Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Italy - Serie A
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Juventus
2
 
Lazio
1
12:30
fin
 
 
 
 
4
Sampdoria
1
 
Fiorentina
 
England - Premier League
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Newcastle United
0
 
Arsenal
 
Serbia - Super Liga - Championship Group
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Vozdovac
3
 
Partizan
 
Israel - Ligat Ha'Al - Championship Group
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Maccabi Tel Aviv
1
 
Hapoel Be'er Sheva
4
13:30
post
 
 
 
 
-
Bnei Sakhnin
-
post
 
Maccabi Haifa
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Maccabi Netanya
0
 
Hapoel Tel Aviv
 
Denmark - Superliga - Championship Group
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Silkeborg
4
 
Midtjylland
 
Norway - Eliteserien
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Aalesund
2
 
Molde
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Bodo/Glimt
1
 
Tromso
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Rosenborg
0
 
Sandefjord
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Kristiansund
3
 
Stromsgodset
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Odd
4
 
Haugesund
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Lillestrom
0
 
Sarpsborg 08
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Viking
0
 
Jerv
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Valerenga
1
 
HamKam
Advertisement
 
Sweden - Allsvenskan
1
13:10
fin
 
 
 
 
4
Djurgarden
0
 
Malmo FF
 
Cyprus - First Division - Relegation Group
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
AEL
1
 
Doxa
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Olympiakos Nicosia
1
 
Achnas
 
Turkey - Super Lig
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Rizespor
2
 
Sivasspor
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Galatasaray
2
 
Adana Demirspor
 
Uruguay - Primera Division - Apertura
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Boston River
3
 
Liverpool
 
Costa Rica - Primera Division - Clausura
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Grecia
3
 
Deportivo Saprissa
 
Georgia - Crystalbet Erovnuli Liga
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Dinamo Tbilisi
0
 
Saburtalo
 
Chile - Primera Division
1
20:30
fin
 
 
 
 
4
Curico Unido
1
 
Audax Italiano
 
Egypt - Premier League
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Smouha
1
 
Al Masry
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Ghazl El Mehalla
0
 
Eastern Company
Advertisement
 
Bosnia And Herzegovina - Premier League
1
13:21
fin
 
 
 
 
1
Zeljeznicar
1
 
Radnik Bijeljina
 
Slovenia - Prva Liga
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Koper
3
 
Radomlje
 
Chile - Primera B
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Santiago Wanderers
0
 
Univ. Concepcion
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Santiago Morning
1
 
Melipilla
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Puerto Montt
1
 
Union San Felipe
 
Morocco - Botola Pro
1
13:15
fin
 
 
 
 
2
Difaa El Jadida
2
 
Ittihad Tanger
1
15:30
fin
 
 
 
 
2
Hassania Agadir
2
 
Olympic Safi
 
Uruguay - Segunda Division
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Juventud
0
 
Progreso
1
14:15
fin
 
 
 
 
1
Uruguay Montevideo
1
 
Sud America
 
Colombia - Primera B - Apertura - Quadrangular
1
21:00
fin
 
 
 
 
0
Tigres
1
 
Deportes Quindio
 
Norway - Obos-Ligaen
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Brann
0
 
Sandnes Ulf
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Fredrikstad
0
 
Skeid
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Stabaek
1
 
Grorud
 
Bulgaria - Parva Liga - Relegation Group
1
10:30
fin
 
 
 
 
0
Botev Vratsa
0
 
Tsarsko Selo
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Lok. Sofia
0
 
OFK Pirin
 
Asia - Southeast Asian Games
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Malaysia U23
2
 
Cambodia U23
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Laos U23
1
 
Thailand U23
 
Bangladesh - Premier League
4
05:00
post
 
 
 
 
-
Swadhinata
-
post
 
Abahani
 
Serbia - Srpska Liga - Belgrade
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
Studentski Grad
1
 
Prva Iskra Baric
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Usce
0
 
Teleoptik
 
Belarus - Vysshaya Liga Reserve
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Slutsk 2
2
 
Dnepr Mogilev 2
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Neman 2
0
 
Arsenal Dzyarzhynsk 2
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Isloch Minsk 2
0
 
Slavia Mozyr 2
 
Russia - Fnl 2 - Group 1
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Tuapse
5
 
Legion Dynamo
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Alania 2
2
 
Druzhba
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
R. Volgograd 2
2
 
Mashuk-KMV
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Forte Taganrog
3
 
FK Chayka
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
FK Makhachkala
0
 
Spartak Nal'chik
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
SKA Rostov
2
 
Biolog
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Kholding
0
 
FK Anzi Makhackala
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Dynamo GTS
1
 
Yessentuki
 
Russia - Fnl 2 - Group 2 - Relegation Group
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Chertanovo M.
0
 
Baltika 2
 
Armenia - First League
1
07:00
fin
 
 
 
 
7
Shirak
0
 
Alashkert II
1
07:00
fin
 
 
 
 
5
BKMA 2
2
 
Pyunik II
 
Kyrgyzstan - Premier Liga
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
FK Kara Balta
1
 
Talant
 
Russia - Fnl 2 - Group 2 - Promotion Group
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Yenisey 2
0
 
Leningradets
 
Armenia - Vbet Premier League
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Noah
3
 
Noravank
 
Turkey - 2. Lig Play Offs
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Hekimoglu Trabzon
2
 
Bayburt IOI
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Bodrumspor
0
 
Sivas 4 Eylul Belediyespor
1
13:00
fin
 
 
 
 
6
Amedspor
7
P
 
Tarsus Idman Yurdu
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Karacabey Birlikspor
1
 
Isparta Davrazspor
 
Georgia - Crystalbet Erovnuli Liga 2
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Zugdidi
0
 
Shevardeni Tbilisi
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
Merani Martvili
2
 
Merani Tbilisi
 
Russia - Fnl
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Spartak Moskva II
0
 
KAMAZ
 
World - Friendly International
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Iran U16
0
 
Kyrgyzstan U16
 
Norway - Division 3 - Group 6
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Mjondalen 2
2
 
Stromsgodset II
 
Uzbekistan - Super League
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Olympic
3
 
Lok. Tashkent
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
AGMK
0
 
Bunyodkor
 
Europe - Euro U17
1
10:30
fin
 
 
 
 
2
Italy U17
3
 
Germany U17 W
1
10:30
fin
 
 
 
 
6
France U17 W
1
 
Poland U17
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Israel U17
0
 
Luxembourg U17
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Bulgaria U17
3
 
Netherlands U17
 
Libya - Premier League
4
10:30
post
 
 
 
 
-
Al Shat
-
post
 
Mahalla Tripoli
4
10:30
post
 
 
 
 
-
Al-Khmes
-
post
 
Al Ahli Tripoli
 
Iran - Division 1
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Astara
0
 
Esteghlal Khuzestan
1
11:00
fin
 
 
 
 
6
Esteghlal Molasani
1
 
Machine Sazi Tabriz
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Mes Shahr Babak
0
 
Shahrdari Hamedan
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Mes Kerman
0
 
Vista Toorbin
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Kheybar Khorramabad
0
 
Rayka Babol
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Khooshe Talaee
1
 
Arman Gohar
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Saipa
0
 
Shahin Bushehr
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Shams Azar Qazvin
0
 
Malavan
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Pars Janoobi Jam
1
 
Qashqai Shiraz
 
Lithuania - I Lyga
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Zalgiris 2
2
 
Siauliai 2
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Banga 2
2
 
FK Panevezys 2
 
Nigeria - Nnl
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
FWC Champions
1
 
Mighty Jets
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Ikorodu United
1
 
Campos
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Ottasolo
0
 
Go Round
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Ikorodu City
1
 
Campos
 
Bulgaria - Vtora Liga
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
CSKA 1948 Sofia II
0
 
Botev Plovdiv II
 
Croatia - 2. HNL
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Osijek 2
1
 
Kustosija
 
Peru - Liga 1 - Apertura
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Carlos Stein
1
 
Grau
 
Bahrain - Premier League - Relegation
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Sitra
0
 
Malkia
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Budaiya
2
 
Al-Hidd
 
Norway - Division 3 - Group 2
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Floro
0
 
Forde
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Kongsvinger 2
2
 
Raufoss 2
 
Poland - Division 1
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Polkowice
0
 
Resovia Rzeszow
 
Finland - Kakkonen Group A
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
PPJ
2
 
Kiffen
 
Norway - Division 3 - Group 4
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Follo
2
 
Start II
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Mandalskameratene
2
 
Vindbjart
 
Norway - Division 2 - Group 1
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Moss
0
 
Orn Horten
 
Estonia - Esiliiga
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Elva
0
 
Viimsi Lovid
 
Sierra Leone - Premier League
1
12:15
fin
 
 
 
 
0
Central Parade
2
 
Old Edwardians
1
12:15
fin
 
 
 
 
1
SLIFA
0
 
Diamond Stars
 
Sweden - Allsvenskan Women
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Linkopings W
1
 
Djurgarden W
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Hacken W
1
 
Kalmar W
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Rosengard W
0
 
Orebro W
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
AIK W
2
 
IF Brommapojkarna W
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Hammarby W
2
 
Kristianstads W
 
Sweden - Division 1 - Södra
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Oddevold
0
 
Ljungskile
 
Romania - Liga 1 - Relegation Group
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
FC Clinceni
4
 
Botosani
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Mioveni
2
 
Rapid Bucuresti
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
FC U Craiova
5
 
Sepsi
 
Argentina - Primera Nacional
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Nueva Chicago
0
 
Atlanta
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Ferro Carril Oeste
0
 
Guillermo Brown
1
18:10
fin
 
 
 
 
0
Deportivo Moron
0
 
All Boys
1
20:10
fin
 
 
 
 
2
Almirante Brown
2
 
Villa Dalmine
 
Brazil - Brasileiro Women
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Esmac W
3
 
Real Brasilia W
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Gremio W
0
 
Ferroviaria W
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Internacional W
1
 
Cruzeiro W
 
Hungary - Merkantil Bank Liga
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Ajka
0
 
Diosgyor
 
Jamaica - Premier League
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Vere United
0
 
Portmore United
1
20:30
fin
 
 
 
 
3
Tivoli Gardens
1
 
Molynes
 
Argentina - Primera D - Apertura
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Centro Espanol
0
 
Deportivo Muniz
 
Ireland - Division 1
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Treaty United
0
 
Longford Town
 
England - Championship - Play Offs
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Huddersfield Town
0
 
Luton Town
 
Paraguay - Division Intermedia
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Martin Ledesma
0
 
Atyra
1
18:15
fin
 
 
 
 
3
Sportivo San Lorenzo
0
 
3 de Febrero
 
Spain - Laliga2
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Real Oviedo
3
 
Real Zaragoza
 
Iceland - Besta-Deild Karla
1
15:15
fin
 
 
 
 
1
KR
0
 
Keflavik
1
15:15
fin
 
 
 
 
1
Leiknir Reykjavik
2
 
Fram
1
15:15
fin
 
 
 
 
0
Vikingur Reykjavik
3
 
Breidablik
 
Venezuela - Segunda Division
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Rayo Zuliano
0
 
Academia Rey
 
Brazil - Serie D
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Azuriz
0
 
Prospera Criciuma
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Anapolis
0
 
Costa Rica
1
19:15
fin
 
 
 
 
2
Trem
2
 
Porto Velho
 
Brazil - Campeonato Mineiro 2
1
18:30
fin
 
 
 
 
1
Boa
0
 
Betim
 
Brazil - Série B
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Ituano
1
 
Gremio
 
USA - Mls Next Pro
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Philadelphia Union 2
0
 
Orlando City II
 
Usa - Usl League Two
1
19:00
fin
 
 
 
 
2
Lehigh Valley
4
 
West Chester Utd
 
Paraguay - Primera Division - Apertura
1
20:00
fin
 
 
 
 
3
Guarani
0
 
12 de Octubre
 
Ecuador - Liga Pro - First Stage
1
20:00
fin
 
 
 
 
2
Gualaceo
1
 
Guayaquil City
 
Mexico - Liga Mx Women - Clausura - Play Offs
1
20:05
fin
 
 
 
 
2
Guadalajara Chivas W
0
 
U.A.N.L.- Tigres W
1
22:05
fin
 
 
 
 
2
Monterrey W
1
 
Pachuca W