Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Europe - Champions League - Group Stage
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Milan
2
 
Liverpool
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
RB Leipzig
1
 
Manchester City
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Real Madrid
0
 
Inter
1
15:00
fin
 
 
 
 
4
Ajax
2
 
Sporting CP
1
12:45
fin
 
 
 
 
4
Paris SG
1
 
Club Brugge
1
15:00
fin
 
 
 
 
5
Borussia Dortmund
0
 
Besiktas
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Porto
3
 
Atletico Madrid
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Shakhtar Donetsk
1
 
Sheriff
 
Uruguay - Primera Division - Play Offs
1
18:30
fin
 
 
 
 
7
Plaza Colonia
8
P
 
Penarol
 
Serbia - Super Liga
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Vozdovac
1
 
Vojvodina
Advertisement
 
South Africa - Premier League
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Cape Town City
2
 
Maritzburg United
1
10:30
fin
 
 
 
 
3
TS Galaxy
1
 
Chippa United
 
World - Fifa Arab Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Algeria
1
 
Egypt
1
10:00
fin
 
 
 
 
5
Jordan
1
 
Palestine
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Morocco
0
 
Saudi Arabia
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Lebanon
0
 
Sudan
 
Indonesia - Liga 1
1
06:15
fin
 
 
 
 
2
Persita
3
 
PSIS Semarang
1
03:15
fin
 
 
 
 
1
PSS Sleman
1
 
Persipura
1
08:45
fin
 
 
 
 
0
PSM
3
 
Persija ISL
 
North Macedonia - 2. Mfl
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Sileks
1
 
Teteks
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Veleshta
2
 
Voska Sport
1
07:00
fin
 
 
 
 
4
Ohrid
2
 
Gostivar
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Sasa
0
 
Belasica
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Besa 1976
1
 
Vardar
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Osogovo
3
 
Pobeda
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Kadino Skopje
3
 
FK Korab
1
07:00
fin
 
 
 
 
4
Bratstvo 07
1
 
Lok. Gradsko
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Sloga Vinica
1
 
Detonit Junior
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
FK Kozuv Gevgelija
1
 
Pehchevo
Advertisement
 
Israel - Leumit League
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Maccabi Ahi Nazareth
1
 
Hapoel Kfar Saba
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Ramat Gan
4
 
Beitar Tel Aviv Ramla
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
H. Akko
1
 
Maccabi Bnei Raina
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Ironi Ramat HaSharon
1
 
Bnei Yehuda
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Hapoel Umm al-Fahm
0
 
Agudat Sport Ashdod
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
MS Kafr Qasim
2
 
H. Raanana
1
12:00
fin
 
 
 
 
4
Sektzia Nes Tziona
0
 
Hapoel Afula
 
Georgia - Crystalbet Erovnuli Liga 2 - Relegation
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Rustavi
0
 
Kolkheti Poti
1
04:00
fin
 
 
 
 
2
Tbilisi City
3
 
WIT Georgia
 
Northern Ireland - Nifl Premiership
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Dungannon Swifts
-
post
 
Warrenpoint Town
 
China - Jia League
1
02:00
fin
 
 
 
 
4
Heilongjiang Lava
0
 
Jiangxi Liansheng
1
06:30
fin
 
 
 
 
0
Sichuan
0
 
Suzhou Dongwu
1
06:30
fin
 
 
 
 
0
Shenyang Urban FC
2
 
Beijing Baxy
1
06:30
fin
 
 
 
 
5
Nanjing Fengfan
0
 
Xinjiang Tianshan
 
Taiwan - Mulan Football League Women
4
04:00
post
 
 
 
 
-
Kaohsiung W
-
post
 
Taoyuan W
 
Australia - FFA Cup
1
03:30
fin
 
 
 
 
2
APIA Leichhardt Tigers
1
 
Western Sydney Wanderers
1
03:30
fin
 
 
 
 
0
Western United
1
 
Wellington Phoenix
 
Europe - UEFA Youth League - Group Stage
1
05:00
fin
 
 
 
 
6
Shakhtar Donetsk U19
0
 
Sheriff Tiraspol U19
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
RB Leipzig U19
1
 
Manchester City U19
1
08:00
fin
 
 
 
 
6
Borussia Dortmund U19
2
 
Besiktas U19
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Paris SG U19
2
 
Club Brugge U19
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Ajax U19
3
 
Sporting U19
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Milan U19
1
 
Liverpool U19
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
Porto U19
2
 
Atl. Madrid U19
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Real Madrid U19
1
 
Inter U19
 
Azerbaijan - First Division
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Sabah Baku 2
1
 
Qarabag 2
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Zira 2
2
 
Neftci Baku 2
1
05:30
fin
 
 
 
 
2
Sabail 2
3
 
Keshla 2
 
Saudi Arabia - Division 1
1
07:20
fin
 
 
 
 
0
Al Jabalain
0
 
Al Quadisiya
1
09:25
fin
 
 
 
 
1
Al Khaleej
0
 
Bisha
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Hajer
0
 
Al Wehda
1
10:15
fin
 
 
 
 
0
Jeddah
0
 
Al Akhdoud
 
Libya - Premier League
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Al Taawun
3
 
Al Nasr
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Shabaab Al Jabal
2
 
Darnes
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Olympic Azzaweya
0
 
Al Shat
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Mahalla Tripoli
0
 
Abu Salim
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Al Tahaddi
0
 
Khaleej Sart
 
Eswatini - Swazi Mtn Premier League
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Manzini Wanderers
0
 
Royal Leopards
 
England - Professional Development League
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Coventry U23
1
 
Peterborough U23
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
QPR U23
2
 
Swansea U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Sheffield Utd U23
0
 
Crewe U23
 
Portugal - Liga 3
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Sao Joao Ver
4
 
Sporting Braga II
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Lusitania FC Lourosa
1
 
UD Oliveirense
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Oliveira Hospital
1
 
Real
 
Slovenia - Prva Liga
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
NK Bravo
3
 
Radomlje
 
India - ISL
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
East Bengal
4
 
Goa
 
Romania - Liga 2
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Petrolul
0
 
U. Cluj
 
Albania - Superliga
1
10:45
fin
 
 
 
 
0
Dinamo Tirana
1
 
Teuta Durres
1
10:45
fin
 
 
 
 
3
Tirana
0
 
Kastrioti Kruje
 
Malta - FA Trophy
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Victoria Hotspurs
4
 
Zebbug Rangers
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Mgarr United FC
2
 
St. George's
 
Netherlands - Reserve League
4
12:30
post
 
 
 
 
-
Almere City 2
-
post
 
Jong FC Emmen
 
Germany - Regionalliga Bayern
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Eltersdorf
-
post
 
Greuther Furth II
 
Europe - Uefa Youth League - Winners Play Offs
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Rangers U19
0
 
Septemvri Sofia U19
 
Belgium - 1st National Women
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Leuven II W
1
 
GBA Kontich W
 
England - League Two
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Leyton Orient
1
 
Swindon Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Exeter City
2
 
Northampton Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Oldham Athletic
1
 
Tranmere Rovers
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Mansfield Town
0
 
Carlisle United
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Bristol Rovers
2
 
Port Vale
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Stevenage
1
 
Scunthorpe United
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Newport County
2
 
Sutton United
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Harrogate Town
4
 
Forest Green Rovers
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Walsall
1
 
Crawley Town
 
Scotland - League Two
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Elgin City
-
post
 
Kelty Hearts
 
England - League One
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Charlton Athletic
0
 
Ipswich Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Sunderland
0
 
Morecambe
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Doncaster Rovers
2
 
Oxford United
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Fleetwood Town
0
 
Bolton Wanderers
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Cheltenham Town
5
 
Cambridge United
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Accrington Stanley
2
 
AFC Wimbledon
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Portsmouth
0
 
Sheffield Wednesday
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Wycombe Wanderers
1
 
Burton Albion
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Crewe Alexandra
0
 
Lincoln City
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Rotherham United
1
 
Gillingham
 
England - National League North
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Guiseley
2
 
Southport
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Gateshead
0
 
York City
 
England - Isthmian League Premier Division
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Haringey Borough
2
 
Worthing
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Bognor Regis Town
-
post
 
Corinthian-Casuals
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Folkestone Invicta
0
 
Bishop's Stortford
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Potters Bar Town
-
post
 
Kingstonian
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Enfield Town
-
post
 
Bowers and Pitsea
 
England - Southern League South Division
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Walton Casuals
2
 
Hayes & Yeading United
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Taunton Town
-
post
 
Yate Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Chesham United
0
 
Harrow Borough
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Truro City
-
post
 
Tiverton Town
 
England - National League
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Southend United
1
 
Maidenhead United
 
Scotland - Scottish Cup
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Greenock Morton
4
P
 
Inverness CT
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Darvel
-
post
 
Brechin City
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Queen of the South
3
 
Cove Rangers
 
England - National League South
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Hampton & Richmond
-
post
 
Braintree Town
 
England - Southern League Central Division
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Alvechurch
1
 
Tamworth
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Banbury United
-
post
 
Biggleswade Town
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Stratford Town
-
post
 
Needham Market
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Nuneaton Town
-
post
 
St Ives Town
 
Scotland - League One
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Montrose
1
 
Airdrieonians
 
England - Npl Premier Division
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Buxton
1
 
Scarborough Athletic
 
Paraguay - Primera Division - Relegation
1
17:30
fin
 
 
 
 
3
Ameliano
2
 
Sportivo Luqueno