Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
Europe - Champions League - Group Stage
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Bayern Munchen
0
 
Anderlecht
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Barcelona
0
 
Juventus
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Roma
0
 
Atletico Madrid
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Celtic
5
 
Paris SG
1
14:45
fin
 
 
 
 
6
Chelsea
0
 
Qarabag
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Manchester United
0
 
Basel
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Benfica
2
 
CSKA Moskva
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Olympiakos Piraeus
3
 
Sporting CP
 
South America - Copa Sudamericana
1
20:45
fin
 
 
 
 
2
Independiente
0
 
Atletico Tucuman
1
20:45
fin
 
 
 
 
0
Cerro Porteno
0
 
Junior
Advertisement
 
Estonia - Meistriliiga
1
11:00
fin
 
 
 
 
5
Levadia
0
 
Sillamae Kalev
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Flora
4
 
Nomme Kalju
1
12:00
fin
 
 
 
 
6
FCI Tallinn
1
 
Paide
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Narva
1
 
Parnu
 
Asia - Afc Champions League - Play Offs
1
11:15
fin
 
 
 
 
1
Al Ahli
3
 
Persepolis
1
08:00
fin
 
 
 
 
4
Guangzhou Evergrande
5
P
 
Shanghai SIPG
 
Morocco - Coupe Du Trone
4
11:00
post
 
 
 
 
-
Wydad Casablanca
-
post
 
RSB Berkane
4
11:00
post
 
 
 
 
-
Raja Casablanca
-
post
 
FUS Rabat
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Tihad Casablanca
4
 
Kasba Tadla
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
FAR Rabat
0
 
Salmi
 
Uruguay - Primera Division - Clausura
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
River Plate
1
 
Nacional
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Cerro
1
 
Sud America
3
15:00
abd
 
 
 
 
-
Racing
-
abd
 
Boston River
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Plaza Colonia
3
 
Fenix
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
El Tanque Sisley
3
 
Liverpool
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Plaza Colonia
3
 
Fenix
Advertisement
 
Finland - Veikkausliiga
1
11:30
fin
 
 
 
 
2
HJK
1
 
HIFK
1
11:30
fin
 
 
 
 
2
Mariehamn
1
 
Inter Turku
 
South Africa - Premier League
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
SuperSport United
0
 
Platinum Stars
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Orlando Pirates
0
 
Ajax Cape Town
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Polokwane City
2
 
Bloemfontein Celtic
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
AmaZulu
1
 
Maritzburg United
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Chippa United
3
 
Baroka
 
Mexico - Copa Mexico - Apertura
1
22:00
fin
 
 
 
 
2
Monarcas
1
 
Necaxa
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Leones Negros
2
 
Dorados
1
20:00
fin
 
 
 
 
3
Veracruz
1
 
Alebrijes de Oaxaca
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
UAEM Potros
2
 
Atlas
1
20:06
fin
 
 
 
 
2
Pachuca
1
 
Cimarrones de Sonora
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
Tigres UANL
3
 
Zacatepec
 
England - Championship
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Aston Villa
0
 
Middlesbrough
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Leeds United
0
 
Birmingham City
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Derby County
-
post
 
Ipswich Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Sheffield Wednesday
1
 
Brentford
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Queens Park Rangers
2
 
Millwall
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Norwich City
0
 
Burton Albion
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Sunderland
1
 
Nottingham Forest
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Wolves
3
 
Bristol City
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Preston North End
0
 
Cardiff City
4
15:00
post
 
 
 
 
-
Reading
-
post
 
Barnsley
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Bolton Wanderers
1
 
Sheffield United
 
Algeria - Ligue 1
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Belouizdad
0
 
MC Alger
 
Sudan - Premier League
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Hilal Obied
0
 
Alamal Atbara
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Al Rabta Kosti
2
 
Al Hilal Omdurman
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Triea Albiga
2
 
Hay Al Wadi
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Al Ahly Shendi
1
 
Al Merreikh Club Nyala
 
Sweden - Superettan
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Brommapojkarna
1
 
Helsingborg
 
Trinidad And Tobago - Pro League
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
San Juan Jabloteh
1
 
North East Stars
1
18:00
fin
 
 
 
 
3
Police
0
 
Central FC
 
Jordan - Shield Cup - Play Offs
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Al Wihdat
0
 
Al Ramtha
 
Norway - Obos-Ligaen
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Start
2
 
Bodo/Glimt
 
World - Club Friendly
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Central Coast Mariners
0
 
Wellington Phoenix
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Jong Vitesse
2
 
Jong Utrecht
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Alcorcon
1
 
Trival Valderas
 
Slovakia - Slovak Cup
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Dubnica
1
 
Tatran Presov
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Sol
1
 
Partizan Bardejov
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Lipany
0
 
Slavoj Trebisov
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Hajnacka
5
 
Liptovsky Mikulas
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Jednota Banova
2
 
Banik HN
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Harichovce
4
 
Spisska Nova Ves
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Krompachy
1
 
Lokomotiva Kosice
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Mladost Kalsa
3
 
Podbrezova
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Malacky
5
 
Slovan Bratislava
 
Indonesia - Liga 2
1
04:00
fin
 
 
 
 
1
Perserang
3
 
Persita
1
04:00
fin
 
 
 
 
0
Persikabo Bogor
3
 
Lampung Sakti
1
04:00
fin
 
 
 
 
1
Persikad Depok
0
 
PS Bengkulu
1
04:00
fin
 
 
 
 
2
Persika Karawang
1
 
Cilegon United
 
China - Yi League
1
04:00
fin
 
 
 
 
1
Jiangsu Yancheng
0
 
Shenyang City
1
04:00
fin
 
 
 
 
1
Shaanxi Changan
0
 
Yinchuan Helanshan
1
04:00
fin
 
 
 
 
1
Hebei Elite
1
 
Heilongjiang Lava
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Dalian Boyang
2
 
Qingdao Jonoon
1
07:35
fin
 
 
 
 
1
Nantong Zhiyun
1
 
Suzhou Dongwu
 
Czech Republic - U19 League
1
04:15
fin
 
 
 
 
0
FK Pardubice U19
1
 
Sparta Prague U19
1
05:00
fin
 
 
 
 
3
Teplice U19
2
P
 
Pribram U19
 
Asia - Aff Championship U18
1
04:30
fin
 
 
 
 
1
Laos U18
4
 
Cambodia U18
1
04:30
fin
 
 
 
 
1
Thailand U18
1
 
Malaysia U18
1
07:30
fin
 
 
 
 
3
East Timor U18
1
 
Singapore U18
 
Europe - Euro U19 Women - First Stage
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Bosnia and Herzegovina U19 W
3
 
Serbia U19 W
1
06:30
fin
 
 
 
 
0
Montenegro U19 W
7
 
Iceland U19 W
1
09:00
fin
 
 
 
 
4
Russia U19 W
0
 
Georgia U19 W
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
Germany U19 W
0
 
Kosovo U19 W
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Finland U19 W
1
 
Israel U19 W
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Greece U19 W
3
 
Poland U19 W
 
Bangladesh - Premier League
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Farashganj
2
 
Arambagh
1
09:15
fin
 
 
 
 
0
Saif Sporting Club
0
 
Sheikh Jamal
 
Czech Republic - Youth League
1
07:00
fin
 
 
 
 
4
Plzen U21
4
 
Pribram U21
 
Asia - Afc Cup - Play Offs
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Ceres
1
 
Istiqlol Dushanbe
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Al Wahda
1
 
Al Quwa Al Jawiya
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Al Wahda
1
 
Al Quwa Al Jawiya
 
Singapore - S.League
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Young Lions
4
 
Tampines Rovers
 
England - Premier League Cup - Qualification
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Wigan U23
3
 
Bournemouth U23
 
Europe - UEFA Youth League - Group Stage
1
08:00
fin
 
 
 
 
5
Benfica U19
1
 
CSKA Moscow U19
1
08:05
fin
 
 
 
 
5
Chelsea U19
0
 
Qarabag U19
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
AS Roma U19
2
 
Atl. Madrid U19
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Barcelona U19
0
 
Juventus U19
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Manchester United U19
3
 
Basel U19
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Olympiakos Piraeus U19
2
 
Sporting U19
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Bayern U19
0
 
Anderlecht U19
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Celtic U19
3
 
Paris SG U19
 
Georgia - Georgian Cup
1
08:00
fin
 
 
 
 
4
Khoni
2
P
 
Norchi Dinamoeli
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Shevardeni Tbilisi
2
 
Kutaisi
 
Turkmenistan - Yokary Liga
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Ahal
0
 
Merw
 
Uganda - Premier League
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Villa
0
 
Soana
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Onduparaka FC
0
 
Proline
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Bright Stars
0
 
Vipers
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Kampala City
0
 
Maroons
4
09:30
post
 
 
 
 
-
Masavu
-
post
 
Police
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
BUL
0
 
Mbarara City
 
Romania - Romanian Cup
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Filiasi
1
 
Rosiorii de Vede
1
09:30
fin
 
 
 
 
4
Alexandria
0
 
Domnesti
1
09:30
fin
 
 
 
 
7
Performanta Ighiu
6
P
 
Metalurgistul Cugir
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Soimii Lipova
1
 
National Sebis
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Cetate Deva
1
 
AFCM Resita
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
ACS Sirineasa
0
 
Atletic Bradu
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Aerostar Bacau
0
 
Miercurea Ciuc
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Petrolul Ploiesti
0
 
Moreni
 
Fyr Of Macedonia - Division 1
1
09:30
fin
 
 
 
 
3
Belasica
1
 
Tikves
 
Kosovo - Superliga
1
10:30
fin
 
 
 
 
0
KF Feronikeli
0
 
Llapi Podujeve
 
Italy - Coppa Italia Serie C
1
10:30
fin
 
 
 
 
0
Rende
2
 
Reggina
 
Africa - Wafu Cup Of Nations - First Round
1
11:00
fin
 
 
 
 
4
Ivory Coast
3
P
 
Togo
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Benin
0
 
Cape Verde Islands
 
Spain - Tercera Division
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Yaiza
0
 
Tenerife B
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Santa Catalina Atletico
1
 
Platges de Calvia
 
Sweden - Division 2 - Östra Götaland
1
11:30
fin
 
 
 
 
2
Asarums
4
 
Hassleholms IF
 
Israel - Leumit League
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Beitar Tel Aviv Ramla
2
 
Hapoel Tel Aviv
 
Austria - Erste Liga
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Hartberg
1
 
Wattens
1
12:30
fin
 
 
 
 
3
Wacker Innsbruck
0
 
Blau-WeiY Linz
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Liefering
1
 
Kapfenberger SV
1
12:30
fin
 
 
 
 
5
Austria Lustenau
0
 
FAC Team fur Wien
 
Libya - Premier League
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Mahalla Tripoli
2
 
Al-Madina
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Al Wehda
0
 
Abi Al Ashar
 
Germany - Oberliga Bayern Süd
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
1860 Munchen II
2
 
Ismaning
 
Austria - Regionalliga Central
1
13:00
fin
 
 
 
 
3
Sturm Graz II
1
 
Union Vocklamarkt
 
Austria - Regionalliga West
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Schwaz
2
 
Rheindorf Altach II
 
Netherlands - Eerste Divisie
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Jong AZ
2
 
Telstar
 
Argentina - Primera B Metropolitana
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Estudiantes Caseros
2
 
Comunicaciones
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Barracas Central
1
 
UAI Urquiza
1
20:05
fin
 
 
 
 
0
Deportivo Espanol
2
 
Atlanta
 
England - Bostik League
1
14:30
fin
 
 
 
 
3
Burgess Hill Town
1
 
Tooting & Mitcham United
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Thurrock
2
 
Tonbridge Angels
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Needham Market
2
 
Lowestoft Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Billericay Town
0
 
Brightlingsea
4
14:45
post
 
 
 
 
-
Margate
-
post
 
Merstham
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Leiston
0
 
Harlow Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Dorking
2
 
Worthing
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Staines Town
1
 
Harrow Borough
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Wingate & Finchley
1
 
Enfield Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Dulwich Hamlet
1
 
Hendon
 
Argentina - Primera D Metropolitana
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Centro Espanol
0
 
Victoriano Arenas
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Real Pilar
1
 
Juventud Unida S. M.
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Claypole
1
 
Argentino Merlo
 
England - Vanarama National League South
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Concord Rangers
1
 
Braintree Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Welling United
0
 
Whitehawk
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
St. Albans City
1
 
Havant & Waterlooville
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Truro City
0
 
Chippenham Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Hemel Hempstead Town
1
 
Bognor Regis Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Oxford City
3
 
Weston-super-Mare
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Dartford
2
 
Eastbourne Borough
 
England - League Two
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Coventry City
0
 
Carlisle United
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Mansfield Town
0
 
Wycombe Wanderers
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Accrington Stanley
2
 
Grimsby Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Stevenage
1
 
Crawley Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Crewe Alexandra
1
 
Cambridge United
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Newport County
0
 
Cheltenham Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Notts County
0
 
Swindon Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Forest Green Rovers
1
 
Lincoln City
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Colchester United
1
 
Chesterfield
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Yeovil Town
2
 
Morecambe
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Luton Town
0
 
Port Vale
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Barnet
2
 
Exeter City
 
England - Vanarama National League
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Woking
1
 
Solihull Moors
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Macclesfield Town
1
 
Fylde
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Eastleigh
1
 
Maidstone United
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Bromley
1
 
Torquay United
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Barrow
0
 
Guiseley
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Maidenhead United
0
 
Tranmere Rovers
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Ebbsfleet United
2
 
Aldershot Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Dagenham & Redbridge
2
 
Sutton United
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Wrexham
0
 
Hartlepool United
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Leyton Orient
3
 
Halifax Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Dover Athletic
1
 
Boreham Wood
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Gateshead
2
 
Chester
 
England - League One
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Northampton Town
1
 
Portsmouth
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Bristol Rovers
3
 
Oldham Athletic
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Fleetwood Town
2
 
Bury
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Oxford United
2
 
Bradford City
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Peterborough United
0
 
Milton Keynes Dons
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Shrewsbury Town
0
 
Southend United
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Rochdale
1
 
Doncaster Rovers
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Charlton Athletic
3
 
Wigan Athletic
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
AFC Wimbledon
1
 
Gillingham
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Plymouth Argyle
3
 
Blackpool
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Rotherham United
1
 
Walsall
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Scunthorpe United
1
 
Blackburn Rovers
 
England - Vanarama National League North
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Southport
4
 
Harrogate Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
York City
1
 
Gainsborough Trinity
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
AFC Telford United
2
 
Stockport County
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Salford City
0
 
Nuneaton Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
North Ferriby United
6
 
Spennymoor
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Tamworth
1
 
Kidderminster Harriers
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Blyth Spartans
0
 
Chorley
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Alfreton Town
1
 
Brackley Town
 
England - Carabao Cup
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Barnsley
2
 
Derby County
 
England - Southern Premier League
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Royston Town
0
 
King's Lynn Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Chesham United
0
 
Dunstable Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Gosport Borough
4
 
Farnborough
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Tiverton Town
1
 
Weymouth
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
St Ives Town
4
 
Kettering Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Bishop's Stortford
0
 
Kings Langley
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Basingstoke Town
0
 
Merthyr Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
4
Slough Town
0
 
Hitchin Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Banbury United
3
 
Redditch United
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Biggleswade Town
0
 
St. Neots Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Hereford
2
 
Stratford Town
 
England - Northern Premier League
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Ashton United
1
 
Lancaster City
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Workington
2
 
Altrincham
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Rushall Olympic
1
 
Sutton Coldfield Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Coalville Town
2
 
Hednesford Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Whitby Town
3
 
Shaw Lane Aquaforce
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Halesowen Town
3
 
Witton Albion
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Matlock Town
0
 
Mickleover Sports
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Farsley
0
 
Grantham Town
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Warrington Town
0
 
Stafford
1
14:45
fin
 
 
 
 
1
Nantwich Town
1
 
Marine
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Stalybridge Celtic
1
 
Buxton
 
Northern Ireland - Nifl Premiership
1
14:45
fin
 
 
 
 
2
Crusaders
1
 
Linfield
 
Colombia - Torneo Aguila - Clausura
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Bogota
0
 
Valledupar
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Barranquilla
0
 
Fortaleza
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Atlético F.C.
2
 
Deportes Quindio
1
16:30
fin
 
 
 
 
0
Llaneros
0
 
Leones
1
19:00
fin
 
 
 
 
1
Real Santander
2
 
Real Cartagena
1
20:30
fin
 
 
 
 
2
Deportivo Pereira
1
 
Union Magdalena
1
21:00
fin
 
 
 
 
0
Boyaca Chico
0
 
Orsomarso
 
Brazil - Serie B
1
18:15
fin
 
 
 
 
2
Boa
2
 
Guarani
1
20:30
fin
 
 
 
 
1
Criciuma
2
 
Juventude
 
Usa - Usl
1
18:30
fin
 
 
 
 
1
City Islanders
1
 
Cincinnati