Matches on TV
Advertisement
Navigator
Schedule of matches on TV for 2017-09-14
USA
Fox Sports 2 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Fox Sports 2 / HD
13:00
Atalanta
Everton
Fox Sports 1 / HD
13:00
Atalanta
Everton
Fox Sports 1 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
beIN Sports 4
15:05
Zulte-Waregem
Nice
beIN Sports 4
13:00
Apollon Limassol
Lyon
beIN Sports 3
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
beIN Sports 3
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
beIN Sports 5
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
beIN Sports 5
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
beIN Sports 6
15:05
Vardar Skopje
Zenit
beIN Sports 6
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
beIN Sports 7
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
beIN Sports 7
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
Fox Soccer Plus / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Fox Soccer Plus / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
ESPN Deportes / HD
13:00
Villarreal
FC Astana
Advertisement
Albania
Super Sport 3 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Super Sport 3 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Super Sport 2 / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Super Sport 2 / HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
Super Sport 4 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Super Sport 4 / HD
13:00
Atalanta
Everton
Super Sport 5 / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Super Sport 5 / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
15:05
Zarya Lugansk
Ostersunds FK
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
13:00
Atalanta
Everton
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
13:00
Villarreal
FC Astana
Super Sport 6 (SimulCast) / HD
13:00
FC Fastav Zlin
Sheriff Tiraspol
RTSH 1 HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
Austria
Puls 4 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Belgium
Play Sports HD1
13:00
Atalanta
Everton
Play Sports HD1
15:05
Arsenal
FC Koln
Play Sports HD2
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Play Sports HD2
15:05
Vitesse
Lazio
Canvas / HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
Club RTL / HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
Club RTL / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Brazil
ESPN Brasil / HD
15:05
Vitesse
Lazio
ESPN Brasil / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
ESPN / HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
ESPN / HD
13:00
Villarreal
FC Astana
SporTV / HD
20:45
Botafogo
Gremio
SporTV / HD
18:15
Fluminense
LDU Quito
ESPN + / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
ESPN + / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Bulgaria
bTV Action / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
bTV Action / HD
13:00
Atalanta
Everton
RING / HD
15:05
Vitesse
Lazio
RING / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
BNT 1 / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
BNT HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
BNT 2
15:05
Arsenal
FC Koln
Chile
CDF Premium
16:30
San Luis
U. De Chile
CDF Premium
19:00
Iberia
Santiago Wanderers
CDF HD
16:30
San Luis
U. De Chile
CDF HD
19:00
Iberia
Santiago Wanderers
Croatia
Arena Sport 1 / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Arena Sport 1 / HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
Arena Sport 1 / HD
20:45
Barcelona SC
Santos
Arena Sport 2 / HD
20:45
Botafogo
Gremio
Arena Sport 2 / HD
18:15
Fluminense
LDU Quito
Arena Sport 4 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Arena Sport 4 / HD
13:00
Atalanta
Everton
Arena Sport 3 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Arena Sport 3 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Arena Sport 5 / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Arena Sport 5 / HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
HRT 2 / HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
Cyprus
Cytavision Sports 1
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
Cytavision Sports 1
15:05
Arsenal
FC Koln
Cytavision Sports HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
Cytavision Sports HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Cytavision Sports 3
13:00
Atalanta
Everton
Cytavision Sports 3
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Cytavision Sports 4
13:00
Villarreal
FC Astana
Cytavision Sports 4
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
Cytavision Sports 2
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Cytavision Sports 2
15:05
Vitesse
Lazio
Cytavision Sports 7
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
Cytavision Sports 7
15:05
Vardar Skopje
Zenit
RIK 2
13:00
Apollon Limassol
Lyon
RIK HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Czech Republic
CT Sport / HD
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
Nova Sport 2 / HD
13:00
FC Fastav Zlin
Sheriff Tiraspol
Nova Sport 2 / HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
Nova Sport 1 / HD
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
Nova Sport 1 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Denmark
EuroSport 2 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
EuroSport 2 / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
6'eren / HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
Canal 9 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Canal 9 / HD
13:00
Atalanta
Everton
Finland
Ruutu+ Urheilu 1 / HD
13:00
Atalanta
Everton
Ruutu+ Urheilu 2 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
France
beIN Sports 1 / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
beIN Sports 1 / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
beIN Sports Max 5 / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
beIN Sports Max 5 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
beIN Sports Max 6 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
beIN Sports Max 6 / HD
15:05
Vitesse
Lazio
beIN Sports Max 4 / HD
13:00
Villarreal
FC Astana
beIN Sports Max 4 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
beIN Sports 2 / HD
13:00
Atalanta
Everton
beIN Sports 2 / HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
SFR Sport 2 / HD
20:45
Barcelona SC
Santos
SFR Sport 2 / HD
20:45
Botafogo
Gremio
beIN Sports Max 7 / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
beIN Sports Max 7 / HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
beIN Sports Max 8 / HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
beIN Sports Max 8 / HD
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
beIN Sports Max 9 / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
beIN Sports Max 9 / HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
beIN Sports Max 10 / HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
beIN Sports Max 10 / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
W9 / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
FYR Macedonia
MRT 1 / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Germany
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
Atalanta
Everton
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
Sky Sport 3 / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Sky Sport 3 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Sky Sport 4 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
SportDigital / HD
20:45
Botafogo
Gremio
Sky Sport 7 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Sky Sport 7 / HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
Sport 1 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Greece
COSMOTE Sport 6 HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
COSMOTE Sport 6 HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
COSMOTE Sport 2 HD
15:05
Arsenal
FC Koln
COSMOTE Sport 2 HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
COSMOTE Sport 8 HD
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
COSMOTE Sport 8 HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
COSMOTE Sport 7 HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
COSMOTE Sport 7 HD
13:00
Villarreal
FC Astana
COSMOTE Sport 3 HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
COSMOTE Sport 3 HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
COSMOTE Sport 5 HD
15:05
Marseille
Konyaspor
COSMOTE Sport 5 HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
15:05
Arsenal
FC Koln
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
15:05
Marseille
Konyaspor
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
15:05
Vitesse
Lazio
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
15:05
Zarya Lugansk
Ostersunds FK
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
13:00
Atalanta
Everton
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
13:00
Villarreal
FC Astana
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
13:00
FC Fastav Zlin
Sheriff Tiraspol
COSMOTE Sport 4 HD
15:05
Vitesse
Lazio
COSMOTE Sport 4 HD
13:00
Atalanta
Everton
Hungary
Digi Sport 1 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Digi Sport 1 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Digi Sport 2 / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Digi Sport 2 / HD
13:00
Atalanta
Everton
Digi Sport 3 / HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
Digi Sport 3 / HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
RTL 2 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
International
beIN Sports Mena 12 HD
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
beIN Sports Mena 12 HD
13:00
FC Fastav Zlin
Sheriff Tiraspol
beIN Sports Mena 3 HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
beIN Sports Mena 3 HD
13:00
Villarreal
FC Astana
Canal+ Sport 1 Afrique
13:00
Apollon Limassol
Lyon
ESPN 3 Latin America
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Fox Sports 2 Latin America / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Fox Sports 2 Latin America / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Fox Sports 2 Latin America / HD
20:45
Barcelona SC
Santos
Fox Sports Latin America HD
20:45
Barcelona SC
Santos
Fox Sports Latin America HD
20:45
Botafogo
Gremio
Fox Sports Latin America HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Fox Sports Latin America HD
13:00
Villarreal
FC Astana
Fox Sports Latin America HD
20:45
Corinthians
Racing Club
beIN Sports Mena 2 HD
15:05
Arsenal
FC Koln
beIN Sports Mena 2 HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Canal+ Sport 2 Afrique
15:05
Arsenal
FC Koln
Canal+ Sport 2 Afrique
15:05
Marseille
Konyaspor
Canal+ Sport 2 Afrique
13:00
Atalanta
Everton
ESPN Latin America / HD
15:05
Vitesse
Lazio
ESPN Latin America / HD
13:00
Atalanta
Everton
beIN Sports Mena 13 HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
beIN Sports Mena 13 HD
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
Fox Sports 3 Latin America / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Fox Sports 3 Latin America / HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
beIN Sports Mena 5 HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
beIN Sports Mena 5 HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
beIN Sports Mena 11 HD
15:05
Arsenal
FC Koln
beIN Sports Mena 11 HD
13:00
Atalanta
Everton
beIN Sports Mena 7 HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
beIN Sports Mena 7 HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
beIN Sports Mena 6 HD
15:05
Marseille
Konyaspor
beIN Sports Mena 6 HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
beIN Sports Mena 8 HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
beIN Sports Mena 8 HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
beIN Sports Mena 9 HD
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
beIN Sports Mena 9 HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
beIN Sports Mena 4 HD
15:05
Vitesse
Lazio
beIN Sports Mena 4 HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
beIN Sports Mena 10 HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
beIN Sports Mena 10 HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
ESPN 2 Latin America / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
ESPN 2 Latin America / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
ESPN + Latin America / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
ESPN + Latin America / HD
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
Iran
IRIB Varzesh
10:15
Sepidrood Rasht
Sanat Naft
Israel
Sport 2
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
Sport 2
13:00
Atalanta
Everton
Sport 2
13:00
Villarreal
FC Astana
Sport 2
18:15
Fluminense
LDU Quito
Sport 1 / HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
Sport 1 / HD
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
5 PLUS
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
5 PLUS
13:00
Atalanta
Everton
Sport 3 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Sport 3 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Sport 3 / HD
20:45
Barcelona SC
Santos
Sport 4 / HD
20:45
Botafogo
Gremio
Italy
Fox Sports / HD
20:45
Botafogo
Gremio
Fox Sports / HD
18:15
Fluminense
LDU Quito
Sky Sport MIX / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Sky Sport 1 / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Sky Sport 1 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Sky Calcio 1 / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Sky Calcio 1 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Sky Calcio 3 / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Sky Calcio 3 / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
15:05
Zarya Lugansk
Ostersunds FK
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
13:00
Atalanta
Everton
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
13:00
Villarreal
FC Astana
Sky SuperCalcio (SimulCast) / HD
13:00
FC Fastav Zlin
Sheriff Tiraspol
Sky Calcio 2 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Sky Calcio 2 / HD
13:00
Atalanta
Everton
Sky Calcio 4 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Sky Sport 3 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Sky Sport 3 / HD
13:00
Atalanta
Everton
TV8 / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Japan
SUKACHAN 1 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
SUKACHAN 2 / HD
13:00
Atalanta
Everton
SUKACHAN 3 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
BS Sky PerfecTV! / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Sukasaka! / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Kosovo
K Sport 3 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
K Sport 2 / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
K Sport 2 / HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
K Sport 1 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
K Sport 1 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Malta
Melita Sports 1 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Melita Sports 1 / HD
13:00
Atalanta
Everton
Melita Sports 2 / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Melita Sports 2 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
TVM 2 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Melita Sports 4
13:00
Villarreal
FC Astana
Melita Sports 4
15:05
Marseille
Konyaspor
Melita Sports 3
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Melita Sports 3
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Netherlands
Fox Sports 2 HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Fox Sports 2 HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Fox Sports 3
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Fox Sports 3
15:05
Vitesse
Lazio
Fox Sports 4
13:00
Atalanta
Everton
Fox Sports 4
15:05
Zulte-Waregem
Nice
Fox Sports 7
13:00
Apollon Limassol
Lyon
RTL 7 / HD
15:05
Vitesse
Lazio
RTL 7 / HD
13:00
Atalanta
Everton
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
15:05
Vitesse
Lazio
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
15:05
Zarya Lugansk
Ostersunds FK
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
13:00
Atalanta
Everton
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
13:00
Villarreal
FC Astana
Fox Sports 1 (SimulCast) HD
13:00
FC Fastav Zlin
Sheriff Tiraspol
Norway
MAX / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
Eurosport Norge / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Eurosport Norge / HD
13:00
Atalanta
Everton
Poland
nSport+ / HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
nSport+ / HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
Canal+ Sport 2 HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Canal+ Sport 2 HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Canal+ Sport / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
Canal+ Sport / HD
13:00
Atalanta
Everton
EuroSport 1 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
EuroSport 1 / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
SportKlub
20:45
Barcelona SC
Santos
TVP SPORT / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
TVP SPORT / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Portugal
Sport TV 2 / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Sport TV 2 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Sport TV 2 / HD
20:45
Barcelona SC
Santos
Sport TV 1 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Sport TV 1 / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Sport TV 1 / HD
20:45
Botafogo
Gremio
Sport TV 3 / HD
20:45
Corinthians
Racing Club
Sport TV 3 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Sport TV 3 / HD
13:00
Atalanta
Everton
Sport TV 3 / HD
18:15
Fluminense
LDU Quito
Sport TV 5 / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Sport TV 5 / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
SIC
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
Rep. Of Ireland
eir Sport 1 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
eir Sport 1 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Romania
PRO TV / HD
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
Telekom Sport 1 / HD
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
Telekom Sport 2 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Telekom Sport 2 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Telekom Sport 3 / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Telekom Sport 3 / HD
13:00
Atalanta
Everton
Telekom Sport 4 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Telekom Sport 4 / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
Russia
Match! Futbol 3 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Match! Futbol 3 / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Match! Futbol 1 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Match! Futbol 1 / HD
13:00
Atalanta
Everton
Match! Futbol 2 / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Match! Futbol 2 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Match! Arena / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
Match! Arena / HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
Match! Nash Sport
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
Match! Nash Sport
13:00
Villarreal
FC Astana
Match! TV / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Match! TV / HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
Serbia
Arena Sport 3
15:05
Arsenal
FC Koln
Arena Sport 3
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
Arena Sport 3
18:15
Fluminense
LDU Quito
Arena Sport 4
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Arena Sport 4
13:00
Atalanta
Everton
Arena Sport 2
15:05
Vitesse
Lazio
Arena Sport 2
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Arena Sport 1
20:45
Barcelona SC
Santos
Arena Sport 5
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Arena Sport 5
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
RTRS TV
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
RTS 1
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
Slovakia
Dvojka / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Dvojka / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Slovenia
SportKlub 1
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
SportKlub 1
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
SportKlub 3
15:05
Vardar Skopje
Zenit
SportKlub 3
13:00
Atalanta
Everton
SportKlub 2
15:05
Arsenal
FC Koln
SportKlub 2
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
Sport TV 1 / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Kanal A / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
South Africa
SuperSport MaXimo
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
SuperSport MaXimo
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
SuperSport 5 / HD
13:00
Villarreal
FC Astana
SuperSport 5 / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
SuperSport 3 / HD
13:00
Atalanta
Everton
SuperSport 3 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
SuperSport 6 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
SuperSport 6 / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
SuperSport 2 / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
SuperSport 2 / HD
15:05
Vitesse
Lazio
SuperSport 10
15:05
Marseille
Konyaspor
SuperSport 11
13:00
Villarreal
FC Astana
SuperSport 11
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Spain
beIN Sports Max 1 / HD
20:45
Botafogo
Gremio
beIN Sports Max 1 / HD
18:15
Fluminense
LDU Quito
beIN Sports Max 3 / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
beIN Sports Max 2 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
beIN Sports / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
beIN Sports / HD
13:00
Villarreal
FC Astana
beIN Sports / HD
20:45
Barcelona SC
Santos
beIN Sports Max 4 / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
beIN Sports Max 1 (SimulCast) / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
beIN Sports Max 1 (SimulCast) / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
beIN Sports Max 1 (SimulCast) / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
beIN Sports Max 1 (SimulCast) / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
beIN Sports Max 1 (SimulCast) / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
beIN Sports Max 1 (SimulCast) / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
beIN Sports Max 1 (SimulCast) / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
beIN Sports Max 1 (SimulCast) / HD
13:00
Villarreal
FC Astana
beIN Sports Max 5 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
beIN Sports Max 7 / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
beIN Sports Max 8 / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Sweden
EuroSport 1 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
EuroSport 1 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Kanal 9 / HD
15:05
Zarya Lugansk
Ostersunds FK
Switzerland
Teleclub Sport 2/Sky Sport 2 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Teleclub Sport Live 7 (PPV) / HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
Teleclub Sport Live 7 (PPV) / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Teleclub Sport Live 6 (PPV) / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Teleclub Sport Live 6 (PPV) / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Zarya Lugansk
Ostersunds FK
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
Atalanta
Everton
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
Villarreal
FC Astana
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
13:00
FC Fastav Zlin
Sheriff Tiraspol
SRF Zwei / HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
SRF Zwei / HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
RSI La 2 / HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
RSI La 2 / HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
RTS Deux / HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
RTS Deux / HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
Teleclub Sport 1 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Teleclub Sport 1 / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Teleclub Sport Live 8 (PPV) / HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
Teleclub Sport Live 17 (PPV) / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
Teleclub Sport Live 16 (PPV) / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Teleclub Sport Live 15 (PPV) / HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
Teleclub Sport Live 14 (PPV) / HD
13:00
FC Fastav Zlin
Sheriff Tiraspol
Teleclub Sport Live 12 (PPV) / HD
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
Teleclub Sport Live 11 (PPV) / HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
Teleclub Sport Live 9 (PPV) / HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
Teleclub Sport Live 10 (PPV) / HD
13:00
Atalanta
Everton
Teleclub Sport Live 13 (PPV) / HD
13:00
Villarreal
FC Astana
Teleclub Sport Live 19 (PPV) / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Teleclub Sport Live 20 (PPV) / HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
Teleclub Sport Live 21 (PPV) / HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
15:05
Zarya Lugansk
Ostersunds FK
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
13:00
Atalanta
Everton
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
13:00
Villarreal
FC Astana
Teleclub Sport Live 5 (SimulCast) (PPV) / HD
13:00
FC Fastav Zlin
Sheriff Tiraspol
Teleclub Sport Live 22 (PPV) / HD
15:05
Zarya Lugansk
Ostersunds FK
Teleclub Sport Live 23 (PPV) / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Teleclub Sport Live 24 (PPV) / HD
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
Teleclub Sport Live 25 (PPV) / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Teleclub Sport Live 26 (PPV) / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
Teleclub Sport Live 27 (PPV) / HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
Teleclub Sport Live 28 (PPV) / HD
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
Teleclub Sport Live 29 (PPV) / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Turkey
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
15:05
Vardar Skopje
Zenit
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
15:05
Vitesse
Lazio
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
15:05
Zarya Lugansk
Ostersunds FK
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
15:05
Zulte-Waregem
Nice
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
13:00
Atalanta
Everton
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
13:00
Villarreal
FC Astana
Tivibu Spor (SimulCast) / HD
13:00
FC Fastav Zlin
Sheriff Tiraspol
Tivibu Spor 3 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Tivibu Spor 3 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Tivibu Spor 2 / HD
15:05
Marseille
Konyaspor
Tivibu Spor 2 / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
Tivibu Spor 4 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
Tivibu Spor 4 / HD
13:00
Atalanta
Everton
TRT 1 / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
S Sport / HD
20:45
Corinthians
Racing Club
Ukraine
Futbol 2 (SimulCast) / HD
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
Futbol 2 (SimulCast) / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
Futbol 2 (SimulCast) / HD
13:00
Atalanta
Everton
Futbol 2 (SimulCast) / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
Futbol 2 (SimulCast) / HD
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
Futbol 2 (SimulCast) / HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
Futbol 2 (SimulCast) / HD
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
Futbol 2 (SimulCast) / HD
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
Futbol 2 (SimulCast) / HD
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
Futbol 2 (SimulCast) / HD
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
Futbol 2 (SimulCast) / HD
13:00
Villarreal
FC Astana
Futbol 2 (SimulCast) / HD
13:00
FC Fastav Zlin
Sheriff Tiraspol
Futbol 1 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
Futbol 1 / HD
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
Futbol 2 / HD
15:05
Zarya Lugansk
Ostersunds FK
Kanal UKRAINA
15:05
Zarya Lugansk
Ostersunds FK
United Kingdom
BT Sport 2 / HD
13:00
Atalanta
Everton
BT Sport 2 / HD
15:05
Arsenal
FC Koln
BT Sport 3 / HD
13:00
Austria Vienna
AC Milan
BT Sport 3 / HD
15:05
Hertha Berlin
Athletic Club
BT Sport Extra 2
15:05
Marseille
Konyaspor
BT Sport ESPN / HD
13:00
Apollon Limassol
Lyon
BT Sport ESPN / HD
15:05
Crvena Zvezda
Bate Borisov
BT Sport Ultra HD
15:05
Arsenal
FC Koln
BT Sport Extra Red Button
15:05
FCSB
Viktoria Plzen
BT Sport Extra Red Button
15:05
Guimaraes
Red Bull Salzburg
BT Sport Extra Red Button
15:05
Hapoel Beer Sheva
FC Lugano
BT Sport Extra Red Button
15:05
Real Sociedad
Rosenborg
BT Sport Extra Red Button
15:05
Vardar Skopje
Zenit
BT Sport Extra Red Button
15:05
Vitesse
Lazio
BT Sport Extra Red Button
15:05
Zarya Lugansk
Ostersunds FK
BT Sport Extra Red Button
15:05
Zulte-Waregem
Nice
BT Sport Extra Red Button
13:00
1899 Hoffenheim
SC Braga
BT Sport Extra Red Button
13:00
BSC Young Boys
FK Partizan
BT Sport Extra Red Button
13:00
Dinamo Kiev
Skenderbeu Korce
BT Sport Extra Red Button
13:00
FC Copenhagen
Lokomotiv Moscow
BT Sport Extra Red Button
13:00
HNK Rijeka
AEK Athens
BT Sport Extra Red Button
13:00
Istanbul Basaksehir
Ludogorets Razgrad
BT Sport Extra Red Button
13:00
Slavia Praha
Maccabi Tel Aviv
BT Sport Extra Red Button
13:00
Villarreal
FC Astana
BT Sport Extra Red Button
13:00
FC Fastav Zlin
Sheriff Tiraspol
BT Sport Showcase HD
13:00
Atalanta
Everton
Advertisement