Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Europe - Europa League - Qualification
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Lokomotiv Plovdiv
2
 
Tottenham Hotspur
1
18:45
fin
 
 
 
 
1
Osijek
2
 
Basel
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Kukesi
4
 
Wolfsburg
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Shamrock Rovers
2
 
Milan
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
CSKA Sofia
0
 
BATE
1
19:05
fin
 
 
 
 
0
Honved
2
 
Malmo FF
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
OFI
1
 
Apollon
1
18:45
fin
 
 
 
 
0
Servette
1
 
Reims
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
IFK Goteborg
2
 
FC Copenhagen
1
15:30
fin
 
 
 
 
4
KuPS
3
P
 
Slovan Bratislava
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Neftci
3
 
Galatasaray
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Astana
1
 
Buducnost
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
Standard Liege
0
 
Bala Town
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Maccabi Haifa
1
 
Kairat
1
12:15
fin
 
 
 
 
1
Ventspils
5
 
Rosenborg
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Renova
1
 
Hajduk Split
1
18:30
fin
 
 
 
 
0
Viking
2
 
Aberdeen
1
16:00
fin
 
 
 
 
3
Bodo/Glimt
1
 
Zalgiris
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Borac Banja Luka
2
 
Rio Ave
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Lokomotivi Tbilisi
1
 
Dynamo Moscow
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Connahs Q.
1
 
Dinamo Tbilisi
1
15:45
fin
 
 
 
 
0
Botosani
1
 
Skendija 79
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
Aris
2
 
Kolos Kovalyovka
1
18:00
fin
 
 
 
 
3
Piast Gliwice
2
 
Hartberg
1
18:15
fin
 
 
 
 
3
Mura
0
 
Aarhus
1
18:30
fin
 
 
 
 
0
Coleraine
3
P
 
Motherwell
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Kaisar
4
 
APOEL
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Teuta Durres
4
 
Granada
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
Ararat-Armenia
3
E
 
Fola
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Lincoln Red Imps
5
 
Rangers
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Riteriai
5
 
Slovan Liberec
1
16:30
fin
 
 
 
 
2
O. Ljubljana
3
E
 
Zrinjski
1
16:30
fin
 
 
 
 
2
Flora
1
 
KR
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Hibernians
1
 
MOL Vidi
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Sf.Gheorghe
1
E
 
Partizan
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Djurgarden
1
 
Europa FC
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Laci
2
 
Hapoel Be'er Sheva
1
17:30
fin
 
 
 
 
0
Inter Club d'Escaldes
1
 
Dundalk
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Sileks
2
 
Drita
1
18:45
fin
 
 
 
 
5
Dun. Streda
3
E
 
Jablonec
1
18:45
fin
 
 
 
 
0
Linfield
1
 
Floriana
1
19:00
fin
 
 
 
 
4
Backa Topola
5
P
 
FCSB
Advertisement
 
South America - Copa Libertadores
1
00:30
fin
 
 
 
 
1
Bolivar
2
 
Palmeiras
1
00:30
fin
 
 
 
 
2
Universidad Catolica
0
 
Gremio
1
22:00
fin
 
 
 
 
2
Sao Paulo
2
 
River Plate
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Racing Club
1
 
Nacional
1
22:00
fin
 
 
 
 
3
Defensa y Justicia
0
 
Delfin
1
00:30
fin
 
 
 
 
2
Medellin
3
 
Caracas
 
England - Efl Cup
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Wolves
1
 
Stoke City
1
16:30
fin
 
 
 
 
5
Burnley
4
P
 
Sheffield United
1
18:45
fin
 
 
 
 
4
Brighton & Hove Albion
0
 
Portsmouth
 
France - Ligue 1
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
Olympique Marseille
2
 
Saint-Etienne
 
Asia - Afc Champions League
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Pakhtakor
0
 
Al-Hilal
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Shahr Khodrou
1
 
Shabab Al-Ahli Dubai
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Al Shorta
1
 
Al Ahli
2
18:00
canc
 
 
 
 
-
Esteghlal
-
canc
 
Al Wahda
Advertisement
 
Brazil - Série A
1
00:30
fin
 
 
 
 
3
Corinthians
2
 
Bahia
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
Botafogo
0
 
Vasco da Gama
1
00:30
fin
 
 
 
 
1
Fluminense
0
 
Atletico GO
1
00:30
fin
 
 
 
 
0
Brusque
2
 
Ceara
1
19:00
fin
 
 
 
 
2
Juventude
0
 
CRB
 
Sudan - Premier League
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Merreikh El-Fasher
-
post
 
Al Hilal Omdurman
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Al Ahli Khartoum
-
post
 
Al Hilal Kadougli
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Hay Al Arab
-
post
 
Al Ahly Shendi
4
14:00
post
 
 
 
 
-
Hilal El-Fasher
-
post
 
Alamal Atbara
 
Costa Rica - Primera Division - Apertura
1
01:00
fin
 
 
 
 
1
San Carlos
1
 
Deportivo Saprissa
 
Egypt - Premier League
1
16:00
fin
 
 
 
 
0
Al Masry
0
 
El Geish
 
Chile - Primera Division
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Antofagasta
0
 
Union Espanola
 
Sweden - Allsvenskan
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Elfsborg
2
 
Mjallby
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Falkenbergs
0
 
Varbergs
 
USA - Mls
1
01:30
fin
 
 
 
 
1
San Jose
1
 
Portland Timbers
1
00:30
fin
 
 
 
 
4
Dallas
1
 
Colorado Rapids
1
01:30
fin
 
 
 
 
3
Whitecaps
1
 
Montreal Impact
 
Peru - Liga 1 - Apertura
1
20:30
fin
 
 
 
 
2
Cesar Vallejo
0
 
Sport Boys
1
18:00
fin
 
 
 
 
3
UTC Cajamarca
1
 
Academia Cantolao
 
Finland - Veikkausliiga
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Lahti
1
 
TPS
 
Chile - Primera B
1
19:00
fin
 
 
 
 
0
Union San Felipe
0
 
Nublense
1
16:30
fin
 
 
 
 
2
Rangers
1
 
Barnechea
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Deportes Valdivia
1
 
San Luis
1
19:00
fin
 
 
 
 
4
Copiapo
4
 
Magallanes
 
Israel - Leumit League
1
17:30
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Rishon LeZion
1
 
H. Raanana
1
17:30
fin
 
 
 
 
1
H. Akko
1
 
Beitar Tel Aviv Ramla
1
17:30
fin
 
 
 
 
3
Hapoel Katamon
1
 
Hapoel Petah Tikva
1
17:30
fin
 
 
 
 
3
Maccabi Ahi Nazareth
0
 
Hapoel Kfar Shalem
1
17:30
fin
 
 
 
 
3
Hapoel Ramat Gan
0
 
MS Kafr Qasim
1
17:30
fin
 
 
 
 
1
Sektzia Nes Tziona
1
 
Hapoel Iksal Imad
1
17:30
fin
 
 
 
 
1
Ironi Ramat HaSharon
0
 
Nof Hagalil
1
17:30
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Afula
1
 
Hapoel Umm al-Fahm
 
Jordan - Premier League
4
15:00
post
 
 
 
 
-
Al Hussein
-
post
 
Shabab Al Ordon
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Maan
1
 
Sahab
4
15:30
post
 
 
 
 
-
Maan
-
post
 
Al Jazeera
4
17:30
post
 
 
 
 
-
Maan
-
post
 
Al Sareeh
4
18:00
post
 
 
 
 
-
Aqaba
-
post
 
Shabab Al Ordon
 
United Arab Emirates - Uae League
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Ajman
-
post
 
Al Ittihad Kalba
4
17:30
post
 
 
 
 
-
Khorfakkan
-
post
 
Al Nasr
 
Ecuador - Serie B
1
00:00
fin
 
 
 
 
1
Atl. Porteno
0
 
Santa Rita
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Gualaceo
1
 
Manta
 
Mexico - Liga De Expansion Mx - Apertura
1
00:05
fin
 
 
 
 
1
Pumas Tabasco
2
 
Celaya
1
02:05
fin
 
 
 
 
2
Dorados
2
 
Correcaminos UAT
 
Usa - Usl Championship
1
01:00
fin
 
 
 
 
2
El Paso
1
 
Colorado Springs
2
01:00
canc
 
 
 
 
-
El Paso
-
canc
 
Reno
1
01:00
fin
 
 
 
 
3
San Antonio
2
 
Austin Bold
1
02:00
fin
 
 
 
 
1
Real Monarchs
2
 
Portland Timbers II
 
Mexico - Liga Mx Women - Apertura
1
02:00
fin
 
 
 
 
0
Club Tijuana W
3
 
Queretaro W
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Mazatlan FC W
0
 
Toluca W
1
16:00
fin
 
 
 
 
0
Juarez W
5
 
Monterrey W
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Puebla W
0
 
Club Leon W
1
21:00
fin
 
 
 
 
0
Necaxa W
3
 
Atlas W
 
USA - Nisa - Fall Season
1
02:00
fin
 
 
 
 
0
LA Force
0
 
California Utd.
 
Usa - Usl League One
1
02:30
fin
 
 
 
 
1
Tucson
0
 
New England II
 
China - Jia League
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Nei Mongol
1
 
Taizhou Yuanda
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Xinjiang Tianshan
2
 
Changchun Yatai
1
11:35
fin
 
 
 
 
0
Meizhou Hakka
0
 
Guizhou Zhicheng
 
Portugal - Liga Revelacao U23
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Famalicao U23
1
 
Vitoria Guimaraes U23
1
16:00
fin
 
 
 
 
2
Boavista U23
4
 
Braga U23
1
16:15
fin
 
 
 
 
0
Portimonense U23
1
 
Benfica U23
 
Georgia - Georgian Cup
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
FC Gareji Sagarejo
2
 
Samgurali
 
Uzbekistan - Super League
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Termez Surkhon
0
 
Qizilqum
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
AGMK
1
 
Sogdiyona Jizzax
 
Russia - Russian Cup
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Znamya Noginsk
3
 
Terek Grozny
 
Ukraine - Youth League
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Dnipro-1 U21
4
 
Mariupol U21
 
Belarus - Vysshaya Liga Reserve
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Neman 2
2
 
Minsk 2
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Smolevichi 2
1
 
Rukh Brest 2
 
Slovakia - Slovak Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Sasova
1
P
 
Malinec
 
Europe - Euro Women - Qualification
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Bosnia and Herzegovina W
4
 
Denmark W
1
16:45
fin
 
 
 
 
8
Sweden W
0
 
Hungary W
4
18:45
post
 
 
 
 
-
Italy W
-
post
 
Israel W
1
18:45
fin
 
 
 
 
9
Iceland W
0
 
Latvia W
 
Ukraine - Ukrainian Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Dunaivtsi
0
 
Nyva Ternopil'
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Metalurh Zaporizhya
4
 
Hirnyk-Sport
 
Estonia - Esiliiga
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Nomme Utd
2
 
Tammeka Tartu II
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Parnu JK Vaprus
0
 
JK Jarve
2
16:00
canc
 
 
 
 
-
Levadia II
-
canc
 
Vandra
2
16:00
canc
 
 
 
 
-
Maardu
-
canc
 
Flora II
2
16:00
canc
 
 
 
 
-
Tammeka Tartu II
-
canc
 
Elva
2
16:00
canc
 
 
 
 
-
Parnu
-
canc
 
JK Jarve
 
Finland - Kakkonen Group A
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
MiPK
2
 
PEPO
 
Finland - Kakkonen Group B
1
15:30
fin
 
 
 
 
0
SalPa
0
 
PIF
 
Denmark - 1st Division
1
16:00
fin
 
 
 
 
3
Fredericia
1
 
Fremad Amager
 
Norway - Division 3 - Group 3
2
16:00
canc
 
 
 
 
-
Vidar
-
canc
 
Staal Jorpeland
 
Iceland - Pepsideild
1
16:30
fin
 
 
 
 
2
Akranes
4
 
Valur
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Hafnarfjordur
0
 
Vikingur Reykjavik
 
Iceland - Inkasso-Deildin
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Grindavik
1
 
Leiknir Reykjavik
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Keflavik
1
 
Fram
 
Sweden - Superettan
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Ljungskile
1
 
Norrby
1
17:00
fin
 
 
 
 
0
Vasteras SK
1
 
AFC United
 
Germany - Oberliga Hessen
1
17:30
fin
 
 
 
 
0
Ginsheim
3
 
Turk Gucu Friedberg
 
Liechtenstein - Liechtenstein Cup
1
18:00
fin
 
 
 
 
3
Ruggell B
4
P
 
Triesen
 
Brazil - Serie C
1
23:00
fin
 
 
 
 
1
Londrina
0
 
EC Sao Jose