Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Europe - Champions League - Play Offs
1
13:45
fin
 
 
 
 
5
Liverpool
2
 
Roma
 
South America - Copa Libertadores
1
19:30
fin
 
 
 
 
4
Atletico Nacional
1
 
Bolivar
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
Santos
0
 
Estudiantes
1
17:15
fin
 
 
 
 
2
Deportivo Lara
1
 
Millonarios
 
Angola - Girabola
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Recreativo do Libolo
1
 
Interclube
 
France - Ligue 2
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Valenciennes
2
 
Sochaux
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Auxerre
4
 
Reims
1
13:00
fin
 
 
 
 
5
Orleans
1
 
Bourg Peronnas
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Le Havre
0
 
Nancy
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Paris
0
 
Chateauroux
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Nimes
0
 
Lorient
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Tours
2
 
Quevilly
1
13:00
fin
 
 
 
 
4
Niort
1
 
Gazelec Ajaccio
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Brest
0
 
Clermont
Advertisement
 
South Africa - Premier League
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Golden Arrows
1
 
Kaizer Chiefs
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Bloemfontein Celtic
0
 
Chippa United
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Ajax Cape Town
0
 
Baroka
 
Brazil - Série B
1
17:15
fin
 
 
 
 
3
Atletico GO
2
 
Guarani
1
19:30
fin
 
 
 
 
3
Fortaleza
1
 
CRB
 
Ireland - League Cup
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Shamrock Rovers
1
 
Longford Town
1
13:45
fin
 
 
 
 
7
Shelbourne
2
 
Drogheda United
 
Algeria - Ligue 1
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
JS Saoura
2
 
USM Alger
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Paradou
2
 
ES Setif
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Tadjenant
1
 
MC Alger
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
MC Oran
1
 
CS Constantine
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Blida
2
 
Belouizdad
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Hussein Dey
1
 
Biskra
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
JS Kabylie
0
 
Olympique Medea
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
USM Bel Abbes
0
 
El Harrach
Advertisement
 
Bulgaria - Bulgarian Cup
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Slavia Sofia
0
 
Botev Plovdiv
 
Lithuania - A Lyga
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Palanga
2
 
Suduva
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Trakai
0
 
Kauno Zalgiris
 
Uzbekistan - Super League
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Neftchi
0
 
Met. Bekobod
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Buxoro
0
 
Qizilqum
 
Israel - Leumit League - Relegation Group
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Kfar Saba
2
 
Hapoel Petah Tikva
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Marmorek
0
 
Maccabi Herzliya
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Ironi Nesher
2
 
Hapoel Ramat Gan
1
11:30
fin
 
 
 
 
3
Ironi Ramat HaSharon
1
 
Hapoel Bnei Lod
 
China - Fa Cup
1
02:00
fin
 
 
 
 
0
Wuhan Chufeng Heli
2
 
Guangzhou R&F
1
02:30
fin
 
 
 
 
0
Dalian Boyang
3
 
Tianjin Songjiang
1
02:30
fin
 
 
 
 
1
Liaoning Whowin
4
 
Dalian Aerbin
1
02:30
fin
 
 
 
 
2
Shenyang City
1
 
Henan Jianye
1
03:00
fin
 
 
 
 
4
Sichuan
3
P
 
Changchun Yatai
1
06:30
fin
 
 
 
 
0
Suzhou Dongwu
4
 
Hebei
 
Indonesia - Liga 2
1
03:00
fin
 
 
 
 
3
Blitar United
1
 
PSBS Biak Numfor
1
03:30
fin
 
 
 
 
1
Persibat Batang
1
 
Aceh United
1
04:00
fin
 
 
 
 
1
Pekanbaru
0
 
PSIR Rembang
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Persiraja
0
 
Persik Kendal
 
Malaysia - Premier League
1
03:45
fin
 
 
 
 
3
UKM
2
 
Sabah
2
03:45
canc
 
 
 
 
-
Johor Darul Ta'zim II
-
canc
 
Kuantan Port
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
MISC-MIFA
3
 
PDRM
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Penang
0
 
Terengganu 2
 
Czech Republic - U19 League
1
04:00
fin
 
 
 
 
4
Sparta Prague U19
1
 
Teplice U19
 
Russia - Pfl - East
1
04:00
fin
 
 
 
 
0
Chita
0
 
Dinamo Barnaul
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Zenit Irkutsk
3
 
Irtysh
 
Australia - Brisbane Premier League
1
04:30
fin
 
 
 
 
3
North Pine
2
 
Brisbane K.
 
Syria - Syria Cup
4
05:00
post
 
 
 
 
-
Al Mohafaza
-
post
 
Al Jihad SC
 
England - Premier League U18
1
05:00
fin
 
 
 
 
9
Tottenham U18
0
 
Arsenal U18
 
Netherlands - Reserve League
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Jong Heracles
0
 
Jong Nac Breda
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Jong Den Haag
2
 
Jong Feyenoord
 
Somalia - Nation Link Telecom Championship
4
07:00
post
 
 
 
 
-
Batroolka FC
-
post
 
Elman
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Batroolka FC
2
 
Banaadir
 
Asia - Afc Cup
1
07:00
fin
 
 
 
 
3
Johor DT
2
 
Song Lam Nghe An
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Tampines Rovers
4
 
Persija
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
Al Ahed
1
 
Manama
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Malkia
2
 
Al Jazeera
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Al Quwa Al Jawiya
0
 
Al Suwaiq
1
10:45
fin
 
 
 
 
1
El Jaish
1
 
Al Zawra'a
 
Germany - Junioren Bundesliga North
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Niendorfer TSV U19
3
 
RB Leipzig U19
 
Burundi - Ligue A
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
LLB Academic
0
 
Musongati
 
Republic Of The Congo - Ligue 1
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Cheminots
0
 
CARA Brazzaville
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
La Mancha
0
 
Poto-Poto
 
Palestine - West Bank League
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Shabab Al-Dhahiriya
0
 
Jabal Al Mukaber
1
11:30
fin
 
 
 
 
2
Shabab Alsamu
1
 
Wadi Al-Nes
 
Romania - Liga 2
3
09:00
abd
 
 
 
 
-
UTA Arad
-
abd
 
ASU Poli Timisoara
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
FC Clinceni
4
 
Arges Pitesti
 
FYR Of Macedonia - Division 1
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Gostivar
0
 
Novaci
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
Teteks
2
 
Zajazi
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Borec
0
 
FK Kozuv Gevgelija
1
09:00
fin
 
 
 
 
5
Bregalnica Stip
0
 
Tikves
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Plackovica
2
 
Osogovo
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Gorno Lisice
1
 
Lok. Skopje
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Sasa
0
 
Pobeda Valandovo
 
Sudan - Premier League
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Al-Ahly Merowe
1
 
Kober
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Merikh Kosti
2
 
Hilal Obied
 
England - Vanarama National League North
4
13:45
post
 
 
 
 
-
Nuneaton Town
-
post
 
Boston
1
13:45
fin
 
 
 
 
1
Spennymoor
2
 
AFC Telford United
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Blyth Spartans
1
 
Curzon Ashton
 
Slovakia - 2. Liga
1
10:00
fin
 
 
 
 
6
Sered
0
 
Partizan Bardejov
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Poprad
1
 
Komarno
1
12:00
fin
 
 
 
 
4
Skalica
0
 
Spisska Nova Ves
 
Poland - Division 1
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Gornik Leczna
1
 
Chrobry Glogow
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Olimpia Grudziadz
2
 
Stal Mielec
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Stomil Olsztyn
2
 
Ruch Chorzow
 
Russia - Pfl - Center
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Kaluga
2
 
Torpedo Moskva
 
Mauritania - Super D1
1
10:45
fin
 
 
 
 
0
Nouakchott King's
2
 
Tidjikja
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Police
3
 
Kedia
 
Denmark - 1st Division
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Esbjerg
1
 
Vejle
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Nykobing
3
 
Viborg
 
Czech Republic - Division 2
1
11:10
fin
 
 
 
 
4
Hradec Kralove
1
 
Olympia Praha
 
Germany - Regionalliga Bayern
1
11:15
fin
 
 
 
 
3
Garching
2
 
Buchbach
1
11:15
fin
 
 
 
 
1
Pipinsried
4
 
Bayern Munchen II
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Illertissen
2
 
1860 Munchen
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Ingolstadt II
4
 
Wacker Burghausen
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Memmingen
2
 
Greuther Furth II
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Augsburg II
0
 
Nurnberg II
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
1860 Rosenheim
1
 
Seligenporten
 
Germany - Oberliga Bayern Süd
1
11:15
fin
 
 
 
 
2
Kottern-St. Mang
2
 
Pullach
 
Germany - Oberliga Hamburg
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Rugenbergen
0
 
Barmbek-Uhlenhorst
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Vorwarts-Wacker 04
4
 
Pinneberg
 
Austria - Erste Liga
1
11:30
fin
 
 
 
 
2
Kapfenberger SV
3
 
Wattens
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Liefering
1
 
Blau-WeiY Linz
1
11:30
fin
 
 
 
 
2
Wiener Neustadt
2
 
Austria Lustenau
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Wacker Innsbruck
0
 
Hartberg
 
Germany - Regionalliga North
1
11:30
fin
 
 
 
 
4
LSK Hansa
0
 
Eintracht Braunschw. II
1
11:30
fin
 
 
 
 
2
VfB Oldenburg
3
 
Lubeck
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
St. Pauli II
2
 
Egestorf-Langreder
 
Germany - Oberliga Bayern Nord
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Ammerthal
3
 
Gebenbach
1
12:00
fin
 
 
 
 
4
DJK Bamberg
1
 
Erlangen
 
Germany - Oberliga Nofv- Süd
1
11:30
fin
 
 
 
 
4
Carl Zeiss Jena II
1
 
Wismut Gera
 
Netherlands - Tweede Divisie
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
AFC
3
 
HHC
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Lisse
1
 
De Treffers
 
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein
1
11:45
fin
 
 
 
 
2
Flensburg
1
 
VfR Neumunster
1
11:45
fin
 
 
 
 
2
Friedrichsberg-Busdorf
3
 
Heider SV
 
Austria - Regionalliga Central
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Gleisdorf
1
 
LASK Linz
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Gleisdorf
1
 
LASK Juniors
 
Norway - Division 2 - Group 1
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Grorud
1
 
Odds 2
 
Austria - Regionalliga East
1
12:00
fin
 
 
 
 
6
Austria Wien II
0
 
Schwechat
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Mannsdorf
0
 
Traiskirchen
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Neusiedl
0
 
Horn
 
Sweden - Superettan
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Helsingborg
2
 
AFC United
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Varnamo
0
 
Varbergs
 
Germany - Regionalliga Sudwest
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Elversberg
1
 
TSV Steinbach
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Koblenz
2
 
Waldhof Mannheim
 
Norway - Obos-Ligaen
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
HamKam
0
 
Sandnes Ulf
 
Netherlands - Eredivisie Women - Championship Group
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Twente W
1
 
Heerenveen W
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
PSV W
6
 
Ajax W
 
Germany - Regionalliga West
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Erndtebruck
0
 
Westfalia Rhynern
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Wegberg-Beeck
1
 
Koln II
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Wiedenbruck
2
 
Rot-Weiss Essen
1
12:30
fin
 
 
 
 
5
Bonner SC
2
 
Rodinghausen
 
Germany - Oberliga Hessen
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Lehnerz
2
 
Baunatal
 
Netherlands - Eredivisie Women - Relegation Group
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Den Haag W
1
 
Excelsior/Barendrecht W
1
12:30
fin
 
 
 
 
4
VV Alkmaar W
2
 
Achilles 29 W
 
Gibraltar - Gibraltar Cup
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Lincoln Red Imps
3
 
Europa FC
 
Wales - Division 1
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
Monmouth Town
3
 
Caerau (Ely)
4
12:45
post
 
 
 
 
-
Cwmamman United
-
post
 
Undy
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Goytre
0
 
Goytre United
4
13:30
post
 
 
 
 
-
Ton Pentre
-
post
 
Afan Lido
 
Scotland - Lowland League
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Whitehill Welfare
1
 
Hawick Royal Albert
 
Netherlands - Derde Divisie
1
13:15
fin
 
 
 
 
5
Harkemase Boys
1
 
Magreb
 
England - Wsl 1 Women
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Arsenal W
0
 
Liverpool W
 
Argentina - Primera D Metropolitana
1
13:30
fin
 
 
 
 
0
Lugano
5
 
Liniers
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Puerto Nuevo
2
 
Centro Espanol
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Argentino Merlo
0
 
Argentino Rosario
 
Argentina - Primera C Metropolitana
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
JJ Urquiza
1
 
Central Cordoba
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
JJ Urquiza
1
 
Central Cordoba Santiago
 
England - Vanarama National League South
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Weston-super-Mare
2
 
Truro City
1
13:45
fin
 
 
 
 
1
Concord Rangers
0
 
Hungerford Town
1
13:45
fin
 
 
 
 
1
Poole Town
1
 
Whitehawk
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Bognor Regis Town
1
 
Chelmsford City
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Welling United
2
 
Bath City
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Braintree Town
0
 
Oxford City
 
Northern Ireland - Nifl Championship - Relegation Group
1
13:45
fin
 
 
 
 
1
Dergview
0
 
Larne
 
England - League Two
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Yeovil Town
0
 
Forest Green Rovers
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Coventry City
4
 
Lincoln City
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Morecambe
0
 
Cambridge United
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Newport County
1
 
Accrington Stanley
 
England - Northern Premier League
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Nantwich Town
3
 
Shaw Lane Aquaforce
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Grantham Town
0
 
Warrington Town
4
13:45
post
 
 
 
 
-
Stalybridge Celtic
-
post
 
Workington
1
13:45
fin
 
 
 
 
1
Lancaster City
1
 
Buxton
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Whitby Town
3
 
Rushall Olympic
4
13:45
post
 
 
 
 
-
Altrincham
-
post
 
Marine
1
13:45
fin
 
 
 
 
1
Matlock Town
2
 
Ashton United
1
13:45
fin
 
 
 
 
1
Witton Albion
4
 
Farsley
1
13:45
fin
 
 
 
 
1
Barwell
1
 
Stourbridge
 
England - League One
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Doncaster Rovers
1
 
Blackburn Rovers
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Oldham Athletic
3
 
Southend United
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Bradford City
0
 
Milton Keynes Dons
1
13:45
fin
 
 
 
 
1
Rochdale
1
 
Plymouth Argyle
1
13:45
fin
 
 
 
 
1
Bristol Rovers
1
 
Wigan Athletic
1
13:45
fin
 
 
 
 
3
Shrewsbury Town
1
 
Peterborough United
 
England - Southern Premier League
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Royston Town
4
 
Slough Town
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Biggleswade Town
2
 
Dunstable Town
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
St Ives Town
2
 
Chesham United
1
13:45
fin
 
 
 
 
4
Bishop's Stortford
0
 
Merthyr Town
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Kettering Town
3
 
Tiverton Town
 
England - Vanarama National League
1
13:45
fin
 
 
 
 
3
Torquay United
4
 
Guiseley
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Bromley
0
 
Barrow
1
13:45
fin
 
 
 
 
1
Tranmere Rovers
2
 
Solihull Moors
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Gateshead
5
 
Ebbsfleet United
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Leyton Orient
1
 
Maidenhead United
 
Scotland - Championship
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Livingston
1
 
Inverness CT
 
England - Bostik League
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Billericay Town
0
 
Harlow Town
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Dorking
4
 
Harrow Borough
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Leiston
0
 
Needham Market
 
England - Championship
1
13:45
fin
 
 
 
 
3
Nottingham Forest
0
 
Barnsley
1
13:45
fin
 
 
 
 
3
Derby County
1
 
Cardiff City
 
Scotland - League Two
1
13:45
fin
 
 
 
 
2
Berwick Rangers
2
 
Stenhousemuir
 
Wales - Premier League - Relegation Group
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Prestatyn Town
0
 
Barry Town
 
Northern Ireland - Nifl Championship - Promotion Group
1
13:45
fin
 
 
 
 
0
Newry City
3
 
H&W Welders
 
Scotland - Highland League
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Strathspey Thistle
4
 
Fraserburgh
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Cove Rangers
3
 
Nairn County
 
Colombia - Liga Aguila Women
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Fortaleza W
1
 
La Equidad W
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Santa Fe W
0
 
Dep. Pasto W
 
Usa - Usl
1
17:30
fin
 
 
 
 
0
Penn
0
 
Nashville SC
1
18:00
fin
 
 
 
 
0
Atlanta United 2
3
 
Charleston Battery
 
North and Central America - Concacaf Championship Women U17
2
18:30
canc
 
 
 
 
-
Costa Rica U17 W
-
canc
 
Bermuda U17 W
2
21:00
canc
 
 
 
 
-
USA U17 W
-
canc
 
Canada U17 W