Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
South America - World Cup - Qualification
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Argentina
0
 
Peru
1
20:30
fin
 
 
 
 
4
Brazil
1
 
Uruguay
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Colombia
0
 
Ecuador
1
20:00
fin
 
 
 
 
3
Chile
0
 
Venezuela
1
16:00
fin
 
 
 
 
4
Bolivia
0
 
Paraguay
 
Brazil - Série A
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Sao Paulo
1
 
Ceara
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Cuiaba
0
 
Sport Recife
 
Venezuela - Primera Division - First Stage
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Caracas
3
 
Atletico Venezuela
1
16:00
fin
 
 
 
 
0
AC Lala FC
3
 
Mineros de Guayana
 
Sweden - Superettan
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Jonkopings Sodra
1
 
GIF Sundsvall
Advertisement
 
Denmark - 1st Division
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
FC Helsingor
0
 
Esbjerg
 
Russia - Fnl 2 - Group 3
1
02:00
fin
 
 
 
 
0
SKA Khabarovsk 2
1
 
Rodina Moscow
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Vidnoe
2
 
Khimki 2
1
07:00
fin
 
 
 
 
6
Kolomna
2
 
Znamya Noginsk
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
F. Voronezh 2
3
 
Zenit Penza
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Avangard Kursk
0
 
Sokol Saratov
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Kvant Obninsk
4
 
Saransk
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Dinamo Bryansk
0
 
Salyut-Belgorod
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Peresvet Podolsk
1
 
Strogino
 
China - Fa Cup
1
02:30
fin
 
 
 
 
5
Cangzhou
1
 
Zibo Sunday
1
03:30
fin
 
 
 
 
0
Hebei
1
 
Shaanxi Changan
1
03:30
fin
 
 
 
 
7
Wuhan Zall
0
 
Dandong Tengyue
1
04:00
fin
 
 
 
 
4
Guangzhou R&F
5
P
 
Chengdu Qianbao
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
Shanghai Shenhua
0
 
Sichuan Minzu
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Beijing Guoan
3
P
 
Sichuan
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Shanghai SIPG
0
 
Xian Daxing Chongde
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
Qingdao Huanghai
2
 
Kunshan
Advertisement
 
Indonesia - Liga 2 - First Round
1
04:15
fin
 
 
 
 
2
Persewar Waropen
0
 
Mitra Kukar
1
07:15
fin
 
 
 
 
2
PSMS
2
 
Semen Padang
 
Azerbaijan - First Division
1
05:30
fin
 
 
 
 
0
Qarabag 2
2
 
Neftci Baku 2
1
06:30
fin
 
 
 
 
1
Sabah Baku 2
0
 
Sabail 2
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Gabala 2
2
 
Turan
 
Italy - Serie A Women
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Sampdoria W
0
 
Pomigliano W
 
Portugal - Liga Revelacao U23
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
Vizela U23
2
 
Famalicao U23
 
Norway - Junior U19
1
08:00
fin
 
 
 
 
4
Molde U19
2
 
Mjondalen U19
 
Georgia - Crystalbet Erovnuli Liga 2
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Merani Tbilisi
1
 
Merani Martvili
1
06:30
fin
 
 
 
 
1
Shevardeni Tbilisi
3
 
WIT Georgia
1
06:30
fin
 
 
 
 
2
Zugdidi
1
 
Sioni
1
06:30
fin
 
 
 
 
2
Gagra
0
 
Chikhura
1
06:30
fin
 
 
 
 
2
Rustavi
1
 
FC Gareji Sagarejo
 
Russia - Fnl 2 - Group 2
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Zvezda St. Peterburg
0
 
Kairat Moscow
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Zenit St. Petersburg II
0
 
Krasava
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Baltika 2
2
 
Tver
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Dynamo Moscow 2
2
 
Chertanovo M.
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Luki-Energiya
1
 
Chita
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Volna Nizhegorodskaya
3
 
Shinnik
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Lokomotiv-Kazanka
1
 
Khimik Dzerzhinsk
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Murom
0
 
Yenisey 2
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Torpedo Vladimir
3
 
Olimp-Dolgoprudny 2
 
Egypt - Division 2 - Group C
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Al Magd
1
 
Kafr El Sheikh
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Dekernes
1
 
Alaab Damanhour
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Alexandria SC
0
 
Al Hammam
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Salloum
0
 
Abu Qair Semad
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Said El Mahalla
2
 
Haras El Hodood
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Al Zarka
1
 
El Olympi
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Pioneers
1
 
Baladiyat El Mahalla
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
El Raja
1
 
El Mansura
 
Yemen - Division 1
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Al Sha'ab Ibb
0
 
Al-Saqr
 
Palestine - West Bank League
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Al Amari
1
 
Merkaz
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Tubas
1
 
Markaz Tulkarm
 
Tunisia - Ligue 2 - Relegation Group
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Redeyef
1
 
Stade Gabesien
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Sbikha
3
 
Menzel Bouzelfa
 
Mexico - Liga Mx U20 - Apertura
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Queretaro U20
3
 
Club Tijuana U20
 
Romania - Liga 2
1
10:30
fin
 
 
 
 
3
Csikszereda
1
 
CSMS Iasi
 
Norway - Division 2 - Group 2
1
10:30
fin
 
 
 
 
9
Arendal
2
 
Rosenborg II
 
Serbia - Serbian Cup
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Metalac GM
2
 
Zarkovo
 
Finland - Ykkonen - Championship Group
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
TPS
1
 
Ekenas IF
 
Norway - Division 3 - Group 5
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Ntnui
1
 
Melhus
 
Lithuania - A Lyga
1
12:00
fin
 
 
 
 
6
Zalgiris
0
 
Nevezis
 
Estonia - Esiliiga
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Maardu
1
 
Elva
 
Norway - Division 3 - Group 3
1
12:30
fin
 
 
 
 
5
Viking II
1
 
Akra
1
13:00
fin
 
 
 
 
7
Vindbjart
2
 
Donn
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Start II
1
 
Express
 
Sweden - Allsvenskan Women
1
12:30
fin
 
 
 
 
5
Linkopings W
0
 
Vaxjo DFF W
 
Europe - Champions League Women
1
12:45
fin
 
 
 
 
4
Bayern Munich W
0
 
Hacken W
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Koge W
2
 
Barcelona W
1
15:00
fin
 
 
 
 
5
Lyon W
0
 
SL Benfica W
1
15:00
fin
 
 
 
 
4
Arsenal W
0
 
Hoffenheim W
 
Pakistan - Premier League
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Pakistan Air Force
2
 
KRL
 
Germany - Oberliga Mittelrhein
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Hurth
2
 
Pesch
 
Brazil - Copa Verde
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Gama
1
 
Aquidauanense
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Interporto
1
 
Rio Branco-VN
 
England - Women'S League Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Durham W
5
P
 
Manchester Utd W
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Sheffield Utd W
4
P
 
Sunderland W
 
Bolivia - Nacional B - Second Stage
1
15:30
fin
 
 
 
 
2
Rosario Central
6
 
Em Huanuni
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
CD Kivon
0
 
Torre Fuerte
 
Mexico - Liga Premier Serie A - Apertura
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
UA Zacatecas
4
 
Mazorqueros
 
Mexico - Liga De Expansion Mx - Apertura
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Leones Negros
2
 
Celaya
 
Brazil - Copa Do Nordeste - Qualification
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
ASA
2
 
Souza PB
 
Mexico - Liga Mx - Apertura
1
21:00
fin
 
 
 
 
1
Queretaro
1
 
Tijuana
 
Canada - Canadian Premier League
1
21:00
fin
 
 
 
 
2
Cavalry
1
 
York 9
 
Costa Rica - Primera Division - Apertura
1
22:00
fin
 
 
 
 
4
Deportivo Saprissa
0
 
Guadalupe