Matches on TV
Advertisement
Navigator
Schedule of matches on TV for 2021-10-17
USA
beIN Sports / HD
09:00
Bordeaux
Nantes
beIN Sports / HD
11:05
Montpellier
Lens
beIN Sports / HD
14:45
Marseille
Lorient
ESPN / HD
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
beIN Sports 4
09:00
Strasbourg
St Etienne
beIN Sports 5
09:00
Stade Brestois 29
Reims
NBCSN / HD
09:00
Everton
West Ham
NBCSN / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
KMYU / HD
21:30
Real Salt Lake
Colorado Rapids
Altitude / HD
21:30
Real Salt Lake
Colorado Rapids
ESPN Deportes / HD
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
Telemundo / HD
09:00
Everton
West Ham
Telemundo / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Telemundo / HD
18:00
Guadalajara-Chivas
Toluca
Univision / HD
20:00
Atletico San Luis
Club America
Univision / HD
22:00
Cruz Azul
U.A.N.L. - Tigres
Univision / HD
13:00
U.N.A.M. - Pumas
FC Juarez
Spectrum SportsNet / HD
22:30
Los Angeles Galaxy
Portland Timbers
TUDN / HD
20:00
Atletico San Luis
Club America
TUDN / HD
22:00
Cruz Azul
U.A.N.L. - Tigres
TUDN / HD
13:00
U.N.A.M. - Pumas
FC Juarez
TUDN / HD
20:05
Pachuca
Santos Laguna
Fox 12 Plus Oregon
22:30
Los Angeles Galaxy
Portland Timbers
beIN Sports Xtra / HD
22:05
California United
Stumptown Athletic
beIN Sports Xtra / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
beIN Sports Xtra / HD
09:00
Galatasaray
Konyaspor
beIN Sports Xtra / HD
12:00
Trabzonspor
Fenerbahce
CBS Sports Network HD
14:00
North Carolina Courage (w)
Gotham Fc (w)
CBS Sports Network HD
19:00
Houston Dash (w)
Portland Thorns (w)
Quest Texas / HD
20:30
Houston Dynamo
Seattle Sounders
beIN Sports LaLiga / HD
09:00
Metz
Rennes
The CW- Twin CIties HD
21:00
Austin Fc
Minnesota United FC
UniMas Austin HD
21:00
Austin Fc
Minnesota United FC
Bally Sports North + HD
21:00
Austin Fc
Minnesota United FC
The CW Austin HD
21:00
Austin Fc
Minnesota United FC
beIN Sports en Espanol HD
09:00
Bordeaux
Nantes
beIN Sports en Espanol HD
11:05
Montpellier
Lens
beIN Sports en Espanol HD
14:45
Marseille
Lorient
Advertisement
Albania
Super Sport 3 / HD
10:45
Partizani
FK Kukesi
Super Sport 3 / HD
13:45
Teuta Durres
Tirana
Super Sport 3 / HD
14:45
Marseille
Lorient
Super Sport 2 / HD
09:00
Everton
West Ham
Super Sport 2 / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Super Sport 2 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Tring Sport 1 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Tring Sport 1 / HD
12:05
Napoli
Torino
Tring Sport 1 / HD
14:45
Juventus
Roma
Super Sport 1 / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Super Sport 4 / HD
07:30
SV Darmstadt 98
Werder Bremen
Super Sport 4 / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Super Sport 4 / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
Super Sport 5 / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Argentina
TNT Sports / HD
14:45
Atletico Tucuman
Argentinos Jrs
TNT Sports / HD
14:45
Colon Santa Fe
Talleres Cordoba
TNT Sports / HD
19:15
River Plate
San Lorenzo
Fox Sports Premium / HD
17:00
Aldosivi
Independiente
Austria
Sky Sport Austria 1 / HD
11:00
Sturm Graz
Ried
Sky Sport Austria 1 (SimulCast) / HD
08:30
Lask Linz
Wolfsberger AC
Sky Sport Austria 1 (SimulCast) / HD
08:30
WSG Swarovski Tirol
TSV Hartberg
Sky Sport Austria 2 / HD
08:30
Lask Linz
Wolfsberger AC
Sky Sport Austria 3 / HD
08:30
WSG Swarovski Tirol
TSV Hartberg
Belarus
Belarus 5 / HD
08:00
Rukh Brest
Dinamo Minsk
Belarus 5 / HD
12:30
Shakhter Soligorsk
Torpedo Zhodino
YASNAe TV / HD
06:00
FC Minsk
FC Gomel
YASNAe TV / HD
10:00
FC Energetik-BGU Minsk
Dinamo Brest
YASNAe TV / HD
12:30
Shakhter Soligorsk
Torpedo Zhodino
Belgium
VOOsport World 1 / HD
09:00
Everton
West Ham
VOOsport World 1 / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Eleven Sports 1 HD
07:00
Swansea
Cardiff
Eleven Sports 1 HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Eleven Sports 1 HD
15:00
Barcelona
Valencia
Eleven Sports 1 HD
12:05
Napoli
Torino
Eleven Sports 2 HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Eleven Sports 2 HD
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
Play Sports 2 HD
09:00
Everton
West Ham
Play Sports 2 HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Play Sports 2 HD
14:45
Juventus
Roma
Eleven Sports Pro League 1 HD
07:30
St Truiden
Anderlecht
Eleven Sports Pro League 1 HD
10:00
Beerschot Wilrijk
KV Mechelen
Eleven Sports Pro League 1 HD
12:30
Charleroi
Genk
Eleven Sports Pro League 1 HD
15:00
Gent
Eupen
Eleven Sports Pro League 2 HD
10:00
Lommel United
Royal Excel Mouscron
Eleven Sports Pro League 2 HD
14:00
RWD Molenbeek
KVC Westerlo
Eleven Sports 3 HD
14:45
Juventus
Roma
Brazil
SporTV / HD
20:00
Confianca
Avai
SporTV / HD
17:15
Atletico Goianiense
Atletico Mineiro
SporTV / HD
19:30
Flamengo
Cuiaba
Rede Globo / HD
15:00
Atletico Paranaense
Fluminense
Rede Globo / HD
15:00
Palmeiras
Internacional
Fox Sports / HD
09:00
Empoli
Atalanta
Fox Sports / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
Fox Sports / HD
19:15
River Plate
San Lorenzo
Band / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Premiere / HD
20:00
America Mineiro
Bahia
Premiere / HD
20:00
Confianca
Avai
Premiere / HD
15:00
Atletico Paranaense
Fluminense
Premiere / HD
15:00
Palmeiras
Internacional
Premiere / HD
17:15
Atletico Goianiense
Atletico Mineiro
Premiere / HD
17:15
Ceara
Bragantino
Premiere / HD
17:15
Gremio
Juventude
Premiere / HD
19:30
Flamengo
Cuiaba
Premiere / HD
19:30
Sport Recife
Santos
Bulgaria
RING / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
RING / HD
09:00
Empoli
Atalanta
Nova Sport / HD
09:00
Strasbourg
St Etienne
Nova Sport / HD
11:05
Montpellier
Lens
Diema Sport HD
10:00
Cherno More Varna
Slavia Sofia
Diema Sport HD
12:15
CSKA Sofia
Botev Plovdiv
Diema Sport HD
14:45
Marseille
Lorient
Diema Sport 2 / HD
09:00
Everton
West Ham
Diema Sport 2 / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Diema Sport 2 / HD
07:00
Swansea
Cardiff
MAX Sport 1 / HD
09:00
Udinese
Bologna
MAX Sport 3 / HD
09:00
Genoa
Sassuolo
MAX Sport 3 / HD
12:05
Napoli
Torino
MAX Sport 3 / HD
14:45
Juventus
Roma
MAX Sport 4 / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
MAX Sport 4 / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
MAX Sport 4 / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
MAX Sport 4 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Diema Sport 3 HD
01:00
Pohang Steelers
Nagoya Grampus
Diema Sport 3 HD
07:30
SV Darmstadt 98
Werder Bremen
Diema Sport 3 HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Diema Sport 3 HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Croatia
Arena Sport 1 / HD
09:00
Genoa
Sassuolo
Arena Sport 1 / HD
17:00
Aldosivi
Independiente
Arena Sport 2 / HD
14:45
Marseille
Lorient
Arena Sport 2 / HD
17:15
Atletico Goianiense
Atletico Mineiro
Arena Sport 4 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Arena Sport 4 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
Arena Sport 4 / HD
12:05
Napoli
Torino
Arena Sport 4 / HD
14:45
Juventus
Roma
Arena Sport 3 / HD
09:00
NK Slaven Belupo
NK Osijek
Arena Sport 3 / HD
11:30
Sibenik
HNK Hajduk Split
Arena Sport 3 / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Arena Sport 3 / HD
15:00
Palmeiras
Internacional
Arena Sport 6 / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
Arena Sport 6 / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Arena Sport 6 / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
Arena Sport 6 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Arena Sport 5 / HD
09:00
Metz
Rennes
Arena Sport 5 / HD
11:00
FK Partizan
Radnik Surdulica
Arena Sport 5 / HD
13:05
Proleter Novi Sad
TSC Backa Topola
HNTV
09:00
Croatia Zmijavci
Rudes
Arena Sport 9 HD
11:30
Legia Warszawa
Lech Poznan
Arena Sport 9 HD
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
Arena Sport 7 HD
06:30
Wisla Plock
Pogon Szczecin
Arena Sport 7 HD
09:00
Udinese
Bologna
Arena Sport 7 HD
11:00
Siroki Brijeg
Rudar Prijedor
Arena Sport 7 HD
11:05
Montpellier
Lens
Arena Sport 10 HD
09:00
Strasbourg
St Etienne
Arena Sport 8 HD
12:30
Charleroi
Genk
Cyprus
NovaSports 2 / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
NovaSports 2 / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Cytavision Sports 1 HD
12:00
AEL Limassol
Anorthosis
Cytavision Sports 3 HD
09:00
Everton
West Ham
Cytavision Sports 3 HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Cytavision Sports 5 HD
09:00
Udinese
Bologna
Cytavision Sports 4 HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Cytavision Sports 4 HD
09:00
Empoli
Atalanta
Cytavision Sports 4 HD
12:05
Napoli
Torino
Cytavision Sports 4 HD
14:45
Juventus
Roma
Cytavision Sports 6 HD
20:30
Houston Dynamo
Seattle Sounders
Cytavision Sports 6 HD
09:00
Genoa
Sassuolo
Cablenet Sports 2 HD
07:30
St Truiden
Anderlecht
Cablenet Sports 2 HD
12:30
Charleroi
Genk
Cablenet Sports 2 HD
17:00
Aldosivi
Independiente
Cablenet Sports 2 HD
19:15
River Plate
San Lorenzo
PrimeTel 1 HD
10:00
Omonia
Apollon Limassol
PrimeTel 3 HD
09:00
Panaitolikos
OFI
PrimeTel 3 HD
13:30
AEK Athens
Atromitos Athinon
PrimeTel 2 HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
PrimeTel 2 HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
PrimeTel 2 HD
12:30
Villarreal
Osasuna
PrimeTel 2 HD
15:00
Barcelona
Valencia
NovaSports 3 / HD
07:30
SV Darmstadt 98
Werder Bremen
NovaSports 3 / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
NovaSports 4 / HD
11:05
Montpellier
Lens
NovaSports 4 / HD
14:30
Cittadella
Spal
NovaSports Prime HD
09:00
PAOK
Volos NPS
NovaSports Prime HD
13:30
Pas Giannina
Olympiakos Piraeus
Czech Republic
Sport 1 / HD
12:00
Trabzonspor
Fenerbahce
O2 Fotbal TV / HD
10:00
Teplice
Viktoria Plzen
O2 Fotbal TV / HD
13:00
Pardubice
Sparta Praha
O2 Sport TV 5 / HD
10:00
Sigma Olomouc
Karvina
O2 Sport TV / HD
10:00
Teplice
Viktoria Plzen
O2 Sport TV / HD
13:00
Pardubice
Sparta Praha
Sport 2 / HD
09:00
Galatasaray
Konyaspor
Nova Sport 1 / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Nova Sport 1 / HD
09:00
Bordeaux
Nantes
Nova Sport 1 / HD
14:45
Marseille
Lorient
O2 Sport TV 6 / HD
10:00
FC Fastav Zlin
Hradec Kralove
Premier Sport / HD
07:00
Swansea
Cardiff
Premier Sport / HD
09:00
Everton
West Ham
Premier Sport / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Nova Sport 3 HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
Nova Sport 3 HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Nova Sport 3 HD
12:05
Napoli
Torino
Nova Sport 3 HD
15:00
Barcelona
Valencia
Nova Sport 4 HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Nova Sport 4 HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Nova Sport 4 HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Nova Sport 4 HD
14:45
Juventus
Roma
Denmark
EuroSport 2 / HD
08:00
Odense
Randers FC
TV3+ / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
TV3+ / HD
12:00
SonderjyskE
FC Copenhagen
Canal 9 / HD
10:00
Brondby
Vejle
TV3 Sport / HD
07:00
FC Nordsjaelland
FC Midtjylland
TV3 Max / HD
07:00
Swansea
Cardiff
Xee / HD
09:00
Everton
West Ham
Xee / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
TV2 Sport X / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
TV2 Sport X / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
TV2 Sport X / HD
15:00
Barcelona
Valencia
England
Premier Sports 1 / HD
20:30
Houston Dynamo
Seattle Sounders
Premier Sports 1 / HD
22:30
Los Angeles Galaxy
Portland Timbers
BT Sport 1 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
BT Sport 1 / HD
14:45
Juventus
Roma
Sky Sports Main Event / HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Main Event / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sky Sports Premier League / HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Premier League / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sky Sports Ultra HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Ultra HD
11:30
Newcastle
Tottenham
BT Sport 2 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
BT Sport 2 / HD
12:05
Napoli
Torino
BT Sport 2 / HD
14:45
Marseille
Lorient
Sky Sports Football / HD
07:00
Swansea
Cardiff
Sky Sports Football / HD
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
BT Sport ESPN / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
BT Sport ESPN / HD
09:00
Bordeaux
Nantes
BT Sport ESPN / HD
11:05
Montpellier
Lens
BT Sport Extra 2 / HD
09:00
Udinese
Bologna
BT Sport Extra 2 / HD
06:45
Paris Saint Germain (w)
St Etienne (w)
BT Sport Extra 3 / HD
09:00
Genoa
Sassuolo
BT Sport Extra 1 / HD
07:00
Granadilla Tenerife (w)
Atletico Madrid (w)
FreeSports / HD
21:30
Real Salt Lake
Colorado Rapids
LaLiga TV / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
LaLiga TV / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
LaLiga TV / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
LaLiga TV / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Finland
C More Sport 2 HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
C More Sport 2 HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
C More Sport 1 HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
C More Sport 1 HD
12:30
Villarreal
Osasuna
C More Sport 1 HD
15:00
Barcelona
Valencia
C More Max HD
12:05
Napoli
Torino
C More Max HD
14:45
Juventus
Roma
C More Max HD
06:00
Jeonbuk Motors
Ulsan Hyundai FC
V Sport Premium HD
09:00
Everton
West Ham
V Sport Premium HD
11:30
Newcastle
Tottenham
V Sport 1 HD
07:00
Swansea
Cardiff
V Sport 1 HD
10:00
Frankfurt (w)
Bayern Munich (w)
V Sport Jalkapallo HD
07:00
Swansea
Cardiff
V Sport Jalkapallo HD
09:00
Everton
West Ham
V Sport Jalkapallo HD
11:30
Newcastle
Tottenham
V Sport Fotboll HD
07:00
1899 Hoffenheim (w)
VfL Wolfsburg (w)
V Sport Fotboll HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
V Sport Fotboll HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
V Sport Jaakienkko HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
V Sport Jaakienkko HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
France
beIN Sports 1 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
beIN Sports 1 / HD
12:05
Napoli
Torino
beIN Sports 1 / HD
14:45
Juventus
Roma
beIN Sports Max 5 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
beIN Sports Max 5 / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
beIN Sports Max 5 / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
beIN Sports Max 5 / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
beIN Sports Max 5 / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
beIN Sports Max 6 / HD
09:00
Genoa
Sassuolo
beIN Sports Max 4 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
beIN Sports Max 4 / HD
09:00
Udinese
Bologna
beIN Sports Max 4 / HD
12:05
Napoli
Torino
beIN Sports Max 4 / HD
09:00
Galatasaray
Konyaspor
beIN Sports 2 / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
beIN Sports 2 / HD
14:45
Juventus
Roma
beIN Sports 2 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
beIN Sports 2 / HD
12:00
Trabzonspor
Fenerbahce
beIN Sports 2 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Canal+ Sport / HD
09:00
Everton
West Ham
Canal+ Sport / HD
11:05
Montpellier
Lens
Canal+ Sport / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Foot+ Multisports 1 / HD
06:45
Paris Saint Germain (w)
St Etienne (w)
Canal+ / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
beIN Sports Max 7 / HD
09:00
Galatasaray
Konyaspor
beIN Sports Max 7 / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
beIN Sports Max 7 / HD
09:00
Udinese
Bologna
beIN Sports Max 8 / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
beIN Sports Max 9 / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
Foot+ / HD
06:45
Lyon (w)
Montpellier (w)
beIN Sports 3 / HD
07:00
Swansea
Cardiff
RMC Sport 1 / HD
09:00
Everton
West Ham
RMC Sport 1 / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Amazon Prime Video (OTT Platform)
07:00
Estac Troyes
Nice
Amazon Prime Video (OTT Platform)
09:00
Bordeaux
Nantes
Amazon Prime Video (OTT Platform)
09:00
Metz
Rennes
Amazon Prime Video (OTT Platform)
09:00
Stade Brestois 29
Reims
Amazon Prime Video (OTT Platform)
09:00
Strasbourg
St Etienne
Amazon Prime Video (OTT Platform)
14:45
Marseille
Lorient
Germany
SportDigital / HD
07:00
Swansea
Cardiff
SportDigital / HD
09:00
Cracovia Krakow
Warta Poznan
SportDigital / HD
11:30
Legia Warszawa
Lech Poznan
SportDigital / HD
15:00
Palmeiras
Internacional
SportDigital / HD
19:15
River Plate
San Lorenzo
Sky Sport 1 / HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sport 1 / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sky Sport Bundesliga 4 / HD
07:30
Hansa Rostock
SV Sandhausen
Sky Sport Bundesliga 3 / HD
07:30
Dynamo Dresden
FC Nurnberg
Sky Sport Bundesliga 2 / HD
07:30
SV Darmstadt 98
Werder Bremen
Sky Sport Bundesliga 1 (SimulCast) / HD
07:30
Dynamo Dresden
FC Nurnberg
Sky Sport Bundesliga 1 (SimulCast) / HD
07:30
Hansa Rostock
SV Sandhausen
Sky Sport Bundesliga 1 (SimulCast) / HD
07:30
SV Darmstadt 98
Werder Bremen
DAZN 1 HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
DAZN 1 HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
DAZN 1 HD
12:05
Napoli
Torino
DAZN 1 HD
15:00
Barcelona
Valencia
DAZN 2 HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
DAZN 2 HD
07:00
Swansea
Cardiff
DAZN 2 HD
09:00
Udinese
Bologna
DAZN 2 HD
14:45
Juventus
Roma
Greece
NovaSports 1 / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
NovaSports 1 / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
NovaSports 1 / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
NovaSports 1 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
NovaSports 2 / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
NovaSports 2 / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
NovaSports 3 / HD
07:30
SV Darmstadt 98
Werder Bremen
NovaSports 3 / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
NovaSports 4 / HD
07:30
St Truiden
Anderlecht
NovaSports 4 / HD
11:05
Montpellier
Lens
NovaSports 4 / HD
14:30
Cittadella
Spal
NovaSports 5 / HD
12:30
Charleroi
Genk
COSMOTE Sport 6 HD
09:00
Genoa
Sassuolo
COSMOTE Sport 2 HD
09:00
Panaitolikos
OFI
COSMOTE Sport 2 HD
12:05
Napoli
Torino
COSMOTE Sport 2 HD
14:45
Juventus
Roma
COSMOTE Sport 1 HD
09:00
Everton
West Ham
COSMOTE Sport 1 HD
13:30
AEK Athens
Atromitos Athinon
COSMOTE Sport 8 HD
09:00
Udinese
Bologna
COSMOTE Sport 3 HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
COSMOTE Sport 3 HD
09:00
Empoli
Atalanta
COSMOTE Sport 3 HD
11:30
Newcastle
Tottenham
NovaSports Start HD
07:00
Swansea
Cardiff
NovaSports Start HD
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
NovaSports Prime HD
09:00
PAOK
Volos NPS
NovaSports Prime HD
13:30
Pas Giannina
Olympiakos Piraeus
NovaSports 6
10:45
Twente
Willem II
Hungary
Sport 1 / HD
14:45
Juventus
Roma
Digi Sport 1 / HD
09:00
Bordeaux
Nantes
Digi Sport 1 / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
M4 Sport / HD
08:30
Kisvarda
Ujpest
M4 Sport / HD
11:00
Mezokovesd-Zsory
Debreceni VSC
Digi Sport 2 / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Digi Sport 2 / HD
09:00
Strasbourg
St Etienne
Digi Sport 2 / HD
11:05
Montpellier
Lens
Digi Sport 2 / HD
14:45
Marseille
Lorient
Sport 2 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Sport 2 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
Sport 2 / HD
12:05
Napoli
Torino
Digi Sport 3 / HD
09:00
Metz
Rennes
Spiler1 TV / HD
09:00
Everton
West Ham
Spiler2 TV / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
Spiler2 TV / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Spiler2 TV / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Spiler2 TV / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
International
beIN Sports Mena 3 HD
09:00
Stade Brestois 29
Reims
beIN Sports Mena 2 HD
07:00
Estac Troyes
Nice
beIN Sports Mena 2 HD
09:00
Bordeaux
Nantes
beIN Sports Mena 2 HD
11:05
Montpellier
Lens
beIN Sports Mena 2 HD
14:45
Marseille
Lorient
beIN Sports Mena 1 HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
beIN Sports Mena 1 HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
beIN Sports Mena 1 HD
12:30
Villarreal
Osasuna
beIN Sports Mena 1 HD
15:00
Barcelona
Valencia
beIN Sports Mena 7 HD
09:00
Strasbourg
St Etienne
beIN Sports Mena 4 HD
09:00
Metz
Rennes
ST Sports Life
01:00
Pohang Steelers
Nagoya Grampus
ST Sports Life
06:00
Jeonbuk Motors
Ulsan Hyundai FC
ST Sports Life
18:00
Guadalajara-Chivas
Toluca
ST World Football / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
ST World Football / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
ST Sports Premium / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
ST Sports Premium / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
ST Sports Premium / HD
15:00
Barcelona
Valencia
ST Sports Premium / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
beIN Sports Mena HD
10:30
Al-Sadd
Al-Gharafa
beIN Sports Mena HD
13:10
Al-Duhail SC
Al-Rayyan SC
ESPN Africa
21:30
Real Salt Lake
Colorado Rapids
ESPN Africa
06:15
AZ Alkmaar
Utrecht
ESPN Africa
09:00
Galatasaray
Konyaspor
ESPN Africa
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
ESPN 2 Africa
07:00
Swansea
Cardiff
TV3 Sport / HD
09:00
Everton
West Ham
TV3 Sport / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Canal+ Sport 3 Afrique HD
09:00
Everton
West Ham
Canal+ Sport 3 Afrique HD
11:05
Montpellier
Lens
Canal+ Sport 3 Afrique HD
15:00
Barcelona
Valencia
Canal+ Sport 2 Afrique HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Canal+ Sport 2 Afrique HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Canal+ Sport 2 Afrique HD
14:45
Marseille
Lorient
Canal+ Sport 1 Afrique HD
09:00
Strasbourg
St Etienne
Canal+ Sport 1 Afrique HD
14:45
Juventus
Roma
Canal+ Sport 4 Afrique HD
11:30
Newcastle
Tottenham
beIN Sports Mena Premium 2 HD
07:00
Swansea
Cardiff
beIN Sports Mena English 1 HD
09:00
Everton
West Ham
beIN Sports Mena English 1 HD
11:30
Newcastle
Tottenham
beIN Sports Mena English 2 HD
07:00
Swansea
Cardiff
beIN Sports Mena English 2 HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
beIN Sports Mena English 2 HD
12:30
Villarreal
Osasuna
beIN Sports Mena Premium 1 HD
09:00
Everton
West Ham
beIN Sports Mena Premium 1 HD
11:30
Newcastle
Tottenham
beIN Sports Mena Premium 1 HD
15:00
Barcelona
Valencia
Viasat Sport East HD
11:30
Legia Warszawa
Lech Poznan
Iran
IRIB Varzesh
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
IRIB Varzesh
11:30
Newcastle
Tottenham
IRIB Varzesh
14:45
Juventus
Roma
Israel
Sport 1 / HD
07:00
Swansea
Cardiff
Sport 1 / HD
09:00
Everton
West Ham
Sport 1 / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sport 1 / HD
15:00
Palmeiras
Internacional
Sport 1 / HD
17:15
Atletico Goianiense
Atletico Mineiro
Sport 1 / HD
19:15
River Plate
San Lorenzo
5 LIVE / HD
12:00
Irony Kiryat Shmona
Hapoel Hadera
Sport 3 / HD
01:00
Pohang Steelers
Nagoya Grampus
Sport 3 / HD
06:00
Jeonbuk Motors
Ulsan Hyundai FC
Sport 3 / HD
12:00
Trabzonspor
Fenerbahce
Sport 4 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Sport 4 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
Sport 4 / HD
13:15
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Petah Tikva
Sport 2 / HD
07:30
St Truiden
Anderlecht
Sport 2 / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Sport 2 / HD
12:05
Napoli
Torino
ONE / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
ONE / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
ONE / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
ONE / HD
15:00
Barcelona
Valencia
ONE2 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
ONE2 / HD
12:05
Napoli
Torino
ONE2 / HD
14:45
Juventus
Roma
ONE2 / HD
09:00
Udinese
Bologna
5 PLUS / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
5 PLUS / HD
14:45
Marseille
Lorient
5 PLUS (SimulCast) / HD
09:00
Bordeaux
Nantes
5 PLUS (SimulCast) / HD
09:00
Metz
Rennes
5 PLUS (SimulCast) / HD
09:00
Stade Brestois 29
Reims
5 PLUS (SimulCast) / HD
09:00
Strasbourg
St Etienne
Italy
Sky Sport Football / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Sky Sport Football / HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sport Football / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sky Sport Football / HD
14:45
Marseille
Lorient
Sky Sport Uno / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Sky Sport Uno / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sky Sport Uno / HD
14:30
Cittadella
Spal
Sky Sport Arena / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Sky 4K
06:30
Cagliari
Sampdoria
Sky Sport Canale 253 / HD
08:00
Cremonese
Benevento
Sky Sport Canale 252 / HD
08:00
Cremonese
Benevento
Sky Sport Canale 251 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Sky Sport Canale 251 / HD
10:15
Parma
Monza
Sky Sport Canale 251 / HD
14:30
Cittadella
Spal
Sky Sport Canale 254 / HD
08:30
Campobasso
Bari
Sky Sport Canale 254 / HD
11:30
Juventus (u23)
Seregno
Sky Sport Canale 255 / HD
08:30
Foggia
Monopoli
Sky Sport Canale 255 / HD
11:30
Mantova
Lecco
Sky Sport Canale 256 / HD
08:30
Turris
SSD Palermo
Sky Sport Calcio HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Sky Sport Calcio HD
10:15
Parma
Monza
Sky Sport Calcio HD
14:30
Cittadella
Spal
DAZN (OTT Platfrom) HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
DAZN (OTT Platfrom) HD
09:00
Empoli
Atalanta
DAZN (OTT Platfrom) HD
09:00
Genoa
Sassuolo
DAZN (OTT Platfrom) HD
09:00
Udinese
Bologna
DAZN (OTT Platfrom) HD
12:05
Napoli
Torino
DAZN (OTT Platfrom) HD
14:45
Juventus
Roma
Japan
WOWOW Live / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
WOWOW Live / HD
15:00
Barcelona
Valencia
BS Sky PerfecTV! / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Sports Live+ / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Kosovo
K Sport 3 / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
K Sport 2 / HD
09:00
Metz
Rennes
K Sport 2 / HD
12:00
Trabzonspor
Fenerbahce
K Sport 1 / HD
09:00
Galatasaray
Konyaspor
K Sport 1 / HD
14:45
Marseille
Lorient
ART Sport 1 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
ART Sport 3 / HD
09:00
Bordeaux
Nantes
ART Sport 2 / HD
09:00
Stade Brestois 29
Reims
ART Sport 2 / HD
11:05
Montpellier
Lens
Latin America
ESPN 2 / HD
12:05
Napoli
Torino
ESPN 2 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
ESPN 2 / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
DIRECTV Sports + / HD
22:00
Cruz Azul
U.A.N.L. - Tigres
DIRECTV Sports + / HD
08:00
UD Ibiza
Mirandes
DIRECTV Sports + / HD
10:00
Athletic Club (w)
Villarreal (w)
DIRECTV Sports + / HD
12:15
Real Sociedad B
Oviedo
DIRECTV Sports + / HD
15:00
Ponferradina
Fuenlabrada
DIRECTV Sports / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
DIRECTV Sports / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
DIRECTV Sports / HD
13:00
U.N.A.M. - Pumas
FC Juarez
DIRECTV Sports / HD
15:00
Barcelona
Valencia
ESPN / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
ESPN / HD
09:00
Empoli
Atalanta
ESPN / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
ESPN / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
ESPN / HD
14:45
Juventus
Roma
Malta
TSN 2 / HD
09:00
Everton
West Ham
TSN 2 / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
TSN 3 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
TSN 3 / HD
12:05
Napoli
Torino
TSN 3 / HD
14:45
Juventus
Roma
TSN 3 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
TSN 5 / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
TSN 5 / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
TSN 6 / HD
09:00
Udinese
Bologna
TSN 7 / HD
09:00
Genoa
Sassuolo
TSN 7 / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
TSN 4 HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
TSN 4 HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
TSN 4 HD
15:00
Barcelona
Valencia
TSN 4 HD
12:30
Villarreal
Osasuna
TVM News+ HD
09:00
Sliema Wanderers
Hibernians FC
Mexico
SKY Sports Canal 516 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Azteca 7 / HD
18:00
Guadalajara-Chivas
Toluca
Azteca 7 / HD
20:05
Pachuca
Santos Laguna
SKY Sports Canal 524 / HD
09:00
Everton
West Ham
SKY Sports Canal 517 / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
SKY Sports Canal 525 / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
SKY Sports Canal 518 / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
SKY Sports Canal 518 / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
ESPN 2 / HD
20:00
Atletico San Luis
Club America
Fox Sports 2 / HD
20:05
Pachuca
Santos Laguna
SKY Sports Canal 522 / HD
08:00
UD Ibiza
Mirandes
SKY Sports Canal 522 / HD
10:00
Leganes
Valladolid
SKY Sports Canal 522 / HD
12:15
Burgos
Lugo
Fox Sports 3 / HD
20:05
Pachuca
Santos Laguna
SKY Sports Canal 521 / HD
07:00
AIK (w)
Hacken (w)
SKY Sports Canal 523 / HD
07:00
Swansea
Cardiff
SKY Sports Canal 523 / HD
12:15
Real Sociedad B
Oviedo
SKY Sports Canal 520 / HD
07:30
SV Darmstadt 98
Werder Bremen
TUDN / HD
13:00
U.N.A.M. - Pumas
FC Juarez
TUDN / HD
18:00
Guadalajara-Chivas
Toluca
Claro Sports HD
20:05
Pachuca
Santos Laguna
SKY Sports Canal 506 / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
SKY Sports Canal 506 / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
IZZI
22:00
Cruz Azul
U.A.N.L. - Tigres
Netherlands
Ziggo Sport Select / HD
09:00
Empoli
Atalanta
Ziggo Sport Select / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Ziggo Sport Select / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Ziggo Sport Voetbal / HD
09:00
Everton
West Ham
Ziggo Sport Voetbal / HD
12:05
Napoli
Torino
Ziggo Sport Voetbal / HD
14:45
Juventus
Roma
Ziggo Sport / HD
09:00
Empoli
Atalanta
Ziggo Sport / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Ziggo Sport / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Ziggo Sport Docu / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Ziggo Sport Docu / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Ziggo Sport Docu / HD
12:30
Charleroi
Genk
ESPN / HD
21:30
Real Salt Lake
Colorado Rapids
ESPN / HD
08:30
NEC Nijmegen
Vitesse
ESPN / HD
10:45
Twente
Willem II
ESPN 2 / HD
06:15
AZ Alkmaar
Utrecht
ESPN 2 / HD
08:30
Sparta Rotterdam
Groningen
ESPN 2 / HD
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
ESPN 2 / HD
21:30
Real Salt Lake
Colorado Rapids
Ziggo Sport Tennis HD
07:30
St Truiden
Anderlecht
Northern Ireland
Premier Sports 1 / HD
20:30
Houston Dynamo
Seattle Sounders
Premier Sports 1 / HD
22:30
Los Angeles Galaxy
Portland Timbers
BT Sport 1 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
BT Sport 1 / HD
14:45
Juventus
Roma
Sky Sports Main Event / HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Main Event / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sky Sports Premier League / HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Premier League / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sky Sports Ultra HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Ultra HD
11:30
Newcastle
Tottenham
BT Sport 2 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
BT Sport 2 / HD
12:05
Napoli
Torino
BT Sport 2 / HD
14:45
Marseille
Lorient
Sky Sports Football / HD
07:00
Swansea
Cardiff
Sky Sports Football / HD
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
BT Sport ESPN / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
BT Sport ESPN / HD
09:00
Bordeaux
Nantes
BT Sport ESPN / HD
11:05
Montpellier
Lens
BT Sport Extra 2 / HD
09:00
Udinese
Bologna
BT Sport Extra 2 / HD
06:45
Paris Saint Germain (w)
St Etienne (w)
BT Sport Extra 3 / HD
09:00
Genoa
Sassuolo
BT Sport Extra 1 / HD
07:00
Granadilla Tenerife (w)
Atletico Madrid (w)
FreeSports / HD
21:30
Real Salt Lake
Colorado Rapids
LaLiga TV / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
LaLiga TV / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
LaLiga TV / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
LaLiga TV / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Norway
MAX / HD
09:00
Aalesund
Sogndal
TV2 Sport Premium HD
09:00
Everton
West Ham
TV2 Sport Premium HD
11:30
Newcastle
Tottenham
TVNorge / HD
11:00
Brann
Stabaek
TVNorge / HD
13:00
Rosenborg
Valerenga
TV2 Sport Premium 2
08:00
Rayo Vallecano
Elche
TV2 Sport Premium 2
12:30
Villarreal
Osasuna
V Sport 2 HD
07:00
FC Nordsjaelland
FC Midtjylland
V Sport 2 HD
12:00
SonderjyskE
FC Copenhagen
V Sport 1 HD
07:00
Swansea
Cardiff
V Sport 1 HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
V Sport 1 HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Poland
nSport+ / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
nSport+ / HD
14:45
Marseille
Lorient
Canal+ Sport 2 HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
Canal+ Sport / HD
06:30
Wisla Plock
Pogon Szczecin
Canal+ Sport / HD
09:00
Cracovia Krakow
Warta Poznan
Canal+ Sport / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Canal+ Sport / HD
14:45
Marseille
Lorient
TVP SPORT / HD
11:30
Legia Warszawa
Lech Poznan
Polsat Sport / HD
06:40
LKS Lodz
Arka Gdynia
Eleven Sports 1 HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Eleven Sports 1 HD
09:00
Empoli
Atalanta
Eleven Sports 1 HD
12:05
Napoli
Torino
Eleven Sports 1 HD
15:00
Barcelona
Valencia
Eleven Sports 3 HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Eleven Sports 3 HD
09:00
Udinese
Bologna
Eleven Sports 3 HD
11:05
Montpellier
Lens
Eleven Sports 3 HD
14:45
Marseille
Lorient
Eleven Sports 2 HD
09:00
Genoa
Sassuolo
Eleven Sports 2 HD
12:30
Villarreal
Osasuna
Eleven Sports 2 HD
14:45
Juventus
Roma
Canal+ Now / HD
11:05
Montpellier
Lens
Eleven Sports 4 HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Eleven Sports 4 HD
09:00
Genoa
Sassuolo
Eleven Sports 4 HD
12:30
Villarreal
Osasuna
Eleven Sports 4 HD
14:45
Juventus
Roma
Canal+ 4K
11:30
Legia Warszawa
Lech Poznan
Canal+ Premium / HD
09:00
Everton
West Ham
Canal+ Premium / HD
11:30
Legia Warszawa
Lech Poznan
Viaplay (OTT Platform)
07:00
1899 Hoffenheim (w)
VfL Wolfsburg (w)
Viaplay (OTT Platform)
07:30
SV Darmstadt 98
Werder Bremen
Viaplay (OTT Platform)
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Viaplay (OTT Platform)
10:00
Frankfurt (w)
Bayern Munich (w)
Viaplay (OTT Platform)
10:00
Athletic Club (w)
Villarreal (w)
Viaplay (OTT Platform)
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Portugal
Sport TV 2 / HD
09:00
Everton
West Ham
Sport TV 2 / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sport TV 2 / HD
14:45
Juventus
Roma
Sport TV 1 / HD
10:00
Ufc Moitense
SC Braga
Sport TV 1 / HD
14:45
Juventus
Roma
Sport TV 1 / HD
19:15
River Plate
San Lorenzo
Sport TV 3 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Sport TV 3 / HD
12:05
Napoli
Torino
Sport TV 3 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
Sport TV 4 / HD
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
Eleven Sports 1 / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Eleven Sports 1 / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Eleven Sports 1 / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Eleven Sports 1 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Eleven Sports 2 / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
Eleven Sports 2 / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Eleven Sports 2 / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
Eleven Sports 3 / HD
07:00
Swansea
Cardiff
Eleven Sports 3 / HD
09:00
Bordeaux
Nantes
Eleven Sports 3 / HD
11:05
Montpellier
Lens
Eleven Sports 4 / HD
09:00
Metz
Rennes
Eleven Sports 4 / HD
12:30
Charleroi
Genk
Eleven Sports 4 / HD
14:45
Marseille
Lorient
Eleven Sports 5 / HD
09:00
Strasbourg
St Etienne
Eleven Sports 6 / HD
07:30
St Truiden
Anderlecht
Eleven Sports 6 / HD
10:00
Leganes
Valladolid
Canal11 / HD
06:00
Varzim
Maritimo
Canal11 / HD
09:00
Vitoria Setubal
Vizela
Canal11 / HD
12:00
Oliveirense
Portimonense
Canal11 / HD
15:00
Rio Ave
Boavista
Rep. Of Ireland
BT Sport 1 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
BT Sport 1 / HD
14:45
Juventus
Roma
Sky Sports Ultra HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Ultra HD
11:30
Newcastle
Tottenham
BT Sport 2 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
BT Sport 2 / HD
12:05
Napoli
Torino
BT Sport 2 / HD
14:45
Marseille
Lorient
Sky Sports Football / HD
07:00
Swansea
Cardiff
Sky Sports Football / HD
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
Premier Sports 1 / HD
20:30
Houston Dynamo
Seattle Sounders
Premier Sports 1 / HD
22:30
Los Angeles Galaxy
Portland Timbers
BT Sport ESPN / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
BT Sport ESPN / HD
09:00
Bordeaux
Nantes
BT Sport ESPN / HD
11:05
Montpellier
Lens
BT Sport Extra 2 / HD
09:00
Udinese
Bologna
BT Sport Extra 2 / HD
06:45
Paris Saint Germain (w)
St Etienne (w)
BT Sport Extra 3 / HD
09:00
Genoa
Sassuolo
Sky Sports Main Event / HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Main Event / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sky Sports Premier League / HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Premier League / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
FreeSports / HD
21:30
Real Salt Lake
Colorado Rapids
BT Sport Extra 1 / HD
07:00
Granadilla Tenerife (w)
Atletico Madrid (w)
LaLiga TV / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
LaLiga TV / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
LaLiga TV / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
LaLiga TV / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Romania
Digi Sport 2 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Digi Sport 2 / HD
12:05
Napoli
Torino
Digi Sport 2 / HD
14:45
Juventus
Roma
Digi Sport 1 / HD
08:00
FC Arges Pitesti
Farul Constanta
Digi Sport 1 / HD
10:30
UTA Arad
FC Universitatea Craiova
Digi Sport 1 / HD
13:30
Rapid Bucuresti
CFR 1907 Cluj
Digi Sport 1 / HD
05:30
FC Brasov
Petrolul Ploiesti
Digi Sport 3 / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
Digi Sport 3 / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Digi Sport 3 / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
Digi Sport 3 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
EuroSport 1 / HD
09:00
Everton
West Ham
EuroSport 1 / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Digi Sport 4
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Digi Sport 4
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Telekom Sport 1 / HD
08:00
FC Arges Pitesti
Farul Constanta
Telekom Sport 1 / HD
10:30
UTA Arad
FC Universitatea Craiova
Telekom Sport 1 / HD
13:30
Rapid Bucuresti
CFR 1907 Cluj
Telekom Sport 1 / HD
05:30
FC Brasov
Petrolul Ploiesti
Telekom Sport 2 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Telekom Sport 2 / HD
09:00
Genoa
Sassuolo
Telekom Sport 2 / HD
12:05
Napoli
Torino
Telekom Sport 2 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Telekom Sport 3 HD
12:30
Villarreal
Osasuna
Telekom Sport 3 HD
14:45
Juventus
Roma
Telekom Sport 4 HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Look Sport / HD
08:00
FC Arges Pitesti
Farul Constanta
Look Sport / HD
12:05
Napoli
Torino
Look Sport / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Look Sport 2 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Look Sport 2 / HD
09:00
Galatasaray
Konyaspor
Look Sport 2 / HD
11:05
Montpellier
Lens
Look Sport 2 / HD
14:45
Marseille
Lorient
Look Sport 3 / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Look Sport 3 / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
Look Sport 3 / HD
14:45
Juventus
Roma
Look Sport + / HD
05:30
FC Brasov
Petrolul Ploiesti
Look Sport + / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
Look Sport + / HD
10:30
UTA Arad
FC Universitatea Craiova
Look Sport + / HD
13:30
Rapid Bucuresti
CFR 1907 Cluj
Russia
Match! Futbol 3 / HD
06:15
AZ Alkmaar
Utrecht
Match! Futbol 3 / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Match! Futbol 3 / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Match! Futbol 1 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Match! Futbol 1 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
Match! Futbol 1 / HD
12:05
Napoli
Torino
Match! Futbol 1 / HD
14:45
Juventus
Roma
Match! Futbol 2 / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Match! Futbol 2 / HD
09:00
Bordeaux
Nantes
Match! TV / HD
09:30
Khimki
Akhmat Grozny
Match! TV / HD
14:45
Juventus
Roma
Telekanal Futbol / HD
07:00
Swansea
Cardiff
Match! Premier / HD
07:00
Ural
CSKA Moscow
Match! Premier / HD
09:30
Krylya Sovetov
FC Nizhny Novgorod
Match! Premier / HD
12:00
Krasnodar
FC Ufa
TV Start HD
06:00
Jeonbuk Motors
Ulsan Hyundai FC
TV Start HD
01:00
Pohang Steelers
Nagoya Grampus
Scotland
Premier Sports 1 / HD
20:30
Houston Dynamo
Seattle Sounders
Premier Sports 1 / HD
22:30
Los Angeles Galaxy
Portland Timbers
BT Sport 1 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
BT Sport 1 / HD
14:45
Juventus
Roma
Sky Sports Main Event / HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Main Event / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sky Sports Premier League / HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Premier League / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sky Sports Ultra HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Ultra HD
11:30
Newcastle
Tottenham
BT Sport 2 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
BT Sport 2 / HD
12:05
Napoli
Torino
BT Sport 2 / HD
14:45
Marseille
Lorient
Sky Sports Football / HD
07:00
Swansea
Cardiff
Sky Sports Football / HD
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
BT Sport ESPN / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
BT Sport ESPN / HD
09:00
Bordeaux
Nantes
BT Sport ESPN / HD
11:05
Montpellier
Lens
BT Sport Extra 2 / HD
09:00
Udinese
Bologna
BT Sport Extra 2 / HD
06:45
Paris Saint Germain (w)
St Etienne (w)
BT Sport Extra 3 / HD
09:00
Genoa
Sassuolo
BT Sport Extra 1 / HD
07:00
Granadilla Tenerife (w)
Atletico Madrid (w)
FreeSports / HD
21:30
Real Salt Lake
Colorado Rapids
LaLiga TV / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
LaLiga TV / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
LaLiga TV / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
LaLiga TV / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Serbia
Arena Sport 3 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Arena Sport 3 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
Arena Sport 3 / HD
11:05
Montpellier
Lens
Arena Sport 3 / HD
12:05
Napoli
Torino
Arena Sport 3 / HD
14:45
Juventus
Roma
Arena Sport 5 / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
Arena Sport 1 / HD
09:00
Udinese
Bologna
Arena Sport 1 / HD
11:00
FK Partizan
Radnik Surdulica
Arena Sport 1 / HD
17:00
Aldosivi
Independiente
Arena Sport 2 / HD
07:30
St Truiden
Anderlecht
Arena Sport 2 / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Arena Sport 2 / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
Arena Sport 2 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Arena Sport 4 / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Arena Sport 4 / HD
09:00
Strasbourg
St Etienne
Arena Sport 4 / HD
11:30
Sibenik
HNK Hajduk Split
Arena Sport 4 / HD
14:45
Marseille
Lorient
Arena Sport 1x2 HD
09:00
Metz
Rennes
Arena Sport 1x2 HD
11:30
Legia Warszawa
Lech Poznan
Slovakia
DajTo
11:00
Spartak Trnava
Slovan Bratislava
Premier Sport / HD
07:00
Swansea
Cardiff
Premier Sport / HD
09:00
Everton
West Ham
Premier Sport / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Nova Sport 1 HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Nova Sport 1 HD
09:00
Bordeaux
Nantes
Nova Sport 1 HD
14:45
Marseille
Lorient
Nova Sport 4 HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Nova Sport 4 HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Nova Sport 4 HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Nova Sport 4 HD
14:45
Juventus
Roma
Nova Sport 3 HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
Nova Sport 3 HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Nova Sport 3 HD
12:05
Napoli
Torino
Nova Sport 3 HD
15:00
Barcelona
Valencia
Slovenia
Sport TV 2 / HD
06:15
AZ Alkmaar
Utrecht
Sport TV 2 / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Sport TV 1 / HD
14:15
Olimpija Ljubljana
NK Tabor Sezana
Sport TV 1 / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Sport TV 3 / HD
07:30
Dynamo Dresden
FC Nurnberg
Arena Sport 1 / HD
12:05
Napoli
Torino
Arena Sport 1 / HD
17:00
Aldosivi
Independiente
Arena Sport 2 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Arena Sport 2 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
Arena Sport 2 / HD
14:45
Juventus
Roma
SportKlub 1 HD
11:00
NK Domzale
FC Koper
Arena Sport 3 HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Arena Sport 3 HD
09:00
Udinese
Bologna
Arena Sport 3 HD
15:00
Barcelona
Valencia
Arena Sport 4 HD
09:00
Genoa
Sassuolo
Arena Sport 4 HD
11:30
Sibenik
HNK Hajduk Split
Spain
Teledeporte / HD
10:00
Athletic Club (w)
Villarreal (w)
TV Canaria
07:00
Granadilla Tenerife (w)
Atletico Madrid (w)
Movistar Liga de Campeones / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Movistar Liga de Campeones / HD
12:05
Napoli
Torino
Movistar Liga de Campeones 1 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
Vamos HD
10:00
Leganes
Valladolid
Vamos HD
14:45
Juventus
Roma
LaLiga TV (Bar)
08:00
Rayo Vallecano
Elche
LaLiga TV (Bar)
10:15
Celta Vigo
Sevilla
LaLiga TV (Bar)
15:00
Barcelona
Valencia
LaLiga TV (Bar)
12:30
Villarreal
Osasuna
Movistar LaLiga / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
Movistar LaLiga / HD
08:00
UD Ibiza
Mirandes
Movistar LaLiga / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Movistar LaLiga / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
Movistar LaLiga / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Movistar LaLiga 2 / HD
12:15
Burgos
Lugo
Movistar LaLiga 2 / HD
15:00
Ponferradina
Fuenlabrada
Movistar LaLiga 1 / HD
10:00
Leganes
Valladolid
Movistar LaLiga 1 / HD
12:15
Burgos
Lugo
Movistar LaLiga 1 / HD
15:00
Ponferradina
Fuenlabrada
Movistar LaLiga 1 / HD
12:15
Real Sociedad B
Oviedo
Movistar LaLiga 1 / HD
08:00
UD Ibiza
Mirandes
Movistar LaLiga 1 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Movistar LaLiga UHD
15:00
Barcelona
Valencia
DAZN 1 / HD
07:00
Swansea
Cardiff
DAZN 1 / HD
09:00
Everton
West Ham
DAZN 1 / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sweden
C More Live 3
09:00
Genoa
Sassuolo
C More Fotboll / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
C More Fotboll / HD
09:00
Empoli
Atalanta
C More Fotboll / HD
12:05
Napoli
Torino
C More Fotboll / HD
14:45
Juventus
Roma
C More Fotboll / HD
15:00
Barcelona
Valencia
C More Live 2
09:00
Udinese
Bologna
SVT 1 / HD
07:00
AIK (w)
Hacken (w)
C More Live / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
C More Live / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
Sportkanalen / HD
20:30
Houston Dynamo
Seattle Sounders
Sportkanalen / HD
22:30
Los Angeles Galaxy
Portland Timbers
Sportkanalen / HD
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
Sportkanalen / HD
01:00
Pohang Steelers
Nagoya Grampus
C More Live 5
14:45
Juventus
Roma
V Sport1 / HD
07:00
Swansea
Cardiff
V Sport1 / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
V Sport Premium / HD
09:00
Everton
West Ham
V Sport Premium / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Discovery+ Extra 1
09:00
Hammarby
AIK Stockholm
Discovery+ Extra 2
11:30
IFK Goteborg
Orebro
Discovery+ Extra 4
09:00
Norrby IF
IK Brage
Discovery+ Extra 3
09:00
Mjallby AIF
Kalmar FF
V Sport Football HD
07:00
1899 Hoffenheim (w)
VfL Wolfsburg (w)
V Sport Football HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Switzerland
Blue Zoom / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Blue Sport 2 / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Blue Sport 2 / HD
10:30
FC St. Gallen
Servette FC
Blue Sport 2 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Blue Sport 4 / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
Blue Sport 4 / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Blue Sport 1 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Blue Sport 1 / HD
10:30
FC Sion
FC Basel 1893
Blue Sport 1 / HD
14:45
Juventus
Roma
Blue Sport 3 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
Blue Sport 3 / HD
14:45
Juventus
Roma
Blue Sport 5 / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
Blue Sport 6 / HD
08:15
FC Lausanne-Sport
Grasshopper-Club
Blue Sport 9 / HD
09:00
Udinese
Bologna
Blue Sport 8 / HD
09:00
Genoa
Sassuolo
Blue Sport 7 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
Blue Sport 13 / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Blue Sport 11 / HD
10:30
FC St. Gallen
Servette FC
Blue Sport 10 / HD
10:30
FC Sion
FC Basel 1893
Blue Sport 14 / HD
11:05
Montpellier
Lens
Turkey
beIN Sports 3 / HD
07:30
SV Darmstadt 98
Werder Bremen
beIN Sports 3 / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
beIN Sports 2 / HD
06:30
Kasimpasa
Goztepe
beIN Sports 2 / HD
09:00
Altay
Fatih Karagumruk AS
beIN Sports 2 / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
beIN Sports 2 / HD
14:45
Marseille
Lorient
beIN Sports 4 / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
beIN Sports 4 / HD
09:00
Bordeaux
Nantes
beIN Sports 4 / HD
11:05
Montpellier
Lens
beIN Sports 1 / HD
09:00
Galatasaray
Konyaspor
beIN Sports 1 / HD
12:00
Trabzonspor
Fenerbahce
beIN Sports Max 1 / HD
06:30
Keciorengucu
Kocaelispor
beIN Sports Max 1 / HD
09:00
Erzurum BB
Altinordu
beIN Sports Max 1 / HD
12:00
Bursaspor
Boluspor
S Sport / HD
09:00
Everton
West Ham
S Sport / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
beIN Sports Max 2 / HD
07:00
Swansea
Cardiff
beIN Sports Max 2 / HD
09:00
Manisa FK
Adanaspor AS
Spor Smart HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
Spor Smart HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
Spor Smart HD
12:30
Villarreal
Osasuna
Spor Smart HD
15:00
Barcelona
Valencia
S Sport 2 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
S Sport 2 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
S Sport 2 / HD
12:05
Napoli
Torino
TRT Spor / HD
06:30
Keciorengucu
Kocaelispor
TRT Spor / HD
09:00
Erzurum BB
Altinordu
TRT Spor / HD
12:00
Bursaspor
Boluspor
TRT Avaz / HD
09:00
Manisa FK
Adanaspor AS
Ukraine
Futbol 1 / HD
07:00
Mynai
Desna Chernihiv
Futbol 1 / HD
12:30
FC Oleksandriya
Vorskla Poltava
Futbol 2 / HD
06:15
AZ Alkmaar
Utrecht
Futbol 2 / HD
09:00
Galatasaray
Konyaspor
Sport 2 / HD
11:00
Sturm Graz
Ried
Sport 1 / HD
06:00
FC Minsk
FC Gomel
Sport 1 / HD
08:00
Rukh Brest
Dinamo Minsk
Setanta Sports / HD
07:00
Swansea
Cardiff
Setanta Sports / HD
09:00
Everton
West Ham
Setanta Sports / HD
11:30
FC Augsburg
Arminia Bielefeld
Futbol 3 / HD
12:00
Trabzonspor
Fenerbahce
Futbol 3 / HD
19:15
River Plate
San Lorenzo
Setanta Sports + / HD
07:30
St Truiden
Anderlecht
Setanta Sports + / HD
09:30
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Setanta Sports + / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Wales
Premier Sports 1 / HD
20:30
Houston Dynamo
Seattle Sounders
Premier Sports 1 / HD
22:30
Los Angeles Galaxy
Portland Timbers
BT Sport 1 / HD
06:30
Cagliari
Sampdoria
BT Sport 1 / HD
14:45
Juventus
Roma
Sky Sports Main Event / HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Main Event / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sky Sports Premier League / HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Premier League / HD
11:30
Newcastle
Tottenham
Sky Sports Ultra HD
09:00
Everton
West Ham
Sky Sports Ultra HD
11:30
Newcastle
Tottenham
BT Sport 2 / HD
09:00
Empoli
Atalanta
BT Sport 2 / HD
12:05
Napoli
Torino
BT Sport 2 / HD
14:45
Marseille
Lorient
Sky Sports Football / HD
07:00
Swansea
Cardiff
Sky Sports Football / HD
13:00
New York Red Bulls
New York City FC
BT Sport ESPN / HD
07:00
Estac Troyes
Nice
BT Sport ESPN / HD
11:05
Montpellier
Lens
BT Sport Extra 2 / HD
09:00
Udinese
Bologna
BT Sport Extra 2 / HD
06:45
Paris Saint Germain (w)
St Etienne (w)
BT Sport Extra 3 / HD
09:00
Genoa
Sassuolo
BT Sport Extra 1 / HD
07:00
Granadilla Tenerife (w)
Atletico Madrid (w)
FreeSports / HD
21:30
Real Salt Lake
Colorado Rapids
LaLiga TV / HD
08:00
Rayo Vallecano
Elche
LaLiga TV / HD
10:15
Celta Vigo
Sevilla
LaLiga TV / HD
12:30
Villarreal
Osasuna
LaLiga TV / HD
15:00
Barcelona
Valencia
Advertisement