Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
09:45
fin
 
 
 
 
0
Al-Hilal
0
 
Al Feiha
1
07:25
fin
 
 
 
 
2
Al Ta'ee
1
 
Al-Nassr
 
Spain - Laliga
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Mallorca
0
 
Celta de Vigo
 
Argentina - Liga Profesional
1
17:15
fin
 
 
 
 
3
Platense
2
 
Velez Sarsfield
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
Estudiantes
3
 
Aldosivi
 
France - Ligue 1
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Nantes
2
 
Lens
 
Italy - Serie A
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Genoa
3
 
Sampdoria
 
Germany - Bundesliga
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Koln
2
 
Augsburg
 
England - Premier League
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Brentford
1
 
Watford
 
Spain - Laliga2
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Sporting Gijon
1
 
Huesca
Advertisement
 
Bolivia - Division Profesional
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Bolivar
0
 
Royal Pari
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Nacional Potosi
0
 
Oriente Petrolero
 
Bulgaria - Parva Liga
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Lokomotiv Plovdiv
4
 
Botev Vratsa
 
Turkey - Super Lig
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Altay
2
 
Hatayspor
 
Belgium - Jupiler Pro League
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Sporting Charleroi
0
 
KV Oostende
 
Slovakia - Fortuna Liga
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Spartak Trnava
0
 
Zemplin Michalovce
 
Netherlands - Eredivisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Willem II
3
 
Cambuur
 
Ukraine - Premier League
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Inhulets
1
 
Desna
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Mariupol
3
 
Dnipro-1
 
Poland - Ekstraklasa
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Rakow Czestochowa
0
 
Piast Gliwice
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Stal Mielec
0
 
Nieciecza
Advertisement
 
Iran - Persian Gulf Pro League
1
06:30
fin
 
 
 
 
3
Mes Rafsanjan
2
 
Tractor Sazi
1
06:30
fin
 
 
 
 
1
Naft Masjed Soleyman
1
 
Zob Ahan
1
06:30
fin
 
 
 
 
1
Shahrdari Arak
0
 
Fajr Sepasi
1
06:30
fin
 
 
 
 
1
Shahr Khodrou
2
 
Gol Gohar Sirjan
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
Foolad
1
 
Nassaji Mazandaran
 
Portugal - Liga Portugal
1
15:15
fin
 
 
 
 
0
Pacos de Ferreira
1
 
Gil Vicente
 
South Korea - Korean Cup
1
22:30
fin
 
 
 
 
3
Daegu
4
 
Jeonnam Dragons
 
Algeria - Ligue 1
4
12:00
post
 
 
 
 
-
USM Alger
-
post
 
JS Kabylie
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
JS Saoura
0
 
MC Oran
4
08:30
post
 
 
 
 
-
Paradou
-
post
 
CS Constantine
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Biskra
1
 
Chlef
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
RC Arba
2
 
Belouizdad
 
Wales - Cymru North
4
14:30
post
 
 
 
 
-
Prestatyn Town
-
post
 
Bangor City
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Llandudno
0
 
Holyhead Hotspur
 
Germany - 2. Bundesliga
1
12:30
fin
 
 
 
 
4
Schalke 04
1
 
Nurnberg
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Jahn Regensburg
3
 
Werder Bremen
 
Netherlands - Eerste Divisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Emmen
1
 
Dordrecht
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
NAC Breda
1
 
Almere City
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Roda JC
2
 
Den Bosch
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
ADO Den Haag
2
 
Jong AZ
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Volendam
2
 
Jong PSV
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Venlo
2
 
Jong Utrecht
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Eindhoven
1
 
Telstar
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
De Graafschap
1
 
Helmond Sport
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Excelsior
1
 
Maastricht
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Oss
1
 
Jong Ajax
 
Switzerland - Challenge League
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Neuchatel Xamax
4
 
Thun
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Vaduz
2
 
Yverdon Sport
 
Indonesia - Liga 1
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Pusamania Borneo
2
 
Arema FC
 
Wales - Cymru Premier
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Aberystwyth Town
4
 
Newtown
 
Israel - Leumit League
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Bnei Yehuda
1
 
H. Akko
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Beitar Tel Aviv Ramla
0
 
MS Kafr Qasim
1
08:00
fin
 
 
 
 
4
Hapoel Kfar Saba
0
 
Ironi Ramat HaSharon
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Agudat Sport Ashdod
0
 
Maccabi Ahi Nazareth
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Maccabi Bnei Raina
1
 
Hapoel Petah Tikva
 
Northern Ireland - Nifl Premiership
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Ballymena United
1
 
Larne
 
Turkey - 1. Lig
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Genclerbirligi
0
 
Denizlispor
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Kocaeli Birlikspor
0
 
Erzurum BB
 
Australia - A-League
1
03:45
fin
 
 
 
 
4
Newcastle Jets
0
 
Wellington Phoenix
 
Egypt - Division 2 - Group B
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
Wadi Degla
1
 
El Daklyeh
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Bur Fouad
0
 
Marekh
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
ZED
1
 
Al Nasr
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Olympic El Qanah
0
 
Itesalat
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
Petrojet
2
 
Tersana
1
07:30
fin
 
 
 
 
4
Al-Sekka
2
 
El Entag El Harby
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Suez Montakhab
0
 
Belbeis
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Banha
2
 
Porto Suez
 
Croatia - 1. Hnl
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Istra 1961
0
 
Hrvatski Dragovoljac
 
Fiji - Premier League
1
02:00
fin
 
 
 
 
1
Labasa
1
 
Lautoka
1
21:00
fin
 
 
 
 
0
Ba
1
 
Rewa
 
Algeria - U21 League
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
ES Setif U21
0
 
Tlemcen U21
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Medea U21
1
 
MC Alger U21
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Chelghoum U21
0
 
RC Relizane U21
 
Turkmenistan - Yokary Liga
1
04:00
fin
 
 
 
 
1
Sagadam
2
 
Ahal
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Kopetdag Asgabat
2
 
Altyn Asyr
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Merw
0
 
Energetik
1
07:45
fin
 
 
 
 
3
Kopetdag Asgabat
0
 
Nebitci Balkanabat
 
Israel - Liga Alef South
1
04:30
fin
 
 
 
 
1
H. Bikat Hayarden
2
 
Maccabi Yavne
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
MS Dimona
2
 
Hapoel Ashkelon
1
05:30
fin
 
 
 
 
2
Maccabi Herzliya
1
 
MS Ironi Kuseife
1
05:30
fin
 
 
 
 
2
Shimshon Kafr Qasim
1
 
Bnei Eilat
1
05:30
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Azor
0
 
Agudat Sport Nordia Jerusalem
1
05:45
fin
 
 
 
 
2
Holon Yermiyahu
1
 
Shimshon Tel Aviv
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Bnei Lod
3
 
Hapoel Kfar Shalem
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Hapoel Marmorek
1
 
M. Ironi Ashdod
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Maccabi Jaffa
1
 
Maccabi Shaarayim
 
Armenia - Vbet Premier League
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
FC Van
0
 
Noravank
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Noah
1
 
Urartu
 
Ukraine - Youth League
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Lviv U19
2
 
Vorskla Poltava U19
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Oleksandriya U19
1
 
Shakhtar Donetsk U19
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Veres Rivne U19
2
 
Rukh Lviv U19
 
Azerbaijan - Azerbaijan Cup
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Zaqatala
3
 
Sabail
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
MOIK
2
 
Qabala
 
Portugal - Liga Revelacao U23
1
06:00
fin
 
 
 
 
4
Estoril U23
1
 
Maritimo U23
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Rio Ave U23
1
 
Leixoes U23
 
Poland - Central Youth League
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Jagiellonia U18
3
 
Lech Poznan U18
 
England - Professional Development League
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Millwall U23
0
 
Cardiff U23
 
Egypt - Division 2 - Group A
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Tamya
2
 
Asyut Petrol
 
United Arab Emirates - Division 1
1
07:45
fin
 
 
 
 
1
Masafi
2
 
Al Fujairah
1
07:45
fin
 
 
 
 
1
Masfut
0
 
Al Thaid
1
07:45
fin
 
 
 
 
2
Gulf Heroes
8
 
Dibba Al Fujairah
 
England - Premier League 2
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Burnley U23
1
 
Nottingham U23
 
Italy - Primavera 1
1
08:30
fin
 
 
 
 
4
AS Roma U19
1
 
Spal U19
 
South Africa - Gladafrica Championship
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
Cape Town All Stars
0
 
Venda
 
Libya - Premier League
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Al Ahli Benghazi
0
 
Al Hilal
 
Seychelles - First Division League
1
08:30
fin
 
 
 
 
4
St Michel United
0
 
Northern Dynamo
 
India - ISL
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Odisha
0
 
North East United
 
Kuwait - Premier League
1
09:20
fin
 
 
 
 
3
Al Qadsia
2
 
Al Tadhamon
1
11:35
fin
 
 
 
 
1
Al Salmiyah
0
 
Al Kuwait
 
Morocco - Botola 2
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Dcheira
0
 
Kawkab Marrakech
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
JSM Laayoune
1
 
Stade Marocain
 
World - Fifa Arab Cup - Play Offs
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Tunisia
1
 
Oman
1
14:00
fin
 
 
 
 
5
Qatar
0
 
United Arab Emirates
 
Cyprus - Division 2
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Alki Oroklini
4
 
Ermis
 
Togo - Championnat National
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Sara Sport
3
 
Semassi
 
Benin - Ligue 1
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Police
1
 
Sitatunga
 
Romania - Liga 1
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
FC U Craiova
2
 
FC Clinceni
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Rapid Bucuresti
0
 
FC Arges
 
Liberia - Lfa First Division
1
10:30
fin
 
 
 
 
0
LPRC Oiler
0
 
Mighty Barrolle
 
England - Premier League Cup
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Newcastle Utd U23
1
 
Watford U23
 
Italy - Serie B
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Cremonese
2
 
Crotone
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Ternana
2
 
Benevento
 
Mexico - Liga Mx Women - Apertura - Play Offs
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Atlas W
0
 
Monterrey W
1
21:00
fin
 
 
 
 
2
Club America W
1
 
U.A.N.L.- Tigres W
 
Cyprus - First Division
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Paphos
0
 
AEL
 
Denmark - Landspokal Cup
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Hvidovre
4
P
 
Sonderjyske
 
Germany - Regionalliga Nordost
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Altglienicke
-
post
 
Carl Zeiss Jena
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Energie Cottbus
1
 
BFC Dynamo
 
France - National
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Concarneau
0
 
Boulogne
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Stade Briochin
1
 
Avranches
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Creteil
0
 
Bastia-Borgo
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Bourg Peronnas
1
 
Orleans
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Laval
1
 
Chambly
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Chateauroux
0
 
Villefranche
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Sete
0
 
Annecy
 
Germany - 3. Liga
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Turkgucu Munchen
2
 
Kaiserslautern
 
Germany - Regionalliga Bayern
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Bayern Munchen II
-
post
 
Eltersdorf
 
Germany - Regionalliga North
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
SC Weiche-08
2
 
Phonix Lubeck
1
13:30
fin
 
 
 
 
5
Lubeck
1
 
Heider SV
 
Germany - Bundesliga Women
1
13:15
fin
 
 
 
 
2
Freiburg W
2
 
Koln W
 
Germany - Oberliga Hamburg
4
13:30
post
 
 
 
 
-
Hamm United
-
post
 
Paloma
 
Netherlands - Eredivisie Women
1
13:30
fin
 
 
 
 
4
Den Haag W
2
 
Excelsior W
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Feyenoord W
0
 
PEC Zwolle W
 
France - National 2 - Group D
4
13:30
post
 
 
 
 
-
Bergerac
-
post
 
Les Herbiers
 
Germany - Oberliga Westfalen
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Wattenscheid 09
1
 
Vreden
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Sprockhovel
1
 
Hammer SpVg
 
Belgium - Pro League U21
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Club Brugge U21
1
 
Genk U21
 
Germany - Regionalliga West
1
13:30
fin
 
 
 
 
6
Rot-Weiss Essen
1
 
Bonner SC
 
Germany - Oberliga Niederrhein
1
13:30
fin
 
 
 
 
7
FC Monheim
1
 
SpVgg Sterkrade-Nord
 
Belgium - 1b Pro League
4
14:00
post
 
 
 
 
-
RWDM
-
post
 
Westerlo
 
Germany - Oberliga Nofv- Sud
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Union Sandersdorf
-
post
 
Einheit Wernigerode
 
Belgium - Super League Women
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
RSC Anderlecht W
1
 
Club Brugge W
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Genk W
1
 
Aalst W
1
14:30
fin
 
 
 
 
5
Gent W
1
 
Femina Woluwe W
 
Wales - Cymru South
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Afan Lido
3
 
Trefelin
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Ammanford
2
 
Pontypridd Town AFC
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Goytre United
1
 
Risca
 
Gibraltar - National League
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Magpies
0
 
St Josephs FC
 
Scotland - Lowland League
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
East Stirlingshire
1
 
Celtic 2
 
Scotland - Championship
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Ayr United
1
 
Hamilton Academical
 
Spain - Primera Rfef - Group 1
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
CD Badajoz
1
 
Tudelano
 
Chile - Primera B - Promotion - Play Offs
1
15:45
fin
 
 
 
 
3
Copiapo
1
 
Deportes Temuco
 
Aruba - Division Di Honor
1
19:00
fin
 
 
 
 
4
Caravel
2
 
Britannia
 
Mexico - Liga Premier Serie B - Play Offs
1
20:30
fin
 
 
 
 
1
Calor De San Pedro
1
 
Alebrijes de Oaxaca 2
 
Japan - Empress'S Cup Women
1
20:30
fin
 
 
 
 
0
Shizuoka Asregina W
1
 
Orca Kamogawa W
1
21:00
fin
 
 
 
 
4
C-Osaka W
0
 
Fujieda Junshin High School W
1
23:30
fin
 
 
 
 
7
Kunoichi W
0
 
Fukuoka W