Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Europe - Champions League - Group Stage
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Dynamo Kyiv
2
 
Bayern Munchen
1
15:00
fin
 
 
 
 
4
Chelsea
0
 
Juventus
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Sevilla
0
 
Wolfsburg
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Villarreal
2
 
Manchester United
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Young Boys
3
 
Atalanta
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Barcelona
0
 
Benfica
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Lille
0
 
Salzburg
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Malmo FF
1
 
Zenit
 
Brazil - Série A
1
19:00
fin
 
 
 
 
2
Gremio
2
 
Flamengo
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Atletico GO
1
 
Juventude
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
Palmeiras
2
 
Atletico-MG
Advertisement
 
Asia - Afc Champions League - Play Offs
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Al-Hilal
0
 
Pohang Steelers
 
Argentina - Liga Profesional
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
Velez Sarsfield
0
 
Argentinos Juniors
1
15:00
fin
 
 
 
 
5
Gimnasia La Plata
2
 
Talleres Cordoba
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Godoy Cruz
3
 
Estudiantes
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Huracan
0
 
Patronato
1
17:15
fin
 
 
 
 
2
Aldosivi
0
 
San Lorenzo
 
Morocco - Botola Pro
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Wydad Casablanca
0
 
RSB Berkane
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Olympic Safi
0
 
Raja Casablanca
 
North and Central America - Concacaf League
1
22:00
fin
 
 
 
 
0
Guastatoya
1
 
Comunicaciones
 
England - Championship
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Blackpool
0
 
West Bromwich Albion
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Reading
1
 
Sheffield United
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Coventry City
0
 
Birmingham City
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Nottingham Forest
0
 
Luton Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Middlesbrough
2
 
Preston North End
Advertisement
 
USA - Mls - Play Offs
1
22:30
fin
 
 
 
 
5
Seattle Sounders
6
P
 
Real Salt Lake
1
20:00
fin
 
 
 
 
3
Nashville SC
1
 
Orlando City
 
Costa Rica - Primera Division - Apertura
1
21:00
fin
 
 
 
 
3
Deportivo Saprissa
0
 
San Carlos
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Perez Zeledon
0
 
Sporting San Jose
 
Czech Republic - Mol Cup
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Ceske Budejovice
5
P
 
Sigma Olomouc
 
Uruguay - Segunda Division
1
20:15
fin
 
 
 
 
0
Defensor Sporting
1
 
Danubio
1
17:45
fin
 
 
 
 
3
Racing
1
 
Juventud
1
15:15
fin
 
 
 
 
0
Atenas
0
 
Uruguay Montevideo
 
Egypt - Premier League
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Arab Contractors
1
 
Ismaily
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
FC Coca Cola
2
 
Enppi
 
Indonesia - Liga 1
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Arema FC
1
 
Barito Putera
1
03:15
fin
 
 
 
 
0
Persela
2
 
Pusamania Borneo
 
Northern Ireland - Nifl Premiership
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Dungannon Swifts
2
 
Crusaders
 
Venezuela - Primera Division - Second Stage
1
18:30
fin
 
 
 
 
2
Puerto Cabello
3
 
Aragua
2
14:00
canc
 
 
 
 
-
Atletico Venezuela
-
canc
 
Hermanos Colmenares
1
16:15
fin
 
 
 
 
1
Portuguesa
1
 
Metropolitanos
 
China - Yi League - Relegation Group
1
01:00
fin
 
 
 
 
0
Shaoxing Keqiao Yuejia
1
 
Kunming Zheng He Shipman
1
01:00
fin
 
 
 
 
0
Hunan Xiangtao
0
 
Xian Daxing Chongde
1
01:30
fin
 
 
 
 
1
China PR U20
1
 
Qingdao Red Lions
1
01:30
fin
 
 
 
 
0
Yichun Grand Tiger
0
 
Sichuan Minzu
 
India - Santosh Trophy
1
01:00
fin
 
 
 
 
4
Karnataka
0
 
Tamilnadu
1
03:30
fin
 
 
 
 
2
Sikkim
0
 
Chhattisgarh
1
03:45
fin
 
 
 
 
0
Jammu Kashmir
3
 
Services
1
03:45
fin
 
 
 
 
0
Jammu Kashmir
3
 
Services
1
05:00
fin
 
 
 
 
4
Telangana
0
 
Andhra Pradesh
 
Taiwan - Mulan Football League Women
1
01:00
fin
 
 
 
 
0
Taoyuan W
4
 
Taichung Blue W
1
03:00
fin
 
 
 
 
0
New Taipei W
0
 
Hualien W
 
China - Super League Women - Championship Group
1
02:30
fin
 
 
 
 
0
Wuhan Jiangda W
0
 
Jiangsu Suning W
1
02:30
fin
 
 
 
 
1
Shanghai RCB W
0
 
Changchun Dazhong W
 
Indonesia - Liga 2 - First Round
1
03:15
fin
 
 
 
 
1
PSCS Cilacap
1
 
Persijap
1
03:15
fin
 
 
 
 
0
Badak Lampung
2
 
Cilegon United
1
06:15
fin
 
 
 
 
1
PS Hizbul Wathan
3
 
Persis Solo
1
06:30
fin
 
 
 
 
1
Tiga Naga
2
 
Sriwijaya
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
PSKC Cimahi
1
 
Dewa United
 
Tajikistan - Vysshaya Liga
1
04:00
fin
 
 
 
 
0
Istaravshan
0
 
CSKA-Pomir Dushanbe
 
Azerbaijan - First Division
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Turan
1
 
Neftci Baku 2
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Sabah Baku 2
1
 
Gabala 2
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Zira 2
2
 
SumQayit 2
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Sabail 2
4
 
Kapaz
 
Kenya - Premier League
4
05:00
post
 
 
 
 
-
Homeboyz
-
post
 
Tusker
 
Syria - Premier League
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Shorta
-
post
 
Wathbah
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Foutoua
-
post
 
Afrin
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Al Karamah
-
post
 
Taliya
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Jaish
-
post
 
Wahda
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Tishreen
-
post
 
Jableh
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Nawaeir
-
post
 
Harjaleh
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Al-Ittihad
-
post
 
Hottin
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Nawaeir
1
 
Shorta
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Jableh
1
 
Al Karamah
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Wahda
2
 
Foutoua
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Harjaleh
1
 
Taliya
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Wathbah
0
 
Al-Ittihad
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Afrin
1
 
Tishreen
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Hottin
4
 
Jaish
 
Ukraine - Youth League
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Veres Rivne U19
1
 
Metalist 1925 U19
 
Romania - Liga 3 - Seria 2
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Metalul Buzau
0
 
Sporting Liesti
 
Kosovo - Superliga
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Dukagjini
1
 
KF Ulpiana
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Prishtina
0
 
Feronikeli
 
Romania - Liga 3 - Seria 3
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Inainte Modelu
2
 
F. Constanta 2
 
Saudi Arabia - Division 1
1
07:05
fin
 
 
 
 
2
Al-Kawkab
0
 
Al-Nahda
1
07:25
fin
 
 
 
 
0
Najran
1
 
Al Kholood
1
08:05
fin
 
 
 
 
1
Hajer
2
 
Al Draih
1
09:25
fin
 
 
 
 
2
Al-Sahel
1
 
Bisha
 
Bulgaria - Vtora Liga
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
Sozopol
2
 
Maritsa
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
Yantra
0
 
Levski Lom
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Botev Plovdiv II
0
 
CSKA 1948 Sofia II
 
Croatia - 3. Hnl West
4
07:30
post
 
 
 
 
-
Krk
-
post
 
Nehaj
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Rudar Labin
0
 
Novigrad
 
Europe - Uefa Youth League - Winners Play Offs
1
08:00
fin
 
 
 
 
5
Midtjylland U19
0
 
Trabzonspor U19
1
10:00
fin
 
 
 
 
5
AZ Alkmaar U19
4
P
 
Angers U19
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Genk U19
0
 
MTK Budapest U19
1
13:00
fin
 
 
 
 
5
Empoli U19
0
 
Crvena zvezda U19
 
Netherlands - Divisie 1 U21 - Fall Season
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Nijmegen U21
1
 
Feyenoord U21
 
Europe - UEFA Youth League - Group Stage
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Young Boys U19
3
 
Atalanta U19
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Sevilla FC U19
0
 
Wolfsburg U19
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Villarreal U19
2
 
Manchester United U19
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Lille U19
0
 
Salzburg U19
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Malmo FF U19
3
 
Zenit Petersburg U19
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Dynamo Kiev U19
1
 
Bayern U19
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Chelsea U19
3
 
Juventus U19
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Barcelona U19
3
 
Benfica U19
 
England - Premier League Cup
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Peterborough U23
3
 
Sheffield Utd U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
Watford U23
1
 
Birmingham U23
 
Libya - Premier League
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Al Tahaddi
5
 
Al Akhdar
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Asswehly
0
 
Al-Athad
 
England - Professional Development League
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
QPR U23
3
 
Cardiff U23
 
Armenia - Armenian Cup
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Pyunik
3
P
 
FC Van
 
India - ISL
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Hyderabad
1
 
Chennaiyin
 
Romania - Liga 2
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Steaua Bucuresti
1
 
U. Cluj
 
Europe - Euro U17 - Qualification - First Stage
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Sweden U17
2
 
Latvia U17
 
Spain - Copa Federacion
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Cordoba
0
 
Guijuelo
 
Sweden - Division 2 - Norrland
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Team TG FF
0
 
Bergnasets AIK
 
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Mechtersheim
0
 
Arminia Ludwigshafen
 
Germany - Regionalliga Bayern
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
1860 Rosenheim
0
 
Pipinsried
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Schweinfurt
1
 
Greuther Furth II
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Memmingen
1
 
Heimstetten
 
Netherlands - Tweede Divisie
4
14:00
post
 
 
 
 
-
De Treffers
-
post
 
IJsselmeervogels
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Rijnsburgse Boys
3
 
AFC
 
England - Southern League South Division
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Hartley Wintney
2
 
Yate Town
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Wimborne Town
2
 
Metropolitan Police
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Walton Casuals
0
 
Weston-super-Mare
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Hendon
3
 
Chesham United
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Swindon Supermarine
4
 
Harrow Borough
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Truro City
0
 
Dorchester Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Hayes & Yeading United
0
 
Merthyr Town
 
Malta - Challenge League
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Pembroke Athleta
0
 
Marsaxlokk
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Pieta Hotspurs
0
 
Mgarr United FC
 
England - League Two
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Swindon Town
1
 
Hartlepool United
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Carlisle United
2
 
Harrogate Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Port Vale
1
 
Walsall
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Salford City
1
 
Bristol Rovers
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Sutton United
0
 
Mansfield Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Crawley Town
1
 
Newport County
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Scunthorpe United
1
 
Leyton Orient
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Tranmere Rovers
1
 
Bradford City
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Rochdale
2
 
Stevenage
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Forest Green Rovers
0
 
Barrow
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Colchester United
1
 
Exeter City
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Northampton Town
1
 
Oldham Athletic
 
England - National League
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Dover Athletic
3
 
Wealdstone
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Stockport County
0
 
King's Lynn Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Dag and Red
1
 
Eastleigh
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Solihull Moors
0
 
Grimsby Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Chesterfield
2
 
Altrincham
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Boreham Wood
1
 
Notts County
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Weymouth
3
 
Woking
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Halifax Town
2
 
Wrexham
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Aldershot Town
0
 
Torquay United
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Bromley
2
 
Yeovil Town
 
England - League One
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Shrewsbury Town
1
 
Sunderland
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Lincoln City
3
 
Portsmouth
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Gillingham
2
 
Cheltenham Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Burton Albion
0
 
Accrington Stanley
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Oxford United
1
 
Fleetwood Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
AFC Wimbledon
2
 
Crewe Alexandra
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Ipswich Town
2
 
Rotherham United
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Morecambe
2
 
Charlton Athletic
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Sheffield Wednesday
1
 
Milton Keynes Dons
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Cambridge United
2
 
Wigan Athletic
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Plymouth Argyle
3
 
Wycombe Wanderers
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Bolton Wanderers
0
 
Doncaster Rovers
 
England - Southern League Central Division
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
St Ives Town
2
 
Bromsgrove
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Tamworth
2
 
Stratford Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
AFC Rushden and Diamonds
1
 
Lowestoft Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Coalville Town
1
 
Banbury United
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Peterborough Sports
1
 
Alvechurch
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Royston Town
3
 
Needham Market
 
Scotland - League Two
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Elgin City
1
 
Edinburgh City
 
England - National League South
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Ebbsfleet United
3
 
Maidstone United
 
England - Isthmian League Premier Division
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Potters Bar Town
0
 
Bowers and Pitsea
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Enfield Town
1
 
AFC Hornchurch
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Wingate & Finchley
3
 
Cheshunt
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Lewes
2
 
Corinthian-Casuals
 
England - Npl Premier Division
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Morpeth
-
post
 
Warrington Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Buxton
1
 
Nantwich Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Scarborough Athletic
1
 
Atherton
 
England - National League North
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Gloucester City
3
 
Kidderminster Harriers
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Chester
1
 
Guiseley
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Boston United
0
 
Darlington 1883
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Curzon Ashton
1
 
Gateshead
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Southport
0
 
Alfreton Town
 
Colombia - Primera B - Clausura - Quadrangular
1
15:00
fin
 
 
 
 
4
Union Magdalena
1
 
Bogota
1
15:15
fin
 
 
 
 
0
Llaneros
1
 
Fortaleza
 
Argentina - Primera D - Promotion - Play Offs
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Barracas Bolivar
2
P
 
Argentino Rosario
 
Chile - Segunda Division
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Concepcion
1
 
Limache
 
Mexico - Liga De Expansion Mx - Apertura - Play Offs
1
19:00
fin
 
 
 
 
2
Tampico Madero
1
 
Zacatecas
1
21:15
fin
 
 
 
 
0
Pumas Tabasco
1
 
Tepatitlan de Morelos
1
23:15
fin
 
 
 
 
1
Cimarrones de Sonora
2
 
Venados
 
Panama - Lpf - Clausura - Play Offs
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Plaza Amador
1
 
Veraguas