Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Italy - Serie A
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Atalanta
2
 
SPAL
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
10:10
fin
 
 
 
 
2
Al-Faisaly
2
 
Al-Hilal
 
Morocco - Botola Pro
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Olympic Safi
2
 
Wydad Casablanca
 
England - Championship
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
West Bromwich Albion
1
 
Stoke City
 
Egypt - Premier League
4
12:30
post
 
 
 
 
-
Zamalek
-
post
 
Al Masry
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Arab Contractors
-
post
 
El Geish
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Misr Lel Makasa
-
post
 
Aswan FC
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Aswan FC
3
 
Wadi Degla
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Tanta
-
post
 
Wadi Degla
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
El Geish
3
 
Al Ittihad
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Al Ittihad
-
post
 
Zamalek
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Enppi
-
post
 
Pyramids
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Haras El Hodood
-
post
 
Al Masry
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Masr
-
post
 
El Entag El Harby
Advertisement
 
Israel - Ligat Ha'Al
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Be'er Sheva
0
 
Hapoel Haifa
1
13:15
fin
 
 
 
 
3
Beitar Jerusalem
1
 
Maccabi Netanya
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Kfar Saba
1
 
Bnei Yehuda
 
Algeria - Ligue 1
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Chlef
0
 
USM Alger
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
JS Kabylie
0
 
MC Oran
 
Turkey - Super Lig
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Rizespor
0
 
Genclerbirligi
 
Greece - Super League 2
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
PAS Giannina
1
 
Levadiakos
 
Cyprus - First Division
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Paphos
-
post
 
Olympiakos Nicosia
 
Israel - Leumit League
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Bnei Sakhnin
0
 
H. Akko
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Hapoel Afula
2
 
Hapoel Ashkelon
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Ramat Gan
1
 
MS Kafr Qasim
Advertisement
 
India - I-League
1
03:30
fin
 
 
 
 
3
Punjab
1
 
Gokulam
 
Iran - Division 1
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
Navad Urmia
1
 
Shahrdari Arak
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
Baderan Tehran
1
 
Rayka Babol
1
05:30
fin
 
 
 
 
0
Oxin Alborz
0
 
Sorkhpooshan Pakdasht
 
Maldives - Dhivehi Premier League
1
06:00
fin
 
 
 
 
7
Eagles
0
 
Foakaidhoo
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
TC Sports Club
1
 
Da Grande
 
World - Bangabandhu Gold Cup
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Seychelles
2
 
Mauritius
 
Burundi - Primus League
1
06:30
fin
 
 
 
 
1
Bujumbura C.
1
 
Dynamik
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Les Lierres
2
 
Flambeau du Centre
 
Italy - Serie A Women
1
06:30
fin
 
 
 
 
3
AC Milan W
2
 
AS Roma W
 
Somalia - Nation Link Telecom Championship
1
07:30
fin
 
 
 
 
4
Mogadishu City
0
 
Midnimo
 
Netherlands - Reserve League - Winners Stage
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Jong Willem II
1
 
Jong Zwolle
1
08:30
fin
 
 
 
 
4
Jong Waalwijk
1
 
Jong G.A. Eagles
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Jong Groningen
2
 
Jong Venlo
 
England - Premier League Cup
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Burnley U23
2
 
Middlesbrough U23
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Wolves U23
-
post
 
Derby U23
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Stoke City U23
-
post
 
Southampton U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Sunderland U23
1
 
Huddersfield U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Watford U23
3
 
Plymouth U23
 
England - Professional Development League
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Bristol City U23
2
 
QPR U23
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Coventry U23
1
 
Cardiff U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Bolton U23
2
 
Sheffield Wed U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Sheffield Utd U23
3
 
Crewe U23
 
Kuwait - Premier League
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Kazma
2
 
Al Kuwait
 
Italy - Primavera 1
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Lazio U19
4
 
Genoa U19
 
Bahrain - Premier League
1
08:45
fin
 
 
 
 
2
East Riffa
1
 
Manama
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Al-Najma
1
 
Busaiteen
1
11:15
fin
 
 
 
 
1
Al Riffa
2
 
Al-Hidd
 
World - Arab Club Champions Cup
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Al Shorta
1
 
Al-Shabab
 
Turkey - 1. Lig
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Balikesirspor
6
 
Adana Demirspor
 
Israel - Liga Alef South
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Hakoah Ramat Gan
0
 
Agudat Sport Ashdod
 
Netherlands - Reserve League - Losers Stage
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Jong Excelsior
1
 
Jong Twente
1
12:30
fin
 
 
 
 
4
Jong De Graafschap
1
 
Jong FC Emmen
 
Malta - Premier League
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Valletta
1
 
Sliema Wanderers
 
Netherlands - Knvb Beker Women
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Oranje Nassau W
0
 
ACV Assen W
 
Belgium - Pro League U21
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Genk U21
1
 
St. Truiden U21
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Mechelen U21
2
 
St. Liege U21
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Leuven U21
2
 
Gent U21
 
Portugal - Campeonato De Portugal
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Felgueiras
0
 
Canelas 2010
 
Netherlands - Eerste Divisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Jong Ajax
0
 
Dordrecht
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Jong Utrecht
1
 
Roda JC
 
England - Fa Youth Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Blackburn U18
0
 
Charlton U18
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Oxford Utd U18
2
 
Preston U18
 
Italy - Serie C - Group B
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Piacenza
2
 
Triestina
 
France - Coupe De France
1
14:55
fin
 
 
 
 
1
Saint-Pryve
3
 
Monaco
 
Italy - Serie B
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Cosenza
1
 
Crotone
 
Mexico - Liga Mx Women - Clausura
1
16:45
fin
 
 
 
 
3
Club America W
2
 
Santos Laguna W
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Monarcas Morelia W
2
 
Necaxa W
1
20:00
fin
 
 
 
 
4
Guadalajara Chivas W
3
 
Club Leon W
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Pachuca W
2
 
Atl. San Luis W
1
21:00
fin
 
 
 
 
1
U.A.N.L.- Tigres W
1
 
Toluca W
1
22:00
fin
 
 
 
 
0
Club Tijuana W
2
 
Puebla W
 
World - Friendly International Women
1
17:30
fin
 
 
 
 
1
Canada W
1
 
Haiti W
 
Brazil - Campeonato Paraense
1
18:00
fin
 
 
 
 
3
Paysandu
1
 
Itupiranga
 
Mexico - Liga Premier Serie A
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Canoneros Marina
1
 
Atl. San Luis 2
 
Jamaica - Premier League
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Harbour View
1
 
Mount Pleasant