Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
England - Premier League
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Sheffield United
1
 
Manchester City
1
15:15
fin
 
 
 
 
2
Chelsea
2
 
Arsenal
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Crystal Palace
2
 
Southampton
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Everton
2
 
Newcastle United
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Aston Villa
1
 
Watford
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
AFC Bournemouth
1
 
Brighton & Hove Albion
 
Italy - Coppa Italia
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Napoli
0
 
Lazio
 
Spain - Copa Del Rey
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Sevilla
1
 
Levante
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Real Zaragoza
1
 
Mallorca
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Recreativo Huelva
2
E
 
Osasuna
Advertisement
 
Netherlands - KNVB Beker
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Eindhoven
1
E
 
Utrecht
3
14:45
abd
 
 
 
 
-
Fortuna Sittard
-
abd
 
Feyenoord
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Oss
2
 
AZ
 
France - Coupe De La Ligue
1
15:10
fin
 
 
 
 
4
Olympique Lyonnais
3
P
 
Lille
 
Portugal - League Cup - Play Offs
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Sporting Braga
1
 
Sporting CP
 
Turkey - Turkish Cup
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Fenerbahce
0
 
Kayserispor
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Kirklarelispor
0
 
Basaksehir
 
Qatar - Qsl
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Al Khor
2
 
Al-Sadd
 
Asia - AFC Champions League - Qualification
4
09:30
post
 
 
 
 
-
Esteghlal
-
post
 
Al Kuwait
1
03:35
fin
 
 
 
 
5
Melbourne Victory
0
 
Bali United
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Lok. Tashkent
1
 
Istiqlol Dushanbe
1
06:30
fin
 
 
 
 
2
Buriram United
1
 
Ho Chi Minh
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Port MTI FC
1
 
Ceres
4
07:50
post
 
 
 
 
-
Shahr Khodrou
-
post
 
Al Riffa
1
08:00
fin
 
 
 
 
5
Kedah
1
 
Wofoo Tai Po
Advertisement
 
England - Championship
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Middlesbrough
1
 
Birmingham City
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Barnsley
3
 
Preston North End
 
Mexico - Copa Mexico - Play Offs
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
Guadalajara
2
 
Dorados
1
22:00
fin
 
 
 
 
0
Atletico San Luis
1
 
Tijuana
1
20:00
fin
 
 
 
 
3
Queretaro
2
 
Juarez
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Venados
1
 
Pachuca
 
South America - Copa Libertadores - Qualification
1
17:15
fin
 
 
 
 
1
Carabobo
1
 
U. de Deportes
 
Morocco - Botola Pro
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Hassania Agadir
1
 
Difaa El Jadida
 
Bolivia - Division Profesional - Apertura
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Blooming
1
 
Santa Cruz
 
Albania - Superliga
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Skenderbeu Korce
2
 
Partizani Tirana
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Vllaznia Shkoder
0
 
Flamurtari Vlore
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Teuta Durres
1
 
Laci
 
Czech Republic - Tipsport Liga
1
04:30
fin
 
 
 
 
3
Pohronie
1
 
Prostejov
1
04:30
fin
 
 
 
 
0
Sparta Praha II
0
 
Hradec Kralove
 
Portugal - Liga Revelacao U23
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
CD Cova da Piedade U23
4
 
Aves U23
1
06:45
fin
 
 
 
 
0
Benfica U23
2
 
Maritimo U23
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Belenenses U23
2
 
Portimonense U23
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Feirense U23
2
 
Famalicao U23
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Guimaraes U23
0
 
Setubal U23
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Leixoes U23
0
 
Rio Ave U23
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Academica U23
1
 
Braga U23
 
Asia - Afc Cup - Qualification - Play Offs
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Al Quds
0
 
Sur
 
England - Premier League Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Portsmouth U23
4
 
Doncaster U23
 
Saudi Arabia - Division 1
1
07:15
fin
 
 
 
 
1
Al Thuqbah
1
 
Jeddah
1
07:35
fin
 
 
 
 
0
Al Mojzel
1
 
Hottain
1
07:45
fin
 
 
 
 
1
Al-Taqadom
3
 
Al Qadsia
1
07:45
fin
 
 
 
 
1
Al Jabalain
0
 
Al-Shoalah
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Al Najoom
2
 
Najran
 
Somalia - Nation Link Telecom Championship
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Raadsan
3
 
Elman
 
Egypt - Premier League
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Tanta
0
 
El Gounah
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Pyramids
1
 
Misr Lel Makasa
 
Bahrain - Premier League
1
08:45
fin
 
 
 
 
5
Al Hala
0
 
Al-Shabbab
1
11:15
fin
 
 
 
 
0
Al-Ahli Manama
1
 
Al-Muharraq
 
England - Professional Development League
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Wigan U23
2
 
Nottingham U23
 
Cameroon - Elite Two
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Les Astres
-
post
 
Renaissance
4
09:00
post
 
 
 
 
-
AS Fap
-
post
 
Foncha
4
09:00
post
 
 
 
 
-
OFTA
-
post
 
Bafoussam
4
09:00
post
 
 
 
 
-
AS Matelots
-
post
 
Ngaoundere
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Stade de Bertoua
-
post
 
Yafoot
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Fauve Azur Elite
-
post
 
Dynamo Douala
 
Netherlands - Reserve League - Winners Stage
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Jong Roda
0
 
Jong Nac Breda
 
England - Fa Youth Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Norwich U18
2
 
Manchester United U18
 
England - Efl Trophy - Play Offs
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Newport County
-
post
 
Leicester U21
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Exeter City
0
 
Stevenage
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Portsmouth
1
 
Scunthorpe United
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Salford City
1
 
Accrington Stanley
 
Brazil - Campeonato Carioca - Taca Guanabara
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Madureira
0
 
Botafogo
 
Gibraltar - National League - Relegation Group
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Mons Calpe
0
 
Manchester 62
 
Netherlands - Derde Divisie
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Lienden
3
 
Jong Den Haag
 
England - Fa Trophy
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Barnet
-
post
 
Farsley
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Maidenhead United
3
 
Halesowen Town
 
England - Isthmian League Premier Division
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Bowers and Pitsea
2
 
Corinthian-Casuals
 
England - Southern League South Division
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Hayes & Yeading United
2
 
Poole Town
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Salisbury
-
post
 
Beaconsfield SYCOB
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Swindon Supermarine
0
 
Dorchester Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Yate Town
1
 
Chesham United
 
England - National League South
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Dulwich Hamlet
3
 
Havant & Waterlooville
 
England - League Two
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Cheltenham Town
-
post
 
Newport
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Colchester United
0
 
Bradford City
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Leyton Orient
1
 
Northampton Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Macclesfield Town
1
 
Crewe Alexandra
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Cheltenham Town
-
post
 
Newport County
 
England - Southern League Central Division
1
14:45
fin
 
 
 
 
7
Bromsgrove
1
 
Redditch United
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Coalville Town
0
 
Rushall Olympic
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
AFC Rushden and Diamonds
1
 
Hednesford Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Peterborough Sports
4
 
Hitchin Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Alvechurch
3
 
Stourbridge
 
England - National League North
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Farsley
-
post
 
Kidderminster Harriers
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Guiseley
2
 
Darlington
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Leamington
0
 
Gateshead
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Boston United
0
 
Brackley Town
 
England - Npl Premier Division
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Radcliffe Borough
1
 
Ashton United
 
England - League One
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Peterborough United
0
 
Wycombe Wanderers
 
Scotland - Championship
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Alloa Athletic
0
 
Arbroath
 
Iceland - Fotbolti.Net Cup
1
15:10
fin
 
 
 
 
2
Stjarnan
3
 
Grindavik
 
Brazil - Copa Do Nordeste
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Imperatriz
1
 
CRB
 
Trinidad And Tobago - Pro League
1
17:00
fin
 
 
 
 
5
San Juan Jabloteh
2
 
Port Of Spain
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Cunupia
2
 
W Connection
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Point Fortin
1
 
Central FC
1
19:00
fin
 
 
 
 
2
Caledonia AIA
0
 
La Horquetta
 
Brazil - Copa Sao Paulo De Juniores - Play Offs
1
17:15
fin
 
 
 
 
3
Internacional U20
1
 
Corinthians U20
 
South America - Olympic Games - Qualification
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Chile U23
0
 
Venezuela U23
1
20:30
fin
 
 
 
 
4
Colombia U23
0
 
Ecuador U23
 
Brazil - Campeonato Pernambucano
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Retro
2
 
Santa Cruz
 
Brazil - Campeonato Mineiro
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Coimbra
1
 
URT
1
19:30
fin
 
 
 
 
0
Uberlandia
1
 
Atletico Mineiro
 
Brazil - Campeonato Sergipano - First Stage
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Confianca
0
 
Lagarto
 
Brazil - Campeonato Matogrossense
1
18:10
fin
 
 
 
 
2
Uniao Rondonopolis
0
 
Mixto
1
18:10
fin
 
 
 
 
1
Luverdense
1
 
Dom Bosco
1
18:10
fin
 
 
 
 
1
Operario Ltda
0
 
Pocone
 
Brazil - Campeonato Paraibano
1
18:15
fin
 
 
 
 
2
Perilima
1
 
Sousa
1
18:15
fin
 
 
 
 
2
Botafogo PB
0
 
Sao Paulo Crystal