Matches on TV
Advertisement
Navigator
Schedule of matches on TV for 2022-05-24
Asia (AFC)
11:00
Tishreen vs Al Nejmeh
Croatia
SportKlub HD
Serbia
SportKlub HD
Slovenia
SportKlub HD
Turkey
Spor Smart 2 HD
Bulgaria
Diema Sport 3 HD
International
beIN Sports Mena AFC 2 HD
Advertisement
11:00
Al-Ansar Beirut vs Al-Seeb
Slovenia
SportKlub 1 HD
International
beIN Sports Mena AFC HD
15:00
Jableh SC vs Al-Kuwait
Serbia
SportKlub 2 / HD
Germany
SportDigital / HD
Bulgaria
Nova Sport / HD
Turkey
Spor Smart 2 HD
Croatia
SportKlub 2 / HD
Russia
TV Start HD
Slovenia
SportKlub 2 HD
International
beIN Sports Mena AFC HD
07:00
Gokulam Kerala vs Bashundhara Kings
Serbia
SportKlub 2 / HD
Germany
SportDigital / HD
Bulgaria
Diema Sport 2 / HD
Turkey
Spor Smart HD
Croatia
SportKlub 2 / HD
Russia
TV Start HD
Slovenia
SportKlub 1 HD
International
beIN Sports Mena AFC HD
11:00
Dhofar vs Al-Arabi Kuwait City
Serbia
SportKlub 3 / HD
Germany
SportDigital / HD
Bulgaria
Nova Sport / HD
Croatia
SportKlub 3 / HD
Slovenia
SportKlub 2 HD
International
beIN Sports Mena AFC 1 HD
11:00
Maziya SRC vs ATK Mohun Bagan FC
Croatia
SportKlub 4
Turkey
Spor Smart HD
Serbia
SportKlub 4 / HD
Slovenia
SportKlub 4 HD
International
beIN Sports Mena AFC 3 HD
15:00
Riffa SC vs Shabab Al-Khalil
Croatia
SportKlub 4
Bulgaria
Diema Sport 2 / HD
Turkey
Spor Smart HD
Serbia
SportKlub 4 / HD
Slovenia
SportKlub 3 HD
International
beIN Sports Mena AFC 1 HD
15:00
East Riffa Club vs Hilal Al-Quds
Croatia
SportKlub HD
Serbia
SportKlub HD
Slovenia
SportKlub HD
International
beIN Sports Mena AFC 2 HD
South America (CONMEBOL)
18:15
Santos vs Banfield
International
beIN Sports Mena 3 HD
Portugal
Sport TV 2 / HD
Croatia
Arena Sport 1 / HD
Israel
Sport 3 / HD
Latin America
ESPN / HD
Spain
DAZN 2 / HD
18:15
Velez Sarsfield vs Estudiantes L.P.
Portugal
Sport TV 1 / HD
International
beIN Sports Mena 2 HD
Ukraine
Futbol 2 / HD
Israel
Sport 2 / HD
Latin America
Fox Sports / HD
Czech Republic
Nova Sport 3 HD
Slovakia
Nova Sport 3 HD
Brazil
ESPN 4 HD
18:15
Nacional De Football vs Bragantino
Israel
Sport 1 / HD
Croatia
Arena Sport 2 / HD
Russia
Match! Futbol 2 / HD
International
beIN Sports Mena 1 HD
Ukraine
Futbol 1 / HD
Poland
Polsat Sport / HD
Russia
Match! Planeta
Greece
COSMOTE Sport 8 HD
Latin America
Fox Sports 2 / HD
Bulgaria
MAX Sport 4 / HD
Slovenia
Arena Sport 2 / HD
Netherlands
ESPN 2 / HD
Spain
DAZN 3
Serbia
Arena Sport Premium 1 HD
18:15
Union La Calera vs Universidad Catolica
Latin America
ESPN 2 / HD
International
beIN Sports Mena English 1 HD
England
14:45
FC Halifax Town vs Chesterfield
England
BT Sport 1 / HD
Northern Ireland
BT Sport 1 / HD
Rep. Of Ireland
BT Sport 1 / HD
Scotland
BT Sport 1 / HD
Wales
BT Sport 1 / HD
England
BT Sport Ultimate 4K
Northern Ireland
BT Sport Ultimate 4K
Rep. Of Ireland
BT Sport Ultimate 4K
Scotland
BT Sport Ultimate 4K
Wales
BT Sport Ultimate 4K
Italy
12:00
Atalanta (u19) vs Juventus (u19)
Italy
Sportitalia
Brazil
18:00
Sport Recife vs CRB
Brazil
SporTV / HD
Brazil
Premiere / HD
Germany
14:30
Dynamo Dresden vs FC Kaiserslautern
Romania
Digi Sport 2 / HD
Israel
Sport 1 / HD
Russia
Match! Futbol 3 / HD
Turkey
Tivibu Spor 4 / HD
Serbia
SportKlub 1 / HD
Germany
Sky Sport Bundesliga 1 / HD
Turkey
beIN Sports 3 / HD
Portugal
Eleven Sports 1 / HD
Croatia
SportKlub 1 / HD
Hungary
Arena 4 / HD
Norway
V Sport 2 HD
Bulgaria
Diema Sport 3 HD
Germany
Sat.1 / HD
Poland
Viaplay (OTT Platform)
Sweden
Viaplay (OTT Platform)
Denmark
Viaplay (OTT Platform)
Finland
Viaplay (OTT Platform)
Norway
Viaplay (OTT Platform)
Romania
Prima Sport 1 HD
France
14:30
Villefranche vs Quevilly
France
beIN Sports 1 / HD
Turkey
beIN Sports 4 / HD
Argentina
14:35
Huracan vs Deportivo Madryn
Argentina
TyC Sports / HD
20:10
Chaco For Ever vs Almagro
Argentina
TyC Sports / HD
Netherlands
14:00
Excelsior vs ADO Den Haag
Netherlands
ESPN / HD
Ecuador
20:00
Deportivo Cuenca vs Orense SC
Ecuador
GOL TV / HD
Turkey
12:00
Artvin Hopaspor vs Arnavutkoy Belediyespor
Turkey
a Spor / HD
Iran
11:30
Mes Rafsanjan vs Esteghlal FC
Iran
IRIB Varzesh
Iran
Kerman TV
11:30
Zob Ahan vs Nassaji Mazandaran
Iran
Esfahan TV
Israel
13:30
Hapoel Beer Sheva vs Maccabi Haifa
Israel
5 SPORT / HD
Sweden
13:00
Jonkopings Sodra vs Skovde AIK
Australia
bet365 Live Streaming
Cyprus
bet365 Live Streaming
Estonia
bet365 Live Streaming
Slovenia
bet365 Live Streaming
England
bet365 Live Streaming
Northern Ireland
bet365 Live Streaming
Scotland
bet365 Live Streaming
Wales
bet365 Live Streaming
Sweden
Discovery+ Extra 2
13:00
Ostersunds FK vs Orgryte
Australia
bet365 Live Streaming
Cyprus
bet365 Live Streaming
Estonia
bet365 Live Streaming
Slovenia
bet365 Live Streaming
England
bet365 Live Streaming
Northern Ireland
bet365 Live Streaming
Scotland
bet365 Live Streaming
Wales
bet365 Live Streaming
Sweden
Discovery+ Extra 1
Latvia
10:30
FK Auda vs FK Liepaja
Latvia
Sportacentrs / HD
11:30
FK Tukums 2000 vs Valmieras
Latvia
Sportacentrs / HD
South Africa
13:30
Orlando Pirates vs Maritzburg Utd
South Africa
SuperSport Variety 4 / HD
Canada
18:00
HFX Wanderers vs Toronto FC
Scotland
BT Sport 3 / HD
Wales
BT Sport 3 / HD
Northern Ireland
BT Sport 3 / HD
England
BT Sport 3 / HD
Rep. Of Ireland
BT Sport 3 / HD
Advertisement