Matches on TV
Advertisement
Navigator
Schedule of matches on TV for 2018-12-09
USA
Fox Sports 2 / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Fox Sports 2 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
beIN Sports / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
beIN Sports / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
beIN Sports / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
beIN Sports en / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
beIN Sports en / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
beIN Sports en / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
beIN Sports 4
12:00
Lille
Reims
beIN Sports 5
07:00
Eibar
Levante
beIN Sports 5
10:00
Strasbourg
Caen
beIN Sports 6
12:00
Akhisar Belediye
Fenerbahce
NBCSN / HD
12:00
Newcastle
Wolves
UniMas / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Fox Deportes / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Fox / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
GOL TV / HD
11:00
Nacional
Boavista
GOL TV / HD
13:30
Guimaraes
Rio Ave
GOL TV / HD
16:00
Sporting CP
Aves
Advertisement
Albania
Super Sport 3 / HD
08:30
Kamza
Luftetari Gjirokaster
Super Sport 3 / HD
12:00
Flamurtari Vlore
Laci
Super Sport 3 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Super Sport 2 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Super Sport 2 / HD
10:00
Udinese
Atalanta
Super Sport 2 / HD
13:00
Genoa
Spal
Super Sport 2 / HD
15:30
AC Milan
Torino
Tring Sport 1 / HD
09:30
Dundee
Rangers
Tring Sport 1 / HD
13:00
Anderlecht
Charleroi
Tring Sport 1 / HD
16:00
Sporting CP
Aves
Super Sport 1 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Super Sport 7 / HD
07:30
KF Ballkani
Gjilani
Super Sport 4 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Super Sport 4 / HD
07:30
Trepca 89
KF Flamurtari
Super Sport 5 / HD
10:00
Parma
Chievo
Super Sport 6 / HD
09:30
Emmen
Feyenoord
EuroSport 2 / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
EuroSport 2 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Argentina
TNT Sports / HD
18:20
Gimnasia L.P.
Huracan
TNT Sports / HD
18:20
Argentinos Jrs
Aldosivi
Fox Sports Premium / HD
20:30
Godoy Cruz
Independiente
Fox Sports Premium / HD
18:20
Argentinos Jrs
Aldosivi
Fox Sports Premium / HD
18:20
Gimnasia L.P.
Huracan
Australia
bet365 Live Streaming
07:00
Eibar
Levante
bet365 Live Streaming
07:00
Alcorcon
Reus
bet365 Live Streaming
07:30
Sassuolo
Fiorentina
bet365 Live Streaming
10:00
Strasbourg
Caen
bet365 Live Streaming
10:00
Empoli
Bologna
bet365 Live Streaming
10:00
Parma
Chievo
bet365 Live Streaming
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
bet365 Live Streaming
11:15
Huesca
Real Madrid
bet365 Live Streaming
12:00
Lille
Reims
bet365 Live Streaming
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
bet365 Live Streaming
13:00
Genoa
Spal
bet365 Live Streaming
13:00
Elche
Sporting Gijon
bet365 Live Streaming
13:30
Real Sociedad
Valladolid
bet365 Live Streaming
15:30
AC Milan
Torino
bet365 Live Streaming
15:30
Zaragoza
Cordoba
bet365 Live Streaming
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Austria
Sky Sport Austria / HD
12:00
Rapid Vienna
Sturm Graz
Sky Sport Austria (SimulCast) / HD
09:30
Mattersburg
Austria Vienna
Sky Sport Austria (SimulCast) / HD
09:30
TSV Hartberg
Wacker Innsbruck
Belgium
Proximus 11 02 / HD
15:00
Gent
Eupen
VOOsport 1 / HD
09:30
Cercle Brugge
Antwerp
VOOsport 1 / HD
13:00
Anderlecht
Charleroi
VOOsport 2
15:00
Gent
Eupen
Proximus 11 01 / HD
09:30
Cercle Brugge
Antwerp
Proximus 11 01 / HD
13:00
Anderlecht
Charleroi
VOOsport World 1 / HD
12:00
Newcastle
Wolves
VOOsport World 3
12:00
Newcastle
Wolves
Eleven Sports 1 HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Eleven Sports 1 HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
Eleven Sports 1 HD
15:30
AC Milan
Torino
Eleven Sports 2 HD
10:00
Udinese
Atalanta
Eleven Sports 2 HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Play Sports 1 HD
09:30
Cercle Brugge
Antwerp
Play Sports 1 HD
13:00
Anderlecht
Charleroi
Play Sports 2 HD
12:00
Newcastle
Wolves
Play Sports 2 HD
15:00
Gent
Eupen
Bolivia
Tigo Sports / HD
19:30
Club Destroyers
Bolivar
Tigo Sports / HD
17:15
San Jose
Oriente Petrolero
Tigo Sports / HD
07:00
Eibar
Levante
Tigo Sports / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Tigo Sports 2 / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Tigo Sports 3 / HD
15:00
Real Potosi
Royal Pari FC
Brazil
ESPN Brasil / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
ESPN Brasil / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
ESPN / HD
12:00
Newcastle
Wolves
SporTV / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
SporTV / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Fox Sports / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Fox Sports / HD
20:30
Godoy Cruz
Independiente
Fox Sports 2
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Fox Sports 2
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Bulgaria
Diema Sport / HD
06:30
Septemvri Sofia
Dunav Ruse
Diema Sport / HD
09:00
Vereya Stara Zagora
CSKA Sofia
Diema Sport / HD
11:30
Ludogorets Razgrad
Slavia Sofia
Sport+ HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Sport+ HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
EuroSport 1 / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Nova Sport / HD
06:30
Septemvri Sofia
Dunav Ruse
Nova Sport / HD
10:00
Strasbourg
Caen
Nova Sport / HD
12:00
Lille
Reims
EuroSport 2 / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
EuroSport 2 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Diema Sport 2 / HD
12:00
Newcastle
Wolves
MAX Sport 2 / HD
07:00
Eibar
Levante
MAX Sport 2 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
MAX Sport 2 / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
MAX Sport 2 / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
MAX Sport 3 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
MAX Sport 3 / HD
10:00
Udinese
Atalanta
MAX Sport 3 / HD
13:00
Genoa
Spal
MAX Sport 3 / HD
15:30
AC Milan
Torino
China
CCTV 5 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Tianjin Sports
12:00
Newcastle
Wolves
Guangdong Sports
12:00
Newcastle
Wolves
Colombia
RCN TV
20:00
Junior
Independiente Medellin
Win Sports
20:00
Junior
Independiente Medellin
Croatia
SportKlub 2
11:00
FC Basel 1893
FC Zurich
SportKlub 2
15:45
Betis
Rayo Vallecano
SportKlub 3
07:00
Eibar
Levante
SportKlub 3
09:30
Mattersburg
Austria Vienna
SportKlub 3
12:00
Akhisar Belediye
Fenerbahce
Arena Sport 1 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Arena Sport 1 / HD
10:00
Parma
Chievo
Arena Sport 1 / HD
12:00
Lille
Reims
Arena Sport 2 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Arena Sport 2 / HD
10:00
Strasbourg
Caen
Arena Sport 4 / HD
10:00
Udinese
Atalanta
Arena Sport 4 / HD
13:00
Genoa
Spal
Arena Sport 4 / HD
15:30
AC Milan
Torino
Arena Sport 3 / HD
10:00
Inter Zapresic
NK Dinamo Zagreb
Arena Sport 3 / HD
12:30
HNK Gorica
NK Osijek
Arena Sport 3 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
SportKlub 4
15:30
Zaragoza
Cordoba
Arena Sport 6 / HD
10:00
Empoli
Bologna
Arena Sport 6 / HD
12:00
Rad
FK Partizan
Arena Sport 5 / HD
09:30
Dundee
Rangers
Arena Sport 5 / HD
13:00
Anderlecht
Charleroi
SportKlub 1
11:15
Huesca
Real Madrid
SportKlub 6
13:00
Vejle
Brondby
SportKlub HD
12:00
Newcastle
Wolves
SportKlub 5
13:30
Real Sociedad
Valladolid
SportKlub 5
16:00
Sporting CP
Aves
SportKlub 5
08:30
Kamza
Luftetari Gjirokaster
Cyprus
Cytavision Sports 1
09:30
Emmen
Feyenoord
Cytavision Sports 1
12:00
Apoel
Nea Salamis
Cytavision Sports 1
15:30
AC Milan
Torino
Cytavision Sports HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Cytavision Sports HD
09:30
Emmen
Feyenoord
Cytavision Sports HD
12:00
Newcastle
Wolves
Cytavision Sports HD
15:30
AC Milan
Torino
Cytavision Sports 3
12:00
Newcastle
Wolves
Cytavision Sports 4
10:00
Udinese
Atalanta
Cytavision Sports 4
13:00
Genoa
Spal
Cytavision Sports 2
07:00
Vendsyssel FF
Randers FC
Cytavision Sports 2
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Cytavision Sports 2
10:00
Anorthosis
Doxa Katokopias
Cytavision Sports 7
16:00
Sporting CP
Aves
NovaSports 2 / HD
11:15
OFI
Panathinaikos
Cytavision Sports 6
10:00
Parma
Chievo
NovaSports 1 / HD
13:30
PAOK
Larisa
Cytavision Sports 5
10:00
Empoli
Bologna
Cytavision Sports 5
13:00
Anderlecht
Charleroi
PrimeTel 3
07:00
Eibar
Levante
PrimeTel 3
11:15
Huesca
Real Madrid
PrimeTel 3
13:30
Real Sociedad
Valladolid
PrimeTel 3
15:45
Betis
Rayo Vallecano
PrimeTel 3
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
PrimeTel 3
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
PrimeTel / HD
07:00
Eibar
Levante
PrimeTel / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
PrimeTel / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
PrimeTel / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
bet365 Live Streaming
07:00
Eibar
Levante
bet365 Live Streaming
07:00
Alcorcon
Reus
bet365 Live Streaming
07:30
Sassuolo
Fiorentina
bet365 Live Streaming
10:00
Strasbourg
Caen
bet365 Live Streaming
10:00
Empoli
Bologna
bet365 Live Streaming
10:00
Parma
Chievo
bet365 Live Streaming
10:00
Udinese
Atalanta
bet365 Live Streaming
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
bet365 Live Streaming
11:00
Cadiz
Rayo Majadahonda
bet365 Live Streaming
11:15
Huesca
Real Madrid
bet365 Live Streaming
12:00
Lille
Reims
bet365 Live Streaming
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
bet365 Live Streaming
13:00
Genoa
Spal
bet365 Live Streaming
13:00
Elche
Sporting Gijon
bet365 Live Streaming
13:30
Real Sociedad
Valladolid
bet365 Live Streaming
15:00
Lugo
Las Palmas
bet365 Live Streaming
15:30
AC Milan
Torino
bet365 Live Streaming
15:30
Zaragoza
Cordoba
bet365 Live Streaming
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Czech Republic
Sport 1 / HD
16:00
Sporting CP
Aves
O2 Fotbal TV / HD
12:00
Sparta Praha
Teplice
Eurosport 1 / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
O2 Sport TV / HD
12:00
Sparta Praha
Teplice
Nova Sport 2 / HD
10:00
Strasbourg
Caen
Nova Sport 2 / HD
12:00
Lille
Reims
Denmark
EuroSport 2 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
EuroSport 2 / HD
09:00
Aalborg
AC Horsens
6'eren / HD
12:00
Newcastle
Wolves
TV3+ / HD
13:00
Vejle
Brondby
EuroSport 1 / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Canal 9 / HD
11:00
FC Copenhagen
Esbjerg
TV3 Sport / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
TV3 Max / HD
07:00
Vendsyssel FF
Randers FC
TV3 Max / HD
09:30
Dundee
Rangers
TV3 Max / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Estonia
bet365 Live Streaming
07:00
Eibar
Levante
bet365 Live Streaming
07:00
Alcorcon
Reus
bet365 Live Streaming
07:30
Sassuolo
Fiorentina
bet365 Live Streaming
10:00
Strasbourg
Caen
bet365 Live Streaming
10:00
Empoli
Bologna
bet365 Live Streaming
10:00
Parma
Chievo
bet365 Live Streaming
10:00
Udinese
Atalanta
bet365 Live Streaming
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
bet365 Live Streaming
11:00
Cadiz
Rayo Majadahonda
bet365 Live Streaming
11:15
Huesca
Real Madrid
bet365 Live Streaming
12:00
Lille
Reims
bet365 Live Streaming
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
bet365 Live Streaming
13:00
Genoa
Spal
bet365 Live Streaming
13:00
Elche
Sporting Gijon
bet365 Live Streaming
13:30
Real Sociedad
Valladolid
bet365 Live Streaming
15:00
Lugo
Las Palmas
bet365 Live Streaming
15:30
AC Milan
Torino
bet365 Live Streaming
15:30
Zaragoza
Cordoba
bet365 Live Streaming
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Finland
Viasat Jalkapallo HD
12:00
Newcastle
Wolves
Viasat Sport / HD
12:00
Lille
Reims
Viasat Sport Premium HD
12:00
Newcastle
Wolves
Viasat Urheilu HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Viasat Fotboll HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Viasat Fotboll HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
C More Sport 2 HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
C More Sport 2 HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
C More Sport 1 HD
07:00
Eibar
Levante
C More Sport 1 HD
11:15
Huesca
Real Madrid
France
beIN Sports 1 / HD
10:00
Strasbourg
Caen
beIN Sports 1 / HD
12:00
Lille
Reims
beIN Sports Max 5 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
beIN Sports Max 5 / HD
10:00
Empoli
Bologna
beIN Sports Max 5 / HD
13:00
Genoa
Spal
beIN Sports Max 5 / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
beIN Sports Max 6 / HD
10:00
Parma
Chievo
beIN Sports Max 6 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
beIN Sports Max 4 / HD
07:00
Eibar
Levante
beIN Sports 2 / HD
15:30
AC Milan
Torino
EuroSport 1 / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
beIN Sports Max 7 / HD
10:00
Udinese
Atalanta
beIN Sports Max 8 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
beIN Sports Max 8 / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
beIN Sports Max 9 / HD
12:00
Akhisar Belediye
Fenerbahce
Foot+ / HD
09:30
Dundee
Rangers
Foot+ / HD
13:00
Anderlecht
Charleroi
RMC Sport 1 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
RMC Sport 1 / HD
12:00
Newcastle
Wolves
RMC Sport 1 / HD
16:00
Sporting CP
Aves
RMC Sport 2 / HD
16:00
Sporting CP
Aves
Germany
SportDigital / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
SportDigital / HD
16:00
Sporting CP
Aves
EuroSport 1 / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Sport 1+ HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Sport 1+ HD
12:00
Lille
Reims
Sky Sport 9 / HD
09:30
TSV Hartberg
Wacker Innsbruck
Sky Sport 8 / HD
09:30
Mattersburg
Austria Vienna
Sky Sport Bundesliga 1 / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Sky Sport Bundesliga 1 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Sky Sport Bundesliga 2 (SimulCast) / HD
08:30
Arminia Bielefeld
SV Sandhausen
Sky Sport Bundesliga 2 (SimulCast) / HD
08:30
Dynamo Dresden
Holstein Kiel
Sky Sport Bundesliga 2 (SimulCast) / HD
08:30
FC Magdeburg
Union Berlin
Sky Sport Bundesliga 5 / HD
08:30
Arminia Bielefeld
SV Sandhausen
Sky Sport Bundesliga 4 / HD
08:30
Dynamo Dresden
Holstein Kiel
Sky Sport Bundesliga 3 / HD
08:30
FC Magdeburg
Union Berlin
Greece
NovaSports 1 / HD
13:30
PAOK
Larisa
NovaSports 1 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
NovaSports 1 / HD
09:30
Emmen
Feyenoord
NovaSports 2 / HD
11:15
OFI
Panathinaikos
NovaSports 2 / HD
15:30
AC Milan
Torino
NovaSports 3 / HD
10:00
Parma
Chievo
NovaSports 3 / HD
13:00
Genoa
Spal
ERT 1
09:30
Skoda Xanthi
Olympiakos Piraeus
ERT 1
13:00
Atromitos Athinon
Aris Thessalonikis
NovaSports 4 / HD
10:00
Udinese
Atalanta
ERT HD
09:30
Skoda Xanthi
Olympiakos Piraeus
ERT HD
13:00
Atromitos Athinon
Aris Thessalonikis
NovaSports 5 / HD
10:00
Empoli
Bologna
COSMOTE Sport 2 HD
07:00
Eibar
Levante
COSMOTE Sport 2 HD
11:15
Huesca
Real Madrid
COSMOTE Sport 2 HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
COSMOTE Sport 2 HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
COSMOTE Sport 1 HD
12:00
Newcastle
Wolves
COSMOTE Sport 8 HD
08:30
FC Magdeburg
Union Berlin
COSMOTE Sport 8 HD
16:00
Sporting CP
Aves
COSMOTE Sport 3 HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
COSMOTE Sport 3 HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Open TV / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Hungary
Digi Sport 1 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Digi Sport 1 / HD
10:00
Empoli
Bologna
Digi Sport 1 / HD
13:00
Genoa
Spal
Digi Sport 1 / HD
15:30
AC Milan
Torino
Digi Sport 2 / HD
10:00
Udinese
Atalanta
Sport 2 / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Eurosport 1 / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Digi Sport 3 / HD
10:00
Strasbourg
Caen
Digi Sport 3 / HD
12:00
Lille
Reims
Spiler1 TV / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Spiler2 TV / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Spiler2 TV / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
Spiler2 TV / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
International
beIN Sports Mena 12 HD
09:30
Dundee
Rangers
beIN Sports Mena 12 HD
12:00
Newcastle
Wolves
beIN Sports Mena 3 HD
07:00
Eibar
Levante
beIN Sports Mena 3 HD
11:15
Huesca
Real Madrid
beIN Sports Mena 3 HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
beIN Sports Mena 3 HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Canal+ Sport 1 Afrique
10:00
Strasbourg
Caen
Canal+ Sport 1 Afrique
12:00
Lille
Reims
Canal+ Sport 1 Afrique
13:00
Anderlecht
Charleroi
Setanta Sports Euro Asia / HD
07:00
Eibar
Levante
Setanta Sports Euro Asia / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Setanta Sports Euro Asia / HD
15:30
AC Milan
Torino
beIN Sports Mena 2 HD
12:00
Newcastle
Wolves
beIN Sports Mena 2 HD
09:30
Dundee
Rangers
Canal+ Sport 2 Afrique
12:00
Newcastle
Wolves
beIN Sports Mena 1 HD
10:00
Empoli
Bologna
beIN Sports Mena 13 HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
beIN Sports Mena 5 HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
beIN Sports Mena 5 HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
beIN Sports Mena 11 HD
09:30
Dundee
Rangers
beIN Sports Mena 11 HD
12:00
Newcastle
Wolves
beIN Sports Mena 7 HD
07:00
Alcorcon
Reus
beIN Sports Mena 7 HD
10:00
Udinese
Atalanta
beIN Sports Mena 6 HD
10:00
Strasbourg
Caen
beIN Sports Mena 6 HD
12:00
Lille
Reims
beIN Sports Mena 4 HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
beIN Sports Mena 4 HD
10:00
Parma
Chievo
beIN Sports Mena 4 HD
13:00
Genoa
Spal
beIN Sports Mena 4 HD
15:30
AC Milan
Torino
Canal+ Sport 4 Afrique
11:15
Huesca
Real Madrid
Fox Sports Asia / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Fox Sports Asia / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Fox Sports Africa 2
09:30
Dundee
Rangers
Fox Sports Africa 2
12:00
Akhisar Belediye
Fenerbahce
Fox Sports Africa
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Fox Sports Africa
07:15
Utrecht
Heracles
Fox Sports Africa
09:30
Emmen
Feyenoord
Fox Sports Africa
13:00
Anderlecht
Charleroi
ST Sports Focus
10:00
Strasbourg
Caen
ST World Football / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
ST World Football / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
ST Sports Premium / HD
12:00
Lille
Reims
Fox Sports Latin America / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Setanta Sports Euro Asia+ / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Setanta Sports Euro Asia+ / HD
10:00
Udinese
Atalanta
TVPlay Sport Baltic / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Iran
IRIB Varzesh
15:30
River Plate
Boca Juniors
IRIB Varzesh
11:15
Huesca
Real Madrid
Israel
Sport 1 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Sport 1 / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Sport 1 / HD
14:15
Maccabi Netanya
Hapoel Hadera
5 LIVE / HD
13:00
Hapoel Raanana
Hapoel Haifa
5 LIVE / HD
09:30
Dundee
Rangers
Sport 3 / HD
13:00
Anderlecht
Charleroi
Sport 3 / HD
16:00
Sporting CP
Aves
Sport 4 / HD
09:30
Emmen
Feyenoord
Sport 4 / HD
12:00
Akhisar Belediye
Fenerbahce
Sport 2 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Sport 2 / HD
08:30
FC Magdeburg
Union Berlin
Sport 2 / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Sport 2 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
ONE / HD
07:00
Eibar
Levante
ONE / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
ONE / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
ONE / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
ONE2 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
ONE2 / HD
13:00
Genoa
Spal
ONE2 / HD
15:30
AC Milan
Torino
ONE2 / HD
10:00
Empoli
Bologna
Italy
Sky Sport 3 / HD
10:00
Parma
Chievo
Sky Sport Serie A / HD
13:00
Genoa
Spal
Sky Sport Serie A / HD
15:30
AC Milan
Torino
Sky Sport Serie A / HD
10:00
Udinese
Atalanta
Sky Sport Football / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Sky Sport Uno / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Sky Sport / HD
13:00
Genoa
Spal
Sky Sport / HD
15:30
AC Milan
Torino
Sky Sport (SImulCast) / HD
10:00
Parma
Chievo
Sky Sport (SImulCast) / HD
10:00
Udinese
Atalanta
Japan
SUKACHAN 1 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
WOWOW Live / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
WOWOW Live / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Fuji TV Next / HD
09:30
VVV Venlo
Groningen
NHK BS1 / HD
05:00
Urawa
Vegalta Sendai
BS Sky PerfecTV! / HD
15:00
Gent
Eupen
NTV G+ / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
NHK SENDAI
05:00
Urawa
Vegalta Sendai
Sukasaka! / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Sukasaka! / HD
15:30
AC Milan
Torino
Kosovo
SuperSport Kosova 2 / HD
07:30
KF Ballkani
Gjilani
SuperSport Kosova 2 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
SuperSport Kosova 2 / HD
15:30
AC Milan
Torino
SuperSport Kosova 1 / HD
07:30
Trepca 89
KF Flamurtari
SuperSport Kosova 1 / HD
12:00
Newcastle
Wolves
SuperSport Kosova 1 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Latin America
Fox Sports 2 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
ESPN 2 / HD
15:30
AC Milan
Torino
ESPN 2 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
ESPN 3 / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
DIRECTV Sports / HD
07:00
Eibar
Levante
DIRECTV Sports / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
DIRECTV Sports 2 / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Fox Sports / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Fox Digital / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Fox Digital / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Malta
TSN 1 / HD
09:00
Gzira United
Mosta FC
TSN 1 / HD
11:00
Hibernians FC
Senglea Athletic
TSN 2 / HD
12:00
Newcastle
Wolves
TSN 3 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
TSN 3 / HD
10:00
Parma
Chievo
TSN 3 / HD
13:00
Genoa
Spal
TSN 3 / HD
15:30
AC Milan
Torino
TSN 4 / HD
07:00
Eibar
Levante
TSN 4 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
TSN 4 / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
TSN 4 / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
TSN 5 / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
TSN 5 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
TSN 6 / HD
10:00
Udinese
Atalanta
TSN 7 / HD
10:00
Empoli
Bologna
Mexico
SKY Sports Canal 516 / HD
07:00
Eibar
Levante
SKY Sports Canal 516 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
SKY Sports Canal 516 / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
SKY Sports Canal 529 / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Canal 5 / HD
21:00
Cruz Azul
Monterrey
SKY Sports Canal 517 / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
Netherlands
Fox Sports 2 HD
09:30
VVV Venlo
Groningen
Fox Sports 1 HD
07:15
Utrecht
Heracles
Fox Sports 1 HD
09:30
Emmen
Feyenoord
Fox Sports 1 HD
11:45
NAC Breda
Vitesse
Eurosport 1 / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Fox Sports 4
15:30
River Plate
Boca Juniors
Fox Sports 4
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Fox Sports 4
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Ziggo Sport Select / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Ziggo Sport Select / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Ziggo Sport Select / HD
15:30
AC Milan
Torino
Ziggo Sport Voetbal / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Ziggo Sport Voetbal / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
Ziggo Sport Voetbal / HD
15:30
AC Milan
Torino
Ziggo Sport Docu / HD
13:00
Anderlecht
Charleroi
Ziggo Sport Extra
12:00
Newcastle
Wolves
Ziggo Sport Extra
16:00
Sporting CP
Aves
Norway
TV2 Sport Premium HD
12:00
Newcastle
Wolves
Eurosport Norge / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Eurosport Norge / HD
13:00
Aalesund
Stabaek
Viasport 1 HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Viasport 1 HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Viasport 2 HD
09:30
Dundee
Rangers
Viasport + HD
10:00
Strasbourg
Caen
Poland
nSport+ / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
Canal+ Sport 2 HD
12:00
Newcastle
Wolves
Canal+ Sport / HD
10:30
Gornik Zabrze
Miedz Legnica
Canal+ Sport / HD
13:00
Lechia Gdansk
Legia Warszawa
Canal+ Sport / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
EuroSport 1 / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Polsat Sport News / HD
09:30
VVV Venlo
Groningen
Polsat Sport News / HD
12:00
Sparta Praha
Teplice
Eleven Sports 1 HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Eleven Sports 1 HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Eleven Sports 1 HD
15:30
AC Milan
Torino
Eleven Sports 3 HD
08:30
FC Magdeburg
Union Berlin
Eleven Sports 3 HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Eleven Sports 2 HD
07:00
Eibar
Levante
Eleven Sports 2 HD
10:00
Parma
Chievo
Eleven Sports 2 HD
13:00
Genoa
Spal
Eleven Sports 2 HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Canal+ Now / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
SportKlub / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Portugal
Sport TV 2 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Sport TV 2 / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Sport TV 2 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Sport TV 1 / HD
16:00
Sporting CP
Aves
Sport TV 1 / HD
11:00
Nacional
Boavista
Sport TV Africa 1 / HD
11:00
Nacional
Boavista
Sport TV Africa 1 / HD
13:30
Guimaraes
Rio Ave
Sport TV Africa 1 / HD
16:00
Sporting CP
Aves
Sport TV 3 / HD
13:00
Genoa
Spal
Sport TV 3 / HD
15:30
AC Milan
Torino
Sport TV 5 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Sport TV 5 / HD
11:00
Moreirense
Santa Clara
Sport TV 5 / HD
11:00
Nacional
Boavista
Sport TV 5 / HD
13:30
Guimaraes
Rio Ave
Eurosport 1 / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Eleven Sports 1 / HD
07:00
Eibar
Levante
Eleven Sports 1 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Eleven Sports 1 / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
Eleven Sports 1 / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Eleven Sports 2 / HD
09:30
Dundee
Rangers
Eleven Sports 2 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Eleven Sports 3 / HD
12:00
Lille
Reims
Romania
Digi Sport 2 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Digi Sport 2 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Digi Sport 2 / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
Digi Sport 2 / HD
15:30
AC Milan
Torino
Digi Sport 1 / HD
08:00
CSMS Iasi
Dunarea Calarasi
Digi Sport 1 / HD
11:00
FC Astra Giurgiu
Concordia
Digi Sport 3 / HD
07:00
Eibar
Levante
Digi Sport 3 / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Digi Sport 3 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
EuroSport 1 / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Digi Sport 4
13:00
Genoa
Spal
Digi Sport 4
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Telekom Sport 1 / HD
08:00
CSMS Iasi
Dunarea Calarasi
Telekom Sport 1 / HD
11:00
FC Astra Giurgiu
Concordia
Telekom Sport 2 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Telekom Sport 2 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Telekom Sport 2 / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
Telekom Sport 2 / HD
15:30
AC Milan
Torino
Telekom Sport 3 HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Telekom Sport 3 HD
13:00
Genoa
Spal
Telekom Sport 3 HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Telekom Sport 4 HD
07:00
Eibar
Levante
Telekom Sport 4 HD
10:00
Udinese
Atalanta
Telekom Sport 4 HD
12:00
Newcastle
Wolves
Look Sport / HD
08:00
CSMS Iasi
Dunarea Calarasi
Look Sport / HD
11:00
FC Astra Giurgiu
Concordia
Russia
Match! Futbol 3 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Match! Futbol 3 / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
Match! Futbol 3 / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Match! Futbol 1 / HD
10:00
Strasbourg
Caen
Match! Futbol 1 / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Match! Futbol 1 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Match! Futbol 2 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Match! Futbol 2 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Match! Futbol 2 / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Match! Futbol 2 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Match! Futbol 2 / HD
15:30
AC Milan
Torino
Eurosport 1 / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Match! TV / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Match! TV / HD
15:30
AC Milan
Torino
Telekanal Futbol / HD
09:30
Emmen
Feyenoord
Telekanal Futbol / HD
16:00
Sporting CP
Aves
Match! Premier / HD
07:00
Dinamo Moscow
Ural
Match! Premier / HD
09:30
Krasnodar
FC Ufa
Match! Premier / HD
12:00
Zenit
Rubin
Serbia
SportKlub 2 / HD
11:00
FC Basel 1893
FC Zurich
SportKlub 2 / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
SportKlub 3 / HD
07:00
Eibar
Levante
SportKlub 3 / HD
09:30
Mattersburg
Austria Vienna
SportKlub 3 / HD
12:00
Akhisar Belediye
Fenerbahce
Arena Sport 3
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Arena Sport 3
10:00
Strasbourg
Caen
Arena Sport 3
12:00
Lille
Reims
Arena Sport 4
09:30
Dundee
Rangers
Arena Sport 4
12:00
Sparta Praha
Teplice
Arena Sport 2
10:00
Empoli
Bologna
Arena Sport 2
13:00
Genoa
Spal
Arena Sport 2
15:30
AC Milan
Torino
Arena Sport 1
15:30
River Plate
Boca Juniors
Arena Sport 1
10:00
Udinese
Atalanta
Arena Sport 1
12:00
Rad
FK Partizan
Arena Sport 5
10:00
Parma
Chievo
Arena Sport 5
13:00
Anderlecht
Charleroi
SportKlub 4
15:30
Zaragoza
Cordoba
EuroSport 1 / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
SportKlub 1 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
SportKlub 6
13:00
Vejle
Brondby
SportKlub HD
12:00
Newcastle
Wolves
SportKlub 5
13:30
Real Sociedad
Valladolid
SportKlub 5
16:00
Sporting CP
Aves
EuroSport 2 / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
EuroSport 2 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
SportKlub 7
12:00
Rapid Vienna
Sturm Graz
Slovakia
Digi Sport 3 / HD
10:00
Udinese
Atalanta
Digi Sport 3 / HD
13:00
Genoa
Spal
Digi Sport 1 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Digi Sport 1 / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Digi Sport 1 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Digi Sport 1 / HD
15:30
AC Milan
Torino
Arena Sport 1 / HD
09:30
Emmen
Feyenoord
Arena Sport 1 / HD
12:00
Rapid Vienna
Sturm Graz
Digi Sport 2 / HD
07:00
Eibar
Levante
Digi Sport 2 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Digi Sport 2 / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
Digi Sport 2 / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Arena Sport 2 / HD
11:00
FC Basel 1893
FC Zurich
Arena Sport 2 / HD
09:30
Emmen
Feyenoord
Arena Sport 2 / HD
12:00
Rapid Vienna
Sturm Graz
Digi Sport 4 / HD
09:30
Dundee
Rangers
Digi Sport 4 / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Orange Sport 1 / HD
12:00
Sparta Praha
Teplice
Slovenia
SportKlub 1
11:15
Huesca
Real Madrid
SportKlub 3
07:00
Eibar
Levante
SportKlub 3
09:30
Mattersburg
Austria Vienna
SportKlub 3
12:00
Akhisar Belediye
Fenerbahce
SportKlub 2
11:00
FC Basel 1893
FC Zurich
SportKlub 2
15:45
Betis
Rayo Vallecano
SportKlub 4
12:00
Rapid Vienna
Sturm Graz
SportKlub 4
16:00
Sporting CP
Aves
SportKlub 6
13:00
Vejle
Brondby
SportKlub 6
12:00
Rad
FK Partizan
SportKlub HD
12:00
Newcastle
Wolves
SportKlub 5
13:30
Real Sociedad
Valladolid
SportKlub 5
15:30
Zaragoza
Cordoba
Sport TV 2 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Sport TV 2 / HD
10:00
Parma
Chievo
Sport TV 2 / HD
12:00
Lille
Reims
Sport TV 2 / HD
15:30
AC Milan
Torino
Sport TV 1 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Sport TV 1 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Sport TV 1 / HD
10:00
Udinese
Atalanta
Sport TV 1 / HD
13:00
Genoa
Spal
Sport TV 1 / HD
15:30
AC Milan
Torino
Sport TV 3 / HD
10:00
Empoli
Bologna
bet365 Live Streaming
07:00
Eibar
Levante
bet365 Live Streaming
07:00
Alcorcon
Reus
bet365 Live Streaming
07:30
Sassuolo
Fiorentina
bet365 Live Streaming
10:00
Strasbourg
Caen
bet365 Live Streaming
10:00
Empoli
Bologna
bet365 Live Streaming
10:00
Parma
Chievo
bet365 Live Streaming
10:00
Udinese
Atalanta
bet365 Live Streaming
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
bet365 Live Streaming
11:00
Cadiz
Rayo Majadahonda
bet365 Live Streaming
11:15
Huesca
Real Madrid
bet365 Live Streaming
12:00
Lille
Reims
bet365 Live Streaming
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
bet365 Live Streaming
13:00
Genoa
Spal
bet365 Live Streaming
13:00
Elche
Sporting Gijon
bet365 Live Streaming
13:30
Real Sociedad
Valladolid
bet365 Live Streaming
15:00
Lugo
Las Palmas
bet365 Live Streaming
15:30
AC Milan
Torino
bet365 Live Streaming
15:30
Zaragoza
Cordoba
bet365 Live Streaming
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Planet 2
11:00
Aluminij
NK Celje
Planet
08:00
NS Mura
Triglav Kranj
South Africa
SuperSport 7 / HD
07:00
Eibar
Levante
SuperSport 7 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
SuperSport 7 / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
SuperSport 7 / HD
15:30
AC Milan
Torino
SuperSport 7 / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
SuperSport 3 / HD
12:00
Newcastle
Wolves
SuperSport 9
07:30
Sassuolo
Fiorentina
SuperSport 9
10:00
Empoli
Bologna
SuperSport 9
13:00
Genoa
Spal
SuperSport 9
15:30
AC Milan
Torino
SuperSport 11
10:00
Udinese
Atalanta
Spain
beIN LaLiga / HD
07:00
Eibar
Levante
beIN LaLiga / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
beIN LaLiga / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
beIN LaLiga / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
LaLiga 1 2 3 TV / HD
07:00
Alcorcon
Reus
LaLiga 1 2 3 TV / HD
11:00
Cadiz
Rayo Majadahonda
LaLiga 1 2 3 TV / HD
13:00
Elche
Sporting Gijon
LaLiga 1 2 3 TV / HD
15:00
Lugo
Las Palmas
Eurosport 1 / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
LaLiga 1 2 3 TV Multi 2 / HD
15:30
Zaragoza
Cordoba
LaLiga 1 2 3 TV Multi 1 / HD
15:00
Lugo
Las Palmas
GOL / HD
15:30
Zaragoza
Cordoba
TV Canaria
15:00
Lugo
Las Palmas
Movistar Liga de Campeones / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Movistar Liga de Campeones / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Movistar Liga de Campeones 1 / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Movistar Liga de Campeones 1 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Vamos HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Sweden
EuroSport 1 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
Viasat Football / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
Viasat Football / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
Viasat Sport / HD
12:00
Lille
Reims
Viasat Sport Premium / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Switzerland
SRF Zwei / HD
11:00
Grasshopper-Club
FC Luzern
RSI La 2 / HD
11:00
Grasshopper-Club
FC Luzern
RTS Deux / HD
11:00
Grasshopper-Club
FC Luzern
Teleclub Sport 1 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Teleclub Sport 1 / HD
11:00
FC Basel 1893
FC Zurich
Teleclub Zoom / HD
10:00
Strasbourg
Caen
Teleclub Sport Live 5 / HD
10:00
Udinese
Atalanta
Teleclub Sport Live 4 / HD
09:30
Emmen
Feyenoord
Teleclub Sport Live 3 / HD
09:30
TSV Hartberg
Wacker Innsbruck
Teleclub Sport Live 2 / HD
09:30
Mattersburg
Austria Vienna
Teleclub Sport Live 10 / HD
11:00
Grasshopper-Club
FC Luzern
Teleclub Sport Live 16 / HD
13:00
Genoa
Spal
Teleclub Sport Live 7 / HD
10:00
Parma
Chievo
Teleclub Sport Live 6 / HD
10:00
Empoli
Bologna
Teleclub Sport Live 8 / HD
11:00
FC Basel 1893
FC Zurich
Teleclub Sport Live 9 / HD
11:00
FC Lugano
FC Sion
Teleclub Sport Live 18 / HD
15:30
AC Milan
Torino
Teleclub Sport Live 11 (SimulCast) / HD
11:00
FC Basel 1893
FC Zurich
Teleclub Sport Live 11 (SimulCast) / HD
11:00
FC Lugano
FC Sion
Teleclub Sport Live 11 (SimulCast) / HD
11:00
Grasshopper-Club
FC Luzern
Teleclub Sport 2 / HD
11:00
FC Lugano
FC Sion
Teleclub Sport 2 / HD
15:30
AC Milan
Torino
Turkey
beIN Sports 1 / HD
06:30
Erzurum BB
Yeni Malatyaspor
beIN Sports 1 / HD
09:00
Bursaspor
Antalyaspor
beIN Sports 1 / HD
12:00
Akhisar Belediye
Fenerbahce
S Sport / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
S Sport / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Ukraine
Futbol 1 / HD
08:00
Olimpik Donetsk
Desna Chernihiv
Futbol 1 / HD
11:00
FC Oleksandriya
FK Lviv
Futbol 1 / HD
13:00
Genoa
Spal
Futbol 2 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Futbol 2 / HD
10:00
Udinese
Atalanta
Futbol 2 / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Futbol 2 / HD
15:30
AC Milan
Torino
United Kingdom
BT Sport 1 / HD
10:30
FSV Mainz 05
Hannover 96
BT Sport 1 / HD
13:00
Borussia Monchengladbach
VfB Stuttgart
BT Sport 1 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
BT Sport 2 / HD
15:30
River Plate
Boca Juniors
BT Sport 3 / HD
12:00
Lille
Reims
BT Sport Extra 2
10:00
Strasbourg
Caen
Sky Sports Ultra HD
12:00
Newcastle
Wolves
Sky Sports Football / HD
09:30
Dundee
Rangers
Sky Sports Football / HD
21:00
Atlanta United FC
Portland Timbers
Sky Sports Main Event / HD
09:30
Dundee
Rangers
Sky Sports Main Event / HD
12:00
Newcastle
Wolves
Sky Sports Premier League / HD
12:00
Newcastle
Wolves
FreeSports
15:30
River Plate
Boca Juniors
Eleven Sports 1 / HD
07:00
Eibar
Levante
Eleven Sports 1 / HD
11:15
Huesca
Real Madrid
Eleven Sports 1 / HD
13:00
Genoa
Spal
Eleven Sports 1 / HD
15:45
Betis
Rayo Vallecano
Eleven Sports 1 / HD
13:30
Real Sociedad
Valladolid
Eleven Sports 2 / HD
07:30
Sassuolo
Fiorentina
Eleven Sports 2 / HD
10:00
Udinese
Atalanta
Eleven Sports 2 / HD
15:30
AC Milan
Torino
Eleven Sports 2 / HD
13:00
Genoa
Spal
Advertisement