Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Brazil - Série A
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Flamengo
1
 
Santos
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Internacional
2
 
Atletico GO
1
17:00
fin
 
 
 
 
3
Sao Paulo
1
 
Juventude
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
Chapecoense-SC
1
 
Sport Recife
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Athletico-PR
0
 
Palmeiras
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Cuiaba
0
 
Fortaleza
 
England - Premier League
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Everton
1
 
Arsenal
 
Spain - Laliga
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Getafe
0
 
Ath Bilbao
 
Spain - Laliga2
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Girona
0
 
Leganes
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Real Zaragoza
0
 
Eibar
1
12:15
fin
 
 
 
 
1
Cartagena
1
 
Tenerife
Advertisement
 
Cyprus - First Division
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Achnas
1
 
Apollon
 
Italy - Serie A
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Cagliari
1
 
Torino
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Empoli
1
 
Udinese
 
Argentina - Liga Profesional
1
17:15
fin
 
 
 
 
3
Aldosivi
2
 
Argentinos Juniors
1
19:30
fin
 
 
 
 
0
Newell's Old Boys
0
 
Banfield
 
Romania - Liga 1
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Botosani
2
 
CS U Craiova
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
FC Arges
2
 
Gaz Metan Medias
 
Israel - Ligat Ha'Al
1
13:15
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Haifa
1
 
Hapoel Be'er Sheva
 
Serbia - Super Liga
1
10:00
fin
 
 
 
 
5
Cukaricki
0
 
Kolubara
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Backa Topola
1
 
Radnicki Nis
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Radnik Surdulica
0
 
Radnicki Kragujevac
Advertisement
 
Turkey - Super Lig
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Konyaspor
0
 
Yeni Malatyaspor
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Goztepe
1
 
Gaziantep BB
 
Angola - Girabola
1
10:30
fin
 
 
 
 
2
Petro de Luanda
0
 
Sporting de Cabinda
 
Ukraine - Premier League
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Dnipro-1
1
 
Chornomorets Odessa
 
Uruguay - Segunda Division - Play Offs
1
19:45
fin
 
 
 
 
3
Defensor Sporting
0
 
Racing
 
Greece - Super League
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Lamia
1
 
PAS Giannina
 
Indonesia - Liga 1
1
08:45
fin
 
 
 
 
2
Bhayangkara Utd
0
 
Persela
 
Poland - Ekstraklasa
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Warta Poznan
1
 
Wisla Krakow
 
Turkey - 1. Lig
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Ankaragucu
0
 
Balikesirspor
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Menemenspor
2
 
Keciorengucu
 
Israel - Leumit League
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Hapoel Petah Tikva
1
 
Hapoel Rishon LeZion
 
World - Fifa Arab Cup
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Tunisia
0
 
United Arab Emirates
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Syria
2
 
Mauritania
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Oman
0
 
Bahrain
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Qatar
0
 
Iraq
 
Asia - AFF Suzuki Cup
1
04:30
fin
 
 
 
 
1
Cambodia
3
 
Malaysia
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Laos
2
 
Vietnam
 
Turkey - 2. Lig White Group
1
05:00
fin
 
 
 
 
5
Kirklarelispor
1
 
Akhisarspor
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Sanliurfaspor
0
 
Pendikspor
 
Azerbaijan - First Division
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
MOIK
1
 
Kapaz
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Zaqatala
0
 
SumQayit 2
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Gabala 2
2
 
Qaradag Lokbatan
 
Bulgaria - Vtora Liga
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
FK Minyor Pernik
3
 
Hebar
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Etar
2
 
Ludogorets II
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Botev Plovdiv II
0
 
Dobrudzha 1919
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Sozopol
0
 
Levski Lom
 
Turkey - 2. Lig Red Group
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Turgutluspor
0
 
Sakaryaspor
 
England - Professional Development League
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Ipswich U23
3
 
Charlton U23
1
08:30
fin
 
 
 
 
4
Cardiff U23
0
 
Watford U23
 
Netherlands - Reserve League
4
07:00
post
 
 
 
 
-
Jong Twente
-
post
 
Jong Heerenveen
4
07:30
post
 
 
 
 
-
Jong Waalwijk
-
post
 
Jong Sittard
4
07:30
post
 
 
 
 
-
Jong Maastricht
-
post
 
Jong Venlo
 
Montenegro - Druga Liga
4
07:00
post
 
 
 
 
-
Arsenal Tivat
-
post
 
Grbalj
 
Saudi Arabia - Division 1
1
07:20
fin
 
 
 
 
1
Al Orubah
1
 
Al-Kawkab
1
09:25
fin
 
 
 
 
3
Al-Sahel
1
 
Al Kholood
 
Bulgaria - Parva Liga
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Cherno More
0
 
CSKA 1948 Sofia
1
09:45
fin
 
 
 
 
2
Arda
0
 
Tsarsko Selo
 
England - Premier League 2
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Crystal Palace U23
4
 
West Ham U23
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Stoke City U23
0
 
Southampton U23
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Aston Villa U23
3
 
Birmingham U23
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
West Brom U23
2
 
Middlesbrough U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Everton U23
0
 
Arsenal U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Newcastle Utd U23
0
 
Sunderland U23
 
Libya - Premier League
4
08:00
post
 
 
 
 
-
Al Ahli Tripoli
-
post
 
Al-Madina
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Al Sadaqa
2
 
Al Ahli Benghazi
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Al-Khmes
1
 
Asswehly
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Al-Athad
-
post
 
Al-Ittihad
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Al Hilal
1
 
Al Akhdar
 
Romania - Liga 2
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Ripensia Timisoara
2
 
Csikszereda
 
Armenia - First League
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
Urartu 2
0
 
BKMA 2
 
Italy - Primavera 1
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Genoa U19
1
 
Verona U19
 
India - ISL
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Jamshedpur
1
 
ATK Mohun Bagan
 
Portugal - Liga Revelacao U23
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Leixoes U23
1
 
Vizela U23
 
Poland - Division 1
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Sandecja Nowy Sacz
2
 
Odra Opole
 
Croatia - 1. Hnl
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Istra 1961
2
 
Slaven Koprivnica
 
Norway - Obos-Ligaen - Promotion - Play Offs
1
12:00
fin
 
 
 
 
4
Fredrikstad
5
P
 
KFUM
 
Poland - Division 2
1
12:15
fin
 
 
 
 
3
Chojniczanka Chojnice
1
 
Stal Rzeszow
 
France - National
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Annecy
0
 
Chateauroux
 
Germany - 3. Liga
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Waldhof Mannheim
1
 
Wehen Wiesbaden
 
Mexico - Liga Mx Women - Apertura - Play Offs
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Atlas W
1
 
Santos Laguna W
1
20:00
fin
 
 
 
 
4
U.A.N.L.- Tigres W
0
 
Cruz Azul W
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Guadalajara Chivas W
0
 
Club America W
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
Monterrey W
1
 
Club Tijuana W
 
Spain - Tercera Rfef - Group 15
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Burlades
1
 
Beti Kozkor
 
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
4
13:30
post
 
 
 
 
-
Dudenhofen
-
post
 
Arminia Ludwigshafen
 
Belgium - Pro League U21
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
St. Truiden U21
5
 
Leuven U21
1
13:30
fin
 
 
 
 
5
Anderlecht U21
0
 
Mechelen U21
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Waregem U21
1
 
Cercle B. U21
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Eupen U21
3
 
Beerschot VA U21
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Antwerp U21
1
 
Gent U21
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Mouscron U21
2
 
Westerlo U21
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Deinze U21
3
 
RWDM U21
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Virton U21
-
post
 
St. Gilloise U21
1
14:00
fin
 
 
 
 
6
Seraing U21
0
 
Lommel SK U21
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Charleroi U21
2
 
St. Liege U21
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
Lierse K. U21
1
 
Kortrijk U21
 
Netherlands - Eerste Divisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Jong Ajax
0
 
Emmen
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Jong AZ
2
 
Excelsior
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Jong PSV
3
 
De Graafschap
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Jong Utrecht
4
 
ADO Den Haag
 
England - FA Cup
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Boreham Wood
0
 
St. Albans City
 
France - Ligue 2
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Niort
1
 
Toulouse
 
Argentina - Primera Nacional - Promotion - Play Offs
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Almirante Brown
0
 
Barracas Central
1
19:10
fin
 
 
 
 
1
Ferro Carril Oeste
1
 
Quilmes
 
Italy - Serie C - Group C
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Avellino
1
 
Bari
 
Portugal - Campeonato De Portugal
1
15:30
fin
 
 
 
 
0
Imortal Albufeira
0
 
Lagos
 
Uruguay - Segunda Division - Relegation
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Villa Teresa
0
 
La Luz
 
Bolivia - Division Profesional
1
18:00
fin
 
 
 
 
3
Wilstermann
0
 
Tomayapo
 
Chile - Primera B - Promotion - Play Offs
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Deportes Temuco
0
 
Copiapo