Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
World - Desert Diamond Cup
1
20:00
fin
 
 
 
 
2
Houston Dynamo
0
 
New England
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
20:30
fin
 
 
 
 
1
Guarani de Juazeiro
0
 
Nautico
 
Brazil - Campeonato Cearense
1
20:30
fin
 
 
 
 
4
Ferroviario
0
 
Itapipoca
 
Mexico - Copa Mexico - Clausura
1
21:00
fin
 
 
 
 
1
Necaxa
2
 
Chiapas
 
Nicaragua - Primera Division - Clausura
1
21:00
fin
 
 
 
 
0
Real Esteli
0
 
UNAN-Managua
1
21:00
fin
 
 
 
 
2
Walter Ferreti
0
 
Sebaco
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
21:30
fin
 
 
 
 
1
Rio Branco
0
 
Figueirense
 
Australia and Oceania - Ofc Championship U17
1
22:00
fin
 
 
 
 
2
New Zealand U17
1
 
Solomon Islands U17
 
Mexico - Copa Mexico - Clausura
1
22:30
fin
 
 
 
 
0
Alebrijes de Oaxaca
0
 
Cruz Azul
1
23:00
fin
 
 
 
 
1
Guadalajara
0
 
Venados
1
23:00
fin
 
 
 
 
2
Juarez
1
 
Dorados
Advertisement
 
Australia and Oceania - Ofc Championship U17
1
01:00
fin
 
 
 
 
3
Fiji U17
0
 
Samoa U17
 
World - Club Friendly
1
04:00
fin
 
 
 
 
0
Stumbras
3
 
Silas
 
Indonesia - President Cup
1
04:00
fin
 
 
 
 
0
PS TNI
4
 
Arema
 
World - Club Friendly
1
04:30
fin
 
 
 
 
1
Gazovik Orenburg
1
 
Saburtalo
 
World - Friendly International
1
05:00
fin
 
 
 
 
2
Israel U19
0
 
Cyprus U19
 
World - Club Friendly
1
05:00
fin
 
 
 
 
0
Sydney United
4
 
WS Wanderers U21
 
Australia - Npl South Australian
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Campbelltown City
3
 
Adelaide City
 
Vietnam - V-League
1
06:00
fin
 
 
 
 
1
Hai Phong
1
 
Ha Noi T&T
 
Iran - Persian Gulf Pro League
1
07:30
fin
 
 
 
 
2
Foolad
2
 
Gostaresh Foolad Tabriz
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Zob Ahan
2
 
Esteghlal
 
Indonesia - President Cup
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Persija
1
 
Bhayangkara Utd
Advertisement
 
World - Club Friendly
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Nomme Kalju
3
 
Paide
 
Lebanon - Premier League
1
08:15
fin
 
 
 
 
1
Safa
4
 
Al Akhaa Al Ahli
 
Somalia - Nation Link Telecom Championship
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Dekedda
1
 
Heegan
 
Republic Of The Congo - Ligue 1
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Tongo FC Jambon
1
 
La Mancha
 
Greece - Football League
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Panserraikos
3
 
Lamia
 
World - Club Friendly
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Frej
1
 
Flora
1
09:00
fin
 
 
 
 
2
Odense
3
 
HB Koge
 
Jordan - Premier League
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Al Ahli
1
 
Mansheyat
 
DR Congo - Super Ligue
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
Dauphins Noirs
1
 
Bukavu Dawa
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Groupe Bazano
1
 
AS New Soger
4
09:30
post
 
 
 
 
-
Makiso
-
post
 
Virunga
 
Rwanda - National Football League
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
Marines
1
 
AS Kigali
1
09:30
fin
 
 
 
 
1
Bugesera FC
0
 
Police
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Sunrise
2
 
Kirehe
1
09:30
fin
 
 
 
 
0
Pepiniere
1
 
Musanze
 
United Arab Emirates - Uae League
1
09:35
fin
 
 
 
 
0
Al Dhafra
1
 
Bani Yas
 
Qatar - Premier League
1
09:45
fin
 
 
 
 
5
Al Rayyan
0
 
Al Mu'aidar
 
Iran - Persian Gulf Pro League
1
09:45
fin
 
 
 
 
2
Persepolis
1
 
Sepahan
 
Oman - Professional League
1
09:45
fin
 
 
 
 
1
Al Nasr
5
 
Muscat
1
09:45
fin
 
 
 
 
1
Saham
3
 
Al-Shabab
 
Republic Of The Congo - Ligue 1
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Jeunes Fauves
0
 
Poto-Poto
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Otoho d'Oyo
0
 
St-Michel Ouenze
 
World - Club Friendly
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Krylya Sovetov
0
 
Pakhtakor
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Gazovik Orenburg
0
 
Tobol
1
10:00
fin
 
 
 
 
4
Udinese
2
 
Terek Grozny
 
England - Premier League Cup
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Bristol City U23
2
 
Southampton U23
 
Liberia - Lfa First Division
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Jubilee
1
 
Keitrace
 
Oman - Professional League
1
10:30
fin
 
 
 
 
2
Al-Rustaq
3
 
Al Nahda
 
Bahrain - Premier League
4
11:00
post
 
 
 
 
-
Al-Ahli Manama
-
post
 
Al-Muharraq
 
Republic Of The Congo - Ligue 1
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
JS Talangai
1
 
Cheminots
 
World - Club Friendly
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Dynamo Kyiv
1
 
Hobro
 
World - Friendly International Women
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Northern Ireland U19 W
1
 
Turkey U19 W
 
Kuwait - Emir Cup - Play Offs
1
11:05
fin
 
 
 
 
1
Kazma
0
 
Al Tadhamon
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
11:15
fin
 
 
 
 
0
Al-Fateh
2
 
Al-Taawon
 
Jordan - Premier League
1
11:30
fin
 
 
 
 
1
Al Wihdat
0
 
Sahab
 
Qatar - Premier League
1
11:55
fin
 
 
 
 
2
Al-Kharitiyath
1
 
El Jaish
1
11:55
fin
 
 
 
 
7
Al-Sadd
0
 
Al Arabi
 
Algeria - Division 1
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Hussein Dey
0
 
El Harrach
 
World - Club Friendly
1
12:00
fin
 
 
 
 
3
Spartak Moskva
1
 
Aalesund
 
Liberia - Lfa First Division
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Nimba
2
 
Fassell
1
12:00
fin
 
 
 
 
0
Watanga
0
 
LISCR FC
 
Europe - Europa League - Play Offs
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Krasnodar
0
 
Fenerbahce
 
United Arab Emirates - Uae League
1
12:15
fin
 
 
 
 
5
Al Wahda
1
 
Al Sharjah
 
Oman - Professional League
1
12:45
fin
 
 
 
 
0
Al Suwaiq
1
 
Fanja
 
Bahrain - Premier League
4
13:15
post
 
 
 
 
-
Al Hadd
-
post
 
East Riffa
 
Saudi Arabia - Saudi Professional League
1
13:25
fin
 
 
 
 
4
Al-Hilal
0
 
Al Khaleej
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Santo Andre
1
 
Criciuma
 
World - Club Friendly
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
SU Straden
2
 
Wildon
 
Brazil - Campeonato Brasiliense
1
14:00
fin
 
 
 
 
3
Brasiliense
1
 
Sobradinho
 
Europe - Europa League - Play Offs
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Olympiakos Piraeus
0
 
Osmanlispor
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Ludogorets
2
 
FC Copenhagen
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Gent
0
 
Tottenham Hotspur
1
14:00
fin
 
 
 
 
4
Rostov
0
 
Sparta Praha
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Celta de Vigo
1
 
Shakhtar Donetsk
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Borussia M'gladbach
1
 
Fiorentina
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
AZ
4
 
Olympique Lyonnais
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Astra
2
 
Genk
 
Sweden - Svenska Cupen Women
1
14:00
fin
 
 
 
 
0
Vaxjo DFF W
4
 
Linkopings W
 
Europe - Europa League - Play Offs
1
16:05
fin
 
 
 
 
0
PAOK
3
 
Schalke 04
1
16:05
fin
 
 
 
 
3
Manchester United
0
 
Saint-Etienne
1
16:05
fin
 
 
 
 
0
Legia Warszawa
0
 
Ajax
1
16:05
fin
 
 
 
 
1
Hapoel Be'er Sheva
3
 
Besiktas
1
16:05
fin
 
 
 
 
3
Athletic Club
2
 
APOEL
1
16:05
fin
 
 
 
 
2
Anderlecht
0
 
Zenit
1
16:05
fin
 
 
 
 
0
Villarreal
4
 
Roma
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
17:15
fin
 
 
 
 
2
Brusque
1
 
Remo
 
Brazil - Campeonato Paulista
1
17:30
fin
 
 
 
 
2
Palmeiras
0
 
Sao Bernardo FC
 
South America - Copa Libertadores - Qualification
1
18:15
fin
 
 
 
 
1
Junior
0
 
Atletico Tucuman
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Sinop
0
 
Salgueiro
1
19:30
fin
 
 
 
 
0
Sergipe
2
 
Bahia
 
El Salvador - Primera Division - Clausura
1
19:30
fin
 
 
 
 
0
UES
1
 
Aguila
 
Brazil - Campeonato Paraibano
1
19:30
fin
 
 
 
 
3
Campinense
0
 
Paraiba
 
Brazil - Campeonato Alagoano - First Stage
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Murici
1
 
CSA
1
19:30
fin
 
 
 
 
2
CRB
0
 
CSE
1
19:30
fin
 
 
 
 
3
Esportivo Olhodaguense
1
 
ASA
 
Brazil - Primeira Liga
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Flamengo
0
 
America Mineiro
 
Brazil - Campeonato Baiano
1
19:30
fin
 
 
 
 
1
Galicia
2
 
Jacuipense
Advertisement