Matches on TV
Advertisement
Navigator
Schedule of matches on TV for 2021-09-20
Asia (AFC)
08:15
Muharraq Club vs Al Ahed
Germany
SportDigital / HD
Croatia
SportKlub 6
Slovenia
SportKlub 6
International
Fox Sports Asia / HD
Bulgaria
Diema Sport 2 / HD
Serbia
SportKlub 6 / HD
Advertisement
Spain
12:00
Barcelona vs Granada CF
Brazil
ESPN Brasil / HD
Romania
Digi Sport 2 / HD
Greece
NovaSports 1 / HD
France
beIN Sports 1 / HD
Croatia
Arena Sport 1 / HD
Poland
Canal+ Sport 2 HD
International
beIN Sports Mena 1 HD
Kosovo
K Sport 1 / HD
Albania
Super Sport 2 / HD
Sweden
C More Fotboll / HD
Japan
WOWOW Live / HD
Norway
TV2 Sport Premium HD
Netherlands
Ziggo Sport Select / HD
International
ST Sports Premium / HD
Belgium
Eleven Sports 2 HD
Belgium
Play Sports 2 HD
International
beIN Sports Mena 4K
Netherlands
Ziggo Sport / HD
Turkey
Spor Smart HD
Hungary
Spiler2 TV / HD
Finland
C More Sport 1 HD
Israel
ONE / HD
Portugal
Eleven Sports 1 / HD
Romania
Look Sport / HD
Spain
LaLiga TV (Bar)
Mexico
SKY Sports Canal 516 / HD
Latin America
ESPN / HD
Bulgaria
MAX Sport 4 / HD
England
Premier Sports 1 / HD
Northern Ireland
Premier Sports 1 / HD
Scotland
Premier Sports 1 / HD
Wales
Premier Sports 1 / HD
Rep. Of Ireland
Premier Sports 1 / HD
Serbia
Arena Sport 1 / HD
Spain
Movistar LaLiga / HD
Spain
Movistar LaLiga 1 / HD
Spain
Movistar LaLiga UHD
Cyprus
PrimeTel 2 HD
Denmark
TV2 Sport X / HD
Slovenia
Arena Sport 1 / HD
Switzerland
Blue Sport 1 / HD
Switzerland
Blue Sport 3 / HD
International
Canal+ Sport 3 Afrique HD
Rep. Of Ireland
LaLiga TV / HD
Wales
LaLiga TV / HD
Northern Ireland
LaLiga TV / HD
England
LaLiga TV / HD
Scotland
LaLiga TV / HD
International
beIN Sports Mena English 1 HD
International
beIN Sports Mena Premium 1 HD
Malta
TSN 4 HD
Germany
DAZN 1 HD
Czech Republic
Nova Sport 3 HD
Slovakia
Nova Sport 3 HD
12:00
Burgos vs Las Palmas
Greece
NovaSports 2 / HD
Albania
Super Sport 3 / HD
Croatia
Arena Sport 5 / HD
Serbia
Arena Sport 4 / HD
Spain
Movistar LaLiga 2 / HD
Spain
Movistar LaLiga 1 / HD
Cyprus
PrimeTel 3 HD
Slovenia
Arena Sport 4 HD
Italy
11:45
Udinese vs Napoli
Portugal
Sport TV 2 / HD
Hungary
Sport 1 / HD
France
beIN Sports Max 5 / HD
Croatia
Arena Sport 4 / HD
Russia
Match! Futbol 1 / HD
France
beIN Sports Max 4 / HD
Bulgaria
RING / HD
Albania
Tring Sport 1 / HD
Romania
Digi Sport 4
Sweden
C More Live / HD
Greece
COSMOTE Sport 2 HD
Belgium
Eleven Sports 1 HD
Poland
Eleven Sports 1 HD
Poland
Eleven Sports 4 HD
Malta
TSN 3 / HD
Israel
ONE2 / HD
Finland
C More Max HD
Spain
Movistar Liga de Campeones / HD
England
BT Sport 1 / HD
Northern Ireland
BT Sport 1 / HD
Rep. Of Ireland
BT Sport 1 / HD
Scotland
BT Sport 1 / HD
Wales
BT Sport 1 / HD
Serbia
Arena Sport 2 / HD
Turkey
S Sport 2 / HD
Italy
Sky 4K
Italy
Sky Sport Canale 251 / HD
Cyprus
Cytavision Sports 3 HD
Romania
Look Sport 3 / HD
Slovenia
Arena Sport 2 / HD
Switzerland
Blue Zoom / HD
Switzerland
Blue Sport 2 / HD
International
Canal+ Sport 4 Afrique HD
Germany
DAZN 2 HD
Czech Republic
Nova Sport 4 HD
Italy
Sky Sport Calcio HD
Italy
DAZN (OTT Platfrom) HD
Slovakia
Nova Sport 4 HD
11:30
Frosinone vs Brescia
Serbia
SportKlub 3 / HD
Bulgaria
Diema Sport HD
Greece
NovaSports 4 / HD
Italy
Sky Sport Uno / HD
Italy
Sky Sport Canale 252 / HD
Croatia
SportKlub 3 / HD
Cyprus
NovaSports 4 / HD
Slovenia
SportKlub 1 HD
Brazil
16:00
Cuiaba vs Fluminense
Brazil
SporTV / HD
Brazil
Premiere / HD
Germany
10:00
SV Wehen vs Borussia Dortmund II
Croatia
SportKlub HD
Serbia
SportKlub HD
Slovenia
SportKlub HD
France
12:00
Concarneau vs Avranches
France
Canal+ Sport / HD
International
Canal+ Sport 2 Afrique HD
Argentina
14:00
Rosario Central vs San Lorenzo
Argentina
TNT Sports / HD
11:45
Lanus vs Newells Old Boys
Germany
SportDigital / HD
Croatia
Arena Sport 6 / HD
Argentina
Fox Sports Premium / HD
Cyprus
Cablenet Sports 2 HD
Ukraine
Futbol 3 / HD
09:30
Gimnasia L.P. vs Union Santa Fe
Argentina
TNT Sports / HD
16:15
Defensa Y Justicia vs Banfield
Argentina
TV Publica / HD
Argentina
Fox Sports Premium / HD
Latin America
ESPN / HD
Portugal
11:00
Benfica vs Boavista
Brazil
ESPN / HD
Croatia
Arena Sport 2 / HD
Russia
Match! Futbol 3 / HD
Germany
SportDigital / HD
Portugal
Benfica TV / HD
France
RMC Sport 1 / HD
Finland
C More Sport 2 HD
Greece
COSMOTE Sport 9 HD
England
BT Sport 2 / HD
Northern Ireland
BT Sport 2 / HD
Rep. Of Ireland
BT Sport 2 / HD
Scotland
BT Sport 2 / HD
Wales
BT Sport 2 / HD
Serbia
Arena Sport 3 / HD
Cyprus
Cytavision Sports 4 HD
Slovenia
Arena Sport 3 HD
13:15
SC Braga vs Tondela
Portugal
Sport TV 1 / HD
Croatia
Arena Sport 2 / HD
Bulgaria
RING / HD
Greece
COSMOTE Sport 8 HD
Serbia
Arena Sport 3 / HD
Slovenia
Arena Sport 3 HD
10:00
Academica vs Vilafranquense
Portugal
Sport TV 1 / HD
11:30
Leixoes vs Academico Viseu
Portugal
Canal11 / HD
Netherlands
11:00
Jong PSV vs ADO Den Haag
Netherlands
ESPN / HD
Mexico
17:06
Monterrey vs U.A.N.L. - Tigres
USA
Fox Sports 2 / HD
USA
Fox Deportes / HD
Mexico
Fox Sports 2 / HD
19:06
Santos Laguna vs Puebla
USA
Fox Sports 2 / HD
USA
ESPN Deportes / HD
17:00
Cruz Azul vs Club Queretaro
USA
Universo / HD
USA
TUDN / HD
Latin America
DIRECTV Sports / HD
Mexico
TUDN / HD
Ecuador
17:00
LDU Quito vs Emelec
Latin America
GOL TV / HD
Ecuador
GOL TV / HD
Russia
08:30
Rubin vs Zenit
Serbia
SportKlub 3 / HD
Russia
Match! Premier / HD
Croatia
SportKlub 3 / HD
Slovenia
SportKlub 5 HD
09:30
CSKA Moscow vs Spartak Moscow
Serbia
SportKlub 1 / HD
Russia
Match! TV / HD
Greece
COSMOTE Sport 8 HD
Latin America
GOL TV / HD
Cyprus
Cytavision Sports 3 HD
Croatia
SportKlub 1 / HD
Slovenia
SportKlub 1 HD
Russia
Match! Premier (2nd Half Only) HD
06:30
Ural vs Lokomotiv Moscow
Serbia
SportKlub 1 / HD
Russia
Match! Premier / HD
Croatia
SportKlub 1 / HD
Slovenia
SportKlub 3 HD
Denmark
10:00
Silkeborg vs AGF
Denmark
TV3 Sport / HD
International
V Sport Ultra HD
Turkey
10:00
Balikesirspor vs Keciorengucu
Turkey
beIN Sports Max 2 / HD
Turkey
TRT Turk / HD
10:00
Ankaragucu vs Menemen Belediye
Turkey
beIN Sports Max 1 / HD
07:00
Boluspor vs Istanbulspor AS
Turkey
beIN Sports Max 1 / HD
Scotland
11:45
Berwick Rangers vs Gretna FC 2008
Scotland
BBC Scotland
Romania
11:00
CFR 1907 Cluj vs CS Universitatea Craiova
Romania
Digi Sport 1 / HD
Croatia
Arena Sport 3 / HD
Romania
Telekom Sport 1 / HD
Romania
Look Sport + / HD
08:00
FCSB vs Viitorul Selimbar
Romania
Digi Sport 1 / HD
Romania
Telekom Sport 1 / HD
Romania
Look Sport + / HD
06:00
Universitatea Cluj vs ACS Viitorul Panduri Targu
Romania
Digi Sport 1 / HD
Romania
Telekom Sport 1 / HD
Romania
Look Sport + / HD
Cyprus
11:00
Anorthosis vs Ethnikos Achnas
Cyprus
Cablenet Sports 1 HD
09:00
Omonia vs Doxa Katokopias
Cyprus
PrimeTel 1 HD
USA
18:00
Colorado Rapids vs Vancouver Whitecaps
Rep. Of Ireland
FreeSports / HD
Wales
FreeSports / HD
Northern Ireland
FreeSports / HD
England
FreeSports / HD
Scotland
FreeSports / HD
Sweden
10:00
AIK Stockholm vs IFK Goteborg
Sweden
Discovery+ Extra 1
10:00
Hammarby vs Varbergs BoIS FC
Sweden
Discovery+ Extra 2
10:00
IFK Varnamo vs Orgryte
Sweden
Discovery+ Extra 3
Iceland
12:15
HK Kopavogur vs Stjarnan
Croatia
SportKlub HD
Serbia
SportKlub HD
Slovenia
SportKlub HD
Friendly Games
12:00
Brazil (w) vs Argentina (w)
Argentina
TV Publica / HD
Advertisement