Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Italy - Coppa Italia
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Juventus
1
 
Roma
 
France - Coupe De La Ligue
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Reims
3
 
Paris SG
 
Brazil - Campeonato Carioca - Taca Guanabara
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
Vasco da Gama
1
 
Flamengo
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
Volta Redonda
0
 
Cabofriense
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Macae
3
 
Boavista
 
Portugal - League Cup - Play Offs
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Vitoria Guimaraes
2
 
Porto
 
England - Premier League
1
14:30
fin
 
 
 
 
4
Leicester City
1
 
West Ham United
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Tottenham Hotspur
1
 
Norwich City
1
15:15
fin
 
 
 
 
0
Manchester United
2
 
Burnley
 
Spain - Copa Del Rey
1
13:00
fin
 
 
 
 
4
Elche
5
P
 
Ath Bilbao
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Real Sociedad
0
 
Espanyol
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Girona
3
 
Villarreal
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Tenerife
1
 
Real Valladolid
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Ibiza
2
 
Barcelona
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Ibiza
2
 
Barcelona
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
UD Logrones
1
 
Valencia
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Badalona
3
E
 
Granada
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Unionistas de Salamanca
3
 
Real Madrid
Advertisement
 
Scotland - Premiership
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Kilmarnock
3
 
Celtic
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Rangers
0
 
St. Mirren
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Aberdeen
1
 
Motherwell
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Hibernian
1
 
Hamilton Academical
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Livingston
0
 
St. Johnstone
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Ross County
0
 
Heart of Midlothian
 
Greece - Super League
1
10:15
fin
 
 
 
 
0
OFI
1
 
Olympiakos Piraeus
1
10:15
fin
 
 
 
 
1
Volos NFC
3
 
AEK Athens
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Panathinaikos
0
 
Atromitos
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Larissa
2
 
Panaitolikos
 
Cyprus - Cyprus Cup
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Apollon
0
 
APOEL
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Doxa
1
 
Paralimni
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Omonia Nicosia
0
 
Ermis
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Karmiotissa
1
 
AEK Larnaca
Advertisement
 
Belgium - Belgian Cup
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Club Brugge
1
 
Zulte-Waregem
 
Mexico - Copa Mexico - Play Offs
1
22:00
fin
 
 
 
 
4
Santos Laguna
2
 
Pumas UNAM
1
22:00
fin
 
 
 
 
2
Atlas
1
 
Toluca
1
20:00
fin
 
 
 
 
3
Celaya
4
 
Monterrey
1
20:00
fin
 
 
 
 
4
Cafetaleros de Tapachula
1
 
Monarcas
 
Netherlands - KNVB Beker
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Heracles
2
 
Vitesse
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Heerenveen
3
P
 
Willem II
1
14:45
fin
 
 
 
 
7
Ajax
0
 
Spakenburg
 
South America - Copa Libertadores - Qualification
1
19:30
fin
 
 
 
 
0
Progreso
2
 
Barcelona
1
17:15
fin
 
 
 
 
0
San Jose
1
 
Guarani
 
Saudi Arabia - Division 1
1
07:55
fin
 
 
 
 
2
Al Ain
1
 
Al Khaleej
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Al-Kawkab
0
 
Al Ta'ee
1
07:45
fin
 
 
 
 
2
Al Bukayriyah
1
 
Al Jeel
1
09:55
fin
 
 
 
 
2
Al-Nahda
0
 
Al Baten
1
10:45
fin
 
 
 
 
0
Al Ansar
2
 
Ohod
 
Italy - Serie C - Group B
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Cesena
1
 
Carpi
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Sudtirol
0
 
Vis Pesaro
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Ravenna
0
 
Fermana
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Imolese
0
 
Rimini
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Sambenedettese
1
 
Fano
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Padova
2
 
Virtus Verona
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
FeralpiSalo
1
 
Reggio Audace
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Vicenza
0
 
Modena
 
Costa Rica - Primera Division - Clausura
1
21:00
fin
 
 
 
 
0
Deportivo Saprissa
0
 
Perez Zeledon
1
16:00
fin
 
 
 
 
0
Limon
2
 
Herediano
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
Guadalupe
2
 
San Carlos
1
21:00
fin
 
 
 
 
4
Cartagines
3
 
Grecia
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Universitarios
2
 
Alajuelense
 
El Salvador - Primera Division - Clausura
1
20:30
fin
 
 
 
 
2
Alianza
2
 
Sonsonate
1
16:00
fin
 
 
 
 
2
11 Deportivo
1
 
Municipal Limeno
1
16:15
fin
 
 
 
 
0
Jocoro
0
 
Isidro Metapan
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
El Vencedor
0
 
Chalatenango
 
Chile - Chilean Cup
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Universidad Chile
2
 
Colo Colo
 
Brazil - Campeonato Catarinense
1
19:30
fin
 
 
 
 
0
Chapecoense-SC
0
 
Avai
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Criciuma
1
 
Concordia Chiajna
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Marcilio Dias
0
 
Brusque
 
Turkey - Turkish Cup
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
Kasimpasa
2
 
Alanyaspor
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Goztepe
2
 
Antalyaspor
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Besiktas
3
 
Erzurum BB
 
Czech Republic - Tipsport Liga
1
04:30
fin
 
 
 
 
2
Dun. Streda
1
 
Nitra
1
05:00
fin
 
 
 
 
3
Zbrojovka Brno
1
 
Skalica
1
04:30
fin
 
 
 
 
6
Dukla Praha
0
 
Pribram
 
Bolivia - Division Profesional - Apertura
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Royal Pari
0
 
Oriente Petrolero
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
Aurora
0
 
Real Potosi
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Guabira
1
 
Always Ready
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Bolivar
1
 
Vinto
 
Albania - Superliga
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Luftetari Gjirokaster
0
 
Kukesi
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Tirana
1
 
Bylis Ballsh
 
Asia - Afc Cup - Qualification - Play Offs
1
02:30
fin
 
 
 
 
1
Lalenok
4
 
PSM
1
06:00
fin
 
 
 
 
4
Svay Rieng
1
 
Master 7
1
07:15
fin
 
 
 
 
1
Indera
6
 
Yangon United
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
Defenders FC
3
 
Paro
 
Asia - AFC Champions League - Qualification
1
04:00
fin
 
 
 
 
4
Bunyodkor
1
 
Al Zawra'a
 
World - Friendly International Women
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Montenegro W
3
 
Bosnia and Herzegovina W
 
Asia - Afc Championship U23 - Play Offs
1
05:15
fin
 
 
 
 
1
Saudi Arabia U23
0
 
Uzbekistan U23
1
08:15
fin
 
 
 
 
0
Australia U23
2
 
South Korea U23
 
World - Bangabandhu Gold Cup - Play Offs
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Palestine
0
 
Seychelles
 
Portugal - Liga Revelacao U23
1
06:45
fin
 
 
 
 
3
Estoril U23
1
 
Sporting U23
 
Somalia - Nation Link Telecom Championship
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Dekedda
1
 
Jazeera
 
Zambia - Super League
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Buildcon
2
 
ZESCO United
1
08:00
fin
 
 
 
 
5
Zanaco
1
 
Nakambala Leopards
 
England - Professional Development League
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Charlton U23
1
 
Crystal Palace U23
 
South Africa - Gladafrica Championship
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Real Kings
2
 
Ajax Cape Town
 
Italy - Serie D - Group I
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Corigliano
0
 
San Tommaso
 
Seychelles - First Division League
4
08:30
post
 
 
 
 
-
Au Cap
-
post
 
Foresters FC
 
Italy - Primavera 1
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Sampdoria U19
1
 
Inter U19
 
Italy - Serie C - Group C
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
Picerno
1
 
Pro Cavese
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Paganese
0
 
Viterbese
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Catania
1
 
Avellino
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Casertana
0
 
Potenza
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Teramo
0
 
Catanzaro
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Vibonese
1
 
Monopoli
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Bisceglie
0
 
Rende
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Ternana
0
 
FC Rieti
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Reggina
2
 
Virtus Francavilla
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Bari
0
 
Sicula Leonzio
 
India - ISL
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Bengaluru
0
 
Odisha
 
Italy - Serie C - Group A
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Juventus U23
2
 
Novara
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Renate
1
 
GIANA Erminio
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Pianese
0
 
Pro Vercelli
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Gozzano
1
 
Alessandria
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
AlbinoLeffe
1
 
Pistoiese
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Olbia
2
 
Siena
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Lecco
2
 
Arezzo
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Pergolettese
0
 
Como
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Carrarese
1
 
Pontedera
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Monza
0
 
Pro Patria
 
Qatar - Division 2
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Al Markhiya
0
 
Al Bidda
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Lusail
2
 
Al Shamal
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Al Mu'aidar
0
 
Al-Waab
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Al-Kharitiyath
1
 
Al Mesaimeer
 
World - Club Friendly Women
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
SL Benfica W
0
 
Twente W
 
Belgium - Pro League U21
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Anderlecht U21
3
 
Club Brugge U21
 
Spain - Tercera Division - Group 10
1
11:45
fin
 
 
 
 
0
Puente Genil
2
 
Ceuta
 
Brazil - Campeonato Paulista A2
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Votuporanguense
4
 
Juventus-SP
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Audax-SP
1
 
Taubate
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Monte Azul
0
 
Rio Claro
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Votuporanguense
4
 
Juventus-SP
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Penapolense
2
 
Sao Caetano
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Atibaia
2
 
RB Brasil
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Sertaozinho
1
 
Portuguesa Santista
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Audax-SP
1
 
Taubate
 
Brazil - Campeonato Sul-Matogrossense
1
18:15
fin
 
 
 
 
2
Aguia Negra
0
 
Ponta Pora
 
Morocco - Botola Pro
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Raja Casablanca
1
 
Mouloudia Oujda
 
Brazil - Campeonato Cearense - First Stage
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Horizonte
4
 
Floresta
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Pacajus
0
 
Ferroviario
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Barbalha
1
 
Atletico-CE
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Guarany de Sobral
1
 
Caucaia
 
Brazil - Campeonato Sergipano - First Stage
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Dorense
4
 
Frei Paulistano
 
Sierra Leone - Premier League
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Ports Authority
1
 
Central Parade
 
Gibraltar - National League - Relegation Group
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Glacis United
2
 
Boca Gibraltar
 
Brazil - Campeonato Amazonense - First Stage
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Manaus
0
 
Sao Raimundo AM
 
Spain - Tercera Division - Group 2
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Landapos;Entregu
2
 
Caudal
 
England - Championship
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Charlton Athletic
0
 
Fulham
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Nottingham Forest
1
 
Reading
 
Brazil - Campeonato Paulista
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Novorizontino
0
 
Oeste
1
17:15
fin
 
 
 
 
0
Inter de Limeira
4
 
Guarani
1
17:15
fin
 
 
 
 
0
Ituano
4
 
Palmeiras
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
Sao Paulo
0
 
Agua Santa
 
Brazil - Copa Sao Paulo De Juniores - Play Offs
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Gremio U20
0
 
Oeste U20
 
Brazil - Campeonato Piauiense
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
4 de Julho
1
 
Parnahyba
 
Brazil - Campeonato Paranaense
1
17:30
fin
 
 
 
 
1
Londrina
0
 
Cianorte
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Cascavel
0
 
Operario
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Toledo
1
 
Uniao PR
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Athletico-PR
0
 
PSTC
 
Brazil - Campeonato Baiano
1
17:30
fin
 
 
 
 
1
Vitoria
0
 
Jacobina
1
18:30
fin
 
 
 
 
2
Atletico Alagoinhas
2
 
Fluminense de Feira
1
18:30
fin
 
 
 
 
2
Vitoria da Conquista
2
 
Jacuipense
1
18:30
fin
 
 
 
 
4
Bahia de Feira
1
 
Doce Mel
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Juazeirense
1
 
Bahia
 
Brazil - Campeonato Goiano
1
17:30
fin
 
 
 
 
2
Jaragua
0
 
Anapolina
1
18:30
fin
 
 
 
 
0
Crac Go
0
 
Goianesia
1
18:30
fin
 
 
 
 
1
Goiania
1
 
Ipora
1
18:30
fin
 
 
 
 
0
Anapolis
0
 
Vila Nova
 
Brazil - Campeonato Potiguar - First Stage
1
18:00
fin
 
 
 
 
4
Potiguar Mossoro
0
 
Palmeira
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Assu RN
1
 
CE Forca E Luz
1
18:00
fin
 
 
 
 
3
America RN
4
 
ABC
 
Brazil - Campeonato Gaucho - First Stage
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Gremio
2
 
Caxias
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Ypiranga Erechim
0
 
Sao Luiz
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Pelotas
0
 
Novo Hamburgo
 
Brazil - Campeonato Alagoano
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Olhodaguense
1
 
CSA
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Esportivo Olhodaguense
1
 
CSA
 
Brazil - Campeonato Mineiro
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Tupynambas
1
 
Tombense
1
18:30
fin
 
 
 
 
2
America Mineiro
2
 
Caldense
1
19:00
fin
 
 
 
 
2
Patrocinense
0
 
Villa Nova
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
Cruzeiro
0
 
Boa
 
South America - Olympic Games - Qualification
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Paraguay U23
0
 
Bolivia U23
1
20:30
fin
 
 
 
 
3
Brazil U23
3
 
Uruguay U23
 
Brazil - Campeonato Piauiense
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Timon
2
 
Picos
 
Trinidad And Tobago - Pro League
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Sando
3
 
Defence Force
 
Brazil - Campeonato Matogrossense
1
18:10
fin
 
 
 
 
4
Sinop
0
 
Araguaia
1
18:10
fin
 
 
 
 
1
Cuiaba
0
 
Nova Mutum
 
Brazil - Campeonato Paraibano
1
18:15
fin
 
 
 
 
2
Treze
1
 
CSP
1
18:15
fin
 
 
 
 
2
Atletico Cajazeirense
0
 
Nacional de Patos
 
Brazil - Campeonato Pernambucano
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Sport Recife
1
 
Academica Vitoria
 
Bermuda - Premier League
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Southampton
3
 
Dandy Town Hornets