Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Germany - Bundesliga
1
14:30
fin
 
 
 
 
8
Bayern Munchen
0
 
Schalke 04
 
Portugal - Primeira Liga
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Famalicao
5
 
Benfica
1
16:15
fin
 
 
 
 
0
Vitoria Guimaraes
1
 
Belenenses
 
Czech Republic - 1. Liga
1
14:00
fin
 
 
 
 
5
Slavia Praha
1
 
Teplice
 
Greece - Super League
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
PAOK
1
 
Atromitos
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Olympiakos Piraeus
0
 
Asteras Tripolis
 
Ireland - Premier Division
2
14:45
canc
 
 
 
 
-
Dundalk
-
canc
 
Finn Harps
2
15:00
canc
 
 
 
 
-
Shamrock Rovers
-
canc
 
Sligo Rovers
2
14:45
canc
 
 
 
 
-
Cork City
-
canc
 
St. Patricks
2
14:45
canc
 
 
 
 
-
Shelbourne
-
canc
 
Bohemians
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Sligo Rovers
1
 
Bohemians
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Derry City
0
 
St. Patricks
2
14:45
canc
 
 
 
 
-
Derry City
-
canc
 
Waterford United
Advertisement
 
Moldova - Divizia Nationala
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Speranta Crihana Veche
2
 
Sheriff
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Floresti
5
 
Dinamo-Auto
 
Russia - Premier League
1
13:00
fin
 
 
 
 
7
Krasnodar
2
 
Khimki
 
Asia - Afc Champions League
1
11:00
fin
 
 
 
 
4
Al Sharjah
2
 
Al-Duhail
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Al-Taawon
1
 
Persepolis
1
11:00
fin
 
 
 
 
4
Al-Sadd
0
 
Al Ain
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Al-Nassr
0
 
Sepahan
 
Colombia - Primera A - Apertura
4
21:05
post
 
 
 
 
-
Atletico Nacional
-
post
 
Deportes Tolima
1
19:00
fin
 
 
 
 
4
La Equidad
0
 
Boyaca Chico
 
China - Fa Cup
1
07:35
fin
 
 
 
 
2
Guangzhou Evergrande
0
 
Henan Jianye
1
08:00
fin
 
 
 
 
4
Shandong Luneng
0
 
Dalian Aerbin
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
Shanghai Shenhua
5
P
 
Guangzhou R&F
1
03:30
fin
 
 
 
 
2
Jiangsu Sainty
0
 
Shenzhen Ruby
Advertisement
 
Netherlands - Eredivisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Venlo
1
 
Utrecht
 
Germany - 2. Bundesliga
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Hamburger SV
1
 
Fortuna Dusseldorf
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Jahn Regensburg
1
 
Nurnberg
 
Mexico - Liga Mx - Apertura
1
20:30
fin
 
 
 
 
0
Necaxa
1
 
Puebla
1
22:30
fin
 
 
 
 
2
Mazatlan FC
3
 
Cruz Azul
 
Costa Rica - Primera Division - Apertura
1
22:00
fin
 
 
 
 
3
Alajuelense
1
 
Grecia
 
Egypt - Premier League
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Aswan FC
0
 
Zamalek
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Haras El Hodood
2
 
Enppi
 
Brazil - Série B
1
20:30
fin
 
 
 
 
1
Nautico
1
 
Chapecoense-SC
1
18:15
fin
 
 
 
 
1
Confianca
0
 
Guarani
 
Peru - Liga 1 - Apertura
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Melgar
1
 
Universidad San Martin
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
U. de Deportes
0
 
Ayacucho
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Carlos Stein
1
 
Grau
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Binacional
1
 
Deportivo Llacuabamba
 
Bulgaria - Parva Liga
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Montana
1
 
Botev Plovdiv
1
11:45
fin
 
 
 
 
1
Tsarsko Selo
2
 
Botev Vratsa
 
United Arab Emirates - Uae League
4
13:30
post
 
 
 
 
-
Al Jazira
-
post
 
Al Dhafra
4
10:45
post
 
 
 
 
-
Hatta
-
post
 
Al Wasl
4
10:45
post
 
 
 
 
-
Al Fujairah
-
post
 
Bani Yas
 
Serbia - Super Liga
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Vojvodina
0
 
Radnik Surdulica
 
Croatia - 1. Hnl
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Sibenik
2
 
Lokomotiva Zagreb
 
Poland - Ekstraklasa
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Wisla Krakow
3
 
Wisla Plock
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Podbeskidzie
4
 
Rakow Czestochowa
 
Netherlands - Eerste Divisie
1
15:00
fin
 
 
 
 
4
Roda JC
0
 
Dordrecht
1
12:45
fin
 
 
 
 
1
Jong PSV
2
 
Eindhoven
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Helmond Sport
1
 
Volendam
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Go Ahead Eagles
3
 
Jong Ajax
 
Turkey - 1. Lig
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Eskisehirspor
0
 
Adanaspor
 
Belarus - Vysshaya Liga
1
11:30
fin
 
 
 
 
2
Neman Grodno
0
 
Minsk
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Smolevichi STI
6
 
Rukh Brest
 
Ukraine - Premier League
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Dnipro-1
2
 
Mariupol
 
Jordan - Premier League
4
12:30
post
 
 
 
 
-
Al Ahli
-
post
 
Al-Faisaly Amman
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Al Ahli
2
 
Al Sareeh
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Al Salt
-
post
 
Al Sareeh
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Al Salt
1
 
Al Jazeera
4
11:00
post
 
 
 
 
-
Al Ramtha
-
post
 
Sahab
4
13:30
post
 
 
 
 
-
Al Ahli
-
post
 
Aqaba
 
South Africa - Premier League - Relegation Group
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Ajax Cape Town
2
 
Black Leopards
 
Ireland - Division 1
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Bray Wanderers
0
 
Longford Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Galway United
0
 
Wexford Youths
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
UC Dublin
3
 
Drogheda United
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Athlone Town
1
 
Cobh Ramblers
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Shamrock Rovers Res.
2
 
Cabinteely
 
Morocco - Botola 2
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
AS Sale
0
 
Kawkab Marrakech
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Dcheira
0
 
USK Sidi Kacem
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Maghreb Fes
0
 
Tihad Casablanca
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Chabab Atlas Khenifra
1
 
Chabab Mohammedia
 
Uruguay - Segunda Division
1
11:15
fin
 
 
 
 
2
Villa Espanola
2
 
Juventud
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Albion
3
 
Cerrito
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Atenas
1
 
Villa Teresa
1
15:45
fin
 
 
 
 
1
Rocha
1
 
Racing
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Tacuarembo
2
 
Sud America
 
Poland - Division 1
1
11:45
fin
 
 
 
 
4
Arka Gdynia
0
 
Miedz Legnica
 
Romania - Liga 1
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Chindia Targoviste
3
 
AFC Hermannstadt
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Astra
2
 
CFR Cluj
 
Denmark - 1st Division
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
FC Helsingor
0
 
Vendsyssel
 
Cyprus - Division 2
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Aris
2
 
Anagennisi Deryneia
 
Europe - Europa League - Qualification
1
03:00
fin
 
 
 
 
1
Riga FC
0
 
Tre Fiori
 
Czech Republic - U19 League
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Pribram U19
3
P
 
Sparta Prague U19
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Opava U19
2
 
Brno U19
 
Australia - Npl Nsw
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
APIA Leichhardt Tigers
0
 
Druitt Town Rangers
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
Manly United
2
 
Blacktown City Demons
 
Ukraine - Youth League
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Inhulets U21
2
 
Desna U21
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Dynamo Kiev U21
0
 
Lviv U21
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Oleksandriya U21
0
 
Vorskla Poltava U21
 
Japan - J3 League
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
C-Osaka U23
1
 
Kataller Toyama
 
Australia - Brisbane Premier League
1
06:00
fin
 
 
 
 
6
Centenary Stormers
3
 
Brisbane K.
 
Lithuania - I Lyga - Relegation Group
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Zalgiris 2
0
 
Riteriai 2
 
England - Premier League U18
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Brighton U18
3
 
Fulham U18
 
Australia - Npl South Australian
1
06:45
fin
 
 
 
 
1
Adelaide Raiders
1
 
NE MetroStars
 
Czech Republic - Cfl - Group B
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Slovan Liberec II
4
 
Mlada Boleslav II
 
England - Premier League 2
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Tottenham U23
0
 
West Ham U23
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Reading U23
4
 
Fulham U23
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Leeds U23
2
 
Wolves U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Brighton U23
2
 
Arsenal U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Derby U23
1
 
Liverpool U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Aston Villa U23
0
 
Norwich U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Southampton U23
4
 
Chelsea U23
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Blackburn U23
1
 
Manchester City U23
 
Mongolia - Premier League
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Mazaalainuud
5
 
Athletic 220
 
Belarus - Vysshaya Liga Reserve
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Vitebsk 2
4
 
Belshina 2
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
FK Gorodeja 2
2
 
Zhodino 2
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
Brest 2
1
 
Energetik-BGU 2
 
Malaysia - Premier League
1
08:15
fin
 
 
 
 
2
Sarawak Utd.
1
 
Kelantan United
 
Armenia - Armenian Cup
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
West Armenia
2
 
Gandzasar
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
FC Van
0
 
Noravank
1
11:30
fin
 
 
 
 
2
Urartu
1
 
Pyunik
 
Macao - Elite League
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Chao Pak Kei
0
 
Monte Carlo
 
Italy - Primavera 1
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Fiorentina U19
-
post
 
Bologna U19
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Ascoli U19
3
 
AS Roma U19
 
Europe - Euro Women - Qualification
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Russia W
1
 
Netherlands W
4
11:15
post
 
 
 
 
-
Finland W
-
post
 
Portugal W
1
11:30
fin
 
 
 
 
6
Belgium W
1
 
Romania W
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Croatia W
1
 
Switzerland W
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Cyprus W
-
post
 
Scotland W
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Faroe Islands W
6
 
Northern Ireland W
1
12:15
fin
 
 
 
 
0
Czech Republic W
0
 
Poland W
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Kosovo W
0
 
Estonia W
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Slovenia W
1
 
Turkey W
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Montenegro W
3
 
Ukraine W
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Serbia W
2
 
France W
 
Serbia - Prva Liga
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Radnicki Sr. Mitrovica
2
 
Borac Cacak
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Graficar
1
 
Zarkovo
 
Kosovo - Superliga
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Trepca 89
2
 
Arberia
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Trepca 89
2
 
Arberia
 
Kazakhstan - Premier League
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Okzhetpes
2
 
Kaspij Aktau
 
Czech Republic - Cfl - Group A
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Kraluv Dvur
1
 
Rakovnik
 
Portugal - Ligapro
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
UD Oliveirense
1
 
Penafiel
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Chaves
0
 
Varzim
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Vilafranquense
4
 
Feirense
 
Czech Republic - Plzensky Kp
1
11:00
fin
 
 
 
 
4
Chotikov
0
 
Nyrsko
 
Finland - Kakkonen Group B
1
11:30
fin
 
 
 
 
4
Jazz
1
 
Ilves 2
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
TPV
0
 
HJS Akatemia
 
Germany - Junioren Bundesliga South
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Walldorf U19
1
 
Darmstadt U19
 
Germany - 3. Liga
1
11:45
fin
 
 
 
 
0
Kaiserslautern
1
 
Dynamo Dresden
 
Lithuania - I Lyga - Promotion Group
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Siauliai FA
1
 
Nevezis
 
Cyprus - First Division
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Ermis
1
 
Olympiakos Nicosia
 
Czech Republic - Msfl
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Hlucin
4
 
Viktoria Otrokovice
 
Czech Republic - Division 2
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Vysocina Jihlava
1
 
Lisen
 
Austria - 2. Liga
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Vorwarts Steyr
3
 
Kapfenberger SV
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Austria Wien II
4
 
Grazer AK
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Wacker Innsbruck
0
 
Floridsdorfer AC
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Dornbirn
1
 
SAK Klagenfurt
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Rapid Wien II
1
 
Juniors OÖ
1
14:25
fin
 
 
 
 
2
Lafnitz
2
 
Amstetten
 
Czech Republic - Zlinsky Kp
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Batov
0
 
Velke Karlovice
 
Germany - Regionalliga North
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Schwarz-WeiY Rehden
1
 
Werder Bremen II
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Wolfsburg II
2
 
Hannoverscher SC
 
Denmark - 2nd Division - Group 2
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Naestved
0
 
Hellerup
 
Iceland - Division 2
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
Njardvik
3
 
IR
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Haukar
2
 
Fjallabyggd
 
Sweden - Division 1 - Norra
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Taby
2
 
Haninge
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Gefle
1
 
Sandvikens
 
Austria - Regionalliga Central
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Deutschlandsberger SC
3
 
WSC Wels
1
13:00
fin
 
 
 
 
4
Gleisdorf
0
 
Spittal
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Union Vocklamarkt
2
 
AC Wolfsberger
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Allerheiligen
0
 
Kalsdorf
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Wels
5
 
Weiz
 
Switzerland - Challenge League
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Thun
2
 
Lausanne Ouchy
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Grasshopper
2
 
Winterthur
 
Austria - Regionalliga West - Tyrol
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Hall
4
 
Kitzbuhel
 
Sweden - Division 2 - Norrland
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Moron
1
 
Skelleftea
 
Turkey - Super Lig
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Yeni Malatyaspor
1
 
Goztepe
 
Czech Republic - Karlovarsky Kp
1
13:00
fin
 
 
 
 
9
Karlovy Vary B
8
P
 
Frantiskovy Lazne
 
Sweden - Division 2 - Västra Götaland
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Assyriska BK
1
 
Varbergs GIF
 
Germany - Regionalliga Nordost
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Meuselwitz
4
 
Chemie Leipzig
 
Sweden - Division 2 - Norra Götaland
1
13:00
fin
 
 
 
 
6
Vanersborgs FK
4
 
Grebbestads
 
Germany - Oberliga Hamburg
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Bramfelder SV
1
 
Lohbrugge
1
13:15
fin
 
 
 
 
5
Concordia
2
 
Meiendorfer SV
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Hamm United
0
 
Rugenbergen
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Victoria Hamburg
3
 
Curslack-Neuengamme
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Hamburger SV III
1
 
TSV Sasel
 
Austria - Regionalliga East
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Traiskirchen
1
 
Wiener Viktoria
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Wiener Sportklub
0
 
Wiener Neustadt
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Drassburg
2
 
Team Wiener Linien
 
Germany - Oberliga Nofv- Sud
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Inter Leipzig
1
 
Grimma
 
France - National
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Bourg Peronnas
3
 
Boulogne
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Villefranche
3
 
Bastia
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Sete
-
post
 
Red Star
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Concarneau
1
 
Quevilly
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Avranches
1
 
Stade Briochin
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Creteil
0
 
Cholet
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Bastia-Borgo
1
 
Le Mans
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Orleans
1
 
Lyon Duchere
 
Liechtenstein - Liechtenstein Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
6
Schaan
1
 
Triesen II
 
Hungary - Hungarian Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
SC Sopron
5
P
 
BVSC-Zuglo
 
Luxembourg - National Division
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Jeunesse d'Esch
1
 
Mondorf
 
Belgium - Proximus League
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
RWDM
1
 
Lommel United
 
Germany - Oberliga Niedersachsen
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Spelle-Venhaus
0
 
Bersenbruck
 
Switzerland - 1.Liga Classic Group 2
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Schotz
3
 
Langenthal
 
Germany - Oberliga Niederrhein
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Velbert
1
 
Union Nettetal
 
Switzerland - 1.Liga Classic Group 1
1
14:15
fin
 
 
 
 
1
Vevey Sports
4
 
Bulle
 
Belgium - Belgian Cup - Qualification
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Londerzeel
2
 
Thes Sport
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Lyra-Lierse Berlaar
1
 
La Louviere
 
Belgium - Jupiler League
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Sporting Charleroi
1
 
Beerschot Wilrijk
 
Wales - Cymru Premier
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Aberystwyth Town
1
 
Flint Town United
 
England - Championship
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Coventry City
2
 
Queens Park Rangers
 
France - Ligue 1
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Olympique Lyonnais
0
 
Nimes
 
Mexico - Liga Mx Women - Apertura
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Club America W
1
 
Santos Laguna W
 
Mexico - Liga Premier Serie A
1
17:30
fin
 
 
 
 
2
Inter Playa Del Carmen
1
 
Cafessa
1
21:00
fin
 
 
 
 
2
Durango
0
 
Atl. San Luis 2
1
21:00
fin
 
 
 
 
2
Alacranes de Durango
0
 
Atl. San Luis 2
 
Ecuador - Serie B
1
17:30
fin
 
 
 
 
1
America de Quito
0
 
Ind. Juniors
 
Czech Republic - Jihocesky Kp
4
18:00
post
 
 
 
 
-
Protivin
-
post
 
Olesnik
 
Paraguay - Primera Division - Apertura
1
19:00
fin
 
 
 
 
3
12 de Octubre
1
 
Sol de America
 
Usa - Usl League One
2
19:00
canc
 
 
 
 
-
Orlando City II
-
canc
 
Greenville
 
Usa - Usl Championship
2
19:30
canc
 
 
 
 
-
Miami FC
-
canc
 
Hartford
2
20:00
canc
 
 
 
 
-
Tulsa Roughnecks
-
canc
 
Los Angeles 2
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
Orange County Blues
0
 
Las Vegas Lights
2
22:00
canc
 
 
 
 
-
Orange County Blues
-
canc
 
New Mexico
 
Costa Rica - Liga De Ascenso - Apertura
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Municipal Garabito
1
 
Santa Rosa
 
Curaçao - Promé Divishon - Winners Stage
4
20:00
post
 
 
 
 
-
Jong Holland
-
post
 
Scherpenheuvel
 
Ecuador - Liga Pro - First Stage
1
20:00
fin
 
 
 
 
2
LDU Portoviejo
1
 
Olmedo
 
USA - Mls
1
22:00
fin
 
 
 
 
3
Seattle Sounders
0
 
Los Angeles FC
 
Taiwan - Mulan Football League Women
1
22:00
fin
 
 
 
 
6
Taichung Blue W
2
 
New Taipei W
 
Australia - Npl Act - Winners Stage
1
23:30
fin
 
 
 
 
2
Gungahlin
0
 
Cooma Tigers
 
Australia - Npl Northern Nsw
1
23:45
fin
 
 
 
 
2
Lake Macquarie
3
 
Broadmeadow Magic