Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Italy - Serie A
1
19:45
fin
 
 
 
 
3
Torino
0
 
Atalanta
 
Portugal - Liga Portugal
1
20:15
fin
 
 
 
 
3
Sporting CP
1
 
Gil Vicente
 
Spain - Laliga
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Celta de Vigo
1
 
Cadiz
 
Greece - Super League
1
16:00
fin
 
 
 
 
3
PAOK
0
 
Lamia
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
AEK Athens
0
 
Aris
 
Mexico - Liga Mx - Apertura - Play Offs
1
02:10
fin
 
 
 
 
3
Tigres UANL
0
 
Puebla
1
00:00
fin
 
 
 
 
3
Pumas UNAM
0
 
Guadalajara
 
Argentina - Copa De La Liga Profesional - Play Offs
1
00:30
fin
 
 
 
 
6
Racing Club
7
P
 
Rosario Central
 
Asia - Afc Champions League
1
16:00
fin
 
 
 
 
2
Al-Sadd
2
 
Nasaf
1
16:00
fin
 
 
 
 
2
Al-Faisaly Amman
1
 
Al Sharjah
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Mumbai City
2
 
Navbahor
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Al Quwa Al Jawiya
2
 
OKMK
1
16:00
fin
 
 
 
 
2
Al Hilal
1
 
Nassaji Mazandaran
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Al Ittihad
1
 
Sepahan
Advertisement
 
Ukraine - Premier League
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Zorya
0
 
Rukh Vynnyky
 
Denmark - Superliga
1
18:00
fin
 
 
 
 
5
Midtjylland
1
 
Viborg
 
Azerbaijan - Premier League
1
15:30
fin
 
 
 
 
3
Qarabag
0
 
Qabala
 
Turkey - Super Lig
1
17:00
fin
 
 
 
 
4
Fenerbahce
1
 
Sivasspor
 
Colombia - Primera A - Clausura - Quadrangular
1
00:00
fin
 
 
 
 
1
America de Cali
0
 
Millonarios
 
Uruguay - Primera Division - Clausura
1
23:30
fin
 
 
 
 
1
Nacional
0
 
Defensor Sporting
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Cerro
1
 
Plaza Colonia
 
Russia - Premier League
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Dynamo Moscow
0
 
Rubin Kazan'
 
Cyprus - Cyta Championship
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
AEL
4
 
Aris
 
Bosnia And Herzegovina - Premijer Liga Bih
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Zvijezda 09
1
 
Zrinjski
 
Romania - Liga 1
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Sepsi
1
 
Dinamo Bucuresti
Advertisement
 
Austria - Bundesliga
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
SAK Klagenfurt
1
 
Hartberg
 
Indonesia - Liga 1
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Persib
0
 
PSM
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Bali United
2
 
Arema ISL
 
Israel - Leumit League
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Ramat Gan
2
 
Bnei Yehuda
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Kfar Saba
4
 
Ironi Tiberias
1
17:00
fin
 
 
 
 
3
Hapoel Rishon LeZion
2
 
Ironi Ramat HaSharon
 
Chile - Primera B - Promotion - Play Offs
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
Santiago Wanderers
1
 
Deportes Iquique
 
Netherlands - Eerste Divisie
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
De Graafschap
1
 
Dordrecht
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
Jong PSV
5
 
NAC Breda
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
Jong Utrecht
0
 
Telstar
 
Jamaica - Premier League
1
22:00
fin
 
 
 
 
2
Arnett Gardens
0
 
Vere United
4
22:00
post
 
 
 
 
-
Harbour View
-
post
 
Dunbeholden
 
Egypt - Division 2 A
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Haras El Hodood
1
 
Tanta
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Aswan FC
0
 
Asyut Petrol
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Petrojet
0
 
Proxy
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Nogoom El Mostakbal
1
 
Nasr Taadeen
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Telecom Egypt
1
 
Misr Lel Makasa
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Makadi
1
 
La Viena
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Ghazl El Mehalla
0
 
Raya
 
Montenegro - Druga Liga
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Bokelj
1
 
Grbalj
 
Bulgaria - Vtora Liga
1
15:30
fin
 
 
 
 
2
Montana
1
 
Marek
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Bdin
0
 
Chernomorets 1919
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Septemvri Sofia
0
 
Ludogorets II
 
Montenegro - Prva Crnogorska Liga
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Mornar
1
 
Jezero
 
Aruba - Division Di Honor
1
00:00
fin
 
 
 
 
2
Estrella
5
 
River Plate
 
North and Central America - Gold Cup Women - Qualification - League A
1
00:00
fin
 
 
 
 
1
Guatemala W
1
 
Jamaica W
1
23:00
fin
 
 
 
 
0
Saint Kitts and Nevis W
19
 
Costa Rica W
 
North and Central America - Gold Cup Women - Qualification - League B
1
00:00
fin
 
 
 
 
11
Suriname W
0
 
Dominica W
 
Antigua and Barbuda - Abfa Premier League
1
00:00
fin
 
 
 
 
3
Aston Villa
3
 
Willikies
1
22:00
fin
 
 
 
 
4
Green City
5
 
Green Bay Hoppers
 
Honduras - Liga Nacional - Apertura - Play Offs
1
01:00
fin
 
 
 
 
3
Motagua
0
P
 
Olancho
 
Asia - Eaff E-1 Football Championship Women - Qualification
1
02:00
fin
 
 
 
 
0
Northern Mariana Islands W
17
 
North Korea W
1
05:00
fin
 
 
 
 
6
Hong Kong W
0
 
Mongolia W
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Chinese Taipei W
0
 
Guam W
 
Indonesia - Liga 2
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Persipura
0
 
Persewar Waropen
 
Australia - A-League
1
08:00
fin
 
 
 
 
4
Macarthur FC
3
 
Adelaide United
 
Tajikistan - Vysshaya Liga - Championship Group
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Ravshan
2
 
Kuktosh
 
World - Friendly International Women
1
09:00
fin
 
 
 
 
8
Bangladesh W
0
 
Singapore W
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Spain U19 W
2
 
Switzerland U19 W
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Sweden U23 W
4
 
Netherlands U23 W
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Paraguay U19 W
2
 
Russia U19 W
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Netherlands U19
3
 
England U19 W
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Mexico U19 W
2
 
Belgium U19 W
1
15:00
fin
 
 
 
 
4
Norway U23 W
2
 
France U23 W
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Belgium U23 W
2
 
Portugal U23 W
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
France U19
1
 
Brazil U20 W
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
England U23 W
1
 
Spain U23 W
1
23:00
fin
 
 
 
 
5
Santos W
1
 
Paraguay W
 
Myanmar - National League
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
Myawady
2
 
Sagaing
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Yadanarbon
4
 
Shan United
 
Bhutan - Premier League
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Namlha
5
 
Tensung
 
Armenia - First League
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Alashkert II
2
 
Syunik
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Ararat-Armenia 2
1
 
Andranik
 
Turkmenistan - Yokary Liga
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Sagadam
1
 
Merw
 
World - Club Friendly
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Rosenborg U19
1
 
Stromsgodset U19
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Odds U19
6
 
Hammarby U19
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Goteborg U19
2
 
Norrkoping U19
1
17:00
fin
 
 
 
 
4
Lyngby U19
1
 
Silkeborg U19
 
Iraq - Super League
1
10:45
fin
 
 
 
 
0
Al-Qassim
3
 
Naft Maysan
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Duhok
3
 
Al Talaba
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Zakho
0
 
Newroz
1
18:30
fin
 
 
 
 
2
Al Kahrabaa
2
 
Al Karkh
 
Vietnam - V.League 1
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Hai Phong
1
 
Cong An
 
Syria - Premier League
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Al-Sahel
1
 
Al-Ittihad
 
Cambodia - Cpl
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Tiffy Army
3
 
Phnom Penh Crown
 
Greece - Gamma Ethniki - Group 3
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Mykonos
2
 
Afantou
 
Kenya - Premier League
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Leopards
0
 
Tusker
 
Slovakia - 2. Liga
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Dolny Kubin
4
 
Pohronie
 
Ukraine - Youth League
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Zorya U19
4
 
Rukh Lviv U19
 
Saudi Arabia - Division 1
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Al-Qaisumah
3
 
Jeddah
1
14:25
fin
 
 
 
 
2
Al Quadisiya
1
 
Al Bukayriyah
 
Armenia - Premier League
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Noah
1
 
FC Van
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
BKMA
0
 
Urartu
 
Greece - Super League 2
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Kampaniakos Chalastra
2
 
Makedonikos
 
Italy - Primavera 1
1
13:30
fin
 
 
 
 
4
Bologna U19
3
 
Monza U19
 
India - ISL
1
14:30
fin
 
 
 
 
5
East Bengal
0
 
North East United
 
Ghana - Division One League
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Skyy
0
 
Nzema Kotoko
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Steadfast
3
 
Techiman Heroes
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Accra Athletic
2
 
ADVSA
 
Ivory Coast - Ligue 1
1
15:30
fin
 
 
 
 
4
Racing d'Abidjan
0
 
San Pedro
1
17:45
fin
 
 
 
 
3
Stella
0
 
AFAD
 
Croatia - Hnl
1
16:00
fin
 
 
 
 
0
Slaven Koprivnica
2
 
Dinamo Zagreb
 
Europe - Euro U19 Women - Additional Match
1
16:00
fin
 
 
 
 
0
Iceland U19 W
6
 
Austria U19 W
 
Egypt - Premier League
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Smouha
1
 
Pharco
 
Hungary - Merkantil Bank Liga
1
17:00
fin
 
 
 
 
5
Nyiregyhaza Spartacus
1
 
Kozarmisleny
 
Mauritania - Ligue 1
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Nouakchott King's
1
 
Pompiers
1
19:50
fin
 
 
 
 
0
Inter Nouakchott
1
 
Gendrim
 
Libya - Premier League
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Al Nasr
0
 
Al-Anwar
 
Portugal - Liga Portugal 2
1
18:00
fin
 
 
 
 
3
Feirense
2
 
Mafra
 
Belgium - Pro League U21
1
18:30
fin
 
 
 
 
2
Lommel SK U21
3
 
RFC Liege U21
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
Westerlo U21
0
 
Waasland-Beveren U21
 
England - Premier League 2
4
19:00
post
 
 
 
 
-
Stoke City U21
-
post
 
Norwich U21
1
19:00
fin
 
 
 
 
5
Everton U21
0
 
Southampton U21
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Leicester U21
3
 
Wolves U21
4
19:00
post
 
 
 
 
-
Newcastle Utd U21
-
post
 
Leeds U21
1
19:00
fin
 
 
 
 
5
Derby U21
1
 
Reading U21
 
England - Professional Development League
4
19:00
post
 
 
 
 
-
QPR U21
-
post
 
Charlton U21
 
North and Central America - Gold Cup Women - Qualification - League C
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
Aruba W
1
 
Belize W
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Turks and Caicos Islands W
2
 
Bonaire W
 
Spain - Laliga2
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Villarreal II
0
 
Eibar
 
England - FA Cup
1
19:45
fin
 
 
 
 
5
AFC Wimbledon
0
 
Ramsgate
 
England - National League South
1
19:45
fin
 
 
 
 
2
Aveley
2
 
Welling United
 
Italy - Serie C - Group C
1
19:45
fin
 
 
 
 
2
Casertana
1
 
Foggia Calcio
1
19:45
fin
 
 
 
 
0
Latina
2
 
Sorrento
1
19:45
fin
 
 
 
 
1
Potenza
2
 
Taranto
1
19:45
fin
 
 
 
 
1
Monopoli
3
 
SSC Giugliano
 
France - National
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Martigues
0
 
Niort
 
World - Club Friendly Women
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Ferroviaria W
3
 
Flamengo W
 
Uruguay - Segunda Division
1
21:00
fin
 
 
 
 
3
Atenas
0
 
Potencia