Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Europe - Champions League - Qualification
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
PAOK
1
 
Benfica
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Dyn. Kiev
0
 
AZ
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Gent
1
 
Rapid Wien
 
England - Efl Cup
1
14:45
fin
 
 
 
 
11
AFC Bournemouth
10
P
 
Crystal Palace
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Newcastle United
0
 
Blackburn Rovers
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Middlesbrough
2
 
Barnsley
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Millwall
1
 
Cheltenham Town
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Reading
1
 
Luton Town
1
13:00
fin
 
 
 
 
5
Gillingham
4
P
 
Coventry City
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Derby County
2
 
Preston North End
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Fleetwood Town
1
 
Port Vale
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Newport County
0
 
Cambridge United
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Oxford United
3
P
 
Watford
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Bradford City
5
 
Lincoln City
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
West Ham United
0
 
Charlton Athletic
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Rochdale
2
 
Sheffield Wednesday
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Burton Albion
3
 
Aston Villa
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Leyton Orient
2
 
Plymouth Argyle
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Morecambe
0
 
Oldham Athletic
Advertisement
 
South America - Copa Libertadores
1
20:30
fin
 
 
 
 
0
Santos
0
 
Olimpia
1
18:15
fin
 
 
 
 
2
Colo Colo
1
 
Penarol
1
20:30
fin
 
 
 
 
0
Binacional
1
 
LDU Quito
1
18:15
fin
 
 
 
 
2
Wilstermann
3
 
Athletico-PR
 
France - Ligue 1
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Montpellier
1
 
Olympique Lyonnais
 
Estonia - Meistriliiga
2
12:30
canc
 
 
 
 
-
Flora
-
canc
 
Tallinna Kalev
 
South Korea - K League 1
1
06:00
fin
 
 
 
 
2
Jeonbuk Motors
1
 
Ulsan
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Gwangju Gwangsan
1
 
Sangju Sangmu
 
Asia - Afc Champions League
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Al-Duhail
1
 
Al Sharjah
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Persepolis
0
 
Al-Taawon
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Al Ain
3
 
Al-Sadd
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Sepahan
2
 
Al-Nassr
Advertisement
 
China - Super League
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Wuhan Zall
2
 
Shanghai SIPG
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Hebei
3
 
Beijing Guoan
 
Paraguay - Primera Division - Apertura
1
18:30
fin
 
 
 
 
1
Cerro Porteno
0
 
Nacional Asuncion
 
Uzbekistan - Super League
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
Lok. Tashkent
0
 
Navbahor
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Andijan
1
 
Nasaf
 
Chile - Primera Division
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
La Serena
1
 
Univ. Concepcion
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Curico Unido
1
 
Coquimbo Unido
 
Egypt - Premier League
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Ismaily
1
 
Arab Contractors
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Misr Lel Makasa
0
 
Masr
 
Wales - Cymru Premier
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Newtown
3
 
Caernarfon Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
UWIC Cardiff
0
 
Haverfordwest County
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Penybont
1
 
Aberystwyth Town
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Cefn Druids
-
post
 
Flint Town United
 
Norway - Obos-Ligaen
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Tromso
1
 
Lillestrom
 
Sweden - Superettan
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Osters
0
 
Trelleborgs
 
Uruguay - Segunda Division
1
11:15
fin
 
 
 
 
1
Rampla Juniors
0
 
Atenas
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Cerrito
1
 
Tacuarembo
1
15:45
fin
 
 
 
 
1
Racing
1
 
Albion
 
Denmark - 1st Division
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Vendsyssel
0
 
Hobro
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Hvidovre
3
 
FC Helsingor
 
Georgia - Crystalbet Erovnuli Liga 2
2
07:00
canc
 
 
 
 
-
Shukura
-
canc
 
Sioni
2
07:00
canc
 
 
 
 
-
Gagra
-
canc
 
Samgurali
2
07:00
canc
 
 
 
 
-
Merani Martvili
-
canc
 
WIT Georgia
2
07:00
canc
 
 
 
 
-
Zugdidi
-
canc
 
Rustavi
2
07:00
canc
 
 
 
 
-
Dusheti
-
canc
 
Shevardeni Tbilisi
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Dusheti
1
 
Sioni
1
08:00
fin
 
 
 
 
5
Zugdidi
2
 
WIT Georgia
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Shevardeni Tbilisi
2
 
Rustavi
 
Myanmar - National League
1
05:00
fin
 
 
 
 
3
Yadanarbon
0
 
Southern Myanmar
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Rakhine United
3
 
Hantharwady United
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Ayeyawady United
0
 
Sagaing
 
Slovakia - Divison C East
1
05:00
fin
 
 
 
 
5
Tatran Presov
0
 
FK Drustav Svidnik
 
Russia - Russian Cup
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Zenit Irkutsk
1
 
Khimki
 
Portugal - Liga Revelacao U23
1
06:00
fin
 
 
 
 
3
Maritimo U23
2
 
CD Cova da Piedade U23
 
Australia - Npl Western Australia - Relegation Group
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Bayswater City
5
 
Balcatta
 
Singapore - Premier League
4
07:45
post
 
 
 
 
-
Albirex Niigata S
-
post
 
Young Lions
 
England - Professional Development League
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Ipswich U23
1
 
Millwall U23
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Charlton U23
0
 
QPR U23
 
Armenia - First League
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Ararat II
2
 
Lernayin Artsakh
 
Slovakia - Slovak Cup
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Surany
4
 
Samorin
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
SK Bela
0
 
Poprad
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
TJ Jakub
8
 
Zlate Moravce
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Rovinka
2
 
Senica
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Slovenske Darmoty
6
 
Dukla Bystrica
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Nevidzany
6
 
Dubnica
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Slavia Staskov
4
 
Liptovsky Mikulas
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Lipany
4
 
Ruzomberok
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Hurbanovo
2
 
Skalica
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Mladost Kalsa
2
 
Zemplin Michalovce
 
Armenia - Premier League
1
08:45
fin
 
 
 
 
0
Lori
1
 
FC Van
 
South Africa - Premier League - Relegation Group
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Tshakhuma
5
 
Ajax Cape Town
 
Turkmenistan - Yokary Liga
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Altyn Asyr
-
post
 
Kopetdag Asgabat
 
Slovakia - Divison C West
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Nove Mesto nad Vahom
1
 
Nove Zamky
 
Czech Republic - Mol Cup
6
10:00
awrd
 
 
 
 
-
Benesov
-
 
Teplice
6
10:00
awrd
 
 
 
 
-
Brezova
-
 
Hradec Kralove
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Frydek-Mistek
2
 
Blansko
6
11:30
awrd
 
 
 
 
-
Kromeriz
-
 
Opava
 
Faroe Islands - Premier League
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Skala
1
 
Klaksvik
 
Croatia - 2. HNL
1
10:30
fin
 
 
 
 
0
Opatija
1
 
Cibalia
 
Slovakia - Divison C Bratislava
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Bahon
5
 
Kalinkovo
 
Bahrain - Premier League
4
11:30
post
 
 
 
 
-
Al-Hidd
-
post
 
Al Hala
 
Germany - Regionalliga Sudwest
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Eintracht Stadtallendorf
3
 
Hessen Kassel
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Hoffenheim II
4
 
Grossaspach
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Pirmasens
2
 
Kickers Offenbach
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Astoria Walldorf
2
 
Bayern Alzenau
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Schott Mainz
0
 
Homburg
 
Lithuania - I Lyga - Promotion Group
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Vilniaus Vytis
3
 
Hegelmann Litauen
 
Usa - Usl League One
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Chattanooga Red Wolves
0
 
Union Omaha
2
19:00
canc
 
 
 
 
-
Orlando City II
-
canc
 
Forward Madison
 
Iceland - Inkasso-Deildin
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Vestmannaeyjar
0
 
Leiknir Faskrudsfjordur
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Vestri
1
 
Magni
 
Romania - Liga 2
1
12:30
fin
 
 
 
 
5
Petrolul
0
 
Ripensia Timisoara
 
Netherlands - Eerste Divisie
1
12:45
fin
 
 
 
 
3
Almere City
0
 
Oss
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Volendam
3
 
Nijmegen
 
Austria - Regionalliga West - Tyrol
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Kufstein
2
 
Kitzbuhel
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Hall
-
post
 
Reichenau
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Wacker Innsbruck II
4
 
Imst
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
Telfs
4
 
Tirol
 
Canada - Canadian Premier League - Championship Group
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Cavalry
1
 
Forge
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
HFX Wanderers
5
 
Pacific
 
Austria - Regionalliga West - Salzburg
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Bischofshofen
2
 
Kuchl
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Pinzgau Saalfelden
0
 
TSV St. Johann
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
SAK 1914
4
 
Anif / Salzburg II
 
Austria - Regionalliga Central
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Deutschlandsberger SC
3
 
Bad Gleichenberg
1
13:00
fin
 
 
 
 
4
Union Vocklamarkt
1
 
Weiz
 
Mauritania - Ligue 1
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
JAHE
2
 
Nouadhibou
 
Austria - Regionalliga East
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Wiener Sportklub
1
 
Marchfeld
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
ASK-BSC Bruck Leitha
1
 
Traiskirchen
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Wiener Neustadt
0
 
Neusiedl
 
Saudi Arabia - Division 1
1
13:30
fin
 
 
 
 
4
Al Khaleej
3
 
Al-Kawkab
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Ohod
1
 
Al Jabalain
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Al-Shoalah
0
 
Al-Nahda
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Al Ta'ee
1
 
Al Quadisiya
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Al Baten
0
 
Al-Taqadom
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Jeddah
2
 
Al Ain
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Hottain
3
 
Al Bukayriyah
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Al Thuqbah
3
 
Al Najoom
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Al Jeel
1
 
Al Ansar
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Najran
1
 
Al Mojzel
 
Germany - Oberliga Hessen
1
13:30
fin
 
 
 
 
4
Hanau
1
 
FV Bad Vilbel
 
Belgium - Pro League U21
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Genk U21
0
 
St. Liege U21
 
Belgium - Belgian Cup - Qualification
1
13:30
fin
 
 
 
 
4
Lierse K.
0
 
Hoboken
 
Brazil - Campeonato Paulista A2 - Play Offs
1
20:30
fin
 
 
 
 
8
Sao Bento
7
P
 
Taubate
 
Mexico - Liga De Expansion Mx - Apertura
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Tlaxcala
3
 
Leones Negros
1
20:05
fin
 
 
 
 
2
Tepatitlan de Morelos
0
 
Venados
1
22:05
fin
 
 
 
 
1
Cancun
1
 
Zacatecas
 
Brazil - Série B
1
18:15
fin
 
 
 
 
2
Confianca
2
 
Avai
 
Usa - Usl Championship
1
22:00
fin
 
 
 
 
3
Los Angeles 2
2
 
Las Vegas Lights