Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Europe - Europa League - Group Stage
1
16:05
fin
 
 
 
 
3
Arsenal
1
 
FC Cologne
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Hoffenheim
2
 
Sporting Braga
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Villarreal
1
 
Astana
1
15:05
fin
 
 
 
 
0
Hertha BSC
0
 
Ath Bilbao
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Atalanta
0
 
Everton
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Dyn. Kiev
1
 
Skenderbeu Korce
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Apollon
1
 
Olympique Lyonnais
1
15:05
fin
 
 
 
 
0
Vardar
5
 
Zenit
1
15:05
fin
 
 
 
 
4
Real Sociedad
0
 
Rosenborg
1
15:05
fin
 
 
 
 
1
Olympique Marseille
0
 
Konyaspor
1
15:05
fin
 
 
 
 
1
Crvena Zvezda
1
 
BATE
1
15:05
fin
 
 
 
 
2
Vitesse
3
 
Lazio
1
15:05
fin
 
 
 
 
1
Zulte-Waregem
5
 
Nice
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Basaksehir
0
 
Ludogorets
1
15:05
fin
 
 
 
 
1
Vitoria Guimaraes
1
 
Salzburg
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Austria Wien
5
 
Milan
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Zlin
0
 
Sheriff
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Young Boys
1
 
Partizan
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
FC Copenhagen
0
 
Lokomotiv Moskva
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Rijeka
2
 
AEK Athens
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Slavia Praha
0
 
Maccabi Tel Aviv
1
15:05
fin
 
 
 
 
2
Hapoel Be'er Sheva
1
 
Lugano
1
15:05
fin
 
 
 
 
0
Zorya
2
 
Ostersunds FK
1
15:05
fin
 
 
 
 
3
FCSB
0
 
Viktoria Plzen
Advertisement
 
South America - Copa Libertadores - Play Offs
1
20:45
fin
 
 
 
 
3
Wilstermann
0
 
River Plate
1
20:45
fin
 
 
 
 
3
Wilstermann
0
 
River Plate
 
South America - Copa Sudamericana
1
20:45
fin
 
 
 
 
1
Santa Fe
1
 
Libertad
1
18:15
fin
 
 
 
 
1
Fluminense
0
 
LDU Quito
 
Colombia - Copa Aguila - Play Offs
1
20:45
fin
 
 
 
 
1
Medellin
1
 
Deportivo Cali
 
North and Central America - Concacaf League
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
Plaza Amador
7
 
Olimpia
 
Chile - Chilean Cup
1
16:30
fin
 
 
 
 
0
San Luis
1
 
Universidad Chile
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Iberia
1
 
Santiago Wanderers
 
Honduras - Liga Nacional - Apertura
1
21:00
fin
 
 
 
 
0
Motagua
0
 
Vida
 
Peru - Primera Division - Clausura
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Sport Huancayo
0
 
UTC Cajamarca
1
14:15
fin
 
 
 
 
2
Juan Aurich
1
 
Union Comercio
1
16:30
fin
 
 
 
 
2
Deportivo Municipal
0
 
AD Cantolao
Advertisement
 
Egypt - Premier League
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Petrojet
1
 
Al Masry
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
El Geish
2
 
El Entag El Harby
 
Iran - Persian Gulf Pro League
1
11:15
fin
 
 
 
 
0
Naft Tehran
0
 
Gostaresh Foolad Tabriz
1
10:15
fin
 
 
 
 
2
Sepidrood Rasht
0
 
Sanat Naft
1
11:30
fin
 
 
 
 
2
Foolad
0
 
Sepahan
 
El Salvador - Primera Division - Apertura
1
21:30
fin
 
 
 
 
4
Alianza
0
 
Municipal Limeno
1
20:30
fin
 
 
 
 
1
Sonsonate
2
 
Isidro Metapan
 
Lithuania - A Lyga
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Atlantas
1
 
Utenis Utena
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Zalgiris
1
 
Kauno Zalgiris
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
13:25
fin
 
 
 
 
1
Al-Ettifaq
2
 
Al Quadisiya
 
Finland - Ykkonen
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Haka
2
 
TPS
 
Indonesia - Liga 1
1
02:30
fin
 
 
 
 
2
Perseru Serui
1
 
Mitra Kukar
 
Jordan - Premier League
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Mansheyat
1
 
Al Buqa'a
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Al Yarmouk
1
 
Al Hussein
 
World - Friendly International
1
03:30
fin
 
 
 
 
0
Bulgaria U19
2
 
Bosnia and Herzegovina U19
 
Indonesia - Liga 2
1
04:00
fin
 
 
 
 
1
Persepam
1
 
PSIM Yogyakarta
1
04:00
fin
 
 
 
 
4
Martapura
0
 
Madiun Putra
1
04:00
fin
 
 
 
 
4
Persebaya Surabaya
0
 
Pesinga Ngawi
1
04:00
fin
 
 
 
 
1
PSBI Blitar
0
 
Persatu Tuban
 
India - Calcutta Premier Division A
1
05:15
fin
 
 
 
 
2
Calcutta Customs
0
 
Patha Chakra
4
05:15
post
 
 
 
 
-
Southern Samity
-
post
 
Peerless
 
Russia - Youth League
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Arsenal Tula U21
3
 
Dynamo Moscow U21
 
Asia - Afc Championship Women U16
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Bangladesh U16 W
3
 
Japan U16 W
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Australia U16 W
7
 
North Korea U16 W
 
Bangladesh - Premier League
4
08:00
post
 
 
 
 
-
Abahani Chittagong
-
post
 
Brothers Union
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Team BJMC
1
 
Sheikh Russel
 
Kenya - Premier League
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Chemelil
3
 
Gor Mahia
 
Slovakia - Slovak Cup
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Dunajska Luzna
2
 
FC Petrzalka Akademia
 
Republic Of The Congo - Ligue 1
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Leopard
0
 
Otoho d'Oyo
 
Ukraine - Druha Liga
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Tavriya
2
 
Mykolaiv II
 
Kosovo - Superliga
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Gjilani
1
 
Vellaznimi
 
Europe - Euro U19 Women - First Stage
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Lithuania U19 W
1
 
Slovakia U19 W
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Romania U19 W
8
 
Denmark U19 W
 
Africa - Wafu Cup Of Nations - Second Round
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Mali
0
 
Nigeria
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Ghana
0
 
Guinea
 
Armenia - Armenian Cup
1
11:00
fin
 
 
 
 
3
Gandzasar
0
 
Avan Academy
 
World - Friendly International Women
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Hungary W
3
 
Scotland W
 
Kuwait - Premier League
1
11:25
fin
 
 
 
 
2
Al Tadhamon
2
 
Kazma
1
13:55
fin
 
 
 
 
2
Al Salmiyah
2
 
Al Kuwait
 
Poland - Division 1
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Ruch Chorzow
2
 
Tychy 71
 
Estonia - Esiliiga
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Infonet II
5
 
Levadia II
 
Libya - Premier League
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Al-Athad
1
 
Asswehly
 
Sweden - Svenska Cupen Women
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Umea W
3
 
Pitea W
 
Iceland - Pepsideild
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
KA
1
 
Valur
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Vikingur Reykjavik
4
 
Hafnarfjordur
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Breidablik
3
 
KR
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Vestmannaeyjar
1
 
Grindavik
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Fjolnir
2
 
Akranes
1
15:15
fin
 
 
 
 
3
Stjarnan
0
 
Vikingur Olafsvik
 
France - National
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Pau
0
 
Grenoble
 
Europe - World Cup Women - Qualification - Second Stage
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Faroe Islands W
8
 
Czech Republic W
 
Brazil - Brasileiro U20 - Second Stage
1
20:30
fin
 
 
 
 
0
Botafogo U20
2
 
Atletico-PR U20
 
Argentina - Primera D Metropolitana
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Deportivo Paraguayo
1
 
General Lamadrid
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Yupanqui
1
 
Puerto Nuevo
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Central Ballester
1
 
Deportivo Muniz
 
World - Club Friendly
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Xerez Deportivo
1
 
Europa FC
 
Canada - U Sports
1
18:15
fin
 
 
 
 
0
Saint Marys AFC Cork
0
 
Dalhousie
1
18:15
fin
 
 
 
 
0
Mount Allison
3
 
UPEI