Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Germany - Bundesliga
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Koln
4
 
Bayern Munchen
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Stuttgart
2
 
RB Leipzig
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
B. Monchengladbach
2
 
Bayer Leverkusen
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Union Berlin
1
 
Hoffenheim
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Wolfsburg
0
 
Hertha BSC
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
Mainz 05
0
 
Bochum
 
England - Premier League
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Manchester City
0
 
Chelsea
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Aston Villa
2
 
Manchester United
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Burnley
-
post
 
Leicester City
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Norwich City
1
 
Everton
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Wolves
1
 
Southampton
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Newcastle United
1
 
Watford
Advertisement
 
France - Ligue 1
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Paris SG
0
 
Brest
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Saint-Etienne
2
 
Lens
 
Italy - Serie A
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Juventus
0
 
Udinese
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Salernitana
3
 
Lazio
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Sampdoria
2
 
Torino
 
Spain - Copa Del Rey
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Girona
2
 
Rayo Vallecano
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Mallorca
1
 
Espanyol
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Sporting Gijon
4
P
 
Cadiz
 
Portugal - Liga Portugal
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Benfica
1
 
Moreirense
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Sporting Braga
1
 
Maritimo
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Boavista
1
 
Gil Vicente
Advertisement
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Al-Hilal
2
 
Al-Taawon
1
07:45
fin
 
 
 
 
1
Al Ta'ee
2
 
Damac
1
10:05
fin
 
 
 
 
4
Al-Nassr
0
 
Al-Faisaly
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Al Ahli
0
 
Al-Hazem
 
Belgium - Jupiler Pro League
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Club Brugge
0
 
St. Truiden
4
10:15
post
 
 
 
 
-
OH Leuven
-
post
 
Mechelen
4
12:30
post
 
 
 
 
-
Zulte-Waregem
-
post
 
KV Oostende
3
12:30
abd
 
 
 
 
-
Seraing
-
abd
 
Union Saint-Gilloise
 
Netherlands - Eredivisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Feyenoord
1
 
Vitesse
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Twente
0
 
Heerenveen
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Nijmegen
0
 
Heracles
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Go Ahead Eagles
2
 
RKC Waalwijk
 
Greece - Super League
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
PAOK
0
 
OFI
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Apollon Smirnis
0
 
Aris
1
10:15
fin
 
 
 
 
1
Asteras Tripolis
0
 
Volos NFC
1
10:15
fin
 
 
 
 
2
Lamia
1
 
Ionikos
 
Mexico - Liga Mx - Clausura
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Tigres UANL
2
 
Puebla
1
22:06
fin
 
 
 
 
1
Tijuana
1
 
Leon
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
Cruz Azul
0
 
Juarez
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Atlas
0
 
Atletico San Luis
 
Turkey - Super Lig
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Sivasspor
1
 
Trabzonspor
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Antalyaspor
1
 
Fenerbahce
4
11:00
post
 
 
 
 
-
Basaksehir
-
post
 
Konyaspor
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
Adana Demirspor
1
 
Kayserispor
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Fatih Karagumruk
0
 
Rizespor
 
Germany - 2. Bundesliga
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
Werder Bremen
0
 
Fortuna Dusseldorf
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Nurnberg
2
 
Paderborn
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
St. Pauli
2
 
Erzgebirge Aue
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Darmstadt 98
2
 
Karlsruher SC
 
Finland - Liiga Cup
4
09:00
post
 
 
 
 
-
HIFK
-
post
 
HJK
 
United Arab Emirates - Presidents Cup
1
08:05
fin
 
 
 
 
2
Al Wasl
1
 
Al Ain
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Al Jazira
2
 
Al Wahda
 
Argentina - Torneos De Verano
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
Independiente
1
 
San Lorenzo
 
Cyprus - First Division
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Achnas
3
 
APOEL
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Olympiakos Nicosia
2
 
Paphos
 
England - Championship
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Huddersfield Town
1
 
Swansea City
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Cardiff City
1
 
Blackburn Rovers
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Middlesbrough
1
 
Reading
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
Luton Town
2
 
AFC Bournemouth
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Peterborough United
4
 
Coventry City
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Preston North End
1
 
Birmingham City
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Barnsley
-
post
 
Blackpool
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
QPR
0
 
West Bromwich Albion
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Derby County
0
 
Sheffield United
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Millwall
1
 
Nottingham Forest
1
10:00
fin
 
 
 
 
6
Fulham
2
 
Bristol City
 
Angola - Girabola
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Sagrada Esperanca
0
 
1º de Agosto
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Kabuscorp
1
 
Desportivo Huila
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Onze Bravos
3
 
Recreativo do Libolo
 
El Salvador - Primera Division - Clausura
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Aguila
0
 
Jocoro
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Chalatenango
0
 
Atletico Marte
 
France - Ligue 2
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Sochaux
2
 
Caen
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Nancy
1
 
Bastia
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Guingamp
0
 
Grenoble
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Toulouse
1
 
Pau
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Quevilly
-
post
 
Amiens SC
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Rodez
2
 
Dijon
 
Costa Rica - Primera Division - Clausura
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Grecia
1
 
Herediano
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Alajuelense
0
 
Guadalupe
 
Algeria - Ligue 1
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Hussein Dey
0
 
ES Setif
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
HB Chelghoum Laid
1
 
Tlemcen
 
Australia - A-League
1
03:45
fin
 
 
 
 
1
Sydney
1
 
Brisbane Roar
1
03:45
fin
 
 
 
 
2
Adelaide United
2
 
Melbourne City
4
06:05
post
 
 
 
 
-
Perth Glory
-
post
 
Wellington Phoenix
4
01:05
post
 
 
 
 
-
Central Coast Mariners
-
post
 
Newcastle Jets
 
Italy - Serie B
4
08:00
post
 
 
 
 
-
Parma
-
post
 
Crotone
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Cremonese
0
 
Como
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Reggina
2
 
Brescia
4
08:00
post
 
 
 
 
-
Cittadella
-
post
 
Nuova Cosenza
1
10:15
fin
 
 
 
 
1
Pisa
3
 
Frosinone
 
Lebanon - Premier League
1
09:45
fin
 
 
 
 
3
Al Ahed
0
 
Shabab Al Sahel
1
07:15
fin
 
 
 
 
1
Safa
0
 
Tadamon Sour
1
07:15
fin
 
 
 
 
2
Shabab El Bourj SC
1
 
Sporting Beirut
 
Northern Ireland - Nifl Premiership
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Linfield
0
 
Ballymena United
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Portadown
0
 
Coleraine
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Warrenpoint Town
1
 
Crusaders
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Larne
1
 
Dungannon Swifts
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Carrick Rangers
2
 
Glenavon
 
Thailand - Thai League 1
1
05:30
fin
 
 
 
 
0
Ratchaburi
1
 
Chiangrai
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
Nong Bua Pitchaya
2
 
Chonburi
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Prachuap
2
 
Suphanburi
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Khonkaen Utd.
0
 
Port MTI FC
 
Zambia - Super League
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Nkana
1
 
Zanaco
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Indeni
0
 
Chambishi
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Kafue Celtic
2
 
Forest Rangers
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Prison Leopards
1
 
Buildcon
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Kansanshi
5
 
Red Arrows
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Konkola Blades
0
 
Lusaka Dynamos
 
Israel - Ligat Ha'Al
1
10:30
fin
 
 
 
 
2
Hapoel Haifa
2
 
Maccabi Petah Tikva
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Hapoel Tel Aviv
2
 
Nof Hagalil
1
12:50
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Katamon
3
 
Maccabi Tel Aviv
 
India - I-League
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Mohammedan
-
post
 
Churchill Brothers
4
03:30
post
 
 
 
 
-
Rajasthan
-
post
 
Arrows
4
09:00
post
 
 
 
 
-
TRAU FC
-
post
 
Kenkre
 
Cyprus - Division 2
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
Nea Salamis
2
 
Anagennisi Deryneia
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
Othellos
2
 
Omonia Aradippou
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
Akritas
0
 
PO Xylotympou 2006
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Ermis
2
 
Paralimni
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
ASIL Lysi
0
 
Sotiras
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
Karmiotissa
0
 
Achyronas Liopetriou
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Ayia Napa
2
 
Omonia 29th May
 
Czech Republic - Tipsport Liga
1
04:30
fin
 
 
 
 
0
Senica
1
 
Skalica
1
04:30
fin
 
 
 
 
1
Varnsdorf
3
 
Mlada Boleslav
1
04:30
fin
 
 
 
 
1
Bohemians
3
 
Jablonec
1
04:30
fin
 
 
 
 
0
Banik Ostrava
2
 
Prostejov
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Sparta Praha II
3
 
Dukla Praha
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Teplice
3
 
Taborsko
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Spartak Trnava
5
 
Z. Moravce-Vrable
 
Scotland - Championship
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Dunfermline Athletic
0
 
Hamilton Academical
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Inverness CT
2
 
Queen of the South
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Raith Rovers
2
 
Arbroath
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Ayr United
2
 
Greenock Morton
 
Hong Kong - Premier League
4
02:00
post
 
 
 
 
-
Southern District
-
post
 
Hong Kong Rangers
4
04:30
post
 
 
 
 
-
Warriors
-
post
 
Eastern AA
 
South Africa - Diski Challenge
1
03:00
fin
 
 
 
 
1
Mamelodi Sundowns U23
1
 
Maritzburg Utd U23
1
03:00
fin
 
 
 
 
3
Golden Arrows U23
1
 
Chippa Utd. U23
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Swallows U23
5
 
Orlando Pirates U23
 
Italy - Primavera 1
4
05:00
post
 
 
 
 
-
Pescara U19
-
post
 
Cagliari U19
4
05:00
post
 
 
 
 
-
Bologna U19
-
post
 
Verona U19
4
07:00
post
 
 
 
 
-
Milan U19
-
post
 
Inter U19
 
Turkey - 2. Lig Red Group
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Turgutluspor
2
 
Sivas 4 Eylul Belediyespor
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Etimesgut
0
 
Trabzon FK
 
Kenya - Premier League
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Kariobangi Sharks
1
 
Leopards
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Mathare United
2
 
Police
 
Thailand - Thai League 2
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Ayutthaya United
3
 
Muangkan United
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Sukhothai
2
 
Trat
4
06:30
post
 
 
 
 
-
Udon Thani
-
post
 
Chainat Hornbill
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Chiangmai
0
 
Kasetsart
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Customs United
0
 
Ranong
 
Turkey - 1. Lig
1
05:30
fin
 
 
 
 
0
Denizlispor
1
 
Manisa
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Istanbulspor
0
 
Umraniyespor
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Kocaeli Birlikspor
2
 
Ankaragucu
 
Eswatini - Swazi Mtn Premier League
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
FC Denver
2
 
Manzini Sea Birds
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Moneni Pirates
3
 
Mbabane Swall.
 
Iraq - Super League
1
05:45
fin
 
 
 
 
0
Newroz
0
 
Naft Al-Janoob
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Al Karkh
0
 
Erbil
1
06:30
fin
 
 
 
 
2
Al Najaf
2
 
Al Zawra'a
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Al Quwa Al Jawiya
1
 
Al Sinaah
1
11:30
fin
 
 
 
 
4
Al Wasat
1
 
Al-Qassim
 
Portugal - Liga Portugal 2
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Casa Pia
1
 
Academico Viseu
1
10:30
fin
 
 
 
 
4
Penafiel
3
 
Vilafranquense
 
World - Club Friendly Women
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Koln W
0
 
SGS Essen W
1
07:00
fin
 
 
 
 
6
Sand W
0
 
Young Boys W
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Freiburg W
1
 
Grasshoppers W
1
07:00
fin
 
 
 
 
7
Eintracht Frankfurt W
0
 
Elversberg W
2
11:00
canc
 
 
 
 
-
MOL Fehervar W
-
canc
 
Soroksar W
 
England - Premier League U18
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
West Ham U18
0
 
Arsenal U18
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Chelsea U18
1
 
Brighton U18
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Liverpool U18
1
 
Manchester City U18
1
06:30
fin
 
 
 
 
1
Southampton U18
2
 
Tottenham U18
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Leeds U18
5
 
Blackburn U18
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Nottingham U18
1
 
Sunderland U18
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Stoke City U18
0
 
Derby U18
 
Spain - Primera Division Women
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Madrid C. W
4
 
Villarreal W
 
Portugal - Liga 3
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Cova Piedade
2
 
Oliveira Hospital
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Montalegre
1
 
Vitoria Guimaraes II
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Oriental Dragon
-
post
 
Amora
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Sanjoanense
2
 
UD Oliveirense
 
Portugal - Liga Bpi Women - Championship Group
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Torreense W
2
 
SL Benfica W
 
Portugal - Liga Revelacao U23 - Relegation Group
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Belenenses U23
1
 
Maritimo U23
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Famalicao U23
0
 
SC Farense U23
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Sporting U23
3
 
Academica U23
 
Macao - Elite League
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Policia
-
post
 
Sporting Macau
1
08:00
fin
 
 
 
 
6
Benfica
0
 
Casa de Portugal
 
Spain - Tercera Rfef - Group 12
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Union Viera
1
 
Tenerife II
1
06:30
fin
 
 
 
 
2
Arucas
2
 
Atl. Paso
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Las Zocas
4
 
Marino
 
Italy - Serie A Women
1
06:30
fin
 
 
 
 
2
AS Roma W
1
 
Empoli W
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Verona W
6
 
AC Milan W
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Sampdoria W
1
 
Lazio W
 
Indonesia - Liga 1
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Persela
1
 
Persija ISL
 
Seychelles - First Division League
4
07:00
post
 
 
 
 
-
St Michel United
-
post
 
Real Maldives
 
England - Women’S Super League
1
07:00
fin
 
 
 
 
5
Manchester Utd W
0
 
Birmingham W
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Aston Villa W
3
 
Manchester City W
 
Iceland - Fotbolti.Net Cup
1
07:00
fin
 
 
 
 
4
Hafnarfjordur
5
 
Akranes
1
07:30
fin
 
 
 
 
4
Stjarnan
2
 
Vestmannaeyjar
 
Egypt - Division 2 - Group A
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Aluminium Nag Hammadi
1
 
Beni Suef
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
El Madina El Monowara
1
 
El Badari
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Kima Aswan
1
 
Tamya
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
El Minya
1
 
Telephonaat Beni Suef
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Sohag
1
 
Qena
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Fayoum FC
3
 
Asyut Petrol
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
El Ilameen
0
 
Aswan FC
 
England - League Two
1
07:30
fin
 
 
 
 
4
Newport County
0
 
Harrogate Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Northampton Town
1
 
Forest Green Rovers
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Tranmere Rovers
0
 
Rochdale
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Colchester United
2
 
Barrow
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Oldham Athletic
-
post
 
Leyton Orient
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Bradford City
1
 
Salford City
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Exeter City
0
 
Scunthorpe United
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Port Vale
3
 
Swindon Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Bristol Rovers
0
 
Hartlepool United
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Mansfield Town
0
 
Walsall
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Stevenage
3
 
Sutton United
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Carlisle United
1
 
Crawley Town
 
Greece - Super League 2
1
07:45
fin
 
 
 
 
2
Olympiacos Piraeus B
2
 
Kavala
4
07:45
post
 
 
 
 
-
Rodos
-
post
 
AEK Athens FC B
1
07:45
fin
 
 
 
 
0
Irodotos
0
 
Panathinaikos B
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Trikala
-
post
 
Olympiakos Volos
 
Oman - Professional League
1
07:55
fin
 
 
 
 
2
Muscat
0
 
Al-Ittihad
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Nizwa
2
 
Sohar
4
08:00
post
 
 
 
 
-
Saham
-
post
 
Al-Rustaq
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Al-Msnaa
1
 
Al Suwaiq
1
08:05
fin
 
 
 
 
2
Al Nahda
2
 
Oman FC
1
08:25
fin
 
 
 
 
2
Dhofar
1
 
Bahla
1
11:15
fin
 
 
 
 
2
Al Seeb
0
 
Al Nasr
 
Republic Of The Congo - Ligue 1
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Nathalys
0
 
Diables Noirs
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Cheminots
1
 
Otoho d'Oyo
 
Germany - 3. Liga
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Osnabruck
1
 
Saarbrucken
4
08:00
post
 
 
 
 
-
Hallescher FC
-
post
 
Turkgucu Munchen
4
08:00
post
 
 
 
 
-
Zwickau
-
post
 
Viktoria Koln
1
08:00
fin
 
 
 
 
4
Kaiserslautern
0
 
Meppen
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
1860 Munchen
2
 
Wehen Wiesbaden
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Freiburg II
3
 
Magdeburg
 
Burundi - Primus League
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Rukinzo
1
 
Bumamuru
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Les Crocos
2
 
Kayanza
1
08:00
fin
 
 
 
 
4
TOP Junior
0
 
Royal de Muramvya
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Musongati
3
 
Flambeau du Centre
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
New Oil
0
 
Aigle Noir
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Flambeau de l'Est
3
 
Le Messager
 
Algeria - U21 League
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
ASO Chlef U21
3
 
CR Belouizdad U21
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
JS Kabylie U21
1
 
Magra U21
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
USM Alger U21
2
 
MC Alger U21
 
Germany - Oberliga Hamburg
4
08:00
post
 
 
 
 
-
Lohbrugge
-
post
 
Hamm United
 
Libya - Premier League
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Asswehly
1
 
Abu Salim
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Al Hilal
1
 
Al Tahaddi
 
Netherlands - Derde Divisie
4
08:30
post
 
 
 
 
-
DVS '33
-
post
 
Excelsior '31
4
08:30
post
 
 
 
 
-
SteDoCo
-
post
 
GOES
4
08:30
post
 
 
 
 
-
HSV Hoek
-
post
 
Ajax Amateurs
4
08:30
post
 
 
 
 
-
Lisse
-
post
 
VVOG
4
08:30
post
 
 
 
 
-
Barendrecht
-
post
 
ACV
4
08:30
post
 
 
 
 
-
Staphorst
-
post
 
ODIN '59
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Sportlust '46
-
post
 
Sparta Nijkerk
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Ter Leede
-
post
 
VVSB
4
09:00
post
 
 
 
 
-
DOVO
-
post
 
Harkemase Boys
 
France - Division 1 Women
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
Montpellier W
0
 
St Etienne W
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Paris FC W
0
 
Issy W
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Reims W
1
 
Fleury 91 W
4
08:30
post
 
 
 
 
-
Guingamp W
-
post
 
Bordeaux W
 
Netherlands - Tweede Divisie
4
08:30
post
 
 
 
 
-
Scheveningen
-
post
 
GVVV
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Quick Boys
-
post
 
Hardenberg
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Rijnsburgse Boys
-
post
 
Jong Volendam
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Excelsior Maassluis
-
post
 
Noordwijk
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Spakenburg
-
post
 
TEC
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Kozakken Boys
-
post
 
IJsselmeervogels
4
09:30
post
 
 
 
 
-
Jong Sparta Rotterdam
-
post
 
ASWH
4
12:00
post
 
 
 
 
-
De Treffers
-
post
 
Katwijk
 
England - Fa Trophy
1
10:00
fin
 
 
 
 
5
Boreham Wood
4
P
 
Maidstone United
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
York City
0
 
Slough Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Notts County
1
 
Eastleigh
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Stockport County
0
 
Larkhall Athletic FC
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Dag and Red
0
 
Southend United
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Southport
3
 
Solihull Moors
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Aldershot Town
2
 
Bromley
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Tonbridge Angels
3
P
 
King's Lynn Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Dartford
0
 
Weymouth
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Spennymoor
1
 
Plymouth Parkway
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Alfreton Town
3
P
 
Halifax Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
7
Yeovil Town
8
P
 
Needham Market
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Morpeth
3
 
Boston United
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
St. Albans City
3
 
Cheshunt
1
12:30
fin
 
 
 
 
5
Wrexham
1
 
Folkestone Invicta
 
Belgium - Belgian Cup Women
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
RSC Anderlecht W
0
 
Club Brugge W
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Gent II W
8
 
St. Liege W
 
India - ISL
4
09:00
post
 
 
 
 
-
ATK Mohun Bagan
-
post
 
Bengaluru
 
Northern Ireland - Nifl Championship
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Annagh United
2
 
Ballinamallard United
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Queens Univ.
1
 
Knockbreda
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Dergview
1
 
Loughgall
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Ards
3
 
Dundela
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Ballyclare Comrades
2
 
Institute
 
Brazil - Copa Sao Paulo De Juniores - Play Offs
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Canaa U20
0
 
CA Juventus U20
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Atlético GO U20
3
 
Palmeiras U20
1
13:00
fin
 
 
 
 
5
Desportivo Brasil U20
4
P
 
IAPE U20
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Internacional U20
0
E
 
Portuguesa U20
1
15:15
fin
 
 
 
 
3
Osasco Audax U20
4
P
 
Vasco U20
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Retro U20
2
 
Cruzeiro U20
1
17:30
fin
 
 
 
 
0
Flamengo RJ U20
2
 
Oeste U20
1
19:45
fin
 
 
 
 
3
Sao Paulo U20
0
 
São Caetano U20
 
Iceland - Reykjavik Cup
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Fylkir
0
 
Fjolnir
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
IR
5
 
KR
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Vikingur Reykjavik
1
 
Valur
4
10:15
post
 
 
 
 
-
Fram
-
post
 
Throttur Reykjavik
 
England - Premier League 2
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Liverpool U23
1
 
Everton U23
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Manchester City U23
1
 
Manchester United U23
 
San Marino - Campionato Sammarinese
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Cailungo
-
post
 
Faetano
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Libertas
-
post
 
Folgore / Falciano
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Murata
-
post
 
Virtus
 
England - Fa Youth Cup
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Crystal Palace U18
1
E
 
Wolverhampton U18
 
France - National 2 - Group A
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Versailles
1
 
Saint-Pryve
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Caen II
-
post
 
Voltigeurs de Chateaubriant
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Romorantin
3
 
Guingamp II
1
12:00
fin
 
 
 
 
4
Vitre
1
 
Blois
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Granville
2
 
Poissy
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Saint-Malo
-
post
 
Plabennec
4
12:30
post
 
 
 
 
-
Vannes
-
post
 
Chartres
 
Spain - Tercera Rfef - Group 8
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Mirandes 2
0
 
Almazan
4
09:45
post
 
 
 
 
-
La Virgen del Camino
-
post
 
Atletico Tordesillas
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Atletico Astorga
1
 
Palencia CF
4
10:00
post
 
 
 
 
-
UD Santa Marta
-
post
 
Colegios Diocesanos
1
11:15
fin
 
 
 
 
0
Ciudad Rodrigo CF
2
 
Bembibre
 
Spain - Tercera Rfef - Group 15
4
09:30
post
 
 
 
 
-
Ezcabarte
-
post
 
Beti Onak
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Pamplona
1
 
Corellano
1
10:30
fin
 
 
 
 
2
Subiza
1
 
Valle Egues
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
CD Gares
2
 
Azkoyen
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Burlades
1
 
Cortes
 
Wales - Cymru North
4
09:30
post
 
 
 
 
-
Guilsfield
-
post
 
Holywell
 
Spain - Tercera Rfef - Group 3
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
UC Cartes
0
 
Colindres
1
10:15
fin
 
 
 
 
3
Escobedo
1
 
Torina
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Atletico Albericia
1
 
Vimenor
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Castro
1
 
UD Samano
 
Spain - Tercera Rfef - Group 2
1
09:45
fin
 
 
 
 
0
San Martin
0
 
Praviano
4
09:45
post
 
 
 
 
-
Lealtad
-
post
 
Gijon Industrial
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Langreo B
2
 
Mosconia
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Tuilla
2
 
Real Titanico
1
10:30
fin
 
 
 
 
2
Luarca
2
 
Urraca
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Roces
0
 
Real Oviedo II
 
England - Npl Premier Division
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Whitby Town
2
 
Atherton
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Gainsborough Trinity
0
 
Basford
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
South Shields
0
 
Radcliffe Borough
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Witton Albion
1
 
Matlock Town
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Grantham Town
-
post
 
Ashton United
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Stafford Rangers
0
 
Hyde
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Bamber Bridge
0
 
United of Manchester
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Lancaster City
-
post
 
Morpeth
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Stalybridge Celtic
1
 
Scarborough Athletic
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Buxton
3
 
Warrington Town
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Nantwich Town
-
post
 
Mickleover Sports
 
England - League One
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Wycombe Wanderers
0
 
Oxford United
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Crewe Alexandra
0
 
Shrewsbury Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Lincoln City
1
 
Cambridge United
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
AFC Wimbledon
0
 
Morecambe
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Doncaster Rovers
2
 
Wigan Athletic
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Portsmouth
2
 
Milton Keynes Dons
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Bolton Wanderers
0
 
Ipswich Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Fleetwood Town
0
 
Rotherham United
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Sheffield Wednesday
2
 
Plymouth Argyle
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Cheltenham Town
1
 
Charlton Athletic
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Gillingham
3
 
Burton Albion
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Accrington Stanley
1
 
Sunderland
 
Scotland - Lowland League
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Dalbeattie Star
2
 
Broomhill
1
10:00
fin
 
 
 
 
8
Spartans
0
 
Vale of Leithen
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Berwick Rangers
1
 
Civil Service Strollers
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
East Stirlingshire
5
 
East Kilbride
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Stirling University
1
 
Bo'ness United
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Caledonian Braves
2
 
Rangers U21
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Gala Fairydean Rovers
3
 
Bonnyrigg Rose Athletic
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Cumbernauld Colts
3
 
Edinburgh University
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Gretna 2008
3
 
Celtic 2
 
England - Isthmian League Premier Division
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Haringey Borough
0
 
Enfield Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Worthing
0
 
Leatherhead
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Bognor Regis Town
2
 
Horsham
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Kingstonian
0
 
Wingate & Finchley
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Bowers and Pitsea
1
 
Carshalton Athletic
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Lewes
0
 
Merstham
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Cray Wanderers
2
 
Corinthian-Casuals
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Margate
3
 
AFC Hornchurch
1
10:00
fin
 
 
 
 
5
Bishop's Stortford
0
 
Brightlingsea
 
Spain - Tercera Rfef - Group 7
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Paracuellos Antamira
1
 
Villaviciosa Odon
 
Scotland - Highland League
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Lossiemouth
0
 
Forres Mechanics
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Deveronvale
4
 
Wick Academy
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Nairn County
3
 
Brora Rangers
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Inverurie Loco Works
2
 
Fraserburgh
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Rothes
0
 
Huntly
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Brechin City
0
 
Fort William
1
10:00
fin
 
 
 
 
5
Keith
1
 
Strathspey Thistle
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Turriff United
3
 
Clachnacuddin
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Buckie Thistle
0
 
Formartine United
 
England - Southern League South Division
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Walton Casuals
0
 
Farnborough
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Beaconsfield SYCOB
0
 
Dorchester Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Salisbury
3
 
Metropolitan Police
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Weston-super-Mare
0
 
Kings Langley
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Chesham United
-
post
 
Tiverton Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Hartley Wintney
0
 
Merthyr Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Swindon Supermarine
4
 
Hayes & Yeading United
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Yate Town
1
 
Harrow Borough
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Hendon
2
 
Truro City
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Taunton Town
1
 
Wimborne Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Poole Town
1
 
Gosport Borough
 
England - National League South
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Hampton & Richmond
2
 
Dorking
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Chelmsford City
0
 
Welling United
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Hemel Hempstead Town
1
 
Bath City
1
10:00
fin
 
 
 
 
5
Eastbourne Borough
2
 
Hungerford Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Oxford City
2
 
Billericay Town
 
Scotland - League Two
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Stenhousemuir
2
 
Cowdenbeath
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Annan Athletic
2
 
Forfar Athletic
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Stranraer
3
 
Stirling Albion
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Elgin City
1
 
Albion Rovers
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Kelty Hearts
2
 
Edinburgh City
 
England - National League North
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Hereford
2
 
Gateshead
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Blyth Spartans
0
 
Gloucester City
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Kettering Town
0
 
Curzon Ashton
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Chester
-
post
 
Brackley Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Leamington
2
 
Fylde
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Darlington 1883
1
 
Kidderminster Harriers
 
Mexico - Liga Mx U20 - Clausura
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
U.A.N.L.- Tigres U20
1
 
Puebla U20
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Atlas U20
3
 
Atl. San Luis U20
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Cruz Azul U20
0
 
Juarez U20
1
18:45
fin
 
 
 
 
1
Club Tijuana U20
2
 
Club Leon U20
 
England - Southern League Central Division
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Bromsgrove
2
 
Alvechurch
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Nuneaton Town
0
 
Rushall Olympic
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Coalville Town
0
 
Tamworth
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Redditch United
0
 
Stratford Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Banbury United
0
 
AFC Rushden and Diamonds
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Hitchin Town
0
 
St Ives Town
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Royston Town
2
 
Leiston
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Barwell
2
 
Peterborough Sports
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Lowestoft Town
1
 
Biggleswade Town
 
Benin - Ligue 1
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Baboni
1
 
Espoir
 
Scotland - League One
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Alloa Athletic
1
 
Queen's Park
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Cove Rangers
0
 
Montrose
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Dumbarton
0
 
East Fife
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Airdrieonians
2
 
Falkirk
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Peterhead
1
 
Clyde
 
Spain - Tercera Rfef - Group 18
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Albacete II
-
post
 
Azuqueca
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Hogar Alcarreno
0
 
Miguelturreno
 
France - National 2 - Group C
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Saint Priest
-
post
 
Aubagne
4
10:00
post
 
 
 
 
-
GFA74
-
post
 
Jura Sud
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Lyon Duchere
-
post
 
Olympique Lyonnais II
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Monaco II
1
 
Marignane
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Frejus St-Raphael
-
post
 
GOAL FC
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Toulon
-
post
 
Louhans-Cuiseaux
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Hyeres
-
post
 
Grasse
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Martigues
-
post
 
Olympique Marseille II
 
Spain - Tercera Rfef - Group 4
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
San Ignacio
0
 
Beasain
4
10:15
post
 
 
 
 
-
Urduliz
-
post
 
Portugalete
1
10:30
fin
 
 
 
 
0
Pasaia KE
0
 
SD Deusto
1
10:30
fin
 
 
 
 
0
Tolosa
3
 
Deportivo Alaves II
1
10:30
fin
 
 
 
 
2
Anaitasuna FT
0
 
Beti Gazte
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Amurrio
0
 
Lagun Onak
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Durango
1
 
Basconia
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Leioa
0
 
Aurrera Ondarroa
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Barakaldo
-
post
 
Aurrera de Vitoria
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Uritarra
1
 
Santuxu
 
England - National League
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Barnet
4
 
Chesterfield
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Grimsby Town
0
 
Altrincham
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Wealdstone
1
 
Dover Athletic
 
Togo - Championnat National
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
OTR
0
 
Asante Kotoko
 
Spain - Tercera Rfef - Group 6
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Hercules B
-
post
 
Villajoyosa
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Torrellano Illice
1
 
Saguntino
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Torrent
3
 
Roda
1
11:30
fin
 
 
 
 
4
Villarreal III
1
 
Silla CF
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Acero
1
 
Callosa
 
Gibraltar - National League
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Mons Calpe
3
 
Europa FC
1
12:30
fin
 
 
 
 
6
St Josephs FC
0
 
Europa Point
 
France - National 2 - Group B
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Epinal
-
post
 
Reims II
4
11:00
post
 
 
 
 
-
Sannois
-
post
 
Auxerre II
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Fleury-Merogis
1
 
Olympique St Quentin
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Lusitanos
-
post
 
FC 93
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Belfort
0
 
Sainte-Genevieve
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Metz II
3
 
Paris 13 Atl.
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Beauvais
1
 
Lens II
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Schiltigheim
-
post
 
FCSR Haguenau
 
Spain - Tercera Rfef - Group 11
1
10:30
fin
 
 
 
 
2
Manacor
0
 
Sant Rafel
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Felanitx
0
 
Rotlet Molinar
1
11:45
fin
 
 
 
 
0
Collerense
3
 
Llosetense
 
Netherlands - Eerste Divisie
1
10:30
fin
 
 
 
 
2
ADO Den Haag
0
 
Oss
 
Spain - Tercera Rfef - Group 17
1
10:30
fin
 
 
 
 
3
Utebo
1
 
Cuarte Industrial
 
Spain - Tercera Rfef - Group 1
4
10:30
post
 
 
 
 
-
Ourense CF
-
post
 
Viveiro
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Dep. Fabril
0
 
Noia
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Somozas
1
 
Arnoia
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Choco
1
 
Polvorin
 
Albania - Superliga
1
10:45
fin
 
 
 
 
0
Skenderbeu Korce
0
 
Laci
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Tirana
0
 
Vllaznia Shkoder
 
Spain - Tercera Rfef - Group 16
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Agoncillo
1
 
Rapid de Murillo
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Yague
2
 
Berceo
 
Mexico - Liga Premier Serie A - Clausura
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Cimarrones de Sonora 2
1
 
Durango
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Inter de Queretaro
-
post
 
Canoneros Marina
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Leviatan
-
post
 
La Piedad
1
16:30
fin
 
 
 
 
3
Mazorqueros
2
 
Colima FC
4
16:30
post
 
 
 
 
-
Tritones Vallarta
-
post
 
Mineros de Fresnillo
4
17:00
post
 
 
 
 
-
Saltillo
-
post
 
UA Zacatecas
1
17:00
fin
 
 
 
 
4
Cafetaleros de Tapachula
2
 
Escorpiones
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Catedraticos Elite
2
 
Coras
4
17:00
post
 
 
 
 
-
Gavilanes de Matamoros
-
post
 
Leones Negros 2
1
17:15
fin
 
 
 
 
2
Canamy
2
 
Lobos ULMX
 
France - National 2 - Group D
4
11:00
post
 
 
 
 
-
Le Puy
-
post
 
Andrezieux
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Beziers
-
post
 
Canet Roussillon
1
12:00
fin
 
 
 
 
4
Bourges
1
 
Colomiers
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Les Herbiers
1
 
Montpellier II
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Angers II
1
 
Chamalieres
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Stade Montois
4
 
Nantes II
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Moulins-Yzeure
1
 
Angouleme
 
Africa - Africa Cup Of Nations
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Nigeria
1
 
Sudan
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Guinea Bissau
1
 
Egypt
 
Portugal - Campeonato De Portugal
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Camara de Lobos
2
 
Maritimo II
 
Spain - Tercera Rfef - Group 9
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
CD Torreperogil
0
 
Intergym Melilla
 
Brazil - Campeonato Cearense
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Crato
1
 
Pacajus
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Atletico-CE
3
 
Ferroviario
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Caucaia
0
 
Icasa
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Iguatu
2
 
Maracana
 
Spain - Primera Rfef - Group 1
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Rayo Majadahonda
0
 
CD Badajoz
 
Mexico - Liga Mx Women - Clausura
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
U.N.A.M.- Pumas W
1
 
Club America W
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Queretaro W
2
 
Pachuca W
 
Brazil - Campeonato Piauiense
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Oeirense
1
 
River-PI
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Flamengo PI
0
 
4 de Julho
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Parnahyba
3
 
Fluminense-PI
 
Brazil - Campeonato Baiano
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Bahia de Feira
2
 
Bahia
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Jacuipense
0
 
Doce Mel
1
16:30
fin
 
 
 
 
4
Atletico Alagoinhas
1
 
Vitoria da Conquista
 
Brazil - Campeonato Sergipano
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Sergipe
1
 
Union Atletico Falcon
 
Bermuda - Premier League
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Somerset
-
post
 
St. Georges Colts
 
Costa Rica - Liga De Ascenso - Clausura
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Cariari Pococi
2
 
Turrialba
4
15:00
post
 
 
 
 
-
Marineros
-
post
 
Escorpiones
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
San Jose FC
2
 
Municipal Liberia
1
16:00
fin
 
 
 
 
4
Barrio Mexico
0
 
Puerto Golfito FC
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Uruguay
-
post
 
Santa Ana
4
19:00
post
 
 
 
 
-
Cofutpa
-
post
 
Municipal Garabito
 
Mexico - Liga Premier Serie B - Clausura
1
16:00
fin
 
 
 
 
7
Uruapan
0
 
Guerreros De Xico
 
Guatemala - Liga Nacional - Clausura
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Antigua GFC
0
 
Achuapa