Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Europe - Europa League - Group Stage
1
12:45
fin
 
 
 
 
3
Napoli
2
 
Leicester City
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
West Ham United
1
 
Dinamo Zagreb
1
12:45
fin
 
 
 
 
3
Real Sociedad
0
 
PSV
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Sporting Braga
1
 
Crvena Zvezda
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Celtic
2
 
Real Betis
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Antwerp
0
 
Olympiakos Piraeus
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Ferencvaros
0
 
Bayer Leverkusen
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Olympique Lyonnais
1
 
Rangers
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Lazio
0
 
Galatasaray
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Fenerbahce
1
 
Eintracht Frankfurt
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Sturm Graz
1
 
Monaco
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
Sparta Praha
0
 
Brondby
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Olympique Marseille
0
 
Lokomotiv Moskva
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Ludogorets
0
 
Midtjylland
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Legia Warszawa
1
 
Spartak Moskva
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Genk
1
 
Rapid Wien
Advertisement
 
Brazil - Série A
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
Atletico GO
0
 
Flamengo
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Bragantino
0
 
Internacional
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Palmeiras
0
 
Ceara
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
America Mineiro
0
 
Sao Paulo
1
19:30
fin
 
 
 
 
3
Fluminense
0
 
Chapecoense-SC
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Juventude
0
 
Corinthians
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Santos
1
 
Cuiaba
1
19:30
fin
 
 
 
 
4
Gremio
3
 
Atletico-MG
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Sport Recife
1
 
Athletico-PR
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
Fortaleza
1
 
Bahia
 
Europe - Champions League - Group Stage
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Atalanta
3
 
Villarreal
Advertisement
 
Europe - Europa Conference League - Group Stage
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Union Berlin
1
 
Slavia Praha
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
CSKA Sofia
3
 
Roma
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Gent
0
 
Flora
2
15:00
canc
 
 
 
 
-
Tottenham Hotspur
-
canc
 
Rennes
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Partizan
1
 
Anorthosis
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Feyenoord
1
 
Maccabi Haifa
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
AZ
0
 
Randers
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
PAOK
0
 
Lincoln Red Imps
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
FC Copenhagen
0
 
Slovan Bratislava
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Alashkert
1
 
Maccabi Tel Aviv
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Basel
0
 
Qarabag
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Zorya
1
 
Bodo/Glimt
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Omonia Nicosia
0
 
Kairat
1
12:45
fin
 
 
 
 
3
LASK Linz
0
 
HJK
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Vitesse
1
 
Mura
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
CFR Cluj
0
 
Jablonec
 
Mexico - Liga Mx - Apertura - Play Offs
1
22:00
fin
 
 
 
 
3
Leon
2
 
Atlas
 
Colombia - Primera A - Clausura - Quadrangular
1
20:05
fin
 
 
 
 
1
Millonarios
1
 
Deportes Tolima
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
America de Cali
1
 
Alianza Petrolera
 
Iran - Persian Gulf Pro League
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Paykan
3
 
Esteghlal
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Sepahan
0
 
Sanat Naft
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Persepolis
2
 
Havadar SC
 
Costa Rica - Primera Division - Apertura - Play Offs
1
19:00
fin
 
 
 
 
2
Deportivo Saprissa
1
 
Alajuelense
 
Qatar - Qsl Cup
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Umm Salal
2
 
Al Rayyan
1
10:10
fin
 
 
 
 
7
Al Wakrah
3
 
Al Ahli
 
United Arab Emirates - Pro League Cup - 9th-14th Places
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Emirates
0
 
Al Sharjah
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Al Urooba
0
 
Al Dhafra
1
11:15
fin
 
 
 
 
1
Khorfakkan
2
 
Bani Yas
 
Uruguay - Segunda Division - Play Offs
1
18:30
fin
 
 
 
 
0
Racing
0
 
Defensor Sporting
 
Indonesia - Liga 1
1
08:45
fin
 
 
 
 
0
Bali United
1
 
Madura United
1
03:15
fin
 
 
 
 
5
TIRA Persikabo
0
 
Persiraja
 
El Salvador - Primera Division - Apertura - Play Offs
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Chalatenango
1
 
Platense
 
China - Jia League
1
02:00
fin
 
 
 
 
0
Guizhou Zhicheng
5
 
Meizhou Hakka
1
06:35
fin
 
 
 
 
1
Kunshan
2
 
Zhejiang Greentown
 
Algeria - U21 League
1
04:00
fin
 
 
 
 
3
Saoura U21
1
 
Oran U21
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Hussein Dey U21
1
 
Magra U21
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Biskra U21
0
 
ASO Chlef U21
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Paradou U21
0
 
Constantine U21
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
USM Alger U21
4
 
JS Kabylie U21
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Arba U21
2
 
CR Belouizdad U21
 
Asia - AFF Suzuki Cup
1
04:30
fin
 
 
 
 
4
Malaysia
0
 
Laos
1
07:30
fin
 
 
 
 
4
Indonesia
2
 
Cambodia
 
Armenia - First League
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Ararat-Armenia 2
1
 
Pyunik II
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Gandzasar
4
 
Shirak
 
Ukraine - Youth League
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Mariupol U19
4
 
Dnipro-1 U19
1
06:00
fin
 
 
 
 
5
Inhulets U19
2
 
Desna U19
 
Kenya - Premier League
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Leopards
0
 
Posta Rangers
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Bandari
0
 
KCB
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Vihiga
3
 
Gor Mahia
 
Hungary - Nb Iii - West
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Nagykanizsa FC
0
 
Erdi VSE
 
Egypt - Division 2 - Group C
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Dekernes
0
 
El Raja
1
07:30
fin
 
 
 
 
4
Abu Qair Semad
3
 
El Mansura
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
El Olympi
0
 
Alexandria SC
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Alaab Damanhour
4
 
Kafr El Sheikh
4
07:30
post
 
 
 
 
-
Pioneers
-
post
 
Al Magd
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
Baladiyat El Mahalla
3
 
Haras El Hodood
 
Albania - Superliga
1
07:45
fin
 
 
 
 
1
Kukesi
2
 
Laci
 
Zambia - Super League
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Zanaco
0
 
Chambishi
 
England - Professional Development League
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Sheffield Wed U23
2
 
Hull City U23
 
Seychelles - First Division League
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Foresters FC
0
 
Bazar Brothers
 
India - ISL
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
Mumbai City
2
 
Jamshedpur
 
Kuwait - Division 1
1
09:25
fin
 
 
 
 
2
Al Sahel
0
 
Al Jahra
1
09:25
fin
 
 
 
 
2
Burgan
0
 
Al Sulaibikhat
 
Angola - Girabola
4
09:30
post
 
 
 
 
-
Sporting de Cabinda
-
post
 
Sporting de Benguela
 
Bahrain - Bahrain Cup - Fourth Stage
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Busaiteen
0
 
Al Tadamun Buri
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Isa Town
1
 
Al-Ittifaq
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Al-Najma
2
 
Al-Ittihad
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Malkia
0
 
Manama
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Al-Shabbab
1
 
Qalali
 
Ivory Coast - Ligue 1
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
ASEC
0
 
Bouake
 
Kuwait - Premier League
1
10:45
fin
 
 
 
 
0
Yarmouk
1
 
Al Nasar
 
Italy - Supercoppa Primavera
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Empoli U19
4
P
 
Fiorentina U19
 
Europe - Champions League Women
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Koge W
2
 
Hoffenheim W
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Hacken W
5
 
Bayern Munich W
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Arsenal W
4
 
Barcelona W
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
SL Benfica W
5
 
Lyon W
 
Germany - Oberliga Mittelrhein
4
13:30
post
 
 
 
 
-
Friesdorf
-
post
 
Hennef 05
 
Belgium - Pro League U21
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Deinze U21
5
 
Oostende U21
 
Mexico - Liga Premier Serie A - Play Offs
1
16:00
fin
 
 
 
 
3
Inter Playa Del Carmen
1
 
Cafetaleros de Tapachula
1
21:00
fin
 
 
 
 
0
Durango
0
 
Mazorqueros
 
Mexico - Liga De Expansion Mx - Apertura - Play Offs
1
19:30
fin
 
 
 
 
0
Celaya
1
 
Atlante