Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
South America - Copa Libertadores - Qualification
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Union Espanola
1
 
The Strongest
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
20:30
fin
 
 
 
 
1
Fast Clube
1
 
Vila Nova
 
World - Friendly International
1
21:30
fin
 
 
 
 
0
Honduras
1
 
Jamaica
 
Indonesia - President Cup
1
04:00
fin
 
 
 
 
1
Persiba Balikpapan
3
 
PSM
 
Russia - Fnl Cup
1
04:15
fin
 
 
 
 
3
Tambov
3
 
Shinnik
 
Malaysia - Premier League
1
04:45
fin
 
 
 
 
1
ATM
3
 
UiTM
1
04:45
fin
 
 
 
 
1
Perlis
2
 
PKNP
 
Australia - A-League
1
04:50
fin
 
 
 
 
1
Adelaide United
0
 
Newcastle Jets
 
Australia - Npl Victoria
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
Melbourne Knights
2
 
Pascoe Vale
1
05:30
fin
 
 
 
 
2
Oakleigh Cannons
2
 
Bulleen
1
05:30
fin
 
 
 
 
4
Port Melbourne
0
 
South Melbourne
Advertisement
 
Sri Lanka - Champions League - Championship Group
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Solid
7
 
Sri Lanka Army
 
Russia - Fnl Cup
1
06:45
fin
 
 
 
 
2
Chertanovo M.
1
 
Kuban
 
Iraq - Super League
1
07:00
fin
 
 
 
 
1
Al Wasat
3
 
Al Najaf
 
Iran - Persian Gulf Pro League
4
07:00
post
 
 
 
 
-
Mashhad Football Club
-
post
 
Tractor Sazi
 
Indonesia - President Cup
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Persela
2
 
Persib
 
Hong Kong - Premier League
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Hong Kong FC
4
 
Guangzhou RandF U19
 
England - Premier League 2
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Newcastle Utd U23
2
 
Blackburn U23
 
World - Club Friendly
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Banik Ostrava
1
 
Skalica
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Levadia
0
 
Narva
 
Syria - Premier League
4
08:00
post
 
 
 
 
-
Jabala
-
post
 
Al Wahda
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Majd
2
 
Al Shorta
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Taliya
1
 
Al Karamah
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Teshrin
0
 
Hottin
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Wathbah
1
 
Horriya
Advertisement
 
Australia - Npl Western Australia
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Floreat Athena
2
 
Stirling Lions
1
08:00
fin
 
 
 
 
5
Sorrento
1
 
Balcatta
 
Lebanon - Premier League
1
08:15
fin
 
 
 
 
0
Al Egtmaaey Trablos
1
 
Al Ahed
 
Iran - Persian Gulf Pro League
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Saipa
0
 
Saba Qom
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Sanat Naft
3
 
Padideh Khorasan
 
Somalia - Nation Link Telecom Championship
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Jeenyo
0
 
Horseed
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
Banaadir
0
 
Waxool
 
Egypt - Premier League
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Aswan FC
1
 
Tanta
 
Israel - Leumit League
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Afula
0
 
Maccabi Shaarayim
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Hapoel Katamon
1
 
Ironi Nesher
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Hapoel Petah Tikva
0
 
Hapoel Nazareth Illit
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Maccabi Ahi Nazareth
2
 
Maccabi Herzliya
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Maccabi Netanya
3
 
Hapoel Bnei Lod
 
Lebanon - Premier League
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Al Nejmeh
0
 
Tadamon
 
Uganda - Premier League
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Onduparaka FC
0
 
Jinja
 
Thailand - Thai Premier League
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Muang Thong United
0
 
Sukhothai
 
Malaysia - Super League
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Selangor
1
 
FELDA United
 
Malaysia - Premier League
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Johor Darul Ta'zim II
0
 
Sabah
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Kuantan Port
2
 
MISC-MIFA
1
09:00
fin
 
 
 
 
3
Negeri Sembilan
2
 
Terengganu
 
World - Club Friendly
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Molde
2
 
Bodo/Glimt
 
Iran - Persian Gulf Pro League
4
09:00
post
 
 
 
 
-
Machine Sazi Tabriz
-
post
 
Naft Tehran
 
Jordan - Premier League
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Shabab Al Ordon
3
 
Al Jazeera
 
United Arab Emirates - Uae League
1
09:25
fin
 
 
 
 
0
Dibba Al Fujairah
0
 
Al Nasr
 
Uganda - Premier League
1
09:30
fin
 
 
 
 
2
Saints FC
0
 
BUL
 
Rwanda - National Football League
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Etincelles
0
 
Mukura Victory Sports
1
09:30
fin
 
 
 
 
3
Amagaju
1
 
Kiyovu
 
Russia - Fnl Cup
1
09:30
fin
 
 
 
 
3
Yenisey
1
 
Zenit St. Petersburg II
 
Italy - Primavera - Group A
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Brescia U19
3
 
Milan U19
 
Qatar - Premier League
1
09:45
fin
 
 
 
 
2
Al Wakrah
2
 
Al-Shahaniya
 
Oman - Professional League
1
09:45
fin
 
 
 
 
3
Dhofar
1
 
Oman FC
 
Algeria - Division 1
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Tadjenant
0
 
CS Constantine
 
Bahrain - Premier League
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Malkia
-
post
 
Manama
 
World - Club Friendly
2
10:00
canc
 
 
 
 
-
Austria Klagenfurt
-
canc
 
Domzale
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
LASK Linz
0
 
Union St. Florian
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Wiener Neustadt
1
 
Prostejov
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Sandefjord
5
 
Tromso
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
FK Anzi Makhackala
0
 
Sagadam
 
Botswana - Premier League
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Police XI
2
 
Extension Gunners
 
Africa - Caf Confederations Cup - Qualification
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Renaissance Aiglons
0
 
Akanda
 
Algeria - Division 1
4
11:00
post
 
 
 
 
-
CA Batna
-
post
 
JS Kabylie
4
11:00
post
 
 
 
 
-
MC Oran
-
post
 
MC Alger
4
11:00
post
 
 
 
 
-
Saoura
-
post
 
Relizane
 
World - Club Friendly
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Stromsgodset
2
 
Dynamo Kyiv
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Viking
0
 
Jerv
 
Botswana - Premier League
4
11:00
post
 
 
 
 
-
Nico United
-
post
 
Miscellaneous
 
Oman - Professional League
1
11:15
fin
 
 
 
 
0
Jaalan
1
 
Al Oruba
 
Bulgaria - Parva Liga
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Dunav 2010
4
 
Beroe
 
Egypt - Premier League
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Petrojet
0
 
El Daklyeh
 
Turkey - Tff 1. Lig
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Samsunspor
1
 
Mersin Idmanyurdu
 
Jordan - Premier League
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Al Faysali
0
 
Al Ramtha
1
11:30
fin
 
 
 
 
0
Al Hussein
0
 
That Ras
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
11:35
fin
 
 
 
 
1
Al-Faisaly
1
 
Al-Raed
 
Qatar - Premier League
1
11:55
fin
 
 
 
 
1
Al Ahli
2
 
Al Sailiya
1
11:55
fin
 
 
 
 
1
Al-Gharafa
0
 
Al Khor
 
Turkey - Super Lig
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Kayserispor
0
 
Bursaspor
 
Mauritania - Championnat D1
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
ASC Police
2
 
Tevragh-Zeina
 
Serbia - Super Liga
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Mladost
0
 
Radnicki Nis
 
Finland - Suomen Cup
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
KuPS
0
 
Haka
 
World - Club Friendly
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Liefering
1
 
Wacker Burghausen
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Start II
4
 
Vindbjart
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
AFC United
3
 
Assyriska
 
Oman - Professional League
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Al Khaboora
0
 
Sohar
 
Russia - Fnl Cup
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Ural
1
 
Spartak Nal'chik
 
Bahrain - Premier League
4
12:15
post
 
 
 
 
-
Bahrain SC
-
post
 
Al Riffa
 
United Arab Emirates - Uae League
1
12:15
fin
 
 
 
 
1
Al Wasl
1
 
Al Ittihad Kalba
 
World - Club Friendly
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Ufa
0
 
Kristiansund
 
Croatia - 1. Hnl
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Istra 1961
0
 
Lokomotiva Zagreb
 
Denmark - Superliga
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Nordsjaelland
1
 
Lyngby
 
France - National
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
CA Bastia
0
 
Epinal
 
Germany - Regionalliga Nordost
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Budissa Bautzen
-
post
 
Union Furstenwalde
 
Poland - Ekstraklasa
1
13:00
fin
 
 
 
 
5
Jagiellonia Bialystok
0
 
Gornik Leczna
 
Germany - Regionalliga North
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Hamburger SV II
-
post
 
Eintracht Braunschw. II
 
Botswana - Premier League
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Green Lovers
0
 
Security Systems
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Gilport Lions
0
 
Gaborone United
 
Finland - Suomen Cup
1
13:15
fin
 
 
 
 
1
SJK Akatemia
8
 
Jaro
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
13:25
fin
 
 
 
 
0
Al Ahli
2
 
Al-Nasr
1
13:25
fin
 
 
 
 
2
Al Wahda
1
 
Al-Ettifaq
 
Germany - 2. Bundesliga
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Eintracht Braunschweig
1
 
Erzgebirge Aue
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Heidenheim
2
 
Stuttgart
1
13:30
fin
 
 
 
 
3
Kaiserslautern
0
 
Sandhausen
 
World - Club Friendly
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Egersund
1
 
Madla IL
 
France - National
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Avranches
2
 
Chambly
 
Germany - 3. Liga
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Mainz 05 II
2
 
MSV Duisburg
 
Germany - Regionalliga Nordost
4
14:00
post
 
 
 
 
-
BFC Dynamo
-
post
 
Hertha BSC II
 
Germany - Regionalliga West
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Wiedenbruck
1
 
Verl
 
Romania - Liga 1
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
CFR Cluj
0
 
Targu Mures
 
Germany - Oberliga Baden-Württemberg
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Walldorf II
4
 
Sandhausen II
 
Morocco - Botola Pro
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Raja Casablanca
0
 
Chabab Atlas Khenifra
 
World - Club Friendly
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Floro
3
 
Asane
 
Egypt - Egypt Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Zamalek
0
 
El Olympi
 
Germany - Regionalliga North
4
14:30
post
 
 
 
 
-
Drochtersen/Assel
-
post
 
Lubeck
 
Netherlands - Eredivisie Women
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
PEC Zwolle W
5
 
Ajax W
1
14:30
fin
 
 
 
 
5
PSV W
0
 
Achilles 29 W
1
14:30
fin
 
 
 
 
2
Telstar W
7
 
Twente W
 
France - Ligue 2
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Auxerre
0
 
Ajaccio
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Clermont
1
 
Reims
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Gazelec Ajaccio
0
 
Niort
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Red Star
1
 
Strasbourg
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Sochaux
1
 
Laval
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Troyes
0
 
Nimes
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Valenciennes
1
 
Amiens SC
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Bourg Peronnas
2
 
Tours
 
France - National
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Belfort
1
 
Pau
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Boulogne
2
 
Lyon Duchere
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Creteil
2
 
Chateauroux
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Paris
0
 
Beziers
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Quevilly
1
 
Les Herbiers
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Sedan
2
 
Dunkerque
 
Germany - Oberliga Nofv-Nord
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Malchower SV
5
 
Germania Schoneiche
4
15:00
post
 
 
 
 
-
Strausberg
-
post
 
Zehlendorf
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Seelow
1
 
Anker Wismar
 
Netherlands - Eredivisie
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Roda JC
0
 
Go Ahead Eagles
 
Netherlands - Eerste Divisie
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Achilles '29
3
 
Jong Ajax
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
De Graafschap
1
 
Telstar
1
15:00
fin
 
 
 
 
4
Fortuna Sittard
1
 
Jong Utrecht
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Helmond Sport
3
 
Emmen
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Almere City
1
 
Cambuur
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Oss
1
 
Den Bosch
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
RKC Waalwijk
1
 
Dordrecht
1
15:00
fin
 
 
 
 
0
Volendam
1
 
Venlo
 
Spain - Laliga2
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Lugo
2
 
Elche
 
Germany - Oberliga Bremen
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Leher
5
 
Blumenthaler SV
 
Venezuela - Primera Division - Apertura
1
15:00
fin
 
 
 
 
2
Zulia
2
 
Deportivo Lara
 
Bolivia - Liga De Futbol Prof - Apertura Adecuacion
1
15:00
fin
 
 
 
 
1
Sports Boys Warnes
3
 
Nacional Potosi
 
Iceland - League Cup
1
15:00
fin
 
 
 
 
5
Valur
2
 
IR Reykjavik
 
Denmark - Superliga
1
15:15
fin
 
 
 
 
3
Esbjerg
0
 
Sonderjyske
 
Belgium - Jupiler League
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Westerlo
2
 
Club Brugge
 
Germany - Bundesliga
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Augsburg
3
 
Bayer Leverkusen
 
Gibraltar - Premier Division
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Mons Calpe
2
 
Lincoln Red Imps
 
Italy - Serie B
1
15:30
fin
 
 
 
 
0
Latina
1
 
Novara
 
Poland - Ekstraklasa
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Nieciecza
1
 
Lechia Gdansk
 
Wales - Division 1
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Goytre United
2
 
Haverfordwest County
 
World - Club Friendly
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Athlone Town
4
 
Bohemians
1
15:30
fin
 
 
 
 
3
Limerick
1
 
Waterford United
 
Belgium - Proximus League
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Lommel United
1
 
Lierse
 
France - Ligue 1
1
15:45
fin
 
 
 
 
1
Bastia
1
 
Monaco
 
Spain - Laliga
1
15:45
fin
 
 
 
 
4
Granada
1
 
Real Betis
 
Italy - Serie A
1
15:45
fin
 
 
 
 
4
Juventus
1
 
Palermo
 
Northern Ireland - Nifl Premiership
4
15:45
post
 
 
 
 
-
Ballymena United
-
post
 
Coleraine
1
15:45
fin
 
 
 
 
1
Cliftonville
1
 
Glentoran
1
15:45
fin
 
 
 
 
1
Dungannon Swifts
2
 
Crusaders
1
15:45
fin
 
 
 
 
3
Glenavon
0
 
Ballinamallard United
1
15:45
fin
 
 
 
 
1
Linfield
1
 
Portadown
 
World - Club Friendly
1
15:45
fin
 
 
 
 
1
Derry City
0
 
Coleraine
1
15:45
fin
 
 
 
 
2
St. Patricks
0
 
Longford Town
 
Wales - Premier League - Relegation Group
1
15:45
fin
 
 
 
 
1
Cefn Druids
2
 
Newtown
 
Ireland - Super Cup
1
15:45
fin
 
 
 
 
0
Dundalk
3
 
Cork City
 
Chile - Primera Division - Clausura
1
16:00
fin
 
 
 
 
3
Deportes Iquique
1
 
Cobresal
 
Iceland - League Cup
1
16:00
fin
 
 
 
 
5
Keflavik
0
 
Grotta
 
Portugal - Primeira Liga
1
16:30
fin
 
 
 
 
4
Porto
0
 
Tondela
 
Paraguay - Primera Division - Apertura
1
17:00
fin
 
 
 
 
3
Sportivo Trinidense
3
 
Sportivo Luqueno
 
Chile - Primera Division - Clausura
1
18:30
fin
 
 
 
 
2
Huachipato
1
 
Universidad Chile
 
Paraguay - Primera Division - Apertura
1
19:10
fin
 
 
 
 
1
General Diaz
2
 
Guarani
 
Brazil - Campeonato Gaucho
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
Brasil de Pelotas
0
 
Ypiranga Erechim
 
North and Central America - Concacaf Championship U20
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Honduras U20
0
 
Canada U20
Advertisement