Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Europe - Europa League - Group Stage
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Rapid Wien
2
 
West Ham United
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Monaco
1
 
Real Sociedad
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Crvena Zvezda
0
 
Ludogorets
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
Real Betis
0
 
Ferencvaros
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Olympiakos Piraeus
0
 
Fenerbahce
1
12:45
fin
 
 
 
 
3
Bayer Leverkusen
2
 
Celtic
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Brondby
3
 
Olympique Lyonnais
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Rangers
0
 
Sparta Praha
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Lokomotiv Moskva
3
 
Lazio
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
PSV
0
 
Sturm Graz
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Leicester City
1
 
Legia Warszawa
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Eintracht Frankfurt
2
 
Antwerp
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Dinamo Zagreb
1
 
Genk
1
12:45
fin
 
 
 
 
4
Galatasaray
2
 
Olympique Marseille
1
12:45
fin
 
 
 
 
3
Midtjylland
2
 
Sporting Braga
Advertisement
 
Argentina - Liga Profesional
1
19:30
fin
 
 
 
 
4
River Plate
0
 
Racing Club
1
17:15
fin
 
 
 
 
3
Lanus
3
 
Platense
1
17:15
fin
 
 
 
 
1
Colon
4
 
Rosario Central
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Arsenal
1
 
Union Santa Fe
 
Egypt - Premier League
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
Al Ahly
1
 
Smouha
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Al Ittihad
2
 
Pharco
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Ceramica Cleopatra
1
 
Zamalek
 
Europe - Europa Conference League - Group Stage
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
Slavia Praha
2
 
Feyenoord
1
15:00
fin
 
 
 
 
4
Roma
0
 
Zorya
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Flora
0
 
Partizan
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Maccabi Haifa
1
 
Union Berlin
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
Mura
1
 
Tottenham Hotspur
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Slovan Bratislava
0
 
PAOK
1
12:45
fin
 
 
 
 
3
Rennes
3
 
Vitesse
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Randers
1
 
CFR Cluj
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Maccabi Tel Aviv
1
 
LASK Linz
1
10:30
fin
 
 
 
 
2
Kairat
3
 
Basel
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Bodo/Glimt
0
 
CSKA Sofia
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Lincoln Red Imps
4
 
FC Copenhagen
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
Qarabag
2
 
Omonia Nicosia
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
HJK
0
 
Alashkert
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Anorthosis
0
 
Gent
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Jablonec
1
 
AZ
Advertisement
 
Brazil - Série A
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Ceara
1
 
Corinthians
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Santos
0
 
Fortaleza
 
Mexico - Liga Mx - Apertura - Play Offs
1
22:05
fin
 
 
 
 
2
Santos Laguna
1
 
Tigres UANL
1
20:00
fin
 
 
 
 
2
Puebla
1
 
Leon
 
Uruguay - Primera Division - Clausura
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Progreso
0
 
Penarol
1
07:45
fin
 
 
 
 
0
Deportivo Maldonado
1
 
Cerrito
 
Algeria - Ligue 1
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
ES Setif
2
 
Belouizdad
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
USM Alger
1
 
Relizane
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
CS Constantine
0
 
MC Alger
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Hussein Dey
1
 
MC Oran
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
Olympique Medea
1
 
Magra
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
RC Arba
0
 
Chlef
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Paradou
0
 
Tlemcen
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Biskra
0
 
HB Chelghoum Laid
 
Brazil - Série B
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Cruzeiro
0
 
Nautico
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
11:45
fin
 
 
 
 
3
Al-Shabab
0
 
Al-Raed
1
09:30
fin
 
 
 
 
5
Al-Fateh
5
 
Damac
 
Serbia - Super Liga
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Mladost Lucani
2
 
Vojvodina
 
USA - Mls - Play Offs
1
16:30
fin
 
 
 
 
0
Colorado Rapids
1
 
Portland Timbers
 
Chile - Primera Division - Relegation - Play Offs
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Santiago Morning
1
 
Deportes Temuco
1
18:30
fin
 
 
 
 
0
Puerto Montt
1
 
Copiapo
 
Morocco - Botola Pro
1
12:15
fin
 
 
 
 
1
Hassania Agadir
2
 
Khouribga
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Youssoufia Berrechid
3
 
Ittihad Tanger
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Rapide Oued Zem
0
 
Mouloudia Oujda
 
Romania - Liga 2
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Concordia Chiajna
0
 
Dunarea Calarasi
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
SCM Buzau
0
 
FC Brasov
 
India - ISL
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
North East United
0
 
Kerala Blasters
 
India - Santosh Trophy
1
01:00
fin
 
 
 
 
0
Andhra Pradesh
1
 
Karnataka
1
02:00
fin
 
 
 
 
1
Uttar Pradesh
1
 
Jammu Kashmir
1
02:00
fin
 
 
 
 
1
Uttar Pradesh
1
 
Jammu Kashmir
1
03:30
fin
 
 
 
 
1
West Bengal
0
 
Sikkim
1
03:45
fin
 
 
 
 
0
Himachal Pradesh
2
 
Chandigarh
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Tamilnadu
0
 
Telangana
1
23:00
fin
 
 
 
 
1
Daman & Diu
2
 
Gujarat
 
China - Jia League
1
02:00
fin
 
 
 
 
1
Jiangxi Liansheng
0
 
Xinjiang Tianshan
1
06:35
fin
 
 
 
 
0
Guizhou Zhicheng
0
 
Zhejiang Greentown
 
Vietnam - National League Women
1
02:30
fin
 
 
 
 
3
TKS Viet Nam W
1
 
Thai Nguyen W
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Ho Chi Minh W
0
 
Ha Noi W
 
China - Super League Women - Relegation Group
1
02:30
fin
 
 
 
 
1
Zhejiang W
3
 
Shandong SL W
1
02:30
fin
 
 
 
 
2
Sichuan W
1
 
Beijing Beikong W
 
Indonesia - Liga 2 - First Round
1
03:15
fin
 
 
 
 
2
PSBS Biak Numfor
1
 
Sulut
1
06:15
fin
 
 
 
 
0
Kalteng Putra
1
 
Mitra Kukar
 
Armenia - First League
1
05:00
fin
 
 
 
 
3
Alashkert II
2
 
BKMA 2
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Pyunik II
4
 
Gandzasar
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Urartu 2
2
 
Shirak
 
Ukraine - Youth League
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Mariupol U19
1
 
Lviv U19
 
Iraq - Super League
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
Al Talaba
0
 
Al Quwa Al Jawiya
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Al-Qassim
0
 
Al Najaf
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Samarra
3
 
Al Shorta
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Al Zawra'a
1
 
Al Karkh
 
Kosovo - Superliga
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Drenica
5
 
Llapi Podujeve
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Gjilani
0
 
Drita
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
FC Ballkani
0
 
Malisheva
 
Europe - World Cup Women - Qualification
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Bosnia and Herzegovina W
3
 
Denmark W
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
North Macedonia W
11
 
Northern Ireland W
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Azerbaijan W
4
 
Russia W
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Kosovo W
2
 
Poland W
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Serbia W
0
 
Bulgaria W
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Sweden W
1
 
Finland W
1
13:00
fin
 
 
 
 
4
Portugal W
0
 
Israel W
1
14:00
fin
 
 
 
 
19
Belgium W
0
 
Armenia W
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Ireland W
1
 
Slovakia W
1
14:10
fin
 
 
 
 
0
Albania W
7
 
Norway W
1
15:00
fin
 
 
 
 
12
Spain W
0
 
Faroe Islands W
 
Indonesia - Liga 1
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Persija ISL
1
 
Bali United
 
Montenegro - Druga Liga
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Mladost DG
1
 
Kom Podgorica
 
Egypt - Division 2 - Group C
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
El Mansura
0
 
Salloum
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
El Raja
0
 
Haras El Hodood
 
Egypt - Division 2 - Group B
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Olympic El Qanah
0
 
Al Nasr
 
Tunisia - Ligue Professionnelle 1
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Slimane
0
 
Etoile Sahel
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Hammam-Sousse
1
 
ES Tunis
 
Greece - Super League 2
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Niki Volos
0
 
Karditsa
 
World - Friendly International Women
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Italy U23 W
1
 
Sweden U23 W
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Tunisia W
1
 
Algeria W
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Iceland W
0
 
Japan W
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Chile W
0
 
Venezuela W
1
20:00
fin
 
 
 
 
6
Brazil W
1
 
India W
 
Armenia - Armenian Cup
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Ararat
0
 
Noah
 
England - Premier League Cup
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Swansea U23
2
 
Wolves U23
 
Mexico - Liga Mx U20 - Apertura - Play Offs
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Atlas U20
1
 
Santos Laguna U20
 
Kuwait - Premier League
1
10:45
fin
 
 
 
 
0
Al-Fahaheel
0
 
Al Nasar
 
Jordan - Jordan Cup
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Al Salt
1
 
Al-Faisaly Amman
 
Israel - Liga Alef South
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Hapoel Kfar Shalem
1
 
Shimshon Tel Aviv
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Bnei Lod
2
 
Hapoel Marmorek
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
M. Ironi Ashdod
0
 
Hapoel Azor
 
Germany - Oberliga Westfalen
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Holzwickeder SC
6
 
Paderborn II
 
Peru - Copa Peru - Play Offs
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Credicoop San Cristobal
1
 
Alfonso Ugarte Puno
 
Spain - Tercera Rfef - Group 11
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Platges de Calvia
1
 
Binissalem
 
Chile - Segunda Division
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Rodelindo
1
 
General Velasquez