Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Germany - Bundesliga
1
14:30
fin
 
 
 
 
5
Borussia Dortmund
1
 
Freiburg
 
Wales - Cymru Premier
4
14:45
post
 
 
 
 
-
The New Saints
-
post
 
Cefn Druids
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Flint Town United
-
post
 
Connahs Q.
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Bala Town
-
post
 
Caernarfon Town
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Newtown
-
post
 
UWIC Cardiff
4
15:00
post
 
 
 
 
-
Aberystwyth Town
-
post
 
Haverfordwest County
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Penybont
-
post
 
Barry Town
 
France - Ligue 1
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Nice
1
 
Nantes
 
Mexico - Liga Mx - Clausura
1
22:00
fin
 
 
 
 
0
Necaxa
4
 
Monterrey
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Queretaro
3
 
Pumas UNAM
Advertisement
 
Egypt - League Cup
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Zamalek
0
 
Enppi
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
El Geish
1
 
Ghazl El Mehalla
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Ceramica Cleopatra
2
 
Pharco
 
Belgium - Jupiler Pro League
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Gent
2
 
Kortrijk
 
Argentina - Torneos De Verano
1
19:00
fin
 
 
 
 
2
Colo Colo
1
 
Universidad Chile
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
09:50
fin
 
 
 
 
2
Al-Ettifaq
2
 
Al-Shabab
1
07:35
fin
 
 
 
 
1
Al-Raed
2
 
Al-Ittihad FC
1
07:50
fin
 
 
 
 
1
Abha
0
 
Al Baten
 
Czech Republic - Tipsport Liga
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Trencin
0
 
Sigma Olomouc
 
Lebanon - Premier League
1
07:15
fin
 
 
 
 
2
Tripoli
2
 
Al Ansar
 
Algeria - Ligue 1
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
MC Oran
1
 
Relizane
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
RC Arba
2
 
Olympique Medea
Advertisement
 
Netherlands - Eerste Divisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Excelsior
0
 
De Graafschap
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Venlo
4
 
Jong PSV
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Almere City
4
 
Roda JC
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
NAC Breda
0
 
Volendam
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Emmen
-
post
 
Helmond Sport
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Telstar
1
 
Maastricht
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
Eindhoven
0
 
Jong Utrecht
 
Indonesia - Liga 1
1
06:15
fin
 
 
 
 
2
Madura United
3
 
Bhayangkara Utd
1
08:45
fin
 
 
 
 
2
Persebaya Surabaya
1
 
PSM
1
06:15
fin
 
 
 
 
0
Barito Putera
2
 
Pusamania Borneo
1
03:15
fin
 
 
 
 
1
Persik Kediri
2
 
TIRA Persikabo
 
Scotland - Championship
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Partick Thistle
1
 
Kilmarnock
 
Cyprus - First Division
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Aris
0
 
Doxa
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
PAEEK
2
 
AEK Larnaca
 
Israel - Leumit League
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Hapoel Kfar Saba
3
 
Hapoel Rishon LeZion
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
H. Raanana
1
 
Hapoel Petah Tikva
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Sektzia Nes Tziona
0
 
H. Akko
 
India - I-League
4
03:30
post
 
 
 
 
-
Sudeva Delhi
-
post
 
Aizawl
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Punjab
-
post
 
Sreenidi Deccan
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Real Kashmir
-
post
 
Neroca FC
 
Australia - A-League
4
03:45
post
 
 
 
 
-
Macarthur FC
-
post
 
Western United
 
Israel - Liga Alef South
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Holon Yermiyahu
0
 
H. Bikat Hayarden
1
05:00
fin
 
 
 
 
3
MS Dimona
0
 
Agudat Sport Nordia Jerusalem
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Shimshon Tel Aviv
2
 
MS Ironi Kuseife
1
05:30
fin
 
 
 
 
3
Hapoel Bnei Lod
2
 
Bnei Eilat
1
05:30
fin
 
 
 
 
0
Shimshon Kafr Qasim
0
 
Maccabi Herzliya
1
05:45
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Ashkelon
2
 
M. Ironi Ashdod
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Hapoel Marmorek
-
post
 
Maccabi Yavne
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Maccabi Jaffa
2
 
Hapoel Azor
1
06:30
fin
 
 
 
 
3
Hapoel Kfar Shalem
0
 
Maccabi Shaarayim
 
Kenya - Premier League
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Posta Rangers
1
 
Ulinzi Stars
 
Syria - Premier League
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Harjaleh
2
 
Tishreen
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Afrin
2
 
Shorta
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Hottin
2
 
Wathbah
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Al Karamah
1
 
Foutoua
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Jableh
1
 
Al-Ittihad
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Taliya
1
 
Jaish
 
Egypt - Division 2 - Group B
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Marekh
0
 
Itesalat
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Banha
2
 
Bur Fouad
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Petrojet
1
 
Al-Sekka
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Al Nasr
0
 
Suez Montakhab
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
El Daklyeh
0
 
Belbeis
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Porto Suez
0
 
Olympic El Qanah
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
El Entag El Harby
1
 
Tersana
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
ZED
2
 
Wadi Degla
 
Libya - Premier League
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Al Ahli Benghazi
0
 
Al Akhdar
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Khaleej Sart
2
 
Shabaab Al Jabal
 
Africa - Africa Cup Of Nations
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Senegal
0
 
Guinea
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Morocco
0
 
Comoros
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Malawi
1
 
Zimbabwe
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Gabon
1
 
Ghana
 
Macao - Elite League
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Tak Chun Ka I
8
 
Chao Pak Kei
 
Burundi - Primus League
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Olympic S.
1
 
Dynamik
 
World - Club Friendly Women
1
08:30
fin
 
 
 
 
14
Potsdam W
0
 
Leczna W
 
Seychelles - First Division League
4
08:30
post
 
 
 
 
-
Foresters FC
-
post
 
Saint Louis
 
Angola - Girabola
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Wiliete
1
 
Interclube
 
Algeria - Ligue 2
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
SC Ain Defla
0
 
Ain Ouessara
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
El Bayadh
1
 
ES Ben Aknoun
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
WA Boufarik
2
 
El Harrach
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
MO Constantine
0
 
Skikda
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
USM Bel Abbes
2
 
GC Mascara
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Telaghema
0
 
Bordj Bou Arreridj
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
El Eulma
0
 
Lakhdaria
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Oued Sly
1
 
Saida
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Bordj Menail
0
 
Annaba
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
US Chaouia
0
 
JSM Bejaia
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Hamra Annaba
0
 
Mlila
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Kouba
3
 
JSM Tiaret
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
CA Batna
0
 
Ouargla
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
USMM Hadjout
3
 
SKAF Khemis Melina
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
MO Bejaia
3
 
USM Khenchela
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
ASM Oran
2
 
Temouchent
 
Brazil - Copa Sao Paulo De Juniores - Play Offs
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Taubate U20
4
P
 
Botafogo U20
1
11:15
fin
 
 
 
 
0
Votuporanguense U20
1
 
Bahia U20
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Ponte Preta U20
3
 
Fluminense U20
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Mirassol U20
0
 
Sport Recife U20
1
15:15
fin
 
 
 
 
2
Novorizontino U20
1
 
Gremio U20
1
16:30
fin
 
 
 
 
4
Falcon U20
5
P
 
América Mineiro U20
1
17:30
fin
 
 
 
 
4
Ferroviaria U20
5
P
 
Santos U20
1
19:45
fin
 
 
 
 
1
Corinthians U20
2
 
Resende U20
 
Algeria - U21 League
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Chelghoum U21
1
 
Tlemcen U21
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Hussein Dey U21
1
 
ES Setif U21
 
England - Premier League Cup
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Swansea U23
2
 
Exeter U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Charlton U23
2
 
Derby U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Wigan U23
2
 
Leeds U23
 
India - ISL
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Goa
1
 
North East United
 
Mexico - Liga Mx U20 - Clausura
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Necaxa U20
1
 
Monterrey U20
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Queretaro U20
1
 
U.N.A.M.- Pumas U20
 
Portugal - Liga 3
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Caldas
1
 
Real
1
15:30
fin
 
 
 
 
2
Vitoria Setubal
1
 
Sporting CP II
 
Turkey - Super Lig
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Besiktas
0
 
Gaziantep BB
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Yeni Malatyaspor
2
 
Goztepe
 
Turkey - 1. Lig
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Menemenspor
1
 
Bandirmaspor
 
France - Division 1 Women
4
12:30
post
 
 
 
 
-
Lyon W
-
post
 
Soyaux W
 
Germany - 2. Bundesliga
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Hansa Rostock
1
 
Hannover 96
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Dynamo Dresden
1
 
Hamburger SV
 
Germany - 3. Liga
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Havelse
1
 
MSV Duisburg
 
France - National
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Boulogne
-
post
 
Red Star
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Creteil
3
 
Le Mans
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Chambly
1
 
Stade Briochin
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Sedan
1
 
Villefranche
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Chateauroux
0
 
Avranches
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Sete
-
post
 
Cholet
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Concarneau
-
post
 
Orleans
 
Iceland - Fotbolti.Net Cup
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Leiknir Reykjavik
3
 
Breidablik
 
Netherlands - Eredivisie Women
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
PSV W
0
 
Excelsior W
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
VV Alkmaar W
0
 
Heerenveen W
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Ajax W
1
 
Den Haag W
 
England - Premier League 2
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Arsenal U23
1
 
West Ham U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Birmingham U23
1
 
Stoke City U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Nottingham U23
2
 
Norwich U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Reading U23
4
 
Newcastle Utd U23
 
France - National 2 - Group A
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Rouen
1
 
Lorient II
 
France - National 2 - Group D
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Bergerac
0
 
Trelissac
 
England - Fa Youth Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Everton U18
1
 
Sheffield Utd U18
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Leicester U18
0
 
Crewe U18
 
Netherlands - Eredivisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
PEC Zwolle
0
 
Willem II
 
Italy - Serie B
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Ternana
4
 
Ascoli
 
Gibraltar - National League
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Glacis United
1
 
Lynx
 
Northern Ireland - Nifl Championship
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Newry City
2
 
H&W Welders
 
England - Premier League
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Brighton & Hove Albion
1
 
Crystal Palace
 
Mexico - Liga Premier Serie B - Clausura
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Alebrijes de Oaxaca 2
-
post
 
Cuautla
1
20:30
fin
 
 
 
 
5
Calor De San Pedro
1
 
Lobos Huerta