Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Estonia - Estonian Cup
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Parnu
4
 
Flora
 
Switzerland - Super League
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Basel
0
 
Luzern
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Young Boys
1
 
St. Gallen
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Zurich
3
 
Thun
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Neuchatel Xamax
1
 
Lugano
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Servette
2
 
Sion
 
Mexico - Liga Mx - Apertura
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
Leon
0
 
Monterrey
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Atlas
2
 
Pumas UNAM
 
Romania - Liga 1 - Championship Group
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
CS U Craiova
3
 
CFR Cluj
4
11:00
post
 
 
 
 
-
FCSB
-
post
 
Astra
Advertisement
 
Kazakhstan - Premier League
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Tobol
-
post
 
Astana
4
07:00
post
 
 
 
 
-
Kaspij Aktau
-
post
 
Kairat
4
11:00
post
 
 
 
 
-
Taraz
-
post
 
Kyzylzhar
 
Qatar - Qsl
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Al Ahli
1
 
Al-Sadd
1
11:45
fin
 
 
 
 
1
Qatar SC
1
 
Umm Salal
 
Jordan - Premier League
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Al Ramtha
1
 
Al Ahli
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Al Wihdat
0
 
Al Salt
 
Sweden - Allsvenskan
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Norrkoping
1
 
Mjallby
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Elfsborg
3
 
Sirius
 
Finland - Veikkausliiga
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Lahti
0
 
Honka
 
Ukraine - Persha Liga
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Metalist 1925 Kharkiv
0
 
Chornomorets Odessa
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Cherkashchyna
2
 
Volyn
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Inhulets
0
 
Kremin
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Balkany Zorya
1
 
Obolon Kiev
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Metalurh Zaporizhya
0
 
Prykarpattya
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Ahrobiznes Volochysk
2
 
Mykolaiv
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Hirnyk-Sport
0
 
Avanhard
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Rukh Vynnyky
0
 
Minaj
Advertisement
 
Uzbekistan - Super League
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Nasaf
-
post
 
Sogdiyona Jizzax
4
10:00
post
 
 
 
 
-
AGMK
-
post
 
Lok. Tashkent
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Bunyodkor
-
post
 
Metallurg Bekabad
 
Ireland - Premier Division
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
St. Patricks
2
 
Derry City
 
Scotland - Premiership
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Ross County
0
 
Motherwell
 
Australia - A-League
1
05:30
fin
 
 
 
 
2
Melbourne Victory
3
 
Central Coast Mariners
 
Ireland - Division 1
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Longford Town
2
 
Bray Wanderers
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Galway United
2
 
Athlone Town
 
Indonesia - Liga 1
4
08:00
post
 
 
 
 
-
Barito Putera
-
post
 
PSM
4
04:30
post
 
 
 
 
-
Persipura
-
post
 
Persebaya Surabaya
4
07:30
post
 
 
 
 
-
Arema FC
-
post
 
PSIS Semarang
4
09:30
post
 
 
 
 
-
PSS Sleman
-
post
 
Persib
 
Latvia - Optibet Virsliga
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Spartaks
1
 
RFS
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Jelgava
2
 
Metta/LU
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
BFC Daugavpils
1
 
Tukums
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Valmiera / BSS
0
 
Ventspils
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Liepaja
4
 
Riga FC
 
Norway - Obos-Ligaen
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Sandnes Ulf
1
 
Ranheim
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
HamKam
2
 
KFUM
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Stjordals Blink
2
 
Jerv
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Kongsvinger
1
 
Oygarden
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Asane
1
 
Tromso
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Raufoss
1
 
Strommen
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Grorud
1
 
Ull/Kisa
 
Georgia - Crystalbet Erovnuli Liga 2
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
Sioni
0
 
Merani Martvili
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
WIT Georgia
4
 
Gagra
 
South Korea - Wk League Women
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Sejong Sportstoto W
4
 
Incheon Hyundai Steel W
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Boeun Sangmu W
2
 
Suwon FMC W
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Changnyeong W
1
 
Seoul W
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Gyeongju W
0
 
Hwacheon W
 
Vietnam - V.League 1
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Hoang Anh Gia Lai
-
post
 
Ho Chi Minh
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Nam Dinh
-
post
 
Da Nang
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Hai Phong
-
post
 
Song Lam Nghe An
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Sai Gon
-
post
 
Quang Ninh
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Hanoi FC
-
post
 
Thanh Hoa
4
06:00
post
 
 
 
 
-
Binh Duong
-
post
 
The Cong
4
06:00
post
 
 
 
 
-
TandT Ha Noi 2
-
post
 
Quang Nam
 
Norway - Division 2 - Group 2
2
07:00
canc
 
 
 
 
-
Odds 2
-
canc
 
Sotra
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Odds 2
1
 
Levanger
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Rosenborg II
2
 
Asker
2
13:00
canc
 
 
 
 
-
Nardo
-
canc
 
Rosenborg II
 
Mongolia - Premier League
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Deren
0
 
Khaan Khuns-Erchim
 
Somalia - Nation Link Telecom Championship
1
08:45
fin
 
 
 
 
0
Raadsan
1
 
Dekedda
 
Zambia - Super League
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Power Dynamos
1
 
Forest Rangers
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Kansanshi
0
 
Green Eagles
 
Iceland - Division 2
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Kordrengir
-
post
 
Fjardabyggd
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Haukar
-
post
 
Dalvik/Reynir
 
Norway - Division 3 - Group 4
2
10:00
canc
 
 
 
 
-
Sogndal 2
-
canc
 
Fyllingsdalen
2
12:00
canc
 
 
 
 
-
Fana
-
canc
 
Brann II
 
Norway - Division 3 - Group 6
2
10:00
canc
 
 
 
 
-
Rana
-
canc
 
Stabaek II
2
13:00
canc
 
 
 
 
-
Tromso II
-
canc
 
Finnsnes
 
Latvia - Latvian Cup
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Upesciems
3
 
Limbazi
 
Sweden - Superettan
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Umea
2
 
Dalkurd
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Orgryte
1
 
Vasteras SK
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Brage
0
 
Trelleborgs
 
Iceland - Inkasso-Deildin
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Afturelding
-
post
 
Thor
4
12:00
post
 
 
 
 
-
Magni
-
post
 
Throttur Reykjavik
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Fram
-
post
 
Vestri
4
15:15
post
 
 
 
 
-
Leiknir Reykjavik
-
post
 
Leiknir Faskrudsfjordur
 
Norway - Division 3 - Group 5
2
12:00
canc
 
 
 
 
-
Ranheim 2
-
canc
 
Molde II
 
Sweden - Allsvenskan Women
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Eskilstuna United W
3
 
Uppsala W
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Goteborg W
0
 
Linkopings W
 
Norway - Division 2 - Group 1
1
13:00
fin
 
 
 
 
5
Kvik Halden
0
 
Valerenga II
 
Brazil - Campeonato Alagoano - Play Offs
1
15:00
fin
 
 
 
 
4
CSA
0
 
Murici
1
20:00
fin
 
 
 
 
3
CRB
1
P
 
ASA
 
Canada - Canadian Premier League
4
15:00
post
 
 
 
 
-
HFX Wanderers
-
post
 
Pacific
 
Curaçao - Promé Divishon
1
19:30
fin
 
 
 
 
6
Willemstad
0
 
Centro Barber
1
19:30
fin
 
 
 
 
5
Scherpenheuvel
0
 
Hubentut Fortuna
 
Usa - Usl Championship
1
21:00
fin
 
 
 
 
0
Portland Timbers II
4
 
Tacoma Defiance