mar
0
 
Atletico Melilla
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Maracena
1
 
Huetor Tajar
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Torredonjimeno
2
 
CD Torreperogil
 
Kosovo - Kosovar Cup
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Drenica
2
 
FC Ballkani
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Vellaznimi
1
 
Ferizaj
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Vllaznia Pozheran
4
 
Trepca 89
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Flamurtari
3
 
Dukagjini
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Fushe Kosova
3
 
KF 2 Korriku
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Feronikeli
0
 
Istogu
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
KF Ramiz Sadiku
3
 
Gjilani
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Liria
2
E
 
Rilindja
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Dardania
9
 
Drita
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
KF Rahoveci
2
 
Prishtina
 
Spain - Tercera Rfef - Group 7
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Pozuelo Alarcon
0
 
Parla
 
Syria - Premier League
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Foutoua
1
 
Wathbah
 
Italy - Coppa Italia Primavera
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Juventus U19
1
 
Lazio U19
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
Torino U19
2
 
Udinese U19
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Lecce U19
1
 
Napoli U19
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Empoli U19
4
 
Milan U19
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Inter U19
1
 
Atalanta U19
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Fiorentina U19
0
 
Genoa U19
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Sassuolo U19
1
 
Cremonese U19
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
AS Roma U19
0
 
Cesena U19
 
Spain - Tercera Rfef - Group 10
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Gerena
0
 
Atletico Espeleno
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
La Palma
2
 
Cabecense
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Xerez Deportivo
0
 
Cartaya
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Coria CF
2
 
Ceuta B
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Bollullos
0
 
Conil
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Pozoblanco
0
 
Sevilla III
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Lucena
2
 
Cordoba II
 
Belarus - Vysshaya Liga - Relegation
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Energetik-BGU
0
 
Vitebsk
 
Spain - Tercera Rfef - Group 6
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Ontinyent 1931
1
 
Silla CF
 
Iraq - Super League
1
06:30
fin
 
 
 
 
2
Al Minaa Basra
1
 
Al Najaf
 
Spain - Tercera Rfef - Group 16
1
06:30
fin
 
 
 
 
1
Racing Rioja
0
 
Vianes
 
Singapore - Singapore Cup - Play Offs
1
06:45
fin
 
 
 
 
0
DPMM FC
2
 
Hougang United
1
06:45
fin
 
 
 
 
3
Lion City
0
 
Tampines Rovers
 
Bosnia And Herzegovina - Premijer Liga Bih
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Tuzla City
0
 
Siroki Brijeg
 
Asia - Afc Champions League
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Wuhan Three Towns
1
 
Pohang Steelers
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Hanoi FC
1
 
Urawa Reds
 
Romania - Romanian Cup
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Zalau
1
 
Bihor Oradea
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Botosani
4
 
U. Cluj
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Alexandria
3
 
Steaua Bucuresti
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Rapid Bucuresti
0
 
CFR Cluj
 
Saudi Arabia - Division 1
1
07:10
fin
 
 
 
 
1
Al Baten
0
 
Al Taraji
1
07:10
fin
 
 
 
 
3
Al Kholood
1
 
Al Orubah
1
09:50
fin
 
 
 
 
3
Al Arabi
0
 
Al-Faisaly
 
Oman - Professional League
4
07:30
post
 
 
 
 
-
Al-Wahda
-
post
 
Al-Rustaq
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Al Nahda
-
post
 
Dhofar
 
Greece - Gamma Ethniki - Group 4
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Episkopi
0
 
Ilisiakos
4
08:00
post
 
 
 
 
-
Almyros Gaziou
-
post
 
Aris Petroupolis
 
Italy - Coppa Italia Serie D
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Imolese
0
 
Campobasso
 
Italy - Serie D - Group F
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
Vastogirardi
2
 
Atletico Ascoli
 
Nigeria - Nnl
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Osun
1
 
Gateway Utd.
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Malumfashi
2
 
Adamawa United
 
Qatar - Division 2
1
09:30
fin
 
 
 
 
4
Al Mesaimeer
2
 
Al Khor
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Al-Waab
1
 
Al Sailiya
 
India - ISL
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
ATK Mohun Bagan
2
 
Odisha
 
Benin - Ligue 1
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Tonnerre
4
 
Dadje
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Soleil
0
 
Espoir
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Real Sport
1
 
Abeilles
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Dynamo Parakou
4
 
Damissa
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Djeffa
1
 
ASVO
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Dynamique Djougou
0
 
Buffles du Borgou
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Adjidja
1
 
AS Cotonou
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Cavaliers
0
 
Pantheres
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
AS Sobemap
1
 
Ayema
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Takunnin
0
 
Bani Ganse
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Aziza
0
 
ASPAC
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Ouidah
2
 
Dragons
1
10:00
fin
 
 
 
 
6
JAK
4
 
Avrankou Omnisport
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
FC Loto
0
 
Dynamo Abomey
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Ainonvi
0
 
Etoiles Filantes
 
Sierra Leone - Premier League
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
East End Lions
1
 
Kholifa Stars
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Ports Authority
1
 
Mighty Blackpool
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Wusum Stars
1
 
Bhantal
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Wilberforce Strikers
0
 
Diamond Stars
1
11:15
fin
 
 
 
 
0
Kahunla
3
 
Bo Rangers
 
Portugal - Liga Revelacao U23
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Mafra U23
1
 
Sporting U23
 
Italy - Serie C - Group B
1
10:15
fin
 
 
 
 
1
Lucchese
0
 
Juventus U23
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Olbia
0
 
Rimini
 
Kuwait - Premier League
1
10:45
fin
 
 
 
 
0
Al Salmiyah
0
 
Al-Fahaheel
 
Spain - Tercera Rfef - Group 12
1
11:15
fin
 
 
 
 
0
Santa Ursula
0
 
Union Sur Yaiza
 
Morocco - Botola Pro
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Wydad Casablanca
1
 
Mouloudia Oujda
 
Germany - Regionalliga North
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Phonix Lubeck
-
post
 
Teutonia Ottensen
 
Austria - 2. Liga
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Sturm Graz II
5
 
Ried
 
World - Club Friendly
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Bohemians 1905 II
2
 
Dukla Praha II
 
Germany - Regionalliga Bayern
4
12:30
post
 
 
 
 
-
Nurnberg II
-
post
 
Bayern Munchen II
 
Germany - Junioren Bundesliga South
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Hoffenheim U19
1
 
Mainz U19
 
Germany - Oberliga Niedersachsen
1
13:00
fin
 
 
 
 
4
Kickers Emden
1
 
Arminia Hannover
 
France - Ligue 2
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Annecy
2
 
Caen
 
Germany - Oberliga Hamburg
4
13:30
post
 
 
 
 
-
Suderelbe
-
post
 
Niendorfer TSV
 
World - Club Friendly Women
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Flamengo W
1
 
Santos W
 
Belgium - Second Amateur Division Group Vfv B
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Lille
2
 
KV Mechelen 2
1
14:15
fin
 
 
 
 
1
Wezel
5
 
Tongeren
 
England - Efl Trophy - Play Offs
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
Reading
2
P
 
Charlton Athletic
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Wigan Athletic
0
 
Stockport County
 
Europe - Premier League International Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Crystal Palace U21
1
 
Benfica II
 
Belgium - 1st National Women
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Alken W
1
 
Club Brugge II W
 
Bolivia - Nacional B - Play Offs
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
SA Bulo Bulo
1
 
GV San Jose
 
Belgium - National Division 1
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Heist
4
 
Gent B
 
Wales - Cymru North
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Llandudno
2
 
Denbigh Town
 
England - National League South
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Bath City
1
 
Yeovil Town
 
San Marino - Coppa Titano
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Domagnano
2
 
Virtus
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Fiorentino
4
 
La Fiorita
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Tre Fiori
0
 
Folgore / Falciano
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Tre Penne
1
 
Libertas
 
Scotland - Highland League
4
15:00
post
 
 
 
 
-
Forres Mechanics
-
post
 
Huntly
4
15:00
post
 
 
 
 
-
Keith
-
post
 
Banks O Dee FC
4
15:00
post
 
 
 
 
-
Lossiemouth
-
post
 
Inverurie Loco Works
4
15:00
post
 
 
 
 
-
Strathspey Thistle
-
post
 
Wick Academy
 
Guatemala - Liga Nacional - Apertura - Play Offs
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Zacapa
1
 
Guastatoya
 
North and Central America - Concacaf Caribbean Cup - Play Offs
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
Cavalier
2
 
Robinhood