Cookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies.

Mobile or small screen device detected!

Please choose website version:
 
mobile version
 
full site version

Livescore

back to top
Advertisement

Navigator

live matches

Matches

 
World - Club Friendly
1
19:30
fin
 
 
 
 
0
Boca Unidos
4
 
Atletico Rafaela
 
Mexico - Copa Mexico - Clausura
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Puebla
0
 
Zacatecas
1
20:00
fin
 
 
 
 
1
Toluca
1
 
Veracruz
 
Colombia - Torneo Aguila - Apertura
1
20:00
fin
 
 
 
 
0
Boyaca Chico
1
 
Cucuta Deportivo
 
Australia and Oceania - Ofc Championship U17
1
21:00
fin
 
 
 
 
3
Papua New Guinea U17
3
 
Vanuatu U17
 
Mexico - Copa Mexico - Clausura
1
22:00
fin
 
 
 
 
0
Cimarrones de Sonora
1
 
Correcaminos UAT
1
22:00
fin
 
 
 
 
1
America
0
 
Coras
1
22:05
fin
 
 
 
 
4
Leon
0
 
Zacatepec
 
New Zealand - Football Championship
1
23:30
fin
 
 
 
 
0
Hamilton Academical
5
 
Auckland City
 
Australia and Oceania - Ofc Championship U17
1
00:00
fin
 
 
 
 
1
Tahiti U17
1
 
New Caledonia U17
Advertisement
 
Indonesia - President Cup
1
03:00
fin
 
 
 
 
0
Gresik United
0
 
PSS Sleman
 
Russia - Fnl Cup
1
03:15
fin
 
 
 
 
3
Tyumen
1
 
Dinamo St. Petersburg
 
India - I-League
1
03:35
fin
 
 
 
 
1
Aizawl
1
 
Bengaluru
 
World - Club Friendly
1
05:00
fin
 
 
 
 
1
Polonia Bytom
1
 
Ruch Zdzieszowice
 
Turkey - Tff 3. Lig Group 1
1
05:00
fin
 
 
 
 
4
Bayburt IOI
1
 
Kutahyaspor
 
Turkey - Spor Toto 2. Lig Red Group
1
05:30
fin
 
 
 
 
0
Kirklarelispor
0
 
Tuzlaspor
 
Iran - Division 1
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
Shahrdari Arak
0
 
Sepidrood Rasht
 
Turkey - Tff 3. Lig Group 1
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
Sancaktepe Belediye
1
 
Golcukspor
1
05:30
fin
 
 
 
 
2
Kozan
0
 
Tekirdagspor
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
Kocaeli Birlikspor
0
 
Manavgat Evrensekispor
1
05:30
fin
 
 
 
 
0
Kizilcabolukspor
1
 
Ankara Demirspor
1
05:30
fin
 
 
 
 
1
Kartalspor
0
 
Belediye Vanspor
1
05:30
fin
 
 
 
 
2
Corum Belediyespor
0
 
Cizrespor
1
05:30
fin
 
 
 
 
3
Beylerbeyi
3
 
Erzincanspor
1
05:30
fin
 
 
 
 
2
Altay
0
 
Erzin
Advertisement
 
Russia - Fnl Cup
1
05:45
fin
 
 
 
 
0
Mordovia Saransk
3
 
SKA Khabarovsk
 
Iraq - Super League
1
06:00
fin
 
 
 
 
0
Zakho
0
 
Al Karkh
 
India - I-League
1
06:05
fin
 
 
 
 
1
East Bengal
1
 
Shillong Lajong
1
06:05
fin
 
 
 
 
0
Minerva
0
 
DSK Shivaians
 
World - Club Friendly
1
06:30
fin
 
 
 
 
1
Warta Poznan
0
 
Tychy 71
 
Indonesia - President Cup
1
06:30
fin
 
 
 
 
0
Mitra Kukar
1
 
Persipura
 
Kenya - Premier League
4
07:00
post
 
 
 
 
-
Sofapaka
-
post
 
Ulinzi Stars
4
07:00
post
 
 
 
 
-
Tusker
-
post
 
Posta Rangers
 
World - Club Friendly
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Gomel
1
 
Neman Grodno
1
07:00
fin
 
 
 
 
2
Arsenal
1
 
All Boys
 
Syria - Premier League
1
07:00
fin
 
 
 
 
0
Al Jazira
1
 
El Jaish
 
Malaysia - Fa Cup
1
07:15
fin
 
 
 
 
0
KDM Malaysia
4
 
MOF
 
Albania - Albanian Cup
1
07:30
fin
 
 
 
 
1
Skenderbeu Korce
0
 
Laci
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Kukesi
0
 
Tirana
1
07:30
fin
 
 
 
 
0
Beselidhja Lezhe
0
 
Flamurtari Vlore
 
Republic Of The Congo - Ligue 1
4
08:00
post
 
 
 
 
-
CARA Brazzaville
-
post
 
Inter Club
 
Tunisia - Ligue Professionnelle 1
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Marsa
0
 
Club Africain
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Ben Guerdane
1
 
Kairouan
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Hammam-Lif
3
 
Gabes
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
CS Sfaxien
0
 
Bizertin
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Sidi Bouzid
0
 
Etoile Sahel
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Stade Gabesien
0
 
Olympique Beja
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Zarzis
1
 
US Tataouine
 
Greece - Football League
1
08:00
fin
 
 
 
 
1
Agrotikos Asteras
1
 
Aris
1
08:00
fin
 
 
 
 
2
Trikala
0
 
Karditsa
 
Greece - Division C - Group A
1
08:00
fin
 
 
 
 
0
Makedonikos Foufas
0
 
Orfeas Xanthi
 
Malaysia - Fa Cup
1
08:00
fin
 
 
 
 
3
Perak
0
 
Malaysia Malays
 
United Arab Emirates - Uae League
1
08:25
fin
 
 
 
 
0
Hatta
3
 
Al Ahli
 
DR Congo - Super Ligue
4
08:30
post
 
 
 
 
-
Shark XI
-
post
 
Renaissance Aiglons
 
South Africa - First Division
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Black Leopards
0
 
Santos
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
AmaZulu
2
 
Mthatha Bucks
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Cape Town All Stars
0
 
Royal Eagles
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
FC Cape Town
2
 
Pretoria University
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Jomo Cosmos
1
 
Milano United
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Mbombela
0
 
Real Kings
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Stellenbosch
1
 
Magesi
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Witbank Spurs
1
 
Thanda Royal Zulu
 
Italy - Serie D - Group E
1
08:30
fin
 
 
 
 
1
Savona
1
 
Ghivizzano Borgo
 
United Arab Emirates - Uae League
1
08:30
fin
 
 
 
 
5
Al Jazira
0
 
Emirates
 
Tanzania - Ligi Kuu Bara
1
08:30
fin
 
 
 
 
0
Tanzania Prisons
0
 
Kagera Sugar
1
08:30
fin
 
 
 
 
2
Ndanda
0
 
Mbao
 
Russia - Fnl Cup
1
08:30
fin
 
 
 
 
3
Krasnodar II
8
 
Fakel
 
India - I-League
1
08:35
fin
 
 
 
 
0
Mumbai
0
 
Mohun Bagan
 
Qatar - Premier League
1
08:45
fin
 
 
 
 
1
Lekhwiya
3
 
Umm Salal
 
World - Club Friendly
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Zlin II
2
 
Znojmo
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Buchbach
0
 
Unterhaching
 
France - Division 1 Women
1
09:00
fin
 
 
 
 
1
Metz W
1
 
Guingamp W
1
09:00
fin
 
 
 
 
0
Juvisy W
1
 
Lyon W
 
Egypt - Premier League
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Ismaily
0
 
Al Ahly
 
Republic Of The Congo - Ligue 1
4
10:00
post
 
 
 
 
-
Diables Noirs
-
post
 
Nathalys
 
Tunisia - Ligue Professionnelle 1
1
10:00
fin
 
 
 
 
3
ES Tunis
0
 
Metlaoui
 
Portugal - Segunda Liga
1
10:00
fin
 
 
 
 
2
Academico Viseu
1
 
Benfica II
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Desportivo Aves
1
 
Gil Vicente
1
10:00
fin
 
 
 
 
5
Sporting Braga II
0
 
Vizela
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Freamunde
0
 
Famalicao
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Leixoes
1
 
Fafe
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Olhanense
1
 
Uniao Madeira
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Penafiel
2
 
Porto II
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Portimonense
0
 
Vitoria Guimaraes II
1
10:00
fin
 
 
 
 
1
Sporting CP II
2
 
Varzim
 
Iraq - Super League
1
10:00
fin
 
 
 
 
0
Al Talaba
0
 
Al Quwa Al Jawiya
 
Kuwait - Emir Cup - Play Offs
1
10:05
fin
 
 
 
 
0
Al Qadsia
1
 
Al Kuwait
 
Burkina Faso - Premier League
1
10:30
fin
 
 
 
 
0
US Comoe
1
 
US Ouagadougou
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
Majestic
1
 
Etoile Filante
1
10:30
fin
 
 
 
 
1
ASFA Yennega
0
 
BPS Koudougou
1
10:30
fin
 
 
 
 
0
AJEB
0
 
Kozaf
 
Portugal - Segunda Liga
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Santa Clara
0
 
Cova Piedade
 
World - Club Friendly
1
11:00
fin
 
 
 
 
0
Wormatia Worms
2
 
Karlsruher SC
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Stal Stalowa Wola
1
 
Ostrowiec Swietokrzyski
1
11:00
fin
 
 
 
 
1
Rozwoj Katowice
2
 
Sola Oswiecim
1
11:00
fin
 
 
 
 
7
Spisska Nova Ves
1
 
Krompachy
 
Cyprus - Cyprus Cup
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Omonia Nicosia
2
 
Apollon
 
Liberia - Lfa First Division
1
11:00
fin
 
 
 
 
4
Mighty Barrolle
0
 
Elwa United
 
Albania - Albanian Cup
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Teuta Durres
0
 
Vllaznia Shkoder
 
Russia - Fnl Cup
1
11:00
fin
 
 
 
 
2
Volgar-Astrakhan
2
 
Spartak Moskva II
 
United Arab Emirates - Uae League
1
11:15
fin
 
 
 
 
1
Al Shabab
3
 
Al Ain
 
World - Club Friendly
1
11:45
fin
 
 
 
 
7
Kromeriz
0
 
Hranice
1
12:00
fin
 
 
 
 
4
Mura
1
 
Verzej
1
12:00
fin
 
 
 
 
2
Traiskirchen
1
 
Gerasdorf Stammersdorf
1
12:00
fin
 
 
 
 
1
Cartagena
2
 
CSKA Moskva
 
South Africa - Premier League
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Baroka
0
 
Platinum Stars
1
12:30
fin
 
 
 
 
0
Free State Stars
0
 
SuperSport United
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Orlando Pirates
2
 
Wits University
 
World - Club Friendly
1
12:30
fin
 
 
 
 
1
Gersthofer SV
4
 
Leobendorf
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Stechovice
2
 
Sokol Hostoun
1
12:30
fin
 
 
 
 
2
Hellas Kagran
2
 
Mistelbach
 
Burkina Faso - Premier League
1
12:45
fin
 
 
 
 
2
AS Police
0
 
Santos
 
Egypt - Premier League
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Zamalek
2
 
El Entag El Harby
 
Germany - Regionalliga Nordost
4
13:00
post
 
 
 
 
-
Neustrelitz
-
post
 
Viktoria Berlin
 
Germany - Regionalliga Sudwest
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Homburg
2
 
Eintracht Trier
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Boavista
0
 
Ceara
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Ceilandia
1
 
ABC
 
World - Club Friendly
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
FAC Team fur Wien
0
 
Retz
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Unterfohring
1
 
1860 Munchen II
 
Guatemala - Liga Nacional - Clausura
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Malacateco
0
 
Marquense
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Suchitepequez
0
 
Comunicaciones
 
Germany - Junioren Bundesliga West
1
13:00
fin
 
 
 
 
1
Bochum U19
0
 
B. Monchengladbach U19
 
Brazil - Campeonato Pernambucano - Relegation
1
13:00
fin
 
 
 
 
0
Academica Vitoria
0
 
Afogados da Ingazeira
 
Brazil - Campeonato Brasiliense
1
13:00
fin
 
 
 
 
2
Real FC
1
 
Formosa
 
Guatemala - Liga Nacional - Clausura
1
13:30
fin
 
 
 
 
2
Carcha
0
 
Deportivo Petapa
1
13:30
fin
 
 
 
 
1
Municipal
1
 
Guastatoya
 
Portugal - Segunda Liga
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Academica
0
 
Sporting Covilha
 
England - Premier League 2
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Wolves U23
1
 
Stoke City U23
 
England - Premier League Cup
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Norwich U23
0
 
Everton U23
 
Brazil - Campeonato Paulista
1
14:00
fin
 
 
 
 
1
Ituano
0
 
Sao Bento
 
England - Premier League International Cup - Play Offs
1
14:00
fin
 
 
 
 
2
Sunderland U23
0
 
Athletic Club II
 
World - Club Friendly
1
14:30
fin
 
 
 
 
1
Institute
4
 
Derry City
 
Gibraltar - Gibraltar Cup
1
14:30
fin
 
 
 
 
0
Leo FC
6
 
Gibraltar Phoenix
 
Scotland - Premiership
1
14:45
fin
 
 
 
 
7
Aberdeen
2
 
Motherwell
 
England - Ryman League
1
14:45
fin
 
 
 
 
6
Billericay Town
0
 
Needham Market
 
England - Vanarama National League
1
14:45
fin
 
 
 
 
0
Macclesfield Town
1
 
Barrow
 
Europe - Champions League - Play Offs
1
14:45
fin
 
 
 
 
5
Bayern Munchen
1
 
Arsenal
1
14:45
fin
 
 
 
 
3
Real Madrid
1
 
Napoli
 
World - Club Friendly
1
15:00
fin
 
 
 
 
3
Nardo
2
 
Kolstad
 
Andorra - Andorra Cup
1
15:30
fin
 
 
 
 
1
Encamp
0
 
Penya Encarnada
 
Argentina - Primera B Metropolitana
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Acassuso
-
post
 
Colegiales
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Almirante Brown
-
post
 
Barracas Central
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Atlanta
-
post
 
Deportivo Moron
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Estudiantes Caseros
-
post
 
Excursionistas
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Comunicaciones
-
post
 
Talleres Remedios
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Defensores de Belgrano
-
post
 
UAI Urquiza
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Deportivo Riestra
-
post
 
Villa San Carlos
4
16:00
post
 
 
 
 
-
San Telmo
-
post
 
Fenix
4
16:00
post
 
 
 
 
-
Tristan Suarez
-
post
 
Deportivo Espanol
 
Guatemala - Liga Nacional - Clausura
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Mictlan
0
 
Xelaju
 
Nicaragua - Primera Division - Clausura
1
16:00
fin
 
 
 
 
1
Nandasmo
5
 
Diriangen
1
16:00
fin
 
 
 
 
2
Real Madriz
1
 
Managua
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
16:15
fin
 
 
 
 
1
Desportiva ES
2
 
Avai
1
16:15
fin
 
 
 
 
0
Anapolis
0
 
Bragantino
 
Guatemala - Liga Nacional - Clausura
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Antigua GFC
1
 
Coban Imperial
 
Brazil - Campeonato Baiano
1
16:30
fin
 
 
 
 
6
Vitoria
1
 
Flamengo BA
 
Brazil - Campeonato Paulista
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Botafogo SP
2
 
Ponte Preta
1
16:30
fin
 
 
 
 
1
Corinthians
0
 
Novorizontino
 
Brazil - Campeonato Paranaense
1
17:00
fin
 
 
 
 
2
Londrina
0
 
Rio Branco PR
 
Brazil - Campeonato Brasiliense
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Gama
0
 
Brasilia
1
17:00
fin
 
 
 
 
1
Luziania
0
 
Atletico Taguatinga
1
17:00
fin
 
 
 
 
3
Paracatu
1
 
Paranoa
 
Brazil - Campeonato Potiguar - First Stage
1
17:15
fin
 
 
 
 
0
Baraunas
1
 
America RN
 
Brazil - Campeonato Maranhense
1
17:15
fin
 
 
 
 
1
Imperatriz
1
 
Sampaio Correa
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
17:30
fin
 
 
 
 
0
Friburguense
1
 
Oeste
1
17:30
fin
 
 
 
 
1
URT
2
 
Luverdense
 
Nicaragua - Primera Division - Clausura
1
17:30
fin
 
 
 
 
1
Chinandega
2
 
Juventus Managua
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
17:45
fin
 
 
 
 
0
Comercial MS
1
 
Joinville
 
Brazil - Campeonato Pernambucano - Relegation
1
18:00
fin
 
 
 
 
3
Flamengo Arcoverde
2
 
Serra Talhada
1
18:00
fin
 
 
 
 
1
America PE
0
 
Atletico PE
 
Brazil - Campeonato Piauiense - First Stage
1
18:00
fin
 
 
 
 
2
River-PI
0
 
Piaui
 
Brazil - Campeonato Matogrossense
1
18:10
fin
 
 
 
 
3
Cuiaba
0
 
Araguaia
 
Brazil - Campeonato Sul-Matogrossense
1
18:15
fin
 
 
 
 
1
Naviraiense
2
 
URSO
1
18:15
fin
 
 
 
 
2
Aguia Negra
1
 
7 de Setembro
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
18:30
fin
 
 
 
 
2
Itabaiana
4
 
Goias
1
18:30
fin
 
 
 
 
2
Sao Raimundo RR
1
 
Fortaleza
1
18:30
fin
 
 
 
 
1
Uniclinic
2
 
Portuguesa
 
Brazil - Campeonato Paraibano
1
18:30
fin
 
 
 
 
0
Auto Esporte
0
 
Internacional PB
1
18:30
fin
 
 
 
 
1
Atletico Cajazeirense
0
 
Serrano PB
1
18:30
fin
 
 
 
 
0
CSP
2
 
Sousa
1
18:30
fin
 
 
 
 
0
Treze
1
 
Botafogo PB
 
Brazil - Campeonato Paraense - First Stage
1
18:30
fin
 
 
 
 
3
Paysandu
0
 
Sao Francisco PA
 
Brazil - Campeonato Maranhense
1
18:30
fin
 
 
 
 
3
Moto Club MA
0
 
Maranhao
 
Brazil - Campeonato Baiano
1
18:30
fin
 
 
 
 
1
Fluminense de Feira
0
 
Vitoria da Conquista
1
18:30
fin
 
 
 
 
1
Jacobina
1
 
Bahia de Feira
1
18:30
fin
 
 
 
 
2
Juazeirense
2
 
Atlantico EC
 
Brazil - Campeonato Pernambucano - Second Stage
1
18:30
fin
 
 
 
 
1
Sport Recife
0
 
Belo Jardim
 
Brazil - Copa Do Brasil
1
18:45
fin
 
 
 
 
2
Globo
5
 
Fluminense
1
18:45
fin
 
 
 
 
0
Princesa Solimoes
2
 
Internacional
1
18:45
fin
 
 
 
 
1
Volta Redonda
2
 
Cruzeiro
 
South America - Copa Libertadores - Qualification
1
18:45
fin
 
 
 
 
3
Atletico PR
3
 
Deportivo Capiata
1
18:45
fin
 
 
 
 
1
Botafogo
0
 
Olimpia
 
Brazil - Campeonato Paulista
1
18:45
fin
 
 
 
 
1
Santos
3
 
Sao Paulo
Advertisement